DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Wayne kastély

Go down 
+3
Andrew Ramirez
Penny Danvolt
Madárijesztő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Wayne kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wayne kastély   Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 5:44 pm

Körülnézek és látom, hogy a rendfenntartók már teljes erőkkel megérkeztek, itt nem tudom közvetlenül likvidálni a célpontokat, mert azzal feladnám az álcám. Gondolkozok egy megoldáson és közben meg is pillantom az egyik célpontot. Azonnal odasietek hozzá.
~ Soha nem hazudhatok. Tehát mindent amit mondok igaznak kell lennie, csak az a kérdés, ő, hogy értelmezi.
Ahogy odaérek kihúzom magam, fegyverem felemelem, hogy tisztán lássa majd egyenesen a szemébe nézem és komoly hangon szólalok meg.
- Üdvözletem Mr. Pattinsont, az én nevem Andrew Ramirez. Információim szerint ön rajta van egy listán, amit egy igen veszélyes sorozatgyilkosnak adtak át. Ön egy potenciális célpont. Lehetséges, hogy a rendőrök között is van beépített ember. Az ön érdekében javaslom, hogy minél előbb hagyja el a helyszínt egy félreeső sikátoron keresztül. Kérem kövessen.
Végig koncentrálok, hogy minden rendben menjen. Ha tényleg beválik és komolyan vesz, akkor gyorsan az egyik sikátor felé veszem az irányt és ellenőrzöm is, hogy tiszta-e a terep.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Wayne kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wayne kastély   Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 9:35 pm

Penny Danvolt
Batman még egy kicsit néz benneteket, majd a harcoló három férfi felé fordul, mintha tőlük is meg akarna benneteket védeni. James kicsit erőtlenül állt fel, mellkasát fogta és mélyen vette a levegőt. Mikor odamentél hozzá, csak futólag nézett rád bólintva, majd Batmant nézte nagy csodálattal.
- Biztonságosak a folyosók. Siessetek - mondja nektek Batman, majd elindul a verekedő trió felé. A füst már szinte teljesen szertefoszlott, James még mindig őt nézte. Kis idő után kapott csak észbe, majd utánad indult. Hogy magának és neked is segítsen a járásban, átkarolt téged a karodnál fogva.
- Te jól vagy? Nagyon bátor voltál. Rólam ezt nem igazán lehet mondani... - mondja neked James elszégyenedve. A hosszú folyosó teljesen üres volt, számtalan ajtót láttatok, de a folyosónak mintha nem is lenne vége. Két irányba halad, így döntenetek kell, hogy jobbra, vagy balra indultok el.

Kevin Chase
A pofon hatalmasat csattan és ha csend lenne a nagy teremben, biztos nagyon jól hallotta volna mindenki, de mivel a biztonsági őrök a bohócokkal harcolnak, szinte senkinek sem tűnik fel, kivéve annak, aki kapta. A férfi szépen oldalra tántorgott és arcát fogta, teljes mértékben elhagyta őt az egykori önbizalom. Öklödet hasa felé irányítod, még el is találnád, ha csuklódra nem tekeredne egy vékony zsinór vagy drót, nem tudod biztosan mi lehet az, de egy erőteljes és határozott mozdulattal érzed ahogy valaki vagy valami elrántja ennek segítségével a kezed.
- Elég! Ha nem akarsz az ő szintjükre süllyedni, fejezd be. A GYRE-sek már a lépcsőn vannak. Ideje lelépned, ha nem akarod, hogy leleplezzenek. Veszélyes fegyvert használsz, nem mindenki érti majd meg... - hallasz egy eltorzított férfi hangot magad mögött és ha hátra fordulsz, meglátod Batmant. Hallani már a GYRE-seket a lépcsőről, ami az emeletre vezet, nyilván erre a többi bohóc is felfigyelt s menekülni próbálnak.

Andrew Ramirez
Robert ahogy meglát téged, érdeklődve figyel, de megnyugodni látszik, mikor közeledsz felé, nyilván azt hiszi, hogy te is csak egy biztonsági őr vagy, aki érte jött.
- Vigyen ki innen! Most azonnal! - parancsolja neked szinte hisztériásan és megrémülve, mikor elmondod neki, hogy miért is kerested őt fel.
- Nem érdekel merre! Akár a csatornákon is keresztül de vigyen ki innen! - ismétli magát, majd ahogy elindulsz, ő szorosan követ téged, olykor maga mögé néz, vagy épp körbe, mintha valakit keresne vagy valaki elől bujkálna. A mellék folyosók teljesen üresek és biztonságosnak látszanak.
- Milyen elvetemült őrült vadászna pont rám?! - kérdezi tőled érdeklődve, hangjából leszűrni, hogy választ követel.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Wayne kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wayne kastély   Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 8:30 pm

A célpont miután elmondom neki a tények sorozatát, pánikolva, tehetetlenül kapálózik, pont mint egy csapdába esett állat.
~ Íme az evolúció hiánya, olyan gyenge, annyira tehetetlen, mind lelkileg mind szellemileg, hogy képtelen nyugodt maradni vagy tenni valamit magától. Pedig meg lenne hozzá minden fizikális és mentális képessége. Teljesen rábízza magát a pénzére, hogy azzal emelje magát mások felét és mások szolgálatát vegye igénybe. Az ilyet ki kell irtani, érte nem kár, ahogy annak a lánynak is mondtam még az estén.
Próbálom nyugtatni, megfogom a vállát és a szemébe nézek, hogy összeszedje magát. Miután ez megtörtént az egyik oldalfolyosón vezetem végig.
- Az őrület tág fogalom, de a pszichopaták nem őrültek, képesek felmérni a cselekedeteik következményét és az alapján tervet alkotni. Képességeik lehetővé teszik számukra, hogy minden helyzetben a lehető legjobb teljesítményt nyújtsák, mivel nem értik az emberi érzések nagy részét, ezért figyelmen kívül is hagyják azokat, nincsenek befolyás alatt. Ők a legjobb gyilkosok. Itt Gothamben rengeteg pszichopata van, pénzért pedig bárkit megölnek. Önt is.
Az egyik saroknál, gyorsan előre küldöm, hogy ő menjen előttem és ne fordítva ezután megyek utána, ahogy tudok.
- De tudja nem azok a legveszélyesebbek akik a pénzért cselekszenek, hanem akik látszólag minden racionalitás nélkül teszik ezt. Azok, akik élvezik. Említettem, már hogy sokan őrültnek tartanak?
Ahogy kimondom az utolsó szót máris becélzom a tarkóját és rögtön tüzelek. Ha még mindig én megyek elöl, akkor lendületből megfordulok, a pisztolyt a homlokához szegezem és lövök. Ha megpróbálna elfutni, a mellkasára tüzelek.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Wayne kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wayne kastély   Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 7:57 pm

Épp csak lecsaptam a fickót, mikor bevittem volna a végső csapást, mikor egy vékony valami tekeredett a karomra, és félre rántotta a kezem. Mikor odanéztem, az az alak állt előttem, akiről már régóta beszélnek Gotham-ben. Batman. Így hívták őt mindenhol, és most, hogy itt állt előttem, és elmondta, amit akart, egy pillanatig csöndben maradtam.
- Nem ezt akarja maga is? Kisöpörni a városból a mocskot? - kérdeztem tőle. A venom hatása múlni kezdett, így elkezdtem érezni a kiürüléssel járó mellékhatásokat. Kissé szédültem, és kezdett az erőm is elhagyni.
- A cél ugyanaz, az odáig vezető út pedig lényegtelen. - tettem még hozzá, de már csak nagyon halkan sikerült szólnom.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Wayne kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wayne kastély   Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 8:41 am

Miután James átkarolt, ránézek erőtlenül.
- Nagyon szédülök... Elértem a napi korlátomat...
Megpillantva az elágazást, Jamesre hagyom a döntést.
- Menjünk arra... amerre te szeretnél...
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Wayne kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wayne kastély   Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 12:21 pm

Andrew Ramirez
Ahogy vezeted Pattinsot a folyosókon, mintha egyáltalán nem is figyelne arra, amit mondasz nekik az őrültekről. Látszólag túlságosan meg van rémülve és zavarodva ahhoz, hogy észre vegye, most van csak igazán veszélyben. Lassan halad előtted, szinte minden lépésnél megáll, hogy végignézzen a folyosón, nem e követ benneteket valaki, vagy épp fülel, hogy nem e hall valamit, de a folyosó teljesen üres, csupán saját lépteitek vernek zajt. Mintha egy rég elfeledett helyen járnátok, a képek a falakon kissé porosak voltak, néhány apró asztal a fal mentén, melyen nyilván vázák voltak letakarva fehér lepedővel. A falon csüngő képek mind portrék voltak. A ház lakóiról, vagy épp néhány ismert vagy egyáltalán nem ismert történelmi alakokról. Mintha mindegyik szeme rátok lenne tapadva, nagy figyelemmel követve minden lépéseteket.
Mikor elmondtad, hogy téged is sokan őrültnek tartanak, Pattinson érdeklődve fordult feléd.
- Hogy mi...? - pisztoly hangja dörtült el, mint valami végzetes mennydörgés, majd test puffanása a földön. Pattinson vére lassan kezdett szétfolyni a méregdrága szőnyegen, szemeivel mereven maga elé "nézett". A dörrenés szertefoszlik és ismét csendesség honol a folyosón, amely nem tart sokáig. Kinyílik az egyik festmény, mint a Harry Potter filmekben és Ghost áll a titkos folyosóban.
- Ez szép volt. Van még néhány perced. Ha akarod versenyezhetünk. Nekem is még hiányzik két ember - mondja Ghost kissé elismerő hangon, érezni lehetett, hogy a versenyzés gondolata igencsak fel tudná pumpálni az adrenalin szintjét.

/Ha szeretnéd folytatni a vadászatot, magánkalandban megteheted./

Kevin Chase
Batman rád néz, és ha láthatnád az arcát, nyilván a mérges arcát mutatná neked, de így csak a hangjából tudod ezt leszűrni.
- Mindig is lényeges az odáig vezető út. Nem áll jogodban megölni őket. Az igazság elé kell őket állítani, börtönben a helyük! - mondta neked, s pont ekkor estek be a GYRE-sek is a terembe. Azonnal elkezdték munkájukat végezni. Ahogy meglátták őket a bohócok, azok próbáltak menekülni, de nem volta valami sikeresek, pár pillanat alatt mind a földön végezte bilincsben. Addigra Batman is eltűnt a helyszínről, fogalmad sincs merre vagy hogyan. A venom szérum hatása teljesen kifoszlott belőled és te szinte erőtlenül a pódiumon térdelsz, hogy legalább lélegezni tudj nyugodtan. A terem immáron bebiztosítva, a gaztevők elfogva és a vendégek biztonságban vannak.
Te is kaptál orvosi ellátást és a főnököd dicséretben részesít az elfogott bohócokért a színpadon, valamit a másik kettőért a kulisszákban.

Penny Danvolt
- Igen azt gondoltam. De nem baj. Majd pihensz és rendbe jössz. Kapaszkodj belém - mondja neked James bátorító hangon,  majd ő maga is jobban megtart téged, hogy ezzel is segítsen a járásban. A folyosón jobbra és balra néz, tanácstalanul elgondolkodik, hogy merre is kéne menni.
- Menjünk jobbra... - mondja James és elindul veled együtt a folyosó jobb oldali része felé. Ahogy haladok, a képek a falakon mintha mind benneteket néznének. Drága, puha szőnyegen haladtok, amelyen különféle minták vannak. Mentek pár lépést, majd hátatok mögül ismerős hangot hallani.
- Hát itt vagytok! Nem sérültetek meg? - az egyik felügyelőnő volt az, arca teljesen gondterhelt volt. Azonnal hozzátok ment, hogy közelebbről megvizsgáljon.
- Szörnyen néztek ki. Mi történt? - kérdezte, miközben már vezetett benneteket a folyosó másik felére. Úgy néz ki, rossz irányba indultál el először James-el.
Biztonságosan kivezetett benneteket a kastélyból és kaptatok orvosi ellátást, majd gondok nélkül visszajutottatok a többiekkel az árvaházba.

A kaland immáron véget ért, gratulálok minden résztvevőnek aki túlélte és nem esett ki. Jöjjön hát a jutalom:

Andrew Ramirez - 3 kredit
Penny Danvolt - 3 kredit
Kevin Chase - 2 kredit
Tigra - 1 kredit
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Wayne kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wayne kastély   Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 2:52 am

Sikerül egy teljesen elhagyatott részre vezetnem az áldozatot és terveim szerint mire befejezem a monológom akkor kap észbe, de már késő. Egy tiszta lövés és  a célpont halottan esik a padlóra. Elégedetten csettintek egyet, majd az egyik régi kép mögül Ghost lép elő és gratulál. Ezután tesz egy ajánlatot versenyre.
~ Remek. Mint a régi szép COD-os időkben, igazi verseny, kihívás. Mégis nekem való ez az est... Kellemes meglepetések ehehehehe.
- Természetesen benne vagyok. Kezdődjön a vadászat!
Ezután gyorsan előveszem még egyszer a listát, átfutom a neveket majd emlékeimben kutatok, hogy melyiket láttam már odakint, ki lehet még itt és ki az aki bár biztos eltűnt. Közben Ghost reakcióját is figyelem.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Wayne kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wayne kastély   Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:33 pm

Ahogy kimondtad hogy benne vagy a játékban, Ghost izgatottan szólalt meg ismét.
- Mivel már páran elhagyták az épületet, fél órára húzom a játékot - mondta, majd futólépésben indult neki a kastély folyosójának. Hiába volt lábán nehéznek tűnő bakancs, léptei hangtalanok voltak. Mozgásából egyből láttad, egyáltalán nem kispályás már ebben. Hihetetlenül edzett, gyors és pontos mozdulatai vannak, mintha már fejből ismerné a terepet. A folyosó végén megáll, félig leguggol és egy kis valamit vesz elő. Nem látod mi az, de utána ismét elrakja. Még egyszer feléd fordul és int, amolyan "sok szerencsét" kívánság kép, majd egy szempillantás alatt el is tűnik. A folyosó ismét kihalt lesz, a kép már maga után gondosan becsukta a titkos folyosót, hogy senki ne tudja használni. A listát pásztázva eszedbe jut, hogy Justin Bieber az elsők közt hagyta el a kastélyt, nyilván már a saját szállásán van. Uwe Boll-t viszont sehol sem láttad.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Wayne kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wayne kastély   Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 11, 2013 1:31 am

Látszik Ghost-on, hogy az embervadászat, a játék, az izgalom teljesen magával ragadja, én is őrült vigyort vetek és biccentek, már rég nem volt részem ennyire hozzám illő küldetésben, pedig, amikor ma elindultam nem számítottam semmire, mégis fordulatot vettek az események. Megvárom amíg Ghost távozik és átgondolom a dolgokat.
~ Fél óra, az elég sok idő, az órámon tudom ellenőrizni is. A mozgásán látszik, hogy nagyon felkészült, nagyon professzionális, nagyon gyakorlott. Nem így, nem ilyen minőségben csinálja először, már többször is volt terepen ezelőtt. Érdekes. Egész felkészültnek tűnik, csak kár, hogy Ghost-ot másolja. Lehet csak az én mániám az egyediség, ahogy a nyomok elfedése is.
Körülnézek a terepen, hogy van-e valami feltűnő nyom, kamera ami felvehetett, vértócsa, amibe bele léphetnék, olyan ujjlenyomat ami nem csak a pisztolyon lehet rajta stb... Ha találok ilyet megpróbálom valamilyen módon eltüntetni vagy teljesen tönkretenni. Ezután neki is látok a munkának, egyelőre még nem rohanok, nem lenne értelme.
~ Kezdjük azzal, aki a legnagyobb biztonságban érezheti magát. Az a legnagyobb élvezet. Megmutatni valakinek, hogy a végzet mindenképpen utoléri.
Gondolataim közt kutatok, hogy tudom-e, hallottam-e, láttam-e hírekben vagy TV-ben, olvastam-e interneten, hogy hol is van Justin lakása itt Gotham Cityben. Ha nem járok sikerrel akkor még gyorsan a levetett maszk segítségével átkutatom a hullát, ügyelve nehogy DNS mintát hagyjak, elveszem a telefonját majd továbbra is a maszkkal megpróbálom az interneten, közösségi oldalakon megkeresni a célpont lakásának helyét. Amint megtaláltam a lehető leggyorsabb úton, vagy a bérelt autóval vagy tömegközlekedéssel igyekszem oda jutni. Végső esetben, ha semmilyen információt nem találok, teljesen nyugodtan kisétálok az épületből, mintha mi sem történt volna és elkezdem keresni Uwe Boll-t, vagy bármi mást ami hozzá köthető. Persze a körülöttem lévő rendőrökkel, kommandósokkal nagyon vigyázok, kerülöm őket.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Wayne kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wayne kastély   Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 7:03 pm

Semmilyen kamerát nem látsz a folyosón, és ahogy haladtatok erre a folyosóra, sehol máshol sem láttál, vagy legalább is nem rémlik, hogy szemedbe ütközött volna. Elég ügyesen lépdelsz ahhoz, hogy ne a vérfoltba lépjél bele, ami egyébként is már annyira bele itta magát a szőnyegbe, hogy alig látszik. Emlékezeted szerint Justin Bieber a Gotham Központban található egyik legluxusosabb szállodában bérelt ki szobát, de mikor Pattinson mobilján szörfözöl a neten, azonnal megtudod, hogy jelenleg átszállították őt a Gotham Központi Kórházba egy súlyosabb sérüléssel. Uwe Boll a hírek szerint viszont visszatért az apartmanjába. Nincs konkrétan le írva melyikbe, hogy ezzel védjék személyes biztonságát, csak annyi, hogy Gotham Központjában található. Bérelt kocsidnak köszönhetően második célszemélyed után indulsz. Justin Biebert meglátogatod.

A kaland itt folytatódik: Gotham Központi kórház
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Wayne kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wayne kastély   Wayne kastély - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Wayne kastély
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Wayne Torony
» Bruce Wayne - Batman
» Thomas Wayne alapítványi emléképület
» Martha Wayne alapítványi emléképület

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Wayne Birtok-
Ugrás: