DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gotham Városi könyvtár

Go down 
+2
Manipulator
Vadmacska
6 posters
SzerzőÜzenet
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi könyvtár   Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 1:09 pm

Ahogy beszállok megcsap zombi társunk hulla szaga...

~ Még hogy téged csap meg? Ez még engem is zavar olyan büdös...

Elhelyezkedek az egyik ablak melletti ülésen, majd előveszem a térképet, amit nyomtattam. Először én vizsgálom át, aztán nyújtom át Woodsonnak.

- Szerintem a csatornák jelenthetnék a legészrevétlenebb bejutást. Számos bejárata van, ezek közül jó néhány sikátorokban vagy egyéb eldugott helyeken. Javaslom, hogy sötétedés után tíz perces különbséggel lépjünk be itt a csatornákba. - rámutatok a legközelebbi eldugott csatorna felőli bejáratra.

Ha elfogadják, akkor csak a sorrend megbeszélése van hátra, valamint a pontos idő-é. Egy ilyen helyen úgy se sokan néznek be, este az emberek sietnek haza, vagy egy szórakozóhelyre. Ha meg is látják, hogy egyikünk beugrik a csatornába, valószínűleg hülyének néznek minket és tovább haladnának.

~ Juhúú, romokat fedezünk fel, annyira izgulok...
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Gotham Városi könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi könyvtár   Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 2:34 pm

~Vájár~

Beszállok az autóba. Kissé szűkösen vagyunk, de nem érdekes. Antidote szinte rögtön közli a tervét, miszerint sötétedés után keressük fel a rejtekhelyet. Ez nem egy rossz ötlet, hisz fényes nappal, ha lebuknánk az még kockázatosabb. Végighallgatom mit mond, majd egy bólintással jelzem felé, hogy szerintem jó a felvetés.


~Thomas~

Amint megvolt a bemutatkozás, már nem is tétovázunk sokáig. Beszállunk egy autóba, ahol ugyan nincs sok hely, de azért csak elférünk valahogy. Bár én pont középre szorulok Victor és Elektro között, így kissé kényelmetlenül várom, hogy elérjük végre az úti célunkat. Meghallgatom Antidote mondandóját. Victor rábólint a tervre, ám azért nekem van pár fenntartásom.
- Talán nem annyira kockázatos, ez igaz, de azért néhány tényt is figyelemmel kell követni. Az utcák, sikátorok tele vannak hajléktalanokkal, éjszaka meg elkezdenek járkálni a részeg barmok. Velük is számolnunk kell. Mi van, ha valamelyik meglát? Azt mondjuk, hogy csatornatisztítók vagyunk? Vagy egy trükkös varázslattal kitörli a memóriájukat?
Nézek Antidote-ra, válaszra várva.


~Elektrominátor~

Beszállás után semmit nem csinálok. Csendben figyelem az eseményeket. Mindig is szerettem a háttérben maradni és onnan figyelni a dolgokat. Aztán a legjobb alkalomkor lecsapok. Ez az én taktikám. Az egyik tag azonnal elkezdi mondani a szerinte létező legjobb megoldást. Victor belemegy a dologba, ám Tommy barátunk szokásához híven azért egy kicsit beleköt. Hiába, ő már csak ilyen. Legalábbis mióta nemrég megismertem, ez idő alatt folyton kötekedett mindenkivel. Lehet, hogy nyomozóként ez a vérében van, de azért csitítóan odaszólok.
- Ó, ugyan már nyomozó úr, ne legyen ennyire feszült. Megoldjuk ezt is!
Szólok csipkedő hangnemben. Max. felkapja a vizet és bemos egyet. De azért annak nem örülnék.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Gotham Városi könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi könyvtár   Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 10:54 am

Manipulator a kocsiban várta a társait, hogy megszerezzék a szükséges információkat. Eközben megérkezett még három tagja a csapatnak, név szerint: Vájár, Thomas és Elektrominátor. Manipulator eddig Adlerrel várt a kocsiban, s most, hogy még öten csatlakoznak hozzájuk elég szűkös a hely, de megoldják. Antidote nemsokára elő is áll egy tervel, ami egész jó. Persze a nyomozó úr talál némi hibát benne, de azért vannak itt, hogy megoldják a problémákat.
- Mr. Antidote terve jó lesz, ezt fogjuk majd alkalmazni. Nyomozó úr, én a maga helyében nem aggódnék ilyen apró-cseprő dolgok miatt. Néhány csöves, meg részeges holttestét nagyon könnyű eltüntetni. -tisztázza a dolgokat társaival, majd a sofőrnek mondja. - Sofőr indulhatunk.

Richard főnöke mellé ül, nem zavarja az kevés hej, őt csak azt érdekli, hogy a főnök közelében legyen. A beszélgetésbe nem szól bele, nem is igazán tudna értelmesen közbeszólni.

Adler Manipulatorral szemben ül. A maszkja most nem takarja az arcát, így mindenki láthatja nem túl emberbarát ábrázatát. Miközben Antidote ismerteti a tervet végig bólogat, s Manipulator mondandójával is egyet ért. Nem szól közbe, mivel úgy gondolja minden lényeges dolgot megbeszéltek.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi könyvtár   Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 10:43 pm

The Manipulator limuzinja megindul a város északi része felé. A kis csapat még csak a tervezés, kezdetén tart, de már nagy ötletek röpködnek mindenfelé. A megbeszélésnek, és az útnak is hamar vége szakad. Burnley előttetek tornyosul, és a megfelelő környezetet is megtaláljátok a csatornába való jutáshoz. Az elhagyott sikátorban kitűnik a járművetek, de ez Gotham City. Az ilyen kocsit, sőt ilyen embereket nincs az a normális lakos, aki meg merné közelíteni, sőt emlékezne rájuk, ha bárki is kérdezné.
A sikátor teljesen átlagos, konténerek, kukák, és csövesek a falak tövében, a szemét, és az eldobott újságpapírok meg a játékos szél szárnyán repkednek. A csatornafedő előttetek van, valami büdös gőz párolog ki belőle, mint a város majdnem minden pontján. A szaga nem éppen a legkellemesebb, de hát mi másra számíthattatok volna egy szennyvízelvezetővel.


Folytatás: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gotham Városi könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi könyvtár   Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 3:22 pm

Előzmények: Utcák, sikátorok, közterületek

Síri csendbe álltok meg, és nem is szól egy szót sem, míg ki nem szállsz a kocsijából. Akkor is csak csendes krákogással hívja fel magára a figyelmet, és kihajolva próbál meg hozzád szólni.
- A fuvardíjat ha kérhetném. - Mondja és nyújtja feléd a számlát, ami a tételes elszámolása a megtett utatoknak. Csak egy pillantást kell rávetned, hogy lásd nincs vele semmi gubanc, és még csak át sem akar verni. Mondjuk a jelenet után, amit rendeztél ezen nem is kell csodálkoznod.
Ettől a kis incidenstől eltekintve a sofőr meghozott a kívánt helyre. A városi könyvtár ott tornyosul előtted, a maga pompájában. Gotham City-re jellemző stílusjegyekkel körítve. A vízköpők csendben nézik, ahogy az események alakulnak, de a járókelők figyelme egyáltalán nem fordul a mindennapos esemény felé.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Morgana Le Fay
Alvilági alak
Alvilági alak
Morgana Le Fay


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jan. 20.

Gotham Városi könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi könyvtár   Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 2:39 pm

[úgy látszik nem kell megölnöm ahhoz hogy csöndbe legyen...a kiabálásom megtette a hatását.....hmm..remek....remélem minél előbb odaérünk már......türelmetlen vagyok.....mint mindig....]
[nézegetek ki az ablakon és lám lám végre megpillantom a könyvtárat.....nahát....végre....]
[kiszállok a kocsiból körűlnézek és látom a sok embert és persze a vízköpőket és szobrokat...hmm szegény drágáim....kevesen tudják de mind az én szolgám és teremtményem volt csak aztán Merlin száműzte őket ide...sőt valakik önként jöttek hogy elbújjanak a halál elől....szegény szörnyeim...ahogy látom észre vettek....de nem most nincs időm velük foglalkozni indulok is a könyvtárba...]
[de hirtelen a taxis megszólal és egy számlát nyujt nekem..]
[hmm...szegény bolond]

-Hmm kedveském.....jöjj közeleb....

[behajolok a lehuzott ablakon...kezeimet az arcára helyezem...és csak halkan mondom..]

-Ignis Jet!!!

Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gotham Városi könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi könyvtár   Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2012 1:46 pm

A taxisofőr csak megkövülten nézi a különböző testhez simuló ruhádból kikandikáló bőrödet, mikor révetegségéből felébred. A pillanat az pedig az, mikor megérinted. Úgy látszik, fogalma sincs mit tegyen, nem sokszor fordult még vele elő, az ami most jön, vagy legalábbis azt hiszi jönni fog.
Száját csücsöríti, és becsukott szemmel várja az elkerülhetetlent. Szavaidra értetlenül nyitja ki újra, és a lángok már sikolyok között találják. Az arcbőre pillanatok alatt meggyullad a mágikus tűz alatt, és a kocsiban felhalmozott érdektelen dísztárgyak is hamar lángra kapnak. Legnagyobb sajnálatodra, vagy éppen így akartad, de kihívó öltözeted, nem csak a sofőr figyelmét fogta meg, hanem a járókelőkét is, akik egy behajoló istennőt hátulját nézik. A cselekedeteidre, pedig nem kis riadalmat okozol. A fellobbanó kövér férfi, akár egy primadonna a legjobb operaházakban elkezd sikoltozni, és mindenfelé össze-vissza csalapál, amivel még a dudát is sikeresen megszólaltatja párszor. Nem az utca egésze, de legalább a fele, most már rád figyel és mutatványodra. Többen elszörnyedve figyelik mi is történik, van három férfi, aki azonnal a taxi felé rohan, hogy segítsenek a rászorulón. De senki nem mer közeledbe menni, ám vannak olyanok akik telefonjaikkal foglalatoskodnak, van ki beszél rajta, és van ki videózza a történteket. Természetesen csak tisztes távolságból.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Morgana Le Fay
Alvilági alak
Alvilági alak
Morgana Le Fay


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jan. 20.

Gotham Városi könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi könyvtár   Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 10:59 am

[hmm.......érzetem az égetett bőr szagát....hmm...mennyei szag......szegény bolond azt hitte meg akarom csókolni....hm....se baj...mostmár úgyis mindegy neki.......]
[miközben égettem az embert......körűlnéztem és láttam ahogy az emberek szorgosan videóznak...és segíteni próbálnak..futnak...kiabálnak.....hm...látszik hogy ez nem mindennapi.....természetesen hamar megjön majd a rendőrség.....de engem már nem találnak majd...... távolabb megyek az autótól......még nem haszáltam el az összes tüzet.....egyenest a tankba célzom......mikor robban befutok a kömyvtárba...az emberek eközben lehajolnak vagy elfutnak nehogy meghaljanak...senkinek nem tűnik majd fel hogy eltüntem.....]
[megpróbálom.....s mondom a varásigét...]
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gotham Városi könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi könyvtár   Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 1:01 pm

A terv egyszerű és nagyszerű. Könnyedén megtalálod a tanksapkát, és igaz kulcs nélkül nem nyílik, de téged ez már nem feszélyez. Elmormolod a varázsszavakat, és máris lángok kezdik el emészteni a kocsi fém vázát. Az egész jármű lángokban áll, és mire elérné a kritikus pontot, te már távol vagy.
A robbanás megrezegteti az épületek falait, és a legközelebbi ablakok szilánkokra törnek. Te pedig a jól végzett munka örömével beléphetsz a könyvtár ódon épületébe. Az ajtó tárva nyitva áll, mivel a robbanás kicsábította a bámészkodókat. Átverekeded rajtuk magad, és már a hűs légterű épületben vagy.
Amit a könyvtárakról gondoltál most nem igazolódik be. Elég hangos, a riasztó úgy berreg, mintha csak egyre hangosabban kellene szólnia. Többen is beszélgetnek és jajjveszékelnek, miközben kifelé tolonganak, és csevegnek, elég hangosan. Az ablakra tapadt emberek között lesz a keresett könyvtáros kisasszony, ki el tudhat téged igazítani. Ezt abból feltételezed, hogy nincs az asztalánál.


//Kaland sajnos véget ért.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Gotham Városi könyvtár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi könyvtár   Gotham Városi könyvtár - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gotham Városi könyvtár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gotham Városi Rendőrség
» Gotham Városi Rendőrség
» Gotham Városi Bíróság
» Gotham Városi Rendőrség (ki lehet egészíteni)
» Gotham Gazette

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Város Háza és Pénzügyi kerület-
Ugrás: