DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 A Nagy Vad

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 11:17 am

Nagy nehezen mindenki kikerül, kisebb nagyobb karcolásokkal az épület alól. A törmelék, nem nyomott agyon egyikőtöket sem, de nem sokon múlott. Sajnos nem csak ti voltatok bent, és akik nem voltak elég gyorsak, vagy ügyesek, azok a kövek alatt lelték halálukat.
Kint a város fényei kerülnek elétek. Éjszaka van már elég rég óta, igaz egyikőtök sem tudja mikor is szokott lenni nappal. A kocsmát, már nem lehet épületnek nevezni, de mellette a parkolóban aj árműveitek még sértetlenek. A hatalmas gyártelepek veszik körül a kis csetepatétokat. Ontják magukból a füstöt, és minden más megmagyarázhatatlan anyagot, amiről jobb nem is tudni. Az utcák üresek, ez nagyrészt a környéknek köszönhető, ide csak a bolondok és a bátrak járnak.
A szárnyak megremegnek, és mielőtt még levegőbe emelkedhetne, elkezdenek rázúdulni a lövések. Rohampuska találatai hátravetik a célszemélyt, de nem tűnik úgy mintha meg is sérült volna tőle. Faranix biztos távolságból vált lézerfegyvereire, és elkezdi ontani belőlük a halált. Közös erővel úgy tűnik már hatásosabbak vagytok, a felszállás meghiúsult, egyre jobban kezdi megadni magát az erőtöknek. A szárnyai is kapnak pár találatot, így lyukakkal pedig már igen csak kétséges a dolog.
Romboló nem is foglalkozik az új ellenfelével, vagyis inkább a versenytársával, csak rohan a célszemély felé. És még mielőtt elég közel érhetne hozzá, hogy bevesse fajának különlegességét, egy vascső találja telibe. Igaz nem szíven, mert hát ki tudja az idegen fajoknak merre is található a szíve, de akkor és hátba szúrta a végzet asszonya. Színes vére elkezd ömleni, szerencséjére nem talált létfontosságú szervet, de ami késik nem múlik. A fájdalom hatására földre kerül, és Phaedra pedig felé magasodva készül a következő...
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 12:17 pm

A lövéseimet hirtelen valahonnan máshonnan támogatja meg valaki lézerfegyverekkel. Így, együttes erővel sikeresen meghiúsítjuk a célszemély eltűnését. Na így kell ezt! De persze ugyanúgy ellenségem ő is, mint mindenki más. Nem törődve a célponttal, gyorsan beazonosítom a másik fejvadász rejtekhelyét, és biztos fedezékből ugyanúgy elkezdem lőni a fegyveremmel, mint az előbb a célszemélyt. Szemem sarkából látok még két másik fejvadászt, akik egymással vannak elfoglalva, én nem törődök velük. Ha a másik fejvadász is becélozna, és megpróbálna lelőni, egy füstgránát segítségével tűnök el, keresve egy biztosabb fedezéket. Eközben figyelek a célpontra, nehogy nekem itt eltűnjön a francba.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 4:10 pm

A Nagy Vad - Page 2 D_www.kepfeltoltes.hu_

Phaedra:

[Összedőlt darabokra az épület...ahogy láttam mindenki megmenekült....a táj nem a legszebb volt...nem éreztem sajnálatot a bent maradt emberek iránt...inkább még élveztem is hogy nyűszítenek a romok alatt...a szárnyast ahogy látom lőni kezdték....és nem tud felszállni..immáron látom ellenfeleim...és tudom mit kell tennem.......de ahogy látom az én kis ajándékom is célba ért......a lénybe belefúródik a cső....bár sajnos nem ott volt a szíve..ahj....elterülve fekszik előttem... ]

-Szerbusz kedveském.....úgy tűnik hogy ez nem jött össze....háháháhááá...

[megpróbálom végleg kiiktatni...mivel láttam hogy mire képes ezért...fogok még két kissebb vascsövet és a két keze köré csavarom úgy hogy ne tudjon csapni....eztán a fémgerenda még mindig itt van.....megpróbálom egyenesen az arcára hurkolni mint egy kötelet....és aztán szétroppantani a fejét vele....közben figyelek arra nehogy valaki a hátam mögé kerüljön...]
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 10:25 am

Megyek szépen és lazán, tenném a dolgomat, erre mintha valami a kelleténél kicsit erősebben vakarná meg a hátamat, mert gyakorlatilag belenyilal egy éles és szúró fájdalom, nem éppen kellemes érzés. Bár ezt talán magyarázhatnánk azzal, hogy egy hülye szuka itt áll fölöttem és belém döfött egy jókora csövet, csak mert miért ne alapon. Most meg itt jópofizik nekem, ahelyett, hogy felszívódna és elhúzna melegebb éghajlatra. Mire felocsúdhatnék... felocsúdás? Egy vascsővel a hátamban? Na mindegy. Tehát mielőtt még vért köhöghetnék egyáltalán, a szuka ismét galádságon kezdi törni a fejét, mivel újabb fegyverekért nyúl. Na azt már nem aranyom, belőlem nem eszel. A kibírhatatlan, halálos, mert hát vélhetően nem élem túl, fájdalom leküzdésével viaskodván megpróbálok felállni és szembenézni ellenfelemmel, majd egy lökéshullámmal eltávolítani magam elől. Valószínűleg így is-úgy is meg fogok halni, de akkor már legalább a magam módján teszem csendesen és békésen, és nem egy ilyen szemét kis ringyó társaságában lehelem ki a lelkem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 1:36 pm

//Na végre emberek valami kis interakció. Gid most nem írt, de még nem hal meg egyből, majd ha a következő körből is kimarad.//

A célszemélyre zúduló tűz lanyhul, így már van ideje reagálni rá. Kinyújtja kezét, és egy pajzzsá változik. A lövések lepattannak róla, ez pedig rossz hír nektek. A szabadon maradt keze újra löveggé változik és célt keresve elkezd pásztázni.
Eközben A Néma ellenlábasa felé fordítja figyelmét. Faranix szerencséjére fedezéke még bírja a strapát, így továbbra is tud az éppen védekező Kék Bogárral foglalkozni.
Végül pedig az egyetlen női fejvadász a közelben még egy lépéssel közelebb kerül a Romboló kivéreztetéséhez. Ledöfés következtében már nem éppen tud felállni, így csak tehetetlenül tűrheti hogyan is tekerednek köré a vasak. Az egész társaság pedig felfigyelhet egy mély dörgő hangra. Fel-felbőg és annyi biztos, közeledik felétek.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 7:15 pm

Jellemző. A lövéseim egyelőre nem találtak célba, de a remény hal meg utoljára. Tovább támadom a másik fejvadászt. Időközben látom, hogy az ő lövései is akadályba ütköztek. A célszemély(személy ez?) elkezd keresni magának egy célpontot. Remélem az ellenfelem találja meg, elvégre ő lövi már egy ideje. Ha véletlenül engem szemelne ki a célpontjának, vagy a másik fejvadász dönt úgy, hogy elege van belőlem, nem kockáztatok: egy füstgránát segítségével biztosabb fedezéket keresek. Még csak az kéne, hogy itt hagyjam a fogamat. A másik kettővel, amíg nem jelentenek rám veszélyt, nem törődök.
Közben, ha épp nem vagyok életveszélyben (ez most pont hülyén hangzik...tehát ha nem lő rám senki), zsákomból előkapok egy robotot, majd manuálisan elindítom a célpont fele. Amint elég közel ér hozzá, berobbantom a fejét, remélve, hogy ezzel is gyengítem a rohadékot.

Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:20 pm

A Nagy Vad - Page 2 D_www.kepfeltoltes.hu_

Phaedra:


[Miközben érzem hogy az ellenfelemben bőven maradt még energia ezért egy kicsit rákapcsolok jobban szorítom a karjaira és a fejére a fémcsöveket úgy hogy szétroppantsam a fejét....miközben ezt a nemes feladatot végzem egy hang üti meg a fülem....valószínűleg gondolom Lobo tér vissza....akit valjuk be egy másodperc alatt el lehet intézni....nem is törödök vele túl sokat.....viszont azért kicsit koncentrálok nehogy valami érdekesség lepjen meg.....ellenfeleim ahogy látom most bújkálnak és lőnek egy darabig nem lessz velük gond....]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 9:07 am

Faranix rossz döntést hozott, inkább a célszeméllyel törődött, mint a rá irányuló támadásával. A találatok után megégett hús és vér tör a felszínre. Értetlenül áll a dolog előtt, mielőtt életét veszti. A fejvadászok élete nem egyszerű, és bármelyik pillanatban elérheti őket a halál, mint ahogy most. De nem ő az egyetlen aki az életéért küzdött. Xeirus-t megveszekedett kígyókként ölelik át, és már csak az utolsó lélegzetve van ideje, mikor a teste megadja magát a nyomsnak. Émelyítő hanggal roppan össze az idegen lény. Szemei kigúvadnak, végtagjai fájdalmas szögekben kezdenek lógni, és már csak annyit tehet, hogy utolsó sóhaja elhagyja testét. A fejpénzre pályázók száma megfeleződött a konkurenciaharcnak köszönhetően.
Phaedra, és A Néma, most ott állnak szembe a célszeméllyel. Kék Bogár felmérve a helyzetet figyelmét csinosabbik ellenfele felé fordítja. Phaedre sajnálatára nem csak azt, a fegyvere is felé lendül, ami baljós búgással kezdi feltölteni magát. Ekkor mint egy észrevétlen pondró mászik közel egyik önjáró bombája A Némának. Mire felkészülhetne rá a célszemély máris az arcába robban. A pusztító erőtől hátravetődik, de nem szerez halálos sérülést. A páncéljának sisakrésze megsérül, és újra megláthatjátok a szánalmas zöld képét. El sem lehet hinni, hogy az a vézna tag, ennyire fog izzasztani titeket.


//Köszönöm a jó játékot DC, Gid legközelebb több szerencsét, és aktívságot. DC jutalmad 1 kredit.//
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 6:11 pm

Na, jól haladok. Egyszerre két vetélytársam halálozott el, és a célpont is a másik fejvadászt kezdi el támadni. A robotom sikeresen célba ér, kaján vigyorral az arcomon robbantom be a kicsi fejét, ezzel hátravetve a célszemélyt, és megsértve a sisakját. Előbukkan az a rút feje, amiről egy kis idővel ezelőtt még azt hittem, hogy életem egyik legkönnyebb fogása lesz. Éljen a robbanás ereje! Ha már a konkurencia úgyis el van foglalva, rohampuskámmal megcélzom, és ráeresztek egy tárat a másik fejvadászra. Ha ő valahogy fontosabbnak tartaná az én likvidálásomat, mint a célszemély elkapását, akkor ismét a fedezék mellett döntök: ha kell, füstgránáttal támogatom meg az eltűnésemet. De így reagálok bárkire: ha a célszemély, vagy esetleg az előző rejtélyes, dörgő hang tulajdonosa (lehet, hogy Lobo az?) támadna rám, akkor is egy füstgránát segítségével illanok el. Egyébként RPG-m segítségével kissé felgyorsítom a célszemély gyengülését.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 6:42 pm

A Nagy Vad - Page 2 D_www.kepfeltoltes.hu_
Phaerda:

[Áháháháhá....vége ennek a kis szánalmas féregnek.....láttam ahogy megfeszül testén a fém...és kinyomja belőle az utolsó lelket is..háháhá....ooo mi ez??....mit akar ez az izé...neee...]
[mielőtt meglőtt volna a Bogár és elvesztem volna....valami..felrobbant és ellökte a célszemélyt.....még a fejéről a sisakot is leverte.....na de most ideje egy jó fedezékbe vonúlni....ha találtam egyet...megvárom míg a Bogár ellenfelemre támad....ha igen fogom az előbbi vascsöveket és egyenest a koponyájának lököm.....persze ha a Bogár engem támadna akkor megpróbálok védekezni úgy hogy a vascsövet felemelem és kihajtom és pajzsként használom addig amíg nem találok jobb fedezéket....persze eközben nem akarom hogy meglepjen bármi is ezért figyelek az előbbi zajra....]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 12:54 pm

A konkurenciaharc tovább folytatódik. A Némacélba veszi leggyönyörűbb ellenfelét, rohampuskájából osztja a halált. Phaedra képességét bevetve környező anyagokból készít rögtönzött fedezéket magának. A találat elmaradt, és egy jobban kiálló betondarab mögött fedezéket is tud találni. Kék Bogár összeszedi magát, és az új helyzetnek megfelelően A Néma végleges elhallgattatása kerül a következő feladatai közé. A szárnyát újra szétnyitja, és míg ketten egymást lövitek fel is emelkedik. A magassági előny az övé, így egy bosszúálló istenségként felkészülhettek haragjára. Karjait kinyújtja és megszámlálhatatlan mennyiségű fegyvert generál. Puskák, ágyúk. lövegek, ésk ülönféle energiafegyverek nyílnak ki a páncélból. Ennyi tűzerővel akár egy egész hadiflottát el lehetne pusztítani. Legnagyobb sajnálatotokra pedig A Némára szegeződik a tűzerő, de ez nem nyugtathatja meg Phaedrát, mivel még ő is bőven benne van a robbanások hatóerejében. Ekkor a bődületes hang forrása is megjelenik szemeitek sarkában. Egy motor, környezetszennyező, bűzölgő, és hangos, akár csak a gazdája. Lobo gázt ad, és a távolságot pillanatok alatt áthidalja "szekerével".
A Nagy Vad - Page 2 Lobo2
Az események ekkor felgyorsulnak, igaz eddig sem csoszogtak csiga lassúsággal. A rakéta elhagyja a csövet, és egyenesen a célszemély felé veszi az irányt, Lobo motorja még nagyobb sebességre kapcsol és a karjában lévő láncot feje felett forgatva kurjantgatva megcélozza Kék Bogarat, akinek a kezében a fegyverek tömege feltöltődik. A veszély rakéta formájában rémítőleg hat a bogárra, így hamarabb engedi el a lövést. Telibe találja a robbanófejet, és eget rengető robbanásnak lehettek tanúi, az ég vérvörös színűre színeződik, titeket pedig éppen, hogy csak nem dönt a lökéshullám a földre. Ekkor az életével nem törődve Lobo beszáguld a pokol közepére. Röhögése még visszhangzik a fületekben, mikor már csak füst maradt mindenből. Csak lassan fogjátok fel, hogy amit láttatok nem más, mint a fejvadász láncát a célszemély nyakára tekerve száguld tovább. Maga után vonszolja, nem is törődve azzal, kinek, vagy minek verődik neki. Szelik a levegőt, és egyre csak távolodnak tőletek. Kék Bogár eszméletlennek tűnik, vagy már halott ebből a távolságból nem tudjátok megállapítani.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 5:47 pm

Útjára küldöm a rakétát, amikor ez a tébolyult, beteg állat kiront a motorjával, és elindul a célpont felé. Az egy egész fegyvertárral rendelkezik, ki tudja, hogy csinálja. Ő is becéloz engem, de a hirtelen támadásom miatt idejekorán engedi útjára az ő lövéseit. Ezek aztán becsapódnak a rakétámba, hatalmas robbanást idézve elő. Minden beleremeg, a lökéshullám miatt egy pillanatra elvesztem az egyensúlyomat, de szerencsére gyorsan visszarázódok. Hogy a női fejvadásszal mi történt, arról fogalmam sincs, viszont látom, ahogy ez a bamba barom Lobo beront a káosz közepébe, és láncát körbetekeri a célpont nyakán, majd látom, ahogy egyre inkább távolodik tőlünk. Mi a...? Ez totál bekattant?! Oké, fél perccel ezelőtt már engem se nagyon érdekelt a célpont élete, de akkor is, Lobo egy idióta. Semmit se habozva elindulok a közelben álló gépem felé, gyalog semmi esélyem s elenne Lobo motorja ellen. Közben a füst kezd felszállni, ha esetleg valamivel próbálkozna a konkurencia, akkor rohampuskámmal felé lövök egy párat, elrettentés-képpen. Ha már a járműben vagyok, akkor sietve megindulok Lobo fele, szent célul kitűzve, hogy szétlőjem a motorját a rohadéknak.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 5:14 pm

A Nagy Vad - Page 2 D_www.kepfeltoltes.hu_
Phaedra:

[...jajj ne...kinyitotta a szárnyát ez a hülye...a franc...ezzel nem számoltam...]
[ekkor megjelenik Lobo...]
[jajj ez mindenhol ott van?....láttam ahogy meglövi az ellenfelet..magatehetetlenűl a földre zuhanok....látom ahogy a célpontot magával húzza a motorjával....semmi esélyem....gyorsan odaszállok a gépemhez persze magammal viszem azt a "kis fedezéket" és én is a gépemhez sietek.....persze megláttam hogy ellenfelem is géppel utazik....ha egyszerre érünk a gépünkhöz kicsit várok ,megvárom míg beleszáll a gépébe és egy két rakétát engedek a hajójába.../ha előbb érnék oda úgyszintén a hajójába lőnék mielőtt beleszáll a gépébe....ha ez megvan bekapcsolom a védőpajzsom és irány Lobo...]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2012 11:35 am

//Csodálatos Phaedra örülök, hogy ilyen hévvel akarsz megszabadulni a konkurenciától, de sajnos van egy rossz hírem. Egyetlen egy fegyvert, vagy pajzsot nem írtál az űrhajódra, így nem is tudod azokat igénybe venni.//

A cél még mindig szemetek előtt lebeg, már csak annyi a gond, hogy egyre gyorsabban és egyre távolabb. A járműveitek szerencsétekre közelben vannak, így csak egy rövidke kocogásra van szükségetek a pilótafülkébe való jutáshoz. A motorok pillanatok alatt felbőgnek, és elemelkedtek a földtől.
A képernyőkön még látjátok Kék Bogarat, ne meg Lobo motorjának semmivel sem összetéveszthető füstjét. A távolság közöttetek hatalmas, de csak egy kicsit kell komolyabban nyomni/tekerni/kattintani a gázon, és közeledtek. Fej-fej mellett haladtok egymással, egyikőtök sem tud előnyt szerezni.
A belváros felé száguldotok, az épületek hatalmas méreteket öltenek. A forgalom pedig az arcotokba robban. Minden négyzetcentiméteren járművek vannak. Lobo pedig, nyomában veletek, éppen a legnagyobb csődületbe tartatok. Legnagyobb sajnálatotokra a célszemély még mindig kampón csüng akár csak egy csali horgászat idején. Már nem mozog, igaz csoda is lenne ha képes volna még rá. Amilyen ütközéseken ment át, azt senki sem élhette túl még ha ilyen páncélban is van.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 9:15 am

Az üldözés nem várt fordulatokat vesz. Oké, számítottam rá, hogy egy ilyen jövedelmező prédára sokan rávetik majd magukat, de hogy repülni is kelljen...reménykedtem benne, hogy ez azért nem fog bekövetkezni. Na mindegy, elvégre meg kell dolgozni a pénzért.
Lobo persze bemegy a belvárosba, és ott is kiválasztja a legforgalmasabb helyeket. Itt még pislogni se szabad, egy rossz mozdulat, és nekem annyi. Persze, hogy ez a barom szembe megy a tömeggel. A célpont, nagy eséllyel élettelenül, még mindig ott van Lobonál. Ez jó, amíg Lobo szem előtt van, addig még nincs semmi veszve. Egy darabig latolgatom az esélyeket, majd döntök. Ilyen közegben szinte lehetetlen lenne Lobót, és a másik fejvadászt kiiktatni úgy, hogy közben a célpontot megszerezzem, és nekem se essen nagyobb bajom. Ezért tovább üldözöm Lobót, közben figyelve hogy se ő, se a másik nehogy leterítsen. Szerencsére a gépem kicsi, és gyors, tehát ha valaki rám támadna, akkor csak kis manőverezéssel elmenekülök a fegyverei hatósugarából. Ha Lobo kiérne egy kicsit nyugisabb helyre, akkor támadok: igaz, nem őt, hanem a másik bérgyilkost. Megpróbálok mögé kerülni, és kilőni a hajtóműveit, vagy ha ez nem megy, akkor simán, bármilyen irányból elkezdem lőni.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 9:12 pm

A Nagy Vad - Page 2 D_www.kepfeltoltes.hu_

Phaedra:

[Látom ahogy Lobo elszáguld a célpontal...közben ahogy látom fej-fejh mellett haladunk kis barátommal.....úgy néz kis nincs más választásom mint kiiktatni őt...utánna Lobot....nincs mit tenni mint az erőmmel megpróbálom szétszedni az ellenfelem járművét...az enyémet addig robotpilotába teszem.....ha lenne valami baj a gépemmel vagy eltalálna ez az ütődött azon nyomban kiugrok a gépbből és átszállok az ő gépépre......utánna lobo lessz a barátom...hahaha]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 10:59 am

A hajsza eszeveszettsége egy kicsit sem lankad. Ez pedig azon sem segít, hogy egymás életére törtök. A Néma hajóján lassít, és mikor elsuhan mellette Phaedra azonnal célba is veszi. Eközben leggyönyörűbb fejvadásznő autópilótára állítja járgányát, és képességeit előhívva megragadja versenytársa gépét. CSak a szerencsének köszönhetp, hogy a következő pillanatokban nem robbantatok fel mindketten. A gép rakétát, sé gépfegyvert nem kímélve kezdi ontani a poklot magából, és a fürge gépnek lett volna esélye, ha nem a számítógép által vezérelt lett volna. A gép hátulja egy szemvillanásnyi idő alatt semmivé válik, Phaedra pedig addig sem tétlenkedett. A Néma járművéne borítása érett gyümölcshéjként válik le a hajótestről, a vakító fény megszűnik, de a lényges részek még épp elég épségben maradtak, így a zuhanás még elkerülhető. De nem Phaedra hajójának. Az elegánsnak nem mondható zuhanásba kezd, mire fejvadásznő fürgén képességeit igénybevéve átreppen A Néma még repképes hajójára. Most ott áll a két fejvadász fél méterre egymástól, fülükbe süvít a szél, és tudják csak egyik fogja túlélni a dolgot. A kis incidens közben Lobo motorjának "pöfögése" egyre kevésbé látható. A célszemély már kimúlt, ebben biztosak lehettek eddigre, de abban is hogy a célja, és így a tiétek is Az Iroda, ahonnan ti is egy jobb akció utána felnyaláboljátok a vaskos bankókötegeket.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 7:05 pm

Eldurvultak a dolgok. A hajóm tropára ment, hála a vetélytársamnak, Lobo meg egyenesen az Iroda felé tart, egy feltehetően döglött célszeméllyel. Hihetetlen szar helyzetbe kerültem, két lehetőségem van: vagy tovább vezetem a hajót, aminek a vége az lenne, hogy a másik fejvadász megölne, vagy harcba szállok vele, akkor meg a hajó megy neki valaminek, és mivel a másik tud repülni, vagy mi, így is én szívom meg. Jellemző. Még most se vesztem el a fejem, elvégre milyen kínos lenne pont most őrülten cselekedni. Habár mást már nem igazán tudok. A másik likvidálása mellett döntök. Egy reflektorral telibe a szemeibe világítok. Ha ezzel megvagyok, akkor a géppel elkezdek idiótán manőverezni, ide-oda rángatom, forgok, pörgök, bármi, amivel lerázhatom a másikat. Ha megtámadna, akkor rohampuskámat fél kézbe kapva, másikkal továbbra is a gépet irányítva, elkezdem lőni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 11:02 am

Phaedra elvakulva próbálja eltakarni a szemét, de ezzel meg is pecsételte a sorsát. Az első manőver, mellyel majdnem sikerült tömegkarambolt elkövetni, majd felkenődni az első épület falára, de ezt sikeresen megúszva, fejvadász nő lerepül a gépről. A sebesség hatalmas, és bármennyire is próbálja erejével ellensúlyozni nem tudja eléggé kormányozni magát. Bekerül az egyik „sztráda” közepébe, és a teherszállító gép, már nem tudja kikerülni. A fejvadász, mint egy „űrlégy” csattan szét a motorháztetőn, és leheli ki lelkét abban a pillanatban. Legalább nem szenvedett, a baleset után.
Már csak egy vetélytárs maradt, így még megpillanthatja A Néma Lobo motorjából kicsapó lángcsóvákat, ahogy a fejvadásziroda „utcájába” befordul, és vészesen közel ér a célja eléréséhez. A másodpercek gyorsan peregnek, és már nem sok idő van a fejpénz elúszásáig.


//Amethysta remélem élvezted a játékot, de sajnos most nem kerültél be a győztesek közé jutalmad 1 kredit. Na már csak pár kör, és tiéd a győzelem Kártyás Ember, ha meg tudod szerezni.//
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 1:32 pm

Hajóm még épségben van, egyik vetélytársam egy teherszállító szélvédőjére felkenődik. Már csak Lobot kéne eltenni láb alól. Egyenesen az Iroda felé tart, nekem pedig nincs sok esélyem, így hát a gépem minden gyorsítóját bekapcsolom, és megpróbálom utolérni Lobot. Ott lövöm, ahol csak érem, nem engedhetem, hogy elússzon a zsákmányommal. Arra megyek, hogy elejtse a zsákmányt, vagy legalább lánccal együtt kicsússzon a kezéből. Akkor alárepülhetnék, elkaphatnám a célpontot, és kerülőúton mennék az irodába, vagy legalább leszállnék, ahol több esélyem lenne ellene. Azzal is számolok, hogy mi van, ha a fegyvereim nem működnek...ez esetben egyenesen nekiszállok Lobo motorjának, se magamat, se a járművemet, és legfőképp Lobot, és motorját se kímélve. Ha erre kerülne sor, akkor az ütközés előtt, ha lehetséges, megpróbálok kiugrani a járműből egy másikba, vagy legalább az ütközés pillanatában átugrani a motorra, ellenfelemet lelökve róla.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 2:14 pm

A hajtóművek még működnek, főleg mivel csak a vakító fényt sikerült eltüntetnie vetélytársadnak a gépedről. A fegyverrendszerek aktívak, és már sorozod is az űrrockert. Se embert, se más értelmesnek mondható lényt nem kímélsz. A lövéseid pillanatok alatt levegővé változtatnak szinte bármit, végül sikeresen célkeresztbe veszed utolsó vetélytársadat.
Lobo, hozzá illő stílussal hátrafordul vezetés közben, és böszme nagy fegyverével viszonozza az áldást. Egy pillanatra, mintha meggyulladt volna a levegő, és minden vérvörössé válik. Beteríti az égboltot, és hatalmas robbanásban zárul össze körülöttetek. A géped tropára ment, de az övé sincs jobb állapotban. A célszeméllyel együtt zuhantok a több száz méter mélyen lévő utcára. Több méteren keresztül szántjátok fel az aszfaltot, mire megálltok az fejpénziroda bejáratánál. Mindketten a roncsokból másztok elő, hogy a célegyenesben eldönthessétek ki is a GÓRÉ.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 6:27 pm

Lezuhantunk, a gépem totál káros lett, a célszemély biztosan halott, Lobo meg - hogy rohadna ki a szeme - még él, és virul. Kikászálódok a roncsból, és egyenesen a másik szemébe nézek. Megfordul a fejemben, hogy itt akár egyezkedni is lehetne, hogy a kompromisszumkötés milyen jó ötlet lenne...de aztán eszembe jut, hogy ez itt Lobo, meg hogy ennyi szenvedés után kurvára engem illet az egész jutalom.
Rohampuskámat újratárazom, miközben elfutok Lobo elől. Higgye csak a hülyéje, hogy megfutamodok. Kíváncsi vagyok, mi a fontosabb neki: beverni a fejemet, vagy megkapni a pénzét. Biztos, ami biztos alapon odakiáltok neki:
- Hé, Lobo, mibe, hogy nem vagy annyira tökös, hogy először velem végezz, csak aztán az Irodával? Mindig is ilyen óvatos fickó voltál! - ordibálok. Ha Lobo utánam iramodik, bevetem magam a tömegbe. Remélem, robotjaim még megvannak. Gyorsan ellenőrzöm, milyen felszereléseim vannak még, és hátranézek, Lobonak mik maradtak. Csak ha felmértem a helyzetet, kezdek normális tervet készíteni.
Ha valahogy, valami csoda folytán megtörténne a lehetetlen, és Lobot nem érdekelné az elkapásom, máshogy próbálom felingerelni. Rohampuskám lézercélzójával megkeresem az egyik szemét, és belelövök egyet. Ha ez nem segít, akkor semmi.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 10, 2012 1:08 pm

A szavaid hallatán Lobo a legegyszerűbb megoldáshoz folyamodik, miközben szörnyű átkokat szór rád, és az összes repedtsarkú felmenődre, akik ha hallották volna ezt, teljes bizonyos, hogy kezüket fülükre tapasztva vonultak volna az egyik zárdába, hog ycölibátust fogadva örökre elforduljanak a világ hiúságaitól.
A Nagy Vad - Page 2 Lobo_026
A fegyver baljóslatúan kattan a kezében, és a kibiztosítás után már ontja is a halált feléd. A töltények találatkor hatalmasat szólnak. Pillanatok alatt változtatják a még felismerhető gépedet, roncshalmazzá. Míg te eliramodsz, éppen hogy csak el tudod kerülni a találatot. Nem így a környező utcákon sétáló emberek. A halál pillanatok alatt szedi tucatnyi ártatlan áldozatát, míg te életedet mentve rontasz keresztül rajtuk. Ez a szórakozás nem tarthat végtelenségig, még ha teljes felszerelésed rád is van aggatva. Ha megállsz eltalálhatnak, de ha tovább menekülsz, akkor pedig nincs esélyed a fődíjra.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 12, 2012 8:50 am

Na, a figyelmét elkaptam, ez már valami. A felszerelésem a helyén, ez is felvillanyoz, már amennyire fel tud egy ilyen helyzetben. Lobo lövései nem kímélnek senkit, civileket lyukaszt át mellettem, de annyi baj legyen. Már rég kiveszett minden nemű érzésem a civilekkel kapcsolatban. Ahogy a vér összekeveredik az utcák mocskával, felkapom a megmaradt kamikaze robotjaimat, és eldobom őket egymástól messze, lehetőleg úgy, hogy Lobo ne vegye észre őket. Sajnos manuálisan most nem tudom őket vezérelni, de automatán se hagytak még sose cserben, az hogy tömeg van, remélhetőleg nem fog nagyon bezavarni. Ha ezzel megvagyok, fedezéket keresek, egy konténer, vagy egy ház fala ugyanúgy megteszi. Amíg Lobo nem tud ártani nekem, addig minden jó. A robotok mellé még biztosítékként küldök egy füstgránátot a baromnak.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 3:48 pm

Füstgránát hamarabb érkezik, mint a robotok, és talán pont ez a szerencséd. A füst pillanatok alatt beteríti a szürke fickót, és csak káromkodás, na meg véletlenszerűen lövések jutnak ki belőle. Lassan a robotok is beérnek, és még egyet sem vett észre. A robotokból, egy tévesztett célt, de hát már így is oly sokan haltak meg, még egy tucattal több vagy kevesebb már nem számít.
A füst szürkeségét felváltja a vörös szín. Robbanás hangja rázza meg a helyszínt, és ordítás rezegteti meg az ablakokat. Lobo bent volt, nem úszta meg sérülések nélkül. A robbanások elmúlnak, de még nyöszörgés hallatszik, míg egy utolsó robbanás azt is le nem zárja. A fegyver most juthatott el a végső pontig, és robbanáspontig hevülhetett a tölténytár. Még pár másodperc, és a csatatér elcsendesül. Persze a gurgulázás, halálhörgés, és egyéb testfunkciók működésének leállásával járó zajok. Így már csak te maradsz láthatóan talpon, kivéve azt az egy lábfejet, amit gazdája otthagyott nagy szétszórtságában. A sok hulla mögött kéken virít a célszemély, és már az sem mozdul régóta. Füst lassan oszladozik, és távolról szirénák hangjait hozza feléd a szél. Jönnek a szervek rendet tenni, és eltakarítani a mocskot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Nagy Vad - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nagy Vad   A Nagy Vad - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Nagy Vad
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nagy vad
» A Nagy Szolgálat csarnoka
» Vájár - Michael White - A nagy fellépés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Egyéb alternatív világok helyszínei-
Ugrás: