DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Kisebb utcák, sikátorok

Go down 
+15
Sid Barret
Alexander Haeger
Airie
Sasszem
Madárijesztő
Daren Shadhon
Manipulator
Alex Mercer
Kétarc
Michael White
Robin
Mammon
Vadmacska
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 12:52 pm

A fiatal hölgy kétségbeesetten rángat téged továbbra is az ajtó felé, nem igazán érdekli őt hogy alig bír lábán állni attól, ahogy meg van rémülve, az sem érdekli őt, hogy valójában igencsak készségesen követed őt.
- Az az ember! Nincs bőre! Nincs bőre! - hajtogatja szinte sikító hangon mintha szellemesdit játszana. Szemeiben a mérhetetlen elszörnyedés, ahogy elmondja neked, miről is van szó valójában. Olyan érzés fog el téged, hogy megütötted a főnyereményt, elvégre újabb nyomra bukkantál nyomozásodban, és még nem is akár milyenre.
- Még él! Gyorsan! - rángat karodnál fogva ki az utcára. A rendőr aki eddig a tv-t nézte az elején kicsit furcsán nézte a jelenetet, mintha megijedt volna a véres nő látványától, de hamar összeszedte magát, ahogy rá kiáltottál. Azonnal felemelte a telefont és riasztotta a kapitányság maradék embereit.
A nő kirángatott téged a teljesen üres utcára, megcsapja arcodat a hideg levegő és a hó is sokkal sűrűbben és nagyobb pelyhekben hullik. Tovább vezet téged, végig az utcán, pontosan arra, amerről te magad érkeztél, majd befordul egy sarkon. Ott már több ember ácsorog, valamit körbevesznek és azt nézik, közben egymás közt beszélgetnek elszörnyedve.
- Ez borzalmas... Gothamben már történtek szörnyű dolgok, de ez... - hallod egy férfi hangját.
- Hogy lehetünk biztonságban?! Hol van ilyenkor a rendőrség?! Hívja már valaki a mentőket! - kiáltja fel egy nő.
- A hölgy már elment értük és már a mentőket is kihívtam. De őt már csak a hullaházba vihetik... - közölte velük egy fiatal férfi hangja, ki sokkal higgadtabb volt, mint a többieké. A nő aki rángat téged kezével mutogat rájuk, hogy biztos legyen abban, meglátod őket.
- Ott...ott! - elenged téged végül mikor már teljesen oda értetek. Az emberek ahogy meglátnak téged szinte ösztönösen utat engednek neked, ezzel szemeid elé tárva azt a borzalmas látványt, amit eddig ők néztek. A földön egy fiatal nő feküdt, testét letakarták egy nagy kabáttal, ami teljesen átázott a vértől. Szemei kifordulva, arca torz sikolyba merevedett. Ha netán közelebb mész és megvizsgálod a testét a kabát alatt, észreveszed hogy valaki nagyon ügyetlen módon megpróbálta eltávolítani a bőrét, de közel se volt precíz munka, elvégre rengeteg vért hagyott maga után a helyszínen.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 2:56 pm

A nő nagy nehezen kirángat a folyosóról egészen a bejárati ajtóig. Ezen a pár méter alatt össze-vissza beszélt, valószínűleg a sokkos állapotba volt. Nem értettem, hogy mit akart, csak szimplán bólogattam. Szerencsére az őrsön lévő emberke is észhez tért és végre, hívta a többi tagot.
- Ha sikerült végre gatyába rázni magatokat gyertek ki az utcára!- szólók ismételten a leglustább rendőrre, akit valaha láttam.
Amint kilépek az ajtón a hideggel és a szálingózó hóval találom szembe magam. A nő tovább vezet egészen az utca sarkáig, ahol rémült emberekkel találom szembe magam. Mindenki csöndben arcán félelmet tapasztalok és néhányon még el sem hiszik, hogy ez tényleg megtörténhet.
- Nyugodjanak meg rendőr vagyok!
Közelebb lépek a tetemhez, ami le van takarva egy nagy fekete kabáttal. Letérdelek és óvatosan leveszem a kabátot a testéről. Vérben úszik minden, ilyen nincs. Ki ez az állat, aki ilyet művel egy nővel? Borzongok tovább. Ezt teljesen lenyúzták. A hullát visszatakarom és felállok. A tömeg felé fordulok.
- Valaki látta, hogy mi történt? A rendőrök és a mentők mindjárt jönnek addig is maradjanak itt és meséljenek mit láttak, illetve ki találta meg a hullát.

Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 12:11 pm

/Elnézést, hogy eddig kellet várnod a reagra/

Az emberek téged néznek érdeklődve, téged és a hullát, majd ismét téged, mintha elvárnák, első pillantásra meg tudod oldani ezt a bűncselekményt, egyből meg tudod mondani, vajon ki tehette és miért. Mikor felemeled a kabátot, a hisztérikus nő, aki idevezetett téged felsikoltott és ha a férfi mellette nem reagált volna elég gyorsan akkor a földre esve ájul el, de így szerencsére a férfi karjaiban landolt, óvatosan lerakta őt a földre. Elkezdte pofozgatni, hogy magához térjen. A másik férfi, aki sokkal higgadtabb volt, közelebb lépett hozzád.
- Én találtam meg a tetemet. A hölgy és az úr tanúsítja, - bök fejével az ájult nő és a fiatal férfi felé - hogy nem én tettem. A hölgy mögöttem ment, a fiatal úr pedig az utca másik felén pedig felénk haladt. Mikor benéztem a kis utcába, láttam ahogy itt fekszik. Először azt hittem, hogy hajléktalan, de furcsán felhörgött, így közelebb mentem. Akkor kiáltottam a hölgynek hogy azonnal hívjon segítséget - pillant az ájult hölgyre, jelezve hogy őt kérte meg erre. Messziről már hallani enyhén a szirénák hangját, feltételezhető, hogy a hívott mentők azok és ide tartanak, de ebben a városban már szinte semmi sem biztos. Megérkezik három rendőr a közeli őrsről is. Az egyik nyúzottabb arcú mint a másik, ahogy meglátják a tetemet, az egyik azonnal leguggol és öklendezik, a másik kettő elfintorodik.
- Na jól van emberek, nincs itt semmi látnivaló, a kollégának mondjanak el mindent amit tudnak, utána oszoljanak szét - adja ki az utasítást az egyik rendőr kinek kellemetlen sebhely van az arcán. Eléggé kemény arcú, amolyan veteránnak mondható a rendőrök közt. Kisebb kollégája előveszi a sárga szalagot és elkezdi vele biztosítani a terepet, hogy a civilek ne zavarják őket.
- Mi van Robbie, nem bírod a látványt? - nevet fel kárörvendően a rendőr, aki a sárga szalaggal szórakozik. A sebhelyes rendőr odamegy hozzád és kezet nyújt.
- Dr. Christopher Malcolm, - mutatkozik be kurtán - Tud már valamit az áldozattal kapcsolatban? - kérdezi, miközben a fémbőröndöt ami kezében van leteszi a földre, leguggol és gumikesztyűk húz fel, úgy kezdi vizsgálni a tetemet.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 11:54 am

Amint visszatakartam a hullát az engem idekísérő nő teljesen összetört és elájult, amit nem csodálok, tényleg egy gyomorforgató látvány volt. Szerencsére a többi ember segített neki és valahogy felállították. Kérdésemre, hogy kitalálta meg a hullát egy sokkal nyugodtabb férfi válaszolt és elmesélte, hogy séta közben akadt rá, amit két személy is tud bizonyítani. Erre csak bólintottam egyet. Eközben megérkeztek a helyszínelők és a mentők is. Ahogy ezt mindenhol szokták, egy sárga szalaggal körbezárták a területet, így biztosítva a terepet.
A helyszínelők közt megjelent Dr. Christopher Malcolm, aki engem kezdett kérdezgetni, hogy mit tudok az áldozattal kapcsolatban:
- Jó estét Alonzo Harrish vagyok nyomozó a hulla egy 20-25 év körüli nő lehetet, akinek a bőrét elég durván lenyúzták. A testet itt találta meg az a férfi este sétálás közben-majd rámutatok-, két személy tudja igazolni, mivel egy utcában mentek a férfival. Nekem az a nő szólt, aki éppenséggel most nincs magánál.
Nagyjából ennyit tudtam meg ebben az öt perben. Addig, amíg maga a hullát elemzi, én összeszedem az itt lévő polgárokat és elkezdem a kikérdezést és az adatfelvételt.
- Jól van emberek figyelem szedjék össze a gondolataikat, és aki bármit tud, az mondja el még egyszer, hogy fel tudjuk venni az adatokat.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 5:00 pm

Dr. Christopher Malcolm csak némán bólintott az egészre amit mondtál neki, szemével a hullát figyelte élesen, mintha keresne rajta valami apróságét, ami elvezetne a gyilkoshoz. Kicsit hümmög magának. Robbie elkezd fotókat készíteni a hulláról és a helyszínről, másik társa gondosan vizsgál mindent a terepen, hogy találjon bármit, ami bizonyíték lehet. Közben a szirénák hangja is egyre közeledik, most már ténylegesen biztos, hogy a mentők hozzátok tartanak. Vörös szirénák fénye lepte el az utcán, már látod ahogy megállt két mentőkocsi, ahogy kiszállnak belőle a mentősök. Kettő azonnal az ájult nőhöz sietnek, hogy ellássák őt, a maradék Dr. Malcolmhoz megy. A viharvert rendőr feláll és átadja a hullát a mentősöknek, akik előkészítik a szállításhoz. Nem kétséges, hogy a főkapitányságra fogják vinni a hullát, elvégre ott vannak csak megfelelő eszközök arra, hogy felboncolják a szerencsétlen nőt és kinyomozzák, ki ölte meg. Dr. Malcolm odamegy hozzád, nyugodtan kezét válladra helyezi, jelezve hogy kicsit besegít a dologba.
- Jobb lesz ha az embereket elkísérjük a kapitányságra. Ott egyesével ki lesznek mind hallgatva. Nem az utcán kéne ezt intézni - mondja neked, majd átbújik a sárga szalagon.
- A hölgyet holnap meglátogatjuk a kórházban - biccent fejével a még mindig ájult hölgyemény felé, majd elindul vissza a kapitányságra, rád hagyva, hogyan is fogod valójában kezelni a dolgot. Malcolm arcán látszik, teljesen zöldfülűnek gondol téged, s csak akkor fog segíteni, ha nem tudod, hogyan tovább. Egyáltalán nem az a karierista rendőr, aki elhesseget maga mellől mindenkit hogy ő oldja meg egyedül a dolgokat, hogy neki járjon majd a hírnév, ha sikerrel jár. Nyilván életében elérte amit akart, lehet kicsit többet is. Fene tudja.
- Elnézést uram, de engem otthon vár a két gyerekem. Nem hagyhatom őket egyedül. Remélem megérti... - megy oda hozzád a másik nő, aki szerencsére nem ájult el. Aggódó tekintetében valami furcsa érzés tükröződik, kicsit mintha remegne is. Látszólag megviselték az itt látott dolgok. A másik két férfi nyugodtan ácsorog egy helyen, hogy akkor majd kövessenek téged a kapitányságra.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 4:13 pm

A válaszomra Dr. Christopher Malcolm csak bólintott egyet, mintha nem is nagyon törődne az én szavaimmal. A hullát nagyon alaposan tanulmányozta tovább, miközben kollegája Robbie fotókat készít az áldozatról. Ez idő alatt a mentő kocsi is megérkezik, pontosabban kettő, egyik a nőért jött, aki elájult, a hulla látványától, a másik pedig magáért a hulláért. Mind az elájult nőt mind a hullát beteszik a mentőautó hátuljába és el is viszik őket. A nőt a korházba, a hullát pedig vissza főkapitányságra, hogy folytassák az áldozat testének elemzését.
Dr. Malcolm komor arccal oda lép hozzám és megkér, hogy folytassam a kihallgatást és az adatfelvételt a kapitányságon.
- Értettem uram- válaszoltam helyeselve kérésére, mire ő a kapitányság felé vette az irányt és szép lassan, komótosan besétált. Egyedül maradtam kint a többi megrémült emberrel.
Mielőtt még bekísértem volna azt a három szemtanút a kapitányságra, az egyik odalép hozzám, és rémülten mondja, hogy neki sürgősen mennie kell, mivel a gyerekei egyedül vannak otthon. Aggódó tekintetében valami furcsa tükröződik vissza, talán még mindig sokkos állapotba van, vagy valamit el akar titkolni.
- Asszonyom értse meg, nem egy hétköznapi gyilkosság történt, hanem brutálisan szinte megkínoztak egy szerencsétlen lányt, ha most szó nélkül elengedem, talán a munkámat is elveszíthetem és lehet, hogy soha nem fogjuk megtalálni a gyilkost, kérem, nyugodjon meg és mondja el mit látott és hogyan keveredett ide, illetve adja oda a személyigazolványát, hogy le tudjam írni az adatait. Utána megígérem, hazamehet. - majd a többi két ember felé fordultam.
- Addig, amíg gyorsan kikérdezem az úri hölgyet, itt kell állniuk. Utána be kell jönniük velem a kapitányságra vallomást tenni, remélem, megértik. - majd egy kis jegyzetfüzetet vettem ki a farzsebemből egy tollal a jegyzetelés céljából.
- Kérem, kezdje el- néztem a nőre várva a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 9:52 pm

- De uram, kérem értse meg! Nekem tényleg haza kell mennem a gyerekeimhez - kezd bele a nő, majd hirtelen kinyitja kézitáskáját és matat benne, átadja neked a személyi igazolványát, amin rajta van minden fontos adat - Holnap munka után ha kell, bejövök a kapitányságra, de tényleg haza kell mennem - mondja neked aggódva, szemében egyre jobban látod, valójában két gyereke miatt kell hazasietnie. Türelmetlenül ácsorog, kicsit sopánkodik magának, de végül csak rászánja magát, hogy tényleg most adja le neked a tanúvallomást.
- A kis üzletből igyekeztem hazafele - emeli fel a nejlonszatyrot a miben néhány élelmiszer van - ha akarja megmutatom a számlát is. Gyorsan akartam végezni, mert a két kisfiam egyedül van otthon. Mikor láttam hogy a hölgy elszaladt segítségért, kíváncsiságból idejöttem, hogy megnézzem mi történt - mondja el neked gyorsan, majd ha nincs több kérdésed, elveszi tőled a személyi igazolványát és sietős léptekkel indul hazafele, elvégre minden fontos adatot megkaptál tőle, ha nem hagyja el a várost, kényelmesen fel tudod őt keresni.

Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 1:02 pm

A nő eleinte nem akart semmit mondani, mivel gyerekei egyedül voltak otthon, de szerencsére az ügy érdekében gyorsan elmesélte, hogy mint is látott pontosan, de először is át adta a papírjait, személyigazolványát és lakcímkártyáját, aminek adatait leírtam a kis jegyzetfüzetembe. Ez követően visszaadtam neki és elkezdtek mesélni, hogy mit látott.
Éppen vásárlásból indult haza fele, mikor látta, hogy egy hölgy segítségért szalad a kapitányságra és csak puszta kíváncsiságból nézte meg, hogy mi történt.
- Értem és köszönöm a türelmét, még egyetlen kérdésem lenne, mikor meglátta hullát az milyen állapotba volt, illetve hogy kik voltak még itt akkor mikor maga megérkezett a gyilkosság helyszínére?
Mikor válaszától megtudom, elbúcsúzom tőle és a két úriemberrel a kapitányság felé veszem az irányt, hogy elkezdhessem a kihallgatást.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 9:07 am

- A két úr már itt volt és a nő épp akkor rohant segítségért, csak őket láttam. A hulla meg olyan állapotban volt amilyenben most látja - válaszolja még gyorsan, majd sietős léptekkel elindul haza, a sarkon befordulva eltűnt szemeid elől. A két férfivel együtt elmentek a rendőrkapitányságra, ahol kihallgathatod őket. Az idősebb férfi arca még mindig teljesen nyugodt, de a fiatalabbik mintha idegesnek látszódna. Aggódik e valami felől, vagy csak szintén most kezd rá kihatni az amit ma este látott, nem igazán tudod kiolvasni szeméből. Nem is kell. Zsebéből előveszi a telefonját, pötyög rajta egy kicsit, majd füléhez rakja.
- Uhm... Szia Luci. Öhm... Figyelj, nagyon sajnálom, de ma nem tudunk... - kezd bele nehezen, lehunyja szemeit egy fáradt sóhajjal - Ne kezd már megint. A rendőrségre kell mennem tanúvallomást tenni - ismét elhallgat rövid időre - Nem, nem csináltam semmit. Egy gyilkosság szemtanúja... Nem, nem találtam ki. Ez most tényleg komoly! - válaszolja indulatos hangon. Ajkaiba harap kicsit, az aggodalom és félelem egyre jobban ki ül az arcára - Jó, igen. Megígérem... - mondja kapitulált hangon - Én is téged. Szia - elrakja a telefont, arcára kedvtelenség ül ki. Zsebre tett kézzel követ benneteket. Léptei mintha lassulnának, óvatosan nagyobbodik a távolság köztetek. Olykor szétnéz, mintha keresne valamit vagy valaki, végül hirtelen az első sikátor lehetőségénél gyors futással befordul, hogy lelépjen.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 7:07 pm

Amint a nővel befejeztem a kérdez-felelek játékot elment, egyenesen vissza a gyerekeihez.
Elmondta, hogy a két férfin kívül mást nem látott a hullánál.
A két férfivel együtt a rendőrkapitányság felé vettük az irányt. Az idősebb ember arca sokkal nyugodtabb, mint a fiatalé. A fiatal úriember egyre gyanúsabban viselkedet, arca aggodalmat fejezet ki, a közeljövőben oda kell figyelnem rá. Ekkor hírtelen megcsörrent a telefonja, a féri barátnője lehetett az, valamilyen Luci. Elmondta neki, hogy ma csak később jön haza, mivel be kell jönnie tanúvallomást tennie. Ahogy leteszi a telefont mozgása egyre gyanússá válik. Szépen lelassul, távolságot tart és egy hirtelen mozdulattal befut a közeli sikátorba.
- Álljon meg!- üvöltök rá azonnal és a nyomába eredek.
- Maga addig itt marad. - szólok rá a másik illetőre. A sikátor felé veszem én is az irányt.
Mihelyt meglátom, a testét nyomba használni fogom a képességemet, vagyis az agy manipulációt, amitől majd hirtelen összeesik és be tudom vinni őt a kapitányságra.
Persze ha elég gyors vagyok akkor elkapok, remélem a kemény kiképzések és az edzések nem hagynak cserbe és könnyedén elfogom tudni kapni, bármiféle szupererő nélkül.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 11:53 am

- Megvárom magát a kapitányságon! - kiált utánnad a férfi kinek kiattad a parancsot hogy várjon meg téged az utcán, de kint elég hideg van és sötét, a Bűnös kerület ilyenkor igencsak veszélyes. A kapitányság valamilyen szinten biztonságot nyújtana neki amíg vissza nem térsz.
Befordulsz a sötét sikátorba, látod, ahogy három szakadt ruhás hajléktalan ácsorog egy szemeteskuka felett melyből kandalót csináltak. Halkan lobog benne a tűz, amit minden féle szemét éltet s ők kezüket tarva felé melegednek. A tűznek köszönhetően megannyi árnyék táncol haloványan az épületek falán, kissé megvilágítva maga a sikátort. A hajléktalanok rád néznek kissé gonosz és megvető tekintettel, ezzel is csak azt jelzik, hogy nem vagyok való a sikátorba és jobb lenne, ha el is hagynád minnél hamarább. A férfit akit keresel hirtelen nem is látod meg, füledet hangos csörömpölés üti meg. Ha a hang irányába nézel, egy fekete alakot pillantasz meg az egyik ház tetején, ahogy felmászott rá, majd el is tűnne a tetején, ha képességedet nem használnád.
Kitárod elmédet s érzékeled azt a sok nehéz és negatív gondolatot, amit a három hajléktalan táplál irántad. Semmi konkrétat nem érzékelsz belőle, de érzékeled, veszélyes lenne elidőzni köztük. Mint a villám, úgy találod el a menekülő férfi agyát, befurakszol elmélyébe s lezárod azt, mint ahogy a villanyt szokták lekapcsolni. Elnyomott kiáltás, majd látod, ahogy a ház tetején hirtelen eltűnik a test. Összeesett, de hogy meddig, azt te sem tudod. Fejedbe kellemetlen , képességedet utóhatása, elvégre nem szoktad túl gyakran alkalmazni. Felmászni hozzá a tűzlépcsőn tudsz, melynek viszont nincs leeresztve az alja, így vagy feltornázod magad rá valahogy, vagy keresel más módot hogy jutsz fel hozzá.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 1:32 pm

Amint befordulok a sötét sikátorba három rossz arcú hajléktalannal találom szembe magam, akik egy szemeteskukába rakott tűzben melegednek. A helyszín tényleg félelmetes és veszélyes, főleg estefelé. Ha nem üldöznék valakit akkor talán soha nem lépnék be ide. A három hajléktalan nagyon méreget, és tekintetükkel az üzenik, hogy minél hamarabb menjek el innen, mert különben nagy bajba kerülök.
A keresett férfi hirtelen eltűnik a sötét sikátorba, ahogy körbenézek eleinte egy hangos csörömpölést tapasztalok, majd egy fekete alakot pillantok meg az egyik ház tetején. Ő lesz az, kénytelen vagyok kitárni az elmémet és azzal megállítani. Ahogy elmémet feltárom a három hajléktalan negatív gondolataival találom szemben magam,így tovább keresek és végül megtalálom a keresett személyt. Agymanipuláció. Ekkor a ház tetejéről hirtelen eltűnik a test, valószínű összeesett. Ezt a képességet igen ritkán használom így egy kis szokatlan érzés van a fejemben. Mikor felmennék , hogy megkeressem egy tűzlétrával találom szemben magam. Valahogy ezen kell feljutnom. Szerencsére a rendőri kiképzésen sokszor találkoztunk ilyen akadályokkal szemben magunkat, tehát a trükkjét márt ismerem. Lényege a nekifutás. Kicsit hátrébb lépek és lendületből megpróbálok felfutni a falra és onnan már könnyedén eltudom kapni a létra fokát. Ha ez sikerül megkeresem a férfit, megbilincselem , majd valahogy visszaviszem őt a kapitányságra.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 9:37 pm

Ügyesen elkapod a létra legalsó fokát, bár kezed kicsit megcsúszik ahogy nedves, de semmi olyan gond amit ne tudnál legyűrni. Ott lógsz rajta, s mikor húzod magad felfele, hogy tovább juss, szemed sarkában észreveszed, hogy a három hajléktalan megindul feléd, de nem csinálnak semmi mást, csak ott ácsorognak alattad, s néznek téged, mintha nem lenne jobb dolguk. Fent teszel pár lépést, hogy a tetőn köss ki, de hirtelen egy dörrenés, majd megérzed hogy egy golyó éppen most kerülte el a bal füled, majd ismét egy golyó, mely a korlátról pattant vissza. Szerencsédnek köszönheted, hogy nem téged talált el.
A három hajléktalan közül volt az egyik, aki fegyvert rántott elő és támadt meg téged, másik két társa már fel is tornázta magát utánad a tűzlépcsőre és megindultak sebes léptekkel feléd. Egyikük sem szólt semmit, nem hallatszott parancs, csupán elszántság, az a fajta gonosz tekintet szemükben, melyekkel a hidegvérű gyilkosok rendelkeznek. Látszik rajtuk, csak egyet akarnak: Téged holtan.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 1:32 pm

A felmászás sikerrel zárult, amint megfogtam a létra fokát fel is tudtam rá mászni.
A három hajléktalannak viszont nem voltam elég szimpatikus és az egyik a három közül lövöldözésbe kezd. Addig a többi kettő is megbirkózik a tűzlétrával és hirtelen fent is lettek a tetőn. Nem tudom, hogy mit akarhatnak tőlem, vagy hogy miért is teszik, de volt egy sanda gyanúm: megakarnak ölni. Amint felérnek én is menekülőbe fogtam magam. Hiába, hogy jön utánam két őrült az első és legfontosabb a gyanúsított testének megkeresése. A futás közben előveszem a rádió telefonomat és beszólok a kapitányságra, hogy bajban vagyok. Majd ezt követően előveszem a pisztolyomat és a levegőbe eresztek pár golyót ijesztésképpen, viszont ha ez haszontalan akkor sajnálatos módon a lábukba fogom beleereszteni a golyókat. Menekülés közben vigyázok, hogy el ne essek illetve, hogy el ne találjanak. Sajnos az erőmet még nem tudom használni, mivel még nem telt el a tíz perc., de ahogy mondottam a legfontosabb feladat a gyanúsítót megkeresése.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 8:03 pm

Sikeresen felmásztál a ház tetejére, fent azonnal megláttad a gyanúsítottat, aki halk és fájdalmas nyögéssel próbált felállni, fejét fogta, eléggé össze volt zavarodva hála neked. Viszont nem volt sok időd a hezitálásra, ahogy elővetted a rádiói telefonodat és segítséget kértél, már fent is volt a két alak. Megkaptad az utasítást: Marjad ott ahol vagy, mindjárt jön az erősítés. Mindketten egy-egy kést vettek elő, de nem holmi kis bicskát, elég komoly fegyverekről volt szó. Pont ilyet használnak a szakácsok is, hogy a hús szeletelésnél ne legyen gond a vékonyabb csont átvágása se. Tapasztalatból tudod, hogy ezeknek a késeknek a pengéje legalább 15-20 cm hosszú. Hosszú kabátjuk alól húzták ki, ezért nem láttad eddig.
Nem sokat rémülnek meg attól, hogy a levegőbe eresztesz néhány golyót, valójában pont ettől húzódik arcukra az a fajta groteszk undorító vigyor, ami a kannibáloknak szokott lenni a horror filmekben, mikor szerintük roppant finom húsra bukkantak. Tettek feléd pár lépést, ezzel arra késztetni, hogy hátrálj tőlük, de hogy miképp cselekszel valójában, tőled függ. Felért a harmadik ellenfeled is, a pisztolyt egyenesen rád szegezte, ezzel jelezve, nem lenne tanácsos, ha két társát meglőnéd, vagy ha egyáltalán valamit cselekednél.
- Fegyvert a földre szép lassan! - vakkantja rád magabiztosan. Ügyet sem vetnek a földön nyöszörgő gyanúsítottra, ki már összeszedte magát annyira hogy kicsit kúszni kezdjen, valamerre az orra után.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 2:19 pm

Amint sikeresen felértem a tetőre és sikerrel megtaláltam a gyanúsítottat háromból két alak követ. A levegőbe eleresztett lövések mit sem értek, sőt erre ők is csak elővették a 15-20 cm-es konyhakésüket. A helyzet eléggé kedvezőtlen volt én futottam ők meg jöttek utánam. Egér-macska játékot vívtak velem amire nem voltam túlzottan büszke. Mikor végleg megtaláltam a gyanúsítottat mind a két alak körbe vett, úgy véltem hogy talán még őket ki is tudnám játszani a harci tudásommal, de mikor felért a harmadik is, márt nem sok esély adtam magamnak.
Körbe vettek , a segítség még messze volt és most az életem forog kockán.
- Rendben uraim, úgy érzem, hogy a játéknak itt vége. Nyertek! Nem tudom , hogy mit akarnak még mindig tőlem, vagy hogy mit ártottam maguknak...- és mihelyst befejeztem volna a mondanivalómat, márt rég a fegyveres gonosztevő fejébe jártam, mivel kb 15 perce használtam e kepésségemet így teljesen mértékében nem tudom újra használni, de annyira pont tudom, hogy a fegyvert kiejtsem a kezéből és hirtelen összeessen. Ha ez sikerrel jár akkor tüzet nyitok, méghozzá a következő képen. Elsőnek meglövöm a két késes fickót méghozzá térden, utána vállon lövöm a földön-fekvő harmadikat, akitől el is veszem a fegyvert végül megbilincselem a gyanúsítottat. Amennyiben a gyanúsított menekülésbe kezdene amit kétlek, mivel még nincs olyan állapotba így őt is lábon lövöm. Ez a művelet max 1-2 percet vesz igénybe.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 1:23 pm

Ahogy bemászol fegyveres alak fejébe, hirtelen úgy érzed, bár ne tetted volna. Megannyi ember néma sikolya rohamozta meg az elméd, az a fajta félelem látszott szemükben, melynek csak halál lehetett a vége. Egy fiatal lány, kamasz lehetett még csupán, ott hevert a földön, a koszos sikátorban, Gotham bűnének mocskában. Nem tudott mozdulni, szemei kidülledtek, halálra volt rémülve. Az iszonyatos fájdalom kínja látszott rajta. Egy kés vágása, ahogy szépen óvatosan szedik le róla a bőrt konyhakéssel, miközben ő még él. Eme emlék, vagy épp gondolat kezd lassan megváltozni. A lány arca eltorzul, megkeményedik, átalakul. Saját magaddal szemezel a fegyveres gondolataiban, saját magadat látod a lány helyében.
Bár nem sikerült a fegyverest arra bírnod, hogy elájuljon, de látszólag ujjai mintha élettelenül fognák a fegyvert, ami kisvártatva ki is csúszott kezéből és hangos koppanással landolt a földön. Több se kellett a másik két alaknak, akik bekerítettek téged. Az egyiket sikerül térden lőnöd, de nem sikerült elég gyorsan megfordulnod ahhoz, hogy a másik késes ellenfeleddel ugyan ezt tedd. A meglőtt férfi felordít és a földre hanyatlik, de társa vadul eközben rád veti magát oldalról és kezedre markol, melyben a fegyvert tartod. Másik kezével oldalról átkarol téged és kését a nyakadhoz szegezi. Megérzed a hideg pengét bőrödön, ahogy odaszorítja, de még nem vág vele.
A gyanúsított alak eközben feláll és arcára torz vigyor húzódik. Megsimogatja saját fejét és odamegy hozzád.
- Siessünk. Ez az ürge erősítést hívott... - voltak a szavak amiket hallottál, majd fejeden erős ütést érezhettél, minek köszönhetően sötétségbe borult körülötted a világ.
Magad se tudod milyen sokáig voltál eszméletlenül, de mikor ismét kinyitottad szemeid, egy majdnem üres szobában találod magad. Mozdulni ugyan nem tudsz, elvégre mint kezed, úgy lábad is egy ágy vázához van bilincselve. Egyből megérzed, hogy ezek rendőri bilincsek, nem holmi gyerekjátékok. Az ágy váza neki van döntve a falnak, így a padlón állsz. A szobában van néhány papírdoboz, melyek át vannak ázva és be vannak horpadva, egy bevásárlókocsi és az összes személyes holmid egy halomra dobva. Te magad csak a nadrágodban és pólódban vagy. Egy ajtó nyílik mintha a konyhába, látsz egy fazekat ahogy a tűzhelyen bugyog. Nyammogó hangok szűrődnek ki a konyhából, de egyenlőre senkit nem látsz.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 5:31 pm

Ahogy a fegyveres alak gondolataiban turkálok, szörnyűbbnél, szörnyűbb dolgok derülnek ki róla. Egy igazi söpredék, rossz-életű ember. De bár csak ennyi lett volna. Ő a gyilkos is- rémülten ejtem ki a számon szép finom ezeket a szavakat. Látom a legutóbbi áldozatát is aki, nem más mint egy fiatal lány. Nem hiszem, hogy több mint 20, de amin ő végigment az egy legocsmányabb horrorfilmbe se tennék bele. Ez szörnyű. Látom ahogy azzal a konyhakéssel, amivel itt hadonásztak mellettem, azzal milyen finoman és kecsesen nyúzzák le áldozatunkról a bőrt, ami gondolom a gyilkos fegyver is egyaránt. Ideje lesz cselekednem is valamit gondoltam magamba, majd a képességeimet használva, valahogy kiejtettem a fegyvert a kezéből, és így márt nem voltam akkora veszélybe. Sikeresen is térden tudtam lőni a velem szembe lévőt, aki felkiáltva összeesett, de addigra márt a másik egy pengét szorítva állt meg mögöttem. Éreztem, hogy a penge hideg acélja rányomódik a meleg húsomra, szívem egyre erősebben kezdet el verni és tényleg azt, hittem, hogy itt a vég. Eközben a gyanúsított is felállt a földről, majd haját megigazítva elindul felém. Ennél viszont többre márt, nem emlékszem, mert mikor elindultak volna a helyszínről egy erős ütést mértek a fejemre.
Mikor felébredtem, egy ágyhoz voltam kikötözve, erős rendőrségi bilincsekkel.
A szoba szinte üres volt, csak pár személyes holmin volt összedobálva. Eléggé izgatottan álltam ott a szoba közepén, de legalább még mindig éltbe voltam. Mivel nem tudom, hogy hol vagyok így kénytelen vagyok egy kicsit szétnézni a fejemmel, remélve azt, hogy egy rendőri irodában. Ha úgy látom, hogy a biztonságba vagyok akkor kiabálással, magamra, hívom a figyelmet, de ha viszont a helyzetem, csak rosszabbodót és elraboltak, akkor csöndbe maradok és majd valamit kitalálok.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Május 02, 2013 5:08 pm

- Felébredt a kis agyturkászunk? - hallod a kellemetlenül és undorítóan csámcsogó hangot, de nem a konyhából szűrődik ki, hanem a saját fejedben hallod.
- Eléggé kellemetlen volt az agyblokkod. Még mindig sajog tőle a fejem - fejezi be a mondanivalóját. Érzed ahogy elmédbe egy kellemetlen, idegen érzés költözik, mintha még egy személy lakozna benne és próbálna onnan kitúrni. Egy hűtő nyitásának hangját hallod, majd szép lassan becsukódik. Az orrodba kellemetlen szag költözik, mintha több hónapja romlott húst szagolgatnál közvetlen közelről. A konyhában egy vézna és félig-meddig meggörnyedt személy árnyékát látod, majd az árnyék után mutatkozik maga a személy is.
Egy vézna, szinte csont-bőr külsejű férfi állt a konyha ajtajában. Valaha fehér ujjatlan felső van rajta, amin több sárga, fekete de főleg megszáradt vérfoltok borítják. Egy ugyan ilyen állapotú alsónadrág van rajta. Feje sokkal inkább Golum-ra emlékeztet téged, ahogy kisebb csomókban található rajta néhány hajszál, fogai nagyok és szinte kiesnek helyükről. Nagy szemeivel méreget téged.
Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 1017574-stirk_2
Arcán egy olyan undorító vigyor húzódik, amitől egy normális embernek hányingere lenne. Kezén néhol megszáradt, néhol friss vérfoltok, ahogy vigyorog, fogai közt mintha még véres húsdarabokat is véltél volna felfedezni. Egyik kezében egy piros szájpöcköt tart, a másik kezében egy nagy konyhai kést. Mindkét tárgyra rá van száradva a vér. Izgatottan lép közelebb hozzád, minden lépésénél egyre jobban érzed azt a gyomorforgató bűzt, amitől lassan elfog az émelygés.
- Ilyen szép palimadaram már rég nem volt - dicsér meg téged, a szájpöcköt dobálgatja kezében, alaposan végigmér téged.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 7:41 pm

Amint elkezdtem használni a gondolat olvasás képességemet, hogy körülnéztem, egy ismeretlen alak lépett be a szobámba. Az alak egy vézna, kopasz, csupa csont és bőr, és szaga hihetetlenül kellemetlen, konkrétan baromira büdös. Testét egy fehér ujjatlan felső borítja ami csupa vér és kosz. Fogalmam sincs , hogy mit akar tőlem, de az undorító feje, és a kezében lévő konyhai kés illetve a szájpöcök nem kecsegtet valami jó jellel. Egyenlőre megpróbálom őt feltartani szavakkal, talán van annyi esélyem, hogy valahogy ki tudom játszani. Szerencsére a rendőri bilincsek ismertek számomra és talán majd valami kitudom nyitni.
- Várjon még! - szóltam rá kissé megijedve,- Ki maga és mit akar tőlem?
Remélem valahogy feltudom , majd tartani, ha közelebb jön képtelen leszek ismételten használni az agymanipulációt. Az embertől kirázz a hideg, nagyon remélem, hogy valaki esetleg meg fog találni mielőtt vér fog folyni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 9:16 am

Fejét oldalra billenti enyhén csalódottan mikor száddal intézed felé szavaidat, mintha arra várna, hogy esetleg egymás fejében fogtok turkálni. Ujján pörgeti a szájpöcköt szórakozottan, másik kezében a kés kézfején ujjaival dobol. Szemei kíváncsian összeszűkülnek, téged mustrál, majd közelebb lép. Olyan közel, hogy megérzed bűzét, a rothadt húst és nehezen tudod visszatartani gyomrod tartalmát, de már edzett vagy ami a gyomorforgató látványt és szagot illeti.
- Hogy mit akarok? Hát a félelmedet természetesen! Az hogy ki vagyok... Jó kérdés - látszólag ezzel a kérdéssel egy ideig lefoglaltad őt, ahogy azon morfondírozik, mit is válaszoljon neked. Természetesen száját nem nyitotta ki, szavait fejedben intézte hozzád. Érzed azt a nyomást, amit ilyenkor elmédre gyakorol, pontosan olyan mintha rengeteg kéz fonná agyad köré az ujjait és körmeiket beléd fúrva próbálnák azt szép lassan összenyomni.
- Sok nevem van! Mindenkinek az vagyok ami lenni akarok! - nevet fel, nyála rád fröcsög fogai mögül, mintha növény lennél amit meg kell permetezni. Arca mintha bugyborékolni kezdene, formálódik, hol nagyobbodik, hol összezsugorodik az izma, teljesen átrendeződik és előtted nem áll senki más mint maga Lincoln!
- Ha akarom, akkor lehetek Lincoln, ha akarok... - arca ismét átrendeződik - én lehetek Jézus! - mondja és arca már valóban teljesen olyan mint Jézusé a keresztény képeken amikkel időként találkoztál életed során.
- De lehetek ha nagyon szeretnék te is, de nem akarok. Eléggé ronda vagy - nevet fel és kicsit megpaskolja arcodat a szájpöckös kezével. Kicsit elhúzódik tőled, elhúzza száját, téged néz, egyáltalán nem elégedett azzal amit lát, egyáltalán nem tetszik neki az, hogy telepata létedre a szádat használod beszélgető eszköznek. Pontosan ezért egy nyugodt mozdulattal rád helyezi a szájpöcköt, ha tetszik ez neked ha nem. A szájpöcök íze egyszerűen gusztustalan, a rá száradt vér, a piszok és még kitudja mi minden keveréke...
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 7:40 pm

Sajnálatos módon nem tetszett neki , hogy a számmal beszéltem és nem pedig a gondolataimmal. Ezért is tömte bele a számba azt az undorító szájpecket. Íze olyan , mint a hányás, és hát kinézetéről inkább nem is ejtenék szót. Az egész helyből kezd elegem lenni, az gusztustalan bűz ami az egész szobából árad, illetve ez az undorító alakból aki éppen fogságban tart. Nem tudom, hogy meddig bírom de valamit ki kell találnom. A kérdéseimre szerencsére el is kezd válaszolni, mint kiderült ő sem egy átlagos pasas, képes valahogy úgy befolyásolni az emberi elmét ,hogy azt higgyük róla hogy alakváltó. És ezt be is mutatta, eleinte Lincoln alakját vette fel, majd Jézusét.
- Ez hihetetlen csodáltam a képességét, persze úgy hogy ő is hallja- tehát márt én is a képességemet használtam.
- Ezt nem tudom elhinni ,hogy van még egy ilyen ember mint én a városban, de ez hogy lehetséges? - teszem fel a kérdést.
- Látja értem én a szabályok, ha azt akarja én is használom a képességemet , csak vegye ki a számból ezt az undorító szart, és bízhat bennem , hogy nem fogok megszólalni. Valahogy le kell szednem a bilincset, ha találnék valami ki drótot azzal könnyedén kitudnám akasztani a rendőrségi zárat, hisz jól ismerem a szerkezetét. így szép lassan és óvatosan elkezdek turkálni a farzsebembe.

// ha kérhetem tudnál valami más színnel írni, képtelen vagyok elolvasni az írásodat az új dizány miatt//
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 10:02 am

/Elnézést a késésért/

Elismerésed képessége iránt kicsit mintha kizökkentette volna, úgy látszik nincs hozzászokva, hogy valaki esetleg megdicsérje, elismerje bármiért is az életében. Kését feljebb emeli, egyenesen homlokodhoz közelít vele. Végignyalja szája szélét, mintha fergetegesen finom lakomát látna maga előtt. A kés hegyét bőrödhöz érinti, majd kicsit megfordítgatja. Enyhe szúró fájdalmat érzel, úgy látszik nem szándékozik még komolyabban bántalmazni téged.
- A szájpöcök marad. Biztosra akarok menni - mondja elmédben, miközben a kést elveszi a homlokodtól és kicsit ráüt vele a pöcökre. Érzed ahogy homlokodról szinte hajszálvékony csík fut lefele szemeid közé. Ismét kellemetlen fájdalom hasít elmédbe, ahogy próbál benne kutakodni, keresgélni valami után. Ezernyi gondolat, kép és hang pörög le előtted a mai napból, olyan mint egy film, melyet visszafele pörgetnek le. A fájdalom egyre csak növekszik, majd hirtelen minden kép és hang leáll, mintha megnyomták volna a stop gombot. Magad előtt azt a mosolygós kislányt látod, akivel ma találkoztál a téren és néhány apróval ajándékoztad meg.
- Fiatal husi... Ehehehhh... - hörgő nevetés a fejedben, majd látod ahogy saját kezeiddel megragadod a kislányt nyaka körül. Ő felsikolt, kapálódzik, könyörög hogy engedd el, de az ujjak csak egyre erősebben és erősebben szorulnak a kis nyak köré.
Miközben kezeiddel próbálsz matatni valamilyen drót után, hirtelen szúrást érzel a csuklódban. Ha kitapogatod az eredetét, megérzed hogy az ágy szerkezetéből kiálló drót szúrt meg hirtelen. A drót elég vékony és hosszú.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2013 11:52 am

Az ismeretlen alak tovább kutat a fejemben. Egyre mélyebben és mélyebben. Mikor a szájpöcökről volt szó, nem engedte, hogy levegyem, így tovább bent kell tartanom a számba. Közeben pedig egy éles kést elveszi a tarkómtól, majd egy hirtelen mozdulattal rácsap vele a számba lévő golyóra. Ezek után ismételten folytatja az elmémben való kutatást. A fejem egyre jobban fájt, és a fájdalomtól sokkal nehezebben tudtam fenntartani a blokkot, amit azért van fent, hogy mégse tudjon mindent kiolvasni. Ahogy egyre jobban kutat megtalálja az a kislányt akivel délelőtt a nap folyamán találkoztam. Szegénynek megragadom torkát és elkezdem fojtogatni.
Nem tudom hogy mit történt velem, valahogy manipulálja a gondolataimat.
Szerencsémre ahogy kutatom a zsebeimet, és a kezem körül lévő környezett egy kisebb drótdarabot vélek fölfedezni a matracban. Nem is nagyon gondolkozok tovább, gyorsan kihúzom és megpróbálom valahogy kipattintani a zárat. Mivel a rendőri bilincset márt jól ismertem így ez nem volt nehéz. Amint ez sikerül a szabad kezeimmel egy erős horgot méreg az emberem állkapcsára, azért is fontos, hogy oda mivel ott van egy ideg amit ha erősen eltalálok akár 3-4 percig is komába tudom tartani. Ha ez sikerül összebilincselem a lábát és kezét, majd egy kicsit "eljátszogatok" vele.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 8:56 am

/Ismételten bocsánat a késésért.../

A drótot ujjaiddal kisebb-nagyobb bajlódással, de végül sikerül kihúzni helyéről, elvégre az elmédben is turkálnak közben és egyre nagyobb fejfájást mérnek rád. Kezeid közben néhány helyen megkarcolódtak a többi kiálló dróttól, de egyik se mondható mély vagy véres karcolásnak. Ellenfeled túlságosan is el van foglalva azzal, hogy elmédben turkál, épp ezért ezeket az aprócska mozdulatokat, melyeket egyébként is tested takar észre sem veszi. Ahogy próbálod kipattintani a zárat, hiába ismered töviről hegyire a rendőri bilincset, így is elég nehéz számodra kinyitni. Piszkálod, próbálkozol, érzed ahogy veszélyesen meghajlik a drót darab.
Az elmédben miközben látod magad előtt hogy a kislányt fojtogatod, éles fájdalom hasított hirtelen beléd, pontosan olyan, mintha egy tengernyi tűben úsznál. Elviselhetetlenül terjed akár a méreg, szándékosan lassan, hogy minél tovább kínozzon téged. Távoli halk kattanás figyelmeztetett téged arra, hogy sikerült kinyitnod a bilincset, erre viszont ellenfeled is felfigyelt, nyilván zavaró hang volt, amihez nem volt hozzászokva. Elillant az érzés hogy az elmédben matat, a sikoltozó kislány szép lassan homályosodni kezdett, majd hirtelen teljesen szerte foszlott, mikor egy horgot mértél az állkapcsára, még elkaptad meglepődött pillantását, majd teste halk puffanással elterült a földön. Úgy nézett ki mint egy kilapult wc-s pók, csupa kéz-láb az egész fickó. Bizony ám, sikerült eliminálnod őt, de az éles fejfájás még közel sem múlt el és még ott vannak a lábaid, amik szintén az ágyhoz vannak bilincselve.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb utcák, sikátorok   Kisebb utcák, sikátorok - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kisebb utcák, sikátorok
Vissza az elejére 
7 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Utcák, sikátorok, közterületek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Bűnös kerület-
Ugrás: