DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok, hidak.

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 12:10 pm

Ütök a homlokomra mintha kiment volna a fejemből. Szégyenlősen elfordulok, miközben agyam jár mint a motolla. Na mit is kellene mondanom. Fogalmam sincs, szegény gyerek biztos nem akarta volna ha felfedem, nem véletlenül szaladt el. Belecsapok a kezembe, és akár egy felgyulladó villanykörte is jelezhetné a fejem felett.
- Ja igen, úgy jött akár egy szuperhős, és úgy is öltözködött. Teljes kezeslábas volt rajta, és éppen csak az arca látszott, igaz szemkötő is volt rajta. Talán százötven centiméter körüli lehetett, mert alacsonyabb volt nálam, de az izmai csak úgy dagadoztak. El sem tudtam képzelni, hogy nézhet ki így valaki. A jelmeze közepén pedig egy hatalmas "D" betűre emlékeztető jel volt. Nem mutatkozott be, így nem tudom a nevét. Csak berontott mindenkit elvert, utána pedig eltűnt ahogy jött... Remélem tudtam valamit segíteni. - Arcomon széles, ártatlannak tűnő mosoly. Továbbra is ülők, de már tudom mit fogok csinálni, miután eltűnnek a rendőrök. A banda a környéken van, és az is biztos, hogy volt egy megfigyelőjük is az utcán. Nem törhettek be minden felügyelet nélkül, pont a rendőrség kerületében. Úgyhogy meg kell majd találnom, ez lesz az első igazi küldetésem.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 1:13 pm

A rendőrök mindent feljegyeztek, amit a hősről elmondtál, majd társával összenéztek, mintha egy villanykörte kapcsolódott volna fel a fejükben. Talán túl pontos leírást adtál nekik.
- Nos, köszönjük az együttműködést hölgyem, a biztonság kedvéért az épület előtt lesz egy járőr, míg utánajárunk ennek a bűncselekménynek, ne történhessen meg ismét ez a szörnyű esemény. Majd értesítjük, ha valamilyen fejleményről tudomást szerzünk, vagy esetleg be kellene fáradnia a rendőrőrsre. Jó tanács, ne nyisson ajtót bármiféle idegennek. Viszont látásra. - Köszönt el a rendőr, majd elhagyták a házad társával karöltve.
Nehéz este volt, pedig még csak el sem indultál, igaz tőled függ hova tovább.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 6:14 pm

A kupit és minden zavaró dolgot, amit a házamba hagytak a hívatlan látogatók, eltakarítok. A felborult, eltört, kicsorbított dolgokat helyre rakom, amiket már nem tudok mire használni kidobom a közeli szemetesbe. És ha minden patyolat tiszta, és rendezett ahogy szeretem elkezdem megtervezni a következő lépésemet.
Takarítás közben gondolkodok. A rendőr láttára úgyis elmenekültek, ha voltak is őrszemek. Így információt kell szereznem a bandáról, de hogyan is lehetne ezt összehozni. Töröm a fejem, de a ház előtt strázsáló rendőr maradt csak azonnali választásképpen. Így lebaktatok a lépcsőn, és szem rebegtetve megállok a tiszt előtt, persze ha még itt van. Természetesen nem felejtkezek el a mézesmadzagról sem.
- Üdvözlöm tisztúr. Remélem nem fázik ezen a borongós napon. Hoztam egy forró kávét. Talán felmelegíti eléggé, hogy könnyebben kibírja a szolgálatot. - Nyújtom át a bögrébe a gőzölgő fekete folyadékot. Ha elvette csak nézem gyönyörködtetve, és közben látványosan összehúzom magam, mintha fáznék. Mondjuk így is van, még nem szoktam meg teljesen ezt az éghajlatot, pedig már oly rég eljöttem Ausztráliából. Megvárom míg befejezi, és csak utána fogok rátérni a fontosabb dolgokra.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 9:37 pm

A takarítás, és rendbeszedés nem tart tovább fél óránál, nem igen rongálódtak meg a berendezések, hogy órákat eltölts a takarítással. A rendőr kinn ül az autóban, és valóban elég őszies, szeles az idő. Egy lélek sincs az utcán, mondjuk tizenegy órakor ez nem is csoda, még ezen a környéken sem.
A férfi meglát, és reflexszerűen száll ki az autóból ezzel is fogadva téged.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Cop_www.kepfeltoltes.hu_

- Jól van hölgyem, valami probléma van? - Kérdezte rád nézve, de tekintette gyorsan az általad említett forró kávéra terelődik.
- Nos, köszönöm, ön nagyon figyelmes, most igazán jót fog tenni. - Mosolygott a bajszos férfi, s tényleg arcáról ordibál az álmatlanság felismerhetetlen jele, még így sötétben is elég látványos.
Kezdetben kezét melegíti vele, majd aprókat kortyolgat a finom nedűből.
- Segíthetek valamit? - Kérdezte végül, megtörve a köztetek kialakult kellemetlen csendet.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 11:44 pm

Elkezdem szégyenlősen nézegetni a lábaimat, és közben láthatatlan köröket kezdek rajzolgatni az aszfaltba a jobb lábammal. Csak lassan szólalok meg, hogy azt higgye hezitálok, félek.
- Hát... tudja... csak kérdezni szerettem volna valamit. Kicsit félek, hogy a rablók visszatérnek. Tudom hogy gyerekesség, de sikerült az összes tagjukat elkapni? Nem fognak ugye bosszút állni, vagy valami még rosszabbat? Szeretnék ma békésen aludni. - Rebegtetem meg a szempilláimat. Remélem elég ártatlannak tűnök, hogy szóra bírjam a rendőrtisztet. Nem vagyok egy nagy vallató, de mindent megteszek hogy elszólja magát. Tudom, hogy ez már rendőrségi eljárás, és elvileg titokban kellene tartani, de a női praktikák sok ajtót megnyitnak, amit az együgyű férfiak nem tudnak.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 9:55 pm

A rendőr úgy issza kávéját, mintha legalábbis Isteni Mannát szolgáltál volna fel neki, minden korty után nagyokat sóhajt. Fel sem tűnik neki a köztetek kialakult, kellemetlen csend helyzete, elindult saját kis világába, mit a Kávé élvezete nyújtott neki, s ezt csak elősegíti még, hogy előveszi doboz cigijét, bár mielőtt rágyújtana zavaróan rád tekint.
- Remélem nem probléma, ha most rágyújtok? - Kérdezte a férfi, s ha rábólintasz meg is gyújtja káros szenvedélyének tárgyát, és abba is nagyot szippant, szinte olyan vehemenciával, mintha orgazmusa lett volna.
Kérdésedre azonban úgy érzi kiebrudalták álomvilágából, vissza a zord valóságba, vissza az általa nem kedvelt munkájába, és eszébe juttattad, hogy itt kell szenvednie reggelig, ahelyett, hogy otthon tölthetné az éjszakát, a kellemes fűtött lakásban.
- Nem találtunk senkit a környéken asszonyom, kérem nyugodjon meg, itt leszek reggelig, utána pedig, majd a kollégám váltja a műszakot. Kérem fáradjon vissza a lakásba, mert megfázik a végén. - Mondta neked halálos nyugodtsággal, mosolyt erőltetve arcára, majd átnyújtotta neked a már üres csészét.
- Köszönöm hölgyem a Kávét. Életmentő volt. - Mosolygott még mindig.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 5:26 pm

Várok türelmesen míg szürcsölgeti az éltető nedűt, de semmilyen jelét nem mutatom afelé, hogy válaszolhatna már végre valamit. Csak egy ér indul el a nyakamon, ami jelzi, hogy most a türelmetlenebbnél is türelmetlenebb vagyok. Végül csak megszólal, és pedig kiengedek egy olyan forró sóhajt, még a plusz fokban is meglátszik a leheletem. Minden dühöm elszáll, de csak egy pillanatra. Semmi érdekeset nem mondott, így csak dúlok fúlok magamban. Végül ha már itt nem tudtam meg semmit, akkor a szomszédoknál próbálkozok.
- Én köszönöm, sokat tett értem. El sem tudja képzelni, mennyire megnyugodtam. További jó strázsálást kívánok. - Kacsintok rá, és ez zerge ügyességével fordulok el, és szökellek az épületbe. A hideg széltől kicsit megborzongok, de már új célt találtam. Semmi sem állíthat meg most már. Felrobogok a lakásomba, lerakom szépen a poharat, de természetesen miután elöblítettem. Majd felöltöm legbűnbánóbb arcomat, és bekopogok a szomszédhoz. A rendőrök azt mondták "a szinten több embert kiraboltak", úgyhogy csak találok valakit, aki többet is el tud mondani róluk, mint azok a szófukar fakabátok. Vagy talán találok pár nyomot, amire a rendőrök nem leltek rá. Így hát koppantok kettőt a szomszéd ajtaján, és várom hátha kijön valaki.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 7:55 pm

A rendőrúr kalapját billenti előre feléd köszönésképpen, majd a megszokott, idétlen szlogennel köszön el tőled.
- Szolgálunk és védünk asszonyom. Jó éjszakát. - Mosolygott rád, valószínűleg nem csak kedvességből, elég szemrevaló teremtés vagy, és ezt egy "törvénytisztelő" állampolgár sem hagyja figyelmen kívül.
Benn az épületben jóval melegebb van, ami természetesen a fűtésnek köszönhető, így már szabadabban, és feszengés nélkül indulsz neki a nyomozásnak, ami a jobboldali szomszédodhoz vezet.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Szomszed_www.kepfeltoltes.hu_

Nem kis lelkierő kellett, hogy bezörögj a házsártos Rose-hoz, aki, mint mindig, most sem kitörő örömmel fogad, főleg azután, hogy kirabolták.

- Mit akar? Dolgom van! - Rivall rád, szinte köszönés nélkül.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 1:00 pm

Szólásra nyitom a szájam, de bennem ragad. Újra próbálkozok, és feszes homlokomon ráncok kezdenek el gyűlni. Persze a rablókkal birokra keltem, de ez a nő a frászt hozza rám. Pedig én aztán megpróbálok mindenkivel barátságos lenni, de hát ez a hála. Na mindegy, ez a civilizációs élet, itt csak azért utálják az embereke egymást, mert vannak. Na gyerünk kislány kapd össze magad, sikerülni fog megdumálni.
- Üdvözlöm Rose... - Kezdem kicsit félénken. - Öhmmm.... - Próbálom folytatni, de hát nem minden sikerül, amit az ember eltervez. - Azért jöttem, hogy megnézzem jól van-e. - Próbálok együtt érzően nézni, és közeledni hozzá egy kicsit. - Szörnyű dolgok történtek, hála istennek elkapták a rablókat, de hát nem sokat segített az állapotomon. Talán beszélgethetnénk egy kicsit, mindkettőnk megnyugvására. - A szememmel olyan kérlelőn próbálok nézni, mint egy apró bolyhos kiskutyus. Azoknak senki nem tud ellenállni, remélem a szőrösszívű Rose is ilyen.
Be kell jutnom, találnom kell valami nyomot, hogy el tudjam őket kapni. Nem randalírozhatnak a szigeten csak úgy. Előbb utóbb megütik a bokájukat, és azaz én lábam lesz. Arra esküszöm nagy szellemek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Nov. 28, 2011 4:33 pm

A nő először együtt érzően tekint rád, de mint gondolhattad, a rövid idő alatt mit ezzel a nővel szomszédságban töltöttél, nem igen fog veled szót érteni ezúttal sem.
- Beszélgetni!? Éppen a legszebb álmaimból keltett fel a rendőrnek magát kiadó ficsúr, és ráadásul még ki is raboltak, meg erőszakolni meg nem akar...hagyjon engem békén! - Akadt el a szava, mikor rájött, majdnem kifecsegett egy illemtelen vágyát, majd mérgesen rád csapta az ajtót.
Ahogy szomorúan lehajtod a fejed, észreveszel egy öngyújtót a földön. Amint felveszed láthatod rajta az egyértelmű jelet, "Burnley-i búvóhelykocsma" logóját. Ekkor rémlik is neked, hogy a rád mászó pasi, ki szerette volna elvenni ártatlanságod kérdés nélkül, eléggé bagó szagú volt. Talán ez a megoldás. A Búvóhely kocsma.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 5:58 pm

Felveszem a kis tárgyat a kezembe, és elkezdem forgatni. Hát ennyire könnyű nem lehet az élet. Az még hagyján, hogy a boszorkány semmit nem mondott, és még csak segíteni sem akart, de végül hogy ennyire könnyen megtaláljam ezt a nyomot. Már felsikoltanék a szerencsémnek hála, de nem teszem tartogatom az inkognitómat jó titkosan.
Szóval szökdelve mint egy indián, sarkaimat összecsapva a levegőben, száguldok be a lakásomba. Nekirontok a szekrényemnek, és feltúrom. Tudom, hogy valahol az alján van a rucim, de hát aki keres talál. Úgyhogy hosszú percekig tart, mire a sok szépséges ruhám között megtalálom azt az egyet magamnak. Végül kikaparom a gesztenyét, magamra húzom, és már csak a bumerángokat kell a hátamra ragasztani.
Na és most jön a művészet. Kinézek az ablakon, és szemeimet körüljáratom az utcán. Ha senki nem néz fel, és ó miért is tenné, akkor ügyesen, hogy mindenem egyszerre kiférjen kivetem magam rajta. Azért még előbb mielőtt repülnék a környező házakat és megnézem, hátha onnan nézne valaki. Ha biztosan senki, akkor elindulok a kocsma felé. Hát a bűnüldözésnek vannak ezek a rossz pillanatai, amikor olyan helyre is be kell menni, ahova a kislábamujjam körmét sem tenném be. Így hát addig élvezem a friss gotham city-i levegőt, míg csak tudom. A célom nem más, mint a "Burnley-i búvóhelykocsma".
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 9:41 pm

Megtudtad, amire kíváncsi voltál, legalább is találtál egy nyomot, amin elindulhatsz. Talán tényleg túl könnyűnek tűnik, lehet csak szerencsés huligánokra akadtál, vagy csak naivan vélekedsz az előtted álló kalandról. A választ lehet, hogy pont a Búvóhely kocsmában találod meg.

Az ablakból kinézve látszólag nem figyel téged senki, a rendőr is már visszaszállt kocsijába, így esélytelen, hogy észrevegyen, szabad az út az ég felé.

Folytatás: Burnley-i Búvóhely kocsma

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 4:36 pm

Előzmények: Giordano botanikai kert

Az utolsó hídon is átértek, és a Hármassarok teljes pompájában tárul elétek. Kis sziget mégis annyi fakabát jár erre, csoda hogy más értelmes élet, vagy éppen üzlet megél itt, természetesen a fánküzletek, és a rendőrségi kocsmákon kívül.
- Na akkor az lesz a rendőrségi épület. Már csak azt kellene kitalálni, honnan is tudnánk megfelelő információkat kicsikarni. Tudod van gyakorlatom terepen, de eddig mindig a főbejáraton közlekedtem, amit sajnos mióta a vörös tud rólam, már nem nagyon tehetek meg, ólommérgezés nélkül. - Néz fel a nem túl szép, ám annál gotham citysebb épületre. Amit talán mindenki ismer, de nem sokan szeretnek erre járni. Főleg mióta a városban elszabadult a pokol, ami miatt minden rendőrnek viszket az ujja a ravaszon. Most is legalább három rendőrautó száguld el szirénázva mellettetek, ahogy egy újabb esethez vonulnak ki. Csak egy pillanatra látod őket, ám a bent ülők állig fel vannak szerelkezve, manapság sajnos ez már kötelező.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 11:30 am

Aranyszem szerencsére beleegyezett a csapatmunkába, aminek őszintén szóval nagyon őrültem, és ahogy ígértem minden tudásomat bevetem majd az ügy érdekébe. A fekete kocsiban ülve Aranyszem egyből a tárgyra tért. Rendőröktől fogunk információt kicsikarni.
Ahogy a kocsi egyre gyorsabban ment sejtetem, hogy az utunk nem lesz más, mint egy rendőrkapitányság. Ötletem sincs, hogy Aranyszem mégis, hogy akar oda betörni főleg ilyen időben, amikor a bűnözés eléggé a toppon van, de hát mind egy, ő tudja. Ahogy egyre közelebb érünk a kapitánysághoz, egyre több rendőr járja az utcákat, beleértve gyalogost, motorost és persze járőrt.
- Na figyu! Igazából ötletem sincs, hogy miként tudunk bejutni az őrsre, de mit szólnál ahhoz, ha inkább azt a három rendőr kocsit követnénk, akik épp egy bevetésre tartanak, hátha ott találunk valami információt?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 12:03 pm

Aranyszem kissé megilletődve néz rád, utána csettint egyet a nyelvével, mintha csak szó szerint ízlelgetné az ötletedet. Végül úgy látszik tetszik neki a fanyar aroma, és egy biztosító pillantást vet a visszapillantó tükörbe, hogy a sofőrötök, is beleegyezik-e a dologba. Egy halvány bólintás a válasz, amit te is jól látsz, főleg azokat a mély zöld szemeket, ahogy rajtad csüngenek, és próbálják kitalálni, mi is jár a fejedben.
- Rendben van, taposs bele a gázba. - Még a végére sem ért a mondatának, és a kocsi már félelmetes sebességgel repül. Ami a zavaró hogy feltűnést nem akartok kelteni, mert hát mi feltűnőbb lehet egy kocsinál, ami rendőr autókat követ. Így hát teljes sötétségbe burkolóztok, egyetlen lámpátok sem ég, és még így is tökéletesen veszi a kanyarokat, mintha csak a sötétben is látna a nő.


Folytatás: Brown rezidencia
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok, hidak.
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok, hidak.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Hármassarok-
Ugrás: