DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Finnigan Bár

Go down 
+3
Teodor Black
Maverick
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 4:45 pm

Jobban megvizsgálva a slusszkulcson rajta van a riasztó kioldója is. Kirontasz az utcára és mint egy őrült kezded el járni a kihalt utcákat, a kezedet előrenyújtva, nyomkodod a kis fekete gombot. Szép lassan jobbról-balra körözöl a karoddal, hátha meglesz a kocsi. Egyszer csak meghallod az áldott pittyegését, ami jelzi, hogy kikapcsoltad a riasztót. Sajnos nem láttad a villanást, de ami késik nem múlik.
A következő próbálkozásodra, megpillantod az ébenfekete csodát. Egy BMW a nyertes. Egyből odarohansz, és első próbálkozásra nyílik. Nem lehetett olcsó behozatni, ez nem olyan mint az amerikai kocsik, ez német. Beülsz és egyből elfog azaz érzés, ami mindenkit elfog egy ilyen kocsiban. Le kellene borotválnod a fejed, és felvenni egy sötét napszemüveget, csak hogy tökéletesen illeszkedj a kocsiba. A kulcs az első pöccre indítja a motort.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 4:56 pm

Ez könnyebben ment mint vártam. Amikor felbőg a motor, elönt a megkönnyebbülés. nem bírom megállni, hogy be ne kapcsoljam a zenét, persze nem túl hangosan, hogy ne keltsek feltűnést. Elindulok, és közben keresek valami rock adót. Nem vagyok tapasztalt sofőr, ilyen autót pedig még egyáltalán nem vezettem, úgyhogy az elején kicsit ügyetlenül haladok, de de körülbelül 5 perc után sikerül ráéreznem a dologra. Sietek, de nem lépe túl a sebességhatárt. nem lenne jó, ha az érkező rendőrök elkapnának gyorshajtás miatt. Nincs más hátra, irány a mocsár!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 5:10 pm

A kocsi úgy viselkedik alattad, mint a legkezesebb csikó. Könnyedén ráérzel a vezetésére, és még egy kis zenét is megengedsz magadnak. Találsz egy kedvedre való csatornát, nem véletlen hogy mindig az WXYZ-re szoktál tekerni tanulás közben is.
Az utazás már csendesnek is mondhatnád, így vezetés mellett szétnézel a járműben. Semmi különöset nem találsz, a bőr üléshuzat, és a gusztustalan visszapillantón függő díszen kívül. A csendet mégis sikerül valaminek megszakítania, egy hang szólal meg a vezetőfülkében. Egy kicsit tovább kutatva rájössz honnan is jön, egy telefont találsz tökéletesen belesüllyesztve a kormány mögé. Ha nem világítana észre sem vennéd. A hang idegen nyelven szól, így nem érted, de a hanglejtésből kitűnik, hogy több dolgot is kérdez egymás után.
- I gcás ina raibh siad ag dul? - Kérdezi elsőnek. - An raibh sé ar a bhainistiú a ghabháil leis an cailín? - Erre a második, és kicsit hosszabb szünet utána a harmadik kérdés. - Rud éigin cearr? Abair cheana féin! - Na most mi tévő legyél.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 9:08 pm

// Ceart go leor, tá muid ag beagnach ann! An's cailín fuair sé!- válaszolom folyékonyan a tökéletes ír nyelvtudásommal! Very Happy Na jó, ez csak vicc //

Az egyértelmű, hogy nem tudom elhitetni a vonal túloldalán lévő emberrel, hogy én vagyok a telefon tulajdonosa, mivel nem tudok írül. Kb 90%-ig biztos vagyok benne, hogy az illető ezen a nyelven beszél, ugyanis sokszor hallottam a kocsmában a Finniganeket így beszélni. Azt kell valahogy elérnem, hogy a fickó ne jöjjön rá, hogy az autóban ülök és éppen a mocsár felé tartok. Támad is egy ötletem. Angolul szólok bele a telefonba:
- Elnézést, uram, beszéli a nyelvünket? A Finnigan bárban találtam ezt a telefont. Van rá valami mód, hogy visszajuttassam a tulajdonosának?
Visszatartom a lélegzetemet, és félve várom, hogy sikerült-e átvernem az írt.





Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 10:29 pm

// Na erre meg, hogy az isten nyilába jöttél rá? Very Happy //

A telefonhívás azonnal elhal, és teljesen biztos vagy benne, hogy nem csak megszakadt a vonal, hanem lecsapták. Most vagy nagyon nagy bajt hoztál magadra, vagy nagyon nagy bajt hoztál a fickókra, akiknek a tulajdonában van a kocsi. Hát egyik sem jó rád nézve, vagy a testi épséged, vagy az önbecsülésed bánja a dolgot. Titkon reméled, hogy inkább a második, mert azzal még könnyebben együtt tudsz élni.

Folytatás: Mészár Mocsár
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 10:06 am

Előzmény: Elhagyott iroda

... a catmobile-ok megállnak a bárral szemben, és mintha csak egy falat alkotnának, az út közepére parkolnak. A hangulat azonnal megkomolyodik, és mintha csak képzet katonák lennének, kezükbe veszik fegyvereiket, és azonnal kisereglenek a járművekből. A kisbuszok biztonságában kupaktanácsot tartanak, amire te is hivatalos vagy. Kelly vezeti a tanácsot, és a jobbkezének tűnő fehér bőrű macskanő is ott áll mellette.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 3:33 pm

Miközben fokozom a hangulatot idétlen mozgásommal, észre se vesszük, hogy telik az idő. Csak arra leszünk figyelmesek, hogy a gép nagyot húz, míg a végén teljesen megáll. Megérkeztünk. A Tolvajok seperc alatt kezük ügyébe tudják a fegyvereiket, és fegyelmezett katonák módjára szállnak le a "kisbuszról". Az út közepén parkoltunk, rögtön a Finnigan bár előtt. A másik oldalon, a buszok takarásában eligazitás, simítás megy végbe, még egy utolsó az akció előtt. Mindenki Kelly köré sereglett, ami nem meglepő, hisz ő a vezető. Viszont a fehér bőrű macskanőt még nem nagyon láttam. Illetve egyszer láttam már, de nem tulajdonítottam neki nagyobb figyelmet. Ő lehet Kelly segédje? Az albínó macska. Megjelenése tekintélyt parancsoló, egyszerűen vonzzák a szemet, nőét, és férfiét egyaránt.
Megbújok a kis csapat hátulsó részénél, és hallgatom a vezetőket.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 1:34 pm

Kelly rögtönzött tanácsteremben, megtartja az eligazítást. A meglepő, hogy nem mindegyik nő tolakodik közel, hanem csak hatan. Úgy néz ki megvannak a csapatvezetők, akik Kelly alá vannak beosztva. A csapatösszevonás nem bonyolult.
- Két csapatra bomlunk. Az enyém megy be a főbejáraton, Sumati te viszed be a lányokat a harmadikon. Van valami ellenvetés. A zöldfiút magammal viszem. - A megjegyzés rád vonatkozott, de ami még bonyolít a helyzeten Kate mögéd lép és a füledbe súgja. - Na most mutasd meg mit tudsz te okostojás. - Ezzel kérlelhetetlenül belök a tömegbe. Mindenki szemed rád szegeződik, és Kelly felhúzott szemöldökkel várja, mit is akarsz.

Előzmény: Cletus Roncstelep

Befordulsz a sarkon és szemeid elé elég meglepő látvány tárul. A Finnigan bár előtt, két macska formájú kis furgon parkol az utca közepén. Éppen mintha ostromló seregek várnák a bejutást, igaz a sereg megnevezés elég meglepő a járművek mögötti társaságra. Egy csapat testhezálló ruhába öltözött nő álldogál, és beszélget egymással. Mintha csak egy szado-mazo klub bemutatóján lennél. Még nem látod őket jól, de felteszed magadban az egyszerű kérdést. Milyen szervezet dolgozik Gotham City-ben, akik csupa nőkből állnak, és ostort cipelnek a hónuk alatt.
Az utca bejáratában állsz, még nem vettek észre, de te már fel tudod mérni a helyzetet. Már csak annyi a kérdés hogy mit fogsz cselekedni.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 1:58 pm

Fain, Kelly- akit már most nem csípek- kisajátított magának. Úgy látszik, a táncos számom elérte hatását, majd megvesznek értem. Mindenki engem akar magáénak tudni, etc. Természetesen ez nem igaz, ezek a hárpiák alig várják, hogy valamin elhasaljak. Olyanok, mint az igazi macskák: ha kell valami, dorombolnak, elhitetik veled, hogy fontos vagy nekik. Ha nem kell semmi, talán még megis karmolnak, ha az útjukban vagy.
Kate hátulról belök a tömegbe. Mindenki rám szegezi a tekintetét. Mit akar ez a marha? kérdést is hallani vélek, meg egyéb finomságok. Itt én vagyok a lánc legallja, és esély sincs, hogy falkavezér lehessek. De a lehetetlen nem létezik. Ez csak egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak.
- Indulhat a buli! Hölgyek, Önöké az elsőbbség, én megyek be utoljára. Bármi baj van, én fedezlek titeket!
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 2:05 pm

A Vörös Delorean úgy száguld, mint egy angyal a felhők között, zavartalanul is telik az út. Gyors tempójába senki nem köt bele, még a rendőrök sem veszik észre, és vezetői képességeinek köszönhetően akár egy elcseszett filmben, úgy kerüli ki a lassabb autókat, mintha Xbox-al játszana.
- Finnigan bár...mi van ott, és miért fontos ez Dokinak? - Kérdezte magától alig hallhatóan, mikor már csak pár sarokra volt az említett helytől, így a sebességet kicsit lassabbra vette.
Amikor viszont befordult a sarkon, hihetetlen látvány tárult lelki szemei elé.

- Mi a pokol? - Kérdezte meglepett arckifejezéssel, ahogyan felmérte a terepet. Két idétlen macska alakú kisbusz, ami az út közepén trónol, és egy sereg macskának öltözött domina, akik a bárba készülnek bejutni.
Ha leszámolásról van szó, elég gyéren hajtják végre a betörést, Védelmező biztos hátulról menne csendben, halkan osonva, nem pedig beállva az út közepére, hogy mindenki láthassa mi készülődik éppen.
Mindenesetre Brian nem evett meszet, egy közeli utcában lekanyarodik, és keres magának egy kihalt, sötét sikátort. Ott leparkol, lezárja az autót, és elindul maga is a bár felé, azért azt megvárva, hogy a lányok előbb bemenjenek. Ő csak ezután kezd el szaglászni a bár körül.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 2:18 pm

A lányok egy emberként bólintanak a Messiás szavaira és hangos kurjongatással keresi meg mindenki a csapattagjait. Kelly még sandán pislog feléd, de utána jobb keze felé fordítja figyelmét, és még az utolsó simításokat elvégzik a rögtönzött akcióterven. Így újra Kate az akivel egyedül maradtál, és olyan mosollyal néz rád, hogy alig tudod visszafogni öklödet az arca beverésétől.
- Na mi az szépfiú begyulladtál? Nem szeretjük a nyuszikat, ha lenne a maszkod alatt agy akkor elmondtad volna mit gondolsz a tervről, és nem csak tereltél volna. - Végül ingatja a fejét, és a saját vezére felé veszi az irányt. Egyedül maradsz a gondolataiddal, és a terveiddel.
Eközben Védelmező halkan, mint egy egerésző macska közelebb lopakodik, és várja, hogy megtörténjen az aminek meg kell történnie. Azt még észreveszi, hogy az eddig teljesen kihalt úton befordul két kocsi, egy elég ritka Impala, és egy teljesen hétköznapi kocsi.

Előzmény: Központi Kórház

Befordultok az utcán, és egy delorien mellett visz el az utatok. Nem mindennapi látvány ez Gotham City-ben. Hát még, ami ténylegesen eléjük tárul. A Finnigan bár előtt két catmobile parkol, pont az utca közepén, és az egész taktikai csapat Kelly vezetésével, akiről már hallott Duncan Ginától több értékes információt is. Úgy néz ki éppen egy nagy ramazuriba csöppentek bele. Duncan láthatja, a hűségesen követő mentőket, akik kikerekedett szemekkel figyelik az eléjük táruló látvány. Luka annyit súg oda Cardasnak, hogy itt a Tolvajok Fejedelme, és hogy mi legyen.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 2:36 pm

Kate már megint betalál, de nincs kedvem megosztani vele a gondolataimat. Miért mondjam el neki, hogy úgy is mindegy, mit gondolok? Ezek a feminim ördögök nem hallgatják meg a magamfajta szavait. Jobban teszem, ha csak fedezek, és a piszkosabb munkákat én veszem kézbe. Kate csóválja a fejét, és elindul, de én még utána kiáltok, hátha meghallja.
- Ne baszogass, jó? Mindenki maradjon a terv ráeső részénél, a többi ne érdekeljen!
Kelly az albínó csajjal dumálgat. Megpróbálok közelebb férkőzni, hogy halljam miről beszélgetnek. Ha nem sikerül, megvárom, míg a csajok előre lendülnek, és utolsóként megyek be a bárba. Figyelem az utat, meg hogy ki az, aki még beakar jönni.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 3:33 pm

Óvatosan lépked, hiszen nem akar feltűnést kelteni, de azért még szemmel akarja tartani a domina egylet tagjainak belépését az épületbe. Eddig úgy néz ki nem vette észre őt senkit, ami hasznára válhat, bár még azt sem tudja, mit keres itt igazából.
~ Menj oda, mert ramazuri készül. ~ Ismételte magának Doki szavait kis gúnyt is belevéve a dologba. Ennyi erővel, idejött, szétnézett és már mehet is. Azt sem tudja, most Doki a macskalányok oldalán áll, vagy a bár vendégeit szeretné megóvni ezektől a nőstényördögöktől. Annyit tud, hogy Doki informátorai eltűntek, és felborult az erőegyensúly Gotham-ben. Állítólag ő szeret ki maradni az ilyen eseményekből, most mégis iderendelte a Védelmezőt, de hogy most közbeavatkozzon, vagy csak figyelje az eseményeket, azt nem árulta el a Hősnek.
Egyenlőre jobbnak látja, ha csak megfigyelőként vesz részt a kis közjátékban, megvárja mi sül ki az egészből.
Amint azon morfondírozik, később hol lenne ésszerűbb a bejutás, újabb vendégek érkeznek négy kerék meghajtással. Egy gyönyörű, nem mindennapi látvány impala közeledik, és egy egyszerűbb, inkább hétköznapibb autó. Ekkor Brian kicsit visszább húzódik, nehogy kiszúrják őt, de egy már biztos, a Védelmező megvárja a leszámolást, mielőtt bármit is cselekedne.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 3:44 pm

Az út eseménytelenül telik, hamar odaérünk a célunkhoz. Az utcán több autó ritkaság is parkol. Mint valami autós találkozón. Még a csinos lányok sem hiányoznak. Az utcát ellepték a macskanők. Úgy látszik ők is a Finnigan-ekre szeretnének lecsapni. A latexruhás csajok közt kiszúrom Messiást is. Legutóbb nem épp baráti hangulatban váltunk el. Remélem ma nem áll az utamba. Úgy parkolok, hogy a macskanők ne lássanak be a kocsiba, majd Ginához fordulok:

-Szerinted mit csináljunk? Az én javaslatom az, hogy várjuk meg, amíg a kollegináid lecsapnak, és a zűrzavart kihasználva lepjük meg az ellenséget. Az is egy jó terv, ha te velük tartasz, én meg rád rakok egy mikro adóvevőt, amin majd megadhatod a jelt a támadásra.
De ha van jobb ötleted, azt is szívesen hallgatom.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 4:09 pm

Az Impala befordul az egyik sarkon, mire én és Luka is hasonlóan cselekszünk, kevésbé feltűnőbb járművünkkel - amit csak kölcsönvettünk. Valami nagyon furcsa látvány tárul elém. Eddig is láttam már furcsa dolgokat, főleg ma, és úgy érzem, ennyi elég is lenne, de nem, a sors valamiért még jobban bele akar rángatni ebbe az egész alvilági marhaságba. Fekete... macskakocsik állnak az úton, a Finnigan bár előtt. A tulajdonosok is ott vannak, olyan hölgyek személyében, akik hasonló macskajelmezt hordanak, mint Gina. Luka közli, hogy ők a Tolvajok Fejedelme, és megkérdi, hogy mi legyen most. Duncan közben lassít, talán le akar parkolni.
- Mögéjük kéne beállnunk, aztán meg nem kiszállni... - mondom Lukának, még mindig próbálva összeszedni a megmaradt lélekjelenlétem. - Most az egyszer ne csinálj semmi ostobaságot, oké? Csak parkolj le Duncan mögé, értettél? - mondom el megint, hogy eljusson a fiú makacs fejébe. - Nekünk még nincs semmi tennivalónk itt, csak majd akkor, ha megsérül valaki.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 6:24 pm

Az események végre beérnek, az egész csak halk ablakcsörömpöléssel kezdődik. Utána semmivel sem összetéveszthető fegyverropogás hangzik fel. Az utcát pillanatok alatt ellepi a puskapor kesernyés szaga. Halk sikolyok jelzik, hogy a macskanők észlelték a veszélyt. A kocsik védik a legtöbb lövéstől, de Duncan fülét nem lehet megcsalni, még a motorhangja mögül sem. Ezek nem kis kaliberű fegyverek, és bármennyire is golyóállónak látszódnak a Tolvajok Fejedelme szabvány járművei, ezt nem fogják kibírni.
Pillanatok alatt méretes lyukak keletkeznek a catmobilekon, és a tulajaik éppen fedezéket keresnek mögötte. Messiás mellett három társnő bukik el, és az egyik már halott mire a földre kerül. Neki is hamar fedezéket kell találnia.
Egyedül Védelmező láthatja a merénylőket, szerencséjére elég közel van a bárhoz, hogy láthassa, ahogy a földszinti és az első emeleti ablakon fegyveresek hajolnak ki, és méretes mordályaikkal össztüzet zúdítanak a macskák kompániájára. A Finnigan bár mögött van egy sikátor, ami a hátsó bejárathoz visz, igaz ekkora erődemonstráció után meglepő lenne ha azt nem ilyen mértékben védenék.
Duncan távolról nézi a jelenetet, és Gina "És miért nem köszönünk oda nekik" válaszát, már szinte értelmetlennek véli. A mellette ülő macskanő éppen ki akar szállni a kocsiból, de félúton megáll a keze. Rájön ahogy az össztűztől társnői sem tudnak elmenni a fedezéktől, úgy ő sem tud közelükbe kerülni. Előbb a lövészeket kell megzavarni, vagy éppen leszedni, hogy a rajtaütés kevesebb áldozattal járjon.
Végül mögöttük Cardas és Luka párosáról a tétlenség és munkanélküliség súlya hamar lehull. Sérült már van vagy egy fél tucat, és még csak most érkeztek. Luka gondolkodás nélkül ráadja a gyújtás, és felbőgeti a motort. Elszántan ránéz a mentőorvosra, és az őrülettel határos kinyilatkoztatást mondja.
- Én behajtok közéjük, ha nincs jobb ötleted. Segíteni kell nekik. Nem véletlenül jöttem ide. Most még kiszállhatsz ha akarsz.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 6:59 pm

Mielőtt még megvitatnánk a teendőket fegyverropogás hangzik fel. Mi a fene? Úgy látszik a macskanők terve fordítva sült el. Úgy látszik a bent lévőknek feltűnt a kinti zsivaj. Segíteni kell a cicusoknak, különben kilyuggatják a latex ruháikat. Kiszállok a kocsiból, és a csomagtartóhoz megyek. Előbányászom az M4-es karabélyt, és magamhoz veszek hozzá két tartalék tárat. A magnum a hónaljtokban pihen, a kabátzsebben három tartalék tár. A jobb kabátujjban a Walther bujkál, a másik kabátujj a késemet rejti. A Berettát felajánlom Ginának, ha nem kell neki, akkor elrakom a derék tokba. Ha elfogadja, hozzáteszem: -Csak kölcsönbe.

Megpróbálok felmászni a szemben lévő épületek tetejére a tűzlétrán keresztül. Ha sikerül, lehasalok, és megcélzom az ablakokon kihajolókat. Kikapcsolom a lézercélzót, csak felfedné a lövész posztomat. A távcső segítségével pontosan tudok célozni. Hármas sorozatra állítom a karabélyt. Egy sorozat, egy ember, akár talált, akár nem, célzom a következőt. Igyekszem minél több gengsztert lelőni, mielőtt felfedeznének.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 7:05 pm

Egyszer csak fegyverropogás töri meg a csendet, sorozatokat adnak le a macskanőkre, akik igyekeznek fedezékbe menekülni a macskakocsijaik mögé. Biztos a bárból lőnek rájuk, hiszen azzal ellenkező irányba hátrálnak és azzal szembe keresnek fedezéket. Hát most már van mit tenni, az nem kétséges. Pedig még jó ok volt a "nincsenek sérültek, ne tegyünk semmit", hogy bent maradjunk a kocsiba, vagy hogy biztonságos helyen lehessünk. Valahogy ez olyan valótlan. De amint próbálnám ezt a helyzetet egyszerűen csak felfogni, felbőg a kocsi motorja. Hát persze, hogy Luka ezt sem hagyná ki!
- Én behajtok közéjük, ha nincs jobb ötleted. Segíteni kell nekik. Nem véletlenül jöttem ide. Most még kiszállhatsz ha akarsz - mondja.
Én pár pillanatig nem mozdulok, majd határozottan, de kissé remegő hangon szólalok meg:
- Nem kétséges, megőrültél... és nagyon úgy tűnik, hogy én is. Nyomás, mielőtt még meggondolnám magam!
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 10:58 pm

A kocsik csak állnak, míg a motor búg. Biztosan gondolkodnak, mit tevők legyenek, Brian még mindig megfeszülve figyel a fal mögül. Először arra kíváncsi, ki kinek az ellenfele. Nem árt tudni, hogy a macskák, most két tűz közé kerülnek, vagy az impala tulajdonosok az oldalukon állnak. Egyenlőre még azt sem tudja, ő melyik oldalon áll, így csak próbál tippelgetni, hogy a jelenlévők mit reagálnak a kialakult helyzetre.
Miközben a Védelmező azon tanakodik, hol lenne ésszerűbb a beosonás, mivel azon könnyebb elmélkedni, mint azon, hogy kinek az oldalára álljon, elszabadul a pokol. Gépfegyveresek hada lepi el az ablakokat, és ha már megvették a kicsikéket, úgy gondolták ki is próbálják a kis harci macskákon. Azok úgy hullanak, mintha muszáj volna, Brian fintorogva rázza a fejét.
- Pedig a macskáknak sok eszük van. Csak dísznek öltöztek ezek macskáknak, azok osonó állatok, szinte hallani sem lehet a lépteiket. Idióták. - Durrogott alig hallhatóan, mikor tekintete az impalára, és a vele együtt érkező másik autóra vándorolt. Az egyik fickó, önkényesen kezébe vette az irányítást, kiszállt az autóból, és a közeli épület felé haladt egy szép stukkerrel a kezében.
~ Most komolyan mindenki ilyen stukkerrel rohangál? Nekem csak ilyen kis fegyverem? - Elmélkedett a férfi, majd a falnak vetette hátát, és úgy döntött, végleg választ, hisz a tétlenkedés nem az ő reszortja.
~ Nos, gondoljuk át ésszerűen. Azt mondta a Doki, hogy ramazuri lesz, nos igen, de a lövöldözést a házban lévők kezdték, persze, ha nem teszik meg, az Amazon szépei törtek volna rájuk. A benn lévő fickók nem lehetnek informátorok, lehet, hogy nekik köszönhető az eltűnésük, a macskákról meg végképp nem hiszem, hogy Doki szövetségesei lennének. A lényeg, hogy az öreg azt mondta, megborult az erőviszony a városban, és ebbe már beleszól, ami nem kis dolog, nekem pedig törlesztenem kell. A jelenlegi erőviszony a fegyveresek oldalán van, így a macskák vannak hátrányban. Remélem jól döntöttem. ~ Gondolkodik hevesen, majd döntését egy hatalmas sóhajjal nyugtázza.
A lövöldözés a macskamobilra irányul, így elméletileg a sikátor felöli rész lövésektől tiszta. Lehet, hogy megbújtak ott is gonosztevők, de még nem tüzelnek.
Brian elindul az utcák sötétjét, és a pillanatnyi hangzavart kihasználva az említett helyiség fele, remélve, hogy az ég világon senkinek sem tűnik fel lopakodása.
Ha megérkezett a kívánt célhoz akadály mentesen, a falhoz veti magát, majd benéz a szűk sikátorba, először az ablakokat figyeli meg, utána az ajtókat. Előrántja kis fegyverét, kibiztosítja, majd ha tisztának látja a terepet elindul.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 12:25 pm

Ablakcsörömpölés, fegyverropogás, káosz. Az egyik pillanatban még szó sem volt erről, most meg 3 macskanő is odaveszett mellőlem. Az egyiken segíteni sem tudok, halálos lövést kapott. A szerencsés.
Ezekszerint már vártak ránk. A lövések a bárból jöhetnek, bár nem látom a merénylőket. Azonnal fedezékbe kell húzódnom. Két karommal megfogok egy földön heverő macskát ( ha tudok, kettőt), és végighúzom a földön, miközben a catmobil mögé húzódunk. Nem hagyunk hátra senkit, ez nálam még mindig alapelv. Még akkor is, ha nem jövünk ki jól.
Miután sikerült a jármű árnyékába bújni, elkezdem keresni Kate-t, Kelly-t, és az albínót. Ha látom valamelyiket, megpróbálom túlharsogni a fegyverropogást.
- Ez egy csapda! Már vártak ránk. Induljon az átkozott minibusz, elosonunk a fedezékében! Innen úgy sincs semmi esélyünk!- utána teszem, hogy az egyik minibusz maradjon itt, egyrészt figyelemelterelésként, másrészt a sebesülteket itt hagyjuk.
Remélem hallgatnak a aszavaimra, és belátják, hogy itt már nem érünk semmit. De ha megpróbálnánk a hátsó bejáraton bemenni, vagy felölről betörni az épületbe, az már hatásosab lene. Az erőviszonyok felborulnának.
Bekapcsolom a hőlátást a professzor készítette szuper lencsén, és próbálom meghatározni, hogy kikkel is állunk szembe. Honnan jön a lövés, hányan vannak, etc.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 3:25 pm

Pillanatok alatt egy háború alakul ki. A Tolvajok Fejedelmének nem sok távolsági fegyvere van, de ami van azt bevetik. Nindzsa filmekbe illő karmok, és tudományos fantasztikus irodalmakban sem látott macskára emlékeztető lövedékek csapódnak a bár ablakának, miközben onnan folyamatosan lövik továbbra is a társaságot. Messiás hamar beláthatja, hogy az őket szállító kocsik már nem alkalmasak a haladásra. Az oldalukon több lyuk van mint egy érett ementáli sajton, és tapasztalatból már ismerheti, hogy a szétlőtt kerekekkel, nem éppen a legjobb vezetni.
Messiásnak sikerül biztonságos helyre húzni a két sérültet, és nagyon a szervezet vezetőit sem kell keresni, mert mindenki ott kuporog a kocsik árnyékában. Sumati vetődik be a bűnüldöző mellé, és egy másik sérültet hoz magával, ledobja a földre, és megragadja Teodor kabátját. Közel húzza magához, és halott szürke szemeit belefúrja a férfiébe.
- Ne pánikolj, és ne kelts riadalmat. Mire számítottál mikor elmondtuk, hogy lerohanjuk őket. Ez az elitosztag csirke, nem Monica mellett vagy, hogy lopakodj, és beverj pár buksit. Itt mi nagyban játszunk. - Ezzel visszalök a kocsinak, és hangos sikollyal felugrik rá, majd egy kamikaze módjára, nekiindul az épületnek. A hőérzékelős szemüvegen Messiás könnyű szerrel ki tudja szúrni az összes lövészt. A torkolattüzek jó támpontot adnak neki. Mind a három emeleten, szinte mindegyik ablakban vannak fegyveresek. Van ahol nem is csak egy. Ahogy az őrült Sumati-t keresné a szemüvegével nem találja, a testhőjét nem mutatja a szerkezet, de mielőtt még elgondolkozhatna ezen Kelly hangját hallja.
- Kate kell egy kis elterelés, azonnal! Már rég bent kellene lennünk! - Ordít a másik kocsi fedezékéből, a szinte melletted lévő Kate-nek. Aki csak az övéhez nyúl, és a furcsa dobozokkal kezd babrálni. Egyet megteker a másikat kinyitja, amiben valamilyen szúrós szagú krém van, azzal beken egy meglepő alakú tárgyat, majd a kezedbe nyomja.
- Nyugi kölyök ez háború, ne parázz és nem jár úgy, mint ők. Ezeket ha tudod dobd be a földszinti ablakokon. Sumati-ért meg ne aggódj, még minket is túl fog élni az a ribanc. - Ekkor robog be a lőgyakorlat kellős közepébe egy őrült sedan-os. A kocsiban két alak ül, és eddig még jobban jártak, mint a catmobile-ok. Az ajtókat és a motorháztetőt golyók szakították át, és vezetőülés ablakát is lövedékek tépték szét. Csodával határos módon a bent ülőknek eddig még semmi bajuk nem esett. Egy orvosi ruhába öltözött nő, és egy ápoló ül bent, és az ápoló valamiért nagyon kiabál az orvossal.
- Hahahahahaha, ez volt ám a menet nem?! Most pedig rohanjunk azokhoz a macskákhoz, mert itt hagyjuk a fogunkat. A fene se gondolta volna, hogy ilyen izgalmas egy mentő élete. - Ezzel már száll is ki a kocsiból. Amikor nyitná az ajtót, az egész szerkezet a kezében marad. Egy elismerőt füttyent, és pajzsnak használva várja, hogy mit is lép Cardas. Kell-e a macska ügyességű lánynak segítség, vagy meg tudja oldani a halálos problémát maga is.
Gina csak meglepődve néz a fegyverre. Látszik rajta, hogy egy pillanatig eljátszik a gondolattal, hogy valami nagyon csavaros választ fog erre adni, de ő is belátja, hogy ez nem éppen a flörtölés ideje, ezért csak egy "Ezt komolyan gondoltad?" nézést enged meg magának, majd int egyet hogy vigyázzon magára a fegyveres, és ami még fontosabb a macskanőre is.
Búcsúzás után, Duncan jó sebességgel kapaszkodik a magasba. Szerencséjére a szemközti ház is három emelettel büszkélkedik. A tűzlépcsőn való feljutás semmi akadályba nem ütközik, és még nézelődésre is marad idő. A lenti események szemtanúja lesz, egyedül Védelmezőt nem veszi észre a nagy civakodásban. A fegyverét letámasztja, és megláthatja az összes ablak mögött rejtőző maffiózót. Véletlenszerűen kezdi el ritkítani az embereket, és sikerül is hármat a másvilágra küldenie anélkül, hogy bárki is észrevette volna a ténykedését. Még láthatja, hogy az egyik macskanő nekiront az épületnek, és több golyó bekapása után is rendületlenül halad tovább. A kis jelenet végignézése közben megpillanthatja Gina-t, ahogy neki integet, és éppen próbálja rávenni, hogy lője ki a baloldali ablakban lévő két fegyverest, hogy be tudjon jutni az épületbe.
Eközben Védelmező a hátsó bejárat felé veszi az irányt. A sikátor csendes talán túll csendes is, se egy ablak vagy ajtó nincs, amerre kijuthatna, ha rajtaütnének. Csak a kukák és szemétkupacok adhatnak fedezéket neki a golyózápor ellen. Végül eljut a sikátorba, ahova a feltételezett hátsó ajtó nyílik. Az ajtót két fegyveres őrzi. Legalábbis úgy néz ki, a kezükben egy-egy MP5-ös, és a nyitott ajtó előtt állnak, és minden mozgó tárgyra ráfogják a fegyverüket. Ha hegyezi a fülét a vöröskarú, akkor halhat még valamilyen motozást az ajtó mögül, amit nem tud azonosítani mi is lehet.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 3:41 pm

Valóságos háborús övezet alakult ki a bár környékén. Ez ám a nekem való környezet. Sikerül észrevétlenül feljutnom a tetőre. Gyors egymás után három fickót iktatok ki, remélem ez is valamennyi segítség a cicusoknak. Eddig még nem fedeztek fel, így van időm egy kicsit körül nézni. Az egyik macskanő kamikaze módra rohan az épület felé. Több golyó is eltalálja, ám valami miatt ez nem zavarja túlságosan.
Hirtelen egy autó csapódik be a bárba. Ez meg mi? Az őrült mentősök. Ezeknek aztán van vér a pucájukban! És még mázlisták is. Ahogy látom, nem sérültek meg.
A túloldalon Gina integet. Mi akar? Áh meg van, kinézett magának egy ablakot, ahol bejuthat. Ám előtte el kéne intézni az ott lövöldözőket. Becélzom először az egyik fickót, megeresztek egy hármas sorozatot felé, majd ugyan ezt eljátszom a másikkal is. Aztán visszahúzódom egy kicsit, hogy épp hogy csak kilássak. Nem szeretném, ha ide is elkezdenének lőni.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 5:11 pm

Sumati elkapja a ruhámat, erősen megragadja, és elmondja, hogy ne szórakozzak. Azzal felugrik, és a golyók elé veti magát. Istenemre kérdem, mi ez a nő, ha nem bolond? Mik ezek a nők, ha nem bolondok? Az oké, hogy tele vannak mindenféle kütyükkel, de a taktikai részéhez úgy látszik, nem értenek. Ha nincsenek meglepődve a jelenlegi helyzeten, miért érte őket mégis felkészületlenül? Ez egy öngyilkos merénylet, nem maradhatunk itt egy helyben.
Kelly a kezembe ad egy tárgyat, amit valami iszonyú szagú anyaggal kent be. Biztosan valami bűzbomba lehet, ami hat az idegrendszerre. Ezzel meg is kapom a küldetésemet: dobjam be a földszinti ablakokon. De hogyan közelítsem meg, ha lőnek ránk?
Egy öngyilkos sedan-os társaság parkol le a tűzvonalban. Az egyik kiszálló forma kezében marad az egész ajtó. Ez zsír, pont kapóra jön az ilyen leszakadt alkatrész. Ha a leszakított ajtó van olyan állapotban, hogy felfogjon még pár lövést, akkor azt használom barrikádnak, miközben megrohamozom a bejáratot. Gyorsan futok, pár másodperc alatt végeznék a távval. Csak a kocsiig tartó út lesz a necces, de megoldom valahogy. Rázoomolok az ablakokra, és ha a figyelem nem erre a területre öszpontosul, elindulok a leszakadt ajtóhoz.
Ha a kocsi ajtaja szemmel láthatóan rossz állapotban van, megpróbálok egy hatalmas kerülőt tenni: a buszok takarásában ellehetek egy darabig, onnan az utca másik oldalán felfutok párszáz métert, majd egy másik utcán keresztül odamegyek a hátsó bejárathoz.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 10:25 am

Nem egyszerű átosonni az úton, úgy, hogy ne vegyenek észre, még ekkora álló háború közben sem, de valahogy mégsem szúrták ki a férfit. Ahogy gyorsabbra veszi lépteit, már látja a sikátort, és szomorúan konstatálja, hogy semmi kézzel fogható nem áll a rendelkezésére.
Mikor végre valahára odaért a hátsó ajtóhoz, falnak vetette hátát, és óvatosan benézett a sötét helyiségbe, ahol nem várt dolgokat vélt felfedezni. Két gépfegyveres őrt a számára fontos, nyitott ajtónál. A gépfegyverek ropogása ellenére még neszezést is hall a ajtón belülről, így nagyot sóhajtva gondolkozni kezd.
Visszanéz a kis utcába, ahol egy kukára lesz figyelmes, és emlékeire hagyatkozva beötlik neki, hogy a démoni takonylabdát is ezzel lepte meg. Na de ez maradjon a B-terv. Most kipróbálja milyen is a Finnigan bár bűnözőinek az IQ- szintje.

- Hé, fiúk már itt vannak, gyertek! - Kiáltotta, majd ha lépteket hall, felkészül a bal karjával való pofozkodásra. Semmi szükség halálos áldozatokra, hiszen mindig kell hagyni egy embert, aki elmondja, azokat a dolgokat, ami a hősök tudni akarnak. Ha pedig menet közben meghal egy két ember hát Istenem, Védelmező nem a Batman, neki mindegy, hogy a börtönbe kerülnek a bűnözök, vagy a Pokolba, habár nem rég a lelkiismerete megmentette Dorongot, ki tudja a jövő mit hoz.
Ha nem hgall lépteket, vagyis nem vették be a trükköt, akkor egyszerűen megragadja a kukát, futás közben előrehajítja, és egy nagy ugrással próbálja leteríteni mindkét bűnözőt.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 11:42 am

Mindenfelé golyók záporoznak, egyre jobban elemeire bontva a kocsinkat, mialatt úgy tűnik, vannak, akik meg akarják rohamozni a bár, és halált megvető bátorsággal előugranak fedezékükből. El se tudom képzelni, beültem egy ilyen flúgos sofőr mellé! És még élvezi is az egész helyzetet. Én anélkül is majdnem belehalok, hogy eltalálna egy golyó. Hát arra nem gondoltam, hogy Luka olyan idióta, hogy megálljon a csata közepén. Vagy esetleg a kocsi mondta fel a szolgálatot. Hát a tulaj már nem kapja vissza, az biztos. Luka ki akar szállni, de ekkor a kezébe marad az ajtó. És most persze tőlem várja a megoldást. Ő behajt ide az öngyilkos zónába, és aztán átadja nekem a vezetői szerepet! Ekkor egy lövedék suhan el mellettem, ami meglepően közel halad el a vállam mellett. Ez jó motiváló volt, mert rögtön lépek. Nekiugrok Lukának, miközben megragadom a pajzsként szolgáló ajtót. Úgy tervezem, hogy miután kiesünk a kocsiból, közlöm az ápolóval a tervet, mialatt az ajtót magunk elé tartom:
- Nyomás azok a macskakocsik mögé! Egy golyótól is felrobbanhat egy az ócskavas! - mutatva rá a járművünkre. Hát, a harctéren is biztonságosabb, mint ott bent ülni...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Finnigan Bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Finnigan Bár
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Nyugati oldal-
Ugrás: