DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
New Atlentean Villa I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
New Atlentean Villa I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
New Atlentean Villa I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
New Atlentean Villa I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
New Atlentean Villa I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
New Atlentean Villa I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
New Atlentean Villa I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
New Atlentean Villa I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
New Atlentean Villa I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
New Atlentean Villa I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 New Atlentean Villa

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 7:09 pm

Egy csodás villa, melyet egy ismeretlen milliárdos építettet Gotham Gyémánt kerületében. Az építtető valószínűleg nem gothami, hiszen látszik a házon nincsenek vízköpők. Alkalomadtán Gotham elit rétege szokott itt összegyűlni.

New Atlentean Villa Latvanyterv_romai_villa_11
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 7:29 pm

//Előzmény a Gotham Gazette-ben .//

Ahogy kikísérnek, magamban átkozódom, hogy lehettem ilyen hülye... előbb csak az egyikkel kellett volna próbálkozni.
~Na mindegy, majd bejutok máshogy okostojások~ átkozódom tovább, majd meglátom a szemem sarkában, hogy az egyik rendezkedő ugribugri oldalra megy és magához int.
~Hátha szerencsém lesz, csak normális legyen!

- Köszönöm, inkább gyalog mennék! - mondom a taxisnak és az azonosítómat a pici kis táskámba téve elindulok a mutatott irányba. Majd mikor a vadbarmok éppen nem figyelnek oda, ellibbenek a garázs oldalához.
- Üdv kedves barátom, itt vagyok, ha már ilyen kedvesen hívtál! - mosolyodom el kajánul, felhúzva a szempilláim. Végigmérem a fickót alaposan, majd nem kertelek tovább, kezdi felhúzni az agyam ez az egész, pedig még el sem kezdődött.
- Halljuk az ajánlatot! - mondom és hanyagul nekidőlök a garázs oldalának, figyelve arra, hogy ne szakítsa el a ruhám. A megjelenés mindennél fontosabb!
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 9:49 pm

Férfi végig mér téged tekintetével már levetkőztetett, kétszer, de szerencsédre (?) tettlegességig nem fajul dolog, csak megszólal.

- Az ajánlatom egyszerű, bejuttatom magát és én csak egy kis dolgot kérek. Ezt - egy kis fiolát ad át neked - öntse bele Brad Kitt poharába, higgye el jó kis sztori lesz belőle. Jah és a garázsban talál női egyenruhát vegye fel, szolgálatis lesz. Gondolom nem hagyna ki egy ilyen sztori... - a csávó szája kaján vigyorra kanyarul.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeKedd Május 31, 2011 7:53 am

- Ó, csak ezt kéred? Mérgezzem meg a díszvendéget? De k*rv* rendes vagy! - mondom kelletlenül, de azért elveszem tőle az üvegcsét. Szépen beteszem mélyen a dekoltázsomba, hogy ne látszódjon ki. Még egy kis ideig bámulom kaján vigyorát, aztán vállat vonok.
- De azért nem hal bele, igaz? - kérdem még utoljára, majd válasza után elindulok a garázsba. Kihasználom az őrök nem figyelését - amikor a szállítók bevisznek valamit a házba - és besurranok megkeresni egy normális egyenruhát.
~Van még mit bevinni, ez a doboz jó is lesz~ nézek az egyikre és beleteszem a cuccomat, majd félrevonulok átöltözni. Aztán azt is a dobozba rejtem. Majd megvárom a többieket és próbálok beoldalogni.
~Csak jussak be valahogy, onnan már nem lesz olyan nehéz... Remélem...
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeKedd Május 31, 2011 3:50 pm

Az őrök nem veszik észre, mikor belépsz a garázsba, talán azért mert éppen egymással dumálnak, talán ezért mert nem néznek arra. Ahogy belépsz a garázsba a férfi is követ téged és egy szekrény felé irányít, ahol meg is találod a pincérnő egyenruhádat.

- Magának most még csak a benti asztalokon kéne megterítenie, valamint a névkártyákat elhelyezni. - átnyújt egy rajzot, amin pár asztal és az emberek helye található - Kérem pontosan rakja őket, ha nem tudná így kell elhelyezni az evőeszközöket... - itt egy kis magyarázat következik - És ne feledje az italába öntse, magának kell majd később újratöltenie is! - azzal elfordul és folytatja a pakolást.

Ha körbe nézel, akkor látod, hogy van egy ajtó a garázsban, ami félig nyitva áll és a bálterembe nyílik.

A bálteremben a falhoz közel állnak az asztalok, amiken jelenleg még csak a terítő van fent. Középütt egy nagyobb hely van, valószínűleg a táncnak. A táncparkettet és az asztalokat oszlopok választják el, fent a plafonon egy hatalmas csillár lóg. Az étkészletet a konyhában találod meg. Jó pár ajtó nyílik ebből a teremből, de te nem tudod, hogy melyik a konyha.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeKedd Május 31, 2011 6:38 pm

Gyorsan átöltözök, vigyázva, hogy ne kukkoljanak - bár tény, hogy nem zavarna, de akkor is, legyen méltóságuk! -, aztán megkapom az ukázt, hogy mit kell csinálnom.
~Felszolgálás, szuper, hova francba tegyem a gépet és ruhát?, mindegy, hátha találok neki valami rejtekhelyet!

Közben elmagyarázza, hogy melyik villát és kést hova kell raknom. Dühösen kiveszem a kezéből az ülésrendet, magamhoz veszem a ruhát és a gépet és befele menet még elmondom neki, amit akarok:
- Egy: nem kezdővel van dolgod édesem! Kettő: Az előbb már kérdeztem, hogy meghal-e tőle? Tudnom kell!

Bemegyek a terembe, de még elég üres. Gyorsan körbenézek, tanulmányozom az ülésrendet, majd elmegyek felkutatni a konyhát. Amint megvan, már tolom is befelé a zsúrkocsit a teli tányérokkal.
~Ezért kinyírom Michaelt, egy k*rv* belépőt miért nem tudott adni? Mindegy, valahogy megkapja majd a magáét a kiabálós marha!~ dühöngök magamban a tányérokkal.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 4:07 pm

Sikeresen megterítesz, felrakod a névjegykártyákat és ezzel el is száll a maradék idő a partiig. Lassan a vendégek elkezdenek szállingózni, Brad-et, még nem szúrhatod ki, mert még késik, viszont a vendégek már rögtön el is kezdenek rendelni, valamint már bent is megjelent pár biztonsági őr, akik furcsán néznek rád, mivel a kamera még mindig a nyakadban lóg. Egy még int is az egyik lezárt szoba felé, hogy indulj el oda rögtön.

New Atlentean Villa 1zb9wgm
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 6:34 pm

Elindulok a szoba felé, és átkozom magam, hogy a nyakamba hagytam a fényképezőgépet, és a kezembe a koktélruhám. Bemegyek a szobába és kedves mosolyt erőltetek az arcomra.

- Helló! Tudom, lebuktam, de... tudják, azt mondták, hogy Brad itt lesz, és mindenképpen szerettem volna vele találkozni. Aztán kiderült, hogy meg akarják mérgezni és szeretném az urat erre figyelmeztetni... cserébe, mondjuk egy interjúért. - mosolyom nem is lehetne kedvesebb és megszeppenve állok a marcona fickó előtt.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 7:08 pm

Fickó végig mér téged, egy pillanatra elmosolyodik, majd egy kicsit gondolkodik.

- Hát jól van, hölgyem... - szólal meg végül. - Mondja el szépen, hogy ki akarja "megmérgezni" Mr. Kittet. Aztán megegyezhetünk egy árról... persze csak pénzről lenne szó, tudja családos ember vagyok... Mondjuk kétszáz dolcsi? Megérné magának, hogy ne vágjam ki önt innen? - látszik rajta, hogy őt tényleg nem fizetik olyan jól, mint a többit. Öltönye sem az a márkás darab, napszemüvegéről meg lerí, hogy a kínai piacról szerválta be.

Ezután rámutat a kamerára és a ruhádra,

- Azokat jobb, ha elteszem. - mondja és már nyújtja is a kezét.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 7:43 pm

- Nos az úgy volt, hogy mindenképpen be szerettem volna jutni erre az exkluzív partira. - kezdem el és odanyújtom a gépem neki. Remélem még vissza tudom szerezni valahogy.
- A kintiek nem voltak annyira készségesek, de egy férfi - itt leírom, hogy hogyan nézett ki - üzletet ajánlott. Ezt a fiolát kellett volna beleöntenem Mr. Kitt italába... - előveszem a fiolát és azt is átadom.
- Csak hát én nem vagyok gyilkos. És mivel háromszor kérdeztem, hogy megöli-e Mr. Kittet a szer, és mindháromszor nem érkezett válasz a kérdésemre, így azt jelentette, hogy igen, megöli. Ennyire még én sem vagyok elvetemült egy sztoriért, viszont egy jó pontot szívesen összehozok magamnak. Ugye hisz nekem? - nézek mélyen a szemébe csábosan.
- Igaz belógtam a szállító segítségével - itt adom át a 200 dollárt -, de eszembe sem volt ártani senkinek. - ártatlan szemekkel néztem rá és úgy folytattam.
- Hiszen ki az a besurranó gyilkos, aki egy fényképezőgéppel lebuktatná magát? - mondom olyan arccal, mintha egy idiótáról beszélnék és még a vállaim is felvonom.
- Mi lenne ha bemehetnék a szép ruhámba és elvegyülnék? Ígérem nem okozok gondot... és még 200-ért a fényképezőm is visszakaphatnám? Szerintem Mr. Kitt sem bánja ha van körülötte egy kis hírverés... - most már újra csábosan néztem rá, mindent beleadva, hogy lássa az őszinteségem. Kivételesen most az voltam. Viszont kellett a gépem...
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 3:01 pm

- Felejtse azt el, hogy kimehet innen, hölgyem. Viszont a kamerát lerakom ide. - egy szekrényre rakja le a kamerát és kiveszi belőle az akkumlátort. - Nem fogom teljesen kirabolni magát, annyira csak nem keres jól. - azzal meglobogtatja a pénzedet és elrakja. - Öltözzön át, húsz perc múlva ide hozom Mr. Kittet. A fiókban talál papírt ceruzát, talán még egy diktafon is van itt valahol. - azzal kimegy a szobából és bezárja az ajtót.

New Atlentean Villa 101-es_szoba
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 3:16 pm

- Oké, rendben és köszönöm! - mondom kedvesen mosolyogva rá, amíg ki nem megy.
~Csak nem gondolod, hogy várok rád húsz percet? De minden esetre azért átöltözöm. - közben arra gondolok, hogy milyen válogatott sértéseket csapjak a főnököm felé majd. Szépen átöltözöm és megvárom míg letelik a húsz perc. Azon gondolkozom, hogy ha még két percig nem jön senki, ki fogok lopózni és elvegyülök a tömegben.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 3:56 pm

A parti zaja még mindig behallatszik hozzád és a húsz percet alig tíz másodperccel lépi túl a biztonságos, de mikor megérkezik kinyílik az ajtó és ott áll előtted életnagyságban Brad Kitt, kicsit spiccesen, de azért ott áll.

- Mi a ráknak hoztál ide, James??? - kérdi a biztonságisat. - Ezért ki... - ekkor meglát téged és már más hangnemben beszél az emberével.- Köszönöm, hogy elkísértél, James. Kérlek vigyázz, nehogy megzavarjanak engem és Ms... Elnézést hogy is hívják kegyedet? - James már rég nincs a szobában, de azért meg hallod, hogy kattan a zár, megint.

Brad elkezd közeledni feléd, majd egy széket kínál fel, hogy leülhess, ha leülsz, ha nem ő leül egy idő után és kérdő tekintettel néz téged és melleidet.

Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 6:21 pm

Megérkezik Mr. Kitt kissé ittasan, és látom a szemében, hogy máris meggondolta magát arról, hogy kirúgja az alkalmazottját.
~Hát abból nem kapsz Brad édesem, maximum egy jó nagy pofonnal szolgálhatok, ha próbálkozol.~

- Sylvian Kervin, de szólítson csak Syl-nek. Örülök, hogy fogadott Mr. Kitt! - mondom neki normális hangnemben, Ezt a pasit már nem kell elcsábítanom, legalábbis nem nagy erőlködés kell majd hozzá, ha mégis. A felkínált helyet elfogadom.
- Nem tudom mondta e James Önnek, de mi jó barátok vagyunk. Sajnos ő nem tudott bejuttatni engem, de volt aki igen. Tudja a Gazette-nél dolgozom, és a főnök mindenképp magát akarta a címlapra. Mit tehettem volna? - kacagtam el magam egy pillanatra.
- Egy szállító juttatott be a partira, Jamesnek már megadtam a személyleírását. Azt kérte, hogy mérgezzem meg magát, legalábbis szerintem, mivel adott egy fiolát, hogy öntsem a poharába... azért ennyit még maga sem ér meg nekem, már ne is haragudjon. Nem vagyok gyilkos. Úgy értem, a sztori. - mikor látom,hogy felvonja a szemöldökét.

- Cserébe csak egy interjút kérnék öntől és már el is húznám magam erről a... partiról. Ugye nem nagy kérés? - kérdezem. Úgy gondolom, ha túl erőszakos, nem fogja megköszönni.
- Sajnos James elvette az akkut a gépemből, mert félt, hogy magához vágom, vagy nem tudom - mosolygok rá, kivillantva a fogaimat. Majd felállok és átnézem a fiókot, kiveszem a papírt és ceruzát, kivéve, ha ott a diktafon. Majd visszaülök, várom a válaszait. A hajam hátrasöpröm és kedvesen vigyorgok rá. Kívülről legalább is ez látszik.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 6:07 pm

Türelmesen végighallgat téged majd elneveti magát.

- Az biztos Adam lesz, az egyik itt lévő felszolgáló. Állandóan próbál rávenni, hogy lefeküdjek az egyik lányával. Valószínűleg valami aljzószert rakott bele, szegény nem tudja megérteni, hogy bűn rondák a csemetéi. - azzal feláll és benyúl az egyik fiókba és az asztalra rakja a kamerád akkuját. - Ezt tőle csórtam el, gondoltam akar egy közös fotót. Szóval mit is akar tőlem? - vissza telepszik a székébe.


A hozzászólást Fekete Maszk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 07, 2011 9:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 7:05 pm

- Nagyon magabiztos Mr. Kitt! - mondom neki elismerően. Közben pedig elveszem az akkut és a diktafon, majd összerakom a fotómasinát.
- Mosolyogjon! - mondom neki vigyorogva és elkattintom a gépet. Leülök vele szemben és kisöpröm a hajam az arcomból. Nagyot sóhajtok.
- Nos, elég hülye volt, ha így akarta megszerezni a vagyonát ez az Adam... - nyugtázom neki, majd benyomom a diktafont és az asztalra helyezem.
- Váratlan és nagyon örömteli volt a hír, hogy Gothambe érkezik Mr. Kitt. Lehet tudni a látogatásának okát? Biztos nem az önért százával omló hölgyek miatt érkezett ide, hanem valami fontos miatt. Talán az egyik szuperhőssel szeretne találkozni? Mostanában megszaporodtak itt. - kérdezem kimért újságíró hangon. Olyan kedvesnek tűnő mosollyal - ez már nagyon megy! - hallgatom őt, mintha ki akarnám szippantani belőle a válaszokat és ez nekem földöntúli élményt okozna.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 9:45 pm

Brad kényelmesen elhelyezkedik a fotelben és mosolyog, mikor lefényképezed.

- Hát tudja sok legenda kering erről a városról. Állítólag ez itt a bűn városa, viszont az utóbbi időben egyre csökken ez a ráta, mármint a bűn-ráta, érti, hogy mire gondolok. Vajon kik lehetnek ezek a "hősök". Amúgy a hölgyek miatt is jöttem, tudja úgy hallottam, hogy a gothami nők, igencsak... tüzesek. Jót tesz a szervezetnek a testmozgás, már ha érti, hogy mire gondolok. - rád kacsint. - szóval ezért vagyok itt Gothamben. Megérdeklődhetem, hogy egy ilyen csodás nő, mint maga, hogy került ide?

Mr. Kitt feláll és benyúl az egyik szekrénybe, ahonnan egy üveg pezsgőt és két poharat. Az egyik poharat eléd rakja, míg a másikat az asztal másik oldalára rakja le. Először neked tölt a nedűből, majd magának aztán leül és várja a következő kérdésedet.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 8:02 am

Elfogadom a pezsgőt és belenyalok, megízlelem. Bólintok egy kedves mosollyal megköszönvén neki és iszom egy apró kortyot - mégiscsak szolgálatban vagyok! - és visszahelyezem az asztalra a poharat.

- Tudja Mr. Pitt engem ide küldtek, bár bevallom, hogy fantasztikus partyt hoztak össze az ön tiszteletére. Nos, igen... Önjelölt hőseink megszaporodtak, csak még eléggé ismeretlenek, de azért a másik oldal sem tétlenkedett. Na és még itt van imádott denevérünk is. - mondom neki kedvesen, de a nézésem lefitymáló. Nem igazán kedvelem a denevérkutyát, túl merev, nincs benne báj. Az viszont tény, hogy nagyon hatékony.

- Találkozni szeretne ezekkel, felkutatni őket, esetleg támogatni? Vagy van már kiszemeltje? Úgy gondolom van és meg akarja kérni valamire... ez persze csak feltételezés, de megvallom kíváncsi vagyok. - kérdezem tőle, majd újra ráhelyezem az ajkaimat a pohárra és élvezettel iszom még egy kortyot az exkluzív pezsgőből.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 8:44 pm

- Ki mondta, hogy felakarom magát kérni, hogy információt szerezzen nekem másokról? - mondja gúnyosan nevetve. - A denevérük, hát igen... ő elég nagy fejtörést okoz nemcsak a városnak, de Gothamen kívül is néhány jobban informált embernek. - hangja most már komoly, lassan kortyolgatja a pezsgőjét, miközben beszél. - Szóval, maga mit gondol erről a dologról? Valami pacák, aki felhúzott magára egy gumi jelmezt és az utcán rohangál másokat megverve. Azért ez eléggé úgy hangzik, mint egy elmebeteg. Viszont a bűn-ráta lefele megy miatta, de akkor is. Nem ezért van a rendőrség?
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 10:50 am

~Ki mondta, hogy én magának akarok dolgozni, öntelt hólyag! Még csak nem is utaltam rá...~ dühöngök magamban, de azért mosolygok, ahogy egy jó kislányhoz illik. Sajnos nem tehetem meg, hogy elzavarjon, bármennyire is kiborít a nagyzolásával.

- Nem tudom mire gondol, én nem kértem ilyet Mr. Kitt... a denevér? Szerintem önbíráskodó törvényen kívüli, még ha a "jó" ügy érdekében is lép fel... állítólag, aztán ki tudja? Attól, hogy adott egy fényszórót, még mindig magamutogatásnak tartom amit művel... a kocsijával házakat tesz tönkre és a cél érdekében bármit megtesz... ez nem éppen humánus beállítottság... de igaza van, egyelőre a tettei igazolják... csak senki sem tud semmit mi van a háttérben, lehet készül valamire, csak elfogadtatja magát... Mr. Kitt, sajnos senki sem ismeri őt talán Viki Vale-en kívül, ő pedig hallgat. - fintorodok el a szőke újságíróra, mikor eszembe jut. Kezd kissé untatni a fickó, végül is eljött ide szórakozni, meg megnézni Batmant... nagy ügy...

- Köszönöm, hogy kaptam egy kis szeletet a drága idejéből Mr. Kitt, remélem Gotham beváltja a hozzá fűzött reményeit. Esetleg üzenne valamit az olvasóinknak? Biztosan örülnének neki. - mondom befejezve az interjút.
~Na mondj valamit, aztán végeztünk édesem. Olyan ügyes voltál....~ gúnyolódok magamban.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 8:40 pm

- Hmmm, lehet, hogy nem kért, viszont az alkohol nem tesz jót a hallásomnak. Tudja mi.... - már nem tudja befejezni a mondatot, mert hirtelen fültől fülig szétnyílik a torka.

Egy furcsa alak jelenik meg a szobában és a fejedhez pisztolyt szegez egy véres kést rak el kabátja zsebébe.

New Atlentean Villa 87_punisher_noir_2_calero_variant_

- Hírt akart? Hát most megkapja! - hangja magasabb, mint az átlag, nem ilyet várnál el egy zord külsejű alaktól. - Fényképezze le ezt az egészet, kürtölje szét Gothamben, hogy senki sincs biztonságban!

Az alak egy hamufelhő kísérletében eltűnik. A szobában egyedül maradtál a halottal.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 10:32 am

Hirtelen elcsuklik Kitt hangja és egy maszkos pasi kezd el valamit összezagyválni. Leblokkolok és automatikusan csinálom, amit mondd és lekapom a fejét... meg Kittet, ahogy ott magyaráz felette. Még nem tudom hány percet állok így megkövülve, mire lélegzetet tudok venni. Összevissza elkezdek fényképezni egy helyből, azt sem tudom mit csinálok. Látom, ahogyan vér teljesen beborítja Kittet. Remegő kézzel kiszedem nem tudom hány perc alatt a kártyát a gépből és a bugyimba csúsztatom, majd még sok perc alatt összerakom. Kissé már lehiggadtam, de ekkor újra ránézek a Playboyra.
- Segítség! Valaki segítsen! - kiáltom el magam, majd géppel a kezemben összerogyok és zokogni kezdek. Elhomályosul a tekintetem és remegve sírok a férfi előtt, görcsösen markolva a gépemet.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 5:55 pm

Kiáltásodra James jön be a szobába. Először Kitt-re, aztán rád néz, majd elővesz egy adó-vevőt és beleszól.

- Kitt halott, hívják a csapatot. Igyekezzük ezt balesetnek beállítani és ne gyilkosságnak. - elteszi a kis készüléket és felránt téged a földre. - Maga azonnal tűnjön el innen! A kamerát kérem! - válaszodat meg sem várja, kikapja a kezedből a készüléket és gyakorlatilag kivág téged az ajtón.

Kint mintha semmi sem változott volna. Igazából csak a te feltűnésed okozott némi felfordulást, de mikor elkezd terjedni a pletyka, hogy Kitt is a szobában volt senki sem foglalkozik veled. Ruhád és hajad már nem annyira tökéletes, mint mikor bementél a szobába nem tett neki jót James "gondoskodása".
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 8:47 pm

Valaki megint szól, hozzám és kipenderítenek az ajtón.

~Kitt halott, úristen! Mi lesz, most mi lesz?~ gondolkodom és a másik kezem még mindig görcsbe van. Akkor érzem, hogy valahogy eltettem a felvételt is. Próbálom gyorsan letörölni a könnyeim és megszégyenülve kimenni az utcára. látom a rám vetülő irigy, illetve ellenszenves tekinteteket és kisétálok, még mindig remegve a partiról. Van néhány taxi is szerencsére, így az egyikbe beszállok.

- Vigyen a Gotham Gazettebe legyen szíves. - mondom neki remegő hangon és hátradőlök az ülésbe, azon gondolkozván, hogy mit tegyek most. Elteszem a dekoltázsomba a felvevőt, majd kopogok, hogy induljon. Mikor elindulok nagyot sóhajtok.
~Remélem sosem találkozom ezzel a pofával még egyszer!~
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 4:24 pm

- Látom nehéz napja volt. - mondja viccesen és hátranyújt egy doboz cigit. - Vegyen belőle! - megvárja, míg veszel, vagy elutasítod, ha elfogadod a cigit, akkor egy öngyújtót is hátra ad. - Rendben egy perc és ott vagyunk!

A kocsi elindul és semmi érdekes nem történik az úton.


// Folytatás: Gotham Gazette //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





New Atlentean Villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Atlentean Villa   New Atlentean Villa I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
New Atlentean Villa
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: