DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 New Atlentean Villa

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 04, 2014 5:22 pm

Próbálkozásod kudarcba fullad, húgod odébb áll, semmint elérd egy mozdulattal. Az általad megidézett bárány támadása oldalba veri a lényt, amit testvéred idézett meg, ám mikor a pokoli kutya ismét talpra ugrott, szemei felizzottak, és nagyra tátotta a pofáját, amiből sugárban lövellt ki a tűz, mely megpörkölte a bárányod, és halk puffanás kíséretében állatod eltűnt.
- Ezt már nem mondhatom el rólad. Kár azért a bárányért, nagyon...impozáns volt. - mondta neked. A jég elég strapabírónak látszott, és nem adta magát könnyen. Egy újabb papír tűnt el, ám ezúttal testvéred kezeibe olvadtak bele, majd egy kemény, fémes hatású réteget hoztak létre rajta. Nem várt sokat, és egy jobb horgot húzott be neked.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 04, 2014 5:30 pm

Ahogy a kéz repül felém, hálát adok, amiért ma volt a televízióban a vasálarcos férfi, s többek rémálmából elővarázsoltam, egyenesen a fejemre a filmbeli maszkot, így ugyan megéreztem a csapást s orrom vére is kicsordult, a lány kezében is eltörhetett pár csont a fém ellenére. Ezután egy férjét gyilkoló asszony álmából szedtem elő jégkalapácsot, s nagyot csaptam vele a jégre, hogy kiszabaduljak. Majd amennyiben kiszabadultam, ugyanezzel a jégkalapáccsal ütöttem a lány felé, miközben azért figyeltem a kutyára is.


A hozzászólást Lupin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 04, 2014 5:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 04, 2014 5:33 pm

A két fém erős ütközése után a füled igen erősen zúgni kezdett, ám a szabadulás sikere felvillanyozott. Húgod újabb adag papírt hajított a levegőbe, melyek lassan levitálva körülötte, csak arra vártak, hogy aktiválják őket. Egy újabb lap testvéred nyakába olvadt bele, majd ennek nyomán a bőre alatt, mintha izzott volna, majd a kutyához hasonlóan ő is kinyitotta a száját, ám az övéből láva zuhatag tört elő, melyet egyenesen rád irányított.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 04, 2014 5:40 pm

A zúgás miatt a fejem már megint elképesztő iramban fájni kezdett, s lassan már kezdett zavarni a helyzet. A tűz elöl próbáltam kitérni, majd egy gyerek álmából, ki strandról álmodott, egy hihetetlenül erős sugarú vízipisztolyt loptam, amivel a lány szájába lőttem, remélve, hogy félrenyeli, és hátha megfullad. Vagy legalább hagy pár másodperc előnyt. Közben egy anyuka álmát a holnapi húsvacsoráról odahajítottam a kutya elé, hátha tetszik neki a finom falat.
Amennyiben minden sikeres pengémmel egyenes a lány torkát célzom meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 05, 2014 12:22 pm

Testvéred csak jól arcon locsolod, a mágiája ugyanis nem tart sokáig. A "kutya" nem törődve a hússal, húgod egy intésére feléd vetemedik, és a vízipisztolyos kezed felé kap az állkapcsával.
- Sajnos vannak korlátok, de egész sokrétűen ki tudom használni a mágiát. - jegyzi meg húgod, majd egy újabb papír tűnik el, mintha szétszaggatták volna, és hamarosan feltámad a szél. Eleinte gyenge, de egyre jobban érzed, hogy simán felkapna, és egy perccel később egy miniatűr forgószél közepében találod magad.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 05, 2014 12:33 pm

A szél támad érzem, így a lehető legfurcsább lépésekre kell szánnia magát az embernek. Épp mellettünk alszik egy kutyaidomár, a harapásálló védőfelszerelést az álmaiból a karomra rakom mielőtt ráharapna a dög, majd hirtelen a kutyát magam elé rántom. Érzem ahogy a pofájából áradó hő perzseli a kezem ám nem érdekel. Gyorsan torkon szúrom kis pengémmel amíg kezemmel van elfoglalva, majd a mindez sikerül, az egész dögöt a szélvihar elé vetem, így az repül távolabb, én pedig remélhetőleg csak kicsit emelkedek fel a földről s hátrébb vetődöm.
Amennyiben nem repültem el melegebb éghajlatra a pillanat tört része alatt feltápászkodom, s szlalomozva (hogy nehezebben találjanak be a támadások) rohanok a lány felé, hogy beadjam neki a végső csapást.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 05, 2014 6:50 pm

A fura lény harapása sokkal erősebb, mint a földi kutyáké, és bár a védőruha ott van, a lény képes átharapni, de csak felületi sebeket ejt rajtad. A szél így is úgyis felkap, körülötted nem látszik semmi, csak a kavargó levegő, akár egy börtön, és nem sokkal később villanásokra leszel figyelmes. A forgószél erős elektromos mezőt gerjesztett, és villámok kezdenek lecsapni körülötted, egy-egy el is talál. Az erejük nem nagy, de épp elég ahhoz, hogy kellemetlenül fájjon.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 06, 2014 6:39 am

Ahogy az első fényeit meglátom az elektromosságnak, üreges gyapjúgombócot formázok magam köré, majd mint az őrült elkezdek futni, hagyom hogy a villámok eltalálják a gyapjú búrát. A testem kezd zsibbadni az elektromosság miatt ám nem törődök vele. Viszont erről eszembe villan, hogy mérgezés által is történhet zsibbadás, ezért futás közben megvizsgálom karom, s elkezdem az összes kis sebet szívni, majd a vért kiköpni. Nem kockáztatok meg egy kiadós rosszullétet. A gyapjú egyre több elektromosságot nyel magába s forgás egyre gyorsul ez által. Ezután csak hagyom a fizika törvényeit kibontakozni. Lassan önálló töltést veszek fel, mígnem az elektromágnesesség és a súrlódás által keletkezett és felhalmozott gyorsulási energia, akár egy kisebb széllökés hatására is kilök a kalitkából s most mint egy tehetetlen elektromos golyó, csapódok házfaltól házfalnak remélve, hogy eltalálom szeretett húgocskámat. Miközben futok a golyóban, átkozom agyam, hogy nem tudok benne mesterséges gravitációt létrehozni. Ezért inkább kitöltöm gyapjúval az üres teret is, hogy ne okozzon nagyobb sérülést a falaknak csapódás.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 07, 2014 9:05 pm

Az épületek falairól pattogva, mint a flipper golyó, elsőként a fura pokoli kutyát ökleled fel, ami ennek hatására átrepül az úton, és a szemközti villanyoszlop fogja meg, majd innen visszapattanva mellkason találod testvéred, akit a legközelebbi fal állít meg, mintha arra lenne kitalálva. Ülve érkezik a földre, és nem igen van jó bőrben, úgy látszik, hogy a mágiának ára van, és testvéred igencsak ráfizetett erre, sok energiát szívott el tőle, így ennek fényében, minden eddig létrehozott varázslatot megszüntet.
- Megfogtál; tedd, amit tenned kell?
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 07, 2014 9:20 pm

Eltávolítom a gyapjút s húgom fölé álok. Meglepő, mennyire nem érzek semmit miközben kis pengém elővillantom, ám még nem támadok. Kezeit megvizsgálom láthatóak e, hogy semmi gyanúsat nem tesz. Ugyanezt teszem a lábaival is. Amennyiben gyanúsat veszek észre gyomorszájon rúgom, ezzel bénítva meg még jobban. Ha semmi gyanúsat nem észlelek, (vagy megtörtént a korábbi rugdalózás), elvágok pár szalagot a karjaiban, s a lábaiban, s szét is roncsolom a környező szöveteket, hogy ha véletlenül meg is sikerülni lépnie, akkor is egy életre lebénuljon. Amennyiben valami mágia szerűt kezd el mormogni kipeckelem a száját.
Miután ártalmatlanítottam, teljesen kifosztom, minden használhatónak tűnő holmit elveszek tőle, (ruhák kivételével) beleértve ékszereket, pénzt, igazolványokat, s ha maradt még, bármilyen mágikus, vagy csak annak látszó bigyót.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 07, 2014 10:13 pm

- Élhetnék az utolsó szó jogával? - kérdezte testvéred, majd amikor megadod a jelzést, egyetlen szót ejt csak ki alig hallhatóan:
- SHAZAM. - kékes villámok csapnak le, egyenesen húgod testét célozva meg, és hátravetve téged, majd a levegőbe emelkedve föléd tornyosul.

New Atlentean Villa - Page 3 77715722_o

- Nem ismersz, nem tudsz rólam semmit. Számtalan helyen jártam, számtalan dolgot láttam, de olyan mocsok, mint te kevés van, aki képes egy nő ellen menni, hogy holmi maszkos idióták csicskája legyen! - csattan fel a mondandója végére Prischilla, majd kezeit előretartva, ujjai hegyéből cikázó villámok indulnak meg feléd.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 1:24 am

A másodperc tört része alatt történik minden, s Lupin az utolsó pillanatban veszi föl a gyapjúkabátot, s tatja karját a villámok elé. A töltöttséget elnyelve a kabáton minden gyapjúszál fölállt, ám a holdfejű megúszta kisebb égési sérülésekkel.

- Oh, nem volt infóm arról, hogy a varázsló átadta neked az istenek erejét... Hát ez roppantul kellemetlen dolog... Ha ezt tudom tényleg kivágom a nyelved.

Elmémben azonnal összeszedtem minden infót amit tudtam a Shazam fiak és lányokról, s ez nem kecsegtetett sok jóval.

- Semmit nem tudok csinálni ellened. Épp ezért....

Hirtelen elővarázsoltam egy virágot, amit most egy a feleségét megölni vágyó férfi álmából szedtem elő. A virágot bevontam egy a valóságban nem létező csak a férfi álmában létrejövő mérgező porral, aminek a belélegzése kiüti azt, aki beszívja.

- Béke ajándékként elfogadod ezt a virágot?

Elég kicsi az esélye hogy elfogadja, de bármi lesz, ugyanebből a szerből légnemű formátumban van egy kicsi egy kölnis fiolában. Ahogy közelebb jön, vagy megragad, belefújom a képébe. Eközben ez nem látszik ugyan, de biztos ami biztos alapon, a bagolymaszkomba beleálmodtam egy szűrőt, nehogy engem üssön ki a szag.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 9:51 pm

Testvéred sem ma jött le a falvédőről, meg sem várja, hogy végig mondd, vagy tedd, amit tenni akarsz, két keze között egy igen termetes gömbvillám látszik materializálódni, melyet feje fölé emel, és úgy hajít feléd, akár egy túlméretezett labdát.
- Olcsó trükkök.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 12:02 am

A gömbvillám félelmetes golyóként süvített felé, s ő maga elhajította a virágot ami el is tűnt, majd Lupin a kezeit maga elé teszi, egy betegesen vastag nemezkesztyűben amit most hozott létre. Ezután kesztyűs kezeivel megragadja a gömbvillámot, közben a szétégő kesztyűt folyamatosan cseréli erejével, s a villámot visszahajítja a feladónak. Kezei ismét kisebb égési hegeket szereztek, s másnapra az egész egyetlen merő vízhólyag lesz, de most csak a jelenne törődött.
Közben ismét előveszi az előbbi méreganyagot s porózusabb állagban a lány felé hajítja, amíg az a villámmal van elfoglalva. Hátha most megbénul.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2014 9:29 pm

A levegőben terjedő porral, pollennel már nem tud mit tenni, és szemmel látható, hogy a villám növekedése megáll, majd testvéred lassan ereszkedni kezd, ahogy ereje elhagyja. Vagy nem szívott be annyit, hogy a hatás azonnali legyen, vagy pedig szívósabb, mint gondolnád. Ahogy földet ér, marionett bábu módjára térdre ereszkedik, és zihál.
- Csak felesleges időhúzás volt, halogattam az elkerülhetetlent, tedd, bármit is kell tenned. - mondja elfolytott hangon, és hangjából most tényleg érződik a kudarc, és a feladás.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 2:35 pm

Túl sok váratlan dolog ért rövid idő alatt. Megtaláltam a hugicám, megértek hogy megöljem, kiderült hogy a lány a Varázsló egyik embere, s most legyőztem... Büszkeségem nagy nehezen elnyomtam, semmi kedvem nem volt tovább harcolni, viszont ki tudja milyen trükkel él még eme lányka. Végül csettintéssel s előhoztam egy kisfiú álmából egy darts nyilat, amiről az szülinapjára álmodott. Kicsi kis nyíl volt, műanyag, alapjába véve annyira nem vészes, ám amint elhajítottam a nyílt, az eszeveszett sebességgel repült a lány torka felé, hogy belé fúródva örökre elnémítsa, s ezzel elvágjam utolsó hozzátartozóm életének fonalát...
Nem szóltam hozzá egy szót sem, s ugyan éreztem a győzelem édes, s a lány halála miatt érzet bűntudatom kesernyés ízét, felkészítettem a gyapjúmat egy esetleges védekezésre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 6:14 pm

Húgod előtted térdel, fejét lehajtva tartja, szemét lehunyta, és egy nagy sóhajjal várta, hogy elérje a vég. Mikor a darts tű megjelenik neked, egy mozdulattal hajítod testvéred felé, és bár műanyag, mégis olyan erővel szakítja át a homlokát, amire még te sem számítottál. Egy utolsó idegrángás, amire a szemei fennakadnak, majd oldalra dől, és végleg kileheli lelkét. Két bagoly maszkos, öltönyös figura jelenik meg melletted, és mindketten egyszerre teszik kezeiket a vállaidra.
- Isten hozott! - mondják halkan.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 6:29 pm

Üresség. Ezt éreztem mikor lenéztem a lékelt fejű leányzóra, kicsiny hugocskámra. Bámultam meredt szemekkel, majd hirtelen elvigyorodtam. A tökéletes üresség, mely belőlem áradt hihetetlenül ó érzés volt. Mintha valami hátsó lény, önnön tudatom egy kicsiny darabkája pusztult volna el a lánnyal együtt. Valami ami még jó volt...
Már ha halott. Nem bíztam már semmiben. Két maszkos barátom ekkor csatlakozott hozzám, s dicséretükre még szélesebb vigyort vettem fel, majd megszólaltam:
- A testtel mi lesz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 6:49 pm

- Azt majd mi elrendezzük. Nem lesznek nyomok. - mondja neked az egyik, majd eltűnnek testvéred testével együtt, te pedig az tucán maradsz, és mélyen magadba révedsz, hogy helyes volt-e, amit tettél, illetve, hogy megérte-e azt az árat, amit meg kellett fizetned azért, hogy elismert tagja legyél a Bíróságnak.

VÉGE
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





New Atlentean Villa - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
New Atlentean Villa
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: