DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gotham Gazette

Go down 
+7
Sid Barret
Andrew Ramirez
Kurt Bozek / Griff
Sylvian Kervin
Robin
Matt Dent
Vadmacska
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 12:08 pm

- Meghalt? Brad Kitt meghalt? - egy pillanatra ledöbben a főnök, de gyorsan erőt vesz rajta a kapzsisága vagy az újságírói mifenéje. - Van kép a gyilkosról? MI AZ HOGY CSAK A HULLÁRÓL VAN??? Nah mindegy... adja ide azokat a vackokat! -elveszi tőled a memória kártyát és a diktafont.

Ha nem adod oda neki, akkor leüvölti a fejed és megszerzi a cuccokat. Először a diktafont akarná meghallgatni, de mikor elindul akkor csak sistergés hallatszik belőle.

- Mi a f*szt csinált ezzel a sz*rral??? NINCSEN HANGANYAGUNK!!! Nah nézzük azokat a képeket. - bedugja kártyát a gépbe és elkezdi nézegetni a képeket. - Ki a franc ez a maszkos alak? - feléd fordítja a monitort, amin a gyilkos látszik. - Mindegy jó lesz ez gyilkosnak... Írja meg a cikket! Mivel kiváló képeket hozott. A fizetségét, majd megkapja... - azzal kitessékel téged az irodából.


// Kalandod itt véget ért. Jutalmad 1500$! //
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 3:14 pm

Előzmény: Maróni olasz étterem

Újabb nap újabb robot. Mostanában már nem találsz akkor ügyeket, amiről írni lehetne. Egy kis szemétszedési akció, még a harmadik oldalra is alig futotta. Nagy a pangás mostanában, a város szinte lázong, de mégse lehet semmiről sem írni. Az egész iroda csak ül és vár. Nem tudják mit is lehetne csinálni. Mindenki érzi, ez a vihar előtti csend, de mégsem tudjátok, milyen vihar is jön.
A főszerkesztő megnyomja a hívó gombot, és az azonnal el kezd berregni az íróasztalodon. Vicky Vale irigykedve figyeli, ahogy téged hív a főnök és nem téged. Amikor bemész az irodájába egyből bele is kezd.
- Falcone családjából már második fiút ölték meg, de sajnos semmi köze a két ügynek egymáshoz, és még a rendőrség sem jutott sokra vele. Talán mégis a Római Birodalom lenne a jó célpont. Sofia Gigante Falcone tárgyalása jövőhéten lesz, talán valami jó kis pletykát ki lehetne deríteni róla. - Mint mindig sohasem hozzád beszél, csak úgy magában. Mintha nem tudna magában gondolkodni a kevéske haja alatt. Így adja meg neked a következő cikkedhez a témát, és úgy néz ki nem is lesz olyan unalmas nap ez.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 6:52 pm

~Ennél még ha két koldus összeverekedik, még az is jobb. Unalmas, unalmas, unalmas!~ gondolom magamban és nem fogom vissza magam.

- Unalmas. Nem igaz, hogy nem történik semmi ebbe roggyant városban! - mondom a többieknek, ki-ki szokásosan reagál. Egyikük helyesel - persze, mert le akar fektetni -, a másikuk rosszallóan néz, a harmadik látom meg akar nyugtatni, de egy pillantásomtól abbahagyja, amit még el sem kezdett. Ekkor a főnök hívat és én "fúriaVickyVale"-re kacsintok szemtelenül. Elsietek, hátha megkönyörül rajtam az élet és mondd valami jó sztorilehetőséget. Az öreg már csak tudja mit csinál. Én meg tudom, hogy kell vele bánni.

Illedelmesen bekopogok és bemegyek hozzá és helyet foglalok, ő pedig szokásos magánbeszélgetést folytat saját magával. Régebben ezen jót mulattam magamban, de már ez sem okoz örömet. Nem szólok közbe, tisztelettel hallgatom végig. Ismer és tudja, hogy ez nekem nagy türelmembe kerül.

- Sofiáról pletykát? Mi sem természetesebb direktor úr! Az a szakterületem! - mondom mosolyogva neki. Felállok és kihátrálok, majd halkan beteszem az ajtót magam után. Elmegyek az asztalomhoz és felhívok néhány informátort, hátha van valamijük.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 12:13 am

Vale munkatársnőd csak irigykedve figyel, míg meg nem szólal a berregő az ő asztalán is, és el nem megy diskurálni a főszerkesztővel. Így egyedül maradtál a kis noteszeddel, és a titkos számokkal, amiket csak te ismersz elvileg. Sok spicli járja a várost, akik segítenek neked, egy kis ellenszolgáltatás fejében.
Érdes hangok, és alkoholtól nedvesített torkok válaszolnak a hívásaidra. Fél óra munka után, sikerül megtudnod, egys-mást a családról. Semmi terhelő bizonyítékot, de talán elég lesz, hogy elindulj valamerre. Végül még azt is megtudod, amit eddig is gyanítottál, hogy a tárgyalás közelsége miatt, a szerető, és aggódó apa nem fogja hagyni "pici" lányát sínylődni a börtönben. Mindent megtenne, hogy elérje célját, és a minden alatt ténylegesen "mindent" értesz.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 11:51 am

~Szinte semmi. De. Mivel a Falcone-ék ritkulnak, ezért a lányt biztosra veszem, hogy megpróbálják kihozni valahogy. Kérdés, mikor, és hogyan. Csak ott kéne lenni... Esetleg segíthetnék nekik, némi szívességért, információért. De előbb nézzük a pletykákat.~ eltöprengem, miközbe Viki is elszelel a főnökhöz.

Felugrok a hálóra és a legjobb pletykarovatokat megnézem. Még fórumokat is, amik ilyen-olyan összeesküvés elméleteket gyártanak. Keresgélek, hátha van olyan szokása, ami nem annyira publikus, de később jól jöhet. Például arra, hogy bejussak a főnökhöz... Onnan meg már egyszerű lesz... Felhívom, majd megemlítem, hogy van erre bizonyítékom és egy interjúért cserébe elfelejtem neki. Aztán meg persze, meglátom tehetek-e valamit a lányért... ami persze szintén egy szívesség lesz felém...

~Ördögien ravasz vagyok.~ mosolyodom el, és még böngészem kicsit a pletykafórumokat, oldalakat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 1:08 pm

A neten csak a sok holdkóros írásait látod. Semmi értelmes nem jön elő a felugró ablakokból. Carnime étkezési szokásai, mint például mindig a Le Fou Frog étteremben étkezik. Több mint egy tucat épülete található a városban, és mindegyik csak pihenésre és szórakozásra használja. Ebből a legnagyobb a külvárosban lévő birtok, és a Falcone Kúria, ahol legtöbbet lehet látni. A tinédzser lánya még iskolába jár legalábbis, úgy ahogy, többet látják távol tőle, mint benne. A legkisebb fia eddig mindenféle gyanú felett állt, és soha nem is került még semmilyen törvényellenes dologba. A keresztapa eddig érinthetetlennek tűnt, és az egész családjára igaz. Szinte semmi komoly bűntényért nem csukták még le őket.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 9:38 pm

~Semmi. Marad a B terv.~
Megkeresem Falcone-ék számát és felhívom a titkárnőjüket.

- Üdvözlöm, Sylvian Kervin vagyok, tudja, Kervin szenátornő lánya. Szeretnék beszélni Mr. Falconéval. Szeretnék segíteni neki, hogy bemutathassa a nyilvánosságnak is, hogy a lánya ártatlan és csak a szerencsétlen körülmények játszottak össze ellene. Kérem hívjon vissza, ha megvan az időpont. - majd bontom a vonalt, miután megértette.

~Ha meg nem, elmegyek én egyedül is oda édesem. Ez mégis csak a Gazette! Nem érünk rá tökörészni.~ mosolyodom el, és hátradőlök a székemben. Közben az új motoron gondolkodom, amit anyám szánt nekem.
~Most miért ne fogadtam volna el? Jár nekem, ha már nem támogatnak.~
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 2:13 pm

Hármat csörren a telefon, mikor egy fiatalos női hang szól bele. A szokásos sablonszöveg után, "Jó napot Falcone kúria". A feltehetően szobalány hangja eláll azonnal, és csak a levegőért tud kapkodni. Végül egy kis türelmet kér tőled, és hallod, ahogy aprócska lábait kapkodja a magassarkú cipőben. Háttérzaj megerősödik, és egy érdes férfi hang szól a telefonba.
- Igen mit akar? - Elismétled újra, amit a nőnek mondtál. - Miranda Kervin szenátorasszony az anyja? Értem, de ez nem telefontéma. Küldök magáért egy autót Ms. Sylvian. Azonnal ott lesz a szerkesztőség előtt. - Mondja a férfi, majd azonnal meg is szakítja a vonalat. A beszélgetés rövid volt, ámde annál velősebb.A probléma nem is a készséges fogadtatással volt, hanem az a félelmetes, hogy tudják te a Gotham Gazette épületébe vagy.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 9:21 am

~Hoppá, nem gondoltam volna, hogy ennyire könnyű lesz. Túl könnyű. Jobb, ha legközelebb elővigyázatosabb leszek, mindenesetre nagyapa pisztolyát a táskámba teszem... habár... legyen csak nálam!~ filozofálok a B terven egy picit. Küldök egy smst anyámnak - már nem emlékszem mikor küldtem neki utoljára -, egy rövidet.

"Helló anyu! Ma találkozom a Gazette megbízásából valakivel. Ha pár nap múlva nem szólnék, hogy jól vagyok... akkor köszi mindent! Sylvian"

Ez kissé kétségbeesett volt, de hátha olvassa más is az sms-t. Addig is leltározok.
~Pisztoly oké, magabiztosság oké, még élek oké, de... honnan a jó anyjukból tudták, hogy a Gazette-be vagyok? Biztos lenyomozták a hívást... és biztos legálisan... ajaj, mindegy, hátha szerencsém lesz. De azért élnék még egy picit Mr. Falcone, ha nem baj... mondjuk úgy 40-50 évet.~ sóhajtok fel kissé idegesen, és igazgatom a hajam közben. Elmegyek felveszek valami nem kirívó ruhát, majd nézegetem a határidőnaplómat, de semmi különös. Várom, hogy megérkezzen az autó értem, addig is eltöltöm idegesítő fel-alá járkálással az időt és próbálom lecsillapítani magam, hogy nehogy beszarinak tűnjek. Nem vagyok az, de Mr. Falcone nem kispályás a pletykák és a "nem bizonyítékok" szerint.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 5:32 pm

A szerkesztőség ajtajában megjelenik egy szemüveges öltönyös fazon. A járásán látszik, hogy fegyver van nála, és ami még zavaróbb pontosan feléd tart. Kényelmes lépésekben közelít meg, nem siet sehova. Két méterre megáll tőled, és csak egy túljátszott meghajlás után szól hozzád.
- Ms. Sylvian? - Helyeslő válaszod esetén. - Örülök, hogy megismerhetem. George vagyok az ön sofőrje. - A hangja és beszéde legalább, olyan édes mint a mosolya. Úgy néz ki érdekes út elé nézel. - A kocsi az épület előtt áll, ha készen áll azonnal indulhatunk is. - Újra rád veti a halálos mosolyát, és újra meghajol. Úgy néz ki megadják a megfelelő tiszteletet a vendégeknek. Még ha a kígyóverembe vezet is az utad.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 6:00 pm

Egyszer csak megjelenik egy öltönyös fazon. Az még hagyján, de el is indul felém, majd meghajol és megkérdezi én vagyok-e én.
- Úgyis tudja, hogy én vagyok. Mit bámultok, nekem sofőr jár. - nézek gúnyosan a többiekre.

- Örülök, hogy megismerhettem George. természetesen indulhatunk, nem szeretném megvárakoztatni a főnökét. Nagy tisztelője vagyok. -
bókolok álnokul, pedig csak az életem megmentésén fáradozok.

~Ha ebből a trutyiból kimászol Syl, nagy bulit csapunk!~ mondom magamnak biztatóan, és tovább mosolyogva előremegyek, a táskámat még csak véletlenül sem hátrahagyva. Kimegyek és megvárom, amíg betessékel az autóba. Ott azért gyorsan megmentem még magam.

- Ne haragudjon a kis jelenetért George, de unom a bájgúnárokat, akik csak arra mennek, hogy mindent leleplezzenek és mindenkit kibeszéljenek. Az én diszkrécióm legendás... csak még kevesen ismerik. - mondom kis kacajjal a végén és kényelmesen hátradőlök az ülésben.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 10:39 am

Szépen kettesben lementek a lifttel a parkoló szintig és egy meglepően drágának tűnő limuzin fogad téged. Az etikettet követve, kinyitja előtted az ajtót. Kicsit elővigyázatosan ülsz be, de számításod ellenére nincs senki a kocsiban. George is beül a volán mögé, és elindultok a végzeted felé.
- Természetesen kisasszony. Ezt a messzemenőkig értékeljük. Nem véletlenül engedjük hogy találkozzon a család tagjaival. Ön minden gyanú felett áll. - A hanglejtése kiegyensúlyozott, de a riporteri ösztönöd tudja, hogy nem teljesen fedi az igazat. Valamit titkol, vagy személyes dolog, vagy a jövődre vonatkozó, ezt nem tudod, de nem is vagy benne biztos hogy bele akarsz folyni. A kocsi közben már a mocskos utcakövet hasítja, és halad számodra ismeretlen célja felé. Annyi biztos, nem a Falcone gyémántkerületi kúriája felé visznek, vagy mégiscsak oda, csak egy szép nagy kerülővel.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 10:51 am

~Ó hát persze, minden gyanú fölött. Ennél gyanúsabban nem is mondhattad volna.~ ironizálok a helyzeten. Nagyon udvariasak velem, de nem fogok egyelőre mit tenni. Csak sodródok az eseménnyel, és várom, hogy találkozzam az egyik Falcone-val. Mert , hogy nem a családfővel fogok, ebben biztos vagyok.

- Örülök, hogy a "család" így látja. Egyébként mi az uticél James úr? Ha jól emlékszem nem egészen erre van a Falcone kúria. -
jegyzem meg könyedén, leplezve azt, hogy tudom, amit tudok. A választól függetlenül kezd el dobogni a szívem, amíg meg nem érkezünk.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 12:11 pm

A kocsi ráfordul az egyik városból kivezető útra, úgy néz ki már eléggé lekorlátozódtak a lehetőségek. Vagy éppen csak egy elég elhagyatott helyre akarnak vinni téged, ahol bármit megtehetnek veled. Igaz ez a Falcone család, ha az utca közepén lőnének fejbe, millió ember szeme láttára, akkor sem találna a rendőrség tanukat.
- Az úti cél, magának a legnagyobb megtiszteltetés, Falcone úr birtokára megyünk. Ott kényelembe helyezheti magát, és bármit megkérdezhet, vagy megoszthat a család tagjaival, amit akar. - Ez talán még rosszabb, mintha egy eldugott erdőbe vittek volna, vagy egy mező közepén akartak volna kivégezni. Az a birtok olyan mint egy erőd, eddig akit bevittek, magától nem tudott kijutni. Igaz keringtek hírek, hogy egy bérgyilkosnak sikerült, aki végzett Vittorio Falcone-val és élve ki is jutott onnan.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 2:07 pm

~Hogy hova? Menten megszülök! Oké, hogy valami ilyesmit akartam, de hogy pont oda... Ez az Syl ügyes vagy, jól megcsináltad!~ keseredem el egy picit. Úgy látszik mostanában mindig a dolgok közepébe csöppenek. Nem tudom, hogy ez áldás-e vagy átok. Jelenleg átoknak gondolom.

~Ha mégis jól jövök majd ki belőle, esküszöm odaadom magam az első bókolónak. Vagy másodiknak, ha az első nem jóképű.~ nevetgélek magamban.
- Ó, enyém a megtiszteltetés, hogy Mr. Falcone családja személyesen fogad. Remélem elégedettek lesznek az eredménnyel.

~Add alá még a lovat, te ütődött! Még a végén tényleg nagyon elégedettek lesznek... csak én nem!~
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 11:10 pm

A kocsi tovarobog, és már nem is a városban vagytok. A fények elhalnak, és csak az út menti elszórt lámpák világítják meg az utatokat. A kocsi csak tovarobog, mint már nem is az úton mennétek, hanem repülnétek afelett. A légkör és a környezet romantikusnak lehetne mondani, a várostól távoli éjszaka, a hűs levegő, és a táj zajai mind összejátszanak egymással. Egyetlen apró dolgot kivéve, a kocsi éjfekete, akárcsak egy halottaskocsi, és az úti célotok Gotham City legbefolyásosabb maffiózójának a mindentől elzárt birtoka. Ahol egyedül leszel, ahol a sikolyaidat senki sem hallaná meg.


Folytatás: Falcone birtok
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 6:29 pm

Előzmény: Falcone birtoka

A taxi megérkezik, a nem túl impozáns épület elé, és kitesz téged. A jattot szívélyesen elfogadja, és még jeleznie sem kell, hogy nem tudja felváltani a bankót. Az út eseménytelen volt, akár további élete, ha nem tudja főnökének megfelelően tálalni a sztorit. A nő most ott áll az épület előtt a járdán, és egy nagy sóhajt vesz, hogy belekezdjen az igazi küzdelembe, a címlapért. Talán most sikerül megszereznie, ha már ilyen "neves" személyek is helyet foglalnak majd benne.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 4:58 pm

Felmegyek az irodába és szólok a titkárnőnek, hogy fogad-e a főnök. Nem törődöm a rám leselkedőkkel és elhajtom az érdeklődőket Syl stílusban. Nem vagyok jókedvemben, de a sztori azért nem rossz. Várok, és iszom egy korty vizet. Majd betárcsázom a főnök asszisztensét.

- Helló, Kervin vagyok. Látni akar a főnök, ha igen, akkor szólj, ha meg nem tudod, kérdezd meg légy szíves. Van mondanivalóm is, ha akadékoskodna... - mondom neki és megvárom a választ. Majd várakozom egy picit még, hogy mit szeretne a főnök.

~ Remélem van annyi agya, hogy behív...~ nézegetem közben a körmeimet, de szerencsére a nagy akcióban egyik sem tört le.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 11:08 pm

A szerkesztőség zsúfolásig meg van telve, mint általában mindig. A főszerkesztő irodájáig is csak egy tíz perces lökdösődés után tudsz elérni, nem hogy a titkárnőjével beszélj. A lányka ha lehet, így hívni, éppen csak figyel rád, mert a telefonjai folyamatosan csörögnek. A mondandódat alig hallja, és nem is válaszol rá legalábbis verbálisan nem. Csak int egyet, hogy ha akarsz megpróbálkozhatsz. Az ajtó ott áll előtted, és az ablakon láthatod, hogy nem te vagy az első kéredzkedő, két munkatársad is az irodában van, és próbálják megtörni a "főnöküket".
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 9:15 am

~Ó, mi van itt? Az öreg nem volt ennyire engedékeny régebben~ dühöngök, majd elindulok az ajtó felé. Ha már a "kisasszony" nem tud szólni, majd akkor én intézkedek. Bemegyek az irodába és hallgatom a többieket. Mármint nagyon nem érdekel mit mondanak, de máris felidegesítettek. Nem érek rájuk és a kicsinyes dolgaikra. Kiekrülök mindenkit, ha kell félre is lököm, de eljutok a főnökhöz.

- Most találkoztam a Sárkánnyal, Aranyszemmel és Holdfénnyel. Érdekli? Na meg Vitti kisasszonnyal... - kacsintok az öregre, majd hátrébb lépek. Én mondjuk kizavarnék mindenkit... Ha érdekelne a dolog.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 2:02 pm

A főszerkesztő szeme kikerekedik az érkezésedre, és egy pillanatig csak sandán néz rád, de utána rájön nem hazudsz. Megköszörüli a torkát, lecsapja a telefont, amibe éppen beszélt, végül a mozzanata záró akkordjaként elkezd artikulálatlanul üvölteni. Ennek eredménye pedig behúzott farokkal oldalog ki mindenki az irodájából, rajtad kívül. Az utolsó beteszi maga mögött az ajtót, és csak ezután szólal meg.
- Úgyis el akartam őket már küldeni. Na mesélj gyönyörűm, mit tudtál meg. Miről beszélsz? Milyen Holdfény? Mi van Viti-vel? Mondjad már, ne kelljen harapófogóval kihúzni belőled minden szót. - Kezd sürgetni, és látod ahogy megjelenik azaz ér a nyakán, ami csak akkor üti fel a fejét, mikor nagy dohányra, cikkre, vagy valami világrengető dologra számít.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 3:16 pm

- Ó, ezt lehetne majd még egyszer? Jól esett! - mosolyodom el egy kicsit és szépen odalépkedek hozzá, majd a "vallatószéket" kihúzom és belehelyezkedem. Még egy picit hagyom szenvedni, és összekaparom a gondolataimat.

- Szóval a lényeg, hogy voltam a Falcone villába. Éppen Vittit izzasztottam, mikor megszólalt a riasztó és három maszkos pofa tört be hozzá. Sárkány, Aranyszem és egy számomra eddig ismeretlen tag, Holdfény. Egy kicsit ritkítottak a testőrökön - figyelve arra, hoyg ne haljanak meg -, majd kérdezni kezdték Vittit, hogy hogyan ússza meg a tárgyalást Sofia. Nem lepődtünk meg mikor elrablásról esett szó... Csakhogy ezután jön a GYRE és mindenkit kinyírtak akik a villában voltak... Rajtunk kívül. Vitti, én és a három - illetve az érzékeny sofőrnővel együtt négy - jómadár megmenekült, ezután kiraktak. A lényeg, hogy Sofia meg fogja úszni, ha az "elit osztag" - itt macskakörmöt mutatok az ujjaimmal - elrabolja az ügyvéd lányát. Szóval, mit tudunk a támadásról? Mit akartak a rendőrök? Bár gyanús, hogy nem csak úgy arra jártak... - összegzem a gondolataimat és gondolkodó arcot vágok.

- Aranyszem ismert engem... Szóval mi legyen? Várjuk meg a tárgyalás végét? Sajnos nem volt többet szükség rám és nem tudtam egyik frakcióval sem maradni... Pedig igyekeztem! - villantom meg legfényesebb mosolyom a szerkesztő felé.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 11:43 pm

//Macskaköröm? Az mi? Very Happy //

A főszerkesztő csak leesett állal, hallgatja a mondandódat, majd végignéz alaposan, utána újra szemügyre veszi a csinos kis buksidat. Végül elkomorodik az arca, és mintha csak olvasnál a fejében, mindjárt rád borítja a bilit.
- Azt hittem már tapasztaltabb újságíró vagy Sylvian. Ez mind szép és jó, de hol marad a bizonyíték? Nem hallott senki a városban rendőrségi rajtaütésről, sem "elit osztagról", sőt még a fura "szuperhősök" szövetségéről sem. Alá tudod támasztani valami bizonyítékkal ezeket? Mert ha nem akkor nem közölhetjük le a cikkedet, nem vagyunk mi zugfirkászok. - Csóválja meg a fejét, és sajnálkozik, hogy drága szépreményű riportere nem hozott anyagot, csak feltevéseket. Talán mégis jobb ha Vale mellett dönt, és neki adja a címlapot.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 10:09 am

- Tapasztalat vagyok, de nem volt lehetőségem semmire. Ha lőnek rád, örülsz, ha túléled. Lehetőségem sem volt semmire sem. Persze, most felpattanok a motoromra és megnézem, hogy mi van a Falcone villában, egész pontosan mi az ami maradt belőle, ugyanis eléggé szétlőtték, amit nehéz lesz eltávolítani. - mondom neki, majd elviharzok az irodából. Szereznem kell egy minikamerát és visszamenni. Na de hol? Nem nagyon árulnak ilyet legálisan. Nem gond, felhívok néhány ismerőst. És ezt is teszem, ha tudnak szerezni elmegyek érte, ha nem, akkor újabb terven töröm a fejemet.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 7:21 pm

Hála istennek ilyen személyek még a szerkesztőségben is megtalálhatók, így nem is nagyon kell elmenned a közelből. Az első emeleten Sam, mindig rendelkezik a mindenki számára közkedvelt technikai vívmányokkal. Riporterek mint, te előszeretettel szoktak tőle kölcsönbe kapni ketyeréket.
Egy kis lépcsőzéssel el is éred a "munkatársadat", aki mindenesként szerepel a szerkesztőség bérlistáján. Titkos múlttal rendelkező szem, azonnal a készségesen teljesíti kérésedet. Az ilyen számítógép mögött ülő, és bütykölgető alakok gyengéje a szebbik nem, aminek te jeles és gyönyörű képviselője révén, csak egy kis flörtbe kerül bármit megszerezned tőle. A mikrokamera megvan, most jöhet a következő lépés.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gotham Gazette - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gotham Gazette
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gotham Gazette
» Gotham City
» Gotham Kékfény
» Gotham Múzeum
» Gotham Katedrális

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: