DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 La Scala Színház

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 11:16 am

Egyre bolondabbnak hat ez az alak, a nevetése eszeveszett és ok nélküli, állítása szerint csak egy démonnal találkoztam, de vajon honnan tudhatom, hogy ő nem egy ilyen démon? Kicsit várok amíg befejezi a hülyeségét, normál esetbe lehet már lecsaptam volna a fejét, de most inkább kivárom mi fog történni. Átsiet a másik szobába és előhoz egy fekete lopakodó ruhát, jól néz ki nem mondom. Kis ideig nézem és feltűnik, hogy ez az enyém, ez nem ruha, ez élőlény!
- Ki maga? Nem válaszol. Honnan tud ilyenekről? Honnan szerezte ezt? Szét kellett volna szakadnia a robbanástól. Miért kell magának annak a démonnak a szíve? És hogy döntsem el, hogy nem maga-e a démon? Előlem ne hallgasson el semmit!
Mondom egyre indulatosabban, sok mindent láttam de ennyire alapos alakot még nem, valami körüllengi és ez sem tetszik, elég volt a bizonytalanságból, válaszok kellenek.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 12:19 pm

Mentegetőzve felemeli kezét, és úgy néz rád, mint aki nem érti miért is van ez a nagy érdeklődés. Lassan leül az egyik fotelbe, felhúzza a jelmezéhez illő vörös nadrágját, és közben mondja. A kutyuskája mit sem zavartatva magát ül le eléd, és néz téged meredten.
- Mint már mondtam úgy látszik többször is a nevem Anarki. Elég sok mindent tudok. A város egy nagy katlan, a válaszok megtalálása nem is olyan nehéz, ha az ember tudja a kérdéseket... - Újra a ruhára terelődik a beszéd, ami még mindig ugyan olyan állapotban van. - Ezt egy utcáról kapartam össze. Megtudtam, hogy a Szellem Sárkányok, meg akarják ölni magát, de mire kapcsolatba létesíthettem volna önnel már csak a végtelenségig szétszakadozott ruhát találtam meg. A legnagyobb meglepetésemre gyógyult, összeszedte magát, és akkor már tudtam, hogy maga még vissza fog jönni... - tart egy kis hatásszünetet, inkább csak a saját kedvéért, hogy mennyit is mondjon el terveiből, de úgy látszik hamar döntött. - Gotham City-ben van egy kapu. Egy kis kapu, de akkor is kapu. A pokolba vezet, ezt akarják többen is megszerezni. Hát én is egy vagyok közülük. A démon szíve, azért kell hogy alkothassak egy tárgyat, amivel átvehetem a rajtuk keresztül átáramlók felett az irányítást. - Szavai elég furcsák, és szörnyűek. A világ végét is jelenthetik, de talán csak az őrült képzeletében játszódik le az egész. Rajtad áll hiszel-e neki vagy sem, a kevesebbért is kellett már ölnöd embert.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 2:32 pm

Jól van, lélekben megnyugodtam, nem mindenható ez az alak, sőt csak éppen jókor van jó helyen, ezért tud ilyen dolgokat, nem azért mert egy hű de hatalmas mágus. Elég amatőr abból a szempontból, hogy itt öltözik nekem, meg a kutyáját sem képes visszafogni, nem szeretem ezeket a korcsokat.
- Egyértelmű a dolog, segít nekem és én is magán. Viszont nem lesz könnyű menet az biztos. Remélem később kicsit összeszedettebb lesz mint most. -célzok az öltözködésére és a stílusára- Gondolom ha ismer, nem kell ecsetelnem, hogy nem szeretem ha átvernek.
Miután közöltem a tényeket remélem világossá válik neki is dolog és nem kalibrálja el magát, annak csúnya vége lenne.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 3:12 pm

Megvakarja fejét, közben kalapját is kicsit megdönti. Úgy látszik gondolkodik rajta, mire is gondolhatsz. Végül elvigyorodik, a beleegyezésed miatt, és ha már nem kérdezel többet, akkor belekezd a mondókájába.
- Na hát akkor ezt megbeszéltük. A közlekedés a két világ között nem lesz egyszerű. A kiskaput most nem használhatjuk, így más utat kellett találnom... - A hangjából kitűnik, hogy ez a másik út, nem lesz túlságosan jó neked. Sőt mit több szórakozásnak sem lesz a legjobb. - A szoba már elő van készítve... - mutat a landolásod helyére, és ott is az ágyra. - már csak egy kevéske dolog kell hozzá. - Beront a számítógép szobába újfent, és számításokat végez. A képernyőn sok dolog fut át, amit nem nagyon értesz, de végül is kijön egy kapu tervrajza, egy mágikus kapué, sok tudományos háttérrel. Az egész alig vesz el negyed órát, és már fel is van rajzolva az ágy körüli mágikus kör, és meglepő mennyiségű technológiai felszerelés. Energiát a város szolgáltatja. Addig is felöltheted végre újra tökéletesen illeszkedő ruhádat, és ha kész vagy befeküdhetsz a helyedre.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 7:35 pm

Átviharzik a másik szobába Anarki és hátrahagy engem egyedül, kis idő multán én is követem. Látom, hogy a mágiát egybefűzi a technikával ami egy cseppet sem tetszik, főleg, hogy egyáltalán nem is értem a dolgot. Negyedóra telik el és egy kapu rajza alakul ki, látszik tudja mit csinál, ez megnyugtató legalább. Mikor minden készenálna, elmegyek és felkapom a ruhám, ahhoz, hogy jól passzoljon teljesen meztelenre kell vetkőznöm felöltenem eme élőlényt, ami beleolvad a testembe, kellemes meleg érzés, máris újra együtt vagyunk. Ezután szépen visszaöltözök és abban a ruhában amiben jöttem befekszim a kijelölt helyemre, fegyveremmel együtt.
~ Nagyon remélem ez nem valami áldozati szertartás, annak nem lenne semmi jó vége, legalábbis az ő számára...
- Kezdhetjük. Mennyire fog ez fájni? - kérdem hidegen.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 8:08 pm

Anarki ügyködik, és mintha nem akarna válaszolni, de nem kell sokáig várnod rá, hogy rájöjj miért is. A rajzolatokat, vagy rúnákat, nem is tudod mik azok, rajtad fejezi be, és egy utolsó gépezetet helyez el a mellkasodon.
- Az út nem fog fájni, legalábbis a művelet. De hogy a Tartaroszban, mit fogsz tapasztalni, az már csak rajtad múlik. - Ezzel elfordul tőled, és a gép elé ül le. Hallod ahogy ujjai hihetetlen gyorsasággal kattognak a billentyűzeten, és hogy a kutya az ágy sarkában téged néz. Kissé bánatosan, kissé bátorítóan, mert szörnyű dolgok jönnek. Ami egy villanással kezdődik.


Folytatás: Tartarosz
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 5:48 am

//Bisur magán kaland kezdő reagálása//

Újra itt vagy ebben az elátkozott színházban. Sok csillogás, és giccs, de semmi érték. Az emberek csak azért jönnek ide, hogy elfelejtkezzenek a világ szörnyűségeiről pár órára. Micsoda önálltatás. A világ zajlik körülöttük, és ők el akarnak szabadulni tőle, mert félnek, rettegnek. Meg is érdemlik.
Mert te vagy az akitől rettegni kell. Akitől félniük kell, és most újra itt vagy, hogy találkozz egy másik őrülttel. Akinek néha megtettél egy-két kisebb dolgot, mint az alvilágba való lejutás és a legnagyobb démonok egyikének kivégzése. Erre most újabb küldetése van számodra, legalábbis ha elfogadod.
Anarki ott áll előtted. Hosszú vörös köpenye a földet súrolja, arany maszkja semmilyen érzelmet nem árul el. Széles karimájú kalapja éppen eleget takar alakjából, meg megőrizze titokzatosságát. Sokáig gyakorolhatta a beállást, hogy ilyen tökéletesen sikerüljön. Csak egy kis hatásszünetet tart, éppen csak annyival többet, hogy holmi halandók kényelmetlennek érezzék magukat. És próbálják megtörni a csendet, de ezt Anarki már nem hagyja.
- Van egy feladatom a számodra. Remélem nem rozsdásodtál be az utolsó kiruccanásod óta. Egy férfit kell megkeresni… Ő vérvonalának utolsó egyede, és holmi varázshasználó. Semmit nem kell tőle elhoznod a fején kívül. Szó szerint a fején kívül, mert olyan tudás van benne, ami kell nekem. Hozd el nekem Matt Dent fejét! – Hát ez eddig nem sok, legalábbis a feladat a szokványos, amit eddigi hosszú életed során kapni szoktál. Ám az információk nem temetnek be a férfit illetően. Úgy látszik neked kellene körüljárnod a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 8:48 pm

Ismét itt vagyok a túldíszített nyálcsorgató színházban. Hihetetlen mennyi szánalmas féreg megfordul itt egy-egy előadás alkalmával, fogalmuk sincs a világ valódi működéséről, csak a saját kis életüket látják. Szűklátókörűségükért drágán meg fognak fizetni. Lassan elérem Anarkit, egy fintorral válaszolok tökéletes megjelenésére, nekem csak egy gondolat és harcra kész vagyok, nem kell beállást gyakorolni, felesleges. A feladatot végighallgatom.
~ Egy mágusfajzat, semmi, néhány hókuszpókusz nem ijeszt meg. De miért is éri ez meg nekem... ezt a kérdést jobb lesz később feltenni. Egyszerű szórakozás.
Megropogtatom nyakam és felöltöm a szimbionta alakot.
- Valóban berozsdásodtam. De fénykoromban egy démonsereg sem jelentett gondot, nem hogy egy szánalmas bűvész. Kell egy kis idő a felkutatáshoz, ha nincs semmi információ. Aztán hozom a fejét.
Ha nem szól semmit a vörös köpenyes, megfordulok és elsétálok. Keresek egy jó internet hozzáférést és utána elkezdek Matt Dent után keresni. Újságcikkek, röpke hírek, fórumok, hozzászólások, netán közösségi oldalak. A modern technológia csodája.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 6:40 am

A testhelyzete nem változik, az aranymaszk továbbra is kifejezéstelen, csak a bot rezzen meg egy pillanatra a kezében. És érzed a levegő megtelt feszültséggel. Úgy látszik az önuralma nem sok, és a saját hibáit nem nagyon tudja tolerálni.
- Matt Dent az egyensúly őrzője. A vérvonala különleges, ami nélkülözhetetlen terveim megvalósításához. Mágus, nem a gyengébbek közül. Még csak bontogatja szárnyait a városban, és máris megannyi ellenfelét győzte le. Arról nincs információm merre is lehet, túl jól rejtőzik, de vannak szövetségesei, a felsőbb szférákból. Az egyik kőszikla, alapja a társaságának, erős, és könyörtelen, egyetlen kapcsolódási pontja egy fegyverbolt Gotham City északi szigetén (pontos címet is mond, de azt nem írom le) A másik egy lovag, nem ebből az időből, fegyverforgatási képességei párját ritkítják, megannyi korban élt, még többet végigharcolt, és most a katedrálisban ütötte fel a székhelyét. Az utolsó az illuzionista, egyre híresebb, lokálokban, és szórakoztató központokban lép fel. Amit a nézők trükköknek néznek, azok valójában képességeinek kivetülése. Vigyázni kell vele Gabriel McNabb a legveszélyesebb mind közül, igaz nem látszik rajta, de több ellenségével végzett, mint amennyi látszik rajta. – A felsorolt alakok közül egyik sem ugrik be, az illuzionistán kívül. Őt már láthattad televízióban, vagy olvashattál róla újságokban, de az utcákon is sokat beszélnek róla, és különös műsorairól. - Rajtuk keresztül eljuthatsz a varázslóig, de vigyázz, ők is szervezkednek ellenünk. – Egy ellenség mellé még kaptál hármat, ami nem kis szám, de nem is biztos, hogy minddel végezni kell. Az információszerzés a fő feladat, és a varázsló megtalálása. Na meg annak lefejezése, de ez már a kisebbik gond lesz. Ám a felvázolt utak nem biztos, hogy az egyetlenek, talán könnyebb utat is találhatsz magadtól.

Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 8:35 pm

Látom ahogy megtöröm Anarki magabiztosságát, hát ennyi volt, elmosolyodom magamban. Aztán kiderül van még több információ is, amikre szükségem is lesz mivel Matt Dent alaposan elrejtőzött, szokásos módszerrel nyilván nem vagy csak később lelnék a nyomára.
~ Három alternatíva, egy illuzionista, nem, a küzdelem felesleges lenne, ráadásul erős hátrányból indítva csupán idő pazarlás. Egy másik sok évet élt harcos méltó ellenfél lehetne, egy igazi lovag, de a vasököl és az árnyak párbajában az árnyak csak akkor győzhetnek ha csellel előnybe kerülnek. Nem vagyok előnyben, ez tény. Ismét időpazarlás. Fegyverbolt, az tetszik. Sok probléma nem adódhat, azon kívül, hogy már számítanak rám.
- Rendben. Megnézem azt a fegyverboltot, lovagokkal és bűvészekkel nem állok le. Előtte felkészülök egy kicsit, aztán munkának is látok. Még valami?
Ha nincs semmi akkor távozom is a helyszínről. Utamat vissza a birtokom felé veszem, szükség lesz néhány eszközre.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 8:47 am

A feladat adott, és már az utadat is tudod merre kell menni. Newtown szép hely, és még szebb emlékeket idézhet benned, pár dologtól eltekintve. Anarki már nem akar több dolgot mondani, így nem marad más választásod, mint hogy elindulj saját utadra.
Birtokodat útba ejted, és felveszel mindent, amire csak szükséged van. (írd össze mit is szedsz össze) A felszereléssel a hátadon, és még több önbizalommal, igaz eddig sem nagyon voltál híján a dolognak, indulsz a fegyverbolt felé.


Folytatás: Főutak, utcák, sikátorok
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 5:44 am

Előzmény: Főutak, utcák, sikátorok

A La Scala Színház környéke szinte teljesen kihalt. Pár turistára leső hajléktalan, és még pár óvatlan járókelő ténfereg a környéken. De más említésre méltó nincs. Senki sem figyel fel rád, nincs miért, csak egy átlagos kocsiban ülő, átlagos arcnak tűnsz, ebben a sötétben. A megszokott bejáraton lépsz be, és már bekötött szemmel is tudnád az utat.
Amostanában már lenni szokott Anarki vár téged. Mióta elsőnek találkoztál vele, eléggé megváltozott. Sokkal összeszedettebb, és kevesebbet is árul el érzelmeiről. Arany maszkjam int egy pajzs úgy takar el mindent, bordó ruhája pedig fenséges ábrázatot kölcsönöz neki. De tudod, hogy pár hónapja még esetlen kezdőnek tűnt.
- Üdvözlet Bisur. Jól gondolom, hogy elvégezted a feladatodat, mint mindig? – Talán csak költői kérdés, és nem is kér rá választ. Mert hát eddig soha nem volt olyan, hogy ne tetted volna meg, mit rád bíztak. Odalép számítógépéhez, és rövid billentyűpergés után megjelenik egy utcai kamera képe. Rajta az égő fegyverbolt.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 7:52 pm

Könnydén elintézem amit akartam, lepakolom a robbanószereket, feltépem a tankot és egy perc múlva már lángokban áll az épület, itt nem maradt semmi, ami később veszélyt jelenthetne. Elégedett mosollyal az arcomon távozok a lopott kocsival. Szerencsére már éjszaka van, nem kell tartanom a város nyüzsgésétől, nincsenek civilek, akik elől rejtőzni kellene. A színháznál megállok, kiszállok majd besétálok a jól ismert úton, Anarki már vár.
~ Valahogy összeszedettebb lett mint első találkozáskor. Rendesen fel tud öltözni, nincs itt az idegesítő korcs, komolyabban beszél, fejlődik. Eddig csak arra tartottam jónak, hogy megfelelő információkkal lásson el, én csak részben értek hozzá, Kleo meg egyáltalán nem, kellett egy összekötő. Talán már meg is öltem volna, ha nem adta volna vissza a ruhám és az ősi erőm. De ennyi becsület még bennem is van, még ha csak egy alsóbbrendűről is van szó.
Gondolataimba burkolózva állok és nézem a felvételt, elég gyorsan hozzáfért a képekhez, ahogy nézem nem találom magamat rajta, de ez nem is lep meg.
- Voltak kisebb problémák. Az angyal és Matt Dent, a mágus halott, de csak darabokban vannak meg.
Mondom teljesen hidegen, mintha nem is lenne lényeges, pedig tudom, hogy a fejét kérte.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:47 am

A viselkedése megváltozik, azonban csak egy pillanatnyi időre. Anarki mosolyog, nem látod a maszktól, de tudod azt csinálja. Elindul a kijárat felé, ahonnan most érkeztél.
- Akkor nézzük meg a halottakat. – mondja, és már kint is vagy. Ha követed akkor személyesen, ha nem akkor csak a felvételről látod, hogyan is gyalázza meg a holtesteket. Beletúr az általad hagyott mocsokba, nem törődik vele, hogy milyen lesz a keze, vagy hogy két éppen csak kihűlni készülő hulla között matat. Mikor megtalálja a varázslót, és még úgy ahogy épen maradt mellkasát kiszabadítja azt. Botját veszi elő, egy méretes penge ugrik elő a mélyéről, valamilyen titkos gomb megnyomására. Fegyver mélyen merül a holtestbe, bordák, és csontok ropognak, ahogy méretes vájatot készít elő. Csak azért, hogy szabad kézzel ránthassa kis az egyensúly mágusának szívét. A még véres szerv már nem ver, de elég élőnek tűnik Anarki kezében.
- Még egy lépéssel közelebb kerültem célomhoz. Neked köszönhetően Bisur. Eddig tudtam mit adhatnék neked, de képességedet visszaszerezted, és ruhádat is megkaptad. Mit kérsz hát ezért a munkáért? – Teszi fel a kérdést miután lecsapta csomagtartót, és visszaért búvóhelyére.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 2:33 pm

Követem Anarkit, aki az autó felé veszi az irányt, kinyitja a csomagtartót, beletúr a hullák közé és kivágja a mágus szívét. Rezzenéstelen arccal figyelem.
~ Sajnos nem tudom mi a terv, amiben segítkezek, de figyelnem kell, hogy azelőtt megállíthassam mielőtt ellenem akarná fordítaná. Szerencsére ettől nem tartok, bízom a képességeimben.
Gondolataim menetét egy kérdés stakítja meg, igen abban egyeztünk meg, hogy a munka elvégzése után beszélünk az árról. Ez így van rendjén, de arra nem számítottam, hogy ő kérdezi meg, hogy én mit akarok. Zsebemből néhány papírt vettem elő, gondosan összehajtott lapok, fényképek, jegyzetek, adatlapok, akár egy kis akta. Kezébe adom és amíg azt olvassa én beszélek.
- Ezek a drágakövek, kristályok, speciális misztikus erőt hordoznak magukban. Mindegyikük az egyik ősi Jugand erőhöz köthető, azt egészíti ki. Ha az összes kristályt sikerül összegyűjteni és egyesíteni egy másik ereklyével akkor komoly hatalommal ruházzák fel a viselőt. Eddig nem sikerült nyomot találnom, gondolom ez változhat.
Még utoljára ránézek, úgyis tudom mi van a maszk alatt, tudok már olvansi benne.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 6:38 am

[justify]Újra elvigyorodik. Úgy látszik túl könynedén lepődik meg. A szívet elrakja egy ébenfa dobozkába. Majd nekikezd átlapozni az aktáknak. Amit kívánsz nem kicsinység. A legtöbb tárgy nem is evilági, de úgy látszik a nehézségeket nem fogja bevallani.
- Rendben van, utána fogok járni. Bármit megtudok azonnal értesíteni foglak. Megteszek mindent, hogy nyomára bukkanhass. – Most nem te állsz új feladat előtt, hanem ő. A munka nem lesz kevés vele, de ismered annyira munkaadódat, hogy tudd megbírkózik vele. Igaz sajátos módon, de meg fogja találni a kívánt tárgyakat, és van annyira gerinces, hogy az igazi információkat juttassa el hozzád. [justify]



//Kalandod véget ért, a következőnél már ringbe is szállhatsz a kívánt tárgyakért.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





La Scala Színház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Scala Színház    La Scala Színház  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
La Scala Színház
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Otisburg-
Ugrás: