DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
WGNS televízió állomás I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
WGNS televízió állomás I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
WGNS televízió állomás I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
WGNS televízió állomás I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
WGNS televízió állomás I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
WGNS televízió állomás I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
WGNS televízió állomás I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
WGNS televízió állomás I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
WGNS televízió állomás I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
WGNS televízió állomás I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 WGNS televízió állomás

Go down 
+3
Zsoldos
Andrew Ramirez
Madárijesztő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 10:38 am

A város egyik legnagyobb hírcsatornájának székháza. Hatalmas öt emeletes épület, tiszte üveg és acél. Nem követte a Gotham City-ben úgy megszokott stílust, és teljesen kitűnik a város látképéből. Naponta több ezer ember is megfordul itt, csak megalkossák a város szórakozásának alapjait. Naponta több tekercsnyi filmet forgatnak, akár híradó, akár szórakoztató műsor, vagy talkshowról legyen szó.
A Gotham City Network napi szinten történő felvételeit itt veszik fel, de a híres vagyis inkább hírhedt Kék Fény beszélgető műsort, melyben megfordult már Gotham City színe java, is itt kerül képernyőre. A város legnézettebb műsoraival egyetemben itt, készülnek.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 12:52 pm

// Kegyetlen Mulatságok: Rekviem egy álomért
Kaland kezdő reagálás//


A kis csapat, még oly kevésnek is tűnik, de hatalmas tapasztalattal, és elszántsággal rendelkezik. Nincsenek összeszokva, sőt még sohasem találkoztak, de ez csak az előnyükre válhat. A szörnyűségek melyek talán várnak rájuk, olyan elképzelhetetlen fordulatot hozhatnak életükbe, melyet rémálmukban sem láthattak.
A trió (és a talán még jelentkezők) a harmadik emeleten állnak. A Kékfény műsor díszletei között állnak, és a televízió elnöke, na meg a híres Jack Ryder a műsor vezetője az, aki szemben áll veletek. Mindketten jól öltözöttek, és hidegek akár a jégcsap, de egy különbség azért van. Az elnök ideges, nem is akármennyire, folyik róla a veríték, és minden percben átizzadt zsebkendőjével törli a homlokát. A műsorvezető ezzel szemben, szinte semmilyen érzelem jelét nem mutatja, annyi évnyi intrika, és őrület között való élés, megtette a hatását. Csak egy pillanatig néz munkaadójára, hogy azután rájöjjön, neki kell belekezdenie a történetbe.
- Akkor uraim a feladatuk a lehető legtitkosabb. Nem szabad semminek kitudódnia, ez létfontosságú. Az elmúlt napokban, többen is eltűntek az épület dolgozói közül. És nem a városban történtek miatt. Itt voltak… bejöttek dolgozni, majd soha nem látta őket senki. Csak úgy szőrén-szálán eltűntek. Se a kamerák, se szemtanúk nem látták őket. – Nagy levegőt vesz, majd utána folytatja, mintha kicsit nehezebb lenne róla beszélni. - Összesen nyolc emberről van szó. Mind a nyolc a mi alkalmazottunk volt. Mind a nyolcan az esti órákban tűntek el, hasonlóban, mint most. – Tekint fél szemmel a fali órára. – Egy különös irodahelyiségről szól a pletyka. Amely csak úgy feltűnik, majd elnyeli az embereket, végül mintha nem is lett volna, újra semmivé válik. Ez persze mind badarság, de talán mégis az épület belsejében található a megoldás. – Ekkorra már úgy látszik, hogy a munkaadótok is összeszedte annyira magát, hogy szóra nyissa a száját. Megfogja munkatársa vállát, hogy már befejezheti és átveszi a szót.
- Na hát látják mekkora problémával állunk szemben. Most pedig önöknek kell helyre tenni a dolgokat. A jutalma annak, aki megoldja az incidenst tízezer dollár adómentesen… Pár órás munkáért nem is olyan rossz mi? – Vigyorodik el kínjában, és elhallgat. Most rajtatok a sor, ha van kérdés, akkor feltegyétek, ha nincs akkor indulhattok nyomban, a titkok titkának megfejtésére.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 5:12 pm

Hát megvallom őszintén mit is tehetnék én első lépésnek, mint, hogy valami kis munka után nézzek, ehhez értettem mindig is, nem sok időt kellett azzal töltenem, hogy keressek egy helyet, ahol szükség lehet egy olyan személyre mint én.
Itt állunk hát, van két társam, egy ninja, azzal nem lesz gond, nagyon jók küzdősportba és közelharcba de amennyire tudom, szépen teszik a dolgokat. A másik fickó egy Hitman-Copycat, pont olyanok a fegyverei, pont olyan a stílusa és a ruhája is. Na, hogy most a tudása is annyi, na azt nem tudom, de esélyes, hogy jobb nálam pár téren, sebaj. Közben beszél az egyik fickó, a feladat világos, valami, valaki akármi elragadott pár dolgozót, nem kéne, hogy kiderüljön.
~ Ilyen már az új Wolfensteinba is volt, lehetséges, hogy valami földöntúli dolog, vagy idegenek, vagy varázslat, vagy kamu az egész. Viszont ez a nagy pénzösszeg, azt sejteti velem, hogy rohadtul el akarnak majd rakni láb alól a meló után... klasszikus Sephard stílus.
- Köszönöm, de én nem kérek a pénzéből, nem az én stílusom. De attól még magát a dolgot vállalom.
Ezután megvárom mit mondanak társaim.
Vissza az elejére Go down
Zsoldos
Civil
Civil
Zsoldos


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Apr. 22.

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 10:29 am

Amikor megpillantja az épületet, ismételten átfut egy kérdés az agyán. Milyen munkát tudna adni neki a Tv. No nem mintha bármi baja lenne akár a munkával, avagy a Tv-vel, de azért kicsit furcsállja.
- Talán valami testőr meló. – gondolja magában.
Egyéb munkalehetőségeket nem nagyon tud elképzelni, de ki tudja. Az élet mindig tart meglepetéseket. Majd gyorsan végigpörgeti magában a dolgokat. A fejébe épített modulnak köszönhetően jobb az emlékező képessége, habár még mindig nem tökéletes. Talán egy kis javítás, avagy fejlesztés segítene rajta, de ez igazán elhanyagolható.
Épp kedvenc kis kocsmájában ette a fene, amikor hívás érkezett. A kijelzőn ismeretlen szám, ami vagy a zsarukat, vagy munkát jelentet. Reménykedett, hogy az utóbbi, mert már pénz szűkében volt így hát felvette. Közölték is vele, hogy meg kéne jelennie a Tv épületében, mert eléggé zaftos munka van kilátásban. Kapott az alkalmon és igent mondott.
Most pedig itt áll és besétál az épületbe. Hamarosan egy stúdióban találja magát. Két öltönyke, meg 3 bérizom. Legalábbis a ruházatukból erre következtet. Nem is igazán foglalkozik velük. Sosem szeretett első látásra ítélni. Majd ha lesz valami és mutatnak valamit, akkor dönt felőlük. A közöltekre azért felvonja a szemöldökét.
- Eltűnő alkalmazottak, egy eltűnő szoba? Mi a f…om ez. Kandikamera? – gondolja magában hitetlenkedve.
Aztán a pénz hallatára elszáll minden kétsége. 10 rongy, valami szellemirtás félért? Miért is ne. Ha ők szórni akarják a pénzt, csak rajta. Ő nem áll az útjukba. Csak aztán át ne verjék őket, mert akkor csúnya dolgok történnek majd itt. Aztán megszólal az egyik bérizom. De valami olyan jött ki a száján, amit még sosem hallott. Elkerekedett szemmel néz rá. Megbolondult ez, vagy mi a fene.
- Nekem annyi kérdésem lenne, hogy csak egy ember kapja meg eme szép summát, avagy mindenki, aki részt vett eme munkában. – kérdezi meg. – Persze én nem mondok le a béremről.
Majd várakozik türelmesen. Nem egy szokványos munka, az biztos.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 2:38 pm

Anyám reggel azzal a hírrel rontott be a szobámba, hogy munkát talált nekem a tv-ben. Miért is kopognak, betör mint egy igazi kommandós, már csak a füstgránát hiányzik. Kicsit elmosolyodom ezen miközben az utcán rohanok végig. Ismét elkéstem, azaz késni fogok, mindjárt az első nap, nem lesz ez túl jó fényre rám. Tudtam jól, nem kéne annyit vacakolnom a bohócos sminkel. Ahogy szaladok utcán, sapkámon a csengettyűk csilingelnek, kicsit se hívom fel magamra a figyelmet. Órámra nézek, már látom az épületet. Beszaladok és azonnal az első embert veszem célba akit megtalálok, egy útbaigazítást kérek tőle. Nyögöm a szavakat, lihegek mint állat, ő eléggé meg van lepődve kinézetem miatt de nem igazán érdekel, mint ahogy sok más sem az életben. Elmagyarázza nekem merre találhatom a tv elnökét. Úgy suhanok végig a folyosókon mint a Halál, csendesen és gyorsan, majd meglátom az ajtót. Kicsit kifújom magam, majd óvatosan nyitom ki a stúdió ajtaját. Ahogy gondoltam. Késtem. Megpillantottam a stúdió elnökét és egy öltönyös férfit, valamint... eléggé meglepődtem a csapat férfin, akik első látszatra úgy néztek ki mintha valamilyen sci-fi thriller casting-ra jöttek volna. Biztos jól vagyok itt? - kérdem magamban, majd az ajtóra pillantok, a stúdió egyértelműen helyesli hogy itt vagyok. Belépek kicsit szégyenlősen, elég kicsinek érzem magam a férfiak közt.
- Elnézést... hogy késtem... - zihálom kicsit, majd enyhén előre bukok, két kezeimmel térdeimnek támaszkodok ahogy próbálom magam kifújni. Talán annyira nem is késtem, hisz most mondják el mi is lenne a munka. Itt jön rám a meglepettség második felvonása. Fura dolgok történnek itt és nekünk kell kideríteni? Hisz anyám nem erről beszélt...! Valójában nem is mondta milyen munka csak hogy ebben az időpontban itt legyek... Elfintorodok egy kicsit, talán érdekes tapasztalatokat gyűjthetek majd magamnak. Felpillantok az ott lévőkre, nem teszek fel kérdéseket, hisz már mindenki feltette ami fontos.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Káosz

Káosz


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Mar. 20.
Tartózkodási hely : Gotham

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 1:45 pm

Káosz nyugodtan áll. Hallgatja a válaszokat, és mogorván pillant a megbízóra. A szavai alapján egy fukar ember. Nem fejenként ajánlja a pénzt. Bár őt ez annyira nem érdekli. Elmosolyodik amikor a társain néz végig. Erősek. Legalábbis ránézésre határozott és veszélyes férfiaknak tűnnek. Amikor a diszkrécióról kezdenek beszélni Káosz elmosolyodik. Ez az ő szakterülete.
- Uraim ezek szerint csendesen kell elintézni azt, aki a dolog mögött áll. - mondja, és előveszi az egyik pisztolyát elkezdi felcsavarnia a hangtompítót. - Nem vállalok anyagi felelősséget. Az esetleges harc közben okozott kár a maguk sara. A bérem legalább 7500 dollár. Szóval ha fejenként értették a bért akkor rendben van. Egyéb esetben javaslom gondolják át. Kérdésként. Van valaki az épületben akit el kéne kerülni nem kéne megölni? - teszi fel a lényeges kérdéseket, miközben a második pisztolyra is felhelyezi a hangtompítót. Ellenőrzi a tárakat aztán a másik pisztolyába betölti az urán-higany lőszert. Nem hiszi, hogy itt bárki ellen szüksége lenne rá, de jobb készen állni. Szintén ellenőrzi a tartalék lőszert és elgondolkodva nézi a társait. Vajon kik fogják túlélni. Ha csak egy kap jutalmat akkor senki. Gondolja mosolyogva. Nem nagyon érdekli, hogy kik ezek. Nem fog szánalmas sokad osztályú valakikkel osztozkodni a pénzen. Ha esetleg mégis mindenkinek fizetnek akkor azt örömmel fogadná.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeHétf. Márc. 26, 2012 12:29 am

WGNS televízió állomás GIJoe_StormShadow_Poster

Újabb nap, újabb megbízatás. Bár fogalmam sincs Lui Shui miért küldött engem ide, miért lehet a Sárkányok Szövetségének érdeke a Televízió állomás védelme, és a túszok megmentése. Talán pénzért cselekszem, már letárgyalták maguk között a díjat, így még inkább nincs okom ezzel törődni.
Végig nézek a többi zsoldoson, s bár arcomat maszk fedi, nincs különösebb reakcióm feléjük. Egyszerű keselyűk, kik bármit elvállalnak, hogy egy kis pénz üsse a markukat, ez az élet kemény, így minden alkalmat meg kell ragadni egy kis pénzszerzésre, így nem ítélem el őket.
Rezzenéstelen arccal hallgatom az információkat, melyet a munkaadók osztanak meg velem, a pénzösszeg ajánlata viszont felkelti az érdeklődésem. Nekem ugyan nincs szükségem rá, de Lui Shui úgy tűnik nem tárgyalta le a TV adó vezetőségével a segítségem díját.
Megvárom a zsoldosok reakcióit, hiszen valahogy érzem mivel fognak nyitni. Pénzéhes banda, a csapatmunka helyett képesek lennének lemészárolni egymást a pénzért, ezzel fittyet hányva a küldetés sikerességének esélyére. Tízezer dollár még öt felé osztva is jó pénzt jelent, főleg a kopasz férfi munkadíja lep meg. Valamit nagyon tud, ha ő Hétezer-ötszáz dollárért dolgozik, vagy csak egy szerencsétlen, aki megpróbálkozik a lehetetlennel, és naiv tudatlan TV állomás vezetőségétől még több bőrt akar lenyúzni. Azt sem tudják még, mivel van dolguk, de már a pénz elköltésén gondolkoznak. Lehet itt hagyják a fogukat, pláne, ha képzetlen amatőrök, így a vezetőség megtarthatja magának a pénzt. Elvégzik a munkát, és egymásnak esnek azért a tízezer dollárért, így nem marad hírmondója sem a társaságnak...okos. Ezek a tudatlan keselyűk pedig még el is járják a táncot, ahogy a munkaadók fütyülnek, szánalmas.
A lány nem ide való az biztos, nem tudom mit keres itt. Nem tűnik vérbeli fejvadásznak, de lehet ez a megtévesztés. A kopasz máris megmutatja repertoárját, ezzel ellőve a meglepetés erejét, tehát amatőr. A zsoldos is saját béréért rimánkodik, míg a kifestett figura elutasítja a pénzt. Élvezetből vállalja a munkát, akár egy Samurai. Keresi a kihívásokat, és a méltó ellenfeleket. Meglep, talán ő jó társnak bizonyul, ha mégis számítanom kell valakire.
- A pénz kérdését azzal tárgyalja, akivel felvette a kapcsolatot ideérkezésemmel kapcsolatosan, engem hidegen hagy a fizetség, arról beszéljen inkább mire számíthatunk? Az iroda, ahonnan eltűntek az emberek be volt kamerázva? Megvannak a felvételek? Van szemtanú? - Tettem fel a kérdéseket, melyekre a többiek nem is gondoltak. Hiába a pénz az úr, ha nem tudják mire vállalkoznak érte.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeHétf. Márc. 26, 2012 11:36 am

A műsorvezető nem tud mit válaszolni, így újra az igazgató kezd el baggadozni. Lassan emészti meg a mondanivalókat, és válaszolni is alig mer, a sok fegyveres, zsoldos láttán. Talán nem gondolt bele, hogy ha alvilági kapcsolatokhoz nyúlik, akkor hasonló figurákkal fog találkozni. Lassan sóhajt egy nagyot, ezzel kölcsönözve magának annyi erőt, hogy bele tudjon vágni.
- Az összeg a magánvagyonomból származik, se számlát, se elismervényt, se semmilyen bizonyító iratot nem fognak kapni érte. Ez az összeg a csapaté, vagyis azé aki megoldja a problémát, bármilyen eredetű is legyen. Többet nem tudok áldozni rá. Soha senki nem tudhatja meg, hogy maguk itt jártak, vagy hogy találkoztunk. – Kifújja a levegőt, újabb homloktörlés, majd nagy levegő beszív, és folytatja. – A probléma ott van, hogy nem tudunk semmit. Szóbeszéd járja, hogy esténként az egyik irodába, szám szerint a tizenhármasban, amilyen nincs is egyáltalán az épületben. Furcsa hangok és fények látszódnak, és hallatszódnak ki. Na meg rémítő sikolyok, erről semmi biztosat nem tudunk. Csak annyit, hogy az emberek nyom nélkül tűnnek el. – Újabb homloktörlés, ami most a ruha kicsavarásával végződik. A vastag izzadságcseppek a földre hullnak, és toccsannak szét a márványutánzaton. Ti pedig elindultok.
//Na akkor, ha ti is úgy gondoljátok, ne töltsük tovább felesleges beszélgetéssel az értékes időt, és hozzászólásokat. Kezdjünk bele szépen a kalandba, egy gyors reag, hol is kezdenétek, és utána vége is a felvezetésnek.//
Lassan szétszéledtek az épületben, és a titokzatos tizenhármas irodát keresitek. De még csak hasonlót sem találtok. A legnagyobb irodaszámozás a tizenkettes minden emeleten, és utána pedig betűkkel vannak jelölve. Így hát semmi esély rá, hogy megtaláljátok. A felderítés órákat vesz igénybe, míg már az éjfél is rég elmúlt. Rajtatok kívül, csak a takarító személyzet, na meg a két munkaadótokat találjátok az épületben.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Káosz

Káosz


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Mar. 20.
Tartózkodási hely : Gotham

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeHétf. Márc. 26, 2012 12:37 pm

Káosz nyugodtan hallgatja végig a szöveget. A férfi egy undorító féreg. Amikor azt mondja, hogy készpénzben fizet, ő csak annyit gondol, hogy ez természetes. Amikor zsoldosnak nézi igencsak meglepődik. Csendesen indul el a folyosókon. Keresve a mondott irodát. Szépen nyugodtan lépked. Először megnézi, hogy milyen elrendezésben vannak az irodák azon a szinten ahol vannak. Utána felmegy egy szintet és ott is ellenőrzi, hogy ugyanott van-e a 12-es. Egyáltalán sorban vannak-e az irodák. Ha az elrendezés azonos, mint oly sok toronyháznál, akkor minden szintre a 12-eshez legközelebbi lifttel megy fel. Közben végig hallgatózik. Teljesen nyugodt nem hiszi, hogy olyat találhatna, ami megijesztheti. Eddig sem volt még ilyen, most már nem fogja elkezdeni. Ha végigért minden emeleten újra megismétli ezt a szisztémát. Úgy gondolja, ez a logikus. Ha a lehetőségek engedik. Mindig a háta mögé rejti az egyik .45-öst. Csak a biztonság kedvéért.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 4:30 pm

Nézek magam elé, hova kerültem én, ez a pénzéhesbanda, szörnyű, mire kell ezeknek a dollár, WoW előfizetésre? Úgyis csak fegyverekre költik, életük az nincs csak munkájuk és egyébként is semmi közöm ehhez...
~ Látom jó kis akció lesz ez, 13-as iroda... még 13-as emelet sincs, sok paranoiás, pareidologista... na jó ilyen szó nem létezik.
Közben bejön valami eltévedt nőszemély, nem gond, de úgy látom neki is hasonló festése van mint nekem, copy-cat.
~ Na ez most mi akar lenni? Megmondom én mi lesz, most így előre, három ember lelövi egymást a pénzért... eggyel valami történik, nem biztos, hogy rossz, a többi meg átvészeli a dolgot, az ürge meg csenget majd... ez a ninja meg valami klánnak dolgozik, oda kell rá is figyelni, meg a többire is, ezek nem rendes katonák. Látom nem megy ennek a fickónak, na várjunk csak.
Felteszem a kezem még a megbeszélésen, majd kicsit előre lépek.
- Ne legyen ennyire ideges, figyeljen, ha megengedi... Én kitoltam a maffia kettőt, nyugodtan, kicsit pro beütéssel kell ezt csinálni. Uraim. Maguk azért vannak, itt, hogy megcsinálják ezt a feladatot, engem nem érdekel, hogyan, de legyen meg. A pénz annyi, amennyit mondtam. Nem lenne jó ha csicseregnének, csak a maguk érdekébe és csak diszkréten.

Ezután neki vághattunk a keresésbe, egy ideig kerestem én módszeresen a 13-s irodát, de eszembe jutott, csak éjfélkor jelennek meg az ilyenek, mint az a honlap ami csak éjfélkör jelenik meg egy percre és ha beírod oda valakinek a nevét akkor az a pokolra jut... hülyeség. Egyszóval én leültem egy számítógép elé megkerestem rajta a flipper-aknakereső-passziánsz kombót és kicsit döntögettem saját rekordjaim, majd történik valami.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 9:29 pm

Azt a választ kaptam, amit vártam. Nem fontos, majd Shui elintézi a dolgot, de engem már érdekel az ügy. Sok dolgot megéltem már, de fel, és eltűnő irodát még nem láttam. Ránézek az órára, korán van még a műsorhoz, de már mindenki lázas keresésbe kezd. Magam részéről nyújtózom egyet, bemelegítem minden tagom, s elindulok a tűzlétra irányába.
Meg sem állok a tetőig, bár érzékeimet olyannyira nyitva tartom amennyire lehetséges. Nem bízom egyik fejvadászban sem, ezek a pénzért még a saját édesanyjukkal is végeznének, ha még nem tették meg.
A tetőre érve nagyot szippantok a levegőből, a friss, gázokkal és egyéb szennyeződéssel vegyített városi levegőből. Igazából ez kitisztította a fejem, és a benne kavargó gondolatokat. Egy Ninja érzékei akkor a legerősebbek, ha tisztán lát, és koncentrál.
Kardomat kiveszem a tokjából, és magam elé teszem, s meditációs állapotba helyezem magam törökülés testhelyzetével. Természetesen a kijárattal szemben helyezkedek el, ha bármi is kitörne onnan, felkészülve várjam az érkezését, de mindenesetre figyelek a körülöttem történő eseményekre.
Nem fogok neki állni keresgélni, hiszen ezzel hátat kellene fordítsak ellenségeimnek, és jobb szeretek felkészülni a legrosszabbakra. Ha valami történni fog az épületben, azt valószínűleg innen is érzékelni fogom.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 11:00 pm

Nem igazán tetszik a társaság, vagy talán csak én vagyok nagyon rossz helyen. Hirtelen megfordul fejemben, hogy a halattak alapján tényleg nem vagyok idetartozó, hisz ahogy elnézem mindenki ért valamilyen fegyverhez, életében legalább egyszer ember ellen fordította fegyverét, csak éppenséggel én nem. Még egy csirkét se voltam képes levágni, vagy tartani a nyulat miközben nyúzzák, ezek a férfiak viszont érzéstelenül és szemrebbenés nélkül képesek lennének néhány ezer dolcsiért lemészárolni egymást. Nem teszek fel kérdéseket, nekem nem kell az a sok pénz, megelégednék egy ezressel is, ha úgy akad, hogy szét kell osztani egymás közt. Hisz csak az iskolát kell kifizetnem magamnak... De első sorban éljem túl az egészet, és főleg... őket. Szétnézek a bandán, legszimpatikusabbnak talán az a srác tűnik akinek hasonló az arcfestése mint az enyém, sőt, szinte teljesen ugyan olyan. Vajon ő is azért csinálta meg mert kedveli Jokert? Kicsit izgatottan toporzékolok egy helyben, ujjaimmal játszok egy kicsit. Irdatlanul idegennek érzem itt magam. Vége a tanácskozásnak, megkaptuk az instrukciókat. És már nyitnám is a szám hogy bemutatkozzak vagy ilyesmi, mikor mindenki egyszerűen mint egy marhacsorda széjjel széled. Elkerekednek erre szemeim, nem hiszem el hogy mindenki saját magában bízik csak. Jó rendben, én se ismerem az ittlévőket és osztoznunk kell a pénzen de, senki sem tudja mivel állunk szemben, s mégis mindenki saját magáért... Már most csalódtam az egész csapatban.
- Hát szépen állunk... a pénz elveszi az emberek humán érzéküket. Nem tudjuk mivel állunk szemben, senki sem bízik a másikban, senki nem tudja mi a másik képessége, széjjel szélednek mint egy marhacsorda... Egyenként fognak így elpusztulni. Nem? - kérdem kissé zaklatottan az utolsó személytől aki ott maradt még velem /(ez esetben Zsoldos, mivel ő még nem írt)/. A kopasz férfi után nézek, aki fel-le liftezik, majd a másik után akinek hasonló az arcfestése mint nekem. Leült... játszani? Kicsit hitetlenkedve nézek rá is, de úgy döntök nem foglalkozom vele. Nyilván gép függő... Én inkább úgy döntök, hogy a személyzet után nézek és tőlük kérdezősködöm.
- Szerintem kérdezősködjünk körbe. Elvégre a takarítók sokáig itt szoktak lenni. Lehet valamit hallottak vagy láttak és nem akarják elmondani mert félnek - javaslom a férfinek /Zsoldos/ és felnézek rá. Elindulok ki a stúdióból, ha követ akkor megvárom, ha nem akkor pedig ismételt csalódás után, de keresek egy takarítót. Közben párszor összefutok a kopasz férfivel, aki fel-le liftezik, mintha nem lenne jobb dolga. Lépéseim a folyosón nyugodtak, mégis nagyobbak mint amilyeneket kéne tennem. Érdeklődve fürkészem társaimat valahányszor összeakadok velük. Néha zaklatottan babrálom sapkámon a csengettyűt, melynek hangja kellemesen megnyugtat az egyébként csendes folyosókon.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Zsoldos
Civil
Civil
Zsoldos


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Apr. 22.

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 12:28 pm

Ő türelmesen áll ott, ahova megérkezett. Valamilyen szinten minden társa ért a fegyverekhez, vagy legalábbis szinte mindenki. A lányból nem nézi ki, de ő is okozhat meglepetést. Jobb lesz odafigyelni rá is, meg a többiekre is. Mindenre kapható banda ez. Ő maga is, de hát ilyen a világ. Ebben nincsen semmi undorító, vagy miegymás. Egyszerűen túlélés kérdése. Minél több a pénzed, annál jobb fegyvert, páncélt és fejlesztést tudsz venni. Aztán pedig minél jobbak a cuccaid, annál nagyobb a valószínűsége, hogy túl is éled az adott melót.
De kis festett arcú fickó, vagy kölyök mondókájának a hallatán, majdnem elröhögi magát.
- Maffia 2. Mi a tosz az. – gondolja magában.
Életében nem hallott még erről. Nem az a számítógép őrült. Ő inkább a fegyvereit tartja karban. A számítógépet is csak azért tartja, hogy az emailjeit meg tudja nézni. Más haszna nincs a számára. Majd ezt követően már csakhamar kiürül a terem és ketten maradnak. Egy szintén kifestett arcú lányka, meg a megbízók. Mindenki keresi azt az átkozott szobát, mint az őrült. Ő inkább ránéz az órájára, majd még egy kérdés és egy kérés kezd el benne alak ölteni.
- Csak egy emeletről tűnnek el emberek, avagy véletlenszerűen mindegyikről. – kérdi meg. – Vagy még csak azt sem tudják, hogy melyik emeletről?
Majd a mellette álló lányra pillant, aki hasonlóan van kifestve mint a srác. Hamarosan kérdésekkel kezdi el bombázni őt. Nem igazán van most ehhez kedve, de hát miért is ne. Legalább lesz ki nézze a hátát. Avagy éppen a hátába mártsa a pengét. De erre egy ősi mondás jut eszébe. „A barátaid legyenek közel, de az ellenségeid még közelebb.” Vagy valami hasonló okosság.
- A pénz a mozgatórugója ennek a mocskos világnak, kölyök. Lehet, nem szívesen gondolnak erre az emberek, de ez a helyzet. Ennek hála, könnyen magával ragadja az embereket a hatalma. – mondja el a véleményét. – Nem vagyunk egy csapat. Soha nem találkoztam senkivel innen. Nem bízom senkiben. De ebben a munkakörben ez nem meglepő. Ami pedig a képességeimet illeti? Felderítés, tájékozódás, meg lövészet. Amúgy Alan vagyok, avagy Zsoldos. Szólíts, ahogy szeretnéd. Na és a tied? Te mit dobsz be a közösbe.
Azt, hogy cyborg direkt nem említi. Legyen csak meglepetés, vagy aduász, amikor eljön az idő. De úgy fest a lánynak van esze. Olya dolgot említ meg kezdésnek, ami neki sem jutott eszébe. Ezt kénytelen elismerni. De hát már megvannak a bejáratott szokásai, amin nehéz változtatni.
- Jó ötlet. – fejti ki véleményét tömören. – Akkor keressünk egy takarítót.
Majd követni kezdi a lányt. Kicsit furcsa párost alkotna így. Egy bohóc ruhába öltözött lány, meg egy nagy melák fegyveres mögötte.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 4:16 pm

Kérdésekre már nem kapnak választ, de ettől függetlenül a csapat szétoszlik. Mindenki maga elfoglaltságát keresi, miközben tudják, aminek el kell jönnie az el fog jönni. Így hát kettő kivételével elfoglalják magukat.
A takarítókat a "B" szárnyban találják meg, és már éppen azon lennének hogy lenyugtassák őket, mivel a küllemük nem éppen a TV-ben dolgozókhoz illik, kivétel természetesen, ha a gyerek csatorna munkatársai lennétek, de ahhoz meg Zsoldos fizimiskája nem stimmel. A legnagyobb nyugalmat erőltetitek magatokra, és a három rettegő mexikói takarítónőre. Már az első kérdésnél tartotok, mikor valami történik. Valami szörnyű, ami megrengeti az egész épületet, és még mást is. A spanyol nyelvű imádságok, hamar beterítik a helyiséget, hát még a hihetetlen gyorsasággal vetett keresztek.
Még egy rengés következik be, mire mindenki be tudja azonosítani a helyet. Talán csak a véletlen, talán csak a szerencse, de pont a "B" szárny az, ahonnan a hang forrását sejtitek. Több falon keresztül is hallatszik, több emeleten keresztül érzitek a remegést, ami betölt mindent. A falakon érzitek, mintha egy hatalmas gépezet indult volna be, mintha egy óriási motor zúgna, és próbálná szétvetni a világot. //Ha jó sejtem azonnal elindul mindenki a cél felé.//
A lépcsők, és fokok gyorsan elmaradnak mögöttetek, és pont egyszerre ér mindenki a megadott helyhez. A helyhez amit egy szörnyen nagy ajtó zár el. Egy átlagos irodai fa ajtó, rajta egy felirat. Szép nem túl giccses felirat "Dr. Yatz". A különös név egyikőtöknek sem mond semmi, és az sem, hogy a furcsa név alatt "Tanácsadó" minősítés található. Úgy látszik a világban történnek olyan dolgok, amik egyáltalán nem érdekesek, és nem hívják fel az emberekre a figyelmet. Dr. Yatz is egy ilyen helyen élhetett, és most megunhatta a dolgot.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 8:35 pm

Valahogy megörülök annak hogy az utolsó férfi nem hagy ott engem faképnél, és hogy egyáltalán szóba áll velem, nem jön elő azzal a szöveggel hogy én erről nem tudhatok semmit és hogy tehetetlen vagyok meg haszontalan, így jobb ha odébb állok az egésztől. Kis örömet hoz ez piciny szívecskémbe. Elmosolyodom kedvesen, szemeim megcsillannak mint egy kisgyerek, mohón iszom minden szavát mint egy kisgyerek, akinek egy jellegzetes személy mesél lélegzetelállító kalandjairól. Arcom mégis hirtelen elkomolyodik, de szemeim mit sem veszítenek csillogásukból.
- Igen, sajnos manapság ilyen az élet. De hát aki nem sodródik az árral, és nem képes legalább jól úszni az hamar elbukik - vonom meg a vállam és elképedek azon, milyen okosat mondtam most éppen. Bemutatkozik nekem és arcomról a komolyság uzsgyi gyorsasággal tova is tűnik. Ismét széles vigyor, én még nem mutatkozok be neki, azt majd később. Úgy dönt velem jön inkább, így nem kell egyedül bukdácsolnom a folyosókon. Egymás mellett haladunk, avagy én inkább előtte, ő pedig mögöttem, úgy érzem magam mint egy groteszk akciós filmben, ahol én vagyok a kislány, ő pedig a nagy terminátor aki engem védelmez. Tudom jól, nem lenne ötletes túlságosan beleélnem magam, lehet ő is csak azért van velem hogy később hátba szúrjon. De az is lehet hogy nem. Mikor haladunk a folyosón, nevetgélve vetek egy-egy cigánykereket.
- Nos én Airie vagyok. Bár nem értek semmi fegyverhez inkább a pszichológia embere vagyok - válaszolom neki nyugodtan, majd bevárom őt. Sapkámat játékosan dobom fel, majd kapom el, hangos csilingeléssel landol kezemben, majd ismét ügyesen vissza a fejemre. Matatok kicsit zsebemben, majd előszedek egy nyalókát és Alan felé nyújtom.
- Kérsz? - kérdezem tőle barátságosan, majd ha igent mond oda adom neki, ha nem akkor kibontom és jóízűen szopogatni kezdem. Ahogy haladunk, megpillantok három takarítónőt, arcukbóll azonnal észreveszem, hogy nagy eséllyel mexikói bevándorlók. Nyugtalannak, sőt riadnak néz ki, bár nem igen tudom eldönteni miért, lehet Alan az, aki megfélemlíti őket. Nyugodt léptekkel megyek oda hozzá és köszönök mély meghajlással:
- Olá szenyorítasz! Elnézést hogy... - be se fejezem a kérdést ami ajkaimra szaladt, máris gyors mozgásba esnek a dolgok. Lábam alatt reng a padló, s a falak is, mintha egy Godzilla rázná az épületet.
- Mi ez?! Földrengés?! - csúszik ki számból riadtan, ösztönösen karolom át mindét kezemmel Alan hatalmas karját s kicsit hozzá simulok, mintha valamilyen védelmet szeretnék nála találni. Tekintetem a falakat fürkészik, ide-oda cikázik mint egy hiperaktív kolibri.
- Azt hiszem éjfél van... keressük meg a történések magját - javaslom neki, bár érezheti rajtam ahogy hangom remeg a félelemtől. Bátran mégis elengedem őt és kilépek, igyekszem behatárolni a történések középpontját. Szinte egyszerre érek oda a többiekkel is. Megállok s megpillantom az irodai fa ajtót. Rajta a felirat.
- Dr. Yatz... Tanácsadó. Gondolom ez itt még a rengés előtt nem volt. Ugye? - kérdezem a többiektől, bár nem is várok tőlük nagyon választ. Nem jut jobb ötlet eszembe, én nem vagyok az erőszak embere, így inkább csak az ajtóhoz lépek. Kezemet felemelem és bekopogok rajta, mintha valamilyen kollégámnak kopogtatnák az ajtaján. Nyugodtan, türelmesen, illedelmesen. Ha nem történik semmi, odébb állok és csináljanak a többiek amit jónak látnak...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 10:27 pm

A meditáció megtette a hatását, frissebbnek érzem magam, és legalább kiszellőztettem a fejem is. Zavaros ez a sztori, és én a realitás embere vagyok. Emberek, Jakuzák, és célszemélyek ellen szoktam harcolni, nem földöntúli csodák ellen. Nincs itt az iroda, mégis itt van. Milyen rejtély ez? Lehet azóta találtak valami a többiek, és egy átjáró vezet a túlvilágra, már, ha tényleg igaz ez a sok hülyeség.
Mi a...Meditációmból egy földrengés zökkent ki, megmozdult az épület. Mintha valami rángatná, utána kell nézzek, lehet a többiek veszélyben vannak. Helyére teszem a fegyveremet, majd a lépcsőn iramodok a rengés gócpontja felé. Próbálok hangtalan lenni, ki tudja, mi szabadult ki, de még mindig ódzkodok a többi fejvadásztól is.
Mire odaérek már mindenki egy hatalmas ajtó előtt várakozik. Közelebb lépek, hogy kiolvashassam a ráírt nevet, és rangot, mire magam elé meredek.
Mi értelme ennek? Egy tanácsadó irodája jelenik meg egy TV-s csatorna épületében? Ez valami mágia lehet? Épületről épületre jár, és kéretlenül elragadja a cég embereit, hogy tanácsokat osztogasson?
A lány kérdez, mire csak ránézek, egyértelműen célt tévesztett, reméljük nem lesz terhünkre, nem szeretnék rá is odafigyelni.
Odalépek az ajtóhoz, mire a fegyveresek felé intek. Mivel gondolom szolgáltak a seregben, vagy megtanulták a rejtjeles kommunikációt, elmutogatom nekik, hogy én kinyitom, ők pedig biztosítsák a látószöveg fegyverükkel, bármi jönne ki, és agresszív szándékai vannak, azt lőjék szitává. Úgyis kell nekik a pénz és a trófea, intézzék csak ők.
A lánynak egyszerűen annyit mutatok, hogy távolodjon el az ajtótól, s ujjaimmal hármas számot mutatok.
Elkezdek visszaszámolni, s amint mindenki célra tart, benyitok, és dobócsillagokra helyezem a kezeimet. Felkészülök.
Vissza az elejére Go down
Zsoldos
Civil
Civil
Zsoldos


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Apr. 22.

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeCsüt. Márc. 29, 2012 9:46 pm

Úgy fest, hogy itt már több választ nem kapnak. A munkaadók nem igazán akarják ismét kinyitni a szájukat, így hát tovább is állnak. Az út közben szinte kedélyes csevegés veszi a kezdetét, sőt még egy nyalókával is megkínálja őt a lány, aki Airie néven mutatkozott be neki.
- Nem, nem kérek. – hárítja el az ajándékot.
Csakhamar találnak három takarítónőt, kik eléggé megszeppenve és megrettenve néznek a két közeledő alakra. A lenyugtatásuk is ennek köszönhetően kissé elhúzódik. De végül kísérleteiket siker koronázza. Azaz végre szóba állnak velük. Épp az első kérdésre érkezne a válasz, amikor megremeg az egész szárny.
Na ezzel a lendülettel egész eddigi munkájuk mehet a levesbe. Ezt követően a takarítónők kezei fürge táncba kezdenek és sorban vetik magukra a kereszteket, míg ajkaikat számára érthetetlen nyelven, szavak hagyják el. Keze reflexszerűen fegyvere markolatára csusszan, majd kissé megszorítja, mintha valamiféle talizmán lenne. De ekkor jön a legnagyobb meglepetés. No nem az ajtó tűnik fel, hanem a vele tartó lányka hírtelen belecsimpaszkodik a karjába. Nem igazán tudja, hogyan is kéne erre reagálnia. A kérdésre nem válaszol, inkább körbe néz és hallgatózik. A földrengést kísérő hangzavart nem hallja. Sehol sem kapcsolt be riasztó. De persze az is lehet, hogy csupán túl jól van hangszigetelve a szárny és semmi sem szűrődik be.
- Igen. – mondja röviden. – Nézzünk utána.
Majd végül is ráakadnak az ajtóra. Végül a többiek is feltűnnek sorjában. Ő egy kissé értetlenül áll az ajtó előtt. Amit még Airie akciója is tetéz. Hisz a lány bekopog. Végső soron, meg kellett próbálni.
- Nem valószínű. – válaszol a lánynak.
Zsoldos nem túl bőbeszédű, de hát ez eddig nem volt terhére, így nem is változtatott rajta. A fickó jeleire csupán bólint egyet, majd tesz egy lépést hátra és előhúzza egyik fegyverét. A tár már benne pihen,csak ki kell biztosítania. Ez is megtörténik, amit egy halk kattanás jelez. Szabad kezével kissé hátra tolja a lányt, hogy ne legyen a tűzvonalban. Majd célra tartja a fegyvert és céloz. Bólint, hogy ő készen áll.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimePént. Márc. 30, 2012 6:28 pm

Játszok én szépen, kicsit elfoglalom magam, meg körbenézek az irodai gépen, nincs rajta semmi jó, vagy ami érdekelne, érdekelhetne, csak unalmas munka, számok, táblázatok ilyesmik. Egyszer csak földrengést észlelek, először azt hiszem, tényleg rengés van és az óvintézkedéseket meg kell tenni, de aztán az órára pillantok, elhúzom a szám.
~ Hoho, tudtam ám én, éjfélkor... azt a honlapot is megnézném, ha meg tudnám, de előbb jöhet az Alert.
Gyorsan szaladok is a hang irányába, mit találok ott egy rohadt nayg ajtót, rajta valami tanácsadós szöveg, nem tetszik ez nekem, gondolom ez így most termett itt, de persze előtte nem volt helye az épületben és az épület szerkezete se változott meg, nekem ennyi elég is ilyenkor. Körbenézek, töltök, kibiztosítok, célzok, közben a ninja is teszi a terepet, ő a controller, azaz ő nyitja az ajtókat, cisnálja az egyéb kis dolgokat és irányít is. A többiekről nem tudom mi van, majd kialakul
- Szerintem inkább csak simán nyisd ki az ajtót, légy szíves!

Megteszem mit kell, ha van odabent valami agresszív, veszélyes, támadó jellegű valami arra lövök. De ha nincs, ilyen, akkor nem akarok őrültként szórni a golyót, semmi értelme.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeVas. Ápr. 01, 2012 5:36 pm

A kopogás hangjai elhalnak, a zúgás okozta hangzavarban. Senki sem válaszol a próbálkozásra, még oly pacifista is volt. Az egész csapat Káosz is, itt van, és engedelmeskedik Ling mutogatására. Két fegyveréből, a hangtompítósat biztosítja ki, és várja a megfelelő pillanatot.
Az ajtó kinyílik az első próbálkozásra, és kínosan lassan helyt ad a látványka. Először csak egy átlagos képe, tűnik fel, de ahogy egyre nagyobb teret ad az ajtó, a nézelődésre. Feltűnnek a nem éppen épeszű látnivalók. Egy öregedő férfi, szemüvegben, és ízléstelen zakóban, éppen hátrál, és össze-vissza gagyog.
- Ne NEE NEEEE! Tűnj el nem szabadna itt lenned! - sikítja szinte magából kikelve, és csak egy tizedmásodperc kell, ahhoz hogy ti is megpillanthassátok a szörnyű látványt. A falon egy lyuk található. A világ szövedéklén ejtett lyuk, melyből minden képzeletet felülmúló szörnyűség közelít a férfihez. A világ törésen túl szemfájdító táj terpeszkedik elétek, ami minden bizonnyal nem természetes jelenség.
WGNS televízió állomás 35bbccj
A szörny három egymásba olvadt fejjel rendelkezik, kilenc kézzel, és lábbal. Mozgása jellegtele, ritmustalan, és mintha nem éppen a járás művészetére lettek volna kitalálva alsó végtagjai. Nem mond semmit, csak az indulat fűti. Furcsa hahotázó hangot ad ki, és ami mellett elhalad, széles testével mindent felborít , és ledönt.
Na ez az a pillanat, mikor észreveszitek, az újabb furcsa dolgot. A villódzás, és a lyukon áttörő fények kereszttüzében, alig vehettétek észre azt a gépezetet. Mely teljesen elfoglalja a szemközti falat. Ekkorra már mindannyian bent vagytok a helyiségben, de csak éppen hogy, mindent láthassatok. A gép közepén található a hasadás. A lény pedig feltehetően onnan szabadult ki.


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 05, 2012 5:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 2:12 pm

Bekopogok de nem történik semmi jellegzeteset, figyelem a kis társaságot, hátha ők talán kitalálnak valami... végig se gondolom az egészet fejemben, már ismét erőszakhoz akarnak folyamodni. Vállat vonok a végén, hisz nem tudok ezzel mit kezdeni, ezek szerint ők az helyett hogy kicsit gondolkodjanak, golyókat szórnak. De hát ilyenek a férfiak, ezért vagyunk mi nők, a gyengébb nem, akik ezt kicsit kiegyensúlyozzák a világban. Sebaj. Érzem Alan hatalmas kezét ahogy hátrébb tol engem, kicsit ellépek tőlük, de nem túl messzire, ott vagyok mögöttük. Figyelem a fejüket, ahogy teljesen koncentrálnak az ajtóra. Ha lenne nálam egy darab cső... Fordul meg fejemben. Elég lenne egy erőteljes ütés a tarkóra és... Megrázom fejemben az arcom, hogy eltüntessem ezeket a gondolatokat, elvégre egyedül tényleg nem élném túl. Bár... Kitudja. Nem fogok kockáztatni, lehet úgy nézek ki hogy engem kell védeni, hogy nem tudok semmit és gyorsan meg is halok, pont ebben van a vicc, hogy nagyon nem így van. Legalább is én így gondolom. Visszaszámolás és... Egy. Kettő. Három. Berontanak az irodába és én lemaradok mellettük, csendben húzom meg magam. Ha van ott valami veszélyes, először őket gyilkolja le, majd talán utána engem ha nem lesz menekülési lehetőség. Berontanak mint a vadállatok és érzem ahogy bennem nem áll meg a feszült kíváncsiság, hogy mi is lehet az irodában. Elvégre ezért vagyunk itt. Vagy nem? Négykézlábra ereszkedek, még mindig a falhoz simulva szorosan. Közelebb húzódok és bekukkantok az ajtón, éppen a fehér ninja lábai között. Egy férfi sikító hangja ellepi a fejemet, ezerszer visszakong, mintha nem lenne jobb dolga. Ostromol és már érzem ahogy megdermed bennem a vér. Szívem talán egy dobbanásnál is többet kihagy, ahogy megkövesedek a látványtól. Szemem egyenesen a fura lényre szegeződik, mivel soha életemben nem láttam még rémálmaimban se ilyesmit, és az már számomra hatalmas valami, hisz azok sem épp kétszer aranyos lények melyek benne felmerülnek, de ez még azokat is teljes mértékben megszégyeníti. Testem nem remeg, nem veszek levegőt, nem pislogok, nem adok ki egy hangot sem. Csak meredek a lényre. Azt sem érzem hogy valami meleg folyik végig combomon, amit kis idő után felfal ruhám anyaga, de ettől függetlenül csorog tovább. Még menekülni se vagyok képes a látvány elől, számomra oly szörnyű.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 6:19 pm

A bejutással nem volt gond. Volt bent egy fickó, valami lénnyel, kiabált, nah gyorsan mindenki be ment, hú de izgi mi lehet bent. Volt bent egy nagy gép, kettéhasadva, és onnan jött ki valami szörnyűséges szörny.
~ Mi a fene? Anomália gép? Dimenzió portál? Egy másik realitásba nyitottak utat? ÉS MI EZ A LÉNY? Te jó ég, mint valami rossz maja istenség, három arc, kezek lábak mindenhol, mibe, hogy embert eszik!
Nyúltam én a fegyverért, és kettőt léptem is hátra, mielőtt lángot fúj ránk ez az izé és máris mindenki halott. Élesítem a fegyvert és nagyjából rátartom a lényre, nem készülök én lőni, amíg rosszat nem tesz, felém nem támad. Ha támad, gyorsan megyek ki a fal felé, persze ez a vacak majdnem 360 fokban lát, de se baj, én bízom fegyverem erejében. Ha durvulna a helyzet n hátulról lövök, a lény tagjaira, így próbálom meg ártalmatlanítani.
- DAM, dam, dam, dam...
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:26 pm

Az izgalom a tetőfokára hág, bár nem fél senki, talán a lány egy kicsit, én inkább arra vagyok kíváncsi, mit rejt magában ez az iroda. Visszaszámolok, majd ahogy az elmutogatottak alapján, benyitok, és falhoz vetem magam, hogy a lövészek célba vehessenek bármit ami ellenséges...csak útjukat állnám.
Viszont bentről segélykiáltás hallatszik, mindenki arcáról le lehet olvasni a látottakat, valami egészen földöntúli dolog lehet benn, ha a csapat így reagálja le a dolgot, sőt a lány egyenesen megrémül.
Benézek én is, de csak gyorsan, nehogy valami kinyúljon értem, vagy meglepjenek, amit látok azonban, az nekem is sok. Három feje van, és mindegyiknek külön mimikája...több végtag, lábak, kezek, a járása pedig kiszámíthatatlan. Mi ez a lény? Ilyennel nem volt még dolgom, erre engem nem készítettek fel. Veszek egy mély levegőt, majd a társasággal beljebb lépünk.
- Mindenki nyugodtan, ne álljunk össze, lépjünk távol egymástól, és senki ne tegyen hirtelen mozdulatot. - Súgom a többieknek, s mielőtt bármit is tennék, szétnézek az irodában. Egy gépet látok, amin rés keletkezett, talán onnan jöhetett a lény is. Van egy teóriám...ez hasonlít egy lényre a régi történelemből, ami bár csak legenda, de ezek a lények döntéseket hoztak. Három fej döntött életekről, de szóba hozhatnám még a mítikus Titánokat is, kik a mitológia szerint az Istenek ellen vonultak, de ők végül bezárták őket.
- Mi vagy te, és mit akarsz? Mi a célod? - Kérdeztem felkészülve bármi váratlanra, amit okozhat. Ha megtámad, félreugrok, és kardomat előhúzva próbálok ellentámadást intézni ellene. A lábait veszem célba...ha nem tud mozogni, nem is lehet olyan veszélyes. Viszont, ha a segélykérő férfit támadja meg, akkor muszáj rárontanom, dobócsillaggal próbálom meg fejbe dobni, s bár érzem nem ilyen egyszerű a dolog, de remélem annyi ideig elfoglalja a történés, míg kimenekítem a férfit. Viszont remélem erre nem kerül sor...először válaszokat kellene kapnunk.
Vissza az elejére Go down
Zsoldos
Civil
Civil
Zsoldos


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Apr. 22.

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 3:45 pm

Eléggé furcsa látvány tárul a szeme elé. No már nem a szoba maga a szokatlan. Hisz az egy teljesen szokványos kicsiny iroda. Valószínűleg tucatszám vannak az épületben ehhez hasonlóan berendezett helyiségek. A furcsa az benne, hogy kik is tartózkodnak benne. Egy fickó, aki valami 3 arcú lény elől menekül. Erre neki leesik az álla.
- Mi a fene…? – szalad ki a száján az ámulat folytán.
Ezek után, valami masinát is észrevett, ami a szoba másik oldalán található. Egy világító lyukat. Na egész biztos, hogy annak sem kellene ott lennie. Eddig nem nagyon hitt ezekben a dolgokban, de most majd a munka után ideje lesz átértékelnie a dolgokat.
A lány kissé megszeppent. Még nála is jobban, hiszen teljesen mozdulatlanságba fagyva figyeli ezt a furcsa lényt. A festett arcú fickó tüzet nyit a lényre. A fehér ruhás fickó, meg kérdezget tőle néhány dolgot. Ő inkább ahhoz a csoporthoz tartozik ebben a pillanatban, aki inkább a földön akarja tudni ezt a micsodát, a vérébe fagyva. A fickót meg majd kikérdezik utána. Már ha túléli ő is.
Így hát a fegyveréből elkezdi küldeni az áldást a lány fejének az irányába. Talál sikerült eltalálnia a lény fejét. Ha támadni próbál a lény, akkor igyekszik kitérni a támadás elől. Elgurul, vagy elugrik. Attól függ, hogy milyen támadást indít a lény.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 9:32 pm

//Zsoldos ha jól sejtem lényt akartál elsőnek is írni és nem "lány"-t, úgyhogy most nem Airie kapja a golyókat, de ha mégis tévedek csak szólj//

A nindzsa szavai, akár a falra hányt borsó. Senki sem figyel rájuk, és el is hallnak a nagy durrogtatások közepette. A lényt pár pillanat alatt több találat is éri. A golyók minden akadály nélkül hatolnak a testébe, de úgy látszik nem érez fájdalmat. Csak hangos artikulálatlan kiáltással tudatja veletek, új célpontot talált.
Az orvosnak kinéző alak csak habogni tud a látogatók láttán, úgy néz ki legalább annyira megrémítettétek őt, mint a szörny.
- Nem kellene itt lenniük, nem szabadna bele avatkozniuk. - A szörny ekkor ugrik meg. Úgy látszik a golyók bármennyire is vérfakasztó hatással vannak rá nézve, most nem törődik, csak egy ugrással átszeli a köztetek lévő távolságot.
Úgy látszik mintha az ajtón nem férne át, össze-vissza álló végtagjaival, de erre rácáfol, mikor egy lényként léptek hátra, és csak nézhetitek, ahogy kiszélesíti a járatot. Villám gyors, és halálosan erős. Ennek tanú jelét is adja, azzal, a még mindig lövöldöző Káosz felé csap. És a karja akár egy pöröly úgy vágódik be, és a kopasz fej, mely csak csontok halmaza enged az erőszaknak. Az ököl átszakad rajta, és véres masszát hagyva maga után, rogy össze holtan a bérgyilkos.
A többiekre vérpermet, és agyvelődarabkák zuhognak, ahogy a még fegyvereit szorongató húsmassza térdre rogy, és még remeg kettőt a padlón.
Ekkor mint egy ellentámadásként jönnek a találatok. Egy lábától sikerül Ling-nek megszabadítania, míg Ramirez egy újabbat tesz teljesen használhatatlanná. A bent lévő civilt nem látjátok, most több gondoltok is van annál, mint hogy egy össze-vissza beszélő őrültet figyeljetek. Fél körben álltok majdnem egy méterre a szörnytől, halálos közelség, mindenki számára.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 4:38 pm

Nem értem mit hablagyol az öreg, jajj nem szabadna beleavatkozni, mert megtörjük az idő kerekét, vagy ilyesmi, persze mert a rohadt nagy lyuk nem töri meg...
Gyorsan kiderülnek a lény képességei, beszélni nem tud, nem akar, illetve igen gyors, úgy szökken oda elénk, mint valami párduc. Gyorsan megmutatja erejét és jó maja halálisten révén bezúzza Hitman Absolution barátunk fejét.
~ Hoppá, ez gyors volt. Én akció játékra készültem, nem horrorra, hogy vérben ússzak...
Gyorsan lövök, a ninja pedig vág egyet így megszabadítottuk két végtagjától. Egyértelmű, hogy ennek semmi értelme, ott kel támadni ahol hatása is van, még pedig az arca egy jó hely, abból három is van neki. Már nagyon közel van, fél méter, ösztönösen is hátra ugrok, majd lépek, majd lépek még, remélem a többiek is ezt teszik. Közbe célba veszem az egyik fejét/arcát, gondolom az neki is fájni fog. Ha felém nyúl, akkor leguggolok és magam felé tartom a fegyverem, így remélhetőleg azt kapja el. És én addig gyorsan oldalra bukfencezek egyet, ha tudok.
- A fejét kell támadni! -kiáltom oda a többieknek- Hátra!
Ezután, ha a többiek támadnak én új taktikát vetek be, elkezdem a plafont lőni a lény felett, remélhetőleg a robbanó lövedékek egy kevés törmeléket szórnak a lényre, és ha ez hatásos, akkor tovább folytatom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





WGNS televízió állomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: WGNS televízió állomás   WGNS televízió állomás I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
WGNS televízió állomás
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Barkerline Haditengerészeti Állomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Divat kerület-
Ugrás: