DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Burnley-i Búvóhely kocsma

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 9:32 pm

Egy rossz környék, még rosszabb helyszine. Egy pub a telep görényeinek, és kocsmatöltelékeinek. Hely rablások, és megtervezett ügyletek lebonyolításához. Vagy optimista embereknek egy kedves, jó küllemű beülős hely, hol megihatnak egy jó frissítőt, vagy ehetnek egy "friss" péksüteményt.

Komolyra véve a szót, valóban igénytelen hely ez, mit normálisabb emberek elkerülnek. A rendőrök is ritkán térnek be, eddig csupán a GYRE rakott itt rendet, nem is egyszer, és nem mindig hivatalos ügyben.

Kétszer is meg kell gondolnia annak, hogy be akar-e lépni ide...
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 9:44 pm

Előzmények: Főutak, utcák, sikátorok, hidak

Gusztustalan, igénytelen környék, ritkán jártál erre, de eszedbe ötlik, hogy miért. Az utcák kihaltak, egy lélek sem jár erre, hogy is tehetné, hiszen bármelyik pillanatban kiugorhat egy bűnöző a sikátor sötétjéből, vagy a messzeségből bárkit lelőhetnek. Sok itt a bűneset, sokszor hozták át ide a nézeteltéréseket, hiszen ide valamilyen okból kifolyólag ritkábban járnak rendőrök.
A kocsma előtt áll két részeges alak, nagyokat kacagnak, szinte az ő hangjuk zavarja meg a kényelmetlen, már-már félelmetes csendet.


A hozzászólást Robin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 10, 2011 11:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 9:24 am

Körberepülöm a helyet, és megpróbálok mindent megfigyelni. A veszélyesnek tűnő embereket, sötét alakokat, vagy akármilyen olyan alakokat, akik informátoroknak néznek ki. Ezt követően a lehető legnagyobb körültekintéssel és amennyire csak tudok a legjobban rejtőzködve keresek egy ablakot, és megpróbálok betekinteni a kocsmába. Ott is körülnézek, megszámolom mennyien is vannak bent, és hogy ténylegesen melyik is tudna nekem komoly problémát okozni.
Ha megtudtam, ami akartam, akkor leszállok a földre, valamelyik közeli sikátorba, és biztonsági emberekkel kezdek foglalkozni, ha vannak. A hajtóműveim elég hangosabbak, mintha lábon lopakodnék, úgyhogy azt teszem. "Lőtávolon" belül próbálok jutni. Övemből előveszem a bumerángomat, célzok és dobok. Remélem elég a gyakorlatom, hogy fejem találjam a tagot, na ezt követően veszem csak le hátamról Vasrombolót. Ha többen is vannak, akkor biztos megnézik mi történt a társukkal, és várom a megfelelő pillanatot.
Ha nincsenek biztonsági emberek, akkor a bejárat előtt szállok le kezeimbe veszem Vasrombolót, és Lélekrablót, majd hajtóművek kellemes dorombolása közben belépek a szórakozóhelyre. Úgy tartom hogy a kintről látott nehéz esetek elől védve legyek a fegyvereim által. Na és megpróbálom meglátni azokat a tagokat, akik informátornak tűnnek, és kintről láttam őket. Ha megvan legalább egy, akkor hozzá intézem a szavaimat.
- Te! - Bökök a fejemmel felé. - Érted jöttem. Kövess békésen, vagy nagyon megbánja itt mindenki! - Megpróbálok olyan határozott lenni, amennyire csak tudok, és csak remélem hogy elég lesz ennyi is.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 11:10 am

Az épületet körbecikázva nem láttál az ajtóban álló két emberen kívül mást, távolabb megütik ugyan füled a zajok, de a kocsmát nem őrzik verőlegények. A szórakozóhely mögötti sikátorban parkolsz le, és indulsz el egy ablakhoz.
Benn a buli már a tetőfokára hágott, majdnem mindenki talaj részeg, látsz itt alkoholistákat, rossz arcú nagydarab fickókat, de szemed egy öltönyös fickón ragad meg, ki csendben iszogat a pultnál az ugyancsak rossz arcú pultossal beszélgetve.
Ekkor fütyülés zaja üti meg a füled, a hátad mögül jön a zaj, és az eddig az ajtónál álló fickó egyike kerül eléd, kezében már nemesebbik felével pislog a látottakon, valószínűleg üríteni szeretett volna.
Beszélni sem volt igazán ideje, mert támadásba lendülsz, a bumeráng úgy vágja arcon szegény fickót, hogy nyekkenés nélkül borul bele a mellette lévő konténerbe.
- Joe! Mivan?! Már a slagolás sem megy már?! - Kérdezte a másik férfi, aki valószínűleg az ajtóban állt, majd lépésekre figyelsz fel ismét.


//Off: Egy támadást írtál le, és két ember áll a kocsma bejáratánál, túlságosan előrehaladtál. Smile //
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 11:53 am

Hát akkor félig meddig be is jötta tervem. Szerencsére még nem látott meg a társa, és a hangjából ítélve a véralkoholszintje igen csak a felső határt súrolhatja. Vagy legalábbis remélem, mert ha nem akkor kicsit nehezebb dolgom lesz, és ha itt elkezd nekem óbégatni, akkor lesz nekem nemulass. Gyorsan körülnézek, és leginkább az ájult tag feletti sötét helyek felé orientálódik a városnézési hobbim.
Ha találok egy elég sötét beszögellést, vagy legalább egy kapaszkodót, amin meg tudok állapodni egy kicsit, akkor azonnal felröppenek oda. Remélem van egy vízköpő a közelben, amire ráállhatok. De hát ez Gotham City, itt ne találnék. A hajtóműveket kikapcsolom, és megpróbálok beleolvadni az árnyékokba. Elég hogy ha egy kicsit hasonlítok a környezethez, mert hát ki is nézne felfelé éccaka, mikor ilyen sötét van.
Szóval megvárom amíg meglátja társáát, és mint minden részeg közel megy hozzá. Legalábbis remélem. Ekkor levetem magam a magasból, és hátát célzom meg. Ha jó ívben esek, akkor egyetlen "taposással" eszméletlenné tudom tenni. Persze nem akarom a férfi halálát, ezért ha szükséges akkor a hajtóműveimmel lassítom egy kicsit. De ha így már túl kicsit lenne az erőm, még ütök egyet a tarkója felé. Csak hogy biztosan elájuljon. Legalább annyira mint amennyire én eszméletlenül jól nézek ki. Főleg ezekkel a csini szerkezetekkel a hátamon.
A lehető leghallkabban, próbálok eljárni, és úgy hogy senki meg ne hallja, Ha sikerül minden, akkor jöhet a következő lépés. Visszateszem a bumerángot az övembe. Még körüljárom egyszer a helyet, hogy biztos ne tudjon hátamba kerülni senki. Ha nincs veszélyes elem, aki megfelelne a feltételnek, akkor a bejárathoz sattyogok. Önbizalomtól telve belépek, várok pár másodpercet, hogy a látványomat megemésszék. A fickót célzom meg, akit kintről láttam.
- Te. - Mutatok rá. - Velem jössz, vagy nagyon le leszel agyabugyálva! - Hát bármennyire is próbálok félelmetes lenni, lehet hogy nem érem el a kívánt hatást. Ennyi centivel a mai világban nem nézik az embereket teljesnek. Na mindegy, ha nem hallgat a szép szóra, akkor mást kell bevetnem.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2011 2:24 pm

Terved sikeresnek bizonyul, és a fickót gond nélkül elintézed. Ilyen illuminált állapotban, nem hogy észre nem vesz, még talán ha csak elbújtál volna egy kuka mögé, sem bírt volna téged felfedezni. A magasból való leugrás már megtette a hatását, így nem kellett kezeiddel nyugovóra térítened, így most két eszméletlen kocsmatöltelékkel a sikátorban, önbizalommal telve indulsz portyára a kocsma körül.
Nem találsz már senkit, ki veszélyt jelenthetne rád, így tiszta út vezet téged a bejárathoz, belépésed először nem veszi észre senki, a zaj, és a gépből áradó zene mindent elfojt. A felkiáltásodra azonban felfigyelnek, és először nagyot néznek az elmondottakon, és az általad mutatott férfira szegeződik tekintetük.
Ismét rád néznek, majd amilyen hangosan csak tudnak, elkezdenek torkuk szakadtából nevetni.
- Te, nézd már a kislányt, hősködni akar. Háháhá. Ennek fene sem tréfa. - Hangoznak el a gúnyosabbnál, gúnyosabb megjegyzések, úgy néz ki nem igen vesznek téged komolyan. Talán komolyabb eszközökhöz kellene folyamodni.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimePént. Dec. 16, 2011 11:21 am

Még pár másodpercig csúnyán nézek, amennyire csak tudok, de hát mit is vártam. Egy ilyen aprócska lány ebben a nagy városban, nehezen tud érvényesülni. Így hát lehorgasztom a fejem, és megadom magam a sorsomnak. A nagy szavak alábbhagynak, és csak a realitás maradt. Karomat leengedem, megigazítom a maszkomat és elindulok a pult felé. Nem törődök a rám szegeződő tekintetekkel, csak megpróbálok beleolvadni a tömegbe. Ezt mondjuk kötve hiszem, hogy sikerülne, de hát még történnek csodák. Ha minden gond nélkül elérem a pultot, még mielőtt rendelnék körülnézek lopva. Hátha valakki turpisságban törné a fejét. Akár ha tömörülnek körülöttem, akár nem megpróbálok nem foglalkozni vele. Rácsapok a pultra, csak hogy rám figyeljen a csapos, és kurtán annyit mondok.
- Tejet! - Ha lehet a férfi mellé érkezek meg, akit még kintről szurtam ki.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 8:01 pm

A bennlévők viselkedése nem hagyott alább még akkor sem, mikor el kezdtél közeledni a pult felé. Nevettek, hahotáztak, csupán a pultnál álló, általad megszólított fickó néz rád szúrós tekintettel, mire a mellette ülő fickó felpattan helyéről.
Az öltönyös férfi nemes egyszerűséggel int, még pár másodpercig azt hiszed, hogy feléd mutat, de ekkor mozgolódásra leszel figyelmes a hátad mögül.
- Komolyan azt hitted, hogy beléphetsz a kocsmámba, és fenyegethetsz engem?Billi Bobot? - Kiáltott mérgesen a pultra csapva.
Odáig szinte el sem jutsz, hiszen ahogy hátra pillantasz 3-4 méretes férfi áll fel ülőhelyéről, és közelednek feléd zsebeikben kotorászva, míg szemből az öltönyös férfi mellett ülő tag karba tett kézzel vár.
Komolyan gondoltad, hogy ezután a felkiáltásod után, gond nélkül lefetyelheted a tejet? Nincs pardon...pontot kell tenned az ügy végére.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 7:04 pm

Ajjajj, mi lesz itt. Talán csak nem bunyó. Egy ilyen helyen, hát hogy gondolják milyen úri hölgy vagyok én? Hát persze, hogy semmilyen. Lassan felemelem kezeimet, és észrevétlenül az irányítópanelen kezdek el zongorázni. Remélem megadás jelének veszik, és úgy próbálok fordulni, hogy ketten mögöttem legyenek. A megfelelő pillanatban maximumra állítom a fúvókákat, mert hát a táv kicsi, és én is az vagyok, míg mindenki más egy óriás. Így hát nem fog remélem nagyon maradandó élményt nyújtani a találat.
Hátra vetem magam, hogy a hátamon lévő bumerángok végei arcon, vagy állcsúcson találják a rám törni akarókat. Akár sikerült, akár nem, egy kecses hátra szaltóval próbálok mögéjük kerülni, hogy egy oldalról kapjam az áldást. Féltérdre érkezek, hogy alacsonyan maradjak, mert hát magas emberek nehezen küzdenek apró ellenfelekkel, és az akció végeztével jut el az agyamig, mit is mondott.
- Hahahahaha!!! - Tör ki belőlem elemi erővel. - Billy Bob! Hahahahha! Hát ez nagyon jó! Billy Bob! Mi vagy te valami country énekes? - Könnybe lábad a szemem úgy kacagok, de azért amennyire csak tudom figyelek a támadóimra is. Ha bármilyen támadás érne, akkor megpróbálom a még a hátaimon lévő bumerángokkal védeni. Egy-egy forgás igen csak fájhat az ellennek ha eltalálja őket.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:46 pm

Bumerángodnak köszönhetően megleped támadóidat, akik hátravágódnak műveleted következményeként, de nem sokáig örülhetsz, hiszen mintha egy sárkánnyal küzdenél, újabb két fickó kel fel asztaláról. Kezükbe vesznek egy-egy sörösüveget, és letörve a végét, indulnak meg felét.
Az öltönyös fickó gúnyolódásodon fintorog egyet, mire a testőr elindulna felég, de a cowboy kalapos férfi megállítja őt.

Burnley-i Búvóhely kocsma 1895359-wolvie030

Ketten padlót fogtak, de négyen indulnak meg feléd. Az asztalok akár fegyvert is nyújthatnak, de ugyanúgy akadályt is. Két ember kezében törött sörösüveg, míg kettő kezében kiskés.
Jobb oldaladon ketten közelednek feléd, középen egy, és a bal oldalt is egy rossz arcú.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 11:29 pm

Felállok és úgy várom az új vendégeimet. Hátamról kezeimbe helyezem a bumerángjaimat, és halkan bekapcsolom a hajtóműveket. Akár egy-egy pajzs úgy tartom őket, és a könnyebb mozgatás érdekében rásegítenek a fúvókák is. Lassan elkezdek forogni, csak hogy mindenkivel szembe tudjak nézni.
- Ó hogy ennyi erős ember kell egy gyenge nő elfenekeléséhez? De büszkék lehettek magatokra, négyen egy ellen. Ez még nekem is sok lenne, ha nem lennék maga Dr. Löket. DR. LÖKET!! Ki el fog titeket intézni, és még a hajam sem lesz gubancos. - Ezzel a lassú körök felgyorsulnak, és akár egy primadonna, vagy még inkább egy búgócsiga forgok. Karjaimat összekulcsolom, megfogom bumerángjaim végét, és amennyire csak tudom legkisebb átmérőn pörgök. A fegyvereim magasságát változtatom, nem csak deréktájban találja el az illetőt, ha lesz ki elég merész a támadáshoz, hanem váltogatom. A távolsági támadások ellen is védjen valamennyire. Ez még csak az első lépés.
Ha kitapasztalták mennyire is szélesen csalapálok, akkor kinyújtom kezeimet, csak azért a plusz félméterért. Így talán le tudok minden sérülés nélkül teríteni még kettőt közülük. Természetesen csak a magam sérüléseire gondoltam. Egy betört fej csak jót tesz a hím soviniszta bandának, a sok keményfejű legalább tanulja meg ki is itt az úrihölgy a háznál.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeCsüt. Jan. 05, 2012 9:28 pm

Úgy tűnik a kocsma vendégei mind kinevezték magukat a cowboy kalapos férfi testőrévé, vagy csupán a pia mondatja velük, hogy tegyenek ártalmatlanná egy "védtelen" lányt.
Aki nem kel fel ülőhelyről az is mind nevetnek rajtad, vagy éppen az ellenfeleidnek szurkol, de nem kell aggódnod, a négy nehéz fiút még három követi, úgy tűnik többszörös túlerővel állsz szemben.
Az első két fickót a részegség miatti botladozást követően telibe trafálod, a többi már eszesebb, nem közelítenek meg téged, várnak míg ki nem fáradsz.
- Nem szégyellik magatokat? Egy nővel szemben ennyi tulok? Hol marad az udvariasság? - Szólalt meg egy hang az éljenző tömegből, majd a hang tulajdonosa felkelt ülőhelyéről, ezzel teljesen felfedve arcát.

Burnley-i Búvóhely kocsma 131622144q_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 8:32 am

Bár lovagom van, de ez még nem biztosítja a nyerési lehetőségeimet. Na meg, hogy nézne ki, ha egy szuperhőst valami kocsmatölteléknek kellene megvédenie. A forgáson lassítok, még mielőtt olyat tennék önkénytelenül is, ami egy lánynak soha nem válik dicsőségére. Mielőtt még elérném a mélypontot elengedem Vasrombolót. A centrifugális erő nagy találmány, ha lehetőségem van rá, megcélzom vele az egyik tagbaszakadt kocsmatölteléket. Remélhetőleg leteríti lábáról legalább addig, míg "végzek társaival".
- Ó mit tehet egy fiatal lány, ennyi nagy erős férfi ellen. Még a végén levesztek a lábamról fiúkák. - Maszk mögül kacsintok az egyikre, akár látja akár nem, megnyugtat a tudat még mindig én vagyok itt a fő látványosság. Hát melyik másik maszkos őrült tudná ennyire kihozni a sodrából ezeket?
Lélekrablót pajzsként magam mellett tartom, a jobb oldalamat védve vele. Ujjaimat akár egy zongoraművész járatom az irányító panelen. A fúvókákat átállítom, így függőlegesen fogják nyomni maguk előtt a levegőt. Ez pedig a tökéletes pillanatom a rohamra. Pajzsot kereszbe tartom, így nagyobb felületen tudok letámadni, és nekirontok azoknak kik ellentétes irányba vannak az előbbivel. A célom először csak ledönteni őket a lábukról, és ugaz csak álmaimban, de talán az alkohol, és a sok sokkhatás elég az ott maradás meghosszabbításához.A mozdulatot egy ugrással próbálom befejezni, a deszkát magam alá kapom, és a férfiak mögötti asztal tetejét célzom meg. Így a bumeráng az asztalon, és pedig a bumerángon fogom várni a következő támadást. A magaslati előny sokat számít főleg egy ilyen apró lánykának.
- Na most gyertek ha mertek, és hajoljatok meg nagyságom előtt.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 8:54 pm

Bár téged nem igen hoz lázba egy védelmező a sok kigyúrt verőlegény között, ő mégis a többi delikvens közé veti magát.
Persze, hogy te se unatkozz megindul feléd a brigád, és lám, gondolkoznak, mivel egyszerre teszik ezt.
Az egyik fickót le is teríted Vasrombolóval, de a többi nem tágít, és a rohamod megakad. Lehet, hogy erősebb vagy egy átlagos nőnél, és a bumerángod sem fogpiszkálóból készült, de négy nehézfiút nem bírsz elsodorni.
Hiába a fúvókák, nem vett a bumerángod akkora lendületet, hogy letarold a bandát, ellenkezőleg, elkezdenek téged hátrafelé tolni fegyvereden keresztül, a fal felé.
- Pillanat hölgyem, és felszabadítom magam! - Kiáltott a hősöd, ki ekkor már két fickóval végzett. Tudsz számolni? Négy maradt.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2012 9:13 am

Hát a tervek szépek és jók, de sajnos a legtöbbje csak terv marad. A teljesítés na az a lényeg, az pedig mind mindig gondokba ütközik. Nem elég, hogy saját tökéletesen kidolgozott testem nem mindig engedelmeskedik az akaratomnak, de még ezek a mosdatlan koszos kocsmatöltelékek is ellenem vannak. Hát termetem most is visszaüt. Persze ha két méter húsz centi magas két mázsás díjbirkozó lennék, le tudtam volna őket nyomni, de így csak a kínkeserves vereség érzését érzem a számban. Egyre csak szorítanak vissza, ez ellen pedig nem tudok mit tenni. A férfiak még oly kultúrálatlanok is, erősebbek nálam. Igaz dolgozik bennük az etilalkohol, de még izmaik felülkerekednek az enyémen. Hát mire volt az egész életen át tartó edzés, ha még ezeket a petyhüdt ellenfeleket sem tudom jobb belátásra téríteni? A kérdés jó, és ekkor kaptam volna nagyapámtól a fejemre. Hát minek van az a nyakamon, ha nem használom. Mi értelme lenne a létnek ha nem használom gondolkodásra minden adandó alkalommal. A terv már születőben, már csak be kell hogy váljon. Az utóbbiakból ítélve ez nem lesz egyszerű. Arra számítva, hogy elleneim nem számítanak az új szélirányra. Ujjaimat csak egyszer járatom végig az irányítópaneleken, és ennyi is elég. A fúvókákat függőlegesre állítom, hogy a nyomás iránya megváltozzon. A lábakat veszem célbe a bumerángommal, és még egy kicsit én is segítek bene. A fegyveremnek új irányt adok a padló felé, hogy még ha ne is törje el lábaikat, de elég fájdalomérzetet juttasson az agyukba, hogy a következő lépést is megtegyem. Ha sikerült a csapás akkor jobb könyökömmel megcélzom a bal oldali állcsúcsát, és egy "KO"-nak tökéletesen megfelelő ütést próbálok mérni ellenségeim negyedére. A másik csak most jön, lendületemet tovább vivén jobbra pördülök meg a tengelyem körül, és rúgásra készen veszek erőt magamon. A jobbik tagot akarom oldalba találni, hogy együttes erővel földre küldjem mindkettőt.Végül pedig övemen lévőt veszem elő, és egy hátraszökellést követően felkészülök a következő támadókra.
Ha nem jött volna össze a lábtörő mutatvány akkor művészi énemet veszem elő. Igaz nem vagyok járatos a nagyvilág színdarabaiban, de ezt már láttam pár hete a Gotham City leggyönyörűbb átriumában. Elengedem a bumerángot, és remélem még mielőtt reagálhatnának alacsonyabb szintre csökkentem ismertségünket. Karom izmai csak úgy dagadoznak ez erőfeszítéstől, ahogy faltörő ütésemet készítem elő. Teljes erőből célzom meg férfiúi szervüket. Talán még fognak tudni utódot nemzeni, de most nem a fajfentartásért aggódok, csak a saját egészségemért. A sikeres találat után pedig, újra életmentő szerkezetemet veszem igénybe. A fúvókákat függőlegesre állítom, de most úgy, hogy a plafont vegye célba. Gugolásból emelem meg a fémtestet és körülbelül fejük irányába vezetem, hogy még két strigulát karcolhassak a fegyveremre.
Ha tényleg nem sikerül semmi, és már kiszabadítani sem tudom a gonoszok markaiból kedvencemet, akkor hátra szökkenek, úgyhogy elég távol legyek mindenkitől, és felkészülök a test-test elleni harcra. Nem szeretem az olyan eseményeket, amikben én is megsérülhetek, de néha elkerülhetetlen a dolog. Szóval kezeimet felemelem, talán ezt hívják a bokszolók kezdő állásnak, és várom a támadásokat. Alacsony mivoltomat, és gyorsaságomat akarom beveti ellenük. Az ütések elől megpróbálok elhajolni, ha elég nagy lendülettel csapnak, akkor eltérítem a kart, és a könyöknél a megfelelő ponton erőhatást kifejtve próbálom kimozdítani a végtagot a helyéről. De a lényeg a kitérések, csak akkor támadok vissza, ha van elég időm, és lehetőségem rá.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 9:58 pm

Vészmegoldásod jó ötletnek bizonyult, s még ha négy embert nem is bírtál eltolni a bumeránggal, a fúvókák megfordítása remek megoldásnak bizonyult a gond elhárítására. A lábfejek recsegnek, s igaz másodpercekig tart mire eljut a nehézfiúknak a tudatába, hogy bizony itt sérülés történt, mégis megtette a kívánt hatást.
Idejük sincs reagálni, hiszen előkapod az életen át tanult harcművészi képességeidet, amivel ők nem igen tudnak vetekedni, főleg nem sérült lábfejekkel, így már könnyen levered a nagyját.
- Nincs itt rám szükség hölgyem. - Mosolygott a férfi, aki már ugyancsak végzett ellenfeleivel, de ekkor a rejtélyes fickó hátranéz a cowboy kalapos munkaadó reakciójára. Ő csak egy bólintással válaszol, és az eddig elegáns, öltönyös fickó levedli magáról ruhakölteményét.

Burnley-i Búvóhely kocsma Flex-Mentallo-4-297x300_www.kepfeltoltes.hu_

- Gyerünk Pöröly kapd el őket. - Kapta az utasítást a nagydarab férfi, majd egy fintort engedve meg magának elindult felétek.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 11:42 pm

Hát úgy látszik a hódolók nem akarnak fogyni. Még egy és még egy. Mint valami fordított matrjoska baba. Egyet elrakok, és kijön belőle egy másik, csak ez nem kisebb hanem nagyobb. Úgy néz ki most aztán hírnevet szerezhetek magamnak, csak ütök-vágok, és ezek a keményfejűek egy életre megjegyzik, a nevemet.
- Ó te szegény, még nem tudod kivel állsz szemben. Én vagyok Dr. Löket, és most nagyon el leszel verve. - Lassan előrelépek, és úgy teszek, mintha fel akarnám venni a földről bumerángomat. De ehelyett csak a panelen pötyögök. Legnagyobb fokozatra állítom, de még mielőtt el is indítanám kivárom a megfelelő időt. Kezemben még mindig az apróságot fogom, és várok. Csak akkor lépek ha támadásba lendül. A földön lévő bumerángot útjára indítom, és reménykedek. Ha rálép akkor rövidre tudom zárni a harcot. Remélem kicsúszik a lába a hirtelen jött mozgó talajtól, és egy ügyes sprinttel elég közel tudok érni hozzá, hogy a nyakán lévő megfelelő pont megnyomásával álomba szenderítsem egy időre.
Ha nem lép rá, mert túl jók a reflexei akkor jön a galiba. Ugrása közben megcélzom a fejét nagyapám bumerángjával, és felé dobom. Majd amilyen gyorsan csak tudom követem. Akár elhajol, hátrál, vagy éppen támad, megvárom a mozdulatát. És ha eljön a megfelelő pillanat, megtámadom, persze ha támad akkor előbb megpróbálok elhajolni, és utána támadni.
A célpontom a térde, ezeknek a nagy ökröknek mindig a térdük a gyengéjük. Addig sem túl gyorsak, mínusz egy végtaggal, már csigalassúsággal mozognak. Térd csontot akarom kezembe kaparintani, és egy erőteljes mozdulattal, persze a mutatóujjammal a megfelelő helyen nyomva, megpróbálom kificamítani azt. A nyújtott térdszalagok, nem csak nagyon fájnak, de míg vissza nem rakja valaki, addig még ráállni sem tud. Így pedig már csak a távolságot kell tartanom vele, és nem tud kárt tenni bennem. Bármelyik is sikerül, szembefordulok a célszeméllyel. Már csak ő választ el a nagy "Ő"-től. Nem riadok meg szúrós tekintetétől, sem borostájától. Ha nem sikerül, akkor folytatódik a harc. Gyorsaságomat mérem össze az övével, és csak remélni tudom győzelmemet, és komolyabb sérülés nélkül úszom meg, a következő támadását.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 10:47 am

Ellenfeled látszólag nyugodt, nyakán az erek mégis úgy pattognak, mintha valami rángatni őket. Izmai dagadnak minden mozgásának hatására, és valóban amint közeledik lehet csak látni, mekkora szekrénnyel van dolgod.
Az általad elindított bumeráng suhan a férfi lábai felé, és a terved sikerül is, viszont nem várt következménnyel. Pöröly valóban rálép az elindított fegyverre, de nem hogy kivinné őt az egyensúlyából, hatalmas reccsenéssel adja meg magát a nagydarab férfi súlya alatt, mikor az beletapossa a gyorsan száguldó bumerángot a földbe.
Válaszként csak egy gúnyos vigyort enged el feléd, a cowboy kalapos fickó ellenben hangosan kinevet téged.
- Pöröllyel nem végezhetsz egy egyszerű bumeránggal. - Mondta neked a nem kívánt instrukciót, amolyan lehangoló véleményét.
Mivel az első terved nem jött be, így a kis bumerángodat indítod el a feje felé. Jól gondoltad nem valami gyors, a nagy erőhöz reflexek nem társultak, csupán kezét tudja a feje elé tenni, de az is épp elég, hogy bumerángod lepattanjon róla.
Ekkor nekirontasz. Kellett neki idő, mire felfogta mi történik, így lelépett a bumerángodról, és feléd rúgta azt. Nem hitte volna, hogy el is talál a meghajlott fegyverrel, de sikeresen megakasztotta a támadásod, ettől eltekintve még szabad az út, de a meglepetés ereje eltűnt.
- Segíthetek? - Kérdezte tőled az idegen megmentő.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 8:50 am

Sírásra görbül a szám, hát ennyit jelentett neki az én drágám. Egyetlen egy lépéssel teljesen tönkretette. Még szerencse, hogy az üzemanyag nem kezd el belőle szivárogni. Nem lenne túl jó, ha egy hanyagul eldobott csikk miatt begyulladna a kerozin. Hát nem kis munka lesz kikalapálni belőle azt a lábnyomot, de most nem szabad ilyennekkel foglalkoznom. A férfi nem csak átlagos, biztos valamilyen szuperképességgel rendelkezik. Első ránézése sokkal erősebb, mint az átlag ember, ezzel pedig ellenállóság is jár, az már csak szériatartozék, hogy lassú a gondolkodása. Na ezt fogom ellene használni.
- Köszönöm a felajánlást megoldom egyedül is. Olyan férfit még nem hordott hátán a föld, amelyikből egy nő ne tudott volna bolondot csinálni. - És vigyorgok mint a tejbetök, kedves "szövetségesemre". Gyorsan felmére ma terepet, és megpillantom Lélekrablót utolsóelőtti akciómból kifolyólag a földön mögöttem. Egy csettintéssel nyugtázom lehetne egy távirányítót is beleszerelni, akkor ilyen helyzetekben nem kellene mindig érte rohanni. Na de hát ez van, ezzel kell beérni. Lassan hátrálok, és a maradék vendégre is félszemmel figyelve, azért megpróbálom újra magaménak tudni Lélekrablót. Ha minden gond nélkül sikerül, akkor felkészülök a következő támadásra. Ha közben megrohanna, akkor elvetődök az útjából, és ha van rá esélyem, akkor egy asztalt, vagy széket még az útjába borítok, hátha a nagy rohanásba félrelépésre tudom csábítani.
Lélekrablóval kezeim között, új tervet kovácsolok. A kocsma pultja lesz a célpontom, nekifutok, még akkor is ha Pörölynek nevezett pont célpontom és közöttem van, maximumra állítom a sebességet, és rövidke kifutópályát, és kis segítséget igénybe véve, megpróbálom az olimpiai csúcsot megdönteni. Elrugaszkodok, és a férfi felett, (ha kell) próbálom elérni a pultot. Szerencsére légi harcra vagyok specializálódva, így ha útközben akarna valamit, akkor bumerángommal tudom kormányozni magamat.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 11:26 pm

Szövetségesed elneveti magát huncut, tipikus amazon megjegyzéseden, helyére állít maga előtt egy asztalt, és leül elé. Keresztbe teszi kezeit, és úgy nézi az előadást, kívánságodnak teret engedve.
Az ellenfeled azonban nem tágít védettje elől, olyan masszívan áll a pult előtt, ahol a cowboy kalapos férfi üldögél halálos nyugalommal, hogy szinte megdönthetetlennek látszik a bástya.
Új tervednek próbálsz köralakot adni, ezért elkezded az akciót, de még bumerángod segítségével sem éred el a célod. A kocsma nem egy hatalmas épület, magas mennyezettel, s mivel ellenfeled nyújtózkodás nélkül eléri azt, esélyed sem volt a megkerülésére, sem hosszában, sem magasságában. (Off: Remélem nem is gondoltad komolyan. Smile) Éppen ugrásod pillanatában már szinte érezted a pult közelségét, lábadon kezek szorítását érzed, és a férfi elemi erővel ránt téged vissza, de a lendületet megtartva egy asztalra tessékel téged, ami keserves nyekergéssel adta meg magát, mind a férfi erőkifejtésének, mind a súlyodnak köszönhetően. Lélekrabló pár méterre csúszik tőled, pont "szövetségesed" lába elé.
Csontod nem tört ugyan, de fájlalod a bal vállad, valószínűleg zúzódás, de ez neked semmi, komolyabb sebekből is kigyógyultál már. A frontális támadás nem sikerült, megkerülni sem bírtad ellenfeled. Valami mást kel kitalálnod. Eközben a férfi nem támad meg, pedig kiszolgáltatott helyzetbe kerültél, ugyanazzal a mentalitással áll a pult előtt, mint ahogy eddig is tette.
- Ez fájhatott hölgyem. - Jegyezte meg a nyugodtan üldögélő férfi, miközben az általad kikérdezni kívánt fickó nagyokat kacagott.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2012 10:10 am

A méreg elönti a kobakomat. Hát ilyen nincs eddig kettőből kettőt ő vitt, de nem fog ez így menni mindig. A kocsma egy nagy kupi, de hát kell egy kis nyugalom. Ha nem támad hát kiprovokáljuk. A legközelebbi asztal felállítom, egy széket mellé rakok és leülök rá. Szembefordulok az óriással, és csak mosolygok rá. Egy tisztának tűnő pohárba öntök egy kis fájdalomcsillapítót, és felhajtom. Az üveget a kezembe forgatva jön az ötlet. Hát ha már a közelharc nem vezetett sikerhez, akkor jöhet a távolsági. Persze ha nem hagy időt a szusszanára, akkor mint a villám mozgok, és próbálom kikerülni az össze támadását. Majd pedig a megfelelő pillanatban megpróbálok visszatámadni a gyengepontjaira.
- Remélem szomjas vagy nagyfiú, adok egy keveset inni. - Ha nem támad, akkor a kezemben lévő szeszes üveget hozzávágom, majd keresek egy kövektezőt, és azzal is ugyanezt teszem, és így tovább, míg meg nem monzdul, vagy el nem fogyik az asztalokról/padlóról az összes üveg, pohár, és minden amit könnyen lehet dobni. Végül pedig, ha még támad, vagy ha nem akkor is felkapom a bumerángjaimat, és védekezőleg magam elé tartom őket. A testemet védem vele, és ha szorult lenne a helyzet, akkor a hajtóművekkel próbálom elkerülni a csapásokat. Természetesen ha nem hagyja annyiban a hajigálást, akkor azonnal védekezek, és megpróbálom elkerülni csapásait.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2012 10:17 pm

A férfi olyan bután néz rád, mintha csak most született volna, vagy nem érti szándékod, esetleg egyszerűen csak hülyének néz.
- Hm...kellemes az este. - Nézett az órájára a férfi, ki eddig segített neked, mire a Cowboy-os pasas felállt székéből, és rád nézett.
- Unom ezt az estét. Hölgyem, uram, köszönöm a szórakozást, de mára elég volt ennyi önökből. - Mondta, majd elindult a hátsó kijárat felé.
- Na azt már nem, nem ezért követtem magát hónapokon keresztül. Válaszolni fog a kérdéseimre. - Pattant fel helyéről az ismeretlen, pisztolyt ragadva a férfi felé. Nem várt fordulat, végre egy olyan pillanat, mikor nem te vagy a főszerepben, bár ez egy lánynál nem elfogadható.
- Pöröly kapd el. Ha végeztél, ne hagyj nyomokat. Csak diszkréten. - Válaszolt a tag fél vállról, majd elindult az ajtó felé.
Ekkor a "szövetségesed" meghúzni készült a ravaszt, de egy felé repülő szék megállította őt. A fegyver tőle pár méterre repül, és végre megtörténik az amire vártál. Megiramodik feléd, bár nem rohammal, csupán lépked, miközben megnyalja szája szélét.
Az általad is figyelt férfi pedig eltűnt az ajtó mögött.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 11:50 am

Egy kicsit sem aggódok, megmentőmnek kikiáltott pasi, nem az akinek elsőre hittem. Hát, hogy ennél fegyver legyen? Talán csak nem le akart lőni valakit. Azonnal bevitetném a rendőrségre, ha tudnám, hogy nincs engedélye rá. De amilyen szerencsém szokott lenni, biztos ott tartja a zsebében. Na, de akkor térjünk vissza melákra.
Felragadok két gyufaszálat a földről. Odatartom bumerángom egyik hajtóműjéhez, és megvárom míg begyullad. Látványosan felé tartom Pörölynek, és csak egy eléggé vak, vagy értelmi fogyatékos ember nem venné észre ezt a jelenetet.
- Na figyelj melák! Az a sok alkohol, ami most már beitta magát a ruhádba, és ragacsossá tette a hajadat, eléggé gyúlékony. Na és mit gondolsz miért fogom, én ezt a gyufát a kezembe? Kettőt találhatsz, annyi lehetőség van, hogyan is végződhet ez a kalamajka. – Egyet előrelépek, és csak vigyázva, el ne oltódjon az őrlángom, arcába mutatom. - Most szépen leteszel arról, hogy rám tedd a kezedet, és eltűnsz tíz másodperc alatt. Tudom, ez elég nehéz lenne mindenkinek, de hidd el a másik lehetőség nagyon fájna. – Látom rajta, nem éppen az agytekervényei miatt vette fel a leendő informátorom, de hát nincs ezzel baj, el tudom én magyarázni rendesen. – A másik lehetőség ez a kis lángocska. Ha csak a közelébe is mész olyan fáklyát csinálok belőled, hogy még Hármassarok-ból is látják majd. Akármennyire is keménykötésűnek tűnsz a tűz még neked is ártana, vagy nem, akkor is égés közben beszívod a jó meleg lángokat, és megperzselt belső szervekkel nem jó élni, de ha ott is sebezhetetlen lennél, az oxigén elégne körülötted, és fuldokolva eszméletlenül rogynál a földre mielőtt csak hozzám érhetnél. – Utolsó szavakat már olyan magabiztos vigyorral mondom, mintha ez a kis szösszenet lenne a világ legtermészetesebb mondata. Megvárom mire dönt, ha harcolni akar, akkor állok elébe, és minden ütése rúgása, támadása elől megpróbálok kitérni, és felragadni bumerángjaimat, éltető táncom közben. Ha nem támad, akkor jobb a helyzet. Azonnal felkapom a bumerángokat, beállítom teljes sebességre őket, és kireppenek az ablakon. Nem különösebben érdekel az eszméletlen tag a földön, de majd ha végzek kihívom a mentőket. A többieknek is elkelne egy-két nap kórházi ápolás. Ha sikerül elrepülnöm a tett színhelyéről, akkor magaslati pozíciómat kihasználva, megkeresem az éppen távozó alakot, és követem egy ideig. Lehetőleg észrevétlenül.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2012 10:31 am

Találtál végre egy olyan taktikát, ami használható is, és még elmagyaráznod is sikerül a férfinak, mi történik, ha támad. Az lassú, akadozó mozgással emeli kezeit a megadás szándékaival, majd hátrálni kezd, arra, amerre főnöke hagyta el a kocsmát. Arcán olyan fintor mutatkozik, amit nem a legyőzötteken szoktál látni, nem...ez a bosszú álarca, amit vegyesít némi gúnyos vigyorral. Talán sosem volt még méltó ellenfele, akárhogy is, azzal, hogy elengedted, nyertél magadnak egy nemezist.
Mikor az ablak felé vennéd az irányt, látod, hogy "szövetségesed" nincs a földön. Eltűnt. Egy bőrmaszk jelzi csupán azt, hogy itt járt.

Folytatás: Főutak, utcák, sikátorok, hidak
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 8:09 pm

//Magánkaland kezdő reagálás//

Burnley...mikor is voltam itt utoljára? Á, bele se akarok gondolni. Gyermekkorom hosszú, gyatra évei jutnak eszembe, az álmatlan forgolódások, az örökké tartó pasziánsz partik...szörnyű emlékek. Nagyot szippantok a sajnos nagyon is ismerős környék levegőjéből. Levegő? Cigifüst, mindenféle betegség, és őrület terjeng a panelházak között. Kiskoromban sose esett le, de veszélyesen közel van ide Arkham, minden tébolyával ,rosszindulatával, és gonoszságával. Hehe...Arkham. még több emlék. Azok se a legjobbak, sőt...vannak nekem egyáltalán normális, boldog, nosztalgiázásra alkalmas, és ajánlott pillanatom?
Gyorsan megrázom a fejem, és megjegyzem magamban, hogy van még egy indok, miért is kell megtaláljam azt a kocsmát. Az biztos, hogy amint találkoztam azzal a bizonyos férfival (vagy nővel? uh...tényleg nem tudok róla semmit) lenyomok pár felest csak a felejtés, és a jókedv kedvéért. Csak úgy poénból. Miközben befordulok egy baljóslatúan sötét sikátorba, átgondolom még egyszer, utoljára, mit is tudok erről a titokzatos figuráról, aki olyan segítőkész volt az elmúlt napokban.
Már hetek óta terjesztem az alvilágban, hogy szeretnék felcsapni a dilis bohóc bandájába. Sehogy se lehet megtalálni a rohadékot, ami mondjuk pozitív dologként is felfogható, de amíg nem tartozok a csapatjába, addig csupán idegesít, meg egy kicsit megfélemlít. Jó pár barátomnak, régi kollégámnak, meg egy-két nem-olyan-tejhatalmú-bandavezérnek is, akiktől nem tartok, vagy csak minimálisan. Főleg a szabadúszó bérgyilkosoknak érdemes regélni ilyenkor, ők azok, akik tapasztalataim szerint 10 dolcsiért a saját anyjuk belső szerveit is eladják az ukrán maffiának. Általában már meg is tették. Ahogy én látom, ezek a fickók naponta cserélnek munkaadót, és ki tudja, ha szerencsém volt, pont az egyikük Jokeréknél is megfordult. Vagy nem. Csupán annyi biztos, hogy két nappal ezelőtt kaptam egy rejtélyes e-mailt, cím, feladó, nagyjából semmi nélkül (még az e-mail cím is baromság volt, amikről küldték) hogy nem lenne-e kedvem elugrani másnap egy ékszerüzletbe...a többit már ki lehet találni. Elloptam egy nyakéket, érhetett vagy 500 dollárt, majdnem el is kaptak érte, de érdekes módon a következő parancs, amit szintén e-mailen kaptam meg, mi volt? DOBJAM A FINGER FOLYÓBA! Mi a franc? Sokáig gondolkoztam rajta, és komolyan szöget ütött a fejemben, hogy lehet, csak valaki szívat, de hát...megtettem. Percekkel később (!) kaptam az e-mailt, hogy jöjjek el ebbe a kocsmába pontosan ma, este kilencre legyek ott. Rossz előérzetem van az egésszel kapcsolatban, de hát...
Meg is van. Megállok a kocsmaajtó előtt, és mély levegőt veszek. Nagyon remélem, hogy most tényleg a bohóc küldötte fog engem várni odabent. Vagy maga a bohóc. Na jó, maradjunk földhözragadtabbak, az a biztosabb. Nem vagyok fontos ember, de már megfordultam pár helyen, és őszintén remélem, a Joker mellett lesz rá lehetőségem, hogy feljebb kapaszkodjak a ranglétrán. Bármi áron. Megigazítom az ingemet, még egyszer végigsimítom a pisztolyomat, ami egy tokban lapul, rejtve a kabátom alatt, bekészítve, elvégre jobb félni, min megijedni...
És belépek a kocsmába.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Burnley-i Búvóhely kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Burnley-i Búvóhely kocsma
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Burnley-
Ugrás: