DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Régi dokkok területe

Go down 
+11
Blaze
Hood
Andrew Ramirez
Andrew Ottway
Airie
Vadmacska
Kétarc
Ruby Bailey
Hatred
Kurt Bozek / Griff
Batman
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 11:42 am

Kopogás hallatszik a raktár ajtó felől, és a Jake-nek nevezett felnyitja az ajtót. Két alak áll, de csak a sziluettjeik látszanak, és halkan beszélnek, innen sajnos nem érted. A bogár férle áll, majd beinvitálja őket, és épp a ládák felé veszik az irányt, ahol rejtőzködsz. Megállnak a veled átellenes oldalon, és a ládában lévő tartályokat vizsgálgatják.
- Nagyszerű, nagyszerű. Vannak itt igen ritkák is. - hallod az egyik hangját.
- Három tartályt most rögtön elviszek. A többiért pedig később küldök egy teherautót. Végre legyőzhetjük azt a nyomorul hüllőt. - tette még hozzá a végén.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 1:48 pm

Sokat már nem cseveg a bogárka a másikkal, pedig hősünk még szívesen kihallgatna egyet s mást, de hát ez van. Hamarosan kopogás hallatszik és két újabb egyén jelenik meg. Zauna a torkában érzi a szíve dobogását. Nem sok kellene hozzá, hogy lefüleljék. Viszont érdekes dolgokat hall. Mégis csak érdemes volt bejönni.
~Hüllő? Ki lehet az?
Kicsit elgondolkodik. Az biztos, hogy ezek nem a jó fiúk. Legalábbis eddig nem úgy tűnik. De akkor a másik lenne a jó? Vagy a rossz fiúk akarják eltörölni a konkurenciát? Elgondolkodtató. Talán nem is kellene beleavatkozni. Igaz, ő nem a tartályok miatt van itt, hanem a hálózat miatt, amit vélhetőleg használnak itt. Az is lehet, hogy eltévesztette a házszámot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeKedd Dec. 03, 2013 1:01 pm

A hüllő és a bogár beszélni kezdenek, de egy számodra ismeretlen nyelven, majd a hüllő két mély levegőt vesz. A hangjuk elhal, és léptek hallatszanak, majd hirtelen megjelenik feletted egy kép, melytől mindenki összecsinálná magát.
Régi dokkok területe - Page 7 2839-1-f
- Nocsak, nocsak, fogtunk egy csótányt. - hallatszik a hangja, és mostmár érted is, hisz neked (is) címzi. Hangja érdes, sziszegő, mint a krokodiloké. Gond nélkül ragad meg, és emel magának fejmagasságba.
- Csak nem rossz helyen vagyunk éppen? - kérdezi fura, alig látható vigyorral az arcán.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeKedd Dec. 03, 2013 8:54 pm

A két mutáns fickó elkezd társalogni valami különös nyelven. Még nem hallott hasonlót sem életében. Végül abbahagyják és lépteket hall. Sajnos úgy tűnik, hogy közelednek. Sok ijesztő dolgot látott már, de így is elég félelmetes élmény. De azért igyekszik nem elárulni a félelmét. A hüllő elkapja és maga elé emeli fejmagasságba.
-Ami azt illeti...eltévedtem...Innen indul a sétahajó?
Most legalább van lehetősége komolyabban körbenézni, ennél jobban nem tudják leleplezni. Talán felfedez valamit, ami kihúzhatja a bajból.
-De azt hiszem nem vagyok egyedül, a krokodilok nem folyókban érzik jól magukat?-próbálja fent tartani a társalgást.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 10:09 pm

oldenrod[color=green]- Most gúnyolódsz velem? - tolja közelebb az arcát a tiedhez, már amennyire tudja, majd egy mozdulattal áthajít a raktáron.
- A pondrókat el kell taposni. - sziszegi, majd kikap egy ezüst tartályt a ládából, ami eddig fedezékedül szolgált. Nem látod mi van rajtad, de semmi jót nem ígérhet. Egy mozdulattal lecsavarja a tartály tetejét, és kihúz belőle egy tűt, amivel feléd közelít, nyilván azzal a célzattal, hogy megszúrjon vele, és beadjon valamit.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 8:25 am

-Távol álljon tőlem. Az nem volna szép dolog...
Nem nagyon tud közel hajolni hozzá a mutáns, így szerencsére nem lesz fejleharapás. Legalábbis úgy tűnik. De azért igyekszik a leheletét elkerülni. Végül elhajítja őt a raktár egy másik szegletére. Igyekszik gyorsan talpra állni. Eközben ellenfele kivesz a ládából egy tartályt és lecsavarja a tetejét. Most már legalább azt tudja, mi van benne. Tűk.
-Sose voltam oda a szuriért, inkább kihagynám.
Nyilván nem kellemes élmény, ha az a valami az ember szervezetébe jut, ha azzal akar elbánni vele. Bár a nanobotok valamennyire helyreálltak már, de nem biztos, hogy ki tudnának védeni egy ilyen mértékű támadást a szervezete ellen. Persze nem fogja megvárni, amíg ez kiderül. Igyekszik nem sarokba szorulni és közben próbál keresni valami menekülő utat, vagy valami fegyverfélét. Csak van valahol egy létra felfelé, vagy porral oltó a falon. Vagy egyéb.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 8:55 pm

Körbe nézve nem találsz semmit, a lény pedig csak közeledik. A fehér köpenyes bogár hangját hallod éppen, ahogy nevet, de a nevetés sem teljesen emberi.
- Jól van, James, befejezheted. Látod, hogy nem bírja már soká. - szólal meg végül a bogár, megállítva ezzel az óriás gyíkot.
- Még jól fog jönni nekünk. Kell a terjesztéshez is ember. - Lép oda hozzád, és kezeidet hátra kötözi egy műanyag kábel kötegelővel.
- Nos lássuk is akkor, hogy mi a teendő. - a hüllő fogja a ládát, és kiviszi a raktárból, a bogár pedig téged emel fel, és mentek a gyík után, majd egy teherautóra szálltok, ahol a raktérbe raknak téged a ládákkal együtt.
- Jó lesz. Aztán kellemes utazást. - mondja vigyorogva a bogár.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeKedd Dec. 10, 2013 9:15 am

Nem volt szerencséje ezzel a kiútkereséssel. Igazából kissé amatőr hiba volt tőle pont a láda mögött elrejtőzni. De hát jobb hirtelen nem volt. Végül a bunyóból nem lesz semmi, mert a bogárka megállítja a krokit. Ez szerencsének is mondható. Mert nem csak ezek ketten vannak, hanem még odakint sok ember is. Jelentős túlerő.
-Soká? Még el sem kezdtük.-mondja csalódottságot színlelve, pedig inkább örül, hogy nem kellett megkockáztatnia azt a tűt.
Végül a bogár lép oda hozzá és hátrakötözi a kezeit, majd felpakolják a ládákkal együtt egy teherautó rakterébe. Szerencse, hogy megszokta a kényelmetlen körülményeket, így még akár alhatna is.
-Aztán óvatosan vezessetek, úgy nézem nincsenek szakszerűen rögzítve a ládák!-piszkálódik egy kicsit.
Azért próbál úgy helyezkedni, hogy ha valami éles kanyar miatt elmozdulna egy láda, akkor ne őt nyomja agyon. Most várnia kell, mást nem tehet. Ha ezek le akarnak győzni valakit, akkor talán érdemes lenne kideríteni, hogy miért is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeVas. Dec. 15, 2013 11:23 am

A ládák nem fognak elcsúszni a helyükről. A tagok nem kockáztatják meg, hogy megsérüljön az áru.
- A csaj jó lesz majd referenciának. Ahogy megérkeztünk a főnökhöz, rajta fogjuk bemutatni a szer hatását. - hallod a bogár hangját a vezető fülkéből, de nem is nagyon akarja leplezni a beszélgetésüket. Nagyjából fél órát kcsikáztatok, mire megérkeztetek a külvárosba, ahol kisebb mértékű a zaj, és nyugodtabban lehet intézni a dolgokat. A kocsi lefékez, majd hirtelen nyílik a raktér ajtaja, és téged a bogár, egy ládát pedig a hüllő fog meg.
- Na mostmár csak a főnököt kell megvárni. - mondja ismét.

//A következő postod a linkben jelölt helyszínre kérem.//
Vissza az elejére Go down
Andrew Bennett
Mesélő
Mesélő
Andrew Bennett


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2014. Mar. 09.

Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:36 pm

Hirtelen, érthetetlen módon felmerült benned az ötlet, hogy sétálnál egyet. Hosszas barangolás után a kikötőbe jutottál. Vajon ez csak véletlen? Egy beton stégen sétálsz, tőled jobbra méretes raktárak, amikből a csenden kívül nem igazán szűrődik ki semmi. Ahogy oldalra fordulsz, egyből leköt a látvány. A hold vörös színben pompázik, habár tény, hogy még nem emelkedett ki teljesen a horizont mögül. Ahogy sétálsz és a gondolataidba, vagy esetleg a hold bámulásába feledkezel, hirtelen éles sikoly rángat ki a transszerű állapotból. Elég magas hang, de egyértelműen férfitól jön. Vajon mit művelhetnek vele? Ha engedsz a kíváncsiságnak, akkor a hamarosan újból felhangzó, már-már túlvilági hangok egy viszonylag eldugott raktárhoz vezetnek, amiben hat srác - alig lehetnek húsz évesek - egy fáklyával kínoz egy szerencsétlen, szakállas férfit. Legalábbis még szakállas, mert a szemed láttára gyújtják meg a szakállát és nevetnek, amint az szépen lassan ég, a férfi pedig sikoltozik. Az arcára vetve egy pillantást, megbizonyosodhatsz róla, hogy valamikor bajsza is volt, valamint égett, kopasz feje is arra utal, hogy nem volt mindig kopasz. Egy szál rövidnadrágot visel és égett teste arról árulkodik, hogy nem a fejével kezdték a "játékot". Ha egyszerűen továbbmész, akkor nemsokára egy még az összes eddiginél is erősebb, velőtrázó sikoltást hallasz, majd már nem jön több hang.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 10:09 pm

Dokkok. Ez egy jó hely. Szeretek itt lenni. Akkor is, ha nem tudom, hogy kerültem ide valójában. Lehet megint csak... mentem az orrom után és bámészkodtam. Elbambultam a semmin gondolkodva és mire ebből feleszméltem, már itt is vagyok. Fejemet felemelem és a Holdat nézem, mely vörös színben pompázik. Csodálat tükröződik bennük. Hogy lehet ilyen véres? Ilyen szép és kerek? Nagyon tetszik. Vágyat érzek az után, hogy megfogjam. Kezemet fel is emelem, ujjaim megérintik, de mégsem. Oldalra billent fejem értetlenül próbálja ezt a dolgot feldolgozni. Mennyire sikerül ez neki? Csak pislogok és nézek. Nem igazán tudom mit miért teszek. Csak úgy teszem. Ahogy kedvem tartja. Vagy ahogy Ő akarja. Az attól függ.
Hideg fájdalom sanyargatja lábam. Tekintetem leveszem arról a kerek szépsésgről és lenézek. Ujjaimat mezítelenül mozgatom meg a betonúton. Ismét csodálkozom. Hol van a cipőm? Nem rég még rajtam volt. Elhagytam volna talán? Ismét oldalra dőll fejem, vonza a gravitáció. Nem mondok neki ellent. Hosszú göndör, vörös hajam tincsekben csúszik előre. Összetapadva, piszkosan. Pont úgy mint én magam. Csak most érzem meg, hogy kezeim is valami hidegen, vastagon nyugodnak. Feleszméllek és a csodálat nem akarja abbahagyni az ostromot. Magam előtt egy régi, nagyon régi ágyat tolok, melynek kerekei vannak. Vasból készült váza, szinte már szétesett matraca. De ott csüngnek rajta a szíjak. Szám egyik zuga felszalad, majd visszaesik. Egy félmosoly. Érdekes. Hogy jutottam hozzá? Egy régi, talán kidobott pszihiátriai ágy. De ez még semmi.
Mert rajta ott fekszik egy nyuszi. Nem. Ez nem Alice. Ez egy másik nyuszi. De azért szintén fehér. Fekszik, mert hogy a lábai kinyújtva, ő pedig oldalra dőlve. Ha jól látom, már nem is lélegzik. Ez csak egyet jelent. Alszik. Elég mélyen. Össze kéne őt rakni. Mivelhogy pár része kicsit odébb van egymástól, mint a teste.
Valamit kéne csinálni.Dehát már csinállunk. Csak menj tovább. Biztos lesz valahol valaki. Jó ez a hely. Itt mindig van valaki.Jó. De te fogod csinálni. Én nem akarom.Ahogy gondolod...Forgatta meg szemeit, és tovább toltuk együtt az ágyat. Alice ott üllt rajta. Mosolygott, akkor is ha nem volt mivel. Mivelhogy nem volt szája. De azért tudott beszélni. Mindig beszélt. Vagy énekelt. Attól függ, milyen kedve volt.
Ahogy elhaladtunk az egyik raktár mellett, hirtelen megrezzentünk. Nem csak én, nem csak Ő, de Alice is. Körbepillantottam, de senkit nem láttam. Csak hallottam. Az egyik raktárból jött.
Ugye én mondtam...Sóhajtott fel és mi abba az irányba mentünk. Toltuk az ágyat és mentünk. Amíg oda nem értünk. Érdeklődve figyeltük azt a sok személyt, ahogy a tűzzel játszanak. Ahogy egy idős, szegény bácsit bántanak. Sajnálat fogott el. Éreztem, ahogy fáj a bácsinak, ahogy kínozzák. Ahogy szenved. Hirtelen könnyek szöktek szemeibe, sírni szerettem volna, rájuk akartam kiáltani, hogy hagyják őt békén. De nem ment. Ő nem engedte. Élvezte. Felüllt az ágyra és onnan nézte érdeklődve. Még a jogaromat is elővette, azt kezdte nyalogatni. Azt a hatalmas nyalókát. De azért finom.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Bennett
Mesélő
Mesélő
Andrew Bennett


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2014. Mar. 09.

Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimePént. Ápr. 18, 2014 11:36 pm

Nem csak te szereted a dokkokat. Ő is. Mindketten tudjátok, hogy a dokkoknál mindig több az izgalom, mint egyéb helyeken. Ezen az éjszakán sem történt ez másképpen. Ahogy a nagy, vörös holdba bámultál, érezted, hogy hogy csodálat és vad öröm fogja el. Igen. Egyértelműen a vérre emlékeztette. Hamar meg is találtátok a célotokat. Érezted, ahogy a sajnálat egyre jobban testet öltött benned. Szegény, ártatlan fickó ugyan mit tehetett, amivel ezt érdemelte ki? Nem tudtad rá a választ, de azt igen, hogy segíteni akartál neki. Csakhogy nem egyedül voltál. Ő is veled volt. Ő pedig élvezte. Ahogy ott ültél az ágyon, szegény embert egyre jobban megégették. Először a lábujjait égették addig, amíg már nem maradt belőlük semmit, majd a kezén az ujjakat. Végül, mikor már szinte nem is maradt sértetlen terület a testén és már a halál küszöbén járt, megkapta a kegyelemdöfést-már ha lehet így hívni. A fáklyát benyomták a szájába. Nem tudni, hogy milyen anyag volt, hogy a tűz nem aludt ki, de a férfi még egy utolsó, hatalmas sikolyt hallatott, majd örökre elcsendesült. Gonosz mosoly jelent meg a szádon, ám ez nem a te mosolyod volt. Á, nem. Ez az ő mosolya volt. A srácok az élettelen testet hanyagul a betonra dobták, majd hangos nevetésben törtek ki. Épp indultak volna el, mikor megpillantottak téged. Értetlen arckifejezéssel egymásra néztek, majd a fáklyát fenyegetően maga elé tartva az egyikük megindult feléd.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 19, 2014 6:55 pm

Szemeim tágra vannak nyílva, úgy nézem azokat az alakokat. Az ember ordítása, fájdalomkiáltása egyrészt zene az Ő füleinek, nekem viszont nagyon kellemetlen. Olykor lehunynám szemeimet, elfordítanám tekintetem, de Ő azt akarja, hogy nézzem. Puhány...Sziszegi vigyorogva, éles fogai mint az aprócska tűk, úgy vannak állkapcsába ültetve. Bár testem nem is, de az övé teljesen más mint az enyém. Éles, hegyes körmök, bár inkább karmok. A farok mely testéből húzódik vékonyan mint a korbács, ide-oda leng. Azok a szárnyak, amikkel repülni tud, most már összecsukva pihennek hátán, de ezekből senki nem lát semmit. Még én sem látom őket, csak érzem hogy vannak. Olykor mintha látnám, de utánna rájövök, hogy amit látok, az a Boszorkány repülő majma. Majd az ő birodalmát is meghódítjuk. Felszabadítjuk Dorotit, akit fogva tart. Madárijesztő tudja oda az utat. Egyszer majdnem meg is mutatta. De nyilván fél.
Szemeimben ott táncol a tűz fénye. Hipnotizáll és csodálattal fog el.
Amatőrök. Köpne a földre, de azt nem engedem. S ekkor végeznek. Vége a mutatványnak, a műsornak. Én szívből ürölök ennek, de Ő csak csalódottan förmed fel, hogy oda a szórakozás. Bár... Ahogy ismerem őt, biztos ki fog valamit találni. Nem hiába toltuk idáig azt az a régi ágyat, melyhez Arkhamban olykor odakötöztek. Melyen most egy nyuszi alszik. Plüssmackós hátizsákomban pedig a kellékek. Kíváncsi vagyok, mit tervez. Azt mondta jó lesz. De én nem hiszek neki.
- Valóban velünk akarnak szórakozni, szerelmem? - kérdezi tőlem jéghideg hangján, ahogy őket nézzük. Az én szívem hevesen kalapáll, féllek. De nem magamat féltem. Hanem őket. Ő tőle.
- Mennyi kell? - kérdezem tőle, mert érzem ahogy gondolkodik. Ismerem Őt. Senki sem ismeri Őt jobban mint én. Elvégre mindig velem van. Az árnyékom. Ott van mögöttem. Van, hogy előttem, de előfordul, hogy teljesen körbevesz és elnyel.
- Egy. Egy teljesen elég. Vagy kettő? Hogy a másik...- ismételten elvigyorodott. Nem fejezte be, de tudom mire gondolt. Azt akarta, hogy valaki nézze. Nézze végig és utánna talán elengedi, hogy másoknak is beszélhessen arról, amit látott. Talán hogy eljusson a Vörös királynőhöz, hogy érezze, nem felejtettük el. Hogy tudja, érte megyünk. Nem válaszoltam erre.
- Aki a tűzzel játszik, az hamar megégeti magát - vigyorodott el jobban s lecsúszott az ágyról. Közelebb léptünk ahhoz az alakhoz, ki a fáklyát tartotta.
- Ezzel akarod kiszúrni a szemem? - kérdezte tőle gúnyolódó hangon. Széttártuk kezeinket s a tűz, melyet magunkban hordunk fellobbant. Végigfutott lángja testemen, melyet elnyelt s beborított.
- Had játszunk mi is veletek - nevetett fel. Nem akarta, nem engedhette, hogy elrohanjanak. Éppen ezért a lángjaink megnyúltak, éhes kígyók alakját vették fel, úgy siklottak a személyek felé, majd megkerülték őket és körbevették, hogy ne tudjanak menekülni. Felemelkedtek a magasba, majdnem olyan magasak voltak mint a férfiak. De testük egy része még mindig a földön maradt. Vigyáztak. S mi, szintén felvettük ezt az alakot, de jóval föléjük tornyosultunk. Majdnem elértük a raktár tetejét. Testünk a hatalmas tűzkígyó fejében foglalta el méltó helyét. Lángjaink nem voltak olyan forróak, mégis veszélyt jelentettek. De nem égettek el semmit. Nem engedtem meg nekik.
Ha valaki azt hinné, hogy itt befejezem, téved. A kígyók hamar nekiindultak útjuknak. Cikáztak és emelkedtek, mígnem az alakok körül egy jellegzetes tűzlabirintust ki nem alakítottak.

- Játszunk. Minden 15 másodpercben forrób lesz a tűz. Aki megtalálja a kiutat, nem hal meg. Ilyen egyszerű - szólalt meg szórakoztató hangon. Én tudtam, hogy azért ilyen "egyszerű" ez nem lesz...

Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Bennett
Mesélő
Mesélő
Andrew Bennett


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2014. Mar. 09.

Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2014 1:08 pm

Gonoszul felnevettek, mikor egyikük megindult feléd a fáklyával. Ők még nem tudták az igazságot. Még nem tudták, hogy szánalmas életük egy csapásra véget érhet. Nem tudhatták, hogy Ő mit tervez velük. Szerencsétlenek. Talán ha tudták, volna, akkor az okosabb megoldást választják. A futást. De nem ezt választották. Érdeklődve várták, hogy mi fog kisülni ebből. A sikolyaidat akarták hallani. De nem gondolták, hogy nem a te sikolyod fog nemsokára felhangzani, hanem az övék. Csak akkor jöttek rá, hogy rémes baklövést követtek el, mikor testedből felcsaptak a lángok, de ekkor már késő volt. A tűzkígyóid eleven lényekként fonták körbe őket és menekvést nem kínáló labirintust alkottak. Szinte sajnálni lehetett őket. Többnek is sikoly szaladt fel a torkán, de egy kivételével mindegyik a kijárat keresésére indult, miután elmagyarázta nekik a szabályokat. Az utolsó láthatóan feladta. Csak leült a földre és ordított. Szeméből könnyek folytak. Magadban érezhetted, hogy Ő rendkívüli módon élvezi a dolgot. Amíg a többiek a kijáratot keresgették, az egyikük hirtelen megjelent a labirintuson kívül és egy késsel a kezében feléd indult. Ugyan sejthette, hogy nem okozhat a semmirekellő fegyverével túl nagy kárt nektek, de úgy tűnt, hogy valami van még a tarsolyában. Azt sem tudhattad, hogy hogy volt képes kiszabadulni az oly nagyszerűen létrehozott labirintusból.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Régi dokkok területe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Régi dokkok területe
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Mr. Bone régi élete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Nyugati oldal-
Ugrás: