DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Régi dokkok területe

Go down 
+11
Blaze
Hood
Andrew Ramirez
Andrew Ottway
Airie
Vadmacska
Kétarc
Ruby Bailey
Hatred
Kurt Bozek / Griff
Batman
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 1:36 pm

Megúszták a földomlást, s egyenlőre egyéb veszély sem fenyegeti a hármast. A lány engedelmesen követi Trantet, a szemeibe kezd visszatérni az élet.
Edward nem szenvedett nagy sérüléseket, legalábbis ami látszódna. Pár kisebb nagyobb zúzódása van, illetve egy nagyobb vágás az arca baloldalán, de egyenlőre eszméletlen.
A lány ugyan még mindig retteg, de csak bólint az útmutatásra és engedelmesen lépdel Trant mellett, aki Edwardot cipeli.
Az egyetlen kifelé vezető út lefelé lejt, s ahogy haladnak halk zúgást lehet hallani, s a levegő is egyre frissebbnek tűnik, míg hirtelen egy jót megtermett acél ajtóhoz nem érnek.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 11:41 pm

Edwardot leteszem a falnak támasztva, és miután megbizonyosodtam, hogy nem fog eldőlni, a figyelmemet az ajtó felé fordítom. Keresek valamilyen zárat, vagy legalább egy nyitó szerkezetet, ha nincs akkor megszámolom hány tár van még nálam. Talán egy robbanótöltetes, meg egy páncéltörő, meg vagy kettő gyújtó.
Egy gyújtót, és egy robbanó töltetest az ajtószárnyak rése köze helyezek, ha nem tudnám kinyitni, és mielőtt még bele lőnék, biztonságba helyezem a lányt, és kollégámat is. Majd hátrébb állok, és belelövök a tárakba, ha sikerül kinyitni így az ajtót, akkor óvatosan minden támadásra felkészülve, haladunk tovább. Vállamon Edwarddal, a lánnyal mögöttem, a fegyverembe a gyújtó töltetek vannak, és csak remélni tudom a legjobbakat.
Ha nem sikerül, és még életbe is maradtunk, akkor más utat keresek, ha közben megtámadnának, akkor ahogy tudok védekezek.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 2:00 pm

Az ajtó strapabírónak tűnik, és ahogy a tölteteket helyezi el, karmolás nyomokat fedez fel rajtuk. A lány Edward mellé guggol, míg Trant hátrálva épp felakarja robbantani az ajtót, mire az halkan és olajozottan kinyílik. A töltények a földre potyognak, felszedheti őket nyugodtan.
A hirtelen fény bántóan hat a szemükre-ami az ajtón túli kicsit lepusztult folyosó plafonjáról világít-de hamar hozzászoknak.
A zúgás erősödik, s mintha távoli mormogás is vegyülne bele. Ez az egyetlen út, ami még mindig lefelé lejt.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 3:17 pm

Minden táramat összeszedem, ellenőrzöm utoljára, a fegyveremet, és nagy levegőt veszek. Bárhova is vezet ez a járat, biztos nem lesz piskóta. Az eddigi este egy őrültek házára emlékeztetett, és szerintem ez nem most fog megváltozni. Megmaradt erőmet összeszedem, és végiggondolom a dolgot. A lánynak mindenképp meg kell menekülnie, ez a legfontosabb most. Az övemből kiemelem a sokkolómat, és odanyújtom neki.
- Tessék, ha velem valami baj történne, itt van ez. Csak ráfogod arra, ami veszélyesnek tűnik, és itt meghúzod a ravasz. Ezt a gombot kell megnyomni, hogy sokkoljon. Érthető? - Teszem fel a kérdést a mutogatás után. A kollégámat, újra a vállamra veszem, és újra intek a lánynak, hogy kövessen. Lassan lépésről lépésre haladok befele, mindent kétszer is megfontolok, nehogy valamilyen még szörnyűbb csapdába essünk.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 5:28 pm

A lány elveszi a sokkolót, igaz kicsit remegve.
-Iii....gen....-
Dadogja, majd szó nélkül a fegyverrel a kezében követi Trantet. Edwardot cipelve egyre beljebb jut a folyosón. Elég réginek és kopottasnak tűnik. Az út egyre lentebb visz, és kanyarog de egyenlőre semerre sem ágazik el.
Jó tíz perc séta után egy újabb ajtó tárul eléjük, kétszer akkora mint az előző. Résnyire nyitva van, s nyilvánvalóan a morgás innen ered. S bizony egyre dühösebbnek tűnik az a hang.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 1:38 pm

Nincs más lehetőségem, a lányt újra magam mögé utasítom, és lassan lépdelek előre. Az ajtó mérete nem lep meg igazán. A valóságnak megfelelően, megrettenek, nem is kicsit. Az előző lényeket látva, el sem tudom képzelni mekkora szörny jöhetne ki ezen. Remélem csak építészeti túlzás ez a förmedvény, de azért fegyveremet készenlétben tartva, megközelítem. A rés közelébe megyek, és ha semmilyen veszélyest nem látok, csak hallok, akkor bepillantok a résen. Hátha többet tudok meg erről az egész rémálomról.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 3:31 pm

Trant az ajtóhoz surran, és bekukucskál a résnyire nyitott ajtón. A lámpák által megvilágított jókora helység tárul a szeme elé. mindenfelé zöldes folyadékkal teli tartályok, számítógépek laboratóriumi felszerelések láthatóak. A szoba közepén pedig egy leírhatatlan lény álldogál, dühösen morogva maga elé.
Régi dokkok területe - Page 2 Gargoyle_by_Sargiel

A lény hasonló mint az eddig látottak, de sokkal fejlettebbnek tűnik. Leginkább egy régi vízköpő szoborhoz hasonlít. Előtte pedig egy férfi fekszik, egy műtő asztalon. A keze élettelenül lóg az asztal mellett. Mielőtt Trant bármit is tehetne a lény megfordul, torz mosolyra húzódik a szája, majd hörögve, mély hangon megszólal.
-Nocsak épségben idetalált? Igazán figyelemre méltó teljesítmény magától, egy embertől mindenképp....Talán beljebb is léphetne, s persze ne felejtse el a társait sem....-
A hangsúlya fenyegető s látszik, hogy a teste ugrásra készen áll, ha netalán támadás érné.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 6:38 pm

A leskelődés sikerült, legalábbis a célt elértem, de sokkal nagyobb bajt hoztam magamra. Már akkor gyanakodhattam volna, mikor kinyílt előttem az kapu, de eddig bele sem gondoltam. Most már mindegy, tudja hogy itt vagyunk, így nem tehetek mást. Előrelépek és intek a lánynak, hogy kövessen.
- Itt a Gotham Városi rendőrség. Azonnal adja meg magát, ne tanúsítson ellenállást, mert akkor erőszakhoz kell folyamodnom. Ez az első és utolsó figyelmeztetés. - A fegyveremet ráfogom, csak remélni tudom, hogy a kőnek kinéző bőrére hatással van a gyújtólövedék. Jobb lett volna ha a páncéltörő marad benne, de hát akkor még nem tudhattam.
- Kezeit kulcsolja össze a tarkóján, lassan jöjjön közelebb. Ne tegyen semmilyen hirtelen mozdulatot, mert azt a támadás jelének fogom venni, és azonnal tüzelek. - Folytatom a milliószor elmondott szöveget, és várom hogy úgy is cselekedjen. Azért a közmondás szerinte, várom a legrosszabbat, és bármi gyanúsat is cselekedne, meghúzom a ravasz, miközben fedezékbe húzódok.


A hozzászólást Kurt Bozek / Griff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 18, 2011 11:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 3:13 pm

A lány nem bírja tovább, ahogy megpillantja a lényt, felsikolt és hangos puffannással elájul Trant mögött.
Igazán hatásosabb lenne a fegyverrel való fenyegetőzés, ha nem viselné még mindig magával Edward eszméletlen testét. Így csak fél kézzel tudja fogni a fegyvert.
A lény érdeklődve pillant rá, pislant egyet-kettőt. A szája oldalirányba elhúzódik, nyilván mosoly akarna lenni. Gurgulázó nevetésben tör ki.
-Maga tényleg azt hiszi, hogy árthat nekem azzal a kis valamivel a kezében? Komolyan?-
Mielőtt megmozdulhatnál, előre löki magát, és a torkát megszorítva a falhoz nyom. Edward a földön köt ki, Trant pedig pár centivel a levegőben lóg, egyre fogyó oxigén készlettel.
-Egy új fajt teremtettem a halál után....van merszed fenyegetni!! Engem!!!-
Üvölti miközben a fegyvert tartó kézre szorít és kicsavarja a kézből és arrébb dobja.
-Mégis mit képzelsz pondró?-Sziszegi dühösen....-Az egész elindítója, az a hibbant Aranysólyom sem tudott megállítani, majd pont te fogsz tudni....-
A kezével a test felé int, amit most láthatsz tisztán. Valamiféle jelmez van rajta leginkább egy sólyoméra emlékeztet. Mikor már a fulladás határán vagy hirtelen enyhít a szorításán és a földre dobja az áldozatát. Föl s alá kezd sétálgatni.
-Az a hulladék saját magán kísérletezett, szuper erős izomzatra tett szert. Én pedig tovább fejlesztettem, ezzé váltam. Jobbá erősebbé. Igaz előtte meg kellett halnom, de visszatértem, ahogy a gyermekeim is. Jobbak és erősebbek lettek....-
Hirtelen elhallgat, megtorpan a tekintete zavarossá válik. Mintha elfelejtkezett volna a vendégéről, motyogni kezd.
-Lehetetlen, ki a fene vagy te....-
Trantal láthatólag egyáltalán nem foglalkozik jelenleg...
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 11:22 am

Úgy néz ki nem készültem fel mindenre, a lény vagy szupererős, és gyors, vagy csak a meglepetés ereje, hogy nem emberi dermesztett le. Szerencsémre ez Gotham City itt mindenki bolond, vagy közel áll hozzá. Főleg ez a lény, elkezd monologizálni. Mi más lehetőségem maradna. Felmérem a helyzetet, és remélem hogy a lány, és a kollégámnak nem esett semmilyen baja. Ha a fegyverem kartávolságra esett, akkor egyből utána nyúlok, és megcélzom a lényt vele. Nem pepecselek, holmi fej, vagy lábak megcélzásával. Tudom hogy nem a legjobb lövő vagyok az őrsön, de még ilyen közelről csak el tudom találna az a hordónyi mellett. Addig rángatom a ravaszt, míg az összes golyó nem távozik a tárból, majd felállok, és a feltételezhetően lángoló szörnyet, ha még tud támadni a gumibotommal várom.
Ha a fegyverem nem lenne a közelemben, akkor átmegyek közelharcira. Tudom, hogy kell bokszolni és nem is csinálom túl rosszul a dolgot. Felpattanok, ha tudok, és védekezőleg magam elé tartom az ökleimet. Remélem mielőtt még felocsúdhatna meg tudom támadni. Az érzékeny pontokra megyek, állcsúcs, vesetájék, torok, és ha sikerül akkor nemi szerv. Nem éppen a legszabályosabb küzdelemre készülök, de hát ez sem egy rendes ring.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 6:20 pm

A lény egyáltalán nem foglalkozik Tranttel, maga elé mered, miközben motyog. Mintha látna valamit, amit a férfi nem.
A fegyver pár centire van tőle, meg is tudja ragadni és lövedékek áradatát zúdítja a lényre. Dühösen felüvölt, talán fájdalmasan is. Lángok mardossák a testét....
Aztán még lángolva elindul Trant felé iszonyatos sebességgel. Megragadj a vállát, és elhajítja. A bonc asztal mellett landol, egyenlőre súlyosabb sérülés nélkül. Az arcába a halott férfi ökölbe meredt keze lóg.
-Hogy mered....-
Sziszegi a lény, és döngő léptekkel elindul felé. Edward erre eszmél fel. Egy leírhatatlan lény épp egyik testületi társa felé tart.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 7:13 pm

Hamar felpattanok, és a holtestre egy gyors pillantást vetek, de nem töltöm vele a drága időmet, közben a kezem gyakorlott mozdulatokat utánozva tölti újra kedvenc fegyveremet. Most a páncéltörő golyókon a sor. Mint egy isteni sugallat, úgy jön az ötlet, ha elég gyors vagyok a töltéshez, akkor az első golyót a holtest fejébe küldöm. Csak attól, hogy hozzáértem feldühödött, mit fog csinálni ha megszentségtelenítem a kegyencét. Végül lassan hátrálva lövöm továbbra is a lényt. Mellkasra célzok, úgy talán kevésbé fogom elvéteni. Remélem eléggé le fogom sebezni, vagy szerencsém lesz és egy létfontosságú szervet találok el. Vagy így vagy úgy, de túl kell élnem.


A hozzászólást Kurt Bozek / Griff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 18, 2011 11:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 2:56 pm

Ahogy Trant felpattan, a halott ökölbe meredt kezében, mintha megcsillanni látszana valami. Majd páncéltörő lövedékeket táraz be, lő ki a lény felé. Azon már lassan kialudtak a lángok, semmi sem látszik rajta. A lény megtorpan, ahogy eltalálod a fejét, felüvölt a fájdalomtól majd hanyatt dőlve a földre zuhan. Néma csend nyomasztóan hat az üvöltések után. A két társad még mindig eszméletlen, a lény pedig semmilyen életjelet nem ad.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 2:48 pm

//A hullát akartam fejbe lőni de így sem rossz. //


A tárat még megpróbálom beleereszteni a szörny mellkasába, ha sikerült akkor a hullát veszem szemügyre. Megnézem hátha rájövök mibe halt meg, majd megpróbálom kifeszegetni a kezét is. Talán van benne valami fontos. Ha nincs, vagy csak nem találtam, akkor a helyiséget veszem szemügyre, hátha van még ilyen pokolfajzat a közelbe, vagy valami jel, hogy mi is történik itt igazából. Végül pedig társaimat veszem kezelésbe. Talán megsérültek a "harc" alatt, vagy tudok rajtuk segíteni valahogy. Ha pedig sikerül akkor a rádiómat is használom, hátha tudnak segítséget küldeni.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 2:04 pm

//Hupsz, csöppet félreolvastam:) Annyi baj legyen:D//

Ahogy a holtestet figyeli, az arca ismerősnek tűnhet. Néha lehetett látni az újságban a fényképét, a tudományos rovatban, mint elég híres kutatót. De ennél többre nem emlékszik róla. Feszegeti a kezét, s beletelik pár percbe, vagyis csak neki tűnik soknak mire rábukkan a kéz tartalmára. Egy aprócska fiola, benne színtelen folyadékkal....
Tovább azonban nem tanulmányozhatja, a Vízköpő hatalmas ordítást hallat és pillanatok alatt feltápászkodik. A homlokából a golyó csengve a padlóra hullik. Szemei földöntúli haragban égnek. Bömbölve rohan Trant felé, akinek cseppnyi ideje maradt csak a reagálásra.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 8:39 pm

Elkezdek rohanni oldalra, a fegyvert folyamatosan célra tartva, és tüzelve. Megpróbálom szétlőni a lábait, hátha tart továbbra is a szerencsém, mint a fejlövésnél. Közben a fiolát belecsúsztatom az övembe. Ha ennyire fontos volt, hogy ez a fickó még holtában is szorongatta, akkor nekem is meg kell őriznem.
A célzás, rohanás, és nyomeltüntetés közben, próbálok keresni használhatót a szörny ellen. Bármit a helyiségben, amit súlyánál fogva felhasználhatnák ellene. Méretes szekrény, gépezet, hatalmas cseppkő a plafonon. Igaz most nem akarom eljátszani a plafonleomlós "cselemet", mert nem látok rá esélyt, hogy egészbe kijussak én is és az eszméletlen útitársaim is.
Ha netalántán sikerül megakasztanom a rohamát, akkor nem dőlök be neki újra. Ha a földön van, akár ártalmatlannak tűnik akár nem, tovább tüzelek rá. Míg biztos nem tűnik úgy hogy soha többet nem kell fel. Egy széttört koponya, vagy egy létfontosságú szerv távol a testtől, éppen megfelel majd a célnak.


A hozzászólást Kurt Bozek / Griff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 18, 2011 11:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 12:39 pm

A fiolát az övébe csúsztatja, közben pedig a Vízköpő lábait próbálja szétlőni. A lény mintha alkalmazkodott volna, a lövedékhez, lepattannak róla. s csak rohan tovább a férfi felé. Trant nem tud tovább hátrálni, falnak ütközik. A lény pedig a körmeivel a torka felé csap....
Ekkor egy zöldes fény sugár, telibe kapja és a terem másik végébe repíti, hatalmas port kavarva.
-A fiola! Azzal meg lehet ölni....-
Egy éles hangot hall, majd két alakot láthat az egyre terjedő porfelhőben.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 11:30 am

//Na csak rájöttem nagy sokára mi is az a zöldes fény Very Happy Fene se gondolta volna, hogy ennyire meg leszek tisztelve.//

Azonnal kikapom a fiolát az övemből, és körbeforgatom a kezemben. Megpróbálok rájönni mi is lehet benne, de mivel nem vagyok vegyész, sőt még a suliban sem teljesítettem túl jól, ezért csak azt nézem meg mennyire is lehet fegyverként használni. Ha elég erősen el tudom dobni, hogy széttörjön a lényen, akkor majd akkor vágom hozzá, mikor újra elkezd közeledni. Közben betöltöm az utolsó robbanólövedékes táramat, és ha széttört a fiola a lényen, akkor beleeresztem az egész tárat.
Ha nem tudom sehogy sem kézi eszközökkel rájuttatni a lényre, az érdekes folyadékot, akkor csak felé dobom, és még találat előtt eresztem a lénybe a tárat, és reménykedem, hogy a robbanás szétviszi a fiolát, és a tartalma ráborul a lényre.
Ha egyikre sem látok lehetőséget, akkor közel engedem magamhoz, és boksztudásomat bevetve, megpróbálom széttörni rajta, és addig ütni, amíg mozog. Remélem sikerül hamarabb végeznem vele, mint amennyi időbe telik neki velem.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 2:28 pm

A lény és a megmentőd egyre nagyobb porfelhőt kavar, iszonyatos csatába kavarodhattak, hisz a barlang meg-meg remeg a csapásaik alatt. A fiolát tanulmányozva, nem lát semmi furcsát, mintha csak víz lenne benne. A tekintetével a lényt keresi, hogy rádobhassa a fiolát, mikor egy test ütközik neki, feldöntve őt. Nem sok mindent lát, a rajta fekvő férfitól. A kezében hirtelen fémet érez.
-Ezt a fecskendőt használja, míg én lefoglalom....-
A súly megszűnik, s újra szabadon mozog. A lény egy zöld színű jelmezes férfival verekszik, aki furcsa zöld energiákkal támad vissza.
-Te, te voltál megölted a gyermekeim....-Bömböli és dühösen a férfi mellkasa felé sújt. Az kikerüli és a levegőbe emelkedve lőni kezdi. A lény megbénul a lövések zápora alatt.
-Én voltam, de már előtte is egymásnak estek. Nem bírtad kontrollálni őket, én csak rásegítettem egy kicsit....-
A fecskendő és a fiola Trant kezében...
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 6:20 pm

A kezemben lévő két tárgyat a legprecízebben, és leggyorsabban összekombinálom, és reménykedek, hogy jól csináltam. Övembe rakom a fegyvert, és kezembe szorítom a fecskendőt. Egy nagy sóhaj után elkezdek rohanni a dulakodók felé. Keresek egy magaslati pontot, amiről kényelmesen el tudok rugaszkodni, úgy hogy pont a szörnyre vagy legalábbis nagyon közel hozzá essek. A fecskendőt mindenképpen bele akarom döfni, és ha lehet a mellkasi részbe, de ha nem tudnám akkor a megmentőm testi épségét veszem figyelembe, és bárhova beledöföm ahova csak tudom.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 5:26 pm

A zöld jelmezes férfi, könnyedén visszatartja a lényt. Habár ő sem tud végzetes sebet ejteni rajta. Mintha minden egyes csapáshoz, ami a testét éri alkalmazkodna. S következő alkalommal, már meg sem sebzi őt. Még mindig a levegőben lebegve, miközben Trant egy nagyobb kiálló sziklára mászhat ha akar, zöld energia csóvával gúzsba köti a Vízköpőt.
-Most!-
Ordítja Trant felé, aki máris ugrik a lényre, s a mellkasába döfi a tűt, majd annak tartalmát is a lénybe pumpálja. Mire az lerázza magáról a "kötelet", és vele együtt Trantet is, aki a falnak csapódik, a vállába pedig a barlang falának éles, kiálló tüskéje hatol be. A Vízköpő pedig jobbra-balra tántorog, miközben bőre elkezd szétfoszlani....
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 12:38 am

A lény már éppen, hogy csak áll a lábán, és ezt leginkább a megmentőmnek köszönhetem. Talán sikerül most már legyőzni. A fájdalommal megpróbálva nem törődni, kihízom a vállamat a tüskéből. Ha sikerült akkor másik feltételezhetően jó kezemmel előveszem fegyveremet, és célra tartok. Ha a megmentőm nincs veszélyzónába akkor meghúzom a ravaszt, és bármilyen szer is volt a fiolába remélem az együttes hatás elég lesz, hozzá hogy végleg a földre kerüljön a szörnyeteg.
Ha nem sikerül csak úgy simán kiszabadulnom, a tüske "szorításából", akkor megpróbálom egy kis testi ráhatással letörni a belém hatolt részt, és a sziklával a testemben megpróbálok felállni. Talán elbírom a fájdalmat nem lehet rosszabb, mint egy K.O. a ringben. Majd fegyvert rántok és ugyanazokkal a feltételekkel elkezdek tüzelni.
Ha se, így se úgy nem tudok kijutni a sziklarabságból, akkor csak az eszméletvesztéssel, próbálok meg küzdeni. Nem lenne jó pont a cél végén beadni a kulcsot. Talán sikerül túlélnem, és a zöld lovagnak sikerül elvégeznie a feladatot, amire én képtelen voltam.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:52 pm

A lényt eddig sem hatották meg a golyók, s most sincs ez másként. Trant pedig a fájdalomtól nem igazán tud célozni, hisz egy vaskos tüske van a vállában.
De nem is kell, a lény szörnyű üvöltések közt térdre rogy, majd a húsa, izmai, a bőrével egyetemben lassan porrá válik.
Az üvöltés elhal, majd a lényből, egy több hónapos hullára emlékeztető valami marad. A férfi elégedetten bólint egyet, Tranthez lép és csöppet sem gyengéden leszedi a tüskéről. Fájdalom hullám robban a testében, és elég sok vért veszít.
-Szép munka volt, fiam....-


//Írj egyet még, aztán lezárom végre a kalandot, vagy ezt a kalandhoz hasonló valamit:)//
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 3:20 pm

Lihegek, mintha csak egy kopasz lennék aki az első napi kiképzés után tántorgott volna be a laktanyába. Alig állok a lábamon. Most jött ki rajtam az összes izgalom, és adrenalin. A lábaim csak remegnek, és éppen hogy csak neki tudok támaszkodni egy közeli sziklának és végignézem a szörnyű végét a szörnynek. A hullája hála istennek már nem büdös, így nem gátolja a pihenést. Még ki kell juttatnia a nőt, és Edward-ot. Nem kis meló lesz.
- Köszönöm uram. A nevem Hardwin őrmester GVR, és önben kit tisztelhetek? - Teszem fel a megmentőmnek kérdésemet. Ki lehet ez a hős akivel vállvetve harcoltunk, és megoldottuk az ügyet.
- És ha el tudná mondani, mi is történt itt pontosan? Mi volt ez a szörny, és miért rabolt hullákat, és ha jól látom ez Aranysólyom hullája. A bűnüldözőjé, hogy került az ügybe és maga, hogy került ide? - Csak rendőr vagyok és kénytelen vagyok mindent megtudom. A jelentés kötelez, semmi felett nem szabad elsiklanunk.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 12:38 pm

-Zöld Lámpás....-
Mutatkozik be a rejtélyesen és, nem túl szívélyesen. A holtesthez lép, de az láthatólag nem fog már sehova sem mászni, nem hogy fel kelni. Trantra pillant, majd némi habozás után beszélni kezd.
-Ez a férfi Aranysólyom felettese volt. Mikor Sólyom kísérletezni kezdett, s egy baleset folytán szuper izomzatra tett szert. Majd nem sokkal később ez a férfi tovább fejlesztette a szérumot, de a kísérletbe belehalt. És így tért vissza....-Beszéd közben Edwardhoz és a lányhoz lép, mindketten eszméletlenek, de nincs különösebb bajuk.-
-...Rájött hogy a szérummal és a kezeléssel képes visszahozni a holtakat, ebben a bizarr formában, ahogy láthatta is nem rég. Képes volt irányítani őket, és látott a szemükkel is. Ezért tűntek el a holtestek, egy hadsereget épített. Sólyom pedig rájött, és sikerült létrehoznia a szérumot, ami végül megölte ezt a lényt. Ne aggódjon a többi is elpusztult, vele együtt. Különben sem bírta már irányítani őket, ezért is estek egymásnak. Persze erre én is rásegítettem egy kicsit.-
Elindul a barlang hátsó része felé, ahol egy kisebb szekrényt arrébb tolva, egy újabb alagút tűnik fel.
-Erre ki tud jutni. Még valami, a szerepemet szeretném ha titokban tartaná. S a nyilvánosságnak se mondana túl sokat. Az emberek még nem készültek fel ilyenekre, jobb ha meg hagyjuk őket, abban a tudatban, hogy nem tudjuk mi történt itt. A testek nem sokára porrá válnak. A média pedig úgyis kitalál valami nevetséges magyarázatot majd. Szerencsére a kollégái is megúszták, kisebb nagyobb sérüléssel. Az itt eltűntekről, pedig nem fog sok szó esni...sajnálatos módon.-
A levegőbe emelkedik, és a kijárat felé lebeg.
-Szép volt, sokak életét megmentette....-
Egyedül marad a két eszméletlennel, akiket immár kicsit nehezen de a szabadba tud cipelni. Túlélte, de vajon mennyit fognak ebből az egészből elhinni neki?


Kaland vége!

Trant jutalma 2 kredit! (Mert a lány nem elég neki:) )
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Régi dokkok területe - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi dokkok területe   Régi dokkok területe - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Régi dokkok területe
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Mr. Bone régi élete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Nyugati oldal-
Ugrás: