DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Kapucnis lyuka

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kapucnis lyuka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapucnis lyuka   Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2014 9:26 pm

A férfi néz egy darabig, látszólag gondolkodik, hogy mit tegyen.
- Neked ahhoz semmi közöd. - jegyzi meg végül, és el is hallgat. A rendőr egy ideig még figyel, ám ahogy cselekednél - már ha cselekszel, hogy kiszedd az infokat a fickóból - azonnal közbelép, és megakadályozza, hogy bármit is tegyél.
- Ennek nincs semmi értelme, és ha megteszi, akkor magát is be fogom vinni, és rács mögé dugom, értette? - monta neked komoly, szinte már hivatalos hangnemben a rendőr.
Vissza az elejére Go down
Kapucnis
Civil
Civil
Kapucnis


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Oct. 13.
Age : 34

Kapucnis lyuka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapucnis lyuka   Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 10:58 am

- Igazán? Nos, akkor elég érdekes, hogy ebbe a kis ügyetekbe engem is belerángattatok azzal, hogy idetoltátok ronda tetkós bőrfejeteket - mondtam iróniával teli gúnnyal a hangomban. - Hacsak nem akartátok éppen nekem megtanítani hogy kell trágyázni a rendőr úrral azt a kertnek nevezett dzsumbujt a gyár másik oldalán.
Nos, a rendőrnek abban igaza volt, hogy semmi értelme... a gazfickó vallatásának. Így hát mivel több kérdésem nem volt se tőle, se a másiktól, a mellettünk lévő kupac közül kihúztam egy kötelet, amivel lekötöttem a behatolók kezeit (lábaikat felesleges lett volna, hiszen sérüléssel úgysem tudnának hová szökni még hátrakötött kézzel sem, nemhogy szabaddal). Hogy lássák, milyen kegyes vagyok, elláttam a sérüléseiket addig, amíg szakemberek kezébe nem kerülnek. Szépen odahúztam őket egymás hátának, majd miután befejeztem az elrendezésüket, a rendőrhöz fordultam.
- Elvisszük őket a kórházba, ott majd ellátják őket, és majd az ön még becsületesebb kollégái kivallatják még őket. Ami engem illeti, jobb lesz ezután új "otthont" keresnem, mert különösebben sem szeretem a váratlan vendégeket. De előbb... ideje, hogy maga beszéljen, hogy milyen információkat próbáltak meg magából kiszedni ezek a jóurak. Addig innen nem megyünk sehová, míg tisztáztunk itt mindent, rendőr úr.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kapucnis lyuka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapucnis lyuka   Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 06, 2014 3:52 pm

Senki nem szól. Egyszerűen nem tudnak mit mondani. A két fickó képtelen elhinni, hogy ilyen könnyen legyőzték őket, és ez látszik is az arcukon, a rendőr pedig nem kis megelepettséggel küszködik éppen; az arcára van írva. Amíg a kötözéssel foglalatoskodsz néma csend honol, és végül a rendőrnek szegezed a mondandód.
- Majd a kollégáim intézkednek. Látom maga nem tudja, de az ilyeneknek van egyk ülön börtönkórház, oda fogják átszállítani őket. Már úton vannak. - kezdte a rendőr, és azon tűnősz, mikor hívhatott segítséget. Nos, eléggé le voltál foglalva a két tag megkötözésével.
- Ami magát illeti. Hálás vagyok a segítségéért, de higgye el, fogalmam sincs miről akartak kifaggatni ezek az alakok. Lehet, hogy összekevertek valakivel. - őszintén beszél. - Viszont ami magát illeti, nem kicsit változtatott a maszkos igazságosztókról alkotott véleményemen. Ha bármit tehetek önért, ne legyen rest felkeresni. - hálálkodott, majd jobb kezét nyújtotta feléd, majd ha elfogadod, ha nem, egy jegyzet tömböt és egy tollat vett elő, amire valamit felírt. Mikor átnyújtja neked, egy név és egy telefonszám szerepel rajta, nem nehéz kitalálni kié.

//Én azt mondom, nincs más hátra, mint lezárni. Még egy reakció postot tőled kérnék ide, a azzal a magánkalandod véget ért. A fickót egyébként Thomas Darabont-nak hívják, ha esetleg a későbbiekben szükséged lesz/lenne rá. Az adatlapodra pedig írj fel 7 Hírnevet magadnak.//

VÉGE
Vissza az elejére Go down
Kapucnis
Civil
Civil
Kapucnis


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Oct. 13.
Age : 34

Kapucnis lyuka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapucnis lyuka   Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 4:12 pm

Senki nem szól semmit, de még a rendőr se tudja, hogy mit akartak tőle. Őszintén beszélt. Örülök, hogy végre tisztáztuk a helyzetet egymás között, de annak nem, hogy odahívta valahogy a társait ezekért a gennyes alakokért. Kereshetek magamnak egy új lakhelyet.
- Semmiség, csak azt tettem, amit etikám megkívánt tőlem - Ennyit mondtam csak a hosszan tartó hálájára. Meg se lepődtem azon, hogy hirtelen megváltozott a maszkos hősökről a véleménye, holott alig pár perce még önbíráskodásért és lábon lövésekért börtönnel fenyegetőzött. Mégis udvariasan elfogadtam a béke/hála jobbot, és átvettem a papírdarabot is, amin a rendőr úr neve és a telefonszáma díszelgett. Nem rossz ötlet amúgy, hogy igényeljem a segítségét. Még szükségem lehet rá a későbbiekben...
Mire kiértek Darabont társai, már messze jártam az egykori búvóhelyemtől. Új helyet kellett keresnem magamnak.
A nyomozásomat folytattam Dr Thomas után, de sajnos nem sikerült több információt szereznem róla, mitn amennyit az újságban találtam róla, mielőtt a Darabontot hurcoló kopasz barmok odadugták volna a képüket a búvóhelyemre. A rendőrségre egyelőre jó szándékból nem török be. Megvárom, amíg egy időre elülepszik a kopaszok közötti helyzet, majd csak azután megyek be némi információért...

/Ha jól emlékszem, még HQ engedelmével egy pisztolyt is örököltem. Köszönöm ezt az aprócska magánkalandot, élveztem amúgy! Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kapucnis lyuka - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapucnis lyuka   Kapucnis lyuka - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kapucnis lyuka
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kapucnis nem DC-s fotóképregényei
» Kapucnis (Julia Wings)
» Kapucnis (Julia Wings)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: