DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gotham Gazette

Go down 
+7
Sid Barret
Andrew Ramirez
Kurt Bozek / Griff
Sylvian Kervin
Robin
Matt Dent
Vadmacska
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 11:44 pm

Michael volt az, a kiskirály, aki azt hiszi ő tojta Batman-t. Jól leba... leszidott és magához hívatott.
~Kinek képzeled magad te kis p*cs? Szerencséd, hogy letetted! Te meg vedd le azt a mocskos kis tappancsod a vállamról~ mondom magamban, majd hangot is adok a nemtetszésemnek. Miközben két ujjal leveszem koszos kezét érzéki vállamról, felé villantok egy nem túl barátságos mosolyt.

- Ki engedte meg, hogy hozzámérj? Nem érek most rá Johny fiú! Amúgy is, hol marad a virág? Na hess, míg jó kedvemben vagyok! - mondom neki, majd felpattanok és a rám bámulóknak is küldök némi ellenséges pillantást.

- Nincs dolguk? Majd szólok az érdekükben Michaelnek! - nézek rájuk, majd feldúltan elhagyom az irodát.

~Alig vagyok itt pár napja és a gépen meg elromlott, nem vagyok én Bruce Wayne, hogy újat vegyek másnap, mit képzel ez a marha magáról? Majd kirúgatom, hehe~ mosolyodom el, és közben megérkezem az ő irodájához. Persze ezt már lehet annak nevezni. Bekopogok.

- Sylvian vagyok, hivatott főnök úr!
- mondom az ajtónak mézes-mázos hízelgő hangon. Benyitok. Lesz, ami lesz.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 8:35 pm

A férfi éppen telefonál, csak int, hogy üljél le. Pár perc múlva lecsapja a telefont.

- Dögölj meg... - dörmögi halkan, majd rád emeli a tekintetét. - Végre itt van, azt hittem, hogy egy hét lesz míg ideér. Itt a felszerelése? - megint nem vár a válaszra. - Hogy maga milyen felkészületlen! Nem baj, itt van pár dolog. - kihúzza a fiókját és eléd rak egy fényképező gépet. - Ezzel talán képes lesz teljesíteni a feladatát! Egy híres üzletember, Brad Kitt , egy parti idejéig Gothambe látogat. Találjon róla valami szaftosat. Legyen az bármi! Szex, részegség, baleset, akármi! ÉN EGY FOTÓT AKAROK!!! - a végén már az asztal csapkodja és a nyála fröcsög egyenes csini arcocskádra.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 8:58 pm

Levágja a telefont, majd elém egy fényképezőgépet és valamit hadovál.

~Bratt Kitt? Nem lehet olyan híres, ha ÉN nem ismerem. Minden esetre egy kérdés maradt... hol a party? Inkább megkérdezem mástól.~ gondolom kedves mosollyal az ajkaimon. Kecsesen elveszem a gépet, ellenőrzöm minden oké-e vele, aztán kimegyek.

- Köszönöm a lehetőséget Michael Úr! - mondom negédesen, majd miután becsukom az ajtót kívülről, majd leveszem a névtábláját és egy finom mozdulattal a háta mögé hajítom a folyosón.

- Oppsz... - mondom vigyorogva, majd nagy tempóval leviharzom a gépemhez.
Beütöm a keresőbe: Gotham, Brad Kitt, majd várom, hátha szerencsém lesz...
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 9:34 pm

Sikeresen kijutottál a főnököd szobájából és a géppel sincs semmi gond, viszont a kedvenc seggnyalója meglátja a kis akciódat és rögtön felveszi a névtáblát és a helyére illeszti, majd egy gyilkos tekintetet ereszd el feléd.

Géped elé is betelepszel komolyabb sebesülés nélkül, mert mint tudjuk veszélyes egy hely a szerkesztőség. Beülsz beütöd a kis szavakat, mire a következő linkek jönnek ki.

Bradd Kitt milliárdos Gothambe jön!
Egy új cég által tartott jótékonysági estre jön...

Új pénzeszsák Gothamben!
Gyémán kerületben B.K. is jelen lesz a partin...

Szinglik figyelem!
Brad Kitt a Gyémánt kerületben lesz...
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 10:08 pm

~Hm, tényleg híres ez a fiú, mi van ha még csinos is?~ gyorsan megnézem a fényképét. Kiválasztom a "szinglis" cikket és megjegyzem a címet és az időpontot. Felcsatolom a kebleim felé jól láthatóan az azonosítómat. Hívok egy taxit, hogy lehetőleg előbb érkezzek, mint Bratt baby.

~Remélem van még időm átöltözni, mire megjön a taxi.~ elrohanok az öltözőbe és felveszek egy partyra is jó, de praktikus. Egy kis smink, egy kis haj igazítás és már indulok is. ~Retikül megvan, gép megvan, én megvagyok, mehetünk.~ és felállok, kijelentkezem. Kimegyek a taxihoz, és amint odaér be is szállok, majd bemondom a címet.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 3:05 pm

Sikeresen sikerül átöltöznöd a taxi érkezése előtt, de a smink miatt megvárattad egy kicsit, ezért elég morcos volt veled és még fel is számolt némi extra díjat. szépen megérkezel és rá jössz, hogy délután van a parti meg csak este kilenckor kezdődik. A pontos idő most: 17:56, tehát van durván három órád, hogy felmérd a terepet.

A bejárat előtt már most két biztonsági őr áll és szúrós szemekkel nézned rád, lehet a korai érkezés, lehet, hogy a kint fityegő azonosítód miatt. A bejáratot most csak kaja és ital hordásra használja pár pincér, akik már most az egyenruhájukat hordják.

És itt a hőn ahított kép Brad Kittről:


Gotham Gazette - Page 2 3397061-hand-drawn-illustration-of-a-man-in-black-suit-and-tie-converted-to-vector-and-fully-editable
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 3:26 pm

A taxiban gyorsan tanulmányoztam a fotóját még egyszer, bevallom elég charme-os, de van benne valami visszataszító nyál. Így dobtam az ötletet, hogy ő lesz az én kis pénzeszsákom és elment a kedvem egyéb játékoktól is vele. Nem is baj, így könnyebb lesz fotózni.

Kifizettem morcosan a felárat "De türelmetlen valaki", majd megláttam, hogy kissé korán van még. Na mindegy, előbb megfűzöm a fiúkat. Oda is tipegtem kedvesen és már messziről csináltam róluk egy fotót.

- Helló urak, megjött már a szívdöglesztő vendégünk? Jó lenne bejutni hozzá, ha segítenek, akár egy kis extra is leeshet a kabátzsebükbe. No, mit szólnak kedveseim? - mondom, beengedést engedve a dekoltázsomba is, ami már több férfiúba is mély nyomokat hagyott. De közben rosszul érzem magam ettől a játéktól. Sajnos nem vagyok olyan helyzetben, hogy bármi mással próbálkozzak jelenleg. Közben azért megnézem az épületet, ha esetleg mégis mászni kéne...
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 7:17 pm

A férfiak szeme kigúvad a kebleid látványától, de a kenőpénz hallatán ismét rondán néznek rád. Az egyik szállító még meg is lök, ebből lejöhet, hogy pont útban állsz és ők végeznék munkádat. Az egyik megfogja a kezedet és visszakísér a még most is ott várakozó taxihoz.

- Újságírók nem tartózkodhatnak az épületben, ez egy VIP rendezvény, hölgyem. Maga korán is jött, nincs a neve a listán és még újságíró is, kérem hagyja el a ház területét. - súgja bele a füledbe, majd elfordul és vissza megy a helyére.

Az a fickó aki meglökött téged viszont int és a garázs oldala felé indul.


// Folytatás:New Atlentean Villa //
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 4:28 pm

// Előzmény: New Atlentean Villa //

Megérkezel a munkahelyedre, mikor belépsz az ajtón a portás már hívja is a főnöködet. Mire felérsz az asztalodhoz már ott találsz egy cetlit, hogy menj be hozzá.

- Na végre!!! Mire jutott meséljen! - kicsit türelmetlen, de most nem fog a szavadba vágni.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 8:26 am

- Megtisztel, de most képtelen vagyok rágyújtani... Megviselt a party... - mondom a kedveskedő sofőrnek, aztán próbálok lenyugodni, de elég nehezen megy. Sok mindent elviseltem eddig, azt hittem, hogy nagyon kemény csaj vagyok.
~Talán majd legközelebb jobb lesz, és bírom a strapát. Elvégre Kervin vagyok, vagy mi a franc!~ gondolom dühösen. Közben meg is érkezünk a Gazette-be, én nagy nehezen előveszek egy húszast és markába nyomom a vigyorgó taxisnak. Igaz, csak tizenkettő volt a fuvar, de mivel elég távolra hozott a helyszínről, egy kis extra belefér...

Természetesen, ahogy beléptem a borszagú idős portás - aki állandóan a s*ggemet nézi - már hívta is azt az idiótát, hogy megjöttem. Mire felértem, valahogy egy kedves kis üzenet invitált be hozzá.
~Tudsz te egy kicsit most várni.~ gondoltam idegesen, és ez látszott is rajtam. Kivételesen senki sem szólt hozzám. Átöltöztem gyorsan, majd fogtam egy kártyaolvasót és csináltam egy másolatot a felvételekről. A képekről és a hangról is, majd visszamentem az öltözőbe és újra a már jól bevált rejtekhelyre csúsztattam a felvételeket.

Bementem Michaelhez, aki türelmetlenül várta a fejleményeket. Szó nélkül leültem elé - kissé még mindig remegtem, hiába ritkán éri ilyen helyzet az ember lányát - kifújtam a levegőt és csak annyit mondtam.

- Bejutottam, Kittet megölték, eljöttem, ennyi. Ja, és van vele egy interjúm a halála előtt, a gyilkos hangjával egyetemben, meg a vérbe fagyott ipse fotói. Megfelelő? - kérdeztem gúnyosan és idegesen, talán egy kicsit emeltebb hangon is, mint ahogy egy főnökkel illene beszélni. Közben a szék karfáját markoltam elég intenzíven, még a kezeim is kifehéredtek tőle. A másik kezemmel, pedig markoltam a kis táskám, amibe az említett felvételeket tettem.
- Ja igen, a gépet elkobozták. - vonom meg a vállaim és hátradőlök, egy nagyot fújtatva. Idegesen hajtom ki a hajam az arcomból és várom, hogy mihez kezd az információkkal.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 12:08 pm

- Meghalt? Brad Kitt meghalt? - egy pillanatra ledöbben a főnök, de gyorsan erőt vesz rajta a kapzsisága vagy az újságírói mifenéje. - Van kép a gyilkosról? MI AZ HOGY CSAK A HULLÁRÓL VAN??? Nah mindegy... adja ide azokat a vackokat! -elveszi tőled a memória kártyát és a diktafont.

Ha nem adod oda neki, akkor leüvölti a fejed és megszerzi a cuccokat. Először a diktafont akarná meghallgatni, de mikor elindul akkor csak sistergés hallatszik belőle.

- Mi a f*szt csinált ezzel a sz*rral??? NINCSEN HANGANYAGUNK!!! Nah nézzük azokat a képeket. - bedugja kártyát a gépbe és elkezdi nézegetni a képeket. - Ki a franc ez a maszkos alak? - feléd fordítja a monitort, amin a gyilkos látszik. - Mindegy jó lesz ez gyilkosnak... Írja meg a cikket! Mivel kiváló képeket hozott. A fizetségét, majd megkapja... - azzal kitessékel téged az irodából.


// Kalandod itt véget ért. Jutalmad 1500$! //
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 3:14 pm

Előzmény: Maróni olasz étterem

Újabb nap újabb robot. Mostanában már nem találsz akkor ügyeket, amiről írni lehetne. Egy kis szemétszedési akció, még a harmadik oldalra is alig futotta. Nagy a pangás mostanában, a város szinte lázong, de mégse lehet semmiről sem írni. Az egész iroda csak ül és vár. Nem tudják mit is lehetne csinálni. Mindenki érzi, ez a vihar előtti csend, de mégsem tudjátok, milyen vihar is jön.
A főszerkesztő megnyomja a hívó gombot, és az azonnal el kezd berregni az íróasztalodon. Vicky Vale irigykedve figyeli, ahogy téged hív a főnök és nem téged. Amikor bemész az irodájába egyből bele is kezd.
- Falcone családjából már második fiút ölték meg, de sajnos semmi köze a két ügynek egymáshoz, és még a rendőrség sem jutott sokra vele. Talán mégis a Római Birodalom lenne a jó célpont. Sofia Gigante Falcone tárgyalása jövőhéten lesz, talán valami jó kis pletykát ki lehetne deríteni róla. - Mint mindig sohasem hozzád beszél, csak úgy magában. Mintha nem tudna magában gondolkodni a kevéske haja alatt. Így adja meg neked a következő cikkedhez a témát, és úgy néz ki nem is lesz olyan unalmas nap ez.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 6:52 pm

~Ennél még ha két koldus összeverekedik, még az is jobb. Unalmas, unalmas, unalmas!~ gondolom magamban és nem fogom vissza magam.

- Unalmas. Nem igaz, hogy nem történik semmi ebbe roggyant városban! - mondom a többieknek, ki-ki szokásosan reagál. Egyikük helyesel - persze, mert le akar fektetni -, a másikuk rosszallóan néz, a harmadik látom meg akar nyugtatni, de egy pillantásomtól abbahagyja, amit még el sem kezdett. Ekkor a főnök hívat és én "fúriaVickyVale"-re kacsintok szemtelenül. Elsietek, hátha megkönyörül rajtam az élet és mondd valami jó sztorilehetőséget. Az öreg már csak tudja mit csinál. Én meg tudom, hogy kell vele bánni.

Illedelmesen bekopogok és bemegyek hozzá és helyet foglalok, ő pedig szokásos magánbeszélgetést folytat saját magával. Régebben ezen jót mulattam magamban, de már ez sem okoz örömet. Nem szólok közbe, tisztelettel hallgatom végig. Ismer és tudja, hogy ez nekem nagy türelmembe kerül.

- Sofiáról pletykát? Mi sem természetesebb direktor úr! Az a szakterületem! - mondom mosolyogva neki. Felállok és kihátrálok, majd halkan beteszem az ajtót magam után. Elmegyek az asztalomhoz és felhívok néhány informátort, hátha van valamijük.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 12:13 am

Vale munkatársnőd csak irigykedve figyel, míg meg nem szólal a berregő az ő asztalán is, és el nem megy diskurálni a főszerkesztővel. Így egyedül maradtál a kis noteszeddel, és a titkos számokkal, amiket csak te ismersz elvileg. Sok spicli járja a várost, akik segítenek neked, egy kis ellenszolgáltatás fejében.
Érdes hangok, és alkoholtól nedvesített torkok válaszolnak a hívásaidra. Fél óra munka után, sikerül megtudnod, egys-mást a családról. Semmi terhelő bizonyítékot, de talán elég lesz, hogy elindulj valamerre. Végül még azt is megtudod, amit eddig is gyanítottál, hogy a tárgyalás közelsége miatt, a szerető, és aggódó apa nem fogja hagyni "pici" lányát sínylődni a börtönben. Mindent megtenne, hogy elérje célját, és a minden alatt ténylegesen "mindent" értesz.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 11:51 am

~Szinte semmi. De. Mivel a Falcone-ék ritkulnak, ezért a lányt biztosra veszem, hogy megpróbálják kihozni valahogy. Kérdés, mikor, és hogyan. Csak ott kéne lenni... Esetleg segíthetnék nekik, némi szívességért, információért. De előbb nézzük a pletykákat.~ eltöprengem, miközbe Viki is elszelel a főnökhöz.

Felugrok a hálóra és a legjobb pletykarovatokat megnézem. Még fórumokat is, amik ilyen-olyan összeesküvés elméleteket gyártanak. Keresgélek, hátha van olyan szokása, ami nem annyira publikus, de később jól jöhet. Például arra, hogy bejussak a főnökhöz... Onnan meg már egyszerű lesz... Felhívom, majd megemlítem, hogy van erre bizonyítékom és egy interjúért cserébe elfelejtem neki. Aztán meg persze, meglátom tehetek-e valamit a lányért... ami persze szintén egy szívesség lesz felém...

~Ördögien ravasz vagyok.~ mosolyodom el, és még böngészem kicsit a pletykafórumokat, oldalakat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 1:08 pm

A neten csak a sok holdkóros írásait látod. Semmi értelmes nem jön elő a felugró ablakokból. Carnime étkezési szokásai, mint például mindig a Le Fou Frog étteremben étkezik. Több mint egy tucat épülete található a városban, és mindegyik csak pihenésre és szórakozásra használja. Ebből a legnagyobb a külvárosban lévő birtok, és a Falcone Kúria, ahol legtöbbet lehet látni. A tinédzser lánya még iskolába jár legalábbis, úgy ahogy, többet látják távol tőle, mint benne. A legkisebb fia eddig mindenféle gyanú felett állt, és soha nem is került még semmilyen törvényellenes dologba. A keresztapa eddig érinthetetlennek tűnt, és az egész családjára igaz. Szinte semmi komoly bűntényért nem csukták még le őket.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 9:38 pm

~Semmi. Marad a B terv.~
Megkeresem Falcone-ék számát és felhívom a titkárnőjüket.

- Üdvözlöm, Sylvian Kervin vagyok, tudja, Kervin szenátornő lánya. Szeretnék beszélni Mr. Falconéval. Szeretnék segíteni neki, hogy bemutathassa a nyilvánosságnak is, hogy a lánya ártatlan és csak a szerencsétlen körülmények játszottak össze ellene. Kérem hívjon vissza, ha megvan az időpont. - majd bontom a vonalt, miután megértette.

~Ha meg nem, elmegyek én egyedül is oda édesem. Ez mégis csak a Gazette! Nem érünk rá tökörészni.~ mosolyodom el, és hátradőlök a székemben. Közben az új motoron gondolkodom, amit anyám szánt nekem.
~Most miért ne fogadtam volna el? Jár nekem, ha már nem támogatnak.~
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 2:13 pm

Hármat csörren a telefon, mikor egy fiatalos női hang szól bele. A szokásos sablonszöveg után, "Jó napot Falcone kúria". A feltehetően szobalány hangja eláll azonnal, és csak a levegőért tud kapkodni. Végül egy kis türelmet kér tőled, és hallod, ahogy aprócska lábait kapkodja a magassarkú cipőben. Háttérzaj megerősödik, és egy érdes férfi hang szól a telefonba.
- Igen mit akar? - Elismétled újra, amit a nőnek mondtál. - Miranda Kervin szenátorasszony az anyja? Értem, de ez nem telefontéma. Küldök magáért egy autót Ms. Sylvian. Azonnal ott lesz a szerkesztőség előtt. - Mondja a férfi, majd azonnal meg is szakítja a vonalat. A beszélgetés rövid volt, ámde annál velősebb.A probléma nem is a készséges fogadtatással volt, hanem az a félelmetes, hogy tudják te a Gotham Gazette épületébe vagy.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 9:21 am

~Hoppá, nem gondoltam volna, hogy ennyire könnyű lesz. Túl könnyű. Jobb, ha legközelebb elővigyázatosabb leszek, mindenesetre nagyapa pisztolyát a táskámba teszem... habár... legyen csak nálam!~ filozofálok a B terven egy picit. Küldök egy smst anyámnak - már nem emlékszem mikor küldtem neki utoljára -, egy rövidet.

"Helló anyu! Ma találkozom a Gazette megbízásából valakivel. Ha pár nap múlva nem szólnék, hogy jól vagyok... akkor köszi mindent! Sylvian"

Ez kissé kétségbeesett volt, de hátha olvassa más is az sms-t. Addig is leltározok.
~Pisztoly oké, magabiztosság oké, még élek oké, de... honnan a jó anyjukból tudták, hogy a Gazette-be vagyok? Biztos lenyomozták a hívást... és biztos legálisan... ajaj, mindegy, hátha szerencsém lesz. De azért élnék még egy picit Mr. Falcone, ha nem baj... mondjuk úgy 40-50 évet.~ sóhajtok fel kissé idegesen, és igazgatom a hajam közben. Elmegyek felveszek valami nem kirívó ruhát, majd nézegetem a határidőnaplómat, de semmi különös. Várom, hogy megérkezzen az autó értem, addig is eltöltöm idegesítő fel-alá járkálással az időt és próbálom lecsillapítani magam, hogy nehogy beszarinak tűnjek. Nem vagyok az, de Mr. Falcone nem kispályás a pletykák és a "nem bizonyítékok" szerint.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 5:32 pm

A szerkesztőség ajtajában megjelenik egy szemüveges öltönyös fazon. A járásán látszik, hogy fegyver van nála, és ami még zavaróbb pontosan feléd tart. Kényelmes lépésekben közelít meg, nem siet sehova. Két méterre megáll tőled, és csak egy túljátszott meghajlás után szól hozzád.
- Ms. Sylvian? - Helyeslő válaszod esetén. - Örülök, hogy megismerhetem. George vagyok az ön sofőrje. - A hangja és beszéde legalább, olyan édes mint a mosolya. Úgy néz ki érdekes út elé nézel. - A kocsi az épület előtt áll, ha készen áll azonnal indulhatunk is. - Újra rád veti a halálos mosolyát, és újra meghajol. Úgy néz ki megadják a megfelelő tiszteletet a vendégeknek. Még ha a kígyóverembe vezet is az utad.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 6:00 pm

Egyszer csak megjelenik egy öltönyös fazon. Az még hagyján, de el is indul felém, majd meghajol és megkérdezi én vagyok-e én.
- Úgyis tudja, hogy én vagyok. Mit bámultok, nekem sofőr jár. - nézek gúnyosan a többiekre.

- Örülök, hogy megismerhettem George. természetesen indulhatunk, nem szeretném megvárakoztatni a főnökét. Nagy tisztelője vagyok. -
bókolok álnokul, pedig csak az életem megmentésén fáradozok.

~Ha ebből a trutyiból kimászol Syl, nagy bulit csapunk!~ mondom magamnak biztatóan, és tovább mosolyogva előremegyek, a táskámat még csak véletlenül sem hátrahagyva. Kimegyek és megvárom, amíg betessékel az autóba. Ott azért gyorsan megmentem még magam.

- Ne haragudjon a kis jelenetért George, de unom a bájgúnárokat, akik csak arra mennek, hogy mindent leleplezzenek és mindenkit kibeszéljenek. Az én diszkrécióm legendás... csak még kevesen ismerik. - mondom kis kacajjal a végén és kényelmesen hátradőlök az ülésben.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 10:39 am

Szépen kettesben lementek a lifttel a parkoló szintig és egy meglepően drágának tűnő limuzin fogad téged. Az etikettet követve, kinyitja előtted az ajtót. Kicsit elővigyázatosan ülsz be, de számításod ellenére nincs senki a kocsiban. George is beül a volán mögé, és elindultok a végzeted felé.
- Természetesen kisasszony. Ezt a messzemenőkig értékeljük. Nem véletlenül engedjük hogy találkozzon a család tagjaival. Ön minden gyanú felett áll. - A hanglejtése kiegyensúlyozott, de a riporteri ösztönöd tudja, hogy nem teljesen fedi az igazat. Valamit titkol, vagy személyes dolog, vagy a jövődre vonatkozó, ezt nem tudod, de nem is vagy benne biztos hogy bele akarsz folyni. A kocsi közben már a mocskos utcakövet hasítja, és halad számodra ismeretlen célja felé. Annyi biztos, nem a Falcone gyémántkerületi kúriája felé visznek, vagy mégiscsak oda, csak egy szép nagy kerülővel.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 10:51 am

~Ó hát persze, minden gyanú fölött. Ennél gyanúsabban nem is mondhattad volna.~ ironizálok a helyzeten. Nagyon udvariasak velem, de nem fogok egyelőre mit tenni. Csak sodródok az eseménnyel, és várom, hogy találkozzam az egyik Falcone-val. Mert , hogy nem a családfővel fogok, ebben biztos vagyok.

- Örülök, hogy a "család" így látja. Egyébként mi az uticél James úr? Ha jól emlékszem nem egészen erre van a Falcone kúria. -
jegyzem meg könyedén, leplezve azt, hogy tudom, amit tudok. A választól függetlenül kezd el dobogni a szívem, amíg meg nem érkezünk.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 12:11 pm

A kocsi ráfordul az egyik városból kivezető útra, úgy néz ki már eléggé lekorlátozódtak a lehetőségek. Vagy éppen csak egy elég elhagyatott helyre akarnak vinni téged, ahol bármit megtehetnek veled. Igaz ez a Falcone család, ha az utca közepén lőnének fejbe, millió ember szeme láttára, akkor sem találna a rendőrség tanukat.
- Az úti cél, magának a legnagyobb megtiszteltetés, Falcone úr birtokára megyünk. Ott kényelembe helyezheti magát, és bármit megkérdezhet, vagy megoszthat a család tagjaival, amit akar. - Ez talán még rosszabb, mintha egy eldugott erdőbe vittek volna, vagy egy mező közepén akartak volna kivégezni. Az a birtok olyan mint egy erőd, eddig akit bevittek, magától nem tudott kijutni. Igaz keringtek hírek, hogy egy bérgyilkosnak sikerült, aki végzett Vittorio Falcone-val és élve ki is jutott onnan.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 2:07 pm

~Hogy hova? Menten megszülök! Oké, hogy valami ilyesmit akartam, de hogy pont oda... Ez az Syl ügyes vagy, jól megcsináltad!~ keseredem el egy picit. Úgy látszik mostanában mindig a dolgok közepébe csöppenek. Nem tudom, hogy ez áldás-e vagy átok. Jelenleg átoknak gondolom.

~Ha mégis jól jövök majd ki belőle, esküszöm odaadom magam az első bókolónak. Vagy másodiknak, ha az első nem jóképű.~ nevetgélek magamban.
- Ó, enyém a megtiszteltetés, hogy Mr. Falcone családja személyesen fogad. Remélem elégedettek lesznek az eredménnyel.

~Add alá még a lovat, te ütődött! Még a végén tényleg nagyon elégedettek lesznek... csak én nem!~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gotham Gazette
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gotham Gazette
» Gotham City
» Gotham Kékfény
» Gotham Múzeum
» Gotham Katedrális

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: