DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gothami Egyetem

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Gothami Egyetem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami Egyetem   Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 06, 2011 9:15 pm

Úgy néz ki, nem tanultál az előző esetből, hiszen nem bízzák a véletlenre, egyszerre támadnak. Sikerül a viperát kirúgnod a srác kezéből, és még a srácot is sikerül lerúgnod, mire az fog egy szép nyulat a járdán, de ekkor ismét egy rúgást érzel a mellkasod felől, jóval erősebbet az előbbi rúgásnál, ekkor már elkerülhetetlen a hátrazuhanás.
A küzdősportban tanultaknak köszönhetően ugyan profi módon tompítasz, meg sem érzed a hanyatt esést, viszont a mellkasod azért már sajog.
A Tai Box-os el sem hagyja helyét, ugyanazzal az alap beállással várja, hogy felkelj, amivel a rúgás elején készült ellened, nem úgy mint a boxerral rendelkező fiú, ki úgy tűnik nem szeretné megvárni, míg feltápászkodsz. Ordítva támad rád, ütésre emelve karját, melyen nem bizalomgerjesztő módon csillan fel a veszélyes fegyver.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Gothami Egyetem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami Egyetem   Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 08, 2011 3:58 pm

Erre a támadásra tényleg számíthattam volna, de most már mindegy. Legalább a viperás sráccal talán nem lesz több gond. És íme, a másik pribék is önként felkínálja a lehetőséget, hogy egyedül vele foglalkozzak. Megvárom a földön, amíg kicsit közelebb lép, majd előrébb csúszok, és beakasztom a jobb lábam a bal bokája mögé, és megpróbálom kigáncsolni. Ha sikerült, felugrom, és őt is megtaposom, majd fő ellenfelem felé fordulok, és felmérem a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Gothami Egyetem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami Egyetem   Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 08, 2011 4:43 pm

Ellenfeled hiányos küzdősporthoz szükséges tudása miatt szinte úgy csuklik össze, mint egy rongybaba, és most van időd arra, hogy ellentámadás nélkül ártalmatlanná tedd a boxeres fiút. Furcsállod is ezt, hiszen mindkétszer mikor megtámadtad pribékjeit, kaptál egy rúgást, most viszont vigyorogva várta Tai Box-os ellenfeled, hogy végezz társával.
- Na most, hogy volt alkalmam megnézni, és kielemezni a stílusod, mostmár kezdődhet az igazi harc, persze csak ha készen állsz. - Mondta ismét felvéve az általa kedvelt harci beállást, és kezével int feléd, támadásra buzdítva téged.
- Rendezzük le, csak te meg én. - Tette még hozzá.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Gothami Egyetem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami Egyetem   Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 12:35 pm

Eljött ez a pillanat is, már csak ketten maradtunk. Viszont ha kielemezte a stílusomat, mint ahogy mondta, talán változtatnom kéne egy kicsit. Szerencsére még messze nem mutattam be a teljes repertoáromat. Felveszem a taekwondo alapállását, és így válaszolok:
- Hát kezdjük! Nagyon jól fogunk szórakozni, én legalábbis biztosan!
Az ütésekre és erőre építő Thai Box ellen a TKD gyorsaságával érhetek legkönnyebben célt. Előre szökkenek hát, és hátul lévő lábbal kezdve villámgyors, váltott lábas köríves rúgásokat indítok ellenfelem felsőteste irányába.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Gothami Egyetem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami Egyetem   Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 1:17 pm

A járókelők próbálnak nem venni tudomást az eseményekről, ugye ez egy ilyen város, megszokottak az ilyen bandák közötti vetélkedések, utcai bunyók, senkinek sincs annyi esze, hogy kockáztassa saját biztonságát egy jó ügy érdekéért.
Az új stílus melyet villámcsapásra felvettél, meglepi a srácot, mégis elismerősen bólint, majd felkészül a támadásodra. Lábait megveti, majd az eddig feltartott kezeivel próbálja rúgásaidat kivédeni, köztes sikerrel. Hiába éri rúgás az oldalát, derekát, vagy amit épp eltalálsz, ő vigyorogva tűri azt. A gyorsaság bevált ellene, de mint tudod a Thai box- által kiképzett diákok jobban tűrik a fájdalmat mint más küzdősportokban, nem hiába idegelik ki bokájukat sem.
Éppen ismét egy rúgással kísérleteznél felé, mikor megelégeli, megfogja a lábad, és hátrébb lök. Vigyorogva mutatja mutatóujja vízszintes mozgatásával, hogy ide ez kevés lesz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gothami Egyetem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami Egyetem   Gothami Egyetem - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gothami Egyetem
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gothami erdő
» Gothami temető
» Gothami repülőtér
» Gothami Szónok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Nyugati oldal-
Ugrás: