DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Sarok Pub és környéke

Go down 
+2
Gorgiasz
Kétarc
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 9:44 am

Egyetlen csapásodra szilánkokra robban az ajtó. Ahogy az tervezted, vagy számítani lehet azonnal megszólal a riasztó, bentről egy kissé álmatag ám annál kövérebb biztonsági őr hördül fel. Életében nem érhette még ekkora sokk, mert hát ki lenne olyan őrült, hogy a rendőrségi múzeumot a rendőrség utcájában rabolja ki. Azt hihette, hogy ez egy könnyű nyugdíjas munka lesz, de nagyot tévedett.
Az őr a pultja mögött felborul a székével, és máris fegyver után kotorászik, amit felkészületlenségének köszönhetően nem nagyon talál. Közben évmillióknak tűnő időd van felmérni a terepet. Hosszú folyosóval kezdődik a tárlat, jobb oldalt a pult, és maga az őr. Bal oldalt a ruhatár, és a folyosó végén nyílik az első tárlat, ami már giccsesnek is se mondható, mert hát olyan bugyuta. A rendőrségi relikviák megannyi csodája, és megannyi kicsiny győzelme, amit elkönyvelhetnek maguknak. De hát szélmalomharcot vívnak ezt te is tudod, ez a bűn városa és nem a rendé.
Közben egy kecses szaltóval Vörös Vadász megteszi a köztetek lévő távolságot, átalakulásod először egy kissé meglepi, majd elégedetten mosolyog, és még füttyent is egyet az újult alakod láttán. Játékosan megpaskolja bal farpofádat, és együtt veled lép be az épületbe.
- Gyönyörű kedvesem, jer velem találjuk meg ami kell és az éjszaka a miénk lesz. – A felturbózott alakod mellett eltörpül a bordó ruhás férfi izmoktól dagadó felépítése, mégis sugárzik belőle a magabiztosság és a erő. Az erő mely a belsejéből pulzál, minden egyes szívdobbanással löketet ad neked is. A szerelem ez, mely mindent képes lenne elégetni, ami rábír arra, hogy higgy neki, és ami miatt követed. Mert tudod megéri, minden egyes pillanat, minden egyes szívdobbanással közelebb kerültök egymáshoz, és az elkerülhetetlen beteljesedéshez.

Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 1:57 pm

Ahogy megérintem az ajtót, annak üveges része azonnal ezernyi szilánkra hullik szét, mint egy álom, melyből az embert kényszerítve ébresztik fel. Ezernyi darabja mint a hópelyhek, úgy szállnak alá a földre, s csörömpölő balett táncot járnak közben. Elégedett arcom csak egyet mutat, igazán reménykedem, hogy sok személlyel találkozunk, sok rendőrrel. Ajkaimat vágyakozva nyalom meg, mikor szemeim elé kerül a biztonsági őr, ki látszólag egyáltalán nem számított arra, hogy mi ma este meglátogatjuk a múzeumot.
- Kop-kop - hördül fel hangos nevetésbe. Hangja már egyáltalán nem emberi, eltorzította a szer, az az őrület, ami valójában, az az őrület, amivé lett, ami benne kering és megfertőzte nem csak a testünket, de az elmét is. Hallom a szirénákat, de csak a kínzó sötétségben, körbevesz hangjuk, aggódom nagyon. Ebből nem lesz semmi jó. Nem így kellett volna... Nem szabadna Lovagomnak engednie! Nem látom se őt, se magunkat, se azt ami történik, csupán érzem és hallom, de semmi több. Saját elmém legaljába taszított, abba a börtönbe, melytől csak neki van a kulcs. Hogy mikor enged ki, nem tudom...
Drága Lovagom elégedett mosolya és elismerő füttyentése elér hozzám, tudom hogy nem szabadna, de egy fajta beteges boldogsággal tölt el a gondolat, hogy elégedett azzal amit lát, és még milyen elégedett lesz azzal, amit látni fog! Fenekemet játékosan megpaskolja, számára ez egy jel volt, hogy indulhat előre. Mint a vérebek, melyeket vadászatkor engednek le pórázukról, vérszomjas vadsággal indulnak meg az üldözött vad felé. Neki se kellett több. Hiába vannak kamerák, élő szemtanúk nem maradhatnak, Ő így döntött. Nem tudtam megállítani, tehetetlen voltam vele szemben. Gyors léptekkel indul meg az öregember felé, ki látszólag sokkos állapotban volt. Öreg volt és kövér, nem az a fajta, aki gyorsan tudna mozogni, aki gyorsan tudna ellene cselekedni. A pultot átugorva már az őrnél is terem. Érzem, milyen undorítóan mosolyog rá, vágyik vérére, de még annál is többre...
- C-c-c... - suttogja halkan, az őrnek, és ha telik rá ideje és módja, két kezével körbekulcsolja a biztonsági őr fejét, hogy szétroppantsa. Imádja a halálordítást, imádja ahogy kezei alatt ropognak a csontok. Imádja amikor saját kezéről nyalhatja le mások agyvelőjét...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2013 8:22 am

Őr meredten néz téged, hirtelen rángatná elő fegyverét, de már nem tudja. Felé tornyosulsz, és ő már nem is mozog. Szája remeg, de sikoly nem hagyja el. Szemei kérlelők, könyörögnek az életért, meg akarja tartani szánalmas létezését, melynek értelme nincs, de legalább kedvedre való véget érhet. Vaskos karjaidon izmok mozognak, megnőtt kezeid között eltűnik feje, felemeled. Csak annyira, hogy lábai ne érjék a földet, és enyhe nyomást fejtesz ki. A szorítás lassan szűkül, majd még egy kicsit.
Már hallod, hogy a koponya csontjai recsegnek, a férfi kiállt, de már hasztalan. A szemei elhagyják helyüket, és vértől löktető ereken csüngenek az arcába. Elsőnek állkapcsa adja meg magát. Hangos reccsenéssel törik három darabra, szájat pillanatok alatt betölti a vér. Lassan már fej alakját sem lehet felismerni, ahogy ujjaid benyomódnak a kemény csontba. Végül mint az érett dinnye, ahogy a vigyázatlan boltos kezéből a földbe csapódik, úgy robban széjjel. Iszamós vér, és ragadós agyvelő terít be, arcodra véres nyál fröccsen, miközben a férfi élete utáni utolsó mozgásokat végzi. Még ráng egy darabig, de végül minden izma kienged. Beleinek tartalma, azonnal elhagyja testét, sárgás csík indul meg nadrágján, mely annyira nem feltűnő a sok vér, és más belső folyadékok között. Végül mocskos gusztustalan szagú miazma csöpög le a járólapokra, bizonyítva még egy emberi élet elvesztését.


Folytatás: Rendőrségi Múzeum
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 6:19 pm

Keresztutak, Zónaszökevények kezdő reag


Lupin:
Bátor vállalkozás volt a Hármassarok környékére jönni, ám a rendőrség most cseppet sem foglalkozik a magadfajtával. Minden szolgálatba állítható rendőrt behívtak, és az eligazítás utáni pillanatokkal szembesülsz, mikor a csapatszállító járművekbe, járőrkocsikba és helikopterekbe szállnak be. Valami nagy dolognak kellett történnie. Épp melletted rohannak el ketten, hogy elérjék az egyik furgont, mikor némi beszélgetés foszlányt kapsz el tőlük:
- ...fura köveket találtak, amik zölden... - fejezi be a mondatot, és már el is tűntek a furgonban, ami egy pillanattal később el is indult.

Jo: Számodra aligha veszélyes ez a hely, nem úgy, mint Lupinnak. Téged egyelőre nem köröz senki, és a pub-ban ülve, iszogatva pletykák járnak végig a helyen. Idegenek érkeztek Gotham-be. Mármint nem helybéliek, és ez gondlkodóba ejt, hogy ki olyan hülye, hogy egy ilyen helyre jöjjön, még ha átutazóba is.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 8:22 pm

Lupin feje most, hogy sima hétköznapi emberként mutatta magát, kevésbé fájt mint megszokott, s szakadtas ruhákban halkan fütyörészve járta a város utcáit. Vidáman figyelte a népeket, amint dologtalanul lézengenek, ahogy vásárolgatnak, vagy épp munkába igyekeznek. El eljátszadozott a gondolattal milyen lesz majd káoszba taszítani az egész bagázst... De ez a jövő zenéje...
A zsívaj hirtelen ragadta ki saját kis világából, s tekintete előtt megelevenedő randőri szervek ily mértékú mozgolódása kíváncsivá tette. - Zöld kövek? - El se tudta képzelni, miért érdekle bárkit is pár kő, de nem is érdeklete különösebben....
De azért nem árt utánanézni.

Egy sötét sikátorba húzódott, ahonnan már, mint Holdfejű lépett ki, széles vigyora s torz feje megijesztette a közlben állókat. Lassan odasátált egy rémült kisgyerekhez, aki a biciklijét készült volna lezárni, mikor is Lupin megragadta s odébblökte.

- Köszönöm kedveségedet. Ígérem vigyázok rá.

Azzal a biciklire pattanva, egyenesen a rendőrségi járművek után vetette magát..
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 4:03 pm

Már legalább 20 perce ment el a munkaadóm ismét elégedett vigyorral az arcán, mert azt hitte, egy vacsora megfizetésével majd megveszi a szolgáltatásaimat és kifizet. Idióta. Ezért nem jó piti rendőrökkel dolgozni. Azt hiszik mennyire menők, ha meghívnak egy kicsit igényesebb étterembe, értelmetlen viccekkel látnak el, majd távoznak az iratokkal, amiket leadtam nekik. Természetesen hamisak. Így van ez, mikor az ellenfél nagyobb összeget fizet. Maszkom még mindig arcomon van, emberek közt sosem veszem le, semmi kedvem mutogatni magam. Lehet ezzel egy-két vendéget elűzök, de mit sem számít ez, ha bőséges és igencsak drága vacsorát húztam ki a kis rendőrből. Lefogadom hogy az egész havi fizetése ráment. De az a vigyor ami arcára fagy ha megtudja... Nem. Valójában sosem fogja megtudni. Én mindig jól elsöpröm magam mögött a dolgokat. Olykor rám néznek a vendégek, meg a pincérek is, de nem foglalkozok velük. Előttem a már szinte teljesen megevett cápa sült. Nem volt valami jó, de aki éhes... és van felesleges pénze az megengedheti magának. Nem lényeges, hogy hogyan is ettem meg a maszkon keresztül. Kutyát nem érdeklek valójában. Nyugodtan ücsörgök, akkor is hallom a pletykákat, ha nem akarom. Elvileg valamilyen nagyon nem helybéliek vannak átutazóban Gothamben. Valójában meg sem lepődök ezen. Olyan szezonos fazonokkal van tele a város, hogy az szinte félelmetes. Legjobban az foglalkoztat, hogy kedves Cletus ezermesterem honnan szerezte azokat a zöld köveket amiket. Nem is adta el olyan méregdrágán, mint gondoltam. Elvileg idegen bolygóról van és valami hatása is lehet másokra. Kedélyesen beleegyeztem, hogy majd én kipróbálom. Persze a sajátos módszeremmel...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 11:22 pm

Lupin:
Még hallod, ahogy a kisgyerekből kitör a sírás, és az anyját hívja, noha nem tudod, hogy van-e egyáltalán neki. Gotham-ben sosem lehet tudni az ilyet. Amint tekerni kezdesz elhaladsz még egy rendőrségi furgon előtt, aminek épp most vágták be melletted a hátsó ajtajait, majd felmordul a motor, és már úton is vannak. A kérdés: merre tartasz innentől? Befordulsz egy sarkon, amikor beleütközöl egy alacsony személybe. (Jo) Mindketten a földön végzitek, a bicikli nem volt valami erős anyagból, így az első kereke szinte félbe hajlik.

Jo:
Amint odabent végeztetek, akár le is léphetsz. Ha még nem tetted meg, most kiindulsz, hogy elvégezd a feladatod, és éppcsak kiléptél, mikor egy fickó elcsap egy gyerek biciklivel. A könnyebb horzsolások mindkettőtök számára elkerülhetetlenek, a bicikli viszont tuti tropára ment, nem ilyen helyzetekre tervezték.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 12:06 am

Pár másodpercnek ell kellett telnie, amíg Lupin rájött, milyen súlyos balaesetett okozott, s mikor meglátta a kis maszkos hölgyeményt azonnal felugrott, leporolta magát, majd felsegítette nőt.
Ezután mielőtt ő bármit is mondhatott volna, Lupin meghajolt, leemelte a kalapját, s megcsókolta a lány kezét.

- Üdvözletem ifjú hölgy, elnézést ezért a kisebb közjátékért. A nevem, amint a fejem is mutatja, Holdfejű. Örülök a szerencsének. - Azzal kiegyenesídik s két méterével a lány fölé magasodik, közben visszarakja a cilinderét a fejére. - Elnézést, de sajnos nem maradhatok, egyszerűen muszáj a középpontba lennem, s az most arra van valami zöld köveknél... Ezért ha megbocsát...

Azzal Lupin sarkon fordult, s elindult arra amerre a rendőrök eltüntek...
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 8:07 pm

Úgy döntök elég volt az itt létből, többet nem fogok megtudni és megenni, pont ezért felállok és távozok. Minden egyes lépésemet nagy figyelemmel követik a bent lévők, elvégre nem mindennapos, hogy egy olyan maszkos alak mint én, ráadásul aki még köpenyt is visel. Sok helyen megfordulok, sok helyen feltűnést okozok, de szerencsére eddig soha senki nem keresett azzal, hogy le akar csukni. Piti kis vádak, enyhe kis lecsukások, sose semmi komoly, mindig ki tudom fizetni a kaucijót már ha egyáltalán elkapnak. Rég nem volt viszont jelentősebb megbízásom. Mint a rendőrök, úgy a bűnözők is tisztelnek és félnek tőlem. Mindhárman tökéletes sakkban tartjuk egymást. Sosem próbáltak megölni, tudják hogy hasznos vagyok ebben a világban.

Ahogy kiléptem az utcára, azonnal fordult velem a világ egy jó nagyot és én több bukkfenc után a járdán landoltam, fejemet a ház falába verve kicsit. Még jó hogy vannak térd és könyök védőim, egész testemet takarja a strapabíró ruha, így nem szakadt fel, de én akkor is kaptam néhány horzsolást. Feleszméltem és egy nagyon fura arcú alak állt előttem, aki azonnal fel is segített és ha hagytam volna, akkor a kezemet is megcsókolta volna nyilván.
- Nézz már merre mész öregem - mondom neki eléggé mogorván, de azért kicsit elcsodálkozom, mikor látom, hogy eléggé fölém tornyosul. Ha nem lenne a maszk, és látszódna az arcom meg a szemem, bizony látná, hogy csodálkozva nézek rajta végig.
- Úgy látszik magának valójában Hold-nak kellett volna születnie de a jó Isten az utolsó pillanatban meggondolta magát... - mondom neki szórakozott hangon, még talán fel is nevetnék, ha nem sajogna még mindig a fejem. Közli velem hogy hát ő most akkor le fog lépni valamilyen zöld kövek miatt. Na ez felettébb felhúzta a kíváncsiságom fokát, elvégre nekem is közöm van ezekhez a kövekhez, miszerint valamilyen meteorból vannak. Nem szólok semmit, azonnal én is a holdfejű alak után iramodok, persze megtartva a tisztességes távolságot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 9:21 pm

Ahogy Jo követi Lupin-t, hamarosan eléritek a Hármassarok határát, ám mielőtt ez megtörténhetne, egy furcsa idegenbe ütköztök. Ruhája a sötét illetve világos szürke, fejére tolva pedig egy furcsa szemüveget láthattok. A férfi látszólag meg sem érezte, hogy neki mentetek, még csak ki sem billent a helyzetéből. Egy pár pillanatig áll előttetek, és furcsán végigmér mindkettőtöket, majd nyájas hangon megszólal:
- Nem tudjátok, hogy hol találom a Batman-nek nevezett embert? - ha szemfülesek vagytok, akkor hallhatjátok, hogy az ember szót mintha enyhe gúnnyal és undorral mondta volna, ám mégis próbálta leplezni ezt. Rendületlenül áll, és várja a válaszotokat.
Sarok Pub és környéke - Page 2 200px-Jax-Ur
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 9:56 pm

- Imádnak a nők!

Széles vigyorral a száján, el elkalandozva ment végig az utcán, tudván hogy az előbbi hölgy követi. Az örök rejtözkődés azon két gigász elől segített kiszúrni az őt figyelőket...
Kényelmesen szedte lábait, el elkalandozva, ezért is történhetett, hogy nekiment a furcs férfinak, olyan érzetet keltve mintha a falnak mennt volna neki.

- Oh fene, ez már a második a ma... Valahogy vonzódnak hozzám az emb...

A különös aura mely a férfiből áradt beléfojtotta a szót. S néhány pillanatra maga az "ember" kifejezést is helytelennek ítélte. Valami zavarta, mintha a férfi álmaiból el elkapott esszencia ismeretlen lenne, és mégis, ismerős valami rég elfeledett történetből...
Ahogy révedezett először föl se fogta a kérdést, s miután sikerült agyával megemészteni az infót, azután is értelmetlennek találta.

- Oh, milyen figyelmetlen vagyok bocsásson meg. - szokásos meghajlás - De legalább a kérdésére tudom a választ! - Lupin ahogy kimondta a szavakat, érezte, hogy hosszútávon ez fájni fog. - Látja ott azt a hot-dog árúst? Na ő batman. Vigyázzon vele cseles fickó, és mindenáron el akarja titkolni kilétét, de egy magafajta fess ifjúnak ez nem okozhat gondot.

Azzal a holdfejű meghajolt, s szép lassan ment tovább a rendőrök után, közben magában nevetett: Most megkapja amiért elrontottam a gyomrom minap az ázott vacak virslijétől... De gyomoridege közben jelezte, most tényleg valami nagy marhaságot csinált...
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 1:47 pm

Nyugodtan haladok az utcán, nincs miért felmásznom a háztetőkre és onnan figyelni őt, elvégre elég valószínű, tudja hogy követem, így teljesen felesleges. Kissé görnyedt testtartásom, a halkan susogó köpenyem és furcsa kinézetem miatt elég sokan megbámulnak, de én ezzel persze egyáltalán nem foglalkozom. Megjegyeznek, elfelejtenek, mert sokkal fontosabb dolgok kötik le mostanában az embereket. Sőt, még halkan dúdolok is magamnak.
- I'm not crazy, I'm just funny... - fogalmam sincs hol halottam ezt a két szavas valamit, de eléggé megtetszett, már csak azért, mert fülbemászó a dallama. Ahogy követem a fickót, hirtelen megállok, elvégre egy másikba ütközött. Alig öt méterre voltam tőlük, így csodaszépen hallottam, hogy mit mond. Kicsit felhúzom szemöldököm, elvégre nagyon furán viselkedik az alak. Batmant keresi, a másik pedig egy hot-dogosra mutat. Összefont karokkal állok és nézem, hogy ebből mi is  fog kisülni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 5:46 pm

Lupin, Jo:
A fickó ránéz a hotdogosra, majd egy szó nélkül ott hagy téged, és a férfihoz siet.
- Hol rejtegeted? - a nyakánál ragadja meg a férfit, és emeli fel, mintha csak egy darab bábu lenne. A hotdogos kocsi felborul, a férfi pedig próbálja lefejteni magáról a szorító kezeket, de látható, hogy nem boldogul vele.

El lehet dönteni ki mit tesz most, és lehet cselekedni.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:02 pm

Félelem... az éteri kínzó félsz egyre inkáb kínozza, mint valami fentebbi hatalomtól eredeztetendő lelki kín, melynek hatására, még a szeme előtt lassan előtűnő Halál vonzó alakja is egyre valósabbnak hat....

A rettegés melyet egy távoli, jelenleg épp mással foglalkozó éles szempár keltett, erejének rejtett elfojtott zugaiba hatoltt, s valami bekattant... Érezte amint természetfeletti mágiája aktíválódik s álom hatalmának kicsiny szegmense előtör beborítva őt hófehér pihe puha, ám szinte pókfonál erősségű másfél méter széles gyapjúval, mely tökéletes védte egész létét, majd egyre gyorsabban gurulni kezdett ellenfele, a félelmetes átvert elől...
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 1:24 pm

Beszarok. Ennek az idióta holdfejűnek hisz az a másik alak, melyről látszik, hogy nagyon nincs képben arról, hogy akkor most hogyan is vannak itt a dolgok. Még hogy a hot-dogos Batman. Röhög a bolha. Szegény hot-dogos most azért jól megfogja szívni, de a holdfejű is, ha kiderül, hogy nem teljesen úgy vannak a dolgok, ahogy ő azt előadta. Semmi kedvem bunyóba keveredni, de ettől függetlenül érdekel hogy mi lesz ebből. Élvezet lenne végignézni, ahogy a holdasat elverik. Vagy nem.
Hogy ne kerüljek semmilyen gyanúba se összefüggésbe, úgy döntök, jobb lesz visszavonulni biztonságos helyre. Fel is mászok az egyik közeli ház tetejére, ahonnan kényelmesen láthatom az eseményeket, de ható távolságon kívül vagyok bármiféle bunyó vagy lövöldözés esetén. Úgy látszik jól is tettem, elvégre a holdfejű körül hirtelen valamilyen fura, fehér báb féleség kezdett kialakulni, majd gurult és gurult az utcán. Megint egy fura képességgel bíró ember. Remek... Ettől függetlenül én nem igazán mozdulok a tetőről, csak nézem hogy ebből mi lesz.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 11:38 am

A hot-dog árus nem válaszol, el van foglalva azzal, hogy ne fulladjon meg az erős szorítástól. Az idegen végül megunja, és a saját árus standjába passzírozza a férfit.
- Hasztalan. - felétek fordul, és leginkább Lupint figyeli, ám még mielőtt megindulhatna egy igen váratlan dolog történik.
- Ne olyan gyorsan, pubi! - egy hang szólt valahonnan, de a gazdáját nem láttátok. Az idegen is körbe néz, és ekkor láthatjátok, hogy az arcát két különös, sugárban kilövellő valami borítja be. Az egyik vörös, a másik pedig leginkább a mustár színére emlékeztet. A hot-dogos kocsiból felemelkedik egy roppant furcsa alak. Ruhája mustár színű, itt-ott megtűzdelve kék és vörös színekkel. Hátán köpenyt láttok, fején pedig egy kalap. Ha jó a szemetek, a hot-dog árus bal szemén egy monoklit is észrevehettek. Új hős a városban, és Gotham konkrétan szüli a furábbnál furább embereket. Logoja a hasán látható egy egyásba épített CM*

Sarok Pub és környéke - Page 2 2kpv2v

- Ne aggódjatok emberkék, Mustár ezredes megvédi az ártatlanokat! - kiáltja felétek, majd két furcsa pisztolyát elteszi és egy hosszú virsli füzért ránt elő, amit az idegen köré teker. Mindkét kezében egy-egy dupla kolbász villan, és a ficó úgy használja, mint valami nunchaku-t.
- Nagyon rossz emberbe kötöttél bele, édes! - szólt ismét az idegenhez, miközben hol jobbról, hol balról ütlegelte a nem mindennapi fegyverével.

*CM - Colonel Mustard
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:55 pm

A furcsa közjáték láttán a hodfejű lelassítja magát, s pár másodpercig döbbenten bámulja a furcsa mustársrácot, végül elvigyorodik s megszólal:

- Idióták szerencséje...

Ezután gyapját eltüntetve, hátra-hátratekintgetve, de már nyugodtabban elindult, s folytatta útját a zöld kövek felfderítése felé...
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 9:14 pm

Gotham egyre jobban egy nagy cirkuszi helyre kezd hasonlítani, ahol a legszánalmasabb, legfurcsább, leggroteszkebb lények csoportosulnak. Mintha egy hatalmas mágnes lenne, ami vonzza az ilyen embereket, mintha egy bazi nagy világba látó villogó táblát tartana maga felett egy nyíllal és felirattal "IDE" önmagára mutatva. Láttam már sok furcsa személyt, de ez a El Mustator talán a legbizarrabb amit valaha láttam. Még jó hogy be van kapcsolva a kamera a maszkon, legalább lesz mit feltölteni a netre, hogy a világ lássa, egy hot-dogossal se éri meg már kötekedni egy kis kecsap ráadásért. A holdfejű személy el is indul, szép sunyiban, hogy minél messzebb kerüljön tőlük. Nem is csodálkozom ezen. Meg fogom őt találni, legalább is remélem, ha csak nem képes eltűnni. Még szemmel tudom pár percig vagy másodpercig tartani, legalább addig, hogy lássam, mi lesz ebből az egészből.

 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 9:35 pm

Mustár ezredes felbukkanásának ezen szakasza aligha volt hosszú. Az idegen egyszerűen túl erősnek bizonyolt ellene. Ha Jo végig követi ezt a jelenetet, láthatja, hogy az idegen széttépi a virsli béklyót, mintha nem is lenne, majd követhetetlen sebességgel tér ki a támadások elől, majd elkapja az Ezredes torkát, és a földbe passzírozza. Kb egy méter mély kráter keletkezik, majd megbizonyosodva az Ezredes ártalmatlanságáról, visszafordul a felé a pont felé, ahol utoljára Lupint látta. Jo, ezt már nem látod. Röntgen látásával átnéz szinte mindenen, a felhőkarcolók és a házak számára nem akadály, majd elrugaszkodik, és áttörve az épületeket - azt is, amelyiken Jo van - elkapja Lupin-t. Jo alatt az épület süllyedni kezd, és egyszerűen leomlik, mintha sosem kellett volna ott lennie.
Lupin grabancát elkapva a férfit felkeni az egyik falra, majd kérdőre vonja:
- Hazudtál. A hazugokat utálom a legjobban, és most te leszel az, aki Batman elé viszel. A te érdeked is, hogy eltöröljük a denevért, és az új világrendet felállíthassuk végre Zod tábornok vezetésével. - mondja az arcodba a fickó tökéletesen semleges és érzelem mentes hangnemben.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 10:02 pm

Lupin szerette az erőt, élvezte az erőt, ám nem tisztelte az erőt...
Ahogy a férfi hozzápaszírozta a falhoz vér jött fel a szájából, ám bölcsen visszanyelte nehogy ezzel is jobban magára haragítsa támadóját, majd elvigyorodott, ám a fájdalom legkisebb jele se mutatkozott rajta, miközbe majd belehalt a kínba...

- Uram a Föld egy legnagyobb rejtélye, Batman kiléte.... Minden második ember, naponta teszi fel eme kérdést... Azt hittem egy újabb ilyen idótával van dolgom, ám látom tévedtem... Nem tudom én se, hol van Batman, ám legalább a várost meg tudom mutatni ahova tartozik hisz én magam is idavalósi vagyok... Örömmel körbe is vezetem...

Lupint ekkor egy érdekes gondolat kerítette hatalmába, s hihetetlenül szélesen elvigyorodott...

- Zod tábornok... milyen fennséges erőt sugárzó név... Egy lény kinek már puszta neve is zászlaja alá vonja a népeket... Had legyek én is egy azok közül kik imádják, hadd csatlakozzam az új világrendbe! Ismerem e világot, sőt még oly dolgokat is amik mélyen a felszín alatt lapulnak... Még szükség lehet egy hozzám hasonló furcsa holdfejűre...


Lupin magabiztos, sunyi mosollyal vigyorgott a férfira, aki majd minden szuszt kinyomott már belőle...
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 10:33 am

A harc elég érdekesnek bizonyult, de az erők úgy látszik nem voltak teljesen kiegyenlítve. De ez Gotham, ahol a szuper gonoszok csecsemőket gyilkolnak és a hősök piti tolvajokat döngetnek a földbe. Nem. Sose volt itt kiegyenlítve az erő egyik oldalon se. Pont ezért nem csatlakoztam egyikhez se, inkább maradok biztonságosan középen. Ebből a harcból nagy nézettség lesz majd a neten, alig várom, hogy feltölthessem. Érdeklődve figyelem a harc végkimenetelét, akkor is, ha már előre meg volt írva, ki fog győzni. Az a fura alak most nézelődik, mintha valakit keresne én meg közelebb húzódok a ház széléhez hogy jobban lássak.

Ekkor eltűnik a pasas az épületben, az pedig szépen nyugodtan, mintha mi sem történt volna elkezd lábaim alatt leomlani. Még jó hogy gyorsak a reflexeim, szigonyomat kilőve a másik ház tetejére áthuppanok oda s onnan figyelem, ahogy a ház teljesen ledől a pasas pedig elkapja a holdfejű alak grabancát. Ilyen távolságból sajnos nem hallom, hogy mit beszélnek, ezért áthuppanok egy következő és még egy házra, ami már sokkal közelebb van hozzájuk. Behúzódok az egyik szobor mögé, ami a felettem lévő teraszt tartja. Innen mindent jól hallok és látok, kihasználva a sötétséget viszont róluk ezt nem igazán lehet mondani.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 5:40 pm

Lupin:
- Majd ezt ő maga eldönti. - engedett el az idegen, és az "ő" nyilván Zod-ot jelölte. Ahogy elengedett, a földre huppansz, és sajnos Jo ábrándja a videó feltöltéséről semmivé foszlik.
- Most vezess el Batman-hez. - kezdett bele a mondandójába, ám nem volt teljesen hülye, és így folytatta: - Felhalmozott egy bizonyos fegyvert, ami képes végezni is velünk akár, és így nem alakulhat meg az új világrend. Ő az egyetlen, aki ismeri a titkunkat, és ő az egyetlen, aki felveheti velünk a harcot, akár sikerrel is. - fejezte be a mondatot.

Joquinn:
Eddig se nagyon avatkoztál bele, kapsz egy szabad kört, a beszélgetést végig hallod, el tudod dönteni, hogy mit szeretnél pontosan. Mellettük, vagy ellenük, plusz egy indokot, hogy miért.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 8:13 pm

Lupin szélesen elvigyorodott, majd méltóságteljesen felállt, leporolta ruháját, s megszólalt.

- Kedves hatalmas erejű barátom... Megmondtam, hogy Batman kiléte mindenki előtt ismeretlen, s nappal esély sincs rá hogy megtaláljuk... a denevér éjszakai lény, este vadászik... Éjfél körül majd én segítek... majd én teszek róla, hogy előkerüljön.. valamiért imádja a bűneseteket, és ha tényleg nagy kulimászt csinálok előjön... s amikor jön, hogy megállítson, te elkapod és azt csinálsz vele amit csak akarsz... Addig is, elvezethetnél a magasságos tábornokhoz. Éppen fura zöld kövek utáni hajszában készültem részt venni, ám most hogy találkoztunk, már alig várom, hogy lekapcsoljunk egy olyan legendát, mint Batman...

A holdfejűn az izgatottság lett urrá, nagyon kíváncsi lett az egész ügy kimenetelére, ám agya még mindig járt... a zöld kövek... nemtudta pontosan mik azok, ám valahogy érezte, ez az ember tud róluk egyet s mást...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 1:53 am

Lupin:
- Kapaszkodj, ember! - parancsol rád a pasas, majd meg sem várja, hogy mit teszel, megmarkolja a ruhád és egy hatalmas ugrással eltűntük a lakott körzetből, illetve az eddigi helyről. Két ugrást hajt végre a férfi, majd a Robinson park mellett értek ismét földet, ahol van még pár ember, és a park egy részét körbehúzták kordonnal.

Jo:
Nem voltál a közelben, ám láthatod, ahogy az ismeretlen és a Holdfejű eltűnnek a szemed elől egy hatalmas ugrással. Valahogy követni kellene, ha akarod őket, ha nem a követésük mellett döntesz, várom az ötleteket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sarok Pub és környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarok Pub és környéke   Sarok Pub és környéke - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sarok Pub és környéke
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kertes házak és annak környéke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Hármassarok-
Ugrás: