DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Kisebb utcák, sikátorok

Go down 
+15
Sid Barret
Alexander Haeger
Airie
Sasszem
Madárijesztő
Daren Shadhon
Manipulator
Alex Mercer
Kétarc
Michael White
Robin
Mammon
Vadmacska
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 9:18 pm

A drótot kisebb-nagyobb mozgatás után sikeresen kihúztam. A fószer erről tudomást se vett, tovább kutatott az elmémbe, így nyugodtan hozzákezdtem a menekülésem nehezebbik részéhez. A bilincs feloldásához. Habár jól ismerem a zárakat, főleg a rendőri bilincseket, nem volt könnyű dolgom, főleg egy vacak vékony dróttal. Ahogy elkezdtem hajlítgatni a drótot a bilincsbe, egyre erősebb fájdalom járja át a testemet, de főleg a fejemet. Szerencsére még mindig nem vett észre. A dót egyre jobbal gyengült, de a türelmem nem fogyott. A kitartó munka meghozta a gyümölcsét, sikeresen kinyílt az a fránya zár. Erre viszont márt az ismeretlen ellenfelem felfigyelt, és a hasító fájdalom is azzal a mozdulattal elillant. A helyzetet kihasználva egy erős horog mértem az áldozatom állára, majd az a földre borulva fetrengett, mint valami döglött pók. Habár ellenfelem kiterült, lábaimon, még mindig ott lógtak a bilincsek. Mivel most a legfontosabb dolog, az idő kihasználása, illetve a még több idő nyerése, agyammal behatoltam az ő fejébe és egy agysokkal megpróbáltam még +5percet szerezni. Ezután ráállok a lábamon lévő bilincsekre, úgy mint az előzött valahogy feltörni, talán most márt több rutinnal, ha ezek sikerülnek az első, hogy összebilincselem azt a földön fekvő nyomorultat.
Utána felveszem a fegyverem és a papírjaimat, majd valamit kezdek is ezzel a fajzattal.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 10:43 pm

Dróttal való ügyködésed meghozta most is édes gyümölcsét a szabadulás képében. Kattant mindkét zár, és te érezhetted, ahogy béklyóid lehullnak a földre. Most érzed meg csak igazán, mennyire is szorosan voltál az ágyhoz bilincselve, elvégre az első pár lépés kellemetlen fájdalommal járt.
Mikor ellenfeled agyába hatolsz, érzed hogy eddig soha nem ment ez még neked olyan könnyen, mint most. Semmilyen gátba, semmilyen gondolatba nem ütköztél bele, ami visszatartott volna. Üresség fogadott téged, olyan fajta csend, melyet még eddig nem tapasztaltál egy személy elméjében sem. Ez is csak annak köszönhető, hogy teljesen kiütötted, akár fél órán keresztül is eszméletlen lehet. Az agyblokkoddal ezt csak megerősítetted, most már biztos lehetsz abban, hogy egyhamar nem tér magához. Megbilincselted őt, most már ha netán magához is térne, nem fog tudni elmenekülni előled.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 1:24 pm

Ahogy sikeresen kiütöttem ellenfelemet, és az agyshok segítségével kb fél óráig mozgás képtelené tettem, egyből ráállok a lábamon lévő zárakra, amik pár ügyködés alatt, márt le is kattannak. Az első és legfontosabb feladat, hogy lekössem az ellenfelemet, majd miután rátettem a bilincseket, én is kikötözöm az ágyhoz, majd az asztalról összeszedem a holmimat. Fegyvertől kezdve egészen az irataimig. Ez a művelet max 5percet vehetett igénybe, így a következő feladatom, hogy körbenézzek a lakásba. Nagyon fontos, hogy gyors és célratörő legyek. Nem szabad sok időt elfecsérelnem vele, hisz max 20 percem van rá. Akár hol járok majd 20 perc múlva vissza kell jönnöm ehhez az alakhoz, és még kicsit ki kell vallatnom, persze a saját módszereim segítségével. Amint összeszedelőzködtem, fegyveremet csőre töltve járom körbe az eddig ismeretlen épületet. Nagyon fontos még, hogy megtudjam a pontos helyet, hogy hol is vagyok. Ehhez talán nem is kell kimennem az utcára, talán egy számla segíthet, ami ide van címezve, vagy talán kinézve az ablakon, meglátok egy utcatáblát.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 7:41 pm

Ahogy a házban kutakodsz, egyre több és undorítóbb, gyomorforgató, gusztustalan dolgokat vélsz felfedezni. Mint egy szadista horror filmben, ami most a valóság. Idegen emberek személyes holmijai szanaszét dobálva, melyek közt csótányok mászkálnak, néha egy patkányba is belebotlasz. A szoba ahol fogva tartott téged, csak egy amolyan hitvány előétel ahhoz képest, amit más helyiségben, legfőképp a konyhában találsz. A konyhában a falakon olyan foltok vannak, melyek eredetét te magad sem tudod megszabni, de talán nem is akarod. A fazékban, mely ott fortyog a tűzhelyen, emberi szívek főnek, s mintha felkockázott agyat is véltél volna benne felfedezni. A legnagyobb bűz a spájzból eredt. Mikor kinyitottad az ajtót, befőttes üvegekben emberi szerveket találtál, néhány lenyúzott emberi bőr lógott lefele, mintha csak szalonna vagy kolbász lenne. Néhol egy kéz, egy láb, egy egész emberi fej, kifordult szemekkel, ami körül a legyek repkedtek s már fehér hernyók falatoztak benne.
Ahogy tovább kutakodsz, semmilyen számlát, semmilyen levelet nem találsz a házba, csupán egy nagy bevásárló kocsit. Mikor kinézel az ablakon, meglátod azt az utcát, melyet a főtéren találkozott kislány fejében láttál. A szemközti házban lakik...
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 8:05 pm

Ahogy a házban mászkálok, egyre undorítóbb és gusztustalanabb dolgokat veszek észre. A gyomorforgató bűz csak úgy átjárja a lakást, de a szag valójában a konyhából ered. Mikor belépek a helységbe a gáztűzhelyen, még éppen lobogó vízben forr az emberi agy és persze körülötte emberi maradványok. Az erős szagtól szinte márt rosszul lettem, így képtelen voltam a pólóm nyakát, feltolni egészen az orromig. Tovább kutatva, benyitok a spájzba is, ahol még undorítóbb látvány fogat. Emberi bőr és egyéb végtagok lógott a falon, mint egy hentesüzletbe. Mivel számomra a legfontosabb dolog az volt, hogy kiderítsem hol is vagyok pontosan, sajnos a számlákon nem volt semmi pontos leírás, de ahogy kitekintetem az ablakon, ráismertem. Itt vagyok a főtértől egy köpésre. Az idegességemben kezeim erősen remegtek.
- Na a játéknak most itt vége lesz.
Bőven még a harminc percen belül voltam, így visszamentem a komába ejtett áldozatomhoz. Mikor belépek fegyverem előrántva szétfogom lőni a fejét. Nem különben érdekel, hogy ki ez, csak a holtestét akarom látni. 1-2 golyó a fejébe és utána végre mindennek vége lesz. Ha ezt sikerült, telefonálok a kapitányságra ( a 911 számon) majd, ideirányítok egy helyszínelő csoportot. Mivel nem akarok semmi gyanút kelteni, így miután biztosra mentem, hogy meghalt szétlövöm a láncait.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 11:22 am

Visszatérve a kómás undorító szadista alakhoz látod, hogy még bizony bőven kómában van. Ott szuszog a padlón, szájából enyhe nyál csurog a padlóra, melynek színe inkább sárgás mint átlátszó, ahogy az a legtöbb embernél szokott lenni. Még így kiütve sem lehet őt sajnálni, nem kívánni neki a halált, főleg azok után, amit más emberekkel tett, ahogy megölte és meggyalázta testüket, kiket a gyászoló család még csak el sem temethet. Egy igazi démon, ki Gothamban élt és lélegzett ugyan úgy mint te magad, és még mennyi ilyennel van tele az utca... Egy a sok közül, ki már nem fogja fenyegetni az embereket, kitől már nem kell rettegni a köznépnek éjszakánként. Kitudja, lehet idővel talán az a kedves arcú leány is az áldozata lett volna, ki az utca túloldalán lakik, kit azzal a pár cukorral és némi pénzel megörvendeztettél.
Dörren a pisztolyod, mely most még hangosabb zajt csapott mint egyébként szokott, elvégre a csupasz falak és üres szoba viszhangban verte vissza, erősítette fel. Olyan volt mint az igazság hangja, az ítélet eljövetele a gonosztevő számára. Ismét egy dörrenés, vére lassan folyt szét a padlón, keveredett össze a mocsokkal, majd még egy dörrenés, koponyájából kirepült egy kisebb darab, megnyílt, mintha azt akarná, szó szerint a fejébe láss. Majd elhalkul minden, s te ott állsz a hullával egy szobában, hívod a helyszínelőket, kik megerősítik, pár perc alatt ott lesznek.
Csend fátyla hull a szobára, az egész lakásra, a környékre. Ma éjjel igazságot szolgáltattál, egy olyan igazságot, mellyel életeket mentettél meg, mellyel felhívtad a gonosztevők figyelmét: Legyenek résen, mert te a nyomukban vagy.

Magán kalandod ezennel sikeresen véget ért, amihez csak gratulálni tudok. Jutalmul második szintre fejlesztheted metahumán képességeidet és sikeres nyomozásodnak köszönhetően és a sajtónak köszönhetően bűnüldözőként lettél ismert a városban.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 1:13 pm

Manipulator-al való privát kaland kezdő reagja

Sokáig bolyongtam Gotham hosszú labirintusában, mire elértem ezt a részét, hol a mocsok sokkal jobban felszínre tört, mint eddig bárhol máshol láttam volna. Miután sikerült betörnünk Lovagommal a rendőrségi múzeumba, mintha már nem is lennék önmagam. Az emberek kínja, az a fájdalom mely átjárta őket, halálsikolyuk, melyet bár nem hallottam, mégis ott cseng fülemben, a rendőrnő sikítása, hangja, álmaimban, emlékeimben kísért. Érzem, hiába nincs már az élők között, mintha az árnyam lenne, úgy követ engem minden lépésemnél, figyel halkan, vár, hogy lecsapjon. Az újság már írt rólam, nem egyszer, nem kétszer, de ez most más volt. Sok volt ott a betű, melyeket nem tudtam bár elolvasni, de a képek, amik mellettük voltak nagyon nyomasztóan hatottak rám. Most az egyszer éreztem, hogy a lelkiismeret rám nehezedik, mint egy hatalmas szikla, mely minden lépésemet nehézzé teszi.
Összehúzva magam haladtam Gotham sötét utcáin. Kapucnimat fejemre húzva, hisz dörgött az ég, esett az eső. Vad szél fújt, mely meghajlította a vékony lámpákat, az esőt aprócska kardok ként testembe fúrta. S én csak mentem, összehúzódva, nyuszimat ölelve kabátomba bújtatva, nehogy elázzon, de már számára is késő volt. Fáztam, ahogy teljesen átáztam, de nem ez volt a legnagyobb bajom. Féltem... Minden egyes villámlás mintha előbbre hozta volna a rendőrnő arcát, testét, mely hátamban volt, mint egy szellem, mely bosszúra vágyik.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 2:06 pm

A idő viharos volt, az utóbbi időben egyre többször van hasonló idő, bár ez sosem zavarta Adlert, a Pokol után ez is kellemes. Örül, hogy végre egy kicsit kimozdulhat a laborból, nem mintha ellenére lenne a munka, de jól esik egy kis friss levegő, főleg ha az annyira friss, amennyire csak egy vihar üdítheti fel a levegőt. Most is mellészegült általában vele lévő társa, a halott dobermann. A kutyának hiányzik a fél koponyájáról a bőr, az egyik szemgolyója, az állkapcsánál is látszanak az inak, a testén pedig több helyen is megfigyelhető, ahogy az izmok összehúzódnak, miközben mozog. A pokoli zombi nyugodtan halad az utcán, megkapta a feladatát Mariustól, de egyenlőre nem tudja, hol kezdje el. A feladata nem volt túl bonyolult, bár elég sok veszélyt rejtett magában. Az újságok írtak egy lányról, akinek rendkívül erős képességei vannak és nem úgy tűnik, hogy a jó oldalon áll. Adlernek most vele kéne beszélnie. Egyenlőre a Bűnös kerületet nézi át, hátha összefut vele. Egy mellékutcába tér be, amikor észreveszi, hogy valaki jön vele szembe. Nem tudja ki lehet az, de úgy gondolja egy kicsit szóba elegyed vele. A kutyát az árnyékba küldi, ő pedig határozottan lép a hölgy útjába. A fekete szövetkabátján csillognak a vízcseppek, ahogy fekete kalapján is, arcát takarja fekete maszkja, csak a szemei látszanak, vészjósló, kék szemek, fekete lakcipőjének sarka most vizesen cuppan minden lépésnél.
- Jó estét ifjú hölgy! Ne ijedjen meg, nem akarom bántani, csak furcsállom, hogy egy ilyen bájos teremtés ebben az órában az utcán lófrál. Szabad érdeklődnöm, hogy kicsoda kegyed és mit csinál itt, ezen a köztudottan veszélyes környéken? - szólítja meg a lányt, hangja, a furcsa hörgést leszámítva, viszonylag barátságos, látszik, hogy nincs benne támadó szándék.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 2:21 pm

Felemelem fejem ahogy léptekre leszek figyelmes. Már megszoktam, hogy velem szembe emberek jönnek, de nem ilyen időben, nem ezen az utcán. Ez az utca kihalt volt, még a hajléktalanok is fedezék alá vonultak, nehogy megázzanak. Szegények... Jó magam is félig az vagyok, elvégre Gotham utcáin bolyongok addig, amíg Bane ismét nem szólít, vagy Lovagom nem jön értem. Van otthonom, három is, de ebből csak egy számít igazán annak. A kis kuckó, mely egy gyönyörű lét mellett ácsorog, a Kerek erdő szélén, ahova Vörös Vadász vitt el először. Az a kuckó, mely átjáró az e világ és Csodaország között. Ahogy látom, egy férfi és egy kutya tart felém. Kicsit jobban magamra húzom a kapucnit, hiába idegen, hiába fog csak elsétálni mellettem, nem akarom se őt látni. Figyelem mégis, ahogy a kutya hirtelen eltűnik az egyik sötét utcán, lehet csak elment magának egyet sétálni, s hamarosan visszajön gazdájához, úgy mint Robinson parkban szokták. 
Halkan slattyogok a vízben, nem kerülöm ki a tócsákat sem, már felesleges. Lakkozott piros cipőm így is elázott, megtelt vízzel, már nem számít. Kopog halkan, szint úgy mint a férfi cipője. Nem hallani mást, csak a cipők kopogását, és a zuhogó esőt. Hirtelen megállok, ahogy egy nagy test takarja el előlem az utat. Hosszú kabátján csúszik az eső, mint ezernyi kis vízesés. Megtorpanok ijedten, de nem adom tudtára. Szavaira egy ideig nem szólok semmit, remélem azt hiszi néma vagyok s békén hagy, de valahogy nem bírom ki, végül magamtól szólalok meg.
- Épp haza megyek. Már várnak - mondom neki határozott makacssággal, de érezni lehetett, ahogy hangom enyhén beleremeg. Habozok, nézzek e fel rá vagy sem? Végül úgy döntök, ha sikerül, megpróbálom kikerülni, hátha tovább enged...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 2:35 pm

A lány megilletődik, amikor Adler megszólítja őt, teljesen természetes reakció, elvégre a sötét utcán nem szokták csak úgy leszólítani az embert, főleg nem annyira sötét alakok, mint Adler. Egy darabig nem szólal meg a beszélgetőpartner, végül mégis válaszol. A hangja megremeg, látszik, hogy nem tudja mit kezdjen a helyzettel és leginkább csak szabadulna tőle. Próbálná kikerülni, de a zombi finoman elé lép, hogy ne tudjon elmenni. Nincs különösebb elképzelése a férfinak, hogy mit kezdjen, igazából szeretne már beszélgetni mással is, mint a tudósokkal a laborban. Sajnos Marius társaságát nem élvezheti mostanság, mind a ketten túl elfoglaltak, bár valószínűleg most még azt is unná. Örül neki, hogy olyan megbízást kapott, amiben mással kell beszélnie, mint a megszokott személyek.
- Bocsássa meg a tapintatlanságom, még be sem mutatkoztam. A neve Felix! - nyújtja jobb kezét, mely fekete bőrkesztyűbe van bújtatva, hogy üdvözölje a lányt.
Ha a hölgy elfogadja a kéznyújtást és bemutatkozik, akkor óvatosan a szájához emeli a hölgy kezét, legalábbis a maszknak azon részéhez, ahol a szája van és csókot imitál, elvégre a szöveten keresztül elég nehéz lenne valóban megtenni eme mozdulatot.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 2:58 pm

A férfi nem tágít az utamból és ez igencsak aggasztó számomra. Nem szeretnék senkivel sem beszélni, nem akarok ismét bajba kerülni úgy mint egyébként nagyon jó szokásom szokott lenni. Hezitálok, ajkaimba harapok kicsit, hogy mit is tegyek valójában. Nagyon sok minden nyomja a lelkem, de tudom jól, hiába mondom el bárkinek is, attól nekem nem lesz jobb. Sosem volt jobb. Halkan sóhajtok fel, érzem ahogy kiráz a hideg. A férfi bocsánatot kér, be is mutatkozik, majd kezem felé nyúl, hogy megfogja azt. Ismét egy olyan úriember, mint Hold? Egy olyan személy, ki tudja, hogyan kell viselkedni a hölgyekkel? Hirtelen felmerül bennem, mi ha tényleg veszélyes alak? Elvégre ez itt Gotham. A kedves emberek gyakran sötét titkokat rejtegetnek, az illedelmesség mögé rejtik igazi szándékukat, hogy a mit sem sejtő szerencsétlen embereket meghazudtolják, elcsábítják egy sötét helyre s undorító, félelmetes dolgokat művelnek velük. Velem is megtörtént, ha nem is épp Gotham utcáin, hanem Arkham folyosóin, sötét szobáiban. Gotham... próbáltak már engem is elkapni, jobban meggyötörni, de sosem sikerült. A pusztító tűz elnyelte sötét akaratukat. Ezért nem félek. Csak ezért...
Hagyom hogy lágyan megcsókolja kezem, s hiába nem tesz így igazából, én mégis enyhén elpirulok. Felpillantok rá, nem világít meg minket a lámpa fénye, hajam arcomba esik hosszú vizes tincsekben, nincs miért felismerjen. Remélem...
- Alice vagyok - mutatkozom be neki kedves hangon, mintha megtörtem volna mint a jég, s csak arra várok, hogy elolvadjak a tavaszi nap sugaraiban.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 3:15 pm

A lány úgy néz ki egy kicsit oldódik, bár ez akár egy remek álca is lehet. Adler megtanulta, hogy gyanakodjon arra, ha valaki túl hamar enged. Főleg ebben a városban. Elvégre itt még a legbájosabb lánykák is lehetnek tömeggyilkosok, ahogy azt az újság is írta nemrég. Elengedi Alice kezét és enyhén oldalra billenti a fejét. Végignéz a lányon, szép, mindenesetre kifejezetten szép. Egy darabig csendben nézi a hölgyet, mintha valamin gondolkozna.
- Az az igazság, hogy keresek valakit. Nem tudom, hogy tud-e segíteni kedves, de úgy sejtem maga járatosabb ebben a városban, mint én. Tudja nem sokat szoktam kimozdulni, a munkám nem hagyja, és ráadásul csak nemrég költöztem ide - folyékony hazugság, de elég sokat gyakorolta már ahhoz, hogy ezt senki se vegye észre. - Nemrég írtak az újságban, arról, hogy egy személy betört a múzeumba és több rendőrt is megölt. Ezt a személyt keresem. Van egy barátom, aki nagyon szeretne vele beszélni. De sajnos én nem tudom, hol találhatnám meg ez a lányt. Gondoltam idejövök, hátha szerencsém van, de nem találtam semmit. De talán maga, kedves Alice, kitud segíteni egy eltévelyedett ember - hangja a hörgések és a német akcentus ellenére is próbál annyira barátságos lenni, amennyire csak az kitelik egy náci zombitól.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 3:28 pm

A férfi elég furcsán beszél, ezt már egyből kiszúrtam, s bármennyire is szeretné ezt álcázni, előttem nem fog menni. Én magam is sokat gyakoroltam a hazugságot, én magam is nagyon sokáig gyakoroltam, hogy tudnám átverni az ápolókat, az orvosaimat. Egyszer majdnem sikerült is, de akkor jött Alyce és mindent elrontott. Vagy pont fordítva? Alyce...? Nem... Nem Alyce volt az, ki mindig mindent elrontott, hanem Ő. Figyelmesen hallgatom végig amit Felix mond nekem s érzem ahogy a hidegség lassan végigkúszik tarkómon, egyre feljebb kapaszkodik, egészen a koponyámig. Hallottam olyan emberekről, akik maszkot húznak és olyan emberekre vadásznak mint én, akik sok rosszat tettek, hogy ismét be legyenek zárva, hogy ismét biztonságban legyen a város. Igen, sok rosszat tettem. Nagyon sokat, de ez nem jelenti azt, hogy én vissza akarok menni Arkham mocskos falai közé, ahol az elmém állapota egyre jobban csak romlik és romlik, mígnem teljesen meg nem szokja az idő múlását, a bezártságot, szépen elhervad, majd szétbomlik. Engem nem fognak vissza vinni.
- Nem ismerem őt. Mit akarhatna bárki is valamit attól a szörnyetegtől, azon kívül hogy bezárnák? - kérdezem tőle, félelmemet próbálom elnyomni, de nem túlzott sikerrel. Tudom, nem fog közbe lépni. Elég volt neki egy időre az, amit a rendőrökkel tett s tudom, Arkham még talán ideális hely is lenne számára arra, hogy bosszúját kitöltse. Valami azt súgja, hamarosan ismét viszontlátom az üres szobámat.

 
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 3:40 pm

A lány úgy látszik nem tud segíteni, de azért megkérdezi, hogy mégis mit akarhat bárki is attól a szörnyetegtől. Adlernek kifejezetten jó elképzelései vannak, arról, hogy Marius mit akarhat. Egy újabb szövetségest, vagy bábot, ez már csak attól függ, hogy kinek mondja. A vezérigazgató fejébe vette, hogy irányítani fog és hatalma lesz a városban, eddig pedig a legjobb úton halad afelé, hogy összehozza a tervét. Persze a zombi csak támogatni tudja, elvégre ha összejön a dolog, akkor ő is profitálhat belőle.
- Elárulom kedvesem, hogy nem mindenki akarja bezárni azt a bizonyos illetőt. Az én barátom is ezek közé az emberek közé tartozik. Az újságban felfigyelt a csodás adottságokra, amikkel az a lány rendelkezik, és szeretne ajánlatot tenni neki. Esze ágában sincs őt bántani, vagy átadni a rendőrségnek, hogy börtönbe vagy Arkhamba kerüljön. Megsúgok magának egy bizalmas titkot, de ne árulja el senkinek, kedves Alyce. Ez a barátom is volt Arkhamban, és garantálom, hogy ő sem rajong azért a helyért. - osztja meg a lánnyal az információkat.
Furcsa lehet, hogy egy teljesen idegen embernek mindezt elmondja, de tudja jól, hogyha nem használható Alyce, egyszerűen eltöri a nyakát és bedobja egy szemetesbe. Nem fogok maga után tanukat hagyni, főleg olyat, aki sokat tud, az nem jó senkinek.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 4:08 pm

Furcsa ez az ember, de még furcsábbak a szándékai velem. Nem tudom kinek dolgozik, nem tudom mit akarhat pontosan tőlem. Talán egy megbízás? Talán kísérletezni akar velem? Mit akarhat tőlem? Csendben hallgatom végig amit mond. Lehet nem tudja, hogy velem beszél, de az is lehet, hogy igen. Jobb lesz vigyázni. És reménykedni. Összefonom karjaimat, kibújik egy kicsit fehér nyuszim keze kabátom mögül. Vigyáznom kell rá. Vigyáznom kell Felixel.

- Mindenki utálja Arkhamot. Egy olyan hely, ahova azért zárják be az embert, hogy meggyógyuljon, de valójában csak megfertőzik az elméjét, elzárják mindentől hogy jobban magába roskadjon és csak jobban és jobban elhagyja ezt a világot - mondom bosszúsan, érzem ahogy előtör az a mély gyűlölet, az a sok sötét emlék, mely bennem él. Felmordulok, a harag már rég lehagyta a félelmet maga mögött. Ökölbe szorulnak kezeim, összeszorítom fogaimat, majd hirtelen észbe kapok. Felnézek ismét Felix-re, fürkészem szemeit, keresek bennük valamit, amibe kapaszkodhatok, de végül elmosolyodom lágyan.

- Milyen ajánlatot? - kérdezem kurtán, s érezni, a választól függ további lépésem. Valójában fogalmam sincs mit kéne tennem, elvégre nem ismerem a személyt. Mi ha ismét bajba kerülök? Mi ha ismét valami rosszat fogok tenni? Már nem akarok. Én már csak jót akarok csinálni. De ahhoz vissza kéne mennem oda, ahova nem akarok.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 1:19 pm

A lány Arkham említésére enyhe dührohamot kap, ami igazából csak a hangjában érehzető bosszúságon mutatkozik meg, de ez is elég ahhoz, hogy Adler rájöjjön, járt már Arkhamban, és nem csak vendéglátogatásban volt ott. Egy darabig csendben nézik egymást, végül jön a kérdés az ajánlattal kapcsolatban. Lágyan elmosolyodik a fekete szövet alatt, ami az arcát takarja, úgy néz ki mázlija volt, nem is kicsit.
- A barátom hatalmat akar adni ennek a hölgynek, meg igazából bármit, amit kér tőle. Cserébe pedig nem akarna semmi egyebet, mint, hogy néha kisegítse. Nem nagy dolgokkal, csak apró szívességeket kérne, és cserébe bármilyen kívánságát teljesítené. Szerintem elég jó ajánlat, ráadásul a barátom ezt meg is teheti, elég sok pénze van - mondja a zombi, majd kíváncsian figyeli a lány arcát, hogy mit fog reagálni.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 7:48 pm

Kicsit nézegetem a tócsát magam alatt, érzem ahogy zoknim szépen próbálja felszívni azt a vizet, mely benne van, de már egyáltalán nem képes erre a feladatra. A tócsa mély, egészen bokámig ér, engem viszont ez cseppet sem zavar. Lakkozott cipőm szinte teljesen elsüllyed benne, kezeimet hátam mögött kulcsolom össze, mint egy kisgyerek kezdek hintázni előre-hátra lábujjaimon és sarkamon. Megkapok mindent, amit csak szeretnék, s cserébe néha segítenem kell neki. Ahogy ez a dolog kezd egyre jobban megülni fejemben, ahogy kezdem egyre jobban felfogni, hogy milyen lehetőséget kaptam, egyre jobban virul fel arcom önkéntelenül is. Mint egy kisgyerek, akit elvisznek egy hatalmas játéküzletbe, s bármilyen játékot megkaphat, amire csak rámutat. Szívem feldobban, ahogy eszembe jut az a gyerekszoba, amim otthon volt, mikor még nem bóklásztam el apukámtól. Mindent megkaphatok, amit csak szeretnék. Hirtelen annyi minden jutott eszembe, annyi lehetőség, játék, szórakozás és édesség, amennyi csak belém fér. Szemeim csillogva néztek fel Felixre, mint két csillag a sötét égen, melyen semmilyen más csillag nem ragyog. Ujjaim egymást fogják.
- Bármit amit csak szeretnék? - kérdezem tőle, most már egyáltalán nem zavar, hogy talán ezzel teljesen felfedtem magam. Egyáltalán nem zavar, hisz legrosszabb esetben, ha hazudik, ha tőrbe akar csalni, őt is elpusztítom, úgy mint mindenki mást, aki átver engem. Kérdésem mégis lenyűgöző hangon csúszott ki számból, mintha egy csodát, egy tündérmesét látnék magam előtt. 


A sötétség zugában, ott nagyon mélyen lent, ahol a gonosz alszik, felnyíltak lángoló szemei, s pokoli mosolya csillant fel a végtelenségben.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 8:23 pm

A lány egy darabig gondolkozik, majd hirtelen felcsillannak a szemei. Adler nem remélte, hogy ilyen könnyű dolga lesz, pont belefut az utcán abba a személybe akiről az újságok írnak. De úgy néz ki Gothamben minden megtörténhet, mondjuk ahol egy zombi mászkál, ráadásul egy nagy cég vezetőkutatója, ezek után a most történt dolog egyáltalán nem furcsa. A német férfi enyhén elmosolyodik a maszk alatt, amikor a lány megkérdezi, hogy az a bármi pontosan miben is nyilvánul meg.
- Amit csak szeretne kedves hölgy. Lehet, hogy egy kis időbe telik, míg megszerzi, de meg fogja szerezni önnek. Nos, hajlandó lenne néha kisegíteni a barátomat? - mondja barátságos hangon és várja, hogy mit reagál a lány.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 8:43 pm

Szóval igazolja azt, hogy bármit, igazán bármit kívánhatok, amit csak szeretnék, csupán idő kérdése, mire megkapnám. Ujjaim érdeklődve csúsznak végig államon, mintha szakállam lenne, fontolgatom a dolgot, de annyi minden van, amit szeretnék, amit igazán szeretnék megkapni, hogy az sok, nagyon sok. Bármit amit csak szeretnék! Lenézek nyuszimra, most bújik csak elő fehér feje, mely most kissé piszkos, de ez sosem volt baj. Kíváncsian néz szemeivel, mint aki csak most döntötte el, hogy megnézi magának ezt a férfit, aki itt áll előttünk. Meglepődve mosolyodom el, de végül kedvesen simítok végig puha fején.
- Mit szólsz szerelmem? Szóba állunk ezzel az idegen bácsival? Azt mondta bármit teljesítenek nekünk. Bármit amit csak szeretnénk! - hagyom őt, had fontolja ő is végig a dolgot, csendben nézem, várom válaszát, mely hamar érkezik. Meglepődök ismét azon amit mond, de hát szerelmemnek mindig igaza van.

- Jó. Benne vagyunk. De mi előre szeretnénk valamit, aztán segítünk. Mi szeretjük látni először, hogy nem feleslegesen segítünk. Nem szeretünk ingyen segíteni - mondom Felixnek komolyan, arcom igazi üzletember arcát veszi fel, ki nem tágít követelményeitől. Felemelem ujjamat, szinte Felix arcába tolom, hogy biztos legyek abban, tényleg, de tényleg figyelni fog most rám.
- De csak egyszer mondom el. Szóval jól figyelj - kezdek bele - Egy pónit. De nem olyat, ami olyan kicsit. Nekem nagy póni kell. Ami olyan mint a ló. De fehér. Nagyon nagyon fehér. Tudod olyan tisztára fehér. Aztán legyen szárnya. Olyan szép nagyok és fehérek. De azok is tisztára fehérek és tudjon repülni. De gyorsan repülni meg szaladni is. És csak nekem fogadjon szót. Meg legyen szarva és tudjon szivárványt hányni amitől mindenki félni fog, aki rossz velem. Jó? Én eztet szeretném, aztán tárgyalhatunk arról, hogy segítek. Jó? - kérdezem, s az utolsó kérdésem eléggé bizonytalanra sikeredett, de nem csinálok belőle nagy ügyet.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:16 pm

A lány mélázik egy kicsit, közben egy fehér plüssnyuszi feje tűnik fel a kabátja alól. Ezután pedig elkezd beszélni hozzá. Adler eddig is sejtette, hogy a hölgyemény nem teljesen épelméjű, de úgy néz ki, hogy komoly hallucináció is lehetnek, elvégre egészséges ember, még ha beszélget is egy plüssel, azt nem teszi az utca kellős közepén, és nem is tűnik ennyire valósnak, azokban az esetekben szokott látszani a színészkedés. De most erről szó sincs, a lány teljes mértékben elhiszi, hogy beszélget a nyuszijával. Végül előáll a feltételeivel, mert úgy látszik nem hajlandó segíteni, csak ha kap valamit előbb. A kérés kifejezetten furcsa, de csak megerősíti a német azon feltételezését, hogy beszélgetőpartnere mentálisan igen csak labilis.
- Rendben van. Megkaphatja, amit kér. Cserébe segít a barátomnak, ha ő arra kéri? - hangja kedves, de a kérdést mégis érezhető komolysággal teszi fel. Valamit valamiét, elvégre is.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 6:17 pm

Ismét lenéztem plüss nyuszimra és örömömben ujjongani kezdtem, fel-fel ugortam, ahogy meg lett erősítve, megkaphatom ezt a pónit, ami után már nagyon rég vágyom. Szeretem a pónikat, otthon nagyon sok pónim van, de ilyenem még nincs. De most már lesz! Nem is kell sokat csinálnom érte, csak Felix ismerősének segíteni. Hogy ki ő és miben, most már egyáltalán nem számít, hisz megkapom azt, amire mindig is vágytam. Örömömet nem csak ujjongásban és ugrálásban nyilvánítottam meg, hanem párszor kezemet össze is ütöttem, tapsoltam egy kicsit.
- Jaj de jó! - ugortam oda Felix mellé, ezzel kicsit talán ráfröcskölve a kis tócsából a piszkos esővizet, de számomra ez most egyáltalán nem volt fontos, hisz megkapom a pónimat. Ujjaimat lassan csúsztatom Felix ujjai mellé, ezzel lágyan és kicsit félénken megfogva kezét. Nézem ahogy ujjaim az övé köré fonódnak, majd egy kedves mosollyal nézek fel rá. Párat pislogok, majd jobban elmosolyodom, kimutatva aprócska fogaimat. Ezzel jelzem neki, hogy bizony akár most azonnal is mehetünk.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 2:19 pm

A lány, amint meghallotta, hogy teljesül a kívánsága, örömében le, s fel kezdett ugrálni. Úgy néz ki nyert ügyük van, az már más kérdés, hogy hogyan is fognak egy pónit szerezni, de talán a lány hallucinációit kihasználva könnyebb lesz a dolguk, bár ki tudja. Majd idővel kiderül. Hirtelen a lány mellé ugrik, ezzel lefröcskölve egy kicsit a nadrágját, és megfogja Adler kezét. Mosolyogva néz a férfira, akiről nem is tudja, hogy mi valójában, és nem is érezheti, hisz a keze és a lány keze között, ott az a remek, fekete bőrkesztyű. A lány mosolya és nézése kifejezetten szép, attól eltekintve, hogy mennyire fiatal, vagy talán pont ezért.
- Örülök, hogy megegyeztünk kedves. És most mi legyen? - hangja barátságos, és a mondatból érződik, hogy most a lány dönthet arról, hogyan is legyen tovább.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 9:48 am

A kellemes bácsinak egyáltalán nem volt baj az, hogy véletlenül lefröcsköltem a cipőjét, de mikor ezt megláttam, eléggé elszégyeltem magam. De hát ha neki nem baj, akkor nekem se. Rám jött a döntés ideje, hogy mit is fogunk most akkor csinálni. Kicsit tanakodtam, gondolkodtam, mi is legyen. Tanácstalan voltam, de hirtelen eszembe jutott. Vidám csettintéssel próbáltam felhívni magamra a figyelmet, attól függetlenül, hogy Felix már úgyis eléggé figyelt rám.
- Mielőtt elmegyünk ahoz a valakihez akitől megkapom a pónit, át kell öltöznöm. Így nem szabad menni. Anyukám mindig azt mondta, hogy szépnek kell lennem, ha megyek valakihez, különben azt fogják hinni, hogy nem törődik velem. Jó? - mondtam neki fontoskodó és komoly hangon, majd el is indultam Felixet kézen fogva, hogy kövessen az utcán. Fogalmam se volt, hogy merre menjünk, vagy hova menjünk, de nem igazán érdekelt, örültem annak, hogy megyünk valahova és nem vagyok egyedül.
- Csak én nem tudom merre kell menni - vallom be neki szégyenkezve, de ettől függetlenül nem zavartatom magam, hogy esetleg teljesen rossz irányba megyünk, mint amerre menni kéne.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 12:22 pm

(Sid Barret/ Alexander Haeger)

A Gothami éjszaka épp olyan csendes és rejtélyes volt, mint maga a személy aki nektek a levelet címezte. Jó melónak ígérkezik, de épp annyira veszélyesnek is, mármint ez állt az üzenetben, bővebben csak személyes találkozás után hajlandó mesélni, ami érthető is.

"Üdvözletem!

Lenne egy megbízásom a számára, igen jól fizető, bejelentett munkáról lenne, viszont elég veszélyes munkakör, ami után természetesen járna a veszélyességi pótlék is. Amennyiben érdekli a betöltetlen álláslehetőség, kérem jelentkezzen a közvetítőnél a Bűnös Kerületi zöldséges mögötti raktárban, ott lesz a felvétel és az interjú pontban 20:00-kor.

P"

Ez állt mindkettőtök üzenetében, ami elég vicces, de mégis leesik nektek, hogy itt nem lehet elég biztonságos a levelezés, pláne ha rossz kezekbe jutna, még így is gyanús, de nem lehet bizonyítékként felhasználni, ha valami balul sülne el.
Tiétek a választási lehetőség, megjelentek-e az adott helyszínen és meghallgatjátok-e a munkaajánlatot, ki tudja, talán végre lesz "rendes" állásotok.
Vissza az elejére Go down
Alexander Haeger
Civil
Civil
Alexander Haeger


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2013. Sep. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Gotham

Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 3:44 pm

Utálom a reggeleket Gothamben. Ma konkrétan arra keltem, hogy valami részeg csávó belekötött egy buszmegállóba a ház előtt, mindezt reggel nyolc órakor. Nem ez volt az első eset, hogy hasonlóra keltem, valamikor volt itt egy konkrét banda leszámolás is, az mondjuk valamikor hajnalban. Kitápászkodva az ágyból egyenesen a konyha felé veszem az utat, csinálni valami életerő-növelőt. Kinyitom hát a kis, vörös rózsa mintákkal díszített dobozt, ám már a súlyából érzem hogy nincs benne az ég világon semmi már. Talán az utolsó adagot a tegnap esti fuvarozás után fogyasztottam el. Sóhajtva, és feladva vágyamat egyenesen az ajtóhoz megyek, hátha dobott be valami használhatót a postás. Mondjuk egy csekket vagy valami hasonlót, elkéne már. A taxizásból összesen 100 dolcsi a jutalmam, az meg max egy bő napig elég, a lőszerek és a felszerelések miatt. Hajolok le a levelekhez, a kezembe veszem őket, és szépen elkezdem lapozgatni őket: Számlák, meghívó valami piramis játékra, még egy számla. A negyedik levelen azonban megakad a szemem: nincs rajta név, és a levél teljesen fedett, így a tartalma se látható. Így hát ujjaimmal feltépem, és elkezdem olvasni:
"Üdvözletem!
Lenne egy megbízásom a számára, igen jól fizető, bejelentett munkáról lenne, viszont elég veszélyes munkakör, ami után természetesen járna a veszélyességi pótlék is. Amennyiben érdekli a betöltetlen álláslehetőség, kérem jelentkezzen a közvetítőnél a Bűnös Kerületi zöldséges mögötti raktárban, ott lesz a felvétel és az interjú pontban 20:00-kor.
P"
P... tehát nem akarja hogy személyazonossága kiderüljön a találkozóig. Nem szeretem az ilyesmit, rajtaütés vagy hasonló szokott lenni az ilyesmiből. Ha viszont... csak azért tartja titokban személyének kilétét, hogy ha esetleg valaki felbontaná a levelet ne kerüljön bajba, akkor is gyanús ez a névtelenség. Viszont igencsak feléltem a tartalékaimat... de ki is csinálhatnak... nehéz a döntés.

Estig mélázgatok magamban, ameddig a levélben említett időpontig már csak egy óra marad. Mondjuk nem foglalkoztam sokat a kérdéssel, mert mára komoly edzést vittem végbe, karban kell tartani a testet ha az ember szeret vadászni az éjszakában egyedül. Batman is biztos hülyére gyúrja magát magányos pillanataiban, óráiban. Talán a legjobb lesz, ha felkapom magamra a cuccaimat, és megnézni ezt a dolgot, hátha nem csak nekem küldött a fószer levelet, és így akar hősöket-gonosztevőket csapdába csalni. Mondjuk ez jó alkalom a múltkor vásárolt golyóálló mellényem tesztelésére. Manapság mi minden van a fekete piacon...

Egy bő tíz perc alatt odaérek, persze a háztetőkön közlekedek hogy feltűnés mentes legyek. Már látom a zöldséges melletti raktárat, de az egyik közel eső háztető tetején szépen leguggolok, és várok. Hátha jön valaki más is
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kisebb utcák, sikátorok
Vissza az elejére 
8 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Utcák, sikátorok, közterületek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Bűnös kerület-
Ugrás: