DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gothami erdő I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gothami erdő I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gothami erdő I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gothami erdő I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gothami erdő I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gothami erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gothami erdő I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gothami erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gothami erdő I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gothami erdő I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gothami erdő

Go down 
+2
Vadmacska
Éjdémon
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 7:08 pm

A Gothami erdőben lakóm ahol viszonylag kevés ember jár. Van, hogy néha egy-két túrázó arra jár de amúgy csöndes kis hely. Egy többszobás kb. 3,5 m magas házban lakóm.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 4:02 pm

//éjdémon kaland kezdő reagálása.//

Újra eljött az éjszaka. A te időd, ilyenkor szoktál kimerészkedni a városba. Az éjszaka a vámpírok ideje, el tudsz vegyülni a táplálékod között. Most igaz csak a kényelmes foteledben ülsz, és bámulsz ki az ablakodon. A holdat nézed megbabonázva, az égitest, ami az életedet jelenti. A házban sötétség honol, még nem vetted a fáradságot, hogy fényt gyújts az életedbe. A házad, mint mindig csendes és kihalt, egyedül te vagy itt, és ez így van jól, legalábbis egy ideig.
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 8:55 pm

Otthon a fotelben ülve azon gondolkoztam,hogy nem ártana kimozdulni a házból és megnézni,hogy állnak a dolgok a városban és ha már úgyis ott vagyok akkor lehet,hogy egy kis éjszakai holdfény mellett egy kis kalandba belekeveredhetek. Ha meg nem történik semmi akkor holnap reggelre adok egy kis munkát a városi rendőröknek.


A hozzászólást Éjdémon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 14, 2011 5:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeSzer. Szept. 07, 2011 1:09 pm

Éjdémon talán éhes, talán egy kis kimozdulásra vágyik. Nem lényeg. Ami biztos, hogy ma vér fog folyni. A Gothami éjszakák tele vannak lepukkant kocsmákkal, lokálokkal, ahol több- többnyire a legalja- ember fordul meg. Talán észre sem vennék, ha egy-két ember eltűnne.
A Hold ma szokatlanul vörösen világít. Talán ideális Éjdémon számára, hisz a legkedvezőbb feltételek mellett indulhat vadászni: a Hold kihatással van a bulizni járó társaságokra, akik vére ilyenkor felpezsdül, és édesebb, mint a legédesebb méz.
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeSzomb. Szept. 10, 2011 7:48 pm

A Hold vörösségét mindig is szeretem nézni ebben az időszakban,mert engem mindig is megbabonázott a pirosló égitest. De tudtam,hogy ez lesz ma az én éjszakám ezért el is indultam valami szórakozóhely vagy esetleg valami discot felkeresni ahol találok a fogamra való ínyenc falatot,mert ma este úgy éreztem mintha napok óta nem ettem volna.
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 3:06 pm

Éjdémon elindul éjszakai portyázására. Hogy hova? Még nem tudja. Eszébe juthat az a szórakozóhely, amelyik közel van, itt a Külvárosban. A Sötét Vér nevezetű "szórakozóhely" ideális arra, hogy elvegyülhessen: sok divat vámpírimádó, lepukant fiatal tanyázik itt, kannás bort iszogatva vér helyett.
Az éhség vezérli az éj szörnyét, így nem vesztegetve sok időt, elindul vadászni.


// A kaland folytatódik: Sötét Vér szórakozóhely//
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 11:28 am

//Keisha Na'ama és Kevin Chase kalandkezdő reagálása//
Antiplasztika

Már egy hete töröm a fejem. Már hét egész napja annak, hogy a szomszéd eltűnt. Először csak azt hittem, hogy rokonaihoz ment, de mikor a rendőrség is kiszállt, már tudtam nincs minden rendben. Így hát vettem bumerángjaimat, és nekiálltam a nyomozásnak.
A kis utcai spiclik azonnal köptek, nem szeretik a h*lyéket az utcákon. Főleg nem az olyanokat, akik csak rontják az üzletet, és nem is hoznak semmilyen profitot. Így hát elég sok keresés után kiderült, hogy a kontinensen kell keresni a megoldást. A kontinensem, ami nem éppen az én terepem. Itt minden zöld, és élettel teli. Hogy tudnák én itt bármennyire is elrejtőzni, vagy éppen, hogy nyomozni. Itt csak a város kipárolgása van, nem úgy mint régen Ausztráliában.
Na, de minden második körömet teszem a fák felett, mikor különös dologra figyelek fel. Egy csapat túrázó, talán csak a megkeseredett emberek, akik megunták a szmog, és füst beszívását. Vagy csak az egészséges életnek élnek. Nincs mit tenni órák óta, ez a legjobb esélyem. Talán nem éppen szép dolog csalit állítani, de hát inkább így, mint hogy felügyelet nélkül kapjon el újra valakit, és belehaljon.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 11:58 am

//Keisha Na'ama és Kevin Chase kalandkezdő reagálása//
Antiplasztika

A város a feje tetején áll. Nincs elég gondunk a bandákkal és a különböző bűnözőkkel, a hétköznapi esetekről nem is beszélve, most feltűnt még valaki, aki véletlen szerűen rabolja el az áldozatait, akik sose tértek vissza. Én is bele néztem az aktákba, hátha felfedezek valamit, na meg azért, mert nagyon valószínű, hogy minket vezényelnek majd ki, hogy kapjuk el, de nem találtam semmit. Az áldozatok között nincs összefüggés, nők, férfiak, felnőttek, tinik, gyerekek, öregek. Nincs kapcsolat közöttük, nem jártak egy étterembe, nem egy környéken laknak, még csak a fehérneműjük sem egyszínű. Jó néhány órás olvasgatás után bezárom a dossziét és visszateszem a helyére. Ennek semmi értelme. Lejárt a műszakom. Most hivatalosan 48 óra szabadidő következik, de ha akció van, bármikor behívhatnak. Lassan elindulok hazafelé, jó idő van. Mélyet szippantok a levegőből, bár érzem rajta a szomgot és a mocskot, de egészségesebb, mint a bent terjengő cigaretta füstje. Két, talán három sarkot mehettem, mikor egy furgon száguldott el mellettem. Nem vagyok közlekedési rendőr, ezért csak megrázom a fejem. Ám mikor megáll a sarkon és az ott, amúgy velem szemben sétáló, hoszunéves lányt berángatják, na az már az én hatásköröm. Gyalog vajmi kevés esélyem lenne a furgon ellen, körül nézek. Épp egy motoros érkezik szemből, kirohanok elé és megvillantom a jelvényem, elkérem tőle a motorját. Felpattanok, meghúzom a gázt, kanyar és irány a furgon után. Közben mit sem törődve a kockázattal, előkaparom a mobilomat a zsebemből és a gyorshívók egyikével tárcsázom.
- Főnök? Igen, Kevin. Tanúja voltam egy emberrablásnak. Fekete furgon, a rendszáma P-9935. A külváros felé tart. Az áldozat a kocsiban van! - kinyomom és folytatom az utat. Hamarosan kiérünk a külvárosba, majd azon is túl az erdő felé, ahova hamarosan rá is tér, egy a térképen nem jelölt föld útra.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 6:01 pm

A ki túracsapat, úgy látszik nem vett még észre. Én az üzemanyagomon spórolva egyik fáról a másikra reppenek, és figyelem tovább őket. Aztán egyszer valami feltűnik. Valahogy nincs minden rendben ezekkel a tagokkal. túlságosan rendezetten mozognak, szinte nem is beszélnek semmit.
Eddig én úgy hittem, hogy az ilyen dolgok jókedvről, és beszélgetésről szólnak. A figyelmem talán nem jó, de azért tudom, amit tudok. Még három percnek el kell telnie, mire rájövök mi nem stimmel. A csapat nyolc főből áll. Csak néhányukon van táska, és a legtöbbjükön egyáltalán nincs túra felszerelés. A lakkcipő, és az a bőrkabát, pláne nem illik egy ilyen környezetbe. Lassan a kis csapat eléri a földutat, és ráfordulnak egy kisebb ösvényre, mikor rájövök, a középen lévő három ember meg van kötözve.
Hát nem véletlenül lógatták a fejüket, úgy látszik megtaláltam a bandát, és az út végén lesz a bázisuk. Hát innen már nincs visszaút. Mondjuk a búvóhelyüket nem látom, de nem hagyhatom hogy senyvedjenek. Motorok felberregnek, és mint a vadászó bagoly úgy csapok le. Tudom, hogy fájni fog, de hát itt ember életekről van szó. És talán még, így úszom meg a legkönnyebben. Mint egy villám csapódok be közéjük, és bumerángjaim végei, pedig tarkón őket. Eszméletlenül hanyatlanak a földre, miközben egy tégla kecsességével csapódok a földbe. A belépőm meglepően jó, ám az, hogy újabb puklival gazdagodott a fejem már nem annyira.
Mire feltápászkodok, már mindenki rájön mi is történik itt. Egy maszkos, fura nő, éppen egy csapat emberrablón üt rajta. Hát még szép, hogy tudják mit kell tenniük. Fegyvereik kezükben, én nekem meg már csak annyi időm volt, hogy magam elé kapjam Vasrombolót. A golyók, és sikolyok azonnal felhangzottak.
- Adjátok meg magatokat banditák. Én vagyok Dr. Löket, a város védelmezője. Nem hagyhatom, hogy ártatlanok senyvedjenek rabigátok alatt. - Ezzel már meg is pördülök, és Lélekrablón beprogramozott útvonalon megindítom. A bumeráng felpörög, és mielőtt még találna, és "pajzsommal" megindulva, nekirontok a mellettem lévőnek. Kettő van a földön mielőtt, még tárat cserélhetne az utolsó. Csak kikerekedett szemekkel nézi, ahogy odarohanok, és csavarok egyet a karján, a pattanás melyet a szalagjai hallatnak, mikor kiugrik az csuklója, elenyészően hangzik, ahhoz képest, hogy a könyököm az állán csattan. Négy mozdulat három KO, még mindig király vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:04 pm

//Keisha Na'ama és Kevin Chase kalandkezdő reagálása//
Antiplasztika

A föld út egyre hepe-hupásabb. Ha enné la sebességnél maradunk, félő, hogy a motor lengés csillapítói nem fogják bírni és csak szimplán megadják magukat. Ha azok felmondják a szolgálatot, akkor nagy bajban leszek. Észbe kapok, és előrántom a fegyverem, majd megpróbálom a furgon egyik kerekét kilőni. Előre tartom a fegyvert, és amennyire a hepe-hupás út engedi megprbálom becélozni. Öt, talán hat lövés után sikerül eltalálnom a célpontot. A hirtelen változástól a furgon bal hátsó része leül, és a rossz súlyelosztás miatt az oldalára borul. Lefékezem a motort és oda szaladok, hogy megnézzem, mindenki rendben van-e. Feltépem az egyik ajtót, amin túl egy fegyver csöve fogad. Gyorsan leugrom, hogy kikeürljek a veszély zónából, majd amint eldördül a lövés, ismét felpattanok és mostmár felkészülve, rászegezem a fegyvert.
- Dobd el! - kiáltom, közben hallom, hogy nem messze valami más is van, mert hangokat hallok, és nem épp baráti csevej zajlik nem messze. A sofőr ismét céloz, és az ujja egyre feszül a ravaszon. Megcélzom a vállát azon az oldalon, ahol a pisztolyt tartja rám, majd tüzelek. A golyó a vállába fúródik, a pisztolya pedig a földre esik.
- Hányan vannak hátul? - kérdezem a sofőrtől, aki némán néz rám, mert a pisztolyt még mindig rá szegezem. Néma csöndben nézünk farkas szemet.
- Ketten, meg a fogoly. - nyögi ki végül. Ismét lemászom a kocsi oldaláról, majd hátra megyek és kinyitom a furgon hátulját. Lassan nyitom az ajtót, és közbe előre tartom a fegyverem, készen bármire. Mikor kinyitom, azt látom, hogy az egyik tag szerencsétlen módon nyakat tört a furgon hátuljában elhelyezett ülésen, a lány rajta, a másik pedig kigurul, ahogy kinyitom az ajtót. Ezekre többet nem lesz gondunk. Belépek, és ellenőrzöm a lány pulzusát. Még él, de a pulzus gyenge. Megint szerepet kap a mobilom és a mentőket hívom. Leadom a helyzetem, majd elindulok arra, amerről a hangokat hallottam. Sietek, nehogy megint ehhez a bandához tartozók zaklassanak ártatlanokat. A pisztolyom nem teszem el, jó az, ha kéznél van. Amint oda érek, egy nőt pillantok meg, aki éppen leveri a bandát maga körül. Egy fa takarásából figyelem, majd amint végez, előlépek rá szegezve a fegyverem.
- Ki maga? - kérdezem a nőtől. Túl sokat láttam már ebből a városból ahhoz, hogy csak úgy megbarátkozzam egy nővel, aki levert egy öt tagból álló férfi bandát. Attól, hogy megtette még lehet gonosz. Egyelőre túl sok a mocsok Gotham-ben, hogy olyan egyértelmű legyen minden, hogy csak jók léteznek. Mielőtt nekem támadna, felvillantom a jelvényem is, hogy ha azon gondolkozna, hogy megtámad, tudja, hogy kivel áll szemben és milyen következményekkel járnak majd a döntései.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 1:28 pm

Az öt férfi a földön, én pedig nem kicsit nehezen állva a lábamon, próbálok körülpillantani. Úgy látszik, minden rendben. A túszok előttem vannak, és rettegve merednek rám, meg az akcióm nyomaira. Lassan leporolom magam, fejem búbját is, na meg a maszkom is elcsúszott. Úgyhogy egy teljes generál nem ártana, de most nem érek rá. Kiveszem a kulcskészletet a bumerángom titkos rekeszéből, és felmutatva közelebb lépek szegényekhez.
- Nem kell félni most már minden rendben lesz. - Mondom, és belepróbálom az első kulcsot a bilincs lakatjába. Úgy néz ki ez nem az.
- Ki maga, és hogy került ide? Honnan tudta, hogy itt vagyunk? - teszi fel a kérdést, kicsit rettegve, kicsit megilletődve, mikor kattan a zár, és kinyílik az első bilincs.
- Emberrablók után kutattam, mikor magukra találtam, remélem nem esett semmi bajuk. - És kattan a következő, a csapat egyetlen férfi tagja, grimaszolva simogatja fájó csuklóját. - Mindjárt hívjuk a rendőrséget, szóval csak egy kicsit tartsanak ki... - Ekkor valaki kilép a bozótból. Fegyvere van, és fényesen kopasz feje. Na meg széles vállai, és édes mosolya, de mielőtt még teljesen elbájolna a fegyver csöve is megcsillan a fák lombjai között beszűrődő fényen. Már éppen mondani akarnék valamit mikor egy jelvény kerül elő.
Ekkor már csak egy nagy sóhajt tudok kiengedni, és a támadó állásomat, azonnal peckes egyenes háttá változtatom. Kihúzom magam amennyire csak tudom, és úgy mondom.
- A nevem Dr. Löket a város védelmezője vagyok... Na jó az egyik védelmezője. Halottam az emberrablásokról, és a nyomok idáig vezettek. Éppen az új áldozataikat mentettem meg, mikor maga idejött. ÉS a már az illendőséget nem is tartjuk be, elmondhatná maga is tisztelt őrmester, kit tisztelhetünk önben. - Azért egy jelvény még nem a világ vége, úgyhogy elé állok szegény civileknek, a sok akció talán még egy életre is elég volna egy embernek, amit ma átéltek. De hát ez Gotham City szokjanak hozzá a dologhoz. Szemeim kihívóak, és próbálok megsemmisítő, ám kedves pillantásokat lövellni felé.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 1:45 pm

A nő lassan felém fordul, és mintha ezer éve barátok, vagy legalább ismerősök lennénk, úgy kezel. A bemutatkozása az igazából, amin kicsit elmosolyodom. Mintha valami ósdi szuperhős filmből lépett volna elő. Dr. Löket, a város védelmezője. Ha a helyzet engendé, lehet, hogy már a földön fetrengenék a röhögést, a hasamat fogdosva. De most muszáj megacéloznom magam. A fogva tartottakra nézek, akik a csuklójukat dörzsölgetik.
- Mi történt errefelé? - kérdezem, bár van egy sejtésem, hogy ugyanaz a banda, akivel én is találkoztam. A ruhájuk nagyjából ugyanolyan. Mivel a nő nem mutat ellenséges beállítottságot, elteszem a jelvényt és a fegyvert, plusz ő szabadította ki a foglyokat, így mondjuk úgy, megkönnyítva az én munkámat.
- Kevin Chase, a Gotham-i Gyors Reagálású Erők őrmestere. - mondom kissé hivatalosan, majd odasétálok a fogva tartottakhoz és megvizsgálom őket.
- Ha elindulnak vissza azon a föld úton, látnak majd egy oldalára borult furgont. Oda fognak majd kiérkezni a mentők. - közlöm velük, mire megköszönik nekem is és Dr. Löketnek is a segítséget, majd elindulnak a megadott irányba.
- Ha tényleg a jó oldalon állsz, akkor azt hiszem jobb ha tovább megyünk a föld úton. Az az érzésem, hogy el fogunk érni majd egy épületet. - mondom a nőnek, majd meg sem várva, hogy mit válaszol, elindulok, és kissé sietősre veszem a tempót, ami azért érthető.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 2:13 pm

A volt túszok nagy úgy, ahogy válaszolnak, de mikor meghallják a mentő, és rendőr szót, azonnal elindulnak a mutatott irányba. Én pedig mi mást is tennék, mint takarítok utánuk. A bilincset, ha már sikerült kinyitnom, újra összezárom. De most a gonoszok csuklóján, a legközelebbi fához próbálom vonszolni őket, de hát nem éppen az én dolgom lenne a súlyemelés. Úgyhogy kérlelően nézek a rendőr felé. Talán megesik a szíve, egy gyenge nőn.
- Tartsunk össze, és akkor egy gonosz sem állhatja utunkat. Én is azt gondoltam, hogy erre lesznek. Csak már nem bírtam nézni, ahogy az ártatlanok szenvednek. Csak tippelni tudom merre is lehet a búvóhelyük. - Az utolsót is helyére illesztettük, kicsit morbid pózban, ahogy a fát ölelgeti, de más lehetőségünk nem volt.
Nem kapcsolom be a motorokat, jól esik egy kis testmozgás, meg hát eléggé lemerítettem mindkettőt, azzal hogy eljöttem a városon kívülre. A nagy embert követem és csak azon lepődök meg, hogy a mai rendőrök még ha kommandósok is, milyen jó formában vannak. Én se vagyok piskóta, főként, mivel mindennap edzek, de nem igen bírnám a tempót a fiúval.
Lassan közeledünk, mikor halk zúgás üti meg a fülünket. A zúgást nagy gépek adhatják, és ami meglepő a föld alól jön. A sövényt elhagyjuk, és már a susnyásban közlekedünk, ami nem éppen az én terepem, de nincs más választásunk ha nem akarunk lebukni. Már több métert is megtettem, hatalmas lábnyomaiba lépegetve Kevin rendőrnek, mikor megpillantunk egy ócska ütött kopott bódét. Éppen hogy csak áll, és semmi érdekes nem lenne benne, ha a kidőlt ajtó előtt, nem két fegyveres állna. Én meglepődötten nézek újdonsült társamra, és jelzek neki, hogy most mi legyen.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 5:52 pm

Akiket Dr. Löket lenyomott, a bilincseivel egy fához rögzítjük. Amint végzünk velük, jelentem, hogy mit fogtunk, majd rögtön küldenek valakit, aki összeszedi őket.
- Legyen, de maradjunk ennél a résznél. - bár nem tudom hogy a végét minek tettem oda, nem árt, ha az embernek van egy barátja, aki nem korrupt, mint ahogy Gotham másik kilencvenöt százaléka. Van akik elég jól rejtegetik, de a többség eléggé nagy dobra verik, ám nem lehet velük mit csinálni közvetlen bizonyíték nélkül. Végül feladom és a jobbomat nyújtom Dr. Löket felé, hogy én a nemkorrupt rendőrök közé tartozom, nyilván ha gotham-i lakos, tudja, hogy mi a dörgés felsőbb körökben és a rendőrségen. Sokáig haladunk csöndben, egyrészt nem igen hiszem, hogy lenne közös témánk, hacska a bűnöldözés nem, de elég furcsán nézne ki egy beszélgetés, ami a következő képpen zajlik le: "-Én múltkor két betörőt fogtam el. -Na, igen, gratulálok, én a csapatommal megfékeztem egy túszdrámát, ami könnyen katasztrófába fulladhatott volna. -Te hallottál már...". Inkább nem fejezem be a gondolatot, mert annyira erőltetettnek és szánalmasnak hat, hogy nem is éri meg vele foglalkozni. Hamarosan hangok ütik meg a fülünket. Mintha gépek zakatolnának alattunk, de akkor valami nagyon mocskos dolog folyik odalent. Tovább haladunk és nem sokára megpillantunk egy apró viskót, ami éppen hogy áll. Nem lenne semmi komoly jelentősége, eltekintve attól az aprócska ténytől, hogy két fegyveres őr áll talpig fekete fehér öltönyben, akárcsak, mintha a Men in Black című filmből léptek volna elő. Ez lett a divat vagy mi? Végül szemem sarkából látom, hogy Dr. Löket rám néz, felé fordulok és látom kérdő tekintetét. Tőlem vár megoldást. Elgondolkozom, és közben folyamatosan hol jobbra, hol balra rántom a fejem, hogy kialakítsak egy egyszerű, de remek taktikát. Végül megszületett a döntés, bár valószínűleg nem fog repesni érte.
- Két oldalról kéne megközelíteni az épületet, lehetőleg oldalról, hogy az őrök ne vegyenek minket észre, és úgy lecsapni rájuk, ha lehet, akkor csöndesen, hogy titokban maradjon az érkezésünk. Ha rájönnek, hogy itt vagyunk, sokkal nehezebb dolgunk lesz. - a lehető leghalkabban mondtam neki, hogy még hallja, majd elindultam balra, hogy az épület oldalába, takarásba kerüljek és le tudjam szedni a bal oldali őrt. Azt nem mondtam ugyen, de ki lehet találni, hogy egyszerre lenne a legpratikusabb odaérni az őrökhöz. Már eléggé elhelyezkedtem. Kissé felállo, majd odalopózom az épület oldalához, vagyis csak lopóznék, mert hirtelen éles fájdalom hasít a tarkómba, aztán sötétség.
Mikor magamhoz tértem, egy ágyon feküdtem lekötözve, és a számon is volt valami maszk féle, de beszélni még tudtam. A fejem sajgott, leütöttek. Csak reméni tudtam, hogy Dr. Löket sikerrel járt egyedül, bár ha öt fickó levert, a két őr nem hiszem, hogy megpróbáltatás lenne a számára. Megpróbálok mozogni, de látom, hogy a lábaim is le vannak rögzítve. Ahol vagyok, kissé hasonlít egy kórteremre. Az ágy körül fehér függöny, ami némileg össze van kenve vérrel, egy asztal áll mellettem különböző sebészethez szükséges szerzámokkal, és egy éjjeli szekrény, ahol a jelvényem, a fegyverem és a gumibotom hever ízlésesen elhelyezve. Egy sznob őrült tudós, remek párosítás. Nem kell sokáig várnom, egy szemüveges alak lép be. Kb úgy tudnám leírni, mint a horror filmek őrült dokiját. Magas, átlagos testalkat, kopaszodik és kör alakú szemüvege van.
- Mit akar tőlem? És mi ez az izé a számon? - kérdezem, bár a hangom eltorzítja a maszk, amit rátett.
- Az egy egyszerű vas-ólom ötvözet. Tudok a képességéről, és tudom, hogy miként lehet hatástalanítani. Az a maszk remekül véd engem tőled. A vasba ötvözött ólom, meggátolja, hogy a sav szétmarja a maszkot, ha megpróbálnád leszedni magadról, ám különösebb súlyt nem érzékelsz rajta. - mondja nyugodt, már-már nyájas hangon.
- Egy különleges szerrel kísérletezek. Az elődöm, már megalkotta, és meg is találta hozzá a megfelelő alanyt, de a forumla nem volt teljes, így a hiányzó részt magamnak kellett pótolnom, ám ez nem könnyű folyamat. A szer hatásainak ismertetésével most nem húznám az időt. Neki is kezdenék kipróbálni, hogy nálad működik-e. Az eddigi alanyok sajnos mind meghaltak, de te sokkal nagyobb esélyekkel indulsz. - mondta, majd benyomott valami injekciót - valószínű érzéstelenítőt - az infúziómba, majd neki látott, hogy egy szerkezetet állítson össze. Kinézetre olyan volt, mint egy hagyományos alkarédő, de körös körül csövek álltek ki belőle. Egyre jobban tartottam attól, hogy itt valami nagy gebasz lesz. Mire az alkarvédő-szerűséget összeállítja, az érzéstelenítő tökéletesen kifejti hatását, majd lassan, de biztosan neki áll, hogy a karomba lyukakat fúrjon - üssön - és a csöveket szépen bele illessze a lyukakba. Összesen három lesz belőle, mindkét karomon.
- Ezzel meg is lennénk. Még egy apróság. - nem igen fogom fel, amit mond az érzéstelenítő miatt, de lassacskán kezd visszatérni a felfogásom, és látom, hogy két kisebb fiolát hoz magával.
- Feltöltöm a tartályaidat. Ezek nagyjából egy használatra elegendő szérumok, de a szerkezet tartálya elbír úgy, hat, talán hét használatra elegendőt, függően attól, hogy egy alkalommal mennyit használsz el. - mondja, majd a két apró fiolát belenyomja az alkarvédők egyik nyílásába, és szépen lassan a fiolák kiürülnek. Elfordul, majd vissza, és a kezében megint ott egy injekciós tű - ekkor már hangokat hallok, és nagyon remélem, hogy Dr. Löket jutott le idáig. A dokinek már nincs elég ideje, hogy döntsön, mi a fontosabb neki.
- A terv az volt, hogy egy másik teremtményemmel küzdesz meg, de ez is remek csata lesz, a kis barátnőddel. - felpattantak a szemeim, és mikot sokk éri az embert, minden gátló és befolyásoló szert elnyom az adrenalin. A doki kioldozza a lábaimat, de arra vigyáz, hogy ne tudjam sehogyse megrúgni. Amint végzett, visszatért hozzám, és a két szerkezeten megnyomott egy-egy gombot. Ekkor vége volt mindennek. Legalábbis azt hittem. A csöveken keresztül átáramlott a szer a karomban helyet foglaló vénákba. A doki tudta, hogy mit tett, és a hatásokat is, menekülni akart, de végig akarta nézni mi történik. Ahogy a szer a vénáimba, majd a vérembe áramlott, éreztem az adrenalin mámorító érzését, azt, hogy ilyenkor szinte bármire képes vagyok. Ám ez sokkal több volt annál. Mintha andrenalin pótló, vagy helyettesítő szteroidot kaptam volna, ami idő és gyúrás nélkül is kifejti hatását. Az izmaim növekedni kezdtek, ezzel együtt az erőm is jócskán megugrott. A pulzusom és a szívverésem hihetetlen magasságokba emelkedett. Mintha kilómétereket sprinteltem volna, és ezt mindösszesen tízszer, de lehet, hogy százszor tettem volna meg Gotham két legtávolabbi pontja között a hosszab utat választva. A vérnyomásmérő tuti, hogy kiakadna, ha rám tennék, és a gépek, amikre rá voltam kötve, vészjóslóan csipogtak. A düh elöntött, és éreztem, hogy a csipogások egyre jobban idegesítenek és kezdik felcseszni az agyam, ahogy a szérum szétárad a testemben. Ha most normális állapotban lennék, a szívem átrobbantaná a mellkasomat, annyira dobog. Éreztem, hogy eluralkodik rajtam a vörös köd, amitől a legkisebb szóra is ugrani fogok. A doki megtántorodik és elbotlik egy székben. Ránézek, a szemem összeszűkül. Tudom, hogy ki ő és mit tett. Az emlékeim nem vesztek el, de most az ösztönök diktálnak leginkább. Meg akartam torolni, meg akarom bosszulni amit velem tett. A velem született képességemmel sem békültem még ki, és most jön ez az agyament eszelős és rám szerel egy ilyen készüléket. A szer másik oldal viszont hivogat. Az érzés, amit érzek miatta, fenséges. Erőt ad, amivel bármit megtehetek, és arra használom, amire csak akarom. Lassan, méltóságtlejesen a doki felé lépkedek. Nem szoktam még meg, hogy ilyen nagy a termetem és cipelnem kell a megnövekedett izmok súlyát. Eszembe jut, hogy az arcomon rajtam van még a maszk, amit rámtett, így egy laza rántással letépem magamról, szabaddá téve a számat. Nem szólok, itt a szavak már nem segítenek semmit. Ahogy odaérek a dokihoz, felkapom a torkánál fogva. Próbál meggyőzni, hogy remekül sikerült a beavatkozás, próbálja menteni magát, de nem igen sikerül. Még mielőtt eltörhetném a nyakát, mint egy pálcikát, a függönyt, ami az ágyat takarta eddig, valaki elhúzza. Megfordulok és látom, hogy Dr. Löket érkezett meg. Ő rá is emlékszem, és vele egyelőre nincs elintézni valóm. Még nem tett semmit, amiért okoml egyen bántani őt. Érzem, hogy a szérum hatására egyre agresszívebb leszek, de amennyire csak lehet - semennyire - próbálom visszafogni. Nem tudom, hogy a nő találkozott-e már hasonló jelenséggel, de remélem, hogy jól meggondolja, hogy mit és hogyan szólít meg, különben a doki után ő lesz a következő. Ha viszont rám támad, akkor nem nagyon lesz esélyes ellenem, ebben az állapotomban. A szérum folyamatosan dolgozik a szervezetemben. A szívem vadul kalapál, a pulzusom megragadt valahol háromszáz és négyszáz között, persze csak képletesen értve, az erőm, úgy érzem, határtalan.

//Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeCsüt. Márc. 29, 2012 1:05 pm

Kevin őrmester elmondja az ötletét, és nekem is kifejezetten jól hangzik, mármint a kettő oldalról támadás. Hát, hogy ez nekem nem jutott eszembe? Na hát van ilyen, de ezt azért nem mutatom. Igaz, hogy okosnak tűnök, vagy legalábbis annak tartom magam, meg a kollégáim is, mármint remélem, de ezekben a taktikai dolgokban kihagy az agyam. Nem éppen az én terepem, de majd meglátjuk a dolgot, hogy s mint lesz. Hát igen, ez az a pillanat, amikor már ott van a nyelved hegyén, mit is kellene mondani, de az istennek se tudod. Így csak annyit teszek hozzá.
- Rendben van biztos úr. Fél szemmel mindig a gonoszt fürkéssze, különben megronthatja, és azaz életébe kerülhet. – Látom, hogy már nem is figyelmez szavaimra, így hát magamban tovább mondva monológot elindulok.
Én a lehető leghalkabban, ami mondjuk két másfél méter fesztávolságú bumeránggal a hátamon nem éppen egy könnyű feladat, de azért mindet megteszek. Nem kevés ág, gally, és mérhetetlen sok avar áttaposását, letörését követően elindulok a megadott irányba. Végre sikerül megkerülnöm az épületet, nem voltam túl gyors, és talán a rendőr bácsi már megoldotta egyedül. Kipislantok a bokrok közül, és meglátom, amit nem akartam. Nincs itt az őr. El sem tudom képzelni, hogyan lehetséges ez, de majd elválik a dolog. Lassan haladok lépésről lépésre, mikor a rozoga ajtó kivágódik. Ez még nem a gond része, de az már igen, hogy egy tucatnyi férfi sodródik ki rajta, és a bódé másik oldalát szemlélik meg. Amilyen gyorsan csak tudok visszapattanok a bokrok közé, és olyan laposnak próbálok látszani, hogy ne vegyenek észre.
Félig meddig sikerül is a láthatatlanná válás, de annak nem tudok ellenállni, hogy egy ősi átkot el ne mormoljak fogaim között. Az ok pedig, hogy a rendőrtisztet, épp hárman viszik be az épületbe, miközben nagyon is eszméletlennek látszik. Ekkor ugrik be a dolog, aminek legalább tíz perce kellett volna. „Nem szabad megosztani az erőnket, különben ki védi a hátadat, a túlerővel szemben.” Ezt kellett volna mondanom, de így a terv változik. El kell őket kapnom, mielőtt még valami szörnyűséget követnek el szegénnyel. Már bátorsággal telt szívemmel lépnék is ki, szólítanám fel őket a megadásra, az igazság és a jó ügy érdekében, de egy tucatnyian vannak. Volt már nagyobb rajongó táborom is, de azoknál nem volt ennyi fegyver. Teszek egy lépést előre, majd feladom a dolgot. Bolondság lenne nekik menni.
Várakozok, és keserű szívvel nézem végig, ahogy eltűnnek a szörnyűségekkel teli épületben. Az agyam pedig jár, én nem éppen a szűk térségekben vagyok jó, sőt kifejezetten rühellem őket, de hát ha muszáj, akkor menni kell. A gondolkodás sok időt elemészt, amire nekem most szükségem lett volna, de hát ha szükséges. Így már megint csak két őr ténfereg egymás mellett beszélgetnek. Úgy látszik egy rendőr feltűnése, és a társaik eltűnése nem maradt észrevétlen. Gyorsan kell cselekednem, Vasromboló kezemben, gyors programozás, és mint egy tucatnyi őrült szentjánosbogár elindul a bódéval ellentétes irányba, csak hogy a levegőbe szökkenhessen, és hátba támadhassa az egyiket. Én pedig Lélekrablómmal kis hajtóművi segítséggel nekik rontok. Pajzsként tartom magam előtt, és ahogy számítottam rá, ők is számítottak valami hasonlóra. Négy golyót eresztenek a bumerángomba mire elérem őket, és egy előre bukfencet követően oldalról csapom meg a közelebbi őr lábát. Az, mint egy zsák dől el, de én nem engedem neki a fájdalom szörnyű perceit. Gyorsan végigjártatom ujjaimat a bumerángon, és már a hajtóművek ellentétes irányba is vannak. Ilyen lehetetlen lenne véghezvinni, hasonló szerkezet nélkül, így mielőtt még a tag földre kerülne, újabb csapást szenved el tőlem, fejen találom, ő pedig az eszméletlenség kellemes világában találja magát.
Ám ekkor lép közel a másik, én fél térden lehetetlen pózban kicsavarodva, semmi esélyem rá, hogy védekezhessek, vagy visszatámadjak. A férfi közelebb lép, a pisztolyát szinte a homlokomhoz nyomja, és már a ravaszon az ujja, mikor halk zúgás harsan fel mögüle. Egy tucatnyi fényes pont közelít sebesen, mire a férfi felfogta mi is találta el már ő is társa mellett van hasonló állapotban a földön. Két eszméletlen őr.
- Most már tényleg be kell szereznem valami bilincset, mert ez így nem állapot. – Mondom magamban, és arrébb húzom a tagokat. Már vagy tíz perce történt az emberrablás, nem ragadhatok itt le. Felcsapom az ajtót, mindenre felkészülve csak erre nem. Egy hosszú csigalépcső tekergőzik körül egy liften. Az alját nem is látom, csak a szörnyű kipárolgást, mintha egy vágóhíd lenne, ami egy bőrcserző üzemmel vegyítettek volna. Hát az biztos, hogy ilyen helyen nem dolgoznék. Rémlik fel a laboratórium szinte teljesen steril szobái, miket fertőtlenítő illata leng körül.
Liftet semmi esetre sem használhatom, akkor aztán ordibálva is közlekedhetnék, és figyelhetném, mikor lőnek le. Így marad a lépcső, lassan haladok, majd rájövök, hogy a világítás is hiányos, meglátni nem fognak, főleg, hogy már egy öt perce haladok, de még nem jutottam el az első szintre. Talán valami bánya tárna lehetett, vagy kőfejtő. Lassú lopakodó lépéseimet felváltja a rohanás. Kondim jó, de azért nem fárasztom ki magam. Végre elérem az első emeletet. Lassan körülforgok, mikor rájövök ez egy raktár, de nem a jobb fajtából. Innen jön a bűz, az már biztos. Lassan haladok előre, Vasromboló hűséges társamat magam elé tartom, hogy védelmezzen, míg Lélekrabló a virgonc hátamat őrzi. Egy-egy hatalmas fém hordóban, szörnyű bűzt árasztó förmedvény, oda sem bírok nézni. Már csak a szagától felfordul a gyomrom. Lassan haladok tovább, és szemeim elkezdenek könnyezni. Önkénytelen mozdulat, mert ami megcsapta orromat, az a halál szaga. Az elmúlásé, ebben az istentelenül hatalmas hodályban. Bármit is gyártanak itt, én el fogom pusztítani.
Megkerülöm az egyik hatalmas tartályt, amikor megpillantom. Olyat látok, amit már rég nem. Az első szerelmem sem volt ennyire beteg. Három teli kád tömény savval, abban pedig emberi tetemek áznak. A szag, a látvány, minden, ami csak eddig volt, és lesz, összekeveredik bennem. Ez már túl sok, meg megteszek pár lépést, mikor érzem, hogy magához szólít a bársonyos sötétség. Még lépek kettőt, és megpróbálok megtámaszkodni, de már ez sem segít szemem felakad, én pedig elájulok. Eszméletlen testem beesik egy csapat hordó közé, és még egy rám is esik. Talán csak ez volt a szerencsém, hogy nem vettek észre.
Émelyítő bőz csapja meg orromat, és ez azonnal kitisztítja a fejem. Most nincs lassú eszmélés, kavargó gondolatok, mindent tisztán tudok, és érzékelek. Még a belső órám is kakukkol, hogy a kiesett idő nem kevés, több óra is eltelt, míg a sötétség fogja voltam. Felpattanok, és már nem tud meghatni a látvány. Méregtől telve szívom magamba a holtak bűzét, és a szörnyű lötty gyártósorának keserű illatát. Ez most csak erőt ad. Egy férfinek szüksége van rám, valakit meg kell mentenem. Nem hagyhatom, hogy újra megtörténjen, nem szabad hagynom. Felpattanok a műanyag hordók hangos döndüléssel gurulnak széjjel. Két csatlós meglepetten szemlélnek, és azt sem tudják mit kereshetek itt. Felberregnek a motorok, levegőbe emelkedek, és mielőtt még fegyvereiket kezükbe tudnák kaparintani már megteszem a kettőnk közötti út felét. Teljes sebességre kapcsolok, de most tudom, nem lesz olyan, mint az erdőben.
Utolsó előtti pillanatban megpördülök a levegőben, és dupla lábban talpalok az arcokba. A férfiak lendületemet átvéve zuhannak hátra, értékesnek tűnő gépezeteket törve össze súlyuknál fogva. Ilyen kis helyen nem szoktam repülni, de ez most nem aggaszt. A lépcsősor felé veszem az irány, elsuhanok még két újabb fegyveres mellett, mikor búgócsigát megszégyenítő forgásba kezdek a liftakna rácsát áttörve és megtéve még azt az egy emeletet. Fegyverek dördülnek mögöttem, falról gellert kapva kődarabokat vernek le, de nem törődök vele. Csak Kevin rendőr számít, a legalsó emelet egy sokkal tisztább hely. Falak csempézettek, talán még rendes takarítójuk is van ide. Megpillantok egy nagy kétszárnyú ajtót, ami előtt őrök strázsálnak. Nem is gondolom, hogy rossz helyen vagyok, nem lehetek. Felnyúlok fegyverimért, és ujjaim járnak, mint a zongorán. Egy kicsit sem lassítok, mikor hátamról a kapcsot leoldom, és útjára indítom reptető szerkezeteimet. A két bumeráng harcra éhes darazsakként száguldanak, miközben én a landolás ügyes bajos dolgaival foglalatoskodok. A két őrt egyszerre találja el, fegyvereik már nem sima pisztolyok ezek már igen csak komoly szerszámok. A találatot követően röppályára állnak, és fájdalmukban a ravaszt markolják. Hosszú sorozat lyuggatja szét a falat, és végződnek a plafonon.
Landolási fázisom bukfencben végződik, megütöm magam, karomon a ruha felszakad, hajam összekócolódik, de nem érdekel, nem lassítok. Felpattanok, és a földön még mindig zúgó bumerángokat felragadom. Egyetlen könnyed mozdulattal hátamra illesztem, és berúgom az ajtót. A mellettem nyöszörgőkre nem is figyelek. Csak az előttem lévő férfit látom, a szörnyet, ami lett Kevin őrmesterből, mondjuk még nem ismertem fel. A felduzzadt, groteszk förmedvényt, aki éppen egy életet akar kioltani. Hallom magam mögött a maradék loholását, de nem érdekel. Ma nem fog senki más meghalni. Megfordulok tengelyem körül, és máris útjára engedem Vasrombolót. A szörny vaskos karja a célpont, nem ölhet bárki is legyen. Mozdulatom végén, Lélekrablót pajzsként tartom magam előtt, és úgy rohanok előre.
- Sötétség bugyrának lakója. Visszaűzlek oda, ahonnan jöttél. Ne tapodja ilyen szörnyűség a tiszta lelkűek földjét. – Szememben tűz, szívemben keserű harag. Most nem tud senki sem megállítani, ez nem az a pillanat, hogy bármi is hathasson rám.
//OFF: Na ez a hosszú reag xD//
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeCsüt. Márc. 29, 2012 3:37 pm

És jól sejtettem. Keisha szép lassan leverekedte magát erre a szintre, és épp azon kapott rajta, hogy a dokit a torkánál fogva a levegőbe emelem, a pillanatra és az indíttatásra várva, hogy eltörhessem a nyakát. Megkönnyebbülés nem lett volna, de egy gonddal kevesebb lenne a világon. Ahogy a doki szemébe néztem, láttam, hogy retteg. Fél, sőt meg van rémülve. Az ijedtsége megnyilvánul, mégpedig aképpen, hogy izzadni kezd, és érzem, hogy remeg a teste a félelemtől. A kezeit ráfonja a karomra, de a megnövekedett izmok miatt, még két kezével sem képes átérni azt. Már épp meghoztam a döntésem, amikor meghallottam a hangokat a hátam mögül. Nem foglalkozom vele, a doki most sokkal fontosabb a számomra. A szemében látom magam tükröződni, mindennel tisztában vagyok, ekkor valami eltalálja a karomat, amivel épp a dokit tartom a levegőben. Hátra nézek, és Keisha áll, és épp a rólam visszapattanó bumerángját kapja el, majd valami szöveget hord megint össze, amit hallok ugyan, de olyan, mintha nagyon távolról mondaná, és kétszer vissza kell kérdeznem, hogy mit mondott pontosan. Csak a fejemet fordítottm a nő felé, és bosszús arccal néztem rá, közben pedig fújtattam, mint egy feldühödött bika, aki előtt lengetik a jól ismert piros posztót. A fejem folyamatosan járt a doki és a nő között, mert az egyik jobban idegesített, mint a másik. Az orvos a tettei miatt, Keisha pedig azért, mert rámtámadt. Végül a dokit elhajítottam tőlem jobbra, és nem érdekelt, hogy mire vagy hogy hogyan esett, de még az sem, hogy meghalt-e vagy sem. A következő célpontom Keisha. A támadása kihozta belőlem a vadállatot, és nagyot hibázott, amikor rám dobta a bumerángját. Megfordulok, így pont szemben állok vele, ismát fújtatok, de nem szólok egy szót sem, azt sem tudom, tudnék-e beszélni ebben a formámban, majd futva megindulok felé - bár a terület nem nagy, a lendület miatt remek választás - és az utamba kerülő dolgokat csak úgy hajigálom félre, végül elérek a nőhöz és amennyire erőset csak tudok, megpróbálok belerúgni. Nem tudom, hogy pontsan mivel fog próbálkozni, de bármi legyen is az, megfeszítem az izmaim, és acélosan állok Keisha előtt, majd akárhogy, de megpróbálom a tenyerembe venni a fejét, és felemelni. A szemeit nem takarja semmi, és látja az enyémeket is. Még egyet fújok utoljára, és várom Keisha reakcióját a megnyilvánulásaimra.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 5:54 pm

A szörnyet olyan jól találom el, hogy kénytelen elengedni áldozatát. A csapás falat rengető volt, és ezt ő is tudja. Elengedi a férfit, és máris nekem ront. A lábai alatt reng a föld, hála istennek Vasromboló máris a kezemben van, és mire már felém magasodva néz rám. Az ujjaim mesterzongoristákat megszégyenítő gyorsasággal járnak a paneleken, és már tudom is mit fogok csinálni.
Egy háromszázhatvan fokos fordulat, és teljes erőből, na meg egy kis hajtóművi segítséggel. Leguggolok, és szerencsémre elkerülöm az ormótlan kezeket, hogy rászoruljanak éppen tökéletes pofikámra. Amire nem fér rá egy kis átalakítás sem. Vasromboló térdhajlatra céloz, ez talán elég érzékeny pont, hogy meghajoljon előttem a férfi.
Ám ez még nem minden felpattanok még egy aprócska ugrással is társítom, Lélekrabló lentről felfele halad, teljes sebességgel, a groteszk szörny állkapcsa felé, csak hogy ha már lefelé indul, akkor visszatartó erő is legyen.
Mire mi már javában csatázunk, a fémlépcsőkön vasalt bakancsok csattogása hallatszik. Legalább húsz láb, de lehet tévedek, a hirtelen jött fejszámolásokban nem vagyok jó. Tudom sietnem kell, különben bajok lesznek.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 12:26 am

A rúgást nem őt, hanem az egyik bumerángot találta el, ami elrepült, de korrigálva az útvonalat visszatért Keisha-hoz. Egyre közelebb értem, és mielőtt megfoghattam volna, eltűnt előlem, majd a térdhajlatomon éreztem csapást. Akármennyire is istennek érzem magam, és akármennyire is határtalan erővel rendelkezem, az testemben levő idegekkel nem tudok mit tenni, így amikor a térdhajlatomat éri Keisha támadása, kissé megrogyok, de szerencsémre, mert a másik bumeráng pont az arcom előtt hasítja ketté a levegőt. Látom, hogy a nő felugrik, és az első kezembe akadó dolgot megpróbálom hozzá vágni, hátha eltalálom, de akkor nagyot fog esni, de most ez érdekel a legkevésbé. Felállok, és ismét a nő felé indulok, de közben az én fülemet is megütik a közeledő léptek zajai. Odakapom a tekintetem, és még nem is tudom kik azok, már most szívből utálom őket, amiért megzavarták ezt a küzdelmet. Felkapok még egy tárgyat - legyen az bármi - és Keisha-hoz vágom, pont akkor, mikor a nő az ugrás után landolt a földön, ezzel megnehezítem a dolgát, majd elindulok a lépcső felé, ahonnan a lépteket hallom, és szépen sorban elkezdem elintézni azokat, akik megzavarták a csatánkat Keisha-val. Tisztában vagyok vele, hogy később folytathatjuk majd, hacsak rá nem jön, és össze nem rakja a képet, hogy ki vagyok, mi vagyok, de most ezek az emberek lekolni fognak, amiért belepofátlankodtak a dolgunkba. Egyetlen egy szó járja át az elmém: Megtorlás! És ennek megfelelően is cselekedem. Az első utamba kerülőt, felkapom és levágom a lépcsőn. Úgy csapódik a falnak, hogy rögtön eszméletét veszti. A következő ember, akivel találkozom, mikor meglát, hátrálni kezd, de én is tudom, és látom rajta, hogy ő is tudja, innen nincs visszaút. Ahogy elég közel érek hozzá, egy elegáns rúgással megindítom, és viszi magával a többieket, mint a dominót.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 1:26 pm

Magam elé kapom a bumerángomat, még éppen időben. Csak egy hajszálnyi választott el attól, hogy komolyabban megsérüljek. A szörny végtagja nagyot döndül Vasrombolón. Éppen csak hogy meg tudom tartani. Na de mire kiheverném, és tudné valamit reagálni, a szöny megragadja Lélekrablót, és velem együtt a levegőbe emeli.
A búvóhely katonái ekkor lépnek, fegyverrel a kezükben, amit már nincs idejük használni. Egy ember, és egy nő repül feléjük egyszerre. A rettegés azonnal keresztül vág rajtuk, és én is. Kettőt terítek le, nem túl szép landolásommal, és mire összekapnám magam, meg ellenfeleim is, már az óriás a nyakunkon is van.
Fegyvereiket a veszélyesebb célpont felé tartják, én pedig minden szó nélkül próbálok cselekedni valamit. Az első csapás egy fél méterre vágódott be. A padlóban nagy lyuk lett, a lökéshullám kettőt is a falnak repít, felém meg csak a törmelék jut. Lehúzom a fejeme, és már csak a kiáltozások hangoznak. Na meg a szörny hatalmas ütéseinek földrengető döngése.
A tucatnyi férfi pillanatok alatt tíz eszméltelen és súlyosan sérült emberré változik. Látványos csonttörések, és vérző fejek mutatják, milyen erő is lakozik a szörnyben. Már csak én maradtam előtte. A kezeimben védekezőleg búgnak bumerángjaim. Lassan lépkedek hátrafelé, és már a lépcsőknél járok, mikor rájövök. Csak felfelé menekülhetek. Nincs más kiút, csak a kiút. Ami egyre csábítóbbnak tűnik. A szörnyet még talán le is tudnám győzni, de a falakból hangzó nyikorgások, és a tartó pillérek recsegése már nem hagy más esélyt. A búgás hangosabbá válik, és félig szaladva félig repülve indolok kifelé. Jobbra balra cikázok, nméha a falra is felugrok, és onnan rúgaszkodok tovább a kanyarokban. Mint a villám akarok mozogni, de tudom a szörny követni fog.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2012 6:54 pm

A komplexumot örző fegyveresek nem jelentenek akadályt számomra ezzel az új, páratlan erővel. Képtelenek bármit is tennie, és totálisan lesokkolja őket a látvány, hogy mivé lettem a szernek köszönhetően. Úgy hajigálom őket, mint a teniszlabdát, és úgy zuhannak és ütköznek falnak, vagy egyéb berendezési tárgynak, mint a rongybabák. Keisha is elintézi a maga őr adagját, ezzel nincs is semmi baj, de vele sem végeztem még. Egyik alkalommal, mikor két őrt hajítok el, kihasználom a forgás adta centrifugális erőt és gyorsulást. Az emberek egy-egy oszlopnak csapódnak neki, amik így is elég gyengék voltak, de most még jobban meggyengültek. Közelebb lépek az oszlopokhoz - közben Keisha méreget, ha jól látom rajta. Fenyegetőn összehúzom a szemem. Mindkét oszlopba belevágok az öklömmel még egyet-egyet, így még jobban megrogyasztva őket, majd Keisha sorsát figyelmen kívül hagyva elindulok a lépcső felé, hogy kijussak még mielőtt az egész kóceráj rám omlik. Ekkor hallom meg a jellegzetes dübörgő hangot, ami a bumerángokból jön. Nem fordulok meg, elég ha hallom őt. Beindította a motorokat. Fújtatok egy nagyot, és közben megfeszítem az izmaim. Ha most leállok vele szórakozni, biztos, hogy rám omlik ez az egész mindenség. De nem érdekel, lassan megfordulok. Ekkor Keisha már pattogva közeledik, és egyszer-egyszer a falról is elrugaszkodik. Mikor közel kerül hozzám, megint így tesz, én meg próbálom elkapni a levegőben, hogy a földbe passzírozzam, de mint ovis kezei között a lepke, úgy száll ell Keisha is mellettem. A lendülettől, amit az elkapásba fektetek, majdnem orra bukom, de még idejében korrigálok és sikerül megállnom úgy, hogy az egyik lábammal kissé előre lépek. Megfordulok és a lépcsőn fölfelé követem a nőt, és majd szétpattanok már az idegtől, mert most Keisha számomra olyan, mint egy légy, aki megzavarta a reggelim és a közbe iktatott újság olvasásom, és most minden erőmmel azon vagyok, hogy lecsapjam.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 5:20 pm

Mint egy két hatalmas bumerángon száguldó villám. Úgy suhanok el a szörny mellett. Éppen hogy csak el tudom kerülni kezeinek csapását. De a szele még, így is eltérít az irányomból. A kis hely az oka, a szűk lépcsőforduló. Már nem tudok korrigálni, bármennyit is gyakoroltam, és a szabad helyeken vagyok jó, nem egy ilyen szűk tárnában.
Vasromboló vége megakad. Úgy koppan, még hallani is rossz. A lendület továbbvisz, és bármennyire is próbálok nem fájdalmasan landolni nem jön össze. A popsim, kemény, és feszes, ami ebben a helyzetben sajnos nem erény.
Úgy huppanok rá, hogy még a szemeim is keresztbe állnak. Furcsán esek, és elég kifacsart állapotban állapodok meg. Fejem kóvályog, és ekkor tűnik fel valami. Már csak fél emelet van hátra. Annyi kellene, hogy kint legyek, de tudom hogy nem lesz elég időm. Mögöttem hallom a lábdobogást. Valahogy megpróbálok felállni, lábaim remegnek az idegességtől, és a rám nehezedő feszültségtől, de végül sikerül kivitelezni a dolgot.
Egy kicsit még támaszkodnom kell, jobb karom az egyik gerendán tapogatózik, míg fel nem állok, és akkor meghallok valami baljóslatút. A baljóslatú hang mögött egy kis halk, a dobogás mögött, az elhasznált építmény leharcolt részei, mondják fel most a szolgálatot. Úgy látszik ez lesz a végső harc. Megemberelem magam, és szembefordulok a végzetemmel.
A szörny már nagyon közel jár, kezeim a fegyvereimen tapogatóznak, én pedig összeszorított fogakkal vicsorgok, legalábbis szeretnék, de csak egy bájos mosoly az, amit ki tudok erőltetni magamból. Ez a vége hát, ekkor felettem meghallok valamit. Csak egy kis koppanás az egész, és a plafon egyik darabja megindul. Nem nagy, alig el kilós kis faldarab lehet, éppen fejen talál. A gravitáció furmányos dolog, eddig barátomnak tekintettem, de ezek után meggondolom a dolgot.
Olyan ügyesen céloz, hogy mér nem is a homlokomra, vagy a fejem valamelyik keményebb részénél talál el, hanem pont a szemöldököm fölött. Azt a puha kis bőrdarabot, ami olyan könnyen felszakad. Nem súlyos, de éppen eléggé vérzik, hogy annak tűnjön. Na meg hát az ütés se semmi, így hát mielőtt még egy ütésváltásra is sor kerülne, elalélok. Ájultan hullok a földre, miközben fejemből ömlik a vér. Az egész arcomat, felszerelésemet, és még a drága hajamat is ragacsossá teszi. A látványom szörnyű lehet, a rám ragadt porral tetézve.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeVas. Ápr. 22, 2012 11:35 pm

Elszökik. Rögtön utána fordulok, és a tőlem telhető leggyorsabb tempóban utána vetem magam. Az épület az utolsókat rúgja és a lentebb megrongált tartóoszlopok sorra gyengülnek el, majd adják fel a küzdelmet a rájuk nehezedő súllyal szemben. Ez most a legkisebb gondom. El kell kapnom, hogy móresre tanítsam. Egy csattanás, és látom, hogy egy fordulóban elakadt. Ez remek alkalom lehet, de jelenleg gyorsabb, mint én. Az épület egyre kevésbé bírja, és ezt Keisha meg is érzi: fejen találja egy, a plafonból lehulló darab, amitől először kiserken, majd szó szerint ömleni kezd a fejéből a vér. Ahogy megérzem a szagát, mintha újra friss lennék, és erőre kapnék. Az adrenalin végig árad a testemben. Ahogy felérek és megpillantom Keisha-t a földön heverve egy gondolat jut csak eszembe: magamnak személyesen kell elintéznem azért, amit tett. Nem lehet, hogy az épület zuhanjon csak úgy rá és nyírja ki. Odaugrom, majd felkapom ernyedt testét és megindulok felfelé, hogy kijussak, mielőtt az egész kóceráj ránk omlik. Én még valószínűleg kijönnék a romok alól, talán a szérum megvéd, de Keisha nem biztos, hogy túlélné. Már nem kell sok és elérjük a bejáratot.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 4:02 pm

Vaskos karok felemelnek. Akár tonnákat is képes lenne megmozgatni, a vasat is meghajlítja, ám a női testet olyan finoman emeli fel, ahogy csak tudja. Semmi ártalmam nem lesz, és talán csak a képzeletem játszik velem, vagy az agyrázkódást az oka, de még jól is érzem magamat.
Az utolsó lépcsőfokok elmaradnak mögöttünk, és még öntudatlan vagyok, nem úgy mint gyilkos megmentőm. Az utolsó lépéseknél már az egész építmény beszakadás közeli állapotban van. A bejáratból kék, és vörös fények szűrődnek be, ütemesen felváltva. Mintha csak várnák a párost.
A szert nem tudja rendesen lebontani a rendőrtiszt szervezete, túl hamar kiürül, túl nagy igénybevételnek volt kitéve, és túl kevés anyagot kapott az őrült orvostól. Mögöttünk ember nagyságú, több tonnás sziklák és törmelékdarabok zuhannak le mögöttünk teljesen elzárva a környezetet a bejutástól. Az emberrablók, és tömeggyilkosoknak már nincs esélye a kijutásra, a titok mely közöttünk van, már csak ketten tudjuk. Senki más emberfia.
A szer hatása lassan múlik, Kevin izmai összeesnek, a magasságából veszít, és a vörös köd mely agyára telepedett, és eddig viaskodott ellene is kezd szertefoszlani. Mire kilép a szabad levegő alá, már csak átlagos embernek tűnik, ki különös öltözködési szokásoknak hódol. Egy tucatnyi rendőr több járőrkocsival vár már minket. Nem kifejezetten minket, de mi érkezünk meg. Az áldozatok vallomása alapján már tudhatják, kik is vagyunk, talán csak ez ment meg minket az ólommérgezéstől. Megmentőm lassan kiveszi övéből a jelvényét, és kissé fáradtan, kissé esetlenül a kezében a gyönyörű nővel felmutatja. Ekkor fognak minket közre...
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 4:34 pm

Gyorsan felérünk, hármasával szedem a lépcső fokokat és érzem, hogy kezdek megnyugodni. A kezdeti idegesség és agresszió, mint a kámfor, úgy tűnik el. Már messziről megpillantom a rendőr autók kék és piros villogóját, amik némák ugyen, de színűk életet visz a sötét éjszakába. Lassan kiürül a méreg a szerevezetemből és lassan, de biztosan visszanyerem régi formámat, bár mintha kisebb lennék, mintha össze mentem volna, és az izmaim is, mintha elsorvadtak volna. Még talán két lépést vagyok képes tenni, de aztán végleg elszáll az erőm és a harmadik lépénél megrogyik a térdem, a következő lépés pedig már meg sem születik. Keisha teste, ami eddig pihe könnyű volt, most ólomként nehezedik a karjaimra. Ahogy a lábaim felmondják a szolgálatot, a karom veülk egy időben adja be a kulcsot. Itt a vége, ha elesek, képtelen leszek felállni, és még a levegővétel is nehezemre esik. A tüdőm úgy kavarja a levegőt, mint egy erőmű, de mintha légmentes térben lennék. Alig kapok levegőt, meg fogok fulladni. Végül pedig beköszönt a sötétség. Hát ennyi volt.

//Játék vége, köszönöm a lehetőséget, és remélem felvéshetlek a szövetségeseim közé//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 10:28 pm

Joquinn magán kaland kezdő reagja


Egy srác pisszegését hallod, amikor épp haza fele sétálsz egyik este.
- Hé Joquinn! - szólít meg a neveden, amire azért már illik felkapni a fejed. Az egyik nagyobb sűrűbe invitál, de támadó szándékot nem mutat, és amint belépsz, mintha kissé világosabb lenne, ide talán kicsit jobban beér az utcai lámpa fénye. A srác haja felzselézve, szemén napszemüveg, ami ilyen sötétben igen nagy baromság, az arcát pedig egy állkapcsot ábrázoló műanyag maszk takarja, ami az anyagából kifolyólag a hangját is torzítja.
- Van némi információm, arról, hogy ki írtotta ki a bandád. - vág bele rögtön a közepébe, de ennél többet nem mond, megvárja a reakciód, annyi viszont bizonyos, hogy ez az információ nem lesz ingyen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gothami erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gothami erdő   Gothami erdő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gothami erdő
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Gid Lucione - Erdő démona
» Gothami temető
» Gothami Egyetem
» Gothami repülőtér
» Gothami Szónok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: