DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Mészár Mocsár

Go down 
+7
Bruce Bendingfield
Amethysta
Kurt Bozek / Griff
Mammon
Batman
Maverick
Vadmacska
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 6:46 pm

Az újdonsült társad bólint egyet, majd közelebb lép a magasabbikhoz, és fél kézzel ülőhelyzetbe tartja, majd elkezdi ütemesen pofoni, és szólongatja. A férfi kisvártatva engedelmeskedik az erőszaknak, és feleszmél.
- Mi.., mi történt? - Lassan rájön hogy mi is történt, és hogy a helyzete nem a legrózsásabb. - Mit akartok tőlem? Akár meg is ölhettek, de semmit sem szedtek ki belőlem. - Vágja rá végül dacosan, de nem túl meggyőzően. Vörös Vadász, előzékenyen előre enged a vallatásban.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 7:04 pm

~Hadd gyakoroljon a kezdő, mi?~gondolom magamban, és újra elmosolyodom, de gyorsan komolyságot erőltetek az arcomra ebben a helyzetben egy apró mosoly is könnyen a siker rovására mehet. A fickóhoz lépek, és bal karjához a könyök alatt beakasztom az egyik tonfámat, és szép lassan elkezdem feszíteni. Nem örülök neki, hogy esetleg meg kell őt kínoznom, mert még ez olyan ember esetében sem okoz örömet, mint ő, aki kétség kívül megérdemelné. De hátha az ijesztés is megteszi. Nyugodtan Vörös Vadász felé fordulok, és úgy szólítom meg, mintha tanácsot kérnék tőle, mint tapasztaltabbtól:
- Ha egyenként kitöröm a végtagjait, az valószínűleg elég hatásos lesz, nem?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 11:48 pm

Látod Vörös mimikáján a maszk alatt, hogy majdnem elröhögi magát, de az áldozatod nem vesz észre semmit. Egy kis időnek el kell telnie, hogy kellő komolyságot tudjon magára erőltetni a folytatáshoz.
- Igen, de rosszul csinálod. Így próbáld! - Ezzel egy másik fogásra mutat rá, ami látszólag tényleg hatásosabb lehetne, ha komolyan használni akarnád. Mielőtt még tovább színészkedhetnél, folytatja a mondókáját. - De várjunk egy pillanatot, lehet hogy meg akarna osztani velünk valamit. - Mutat rá a kutatónak az egyetlen módjára, hogy elkerülje a kínzását. - Szóval hol van Tzeentch? Van három másodpercet, hogy válaszolja, vagy a karod fogja bánni. - A hangja félelmet keltő, és parancsoló. Szerinted még ha nem tartanád satuban a kezét is válaszolna rá, még talán te is ha tudnád miről van szól.
- Ő most nincs evilágban. Visszament erőt gyűjteni, de mikor visszatér erősebb lesz mint valaha, és soha nem fogod tudni bezárni a kaput. - A szemei tébolyról árulkodnak, mégis az igazat mondja. Nem tudod miről van szó, de biztos nagyon fontosa a társad arckifejezéséből ítélve, és végül mint egy tőrdöfés a szívbe, hozzáteszi. - Tudja a gyenge pontodat. Igen tudja.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 3:53 pm

Aggódva Vörös Vadászra pillantok. Bár nem mondhatnám, hogy rég óta ismerem a fickót, az első pillanattól kezdve szimpatikus volt nekem. Ebben persze az is közrejátszott, hogy megmentette az életem, de vidám és közvetlen természetét is egyből megkedveltem. Az biztos, hogy ennek a Tzeentch nevű démonnak az elfogása nagyon fontos neki. Valószínűleg már régóta küzdenek egymással, mivel a démon már a gyenge pontját is ismeri.
- Most mi legyen?- kérdezem
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 4:04 pm

Egyetlen ökölcsapással leüti a fickót. Úgy tűnik nem akar többet megtudni tőle. Visszalöki az asztalra a társa mellé. A viselkedése látványosan megváltozik, arrébb lép egy lépést, és elkezdi vakarni az állát.
- Hát most semmit sem tehetek..., vagyis tehetünk. - Teszi még hozzá egy fél mosoly kíséretében. - Elsőnek is hívni kell a zsarukat, ezeket le kell csukatni, emberrablásért, vagy illegális emberkísérletért. Vagy nem is tudom miért is lehetne. A probléma csak annyi, hogy én titokban dolgozom, és nem lenne jó ha tudnák, hogy én is itt voltam. - Néz a szemedbe sokat mondóan. Tőled várja a megoldást.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 4:53 pm

- Semmi probléma, ez csak természetes! Menj nyugodtan, én úgyis le akarom tenni a névjegyemet. Majd ha megjönnek, én is lelépek, addig pedig vigyázok rájuk. A fegyverek és a kísérletek jegyzetei elég bizonyítékok lesznek! Csak valahogy telefonálni kéne!- mondom neki. Keresek egy működő telefont, valamelyik tudósnak vagy fegyveresnek biztos van mobilja. Felhívom a zsarukat, és ha kérdezik, hogy ki vagyok, Maverick-ként mutatkozom be. Aztán felkapom azt a tudóst, aki eddig ájultan hevert, felébresztem, és ráparancsolok:
- Mondd meg a társaidnak, hogy vallják azt, hogy én fogtalak el titeket! Ha bármelyikőtök el meri mondani, hogy Vörös Vadász itt járt, tudni fogjuk, hol lesztek!- mivel nem túl bátor fickók, minden bizonnyal tartják majd a szájukat.
Majd Vörös Vadászhoz fordulok, hogy elbúcsúzzak tőle.
-Örülök, hogy veled dolgozhattam! Ha esetleg valahogy viszonozhatnám a segítséget, a dokkoknál megtalálsz!
Miután elment, én beállok az egyik ablakhoz, és várom a zsaruk érkezését. Úgy tervezem, hogy ha meghallom az érkezésüket, elmegyek, de úgy, hogy egy pillanatra láthassanak. Így talán bekerülök valamilyen szinten a hivatalos bűnüldöző szervek köztudatába. Onnantól meg már csak egy lépés, hogy a város gazfickói is ismerjék a nevem!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 8:18 pm

Bólint vadász, és megvárja míg elintézed a telefon. A diszpécser kicsit furcsállja a neved, de miután megmondod neki hogy igazságosztó vagy, hallasz egy nagy csattanást, amit leginkább egy tenyérrel lehet okozni mikor a homlokhoz és nagy sebességgel. Végül csak sikerül elrendezni, hogy elinduljanak a rendőrök.
A tudósokat is hozzákötitek a többiekhez, ezzel mindent elintéztetek a rendőrök fogadására, már csak egy dolog maradt. Vörös Vadász odajön hozzád, és barátságosan kezet fogtok.
- Remélem még lesz szerencsénk egymáshoz. - A ruhája egyik sarkából kis csillogó gyűrűt húz elő, és beleteszi a kezedbe.

Mészár Mocsár - Page 2 2cjbs1
Rázárja ujjait, és ezt mondja.
- Ebben a kis kőben a lelkem egy darabja van, tartsd magadnál így mindig szemmel foglak tudni tartani. Ha látom hogy bajba kevered magad, vagy nehéz helyzetbe kerülsz segítségedre fogok sietni.
Elfogadhatod vagy sem, Vörös Vadász mindkettőt megérti, majd viszlátot int és eltűnik a mocsár sötétjében. A rendőrök nem sokkal utána érkeznek. Egyből ellepik a kis épületet, és hosszú és kimerítő magyarázkodásod után. Letartóztatják a tetteseket. Neked megköszönik a segítséget, a gépet egy teherszállítón elszállítják, a kocsikkal együtt. Téged pedig egy kis kérlelés után bevisznek a városba.
Mire hazaérkel a nap már éppen ébredezik, és áldod istent, hogy még van annyi időd az első órád előtt hogy lezuhanyozz, és aludj egy-két órát.


// A kalandod véget ért, remélem legalább annyira jól szórakoztál, mint én. A gyűrűt ha megtartod tüntesd fel az adatlapodon, és ne felett VV mindig figyel. Emellett még találsz a fegyvereseknél egy pontosan rád illő golyóálló mellényt, milyen véletlen//
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 1:52 pm

Ereklye Vadászok!

Trant

A kocsid épp a mocsár szélén fulladt le, minő szerencse. Egy bizonyos, Earl Bucks, nevezetű üzlet emberrel kellet volna itt találkoznod, és elkísérni a nem rég feltárt romokhoz. Amit a média csak a Fekete Várként emleget, az ott történt furcsa események miatt. A megbeszélés szerint, ez az utolsó terepen töltött feladatod, de ez sem kezdődik túl jól. A férfi sehol, a kocsid lefulladt. Ráadásul az éjszaka meg magyarázhatatlan álom gyötört, melyre ugyan nem emlékszel pontosan, de aggodalommal tölt el, valamilyen oknál fogva. Ha jobban körülnézel, lábnyomokat láthatsz, amik befelé vezetnek a mocsárba. Tompa, elfojtott nyögést hallasz majd egy puffanást, pontosan a lábnyomok irányában.

Earl

Beljebb a mocsárban ácsorog, most hogy jobban belegondolsz, talán megvárhattad volna az illetékes személyt, és nem egyedül kellett volna jönnöd. Mivel meguntad a várakozást, így egy aprócska felfedező körútra indultál és épp visszafelé sétálsz, mikor egy csípést érzel a nyakadon. A fájdalmasabb fajtából, majd felbuksz és tompa puffanással a földre zuhansz.

Kyle Smith

A napokban John egy furcsa telefon hívást kapott, mely egy újabb ügyet ígér. Összepakoltál és elindultál Ghotam-be. Most immár egyedül. Némi bolyongás után, útba igazítottak, merre is található a rom, ahonnan a furcsa eseteket jelentették. Két út vezet hozzá. Vagy átvágsz a mocsáron, vagy megkerülöd azt. Ahogy közeledsz felé, egy rendőr autót pillantasz meg, mellette egy zsaru álldogál. Az út mellől pedig hirtelen felbukkan egy férfi az út közepére szalad, riadtan.

Bruce Bendingfield

A mocsár szélén rohansz félelemtől hajtva. No nem mintha szellemet láttál volna. Az utcán kaptál egy fülest, miszerint egy nagyobbacska szállítmány drog kallódik a mocsár szélén. A banda akié volt jelenleg nem létezik, hisz azt a rivális másik eltüntette. A maradék pedig rettegve rejtőzködik. Úgy gondoltad talán megcsapolhatod. Elkéstél, a banda elkapott és csak a szerencsédnek köszönhető, hogy megúsztad. Az adrenalintól hajtva menekültél, jó pár métert megtettél már mikor hirtelen egy út közepén találod magad, miközben egy Cadillac száguld feléd.

Morda

A mocsár szélétől kicsit messzebb álldogálsz egy kidőlt fa takarásában. Halványan látod az üzletember szerűséget, ahogy felbukik és kiabálni kezd. Egyenlőre csak figyeled, hisz ez a parancsod az Uradtól. Követned kell ezeket az embereket, s hagynod, hogy cselekedjenek. A parancsaid elég halványak, figyelj, juss be a romokba. S ott kell megszerezned valamit. Hirtelen apró zúgást hallasz, s a fejedben egy távoli hang szólal meg.
~Nem vagy egyedül, a társad már úton van. Figyeld és kövesd őket. Ne fedd fel magad....~
A zúgás abbamarad ahogy a beszéd is. A parancsokat megkaptad, most már csak várnod kell.

Atya

Már órák óta a mocsárban várakozik. A parancsai szerint, itt találkozik a társaival, hogy aztán behatolhasson magába a romokba, a megszerzendő tárgyakért. Már épp robbanna a türelmetlenségtől, mikor egy kacajt hall, s ezzel egy időben, két halvány démoni jelenlétet érez a mocsár széléről. Megérkeztek a társai.

Cybergyík

A mocsár mélyén haladsz, az úti célod pedig a mocsár mögött fekvő romos középkori épület. Előző éjszaka, furcsa álmod volt, melyben a volt mestered jelent meg. Elhalóan arra kérve, hogy juss be a romokba, s ott lévő tárgy segítségével, hazajuthatsz. A kérés furcsa volt ugyan, de valami elnyomhatatlan belső késztetés miatt, nem tudsz szabadulni a gondolattól, így a romok felé vetted az irányt, s már félúton jársz, mikor nem sokkal előtted, villogó imbolygó fényre leszel figyelmes.


A hozzászólást Scott Alan összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 25, 2011 1:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 3:21 pm

Nagyszerű. Sehol egy illetékes, de ha lenne is, szörnyen rendezetlen az intézkedési módszere. Semmi jelt nem adott magáról, szóval kénytelen volta magam elindulni, és megkeresni. Minden lépésem után egyre inkább megértem, miért is kering ilyen-olyan pletyka erről a környékről. Nem bizalomgerjesztő, az biztos. Kezemben az aktatáskámmal, és az olasz cipőmmel elég nehéz megküzdeni a környezet nyújtotta akadályokkal. Meg is csíp valami rovar, és halkan szisszenek, fel, majd a nyakam irányába csapok, remélve, hogy a szemet szemért, fogat fogért elv alapján, sikerül megölnöm. A nagy bosszúállásom során viszont azonnal megbotlok valamiben, és orra esek. A fenébe is! Neki állok feltápászkodni, és leporolni öltönyömet. Közben pedig halkan morogni, és szitkozódni kezdek. Elküldetem a mosodaszámlát az illetékesnek, ebben biztos lehet! Hol a fenébe van itt bárki is? Ha üres kézzel megyek vissza, mr. Terrence egész biztos nem fog repesni az örömtől. Remélem meg hall valaki, és útba igazít.

-Ha-hó!

Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 11:58 am

Az a rohadt, mocskos kis...! Nem bírt volna megvárni a megbeszélt helyen! Előre kellett mennie egyedül, csak hogy az életemen egy kicsit se legyen könnyebb. Már csak ez az egy feladat lenne, és vár rám a klimatizált iroda, és a kényelmes szék. Még az sem érdekel, ha olyan pocakot eresztek mint Bullock. Megérdemlem, amennyi ideig az életemet kockáztattam ezért a rohadt városért. Most pedig még ez is. A rohadt testületi autók. Nem tudnak azok a szerelők semmit. Csak kiidegelni a rendesen dolgozó rendőröket.
Egy erőteljeset rúgok a kerékbe, és szép lassan odaballagok a motorháztetőhöz. Felnyitom, kicsit erőteljesebben is mint szerettem volna, és megpróbálom megkeresni a baj forrását. Ma még jó lenne megtalálni az a védendő alakot. Fél testtel már a bent vagyok így nem láthatom ahogy a többiek mit is csinálnak a közelemben.


//Nem tudtam hogy láthatom e vagy sem őket. Remélem így jó lesz.//
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 12:27 pm

Mészár Mocsár - Page 2 Medusa_full

Morda:


[Körülnézek a mocsárban..tetszikem ez a hely...olyan félelmetes...nem is rossz...de vajon miért ide hívott...ja persze merttt vannak akikre figyelnem kell...jesszusom ki az??milyne kis dagi...én evvel a testel nem mennék ki az utcára és ki az a másik...ahh mégegy szánalamss bolond...szegény kis hülyék.....komolyan azt gondolják hogy sikerül bejutniuk egyátalán magába a várba ??...hhahah..ostobák...minden esetre jobb lessz ha nem látnak meg nem szeretném elrontan ezt a küldetést....amúgy is remélem a társam idejében megjön...és nem valami sültbolond lessz aki nem ért semmihez....azokból már elegem volt....óó látom még nem félnek annyira ezek az ostobák....nevetek eggyet hátha attól berezelnek..
persze sohasem tudják meg kivolt mert a fák viszzaverik a hangot és ugytűnik hogy minden oldalról jön a nevetés..kacaj..]

-HAHAHAHA....


Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 4:01 pm

Éppen a környező városrészen sétáltam, amikor kaptam egy fülest. Eric volt az, az informátorom, és jobb kezem egyben. Mondta, hogy van egy rosszul lebonyolított csere maradványa a mészár mocsárban. Valami drogügylet, de én hülye nem törődtem a részletekkel. Még kérdezte is, hogy küldjön-e valakit, de a közelség miatt mondtam, hogy ne, majd én elintézm. Én hülye!
Leszámolás lehetett, mert valaki más is megneszelte a cserét. Most ott tartunk, hogy menekülök, mert majdnem kijuggattak engem is, mint a másik banda tagjait. Kik voltak ezek? Nem tudom, de nem is lényeg. Csak fussak minnél messzebb, onnan már sikerülni fog hívnom valakit.
Kiköpöm a tüdőmet, érzem, hogy a sok cigi nem vált előnyére. Csak szaladok, már azt sem tudom, mióta, cipőm mindjárt megadja magát a sok teszteléstől. De mi ez? Egy autó? Talán Lulubelle megérezte, hogy bajban vagyok? Lehet. De az is lehet, hogy nem. Remélem még nem vettek észre, ezért letérek az útról, fedezékbe, megvárom, míg elmennek. Ha mondjuk civilben szipuzó rendőrök, nem lenne szerencsés, ha észrevennének.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 6:06 pm

John egy telefonhívás után kiadta az ukászt, hogy menjek, nézzek körül Gothamben a Fekete Várnál. Egy kis vitatkozás után szedtem is a sátorfámat és indultam. Fura, az első melóm egyedül. Szerintem azért küldött ide, hogy ne legyek láb alatt, de bizonyíthassak is. Nem tudom, milyen erősségű természetfeletti aktivitásra számíthatok, a jelentések mindenesetre figyelemre méltóak.
Út közben kétszer vagy háromszor megálltam, hogy útba igazítsanak, már sínen vagyok. A hírek szerint a mocsár elég húzós környék, több fura esetről számoltak be a megkérdezettek. Úgy gondolom, érdemes lenne körülnézni arra. Lehet, nagy falat, de nem fogok meghátrálni, mégha John szerint hülyeség is lenne. Nem is értem, miért nem néztünk még soha körül erre.
A sebességkorlátozást éppenhogycsak átlépve furikázom úticélom felé. Éppen lassítok, hogy a zsaru figyelmét ne hívjam fel magamra, mikor egy rémült alakot látok meg előttem.
- Hogy az a ...! - ordítok fel, miközben tövig nyomom a féket remélve, hogy így nem fogom elgázolni azt a hibbantat.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 2:58 pm

Tegnap este volt egy furcsa álmom. A professzor jelent meg benne, és azt mondta, hogy itt a városban van valami amivel hazajuthatok. Amikor reggel felébredtem még élénken élt bennem a kép. A nap hátralevő részében próbáltam elfelejteni, dél körül fel is adtam. Viszont tudtam, hogy nem rohanhatok csak úgy fejjel a falnak ezért a gépem segítségével rákerestem a vár és a környékének műholdas térképére, és óvatosan tanulmányoztam. Ezt követően elindultam, hogy megtaláljam a várat. Reméltem, hogy az a kép amit a telefonommal készítettem elég lesz, hogy képes legyek a tájékozódásra, de sajnos ez nehezebb volt mint előre gondoltam. Mivel a GPS rendszert deaktiváltam, a térkép önmaga haszontalan volt a mocsár közepén, hisz nem volt semmi amit tájékozódási pontnak használhattam volna.~Miért nem vártam reggelig?~Gondoltam magamban, miközben lassan haladtam a mocsárban. Szerencsére számomra ez könnyebb volt mint egy sima emberé, így nem fáradtam le a mászkálásban. Viszont ez mit sem segít ha nem jutok el arra amerre kéne. Azonban nem sokkal később megláttam a vár alakját a távolban, és végre tudtam merre kell menni. Viszont nem sokkal később valami egy fény gömb került a szemem ügyébe. Reflexszerűen lejjebb ereszkedtem, és megpróbáltam kideríteni mi is lehet a fény forrása.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:25 am

Már egy ideje a mocsárba álldogál, nem pont a legkellemesebb helyszín, de ki lehet bírni. Unalmában elővette kis fekete könyvét és azt olvasgatta, hátha talál valamit a várról, vagy az ereklyékről amit keresnek. Lassan kezdi megunni a dolgot, de szerencsére pont ekkor feltűnik két démon, a társai valószínűleg. Ezt a kacaj is jelzi, de Remus atya is érzi a jelenlétüket. Mikor úgy érzi, hogy már közelebb vannak, megszólal:
- Fiaim igazán lehetnétek pontosabbak is. Most az egyszer viszont eltekintek a késésetektől. Remélem indulhatunk, nem sok kedvem van már itt áll csorogni. -szól oda társainak.
Nem nagyon vár reakcióra, inkább indulna már. Szeretne belevágni a dologba.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 4:52 pm

Trant & Earl

A kocsid fölé görnyedve, kutatod, dühösen a hibát. Pár másodperc alatt helyre is tudod rakni, s most már indulásra készen vagy. Ekkor hallod meg Earl kiabálását, s nem sokkal később látod, hogy kifelé botorkál a mocsárból. Ő lesz akit el kell kísérned a romokhoz. El is indulhattok, s valószínűleg a mocsáron keresztül lesz a legrövidebb.

Morda & Atya

Az Atya Mordát pillantja meg amint egy korhadt fa mögött áll. A második démoni kisugárzást viszont távolabbról érzi. Ő is egy halk zúgást hall a füle mellett.
~Induljatok, máris! A többiek lassan odaérnek....~
A hang elhallgat, majd mind kettejük fejében egy tisztás képe jelenik meg, amin egy kétéltű jármű áll. Ezzel tovább tudnak haladni. Morda láthatólag nem reagál az Atya jelenlétére, vagy mondanivalójára egyenlőre.

Bruce & Kyle

Bruce lába épp az úton lép rossz helyre. Egy gödörbe, aminek a vége, hogy hasra esik. Kyle pedig még az utolsó pillanatban lép a fékre. Az autó épp Bruce fejétől áll meg pár centire. De mielőtt még észhez térhetnétek, kiabálások ütik meg a fületeket, s egy csapatnyi fegyveres jelenik meg futva. Kezükben különféle fegyverek, pár perc és máris a nyakatokon vannak. Előttetek viszont a zsaru (Trant) álldogál, így ha menekülni akartok meg kell kerülnötök a mocsarat, ha nem akartok belebotlani a zsaruba.

Cybergyík

Elrejtőzöl a fénygömb elől, az pedig a levegőben ide-oda lebeg. Olyan érzésed van, mintha keresne valamit. Figyeled egy darabig majd hirtelen elindul feléd, és az arcod előtt áll meg lebegve. Egyre erősebben pulzál, majd növekedni kezd, vékony arasznyi csápokat növeszt és a ráakaszkodik a testedre. A fény csápok érintése megnyugtat, majd hirtelen az elmédben egy út képe rajzolódik ki, mely el van rejtve a mocsárban. A fény hirtelen eltűnik, kényszer lesz úrrá rajtad, mely az előbb látott út irányba vezet. Noha nem tudod mi volt ez az iménti jelenség, érzed arra felé kell menned. Mást nem tehetsz.


Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 5:58 pm

Végre, végre, végre!!! Sikerült ezt a tetved beindítani. Szerencsés nap lesz ez a mai, ami tönkremehet már elkezdett tönkre menni. Beülök a kocsiba és megpillantom emberemet. hálát adok istennek, hogy legalább őt felém küldte. Kiszállok újra, és odamegyek.
- Jó napot a nevem Trant Hardwin, én lennék az ön védője. Ha akarja mehetünk kocsival. - Mutatom neki a szolgálati járgányomat, és remélem hogy beszáll. - Csak kényelmesebb, mint gyalog ezen a vidéken. - Ha beszáll, akkor beindítom, és hátralévő utunkat megpróbálom elütni egy kevéske csevegéssel, mint:
- Mire ez a nagy út?
- Nem éppen a legközelebbi célpontja a városnak.
- Remélem nem lesz több gond. Nem szeretnék valami kétes üzletbe keveredni.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 7:43 pm

Hiába figyeltem a fény nem volt sehova se visszavezethető. Mintha egyszerűen csak egy gömb lenne. Hallottam már az úgynevezett "lidérc" effektusról amikor a kémiai hatások miatt a mocsárgázok kéken fénylenek, de biztos voltam benne, hogy ez nem az. Hirtelen mintha észrevett volna megindult felém, és megállt előttem. A hirtelen irány és sebesség változástól kicsit hátrahökkentem, de úgy tűnt nem fog bántani. Azonban kisvártatva csápjai nőttek, és rám akaszkodtak. Először meglepődtem.
-[Mégis mi a franc?-Kérdeztem, de a hirtelen ijedtség el is tűnt azonnal. Megnyugodtam, és a fejemben egy út ment végig. Az érdekes jelenség ezután megszűnt és magamra hagyott.~Ez meg mi volt? Olyan furcsa jelenség... Talán valami csapda?~Hogy csapda volt-e vagy sem azt már nem tudtam eldönteni, valamiért nem tudtam ellenállni a gondolatnak, hogy azon az úton menjek végig amit kijelöltek. Így hát meg is indultam habozás nélkül. Nem tartott sokáig, hogy megtaláljam a titkos ösvényt, és követni kezdjem. Egyenlőre óvatosan haladtam nehogy észrevegyen bárki vagy bármi is. A mocsár nyomasztó környezete óvatosságra sarkalt minden pillanatban.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 8:56 pm

Mészár Mocsár - Page 2 Medusa_full

[ahh...látom megérkezett...lénye démoni hatást kelt....szerintem nem is ember....de ki tudja...hmm..azok meg mitcsinálnak ott??....áhh..talákoztak....milyen nagyszerű((undorral beszél))....remélem jobban megismerik egymást..mert eggyütt fognak meghalni....hahaha]

~Induljatok, máris! A többiek lassan odaérnek....~


[hmmm...a francba...ezek mindjárt ottvannak??....úgy elbambultam....nos el kell jutnunk a kétéltühöz....de remélem nem vesznek észre....]

-Héj te...hogyishívják....nos tudsz repülni???Én tudok...úgy gyorsabban a tisztásra érnénk...
[remélem valami értelmes választ csikar ki a száján...
vajon ő is látta a tisztást meg a kétéltűt???..remélem..]


Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 11:20 am

Csak megtaláltam valakit. Ráadásul azt a rendőrt, akire vártam. Vagy ő taláűlt rám, ez már mind egy, de nem volt pontos, és nem ért oda értem időbe. Nem tűröm az ilyet. Fontos üzleti ügyben vagyok, amiben nem szeretem ha bárki is késik. Az idő pénz, és minden perc mr. Terrence zsebéből szedi ki a pénzt.

-Hála az égnek! Hol a fenében volt?!

Vonom kérdőre a rendőrt, míg kimászok a sűrűből, és kicsit megtisztítom cipőmet, majd figyelem a járművét amibe invitál. Valóban... jobb mint gyalog menni. Elfogadom a kínálkozó lehetőséget, meg hát ezt a flancos cipőt sem erre a terepre gyártották, szóval beszállok az anyós ülésre, és a férfire nézek, majd egykedvűen, talán kicsit unottan és bosszúsan ejtem meg én is a bemutatkozást, ám kézfogás nélkül.

-Earl Bucks.

Mondom, és a járműben ülve részemről csak néma csend lenne, ha rajtam múlna. Talán azért is, mert nem szimpatizálok az olyan emberekkel, akik késnek, még ha okuk is van rá. Időben kell elindulni mindig, vagy fél órával korábban, hogy biztos legyen a találkozó időpontja. Bár negatív az első benyomásom, még is válaszolok a kérdésekre, amennyire kedvem engedi most.

-Üzleti ügyben érkezek. Szép összegű felajánlást tennék a főnököm nevében a vár további feltárása érdekében.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 5:47 pm

A lábam rátapad a fékre, ahogy próbálom kikerülni az ütközést. A fickó elesik és eltűnik a kocsim előtt. Az autó megáll és fellélegezve veszem tudomásul, hogy nem volt semmilyen bukkanó, ami arra utal, nem csaptam el az ipsét. A megkönnyebbüléstől nagyot fújok és égnek emelem a fejem.
Nyitnám az ajtót, hogy kiszálljak az autóból és megnézzem, hogy van a pasas, de ekkor embereket pillantok meg, fegyverrel a kezükben. Mik ezek, parasztok vasvillával? Frankenstein szörnyét ütöttem el? Persze, lehet, hogy parasztok, de úgy látom, a kapánál fejlettebb fegyverek vannak a kezeikben. Nagyszerű.
- Hé, öreg! Pattanj be, de gyorsan! - ordítok ki az előbb majdnem elütöttre és kinyitom a kocsi ajtaját. hogy be tudjon szállni. Remélem, van annyi esze, hogy bepattan, mert ha ezek utolérik... jól helyben fogják hagyni, az egyszer fix.
Ha beszáll, elindulok a kocsival, de nem be a mocsárba, hanem inkább megkerülöm. Nem is a zsaru miatt, hanem ha valami gebasz van a mocsárban, nem szeretném kitenni ezt a civilt semmilyen veszélynek.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 1:40 pm

Miközben próbálok lejjebb húzódni, hirtelen rossz helyre lépek, és nyomok egy hasast. Az autós tövig nyomja a féket, de még így is centikre közelíti meg a lökhárító a fejemet. Fellélegzek, de nincs sok időm pihenni, ugyanis fegyveresek tűnnek fel a távolban. Biztosan engem keresnek, lehet kiszúrt az a csoport, aki a másikat eltette láb alól.
Szerencsémre kipattan az autó, és egy csóka beinvitál. Nem szólok semmit, csak bepattanok a vasba, és azon kapom magamat, hogy már száguldunk is. De hova? Nem a mocsárba, hanem egy másik irányba vesszük az utat.
- Haver, merre mész? Arra nem rövidebb? - kérdezem idegesen. Nem az új irány miatt idegeskedem: a lényeg, hogy gyorsan eltűzzünk innen.
Ha üldözőbe vesznek minket, akkorletekerem az ablakot, és hátrafelé tüzelek, hátha kitudok iktatni pár kereket.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 6:53 pm

Remus atya látja a különös hölgyet közeledni, s hallja is annak tiszteletlen beszédét. Nem zavarja különösebben, megszokta már a pokolban, hogy senki sem tisztel senkit. Közben próbálja feleleveníteni a látott képet. Mikor megvan csak akkor válaszol a hölgynek.
- Gyermekem a nevem Remus atya és jobb lenne ha lenne egy kis tisztelet a hangodban mikor hozzám beszélsz. -a végén kicsit megnyomja a szavakat, hogy azok nyomatékosabbak legyenek. - Nem nem tudok repülni, de gyalog is hamar oda tudok érni.
Ezután elindul a kétéltű felé, nem siet túlságosan, de nem is megy lassan, közben mindvégig figyel arra, hogy mit csinál a "társa".
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 12:24 pm

Trant & Earl

Kínos csendbe fullad a beszélgetésetek, hisz mindkettőtök csak a feladatát akarja letudni. Trant az egyetlen járható ösvényen vezet, a mocsáron keresztül. Csendben zötykölődtök a mocsáron keresztül. Bő háromnegyed óra után, a mocsarat lassan felváltja a dimbes-dombos táj, és stabil talaj. Pár perc és és a távolban meglátjátok a romokat, előttük pedig sátrakat. Viszont sehol egy fia embert sem láttok, a sátrak is, mintha nem állnának túl stabilan a helyükön. Pár perc és elérhetitek a sátrakat, semmi nem akadályoz meg ebben titeket.

Morda & Atya

Tíz perc séta után, meg is találjátok az elmétekben az imént mutatott járművet. Gond nélkül elindíthatjátok, kényelmesen elfértek rajta. A kétéltű gyorsan szeli át a mocsárt, s meg érkeztek az ásatás szélére. Ahogy megérkeztek, rögtön utána láthatjátok amint a rendőr és a fekete öltönyös fickó megérkeznek a sátortábor elé.

Cybergyík

A láthatatlan kényszertől hajtva rátalálsz az ösvényre. Amit magadtól nem tudtál volna megtalálni. Ahogy haladsz rajta, testi adottságaidból kifolyólag könnyedén, egy zömök, jókora fához érsz. Itt a kényszer, mintha valamelyest csökkenne, éred valamit csinálnod kell a fával, hogy tovább mehess. Azonban itt, a késztetés megszűnik. Hirtelen apró fények jelennek meg, a fa 5 különböző pontján, majd ki is hunynak. Ha megvizsgálod azokat apró véseteket láthatsz rajtuk.


Bruce & Kyle

Bruce bepattan a kocsiba, Kyle pedig a gázra tapos. Gyorsan távolodnak az üldözőktől, még egy-két lövedék eltalálja a kocsit. Nem sokkal később pedig két terepjáró robban ki a mocsárból és üldözőbe veszi a menekülőket, tüzelve rájuk. Bruce viszonozza a tüzet, de a terep egyenetlensége miatt nem sok sikerrel. Ahogy a támadók sem túlzottan sikeresek. Macska egér játékot játszva, közelítitek meg a romokat, hátulról, mikor hirtelen egy hatalmas reccsenést lehet hallani, a kocsi előtt a föld ijesztő tempóban kezd beszakadni....
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 8:23 am

A kocsiban csak átnézem még érkezésünk előtt az aktatáskámban lévő iratokat, mi szerint minden meg van-e, és hogy a szerződésekben leírtakkal tisztában legyek. Talán az önmagam biztosítása szándékos jel arra, hogy most nem igen vagyok még továbbra sem jókedvemben, hisz a késést nehezemre esik elfogadni még mindig. De mikor meglátom a várat, és az előtte álló sátrakat, azonnal elpakolok, és árgus szemekkel figyelemmel kísérem azt. Ahogy viszont egyre közelebb érünk, kiderül, hogy sehol senkit nem látni. Egy gyors pillantást vetek a mellettem ülő rendőrre hátha magyarázattal tud szolgálni.

-Hol vannak az emberek?

Kérdem, hiszen a sok sátor minden bizonnyal nem a semmiből lett felállítva, de a tulajdonosokat én nem látom. Ha leparkol a kocsi, én magam kiszállok, és lassan indulok meg. Úgy hallottam eléggé kísérteties a hely, de amennyire rémisztő és sok embert elriaszt legalább annyian is érdeklődnek iránta, ezért is tartom furcsának a kihaltságot, amit így elsőre látok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mészár Mocsár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mészár Mocsár
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: