DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Régi dokkok területe

Go down 
+11
Blaze
Hood
Andrew Ramirez
Andrew Ottway
Airie
Vadmacska
Kétarc
Ruby Bailey
Hatred
Kurt Bozek / Griff
Batman
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Mobster
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Mobster


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 10.
Age : 25
Tartózkodási hely : Kecskemét

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 3:34 pm

Az a férfi, akit eddig követtem, és aki úgy tűnt nekem, hogy éppen keres valakit, most ahogyan befordult a sarkon, csatába keveredett. Gyorsan belekezdett hiszen szorosan követtem őt, és mikor odaértem az épületek tetején, már benne volt a balhéban. Első harminc másodperc a megfigyelésé volt. Gondolom a férfi rontott rá a két őrre. Az egyik lefogta a kezét, és hasba találta. Semmi súlyos, alkatából ítélve bírja az ilyen könnyű megpróbáltatást. Utána a két őr megnyomott a ruhájukon egy gombot, és egyszer csak izmosak lettek... Nem tudom, de talán ez is benne lehet abban a pakliban, hogy talán ezen a találkozón ilyenekkel is kereskedhetnek... Bár nincs sok esélye, mert ilyen nagy hatalmat nem engednének ki a kezükből az alvilági nagyfőnökök. A legtöbb esélye annak van, hogy nem arról beszélgethetnek ott bent, hogy éppen hogy megy az üzlet, hanem éppen tervezik meg, hogyan tüntethetnének el valakit, rendőrt, egy árulót, azt nem tudom.
Nem tudom miért van itt ez a férfi, de ha kérdéses okból elkezdené verni a biztonságiakat az csak jóból eredhet, majd meglátom. Arra jutok, hogy muszáj lesz ebbe a küzdelembe beszállnom, ha jót akarok. Úgy döntök, hogy megkerülöm az ideiglenes izompacsirtákat, természetesen, hogy ne vegyenek észre, és onnan támadnék a hátukba. Ha észrevesznek, egyből ráugranék az egyik izompacsirtára, hogy a meglepettség erejét kihasználhassam. Jó tervnek tűnik. Ha legyűrjük ezt a két állatot közös erővel, az lesz az első hogy beszélek ezzel a dohányzó kollégával, illetve ki tudja, hogy honnan, és mi célból tevékenykedik itt. Nem bízom benne...
Szerencsére mindjárt itt lesz Gézengúz, akit nem régen hívtam segítségül.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 16, 2012 10:50 pm

Na ennyit erről. Rögtön megfogták a csuklómat és egy laza mozdulattal ki is csavarták a késemet. Úgy hittem, hogy bajba vagyok, de amikor megéreztem, hogy mekkorát is tud ütni röhögni támadt kedvem.
- Látom egy igazi erőember vagy.
Nevettem halkan azért mégis ne vigyem túlzásba a helyzethez mérve. Mikor elkezdtek beszélgetni arra jutottam, hogy ezek számba se vettek engem. nem figyeltem arra, hogy mit beszélnek és nem is érdekelt nagyon. Kiszabadulok a szorításból és ekkor megnyomtak valami gombot a nyakukon lévő pánton. Hirtelen mintha egy szivacs felszívta volna a vizet ők is úgy izmosodtak meg. Valami ilyesmi lehetett az első gondolatom. ~ Ez meg mi a szar?! ~ Néztem a kettőre közben nem hittem a szememnek. Ilyen egyáltalán létezik? Hallottam már izom növelő drogokról, de egy ilyen hirtelen és hatékonyról még nem. Nem is hiszem, hogy legális lenne, talán van valami köze ahhoz amiért a lány az ajtó mögött van. Össze kell kapnom magam. Ahogy mondták az a kis fogpiszkálóval nem érek semmit. Csak lehet valamit kezdeni valamit. Nem is találok semmit használhatót így csak egyet tehetek. Meg keresem a gyenge avagy ennek a szernek az adagoló pontját. Felveszem a boxolók alap felállását. Bal kéz vissza húzva az oldal támadások megelőzésére, jobb kéz az fejtől 15 cm-erre az ütések beviteléhez.
Közeledek feléjük és ha ütnének első sorban a kikerülésükre koncentrálok. Minél előbb meg kell találnom és még annál is gyorsabban kiütni ezt a két barmot. Ha találok olyan pontot ahol nyíltan lehet támadni, egy két ütést mérek az izomarcúak fejére és torkára. Talán ha fuldokolnának nem lenne akkora hangjuk.
Vissza az elejére Go down
Blaze
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Blaze


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 09.
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2012 4:38 pm

Egyelőre minden nyugodtnak tűnik, taán túlságosan is. Egyre inkább erősebb az érzésem, hogy a lány valami bűntény részese, semmint áldozat, legalább is ez jön le abból, ahogyan elővesz egy képet, és megmutatja a férfinak. Fogalmam sincs, ki lehet a fickó, de van odabent még egy lap. Olyan ez az egész, mintha valami megbízás lenne, vagy ilyesmi. Mindenesetre nem irigylem a fickót a képről, mert az már semmi jót nem jelent, ha ilyen gyanús alakok őrizgetnek maguknál fotót az emberről. Nyilván nem megismerkedni akarnak vele. Már- már szinte kívánom, hogy történjen valami, és közbe tudjak lépni, mert lassan kezdek megmerevedni, ahogyan erősen megfigyelem a benti eseményeket, közben pedig mégsem teszek semmit. De mégis... valahonnan ismerős ez a táska. Mintha már láttam volna... nem az utóbbi napokban, azt tudom, de láttam, ebben biztos vagyok. Valamiért az árvaház ugrik be róla. Az árvaház... a tűz... a kislány az utcán... olyan hirtelen villannak be a dolgok egymás után, mintha végigpörgettek volna az agyamban gyorsítva egy filmet. Kissé meg is szédültem, és enyhe rosszulét kezdett kerülgetni, bár ez a kialvatlanság miatt is lehetett, mégis úgy éreztem, azonnal mély levegőket kell vegyek, különben itt helyben belehányok a maszkomba. Szinte újra láttam a néhány hónapja történteket, ahogyan az árvahához megyek, hogy, mint mindig, újból szembesüljek saját, megsemmisítő gondolataimmal, melyek szépen lassan kezdenek megőrjíteni, ám nem voltam egyedül. Ő is ott volt. A lány az árvaház elől, aki hasonló okokból ment oda, mint én, mégsem tudtam a rosszat látni benne. Lehet, hogy tévedtem? Nem ez lenne az első eset. De nem! Ez nem lehet igaz! Tovább kell figyelnem, nem lehet ennyi az egész... ő nem lehet benne. Nem tudom, miért, nem tudom, miért nem akarom elhinni... egyszerűen elfogadni, amit látok, mégis makacsul ragaszkodom ahhoz, hogy kell legyen valaminek emögött, s én nem fogok nyugodni, amíg ennek utána nem járok. Viszont megzavarni sem akarom az akciót, akármi is folyik itt, inkább tovább várok, és megpróbálom követni őket, ha elindulnak. Addig továbbra is csak arra ügyelek, hogy ne bukjak le a megfigyelőhelyemen.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 4:43 pm

A narancssárga hercegnő aki pácban van sajnos a realitás falába ütközött. Pénz. Hát tényleg ez hajtja előre az embereket ebben a világban? Semmi más csak a pénz és a hatalom? Semmi jó indulat nincs ebben az emberben? Semmi késztetés hogy egy komoly bajba esett kislánynak segítsen? Pénz. Ezért cserébe hajlandó csak segíteni, de még az sem biztos. Vajon mennyiért? Vajon mennyit ér neki egy ártatlan gyerek biztonsága? Ártatlan gyerek...? Érzem elmém hátuljában azt a hideg mosoly, fogai akár a hegyes tüskék. Arcomon megdermed a remény sugara. Érzem ahogy ajkaim legörbülnek, ösztönösen fordulok neki féloldalt, mintha távozni akarnák, ezzel "jelezve" hogy akkor nincs "üzlet". Kissé ingerülten hátat fordítok neki, pár lépés előre. Érzem ahogy feljajdulok egy kicsit, majd ajkaimba harapok. Pár lépés, majd hirtelen megállok, mint akinek eszébe jutott az üzlet előtt, hogy még elfelejtett valamit venni. Kétségbeesett arcommal nézek rá vissza, pólóm alját tördelem ujjaim közt. Tanácstalan vagyok. Vagyok, vagy csak megjátszom? Bane egyáltalán nem így adta ki a feladatot. Mégis mit csinálok? Oda kellett volna adnom neki már rég a papírokat, a fotót, az előleget, elmondani a pontos feladatát. Mégis mire várok ennyit? Miért habozok?
Lelkiismeret. De pont ilyenkor mozgolódik bennem? Mégis mit vétett nekem az bizonyos Kevin Chase? Nem ő a felelős azért, ahogy kinézek, hanem Bane. Bane... Hát nem sanyargatott már eleget? Nem vert meg elégszer? Nem kergetett erőm határának túljára? Nem tett Venom függővé?! Mégis, akkor mégis miért csinálom én ezt? Félelemből? Bármikor elmehetek tőle. Az embereit bőven túlszárnyalom képességeimmel. Mégis miért? Mert én azt mondtam. Viaskodás. Ez a legrosszabb állapot, amit képes vagyok elérni saját magamtól. Vagy .... nem? Óh, hát persze hogy nem. A kataton. Igen, az a legrosszabb. Szerencsére már hónapok óta nem volt. Csak akkor jön elő, az elmém úgy dönt, védeni fogja saját magát. Eléggé... visszataszító megoldás.
- Magának sincs családja, ugye? Hát persze hogy nincs, hogy is lehetne. Aki képes végignézni egy gyerek szenvedését, elutasítani a segítségért való kiáltását annak nem lehet családja - hangom nem komor, se szomorú. Inkább csalódott. Még mindig nem vagyok hajlandó szembefordulni vele. Leveszem a macis hátizsákomat, kicipzározom, majd kiveszek belőle néhány iratot, ami össze van kötve. Félig Hood felé fordulok, mert közben bemutatkozott.
- Nem személyeskedek annyira hogy bemutatkozzak. A munkaadója szigorúan titkos - elé dobom a földre a papírokat.
- A ládában megtalálja az előleget. Fél millió, az a teljes összegnek csak a 25%-a. A papírokon fényképek, címek vannak, a célpont szokásai, gyakori tartózkodási helye és ilyesmi. Figyelmeztetem, hogy ne próbáljon meglógni a pénzel, különben megtaláljuk magát és higgye el nekem, aki képes gyerekeket így megverni - mutatok az arcomra amin egy nagy fekete véraláfutás van és ajkaimon több felszakadt seb - az magával se fog kekeckedni. Rajtam keresztül fogja tartani a kapcsolatot a bérlőjével. A számomat tudja. Csak akkor hívjon ha teljesítette a feladatot. A főnököm nem szereti az elbukást - mondja neki komoly hangon. Tovatűnt hangjában az én kedves, gyermeki énem, tovatűnt minden ami ártatlan és vidám. Csak ő van, a vérszomja, a hidegsége, és a folytonos parancsteljesítés, csak hogy Bane kegyeit élvezze.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 8:25 pm

//Elnézést a késésért!//
Szép idő, nekem kissé csendes, talán túl nyugodt. Ide-oda kóborgok a városban, kissé hideg van. Nincs nagy tömeg, sőt, de hát nem baj ez, én pont így szeretem. Zsebemben a jól megszokott Desert Eagle, enélkül már nem is nagyon hagyom el az otthonomat, a biztonságérzet manapság kulcsfontosságú.
Ekkor, megtörve az idillt, rohadt, kék disznók - kisgyerekek számára csak "rendőrök" - száguldanak el mellettem, az egyikük majdnem el is üt az autójával, én meg káromkodva állok az utca szélén, és bizonytalanul nézem, hogy most mégis mi a franc van. Mire ez a nagy felhajtás? Érzem, valami nagy dolog van itt készülőben, márpedig az sose árthat, ha belekukkantok, mi is az. Hehe, nem, ez így nagyon nem igaz. Nagyon is sok bajom származhat belőle, de kit érdekel, majd túlélem valahogy.
A rendőrségi rádióból hallom, ahogy a dokkokat említik, ezért arra veszem az irányt, kíváncsian, kissé tartva attól, vajon mit is találok ott. Sietek, próbálom gyors ütemben elsétálni a dokkokhoz.
Amint odaérek, már érzem, kissé megkésve jövök, lehet, hogy a buli már el is kezdődött nélkülem. Egyelőre nem vagyok biztos benne, mit is kéne látnom, de abban biztos vagyok, hogy jó kis veszélyre fogok itt bukkanni. Tökéletes.
Vissza az elejére Go down
Hood

Hood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Sep. 26.

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2012 9:21 pm

Komoly arccal nézem a lányt, és egyre inkább érzem azt a szánalommal vegyes, dühöt amely olyan sokszor bajba sodort engem korábban. Ezzel párhuzamosan, ösztönösen kezdek elhatárolódni tőle, és egy fajta falat emelni kettőnk közé, amely mögé nem hatol be a lány néma sikolyba fulladt segítség kérése. A módszer amely olyan sokszor bevált, most egyáltalán nem segít, és hamarosan azt veszem észre, hogy hatalmas lyukakon keresztül vad érzelem hullámok sodornak magával.
~ Mint ha eleven tűzben fürdenék..... ez a lány maga az őrület. Olyan, mint ha egy gyerekbe zárt démon lenne előttem. Persze, a démon meglehet hogy ártatlan és nem követett el bűnt, de attól még iszonyatos erejű szörnyeteg marad..... Mit beszélek? Amennyit tudok, ez csak egy ártatlan kislány, aki maximum a legyeknek tudna ártani és semmi olyat nem mutatott, amely ennek az ellenkezőjét bizonyítaná. Egyszerűen túl élénk a fantáziám és túl sok filmet néztem, meg középkori balladát olvastam. Az élet pedig nem lány regény és nem tündér mese. Még is, miért nem tudom, magamat tartani, a saját mondásaimhoz? ~
Gondolkodok el, és már majd nem megtörök, amikor a vörös hajú szépség, hideg szavai vissza zökkentenek a valóságba. Nekem ugyan is van családom, vagy legalább is elég sok olyan ember akiket annak nevezhetek, és akikre mindig számíthattam. Annyi szenvedést, annyi nála ezerszer rosszabb sorsú gyereket láttam, és annyit öltem meg saját kezemmel, hogy ő már igazán meg se tud hatni. A magasztos irodalmi szavak, a nagy gondolatok a tűztengerről és minden másról semmisé válik. Kizárólag több évtizedes tapasztalat által érlelt ösztönök súgta veszély érzet maradt, és a apró gesztusok mögül elősejlő valódia Arie torz képe. Hamarosan, egy kép is előkerül, majd megtudom a megbízás összegét is, amely rögtön minden mást feledtet velem. Noha, nem vagyok kapzsi és két millió dollár a családomnál apró pénznek számít, de nekem most nagyon-nagyon soknak tűnik. Igazából, tizedével is boldogan kiegyeztem volna. Alig bírok elnyomni egy döbbent grimaszt és szememben is megjelenik az elégedettség tüze.
- Természetesen vállalom. A pénzzel pedig nem szoktam viccelni, ha elfogadtam a megbízást akkor vagy végig csinálom, vagy meghallok. Más, opció eddig nem fordult elő és egyenlőre jobb lesz ha pénz magánál marad. Ha elvégeztem, az akciót akkor majd remélhetőleg kifizetnek. Értelemszerűen, ha ez nem történik meg akkor önök lesznek célpontok. Feltételezem, ha már rám van szükségük elbírok magukkal, ha pedig nem akkor eleve végezni fognak velem amennyiben az érdekeik úgy tartják és nem tehetek ellene semmit sem.
Válaszolom, hűvös és kimért udvariassággal, amely ellen a lelkem egy része mereven tiltakozik. Szerencsére a testemre a vívódás, ezen primitív csirája nincsen hatással és szinte önállóan cselekszik. Sikeresen átveszem, az adatokat és mindent amire csak szükségem van. Egészen fejedelmi a helyzet, hiszen máskor ezeket magamnak kell kideríteni, és persze sokkal kevesebb pénzért.
~ A megbízás pipa, egyszerű és korrekt a dolog. Leszámítva, hogy egy gyerek arcú, bábnak látszó lánnyal küldték, akiből a valódi örült gyilkosok kisugárzása árad. A benyomásaim, azonban túl hirtelen változnak, ahhoz hogy egyértelmű legyen. Talán, segítenem kéne rajta, de nem vagyok benne biztos, hogy az tetszene neki. A legtöbb embernek fogalma sincsen, hogy mi a jó neki és hogy milyen árat kell segítségért fizetni. ~
Gondolkodom el, ismét miközben a zsebeimbe dugdosom az összehajtott papír lapokat, és kicsit megmozgatom az állásban elgémberedett végtagjaimat.
- Egyébként, teljesen félre értettél. Szívesen segítek neked, de ennek egyáltalán nem pénz az ára, és nem is szex, vagy hatalom. Az önzetlen segítség, sokszor egyáltalán nem hoz valódi javulást, csak rosszabbodik a helyzeten. Ahhoz, hogy megmenekülj a királytól nagyon sokat kell letenned az asztalra nem csak enyémre, de magadéra is. -
Mondom, neki majd egy lépéssel közelebb megyek hozzá. A hangnemet szigorú és távolság tartóról, kicsit közvetlenebbre vettem, ösztönösen megszólítva a szelídebb énjeit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 02, 2012 10:33 pm

Airie & Hood:
Ti most kaptok egy szabad kört, és választhattok merre mentek tovább, illetve mit csináltok. Arra azért felhívom a figyelmet, hogy kint egy bunyó zajlik, felülről pedig figyelnek.

Andrew & Mobster:
Andrew módszere egyelőre beválik, és sikerült egy bal horgot bevinnie az egyik őrnek, bár nem igen látszik, hogy törődött volna az ütéssel, és Mobster épp azelőtt érkezik a pasas nyakába, hogy az támadni tudott volna. A hirtelen a hátára érkező jövevénytől a tag megzavarodik, de hamarabb kapcsol, és megpróbálja lerántani a hátáról Mobster-t. Gézengúz nem szól semmit, addig lefoglalja a másikat. Ahogy a pasas megpróbálja levágni Mobster-t a földre Andrew elé, mindkettőtök keze bele akad a nyakán lévő pántba. Meghagyom neked a döntés jogát, amennyiben kirántod a csatlakozásnál, a pasas leereszt, mint egy lufi, és ájultan esik össze.

Blaze:
Tied a harmadik nyitott kör. Beállsz Mobsterékhez, vagy alászállsz Hood-hoz és Airie-hez, hogy fényt deríts a titokra.

Kártyás:
Airie-khez hasonlóan kapsz te is egy szabad kört, ahol eldöntheted, hogy hova csatlakozol. A bunyós kvartetthez, vagy mivel az épület túlfeléről érkezel, egy apró ablakon át - ami eléggé mocskos - valamennyit kiveszel, sziluetteket csupán, csatlakozol Airie-khez.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 06, 2012 12:06 pm

Érzem ahogy testem egyre jobban kezd megfeszülni körülöttem s az elmém lassan kitaszít saját magából a szakadék peremére. Gyűlölöm mikor ott állok, mikor ott kell állnom és saját magamat nézni, ahogy engem néz groteszk vigyorral sápadt arcán. Miért pont engem kellett így megbüntetni? Ilyen módon elátkozni? Vannak emberek, vannak lények, akik tényleg gonoszak, és rájuk a szerencse csak úgy vigyorok, kikövezi nekik az utat, csak hogy kényelmesebb legyen nekik rajta haladni. De én? Hol vagyok én? A szakadék peremén, melynek nincs alja, az út előtt, melynek nincs vége és csak hömpölyög, elvisz a bozótba, majd hirtelen eltűnik és nevet rajtam valahol távol. Miért pont engem választott a sors, hogy ilyen szörnyű módon fog büntetni? Nem elég nekem, hogy nincs senkim? Vagy talán túl sok mindenkim van, csak nem akarom belátni, mert a magány elvakít? Valójában már én se tudom. Kötődök e valakihez? Szeretek e valakit annyira, hogy vele maradjak és azt mondjam, van valakim? Bane-hez tartozok jelenleg. Senki máshoz. Akkor is ha én nem akarok.
Figyelem Hood szemeit, olyanok mint a nyitott könyv számomra, csak meg kell tanulnom olvasni bennük. De miért nem megy? Túl jól titkolja azt, ami benne zajlik? Vagy ennyire nyugodt lenne? Mint egy igazi vadász? Érzelmek nélkül járja a világot és csak azért él, hogy minél több prédája legyen? Nem vagyok ebben biztos, de tény, hogy félelmetes. Talán nem rosszabb tőlem. Elvégre én magam egy babaarcú démon vagyok. Ki nézné ki belőlem, hogy több mint húsz ember halálát okoztam csak azért, mert én abban a pillanatban úgy döntöttem, meg fognak halni? Ki elől kell engem megmenteni valójában? Bane, vagy saját magam elől? Hood szavai mint a karmok, úgy hasítanak belém és húznak vissza a valós életben, abból a furcsa világból, ahol én éllek. Tekintetem hirtelen megváltozik, mindaz a kemény vonás, az a rideg hang, mely eddig kitört belőlem szertefoszlik és nem marad semmi más, csak én.
- Elnézést. Rendben van. Reménykedtem hogy elfogadja a megbízást - hirtelen mintha elszállt volna belőlem minden magabiztosság, éreztem hogy teljesen visszatértem magamba. Szerettem volna minél hamarább befejezni ezt az ügyet, de a férfi szavai elbizonytalanítottak. Szemeimmel a raktárat figyelem, próbálom kerülni tekintetét. Mikor közli velem, hogy a segítségnek teljesen másmilyen ára van, mint amilyennek én hittem, döbbenten nézek vissza rá. Arcomra furcsa érzés ül ki. Szomorúság vagy talán csalódottság, lehet mindkettőnek összjátéka. Én csak azt tudom, hogy hirtelen tehetetlennek érzem magam. Hogyan tudnák neki vagy egyáltalán magamnak bármit is bizonyítani? Magamtól szinte soha semmit nem csináltam, mindig volt valaki, aki megmondta mit tegyek. Ha más nem, Ő mindig. Már nyitnám számat egy kérdéssel ajkaimon, hogy vajon hogyan tudnám ezt megtenni, mikor a raktár kinti részéről dulakodás zaja szűrődik be. Először csak beszéd, majd hangok is. Mi történhetett odakint? Hood talán elárult minket és valójában rendőr, aki most akar elkapni?
Hirtelen Hood-ra nézek, magyarázatot követelek tőle tekintetemmel, mintha ő lenne az egésznek okozója. Érzem ahogy testem kezd egyre jobban megfeszülni, ahogy végigsöpör rajta a félelem. Miért féllek? Elvégre nagy erő van a birtokomban, s ha a képességem felmond, még mindig ott van a Venom szérum, elég beadni magamnak. Nem! Azt nem! Semmi képen se fogom megtenni! Rivallok rá a belső lényemre, aki felhozta ezt a lehetőséget. Ijedt arccal nézek először Hood-ra, majd a raktárt bejárata felé, ahonnan a hangok jönnek. Most mit tegyek? Támadjam meg Hood-ot? De azt se tudom hogy tényleg ő tehet e erről. Meneküljek? De mi ha körbe van véve a raktár?
A félelem érzése teljesen magába kerít és testem remeg. Teszek pár lépést ösztönösen Hood felé, mintha ő meg tudna védeni engem. Plüss nyuszimat szorosabban magamhoz ölelem, meg fogom őt védeni minden bajtól, akkor is ha magamat nem tudom. Szemeimmel búvóhelyet keresek magamnak, ahol meghúzhatnám magam, ha esetleg elfajulnának a kinti dolgok. A raktár viszont szinte teljesen üres, leszámítva azt a pár dobozt, amiken ültem miközben Hood-ra vártam. Haboztam, hogy azok mögé bújjak e el, vagy inkább maradjak készenlétben, ha harcolni kell...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 2:21 pm

Megérkezek a dokkokhoz, majd rögtön megállok egy épület mellett. Ahogy hallom, valahol egy bunyó is elkezdődött, mégpedig olyan hévvel, amit talán már Arkham óta nem láttam. Ezt inkább jobb lenne kikerülni. Tekintetem megakad egy nyitott ablakon, amely tisztasága alapján bátran felveheti a versenyt bármelyik állami börtönnel. Ahogy befelé nézelődök, sziluetteket veszek ki, amelyek, habár nem látok semmi mást, van egy olyan tippem, érdekesek lehetnek. A verekedés előbb-utóbb úgy is véget ér, és ki tudja, barátok-e vagy ellenségek ők, tehát inkább felkapaszkodok az ablakpárkányra, majd hasonló izgatottság érzéssel, mint amit gyilkolás, vagy kártyázás előtt szoktam érezni, bemászok az épületbe. Remélem a látóviszonyaim kissé kitisztulnak. A raktár - mármint gondolom, hogy ez egy raktár - méreteit egyelőre nem tudom felmérni, de majd még arra is lesz idő. Asszem valahol a hármas mólónál lehetek - ezt biztos-ami-biztos alapon feljegyzem magamnak. Most a két bent lévő emberrel foglalkozok. Épp beszélgettek, tippem sincs, miről, de gondolom a megjelenésem kissé megzavarja a társalgást. Hirtelen leesik, hogy semmi keresnivalóm itt, de hé, most már késő meghátrálni. Ha befejezték a beszélgetést, vagy csak gyilkos tekintettel rám néznek, én csak ennyit kérdek:
- Üdv...nem tudjátok, mire ez a nagy felhajtás? Rendőrökre lettem figyelmes, történetesen erre tartanak. Gondolom még véletlenül se miattatok jönnek errefelé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 5:08 am

//Azt hiszem nincs értelme tovább várni. Még a mai napot kibekkeltem, hátha lesztek olyan kedvesek, hogy írtok, nem tettétek, ezért, aki nem írt, egyrészt ebben a körben NJK-ként kezelendő, másrészt később pótolhatja.//

A szálak végül összefutnak, mindenki egy nagy kupacban van, még a kint egymást csépelőket is, ugyanis egy óvatlan pillanatban Ottway repül be az ajtót beszakítva, nyomában pedig a megmaradt egy Venom szérumos alak, aki még bírta szusszal. Társa sajnos kidőlt, ahogy a szer eltávozott a szervezetéből, de látható módon, ő egyedül is elég ahhoz, hogy elintézze a fickót. Kártyás ember megjelenése már eleve váratlan dolog volt, nem beszélve a valóban közeledő szirénákról.
- Hölgyem, mennünk kell. Bane nem lesz elnéző, ha elkapják kegyed. - állt melléd a megmaradt Venom-os, és reszelős hangon beszélt hozzád, a döntés joga pedig a te kezedben van, ugyanis a többiek is a közelben vannak, Mobster társa, Gézengúz az ájult pasas nyakpántját, és a belőle kiömlő folyadékot vizsgálják a helyszínen. Nem olyan, mint egy labor, de most ez adatott meg nektek.
A negatív brigádnak iparkodnia kéne, különben a rendőrség ide fog érni!

Ramirez:
//Először is még egyszer elnézésed kérem, hogy figyelmetlen voltam, de most ezt remélem sikerül letudni.//
A hangodra felfigyelnek, de lőni már nem tudsz, mert épp beszakadnak a raktárba ajtóstul. Ottway is rád figyelt, és a nagy darab, felpumpált pasas ezt használta ki ellene. A másik fickót még látod leereszteni, és akár egy lufi, azátn pedig ájultan ott marad hason fekve. Közben Mobster és Gézengúz neki állnak mintát venni a nyakpánt csövéből kiömlő folyadékból. Eltekinthetsz ettől, és irány a raktár, vagy ott maradsz, és te is rapid-laboros leszel.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 1:46 pm

Előlépek a fegyveremmel de úgy tűnik nem érem el a kellő hatást, nem számít nekik, hogy fegyvert tartok rájuk, elkezdenek verekedni és hamarosan egy kisebb tömegverekedés alakul ki. Kicsit kiábrándultan, csalódottan és unottan nézem őket, közben fegyveremet a sorozatról hármas lövésre állítom és így megvárom, hogy mi történik. Ideje lenne lépnem érzem, egy két lassabb lépéssel indulok meg a földön fekvő leeresztett ájult alak felé.
- Senkiben nem lehet ma már bízni.
Fegyveremmel célba veszem a fejét majd meghúzom a ravaszt, hogy így kivégezhessem a tehetetlen alakot, közben a fegyvert felfelé rántom, hogy ne csak a feje menjen szét hanem utána még kettőt kapjon a gerincoszlopába. Ha ezzel végeztem irányt váltok és benézek a raktárba. Ahogy láttam a mögöttem lévőktől egyelőre nem kell tartanom, csak a fegyverem markolom szorosabban, nehogy elvegyék tőlem.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 7:24 pm

Minél inkább hallom a szirénákat, annál jobban kezdem átgondolni ezt a kósza ötletet, miszerint meg kellene nézni, mi folyik itt. Aztán itt vannak ezek a hatalmas, ijesztően kigyúrt alakok, akiknek a testükön valamilyen furcsa folyadék található, apró csövekben. Egy fekete hajú férfi repül be az ajtón, nyomában még egy vasgyúróval. Hova keveredtem? Nem számítva, milyen választ kapok a kérdésemre a bent lévőktől, a közelben álló nagydarab alakhoz fordulok:
- Bane? - kérdem, majd megrázva a fejem, inkább visszatérek a realitás talajára. Körülnézek, a nagy felfordulás közepette kezdem azt érezni, rossz helyre jöttem. Igaz, ennek a Bane-nek a neve nekem semmit se jelent, és lehet, hogy ez baj, tehát informálódni kéne. Na mindegy, egyelőre én még várok. Attól függően, a többiek mit csinálnak, vagy hogy kapok-e választ a kérdésemre...nah, nagy eséllyel csak igyekszek kijutni innen, és menni a dolgomra. Hülyeség volt idejönnie, annyi szent. Egyelőre még várok.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 10:09 pm

Plüss nyuszimat magamhoz ölelem, érzem ahogy elmém szép lassan kezd meginogni saját magában. A dolgok olyan gyorsan történnek, mintha egy balett táncos lány állnak ugyan abban a helyzetben egy csodaszépen díszített zenélődoboz tetején és forogna körbe-körbe, miközben a dallamok körülötte egyre jobban eltűnnek. A gondolataim pont úgy kezdenek eltűnni fejemből, mint ezek a dallamok és én csak állok mindennek a közepén. Először az idegen férfire nézek, aki hirtelen toppant be közénk, majd Hood-ra, aki egyáltalán nem mozog, aki egyáltalán nem beszél. Hát mi történik itt? Megállt volna minden? A világ csak ismét játszik velem? Nem, az egyáltalán nem lehet így. Én játszok az elmémmel, nem pedig ő velem.
- Jobb ha elmész innen édesem. Nem lesz ez így jó. Túl sok ember, túl sok szem. Menj el vagy... - mosoly húzódott arcára, az a jéghideg mosoly, melynek karmai az emberi szívbe hasítanak és élvezetet látnak benne, ha szép lassan szét is téphetik azt. Tudom, ha sokáig időzök, előbb vagy utóbb de ő lesz az aki elintézi ezt a kellemetlen helyzetet. Gyorsan intézné el, ezt én jól tudom. De nem akarom. Már elég volt abból, hogy ő diktálta mi legye, már elég volt abból, hogy mindig az ő akaratát rám kényszerítette.
- Ajaja... a kislány lázad? Ehehee... - hozta fel színlelt aggodalommal és cinikus félelemmel. Lázadás...? Én? Esélytelen... Túl gyenge, túl tehetetlen vagyok vele szembe.
Éreztem ahogy a belső félelem kihat rám. Már nem attól féltem, hogy sok itt az idegen ember, akik talán bántanának. Bántanának? Egyáltalán nem hiszem, hogy ők képesek lennének akárcsak egy ujjal is hozzám érni. Ha nem a tűz emésztené el őket, akkor az öklöm törné be arcukat. Túl nagy hatalom egy ilyen testben, túl nagy hatalom egy olyan valaki számára, mint én, aki még saját elméjén se képes uralkodni. Lehet pont ezért? De mire jó ez? Hogy uralkodjak... Hangzik a válasz, fagyos hangja azonnal ismét visszahúz a valós életben, hogy valamit tenni kéne. Riadtan nézek a férfire, aki megfogja karomat, közli hogy menni kéne.
- Engedjen el! - vakkantom rá, mint egy veszett kutya - Tudja jól hogy sokkalta erősebb vagyok mint Bane. Esélytelen hogy néhány piti rendőr engem elkapjon - válaszolja neki sziszegve, érzem hogy egyre jobban arra vágyik, hogy vért ontson. Hogy kiét, nem érdekli, a lényeg az, hogy az alany szenvedjen. Felpillant a férfire. Tekintete jéghideg, szinte megfagyasztja az életet. Hogy erejét demonstrálja és a férfit megtanítsa, hol a helye, testünk felhevül. Égeti a férfi bőrét, attól függetlenül, hogy nem ölel körbe a láng oltalmazó karja.
Tekintetem hirtelen kiszakítom az övéből, az ajtó felé nézek ahol az idegen személyek állnak. Egy ismerős arc tárul szemeim elé. A festés, melyet már régebben láttam, de soha nem felejtem el. Érzem ahogy az érzések feltörik a lakatot, ahogy kiszabadulnak börtönükből és szép lassan szárnyakra kapva berepülik egész testem. Ő az. Testem enyhén megdermed, mint akit megbabonáztak volna. Nem hiszek a szememnek. Tényleg ő az... Előbbre lépek néhány lépést, hogy közelebb kerüljek hozzá, majd hirtelen megállok, mintha falba ütköztem volna. Csak álltam és őt néztem. Megszűnt létezni körülöttem a világ. Megállt az idő, a hangok is szép lassan elnémultak. Nem létezett semmi más, csak Ramirez...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 11:59 pm

A szálak végül összefonódtak. Kártyás ember a maga humoros módján próbálta lekezelni a helyzetet, illetve értesíteni az ott lévőket. Mobster, Andrew és a többiek szinte berobbantak az épületbe. Gézengúznak még sikerült mintát vennie a kilöttyent anyagból. Az épületben kezdenek túl sokan lenni, ami gyanút kelthet majd. A szirénák hangja egyre hangosabban hallatszik, ami annyit jelent, hogy a rendőrök nemsokára mind ideérnek, és meghiúsítanak mindent. A feladat: ideje lelépni. Hood megpróbálja eltenni az aktát, ami a feladathoz kell, ám Airie és a Venommal telepumpált "testőr" hamarabb nyúlják le előle. A nagydarab a vállára kapja a lányt, és kiviharzik vele a raktárból. Hood az első bejáraton próbál menekülni, de egy rendőrségi faltörő kossal rászakítják az ajtót, ami maga alá temeti, így tehetetlen, és egy pillanat alatt kattan a csuklóján a bilincs.
- Le van tartóztatva, jogában áll hallgatni, minden amit mond, felhasználható ön ellen a bíróságon. Ha nincs védőügyvédje, hivatalból rendelünk ki egyet. - hadarja el a letartóztató rendőr, majd kivezetik Hood-ot az imént beszakított ajtón.
- Lesz időd elgondolkodni majd a Black Gate-ben.

Remélhetőleg erre a jelentre ti már maximum rejtekhelyekről lestek, kivéve Mobster-t és Gézengúzt, akik vallomást tesznek egy másik rendőrnek, hogy mi történt itt.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Feb. 04, 2013 7:38 pm

A raktárba belépve jó pár alakot pillantok meg, egyik sem ismerős igazán és fogalmam sincs milyen ügyben gyülekeznek itt. Szemem hirtelen Airien akad meg, aki felém tesz egy lépést és utána mereven engem néz. Nem számítottam rá, hogy pont vele találkozok, de most kint vagyok akción, arra kell koncentrálnom ami fontos. Jobb kezemmel integetek Airienek és köszönök is neki.
- Szia. - majd megvárom amíg esetleg mond valamit. Közben megérkezik a rendőrség és félbeszakít mindent, egy pillanat alatt törik be az egyik ajtót és kapnak el egy fickót. Remek. Végre egy kis akció. Igaz meg lenne a lehetőségem, hogy rajtaüssek a rendőrökön és kicsit tűzhacoljak velük, de nem lenne értelme, nincs miért. Legalábbis egyelőre, később még majd lehet feldob a rendszer egy trófeát. Gyorsan a hátsó ajtón át igyekszem távozni a raktárból.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 8:20 pm

A világ szép csendben lehűl körülöttem, ahogy én az elmémmel megállítom annak mozgását és idejét. A hangok, melyek eddig fülemet ostromolták, szép csendben visszavonulót fújtak, ahogy érzékelték, nem vehetik fel ellenem a harcot. Az elmém ellen senki és semmi sem harcolhat, ha csak meg nem akar semmisülni. Mint mindig, most is épp így volt. Kék szemeim Ramirezen pihentek, pont olyanok voltak mint a tenger hullámai szélcsendkor. Csak hullámoztak lágyan, alig érezhetően, az ember azt hinné, hogy egy sima tükör lenne csupán az egész. Eddigi komoly arcizmaim teljesen meglágyultak s éreztem, hogy az elmém ismét szép lassan le fogja bontani azokat a falakat, melyek mindannyiunkat kordában tart, mely ketrecbe zárja a vadat. Emeli a kezét és integet, köszönése túlszárnyalja a csendes hangokat s úgy harangozik elmémbe, mintha fülembe ordította volna közvetlen, kellemes fájdalmat okozva ezzel.
Érzem ahogy kiragadnak ebből a buborékból, ebből a furcsa világból, mely eddig körbevett. Bane embere felkap engem, már csak azt érzékelem hogy hátizsákomat kezembe nyomja s én erős, kemény vállának ütközök. A hangok visszarohannak, hogy ismét káoszt teremtve körbevegyenek. Az eddigi események felgyorsulnak, mintha be akarnák hozni a lemaradást. Ramirez arca hirtelen eltűnik, hallom azokat a hangokat, melyek körbevesznek. Rendőrök... Menekülés... Bane, ahogy kudarcom miatt öklével eltöri a bordáimat és arcomba ordít. A félelem... A kétségbeesés. Nem... Nem menekülhetünk, nem futhatunk el, nem vallhatunk kudarcot. Lábra kell állni és... Egy mosoly az elmém hátulján, az a jéghideg szerzeményé, ki örömmel pusztít maga körül, ki énekelve hagy maga után káoszt és szenvedést.
Szemeim elől eltűnik Ramirez kedves arca, s én próbálok utána kapni kezemmel, ordítani "Ne menj!", de nem tudok. A rendőrök hirtelen minden szép pillanatot elvesznek tőlem, úgy mint mindig. Hát lakoljanak ezért... Szívem dobogását meghallom elmém legalján, ahogy egyre jobban pumpálja belém azt az energiát, mely eddig életben tartott. A szenvedélyes tüzet, mely eddig engem szolgált, akkor is, ha nem én parancsoltam neki hanem Ő. Dobbanás, teljesen beleremegtem. Dobbanás, végigfut testemen. Dobbanás... S érzem ahogy megnyílik a forróság. Pattan az elme, s immáron nem tudom vissza fogni. Már csak azért érzem, ahogy körbeölel, ahogy megóv engem. Hangos ordítást, de még az sem. Bane embere fel se foghatta, hogy már halott, ahogy a tüzem elemésztette. S eme tűz egyre csak növekedett, minden magába fojtva, ami csak az útjába állt. Növekedett, formálódott, mígnem három hosszú nyak nyúlt ki belőle. Pikkelyes bőrt alkotott mindegyiknek, megnyúlt, lapos fej. Kinyitották szájukat és .... Három kígyó fejét alkotta meg, mindegyik más irányba nézett, mindegyik más ellenséget keresve magának. Oly magasra törtek eme fejek, hogy majdnem elérték a raktár tetejét. Testem alja megnyúlt, hosszabbodott, mígnem egy tökéletes háromfejű kígyó alakját fel nem vette. S én? Ott dobogtam a belsejében, mint az életet adó szív...
Régi dokkok területe - Page 6 Image_t6
Nem létezett már társ, nem létezett már barát. Nem létezett szövetséges, se számomra kedves személy, kit megóvnák, kit megkímélnék. Nem létezett immáron semmi más, csak az ellenség. S ki volt az ellenség? Mindenki aki körbevett, aki élt és mozgott...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 7:11 pm

Ahogy Airie testét elborítják a lángok, majd alakot öltenek, a rendőrök betuszkolták Hood-ot az autóba, majd bepattantak ők is, és mindenki próbált távol maradni a félelmetes tűzvésztől. Ramirez túl közel volt, így a jobb karja egy kissé megégett. A legtöbb ember sikeresen távolabb húzódott, és elkerülte a tomboló lángokat. A rendőrök elhagyták a helyszínt, ahogy lassan, de biztosan a dokk területe is kiürült.

Nem is akarom tovább húzni, nem is nagyon tudnám hova, a kaland véget ért. Ezt is megértük. Nos a jutalmazás....uhh, nem lesz könnyű. Hood, Mobster, Andrew Ottway és Blaze 1-1 kreditet kapnak, Kártyás, Rami és Airie pedig 2-2 kreditet tehet zsebre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 4:47 pm

Zauna magánkaland kezdő reagja


Furcsa tevékenységre leszel figyelmes a város nyugati oldalán található dokkok környékén. Mintha az egész hálózat újra életre kelt volna, de valami nem stimmel vele, ugyanis olyan technológiák találhatóak meg ott, illetve olyan energia lenyomatok, melyekhez a jelenkor még nem férhetett hozzá. Nincs mit tenni, ami nem tűnik az itteni időbe vágónak, az mind a te asztalod.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 8:46 pm

Mivel egyelőre még kutakodik, hol is kezdje el a munkát, csak megfigyeli a városban történő dolgokat. Bár kisebb mértékű a bűnözés, mint a jövőben, azért jelen van. Bizonyos nevek gyakran felbukkannak. De az ő ideje még nem jött el. Vagy még is? Egy különös jelenségre lesz figyelmes a város nyugati dokkjainál. Önmagában egy új életre keltett hálózat nem volna érdekes számára, de ez nem mai technológiával történt. Ilyennek még nem szabadna léteznie. Mégis csak kénytelen felkerekedni és utánajárni a dolognak. Megvárja, míg besötétedik és a lehető legóvatosabban megközelíti a helyet. Persze nem félelemből, de ő nem az a fajta, akinek éjjel illik előfordulnia a dokkokban, csak feltűnést keltene. Meg kell találnia a hálózat központját, hogy jobban szemügyre vehesse. Mivel nincsenek meg az eszközei a gyors háztetőre jutáshoz, illetve az arról lejutáshoz, kénytelen a sötétben bujkálva lopakodni. Túl sok ember egyébként sem lehet itt ilyenkor, legfeljebb pár biztonsági őr, vagy éjszakai munkás.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 19, 2013 4:04 am

Ahogy az árnyékban megbújva eljutsz a dokkokig, egy raktárházn mellett találsz fedezéket, és még így is tökéletesen látod, amint kettővel odébb egy közepes méretű hajó rakteréből ládákat pakolnak ki, egy elhagyott raktárba, ami látszólag már nem is olyan elhagyott. A ládák egyszerű, fából készült tákolmányok, és semmi felirat, jelzés, vagy egyéb nincs rajtuk, ami jelezné, hogy honnan jöttek, vagy mi lehet bennük. Tagbaszakadt, rosszarcú férfiak pakolják őket, egymásnak átadva, láncot alkotva. A raktárban ég a villany, legalábbis fény szűrődik ki, és túlságosan is erős fény, amatőrök követnek el ilyen hibát, ám mégis túlságosan magabiztosnak látszanak.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 19, 2013 10:10 am

Feltűnik neki, hogy nem túl messze tőle van egy meglehetősen elhagyatottnak látszó raktár. Legalábbis látott már szebb napokat a többihez képest. Az állapotához képest meglehetősen nagy az aktivitás a közelében. A jövőben sem ritkaság, hogy a bűnszervezetek elhagyatott épületeket használnak rejtekhelyül. Bár ez inkább csak a város lakottabb részére vonatkozott ott. Sok rossz arcú egyén pakolgat egyszerű faládákat. Mindenképp gyanús, mert kellene lenni rajtuk valami cégjelzésnek és egyéb feliratoknak. Ez elég gyanús ahhoz, hogy közelebbről megnézze. Lassan az épülethez lopózik és keres egy létrát, vagy bármi egyebet, amin fel tud mászni. A főbejáraton mégse mehet be leskelődni. Nyilván a létszámuk miatt olyan magabiztosak ezek az alakok. Ha sikerül feljusson, először is körülnéz, nem őrködik-e valaki odafent. Ha biztonságos, akkor keres egy ablakot, ahonnan beláthatja a raktár belsejét. Vagy legalább azt a részét, ahol a ládák vannak és nyitásra kerülnek. Mivel bent fény van, kint meg sötétség, jó eséllyel nem veszik észre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 10:33 am

Létra nincs, de a dobozokon fel tudsz kapaszkodni. A tetőn nincs senki, csak egy törött tetőablak. legalábbis a kerete. A ládákat lepakolják egymás mellé, majd egy különös alak egytől egyig felnyitja, és megvizsgálja a tartalmukat.
Régi dokkok területe - Page 6 Bugcotume1
Bogárra hasonlít inkább, mint emberre, vagyis inkább mindkettő egyszerre. Haja válláig ér, öszes, ruhája pedig egy fehér köpeny, melyből meg lehet állapítani, hogy valamiféle orvos, tudos, vagy ilyesmi területen dolgozhatott. A ládákban nem sok mindent láthatsz, egyszerű ezüstös tartályok, melyeken egy-egy cimke hever, és minden cimkén - ha jól megnézed - egy-egy állat sziluettje látható.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 10:17 am

Kicsit találékonyabbnak kell lennie a feljutáshoz, de végül csak sikerül. A tető tiszta, így csak arra kell ügyelnie, nehogy zajt csapjon és felfedezzék őt. Sikerül jó helyet találnia ahhoz, hogy rálásson a dolgokra. Egy különös alakot fedez fel a ládák mellett. Még ha csak különös lenne a látvány. Ilyet még a jövőben sem látott. Valamiféle mutáns lehet, vagy inkább egy különös kísérlet eredménye. Valami bogárszerű humanoid, mint ember. De az öltözéke alapján valamiféle kutató lehet. Miután ezen a sokkon túltette magát, a ládákra terelődik a figyelme. Ezüstös tartályokat pillant meg, amiken egy-egy állat jele van. Talán valami bizarr kísérletek zajlanak itt, ahol állati dns-t kevernek az emberivel? Legalábbis a bogáremberből ilyesmire következtet. Az ablakkeret közelébe megy végül, hátha elcsíp valami beszélgetést. Illetve az se volna hátrány, ha észrevétlenül le tudna jutni, hogy jobban is szétnézzen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 10:41 am

Ahogy helyezkedsz, és keresel egy biztos pontot, hogy leereszkedhess, elvonulnak a ládától, és így sikeresen leérsz, fedezéket találsz a láda mögött, és senki nem lát. Ha akarsz, lenyúlhatsz egyet az ezüst tartályokból, hátha jó lesz később, vagy pedig szimpla analizálásra. A fehér köpenyes bogár-ember aláír egy papírt, majd a nagy darabok kivonulnak, ő pedig egy emberével marad a raktárban.
- Ez egy remek szállítmány, nemde, Jake? - Jake valószínű az ember neve, aki itt maradt a bogárral.
- Hamarosan elkészül a gép is, és abba fecskendezzük bele ezt a szert, akibe csak akarjuk. - gonosz vigyor húzódik bogárpofáján.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 11:25 am

Sikerül észrevétlenül behatolnia az épületbe. A láda mögött fedezéket talál, így egyelőre nyugodtan hallgatózhat. Közben elvesz egy tartályt, hogy jobban szemügyre vegye azt. Végül el is teszi, ha másra nem, leütni vele valakit még jó lesz. De akár meg is vizsgálhatja, ha lesz hol. Végül megszólal a bogárember a vele maradt ember felé. Még vigyorog is. Így még bizarrabb látvány, mint amúgy. A legjobb lenne követni a laborba, ha itt van. Talán többet is megtudhat erről az egészről, ha feltör egy számítógépet. Biztosan nem egyedül tevékenykedik a bogárpofa. Ilyesmit nem rendel meg az ember csak úgy az internetről, ráadásul csatlósai is vannak szép számmal. Ezt valaki pénzeli. Valaki, akinek érdeke az ilyesmi. Zaunának ökölbe szorul a keze, ahogy arra gondol, itt sem mások a gazdagok, mint a jövőben. Persze ezt tudta, de remélte, hogy ennyire azért mégsem elvetemültek. Tévedett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Régi dokkok területe - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Régi dokkok területe
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Mr. Bone régi élete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Nyugati oldal-
Ugrás: