DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Alfa Szövetség első bázisa

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 8:45 pm

Egy újabb nap, és megint egyedül vagyok. A többiek őrjáratoznak, én meg bent ülök, és keresem a megoldást amit már hónapok óta terveztem. Elővettem ismét az adatokat, hogy beléjük nézzek. Nem mondtam el senkinek. Ez magán ügy, meg különben is, egyikükben sem bízom eléggé. Keisha lenne az egyetlen esélyes akinek valaha beszélnék erről, de az ő szája túl nagy még kikotyogná. Mindenesetre, felkészültem a legrosszabbra, és előkészítettem egy hangfelvételt, hogyha netán csapdába esnék, vagy meghalnék akkor tudjanak róla, minden amit mondok felkerül a fő számítógépre az interneten keresztül.
Míg megnéztem Chedra biztonsági felvételeit- ami nem volt épp szívderítő látvány- addig a gép folyamatosan futtatta a kódfélsímerőt a gépen amit beraktam. A videókat nem is azért néztem, hogy múlassam az időt. Nem, engem a látogatók érdekeltek, tudni akartam ki néz rá, az őrökön kívül. Talán abból is többet tudok meg, minden lehetőséget ki kell aknáznom.
-Első felvétel: Ha ezt halljátok akkor már valószínűleg már halott vagyok, vagy legalábbis elraboltak, és furcsa kísérleteket csinálnak rajtam. A Gentech után nyomozom. Ezek a fickók ismernek engem, és ha megnézitek a videókat láthatjátok, hogy van rajtam kívül más is ezen a földön. Sajnálom hogy nem bíztam meg bennetek, de az emberek megbízhatatlanok, és ez magán ügy. Remélem megértitek-Sóhajtottam egyet, majd elkezdtem lediktálni a fontosabb adatokat, miközben tovább figyeltem a képernyőt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 04, 2012 11:05 am

//Bocs a késői reagálásért. Szép előre tervezés, nagyon tetszik.//

A hangfelvétel elkészül, és örülhetsz, hogy minden eshetőségre felkészülsz. Mire végzel a gép is hasonlóképpen cselekszik. Végre megfejtette az eddig érthetetlen irkafirkáknak gondolt firkálmányokat. Több számot, és betűt már magadtól is ki tudtál hüvelyezni, de lassan rájöttél, hogy ezt az ember egy saját kód szerint írta, amit feltételezhetően csak ő ismer, és olvas is. Így védve meg saját találmányait.
A gép több egyezést is jelez, ezek nagyrészt a művégtagok, protézisek, és elektronikus érzékelő rendszerek. Egy sokkal rövidebb keresésnek köszönhetően ezekhez a találmányokhoz hasonlót találsz már a piacon, és a szabadalmi hivatalban. A legtöbbet egy cég a GenTech corporation adta be, és veszi fel a használatuk utáni nem kis pénzeket. Ezek számodra elég egyszerűk, és látod is merre akarnak fejleszteni. Valamiféle exováz kifejlesztésén dolgozhatnak, mintha csak egy mozgást segítő külső váz lenne, amit az emberek magukra vehetnek, mint egy ruhát.
De sajnos nem teljes a fordítás. Van egy papír, amit még a gép sem tud a kulcs nélkül megoldani, ez rejtély marad. Ám a nyomok továbbra is a cég felé vezetnek.
Végül a biztonsági felvételeknek köszönhetően elsőre semmi gyanúsat nem figyelsz fel. A szokásos orvosok, Alyce Sinner, Dr. Jeremiah Arkham, és Dr. Jonathan Crane na meg pár ápoló, akik a étkezését, gyógyszerezését, és a takarítást intézik el. A furcsa pedig az, amire csak lassan figyelsz fel, hogy az egyik ápoló gyakrabban jár mint a többi, és csak fél szemmel de meglátod, ahogy egy hangfelvevő készülék lóg ki a zsebéből, ami rendszerint Chandra közelében van. Ez lehet akár az ápolás része is, de hátsó szándék is vezérelheti
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 04, 2012 12:24 pm

//Nem árt ha van aki megment, ha elszúrom |D//

A nyomozás lassan haladt, és csak apróbb emberekhez igazított fejlesztéseket láttam. Az exoskeletonnal kísérleteztek ami számunkra már mindennapos munka eszköz az iparban dolgozóknak, de inkább csak védelem szempontjából semmint erő bónusz hisz arra nem nagyon van szükség, főleg, hogy a nehéz tárgyakat inkább robotok mozgatják azok precízebbek. Viszont az elgondolkoztatott, hogy ez hogyan kerülhetett ahhoz a zsoldoshoz aki Chedrára vadászott? Mégis mit csinálhatott azokkal az iratokkal? Én jobb szerettem volna egy megbízó levelet, de ez sajnos nem sikerült, kivéve ha az utolsó papíron szerepel, amit nem tudtam lefordítani. Ez baj, de még nincs minden veszve, még ott van az őrizetben lévő Chedra. A videón észrevettem egy ápolót aki nagyon sokszor ment hozzá és az egyik videón láttam egy hangfelvevővel.
-A fordítás egy lap kivételével kész...-Kezdtem bele miközben megállítottam a videót és megpróbáltam leolvasni a fickó nevét.-Az egyik ápoló gyakran meglátogatja Chedrát... túl gyakran. A videón egy hangfelvevőt látok, de mégis mit akar tőle, a mostani elmeállapotában nem képes beszélni... Vagy tévednék?-Kérdeztem magamtól, miközben elkezdtem hackkelni az Arkham rendszerét az alkalmazott adatai után és ezzel párhuzamosan a Gentech rendszerébe is elkezdtem betörni, hátha az alkalmazottak listájában megtalálom. Szemem ide-oda kapkodtam, nehogy le maradjak valamiről. Tudnom kell ki ez a fickó és hogy a Gentechnek dolgozik-e? Benne van-e a munkanaplójában a hangfelvevős látogatás, és egyéb dolgok amik talán segíthetnek mint például egy cím.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 5:36 pm

Az ujjaid pillanatok alatt megtalálják a megfelelő kódokat, és programokat úgyhogy a gyerekjátéknak is beillő elmegyógyintézet rendszere, eléd tárul pár perc alatt. A gép kapacitása is nagy segítségedre van, úgyhogy a férfi adatai, és fényképe felugrik egy újabb ablakban.
A férfi egy ápoló, még nem rég kezdett az intézetben, se priusza, se más törvénytelen dologban elvileg nincs benne, legalábbis az intézet információi szerint. Eddig nem tett semmilyen kiemelkedőt, és ahogy a előéletét elnézed, nem úgy néz ki mintha az elkövetkezendő jövőben fogna.
Mindent megtalálsz róla, a lakcímétől, a születési helyén át, az iskolai végzettségeiig. Egy átlagos embernek tűnik, aki megpróbál megélni a kevéske fizetéséből.
De az élet nem fenékig tejfel, olyan dolog történik veled, amire eddig nem igen számítottál még. Sőt talán el sem tudtad képzelni, hogy lehetséges lesz ebben az évezredben. A GenTech corp rendszerébe nem tudsz bejutni. Nem hogy percek alatt nem, de jó félóra próbálkozást követően sem sikerül. És ami még meglepőbb, bárkik is ülnek a másik oldalon felfigyeltek a próbálkozásra. Ami nem a te képességeid lekicsinylését jelenti, hanem hogy jóval a megelőzték a korukat, nem csak e városban, hanem a Földön is. Valami sokkal nagyobb és sötétebb lappang itt, vagy csak a gépezet olyan, amilyenhez te nem értesz.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 10:53 pm

Sikerült mindent kiderítenem a férfiról pár perc alatt a naplójában nem volt semmi különös feljegyzés, ami zavart. Mégis hogyan juthatott be egy ilyen helyre, ilyen gyér életpályával, főleg hogy ez nem épp veszélytelen munka szaktudás kell hozzá. Valaki biztos bejuttatta, és egy normális álcát rakott fel.
Aztán jött a hirtelen bomba, amire felfigyeltem. Fél óra kínszenvedés de semmi a tűzfal mintha áthatolhatatlan lenne. Legfeljebb két óra kéne, hogy feltérképezzem a kódot, ami az emberekhez képest rengeteg. Ami még meglepőbb, hogy kiszúrtak. Mégis kicsodák ezek?
-Mi a franc észrevettek? Ez nem lehet! Az emberek egyedül nem alkothattak meg ilyen védelmet. Gyerünk tereljük el a figyelmet gyorsan.-Gyorsan megadtam jó pár száz IP címet és a sajátomat felcseréltem, majd kiléptem és villámgyorsan töröltem minden lépésemet az internet bankból, mintha sose léptem volna Online, így nem tudnak megtalálni, legalábbis remélem, nem szúrtak ki mielőtt létrehoztam a védelmemet.
-Francba. Hogy a francba szerezhettek High tech informatikai tudást?... Lehet, hogy elkaptak valakit tőlünk... Vagy a legjobb tudósok nekik dolgoznak?... Vagy csak az emberiség fejlettebb mint gondoltam... Hmm... De akkor hogyhogy a többi rész ennyire elmaradott? Ezt nem értem.-Sóhajtottam miközben a fejemet a kezeim közé tettem.-Jó akkor marad ez a férfi, mi is a neve? Oh igen...-Beszéltem magamban miközben elolvastam a nevet a komputeren.-Ideje meglátogatnunk. Remélhetőleg, ő majd tud válaszolni.-Kicsit megropogtattam a nyakam, majd gyorsan ellenőriztem a felszerelésem, majd felléptem újra a gépre, és futtattam egy gyors keresést, hogy van-e kapcsolat a két gép között mert ha van az baj. Ha ez megtörtént akkor gyorsan létrehozom a vírust amit alkottam, és azzal talán sikerült kicsit szétrombolni a "támadásuk".
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 08, 2012 3:48 pm

Talán még a másik három végtagodat is bevetnéd, csak hogy elérd a célod és ismeretlen maradj az ismeretlenek előtt. Ám erre nincs szükséged, a gép vagyis inkább a billentyűzet éppen, csak hogy tudja követni ujjaid útját. Úgyhogy a magad után való sepregetés, és kamu útvonalak felvázolása tökéletesen sikerül, és senki nem tudnak a nyomodra bukkanni, ám már tudják hogy valaki próbálkozott. De annyi szerencséd van, hogy nem tudják ki, vagy miért is tette ezt.
Befejezed a többiek nyomon követését, vagyis ha baj történne veled, a csapattársaid rád találnak könnyedén. Még egy gyors ellenőrzést végzel a férfi adatain, tudod hol a lakhelye, és hol született, családja neve, és ők merre is laknak itt Gotham City-ben. Nőtlen, és kapcsolatairól így nem tudsz, de talán ennyi információ is elég lesz elsőre.
A férfi a város másik oldalán lakik a Pénzügyi kerület egyik nem túl hivalkodó utcájának, nem túlságosan szép lakásában. Ami tökéletesen megfelel egy ápolói fizetésnek, ám ez pont a város másik oldalán van, legalábbis a déli szigeten, míg te az északin vagy éppen, és az út nem éppen rövid. Mehetsz gyalog is, de talán könnyedebb utat is találsz magadnak, ha szükségesnek gondolod a dolgot. A kitartásod elég, az út megtételéhez, de hát nem véletlenül adatott neked ekkora agy, hogy a lábadat koptasd.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 08, 2012 4:06 pm

A védelmem eredményes volt hál istennek. Elindulhattam, hogy megtaláljam a férfit, a baj csak az volt, hogy iszonyat messze volt.
-Hah, franc!-Nyögtem, miközben megvakartam a tarkóm. Ha futva indulok kb egy óráig tart, de az egyet jelent egy lejárt fáradt lábbal. Bár ez a legbiztonságosabb megoldás, nem épp a legkényelmesebb. Mivel kocsit nem tudok vezetni ez nem éppen optimális választás, a tömeg közlekedés is kilőve. Azt hiszem kénytelen leszek a kényelem rovására utazni. Még egyszer ellenőriztem, mindenem meg van-e. Majd a fülemhez tettem a kezem.
-Elhagyom a bázist.-Jeleztem, de valószínűleg nem hallhattak, de ha mégis legalább tudják. Ezután elindultam, kinyitottam a titkos ajtót, és már lent is voltam a földön, kész az indulásra.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 11, 2012 5:27 pm

Csak egy gyors nyújtás, és már indulsz is a város körüli maratonodra. A sebességed megvan hozzá, már csak az eddig sem kicsi kitartásodon fogsz most javítani. A déli sziget nincs közel, egy lábkörzés, egy karkörzés, és kényelmes tempóban neki is indulsz.
A délutáni napsütés miatt már csökkent a hőség, amit te csak élvezni tudsz, így most jó kedvel, gyönyörű időben, még talán belül fütyörészve is, hagyod magad mögött a kihalt sarkokat, és az igen csak elhagyatott utcácskákat. Amiket sajnos nem tehetsz meg, végig az utadon, így új ösvényeket keresel.


Folytatás: Főutak, utcák, sikátorok
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 16, 2014 11:58 pm

Egy különös nap
Korra reggel van és éppen egyedül üldögélsz a főhadiszállásotokon. Gyakorlás céljából menj az edzőterembe (már ha megépült) és gyakorlod kicsit az akrobatikát mert kitudja mikor lehet szükség egy kis ruganyzott mozgásra. Ami eszedbe jut mindent kipróbálsz ám nem szeretnéd magad fölöslegesen kifárasztani sem lesérülni. Úgy próbálsz mozogni mind egy igazi macskanő hisz az a vágyad, hogy egy nap csatlakozol hozzájuk. A mondás is úgy tartja ha be akarsz cserkészni valamit akkor eggyé kell válnod velük. Bizonyos hírfórásókból bizonyára jól tudod milyen emberek is ezek és mit csinálnak. Gyakorlás közben végiggondolod mindazt amit eddig hallottál róluk és azt is amit tapasztaltál. Talán ez az a nap amit régóta vártál így el kell végre határoznod magadat. Tudod jól, hogy nem lesz könnyű elérni a célod azonban bizonyos dolgokért megéri a fáradozás.
Miután végeztél elgondolkodsz azon mi jót kellene csinálni ezen a szép napon.

/Elnézést kérek csak ide nem jutott más az eszembe. Nyugodtan fejts ki a gimnasztikát bőven mint egy szorakoztató edzést./
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 18, 2014 8:00 pm

Újabb éjszaka jött el. Már rég nem voltam bevetésen. Dr. Löket uniformisa a bázison porosodik, ahogy bumerángjaimat sem járattam már be jó ideje. Edző terembe veszem az irányt, csak valami szokásos könnyed ruha van rajtam, nem akadályoz a munkában, de meg sem fázom a testedzés után.
Lábamat a rúdra rakom, olyan magasra ahogy csak tudom, és szép lassan elkezdek oldalazni. Izmaim megfeszülnek, eddig még kényelmes és jó érzés, de ahhoz hogy a legjobbak közzé tartozzak ennél több kell. A terpesz egyre nagyobb, a lábam már a fejemmel van egy szinten. A Zen do kai edzések erre nem terjedtek ki, de az már a múlt. Azóta sokat fejlődtem ámbátor nem túl látványosan. Ízületem megnyúltak, felépítésem kecses, izmos. Tricepszem, bicepszem, kvadricepszem elég ruganyos, hogy megtehessem ezt.
A spárgát már elhagytam, lábaim túl vannak a száznyolcvan fokon, az izmaim majd szétpattannak a megerőltetéstől. Homlokomon vaskos izzadságcsepp gördül végig. Még kitartok egy... két... három másodpercig, de tovább nem bírom.
Sikolyt hallatva terülök el a földön, lihegek, mintha kilométereket futottam volna. Lassan felállok lábaim remegnek, ám még ha fájdalmas is volt, jó érzéssel tölt el. Alakulok apró részletek, alig észrevehető mozzanatok, de egy hete még nem tudtam eddig lemenni.
Felveszem türülközőmet, megtörlöm magam, majd két kezemmel ragadom meg. Egyet-egyet csavarok rajta, majd nyújtózkodni kezdek. Lassan végigropogtatom gerincemet, majd ahogy egyre jobban viszem hátra karomat, új feszülnek meg karom inai. Fejem felett már ki akar fordulni a vállam, de nem hagyom magam. Ajkamba harapok, apró kicsi mozdulatokkal egyre jobban hátam mögé lököm a kezemet. Míg végül már nem bírom. Most nem esek a szőnyegre, karjaimat megmozgatom kilazítom a görcsöket, majd mielőtt még megmerevedhetnék újra kezdem. A türülközőt kettőre csavarom kezemen, és újra kezdem. Fél távig jutok mint előbb, és nem bírom tovább. Abbahagyom a gyakorlatot. A rejtekhelyen még mindig egyedül vagyok, hát nincs mitől tartanom.
Ledobom ruhámat, és azonnal tusolni megyek. A hosszú forró zuhannyal lazítok, és végül neki is kezdhetek a ma esti kalandnak. Felveszem uniformisomat, kissé szűk. De talán csak a mert rég volt használatban. A golyóálló mellény még mindig kicsit otromba rajtam, de nem tudok tenni ellene. Ami kell az kell. Hátamra akasztom szerszámaimat, leellenőrzöm van-e elég nafta benne, és a rejtett rekeszekben is megtalálom-e nyomozó felszerelésemet. Ha minden megvan, kiállók a tetőkijáratba.
Hosszú mély lélegzetet veszek Gotham City mocskos levegőjéből. Ez az egyetlen dolog, ami nem változott. Karjaimat felfele nyújtom, a motorok felbúgnak, a lökhajták levegőbe emel. A szmogot szinte harapni lehet, de szerencsére még nem kell koncentrálnom. Sokszor voltam már East Enden, ismerem a város azon részét, még ha nem is mint a tenyeremet. Az első célom egy újságos, a ma heti hírek jól jönnek majd kezdő pontnak.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 5:35 pm

A szél kellemesen cirógat repülés közben feltéve, ha nem eszeveszett tempóban száguldozol. ez esetben elég kellemetlen lehet, ámbár bizonyára hozzászoktál már. Repülés közben az embert általában felemelő érzés keríti hatalmába hisz az emberiség több száz évig próbálkozott sikertelenül. Ezek jó párszor tragédiával és nem kicsi puffanással értek véget. Azonban nálad nem fordulhat elő, vagyis nem sok esélyt látni rá. A tank teljesen tele van és minden szerszámod a helyén. A levegőben egyedül lehetsz megszabadulva mindenféle gondtól és problémától leszámítva az alattad dübörgő teherautó fülsértő zajától ám rendkívül gyorsan eltűnik, így újra csend honol. Azonban tart nem sokáig ez. Egy nő rendkívül hangosan kiabál méghozzá nem örömében.
- Kiraboltak! Aljas gerinctelen férgek! Azonnal jöjjenek vissza! -
Ha lenézel, egy középkorú nőt láthatsz meg hálóingben bolyhos papuccsal a lábán miközben hatalmas füstfelhők szálnak fel a feje felől.
A te döntésed, hogy leszállsz-e megtudakolni mi a probléma vagy repülsz tovább kiszemelt úti célod felé.
Ha leszálaz, jobban szemügyre tudod venni így láthatod, a haja tele van csavarokkal és rendesen kisminkelte magát. A műkörmei is csillognak akárcsak a gyémántok. Rikácsolva közli veled, hogy míg pihengetett egy kicsit betörtek hozzá és meglovasítottak pár bútort és a pénztárcáját. Meglehet a sokk hatása végett olyan mint egy hárpia. Nem győzi hangoztatni milyen szegény és felszólít, hogy azonnal eredj a teherautó irányába.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 23, 2014 5:44 pm

Hűs Gotham City-i szellő cirógatja arcomat. A repülés mindent elfeledtet velem, csak élvezni tudom a száguldást, és a magasságot. Alant elterülő utcák, a járókelők, a zsivaj oly távoli, akár egy másik dimenzió. Csukott szemmel emelkedek, majd kitárom hogy magamba szippantsam a város lelkét.
Kicsit büdös, kicsit sötét, de csak a miénk, ennek pedig tudatára is ébredek, mikor felhallatszik hozzám a rikácsolás. Újabb civil van bajba, vagyis eljött Dr. Löket ideje. Nem teketóriázok saját gondjaim, melyeket már el is felejtettem most a semmivé lesznek, és csakis ártatlan civilek élete kerül szemem elé.
Azért adni kell a látszatnak is, a nő háza felé repülök, és kényelmesen landolok. Egy kicsit turkálok a rejtett rekeszekben és kezem közé kaparintom a szórólapomat. Ki tudná melyik önjelölt hős mentette meg, ha nincs saját jelképe.
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 14vherq
Egy tucatnyit engedek el a feje felett, és mikor már a nő észreveszi őket, és én is landolok mellette. Egy ártatlan civilnek szüksége van a város megmentőjére.
- Asszonyom! Nagy szüksége van egy megmentőre. Ne féljen többé Dr. Löket itt van. Mi siráma máma? Csak egy szavába kerül, és minden megoldódik! - Jelentem ki fennhangon az igazat, amint meghallom a kissé rosszul öltözött nőszemély baját, azonnal maximumra állítom reptetőimet, és ha még emlékszem rá merre indult a kamion megpróbálom követni.
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Eggman
A kamion formája mint mindegyik másé, mondjuk nő vagyok, és nem értek a kocsikhoz. Ehhez még a mérnöki diploma sem segítség. Hát ha szerencsém van megközelítem eléggé, hogy bevethessem egyik nyomkövető bumerángomat. A kis szerkezetet kikapom az egyik rekeszből, és egy erőteljes dobással megpróbálom a kamionra ragasztani. Így már talán nem fogom elveszíteni a nyomát.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 10:19 pm

A nagy rikácsolás közepette csak akkor veszi, észre a szórólapokat mikor az egyik beteríti az arcát. Morcosan lekapja, fejéről majd egy pillanat alatt átolvassa azt. Ez után látja csak meg, hogy van még jó néhány ehhez hasonló a levegőben. Mikor landolsz, mellette felcsillan a szem és egy villámgyors mozdulattal megragadja a karodat és rázni kezdi.
- Kérem, segítsen rajtam. Maga egy hős. Alig van valamicském és azt is elvitték. Könyörgöm, találja meg őket és hozza vissza a holmimat. - könyörgött neked szánalomra méltóan a sírás küszöbén állva. Mikor a levegőbe szökkensz nyomban a rablók után eredsz. Szerencsédre láthattad merre indultak bár a város elég hatalmas és a célpont egyre távolodott tőled. Amint elindulsz, abba a bizonyos irányba egy dologban reménykedhetsz, ha a memóriádba nem is. Talán a rablók még mindig pánikoknak így nagy gázzal hajtanak, vagy esetleg szabálytalankodnak. Sajnos semmiféle gyorshajtásnak vagy egyéb szabálytalanságnak nem vagy tanúja éppen ellenkezőleg. Egy hatalmas nagy dugó alakult ki melyben egyaránt vannak személy és teherautók is. A "parkoló" közepén szinte elviselhetetlen a zaj egy bizonyos teherautó miatt, ami motorhibának tűnik. Ez a helyzet kísértetiesen hasonlít a tű a szénakazal történetre. Csakis az emlékezetedben bízhatsz ám ennyi potenciális célpont között nem egyszerű és abban sem lehetsz biztos, hogy itt van. Ki kell találnod vajon melyikben lapulhatnak azok a becstelen alávaló nyavalyások. Vedd számba mindazt, amit tudsz ám légy gyors mert öt percnyi várakozás után a menet megindul.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 08, 2014 5:58 pm

Egy pillanatra sem lassítok, és mintha csak egy jégtáncos lennék a milliónyi szempár előtt, úgy piruettezek a levegőben, és szelek szárnyán repítem titkos rekeszemből a szórólapok tucatjait. Míg végül csak landolni próbálok a lerobbant kamionon. Fennhangon kezdem, a parancsoló hangomat. Most hős vagyok, és szegény civilek nem is tudják milyen veszélyben lehetnek.
- Állampolgár fejezd be mit csinálsz, és segíts megvédenem ezt a várost az átkos gazoktól! - Szemeimből sugárzik a tettrekészség. Mielőtt bármit is mondhatna leemelem reptetőimet hátamról.
A csatlakozó alig hallható kattanással enged a gyakorlott mozdulatomnak köszönhetően. A rejtett gombokon zongoristákat megszégyenítő ügyességgel állítom be a fúvókákat, és teszem pillekönnyűvé a méretes szerszámokat. Halk búgás tudatja velem jó úton járok. Még egy kis ujjgyakorlat és az enyhe emelkedés forgássá válik. A fúvókák forognak és a hajtóművek erőssége magától vált, csak hogy engedelmeskedhessen az új irányok késztette ellenállásnak. Még két gomb, csak hogy a nyomaték csökkenjen, de látványos lángok csapjanak ki a gépezetekből.
Nagy levegőt veszek, és amilyen hangosan, és ügyesen csak tudom magamra vonom a várakozók figyelmét. Nem lesz könnyű a város moraját túlkiabálnom, de megpróbálom. Egy ilyen kis akadály nem állíthat meg.
- Polgárok, kik ebben a városban élitek mindennapjaikat! Dr. Löket vagyok! Védem életeteket, és az állam adta szabadságotokat, de most segítségeteket kérem! Mindenkivel megeshetett már a rablás csúfsága! Átérezhettétek, az értéktárgyaitok eltulajdonításának szomorúságát! Most egy újabb szörnyű tragédia történt, egy embertársatok, egy családanya, egy dolgozó nő szörnyű sorsra kárhoztatott! Otthonát meggyalázták, személyes tárgyait elragadták tőle! Ezt kell megtorolnunk, a kamion miben rejteznek tettesek itt van közöttetek! Rejtezik akár a féreg a föld alatt, segítsetek nekem megtalálni őket! Figyelmeztessetek, hogy a törvény kezére adhassam a gazokat! - Ezzel látványosnak szánt fényshowat félbe szakítom és a magasba emelkedek.
Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 242-boomerang-960px
Olyan teherautót keresek, mi egyáltalán nem feltűnő, ám elférnek benne a bútorok, és elég gyors hogy menekülő autónak használhassák. Ha bárki menekülni próbálna a szónoklatom alatt, vagy utána, egy nyomkövető bumerángot dobok a jármű felé, majd követem, amíg tudom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alfa Szövetség első bázisa   Alfa Szövetség első bázisa - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alfa Szövetség első bázisa
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Bowery és Robbinsville-
Ugrás: