DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Penny és Lupin: Labirintus

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 10:36 pm

Helyszín: Külvárosi elhagyott raktárépület
Idő: Este 9
---
Penny a Robinson park környékén sétált. Jelenleg egyedül volt a környéken és szuperhős jelmezében volt, vagyis Energia lányként rótta az utcákat. A park szélén megállt egy kicsit, majd körbenézett. Senki nem volt a közelben, így levette a sisakját és leült egy padra.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 10:51 pm

Oly csodálatos az ékszakai szellő, a vég illatát hordozza, a vég illatát viszi előre egyenest felém. Ott ül a padon az a kicsi lány, láthatóan metahumán, s eljöve az idő a játékra...
Ingujjam rejti álmoknak porát, mely szendergésre készteti akárki leányát, szép bárányaim látod ahogy elnyom az álom.
Nem veszel észre ahogy közelebb osonok, s lerakott sisakodba álomport hajítok, te gyanútlan felveszed s meg is van a baj, szép álmokat, kicsi szuperhős csaj.

S én felkapom a szendergőt s sötét birodalmamba viszem, vicces játékot állítottam fel...
Furcsa ez a labirintus, építője mondta ezt, mielőtt barátian be nem falaztam őt is.
És most itt vagyunk én és a lány, labirintusban középre rejtettem, majd maszkomtól megválok, Lupinként vagyok itt, s engem is "elfogtak" s segítek a lánynak "megtalálni a kivezető utat.

Sötét a labirintus, fény nincsen benne ám semmi felszerelését nem vettem el a lánytól. Lupinként ismer meg, s szövetségesre lel bennem a bajban, vajon mit hoz a jövő, s hogy jutsz ki innen, miközben ellenség mászik melléd barátként?

Játékra felkészülni kicsi lány, de vigyázz, ki tudja mi lapul a sötétségben... (rajtam kívül Kjáháháhááá)
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 10:58 pm

Penny magához tér és felül.
- Mi történt?...
Körbenéz és éjszakai sötétség van mindenhol, mert a raktárba nem igazán szűrődik be kintről a fény, csak napközben. Penny a sisakja után kezd kutatni, de hamar rájön, hogy a fején van. A kardját is ellenőrzi és azzal is minden rendben. Visszarakja a kikapcsolt kardot az övtáskába.
- Ki tehette vissza?
Penny bekapcsolta a sötétben látó funkciót.
- Mi ez a hely? Valami nagy doboz?
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 11:08 pm

A lány végre magához tért, kezdődjék a játék.
Remegni kezdek, vacogok, majd lassan lépek előr az árnyak közül, fekete hajam csimbókokban ló, testem milliónyi seb takarja, amit csak alány lát rám. Fehéz öltönyöm szakadt, s remegő kezekkel egy fehér cilindert markolászom. Ahogy a lányra nézek, ő láthatja véreres , kisírt szemeimet.
- Hát felébredtél kicsi lány? - hangon érdes, elfúló, ám mégis kedves meleg, szemeim is barátságosak, jó szándékot tükröznek.
- Oh elnézést, a nevem Lupin, a Memento cukor és játékgyár igazgatója. Már egy hete elraboltak s fogva tartanak itt. habár nem is tudom hol az az itt, de ketten talán rájöhetünk. Oh, végre vége a magányosságnak! - elégedett voltam alakításommal, egy másik életben színésznek megyek...
- És benned kit tisztelhetek, kicsi lány?
Ekkor hirtelen éles hangokat idézek, félelmetes őrjítő zajokat, noha a lány nem tudja én voltam, s összerezzenek, mintha félnék, s mint aki oly sok borzalmat látott már itt, s várom mit tesz.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 11:14 pm

Penny hangokat hall maga mögül és megfordul. Egy férfit lát, rossz állapotban, majd végig is hallgatja őt.
- Én Penny... - Penny félbehagyja a mondatot és mondatot vált. - Energia lány vagyok.
A hangokra Penny körbenéz, hátra rájön, hogy mi okozza.
- Ki csinálja ezeket a zajokat?
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 11:23 pm

- Oh kicsi energialány, bárcsak tudnám, megkönnyítené az életem. Amióta csak ittvagoyk a zajok kísértenek, és ami a zajokon túl van még kiábrándítóbb. Ez a hely egy labirintus, egy förtelems halálcsapda mely élve fal fel minket. Oly dolgokat láttam a falain belül, ami elképzelhetetlen volt korábban. Ráadásul, már mozogni se nagyon tudok...
Ekkor feltűrőm a nadrágom egyik szárát, s meglátni a véres, elfertőződött csonkot.
- Sajnos egyedül nem tudok menni, erőmhöz pedig, hatalmamhoz túl fáradt vagyok, a zajok s a sötéttől való félelem nem enged aludni. Pedig az alvás a forrása a hatalmamnak...
De ki tudja, te talán képes leszel arra, amin én elbuktam... Hosszú ez a folyosó, veszélyes, tele csapdákkal, elágazásokkal, s oly rémekkel mely az elmédből jönnek, az álmaidból, a halottaid, azok kik elvesztettél minden félelmed előtted áll. S ezzel együtt a szabadságod útjában...
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 11:28 pm

Penny ránéz a labirintus falaira.
- Vajon mit tenne Batman ilyen helyzetben?...
Ahogy Penny meglátja a férfi lábát, rosszullesz és nekidől a falnak.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 11:37 pm

Lupin szemeit forgatja az elgyengült lány látványától, majd megszólal:
- Hát, szerintem a bőregér elsősorban nem lenne rosszul egy kis vér látványától. Na de, ha egyszer kijutunk megtanítalak egy két trükkre, amire a hősöcskéknek szüksége van.
Hirtelen jött az ötlet, miszerint kitanítom a lányt hogy legyen jobb szuperhős, miközben háttérből irányítom aszerint, hogy nekem jó legyen, egy próbát mindenképp megér. Odakúszom a lányhoz, s ráteszem a hátára akezem biztatóan, majd a sötétség felé mutatok.
- Ki kell jutnunk, legalább neked, kicsi lány.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 11:41 pm

- Ne... csúfolja...
Miután összeszedte magát, Penny felállt.
- Talán, ha ledöntöm a falakat, hamar kijutunk.
Penny a szemben levő fal felé irányította a kezét, hogy egy lökéssel ledöntse az ereje segítségével.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 11:46 pm

-Oh, nem csúfolom őt, csak cukkolom, hőstársak között ez így szokás, s vigyázz kicsi lány, ez a hely elszipolyozza az erőt, az erőt azoktól kik idebent vannak, hogy utána felhasználja...
A lány támadása hatásos volt, s egy hatalmas rés tátongott a falon, ám hirtelen furcsa gyapjúréteg jelent meg a helyén s egy bárányfej mely vadul harapott a lány irányába.
- Mondtam én, ez az én erőm volt, mielőtt el nem lopta ez a hely, vigyázz...
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 11:50 pm

Penny meglepődik a bárányfejen és kitér előle.
- Harapdáló bárányok a maga ereje?
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 11:55 pm

- Oh annál összetettebb, az álmok ereje, a bárány az álmok kezdetének szimbóluma, s erőm fizikai megtestesülésének egyik formája... Mindenesetre kicsi lány, nem tudod ilyen könnyen leontani a falakat, csak erősíted így.
Ekkor hirtelen előveszek a zsebemből egy félig megrajzolt térképet, rajta sok helyet x-el jelölve.
- Ezt a térképet kóválygásom alatt rajzoltam, segít eljutni egy valameddig, ám onnantól neked kell boldogulnod. Az x-ek az általam felfedezett csapdákat jelölik, legtöbb elvileg már hatástalan, de ki tudja... Viszont itt az idő hogy elindulj, menny előre kicsi lány, s élj
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeKedd Dec. 10, 2013 4:20 pm

Penny átvette a térképet és ránézett.
- Nem hagyom itt magát.
Penny az erejével a dereka körül megemelte a férfit és elindult, miközben a férfi 2 cmre lebegett a padló felett és lebegett Penny után, mivel Penny húzta őt.
- Ne ijedjen meg. Le fogom tenni, ha elérünk egy kórházat. Ott majd rendbe hozzák a lábát. - Penny kicsit eltöprengett. - Talán felülről nem vár semmi csapda...
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeKedd Dec. 10, 2013 4:50 pm

Nehezen tartottam vissza aljas vigyoromat a lány kedvessége láttán, noha hős álcám részeként ellenkeznem kellett volna, beletörődve csak ennyit mondtam:
-Innen ismerszik meg az igazi hős..
Élvezettel lebegtem a talaj fölött, miközben figyeltem a kisleányt, ki a térkép alapján próbált előrehaladni, mikor is furcsa lények, két báránypáncélos katona lépett elő kardokkal, pajzsok nélkül s gonosz tekintettel méregették a lányt. Majd elkezdtek vadul rohanni felé.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeKedd Dec. 10, 2013 6:15 pm

Penny lerakta kicsit távolabb a férfit ülő helyzetbe, majd mindkét katonára fejenként egy energia gömböt lőtt ki.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeKedd Dec. 10, 2013 6:40 pm

Vidáman szemléltem ahogy a lány teremtményeimmel bíbelődik, s miket, pont ahogy terveztem, könnyedén legyőz. Ezután, csak hogy viccesebb legyen a dolog megremegtettem a plafont ami ekkor hangos zörrenéssel kezdett omladozni, fölöttem, és a lány fölött egyaránt...
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeKedd Dec. 10, 2013 6:48 pm

Penny miután hallotta a zörejt, felnéz és elkezdte eldobálni a törmelékeket az erejével. Úgy tűnt, hogy vége is, de nem vette észre, hogy egy törmelék pont felé zuhan, ami nem elég nagy ahhoz, hogy ártson Pennynek.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeKedd Dec. 10, 2013 7:00 pm

A kis törmelékek láncreakciót indítottak be, s immáron az egész plafon süllyed lefelé, s esély sincs, hogy bármi módon kivédjék, vagy hárítsák a hatalmas halmot. Egyetlen lehetőség a menekülés.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeKedd Dec. 10, 2013 10:05 pm

Penny ugyanúgy fogja meg a férfit mint az előbb, majd találomra megy előre, miközben ügyel rá, hogy ne essen rájuk egy törmelék sem. Ez viszont leköti Penny figyelmét, így a férfi bármit tehet.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 5:55 pm

A plafon hangos robbajjal csapódik a földbe, éppen hogy ki tudunk menekülni alóla, s amikor hátrafordulunk láthatjuk, hogy a plafon nem más volt, mint egy lépcső, ami így felfele utat kínál a magasabb szintekre.
- Tehát a föld alatt lehettünk eddig... Bevallom, amióta itt vagyok nem láttam felfele vezető utat, ki tudja mi vár ránk odafenn...
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 6:23 pm

Penny leteszi a férfit ülőhelyzetbe megint.
- Előbb kipróbálom, hogy biztonságos e. Kérem szóljon utánam, ha baj történne önnel.
Penny el is indul felfelé a lépcsőn, kipróbálva minden lépcsőfokot. 10 fok után megáll és a férfi felé fordul.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 6:33 pm

Ahogy Penny Lupin felé fordul a lépcső megemelkedik, s visszaáll eredeti helyzetébe. A lány immáron egyedül van a második szinten, míg Lupin az alsó szint foglya maradt. Se semmilyen erő, nem változtathatja ezt meg, de még beszélgetni se lehet a tömör kőtömbökön keresztül.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 6:41 pm

Penny először az erejével próbál nyílást csinálni, de miután az nem megy, előveszi a kardját és bekapcsolja. A pengével már vágja is a követ.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 6:45 pm

Ahogy belevágsz a kőbe, fájdalom ittas visítást hallasz, s mikor lenézel, látod hogy a kőből ahol felsértetted vér folyik fel, majd ahogy újra megnézed, látod hogy a talaj egymásba kötözött emberekből áll, s mind él, átjuthatsz a holdfejűhöz, de ahhoz gyilkolnod kell...
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 6:55 pm

Penny megijed a vértől és rémülten, felkavarodott gyomorral esik el, a hátára. Próbálja összeszedni magát, de nem akar összejönni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Penny és Lupin: Labirintus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Lupin: Labirintus   Penny és Lupin: Labirintus I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Penny és Lupin: Labirintus
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kegyetlen Mulatságok: A Sors keze labirintus
» Aladin vs Sid vs lupin
» Penny vs Bane
» Penny vs Batman
» Kevin Vs Lupin - Valamikor a jövőben...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Szabad játék-
Ugrás: