DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Mészár Mocsár

Go down 
+7
Bruce Bendingfield
Amethysta
Kurt Bozek / Griff
Mammon
Batman
Maverick
Vadmacska
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 12:37 pm

Sikerül megtalálni a járművet amit láttak. Az elindítással sincs gond, nemsokára meg is érkeznek a kutatások helyszínére. Ekkor pillantja meg Remus atya a két férfit akik a sátrak körül tevékenykednek. Egyikből sem árad természetfeletti energia, tehát sima emberek valószínűleg. Kicsit elgondolkodik mi tévő legyen, majd utána a nőhöz szól:
- Lányom azt hiszem jobb lenne kerülni az urak társaságát. Gyere keressünk egy másik utat a kastély felé.
Ezután nyugodtan elindul, hogy keressen egy utat a kastély felé, lehetőleg olyat ahol másokkal nem találkozik, nem veszik észre mások. Végig csendben sétál, nyugodtan, de azlrt figyel, hogy nem-e érzi meg egy ereklye vagy más természetfeletti lény jelenlétét.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 3:14 pm

A mocsár nem a legjobb hely a sétakocsikázásra, de valahogy mégis sikerül az szűk úton tartanom a kocsit. Nem lenne jó ha gyalog kellene menni ebbe a förmedvénybe, szerencsénkre nyár van és így elég szilárd a talaj. Mellettem az aktakukac éppen az iratait rendezgeti mi mást is tenne, és mikor végez próbálnám megint szólásra bírni, de ő megelőz. Én is arra nézek amerre ő, és csodálatra méltó dolog történik. Ha elveszem a szemem az útról akkor láthatom az elém táruló világot is. A hatalmas sátortábor, nem hagy kétséget. Ez a célpontunk, még ha nem is olyan amire számítottunk. A kérdésre csak egy vállrántás a válasz először, majd egy újabb kérdés.
- Hát honnan tudjam én azt? - Nézek meglepetten, és az én oldalamat is elkezdi csiklandozni a kíváncsiság nem elhanyagolható érzése. Talán valami gyűlés van, és mindenki az egyik sátorban tanyázik. Vagy talán a valami érdekes leletet találtak, amire mindenki összecsődült. Hát jobbat nem találva ki, ha látok parkoló kocsikat, vagy valami jelzést erre a célra akkor leparkolok oda, és kiszállok én is.
Tétován hallgatózok bele a levegőbe, hátha hallok valami emberi zsivajt. Ha nincs semmi, akkor, mint jó rendőrhöz illik kieresztem a hangomat.
- Halló! - Kezdem diszkréten a készülék nélküli telefonálást. - Van itt valaki?!?! HALLÓ EMBEREK?!?! - Eresztem ki a torkomból az összes hangot, ami csak beleszorult. Ha nem történik semmi, akkor a védencem mellé csapódok, és vele együtt kezdem a felderítést.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 4:00 pm

Mészár Mocsár - Page 3 Medusa_full

Morda:

-Úgy beszélek ahogy akarok....de ha önnek ugy jobban tetszik...Üdv pap uram((gúnyosan))....nos akkor menjünk gyalog...amúgy én Morda vagyok....ne ijedjen meg a hajamtól...nem bántanak a kígyocskáim amíg nem akarom...

[hmm.....jajjj ez az ember egy pap mi?...hmm...jó kis álca...de vajon hogy csinálja??.....van benne valami olyan lehet mint én talán??....a lelkét a sátának adta?...hmm...jó kérdés..majd megkérdezem...de akkor hogyhogy nem fáj a rózsafűzér a nyakán.....égetnie kéne nem?...na végre ott az a jármű...]
[kiszálunk a kétéltüből]

-Én azt az utasítást kaptam hogy kövessem őket.....hahó áljon már meg...

[Milyen kis magabiztosan megy...azthiszi hogy csak úgy követem vagy mi?.....]

-Bár azt is mondták hogy ne vegyenek észre...ez esetben mégiscsak arra megyek...és máskor jobban tenné ha megvárná míg beleegyezek abba amit mond..nem így elindul a végtelenbe....ja és ha felsőbrendüségi érzése van had világosítsam fel...nem a főnőköm....

[ekkor a haján lévő kígyok egy kicsit a papra meredtek sőt fenyegetően sziszegtek rá..]

Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 10:27 pm

Beszállt, így újra tövig nyomhatom a pedált, a hátunk mögül viszont lövöldözni kezdenek. Ezek hazavágják a járgányom! Hogy rohadnának meg ott, ahol vannak! Képzelem, mennyi időt kell majd rááldoznom, hogy helyrehozzam a kicsikét.
- Haver, merre mész? Arra nem rövidebb? - kérdezi a potyautas.
- Lehet, de arra meg van egy zsaru is, akinek nem hiszem, hogy magyarázkodni akarsz - szólok vissza. Nem kell tudnia a teljes igazságot, miért nem megyünk arra.
Hamar magunk mögött hagyjuk az üldőzőket, de még mindig úgy hajtok, mint egy őrült.
- Ki a fene vagy és mi volt ez az egész? - kérdezem, miközben le sem veszem a szemem az útról. Időnként a visszapillantóba is belenézek, majd mikor látom, hogy követnek, írtó ideges leszek. - A büdös francba!
Próbálom lerázni őket, de nagyon ránk tapadnak. A srác kihajol és lőni kezdi őket, de ahogy néha-néha a tükörbe pillantok, látom, hogy nem sokat ér. Már az is eszembe jut, hogy megállok és ketten lőjük majd őket, mikor felderengenek előttem a romok. Talán biztonságban oda érhetünk, így újra belehúzok. Ott fedezékbe húzódhatunk és aztá...
Mi a fene??? Megindul előttünk a föld. Ez vajon természetfeletti erő, vagy valami más? Mondjuk teljesen mindegy, így is, úgy is sz@rban vagyunk: hátulról lőnek, elölről meg szakad az út. Egyszerűen remek. Talán a másik irányba kellett volna indulnunk, nem törődve a kopóval. Késő bánat…
A másodperc tört része alatt döntök. Ha lehet, még inkább rálépek a pedálra és gázt adok. Itt az esély, hogy lerázzuk ezeket a férgeket. Mindent beleadok és reménykedem, hogy sikerül átszáguldanunk, mielőtt lezúgnánk. Ha túléljük, megfogadom, hogy ha ennek vége, építek nitrót is a járgányba.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 8:42 am

A srác jól informált. Meg kell bíznom benne, ugyanis felvett, ennyivel tartozok neki.
- BB vagyok, és kaptam egy fülest egy tetemes drogszállítmányról. Akinek a juss járna, az már nem létezik. Aki itt jön mögöttünk: Ő az új tulajdonos. És nagyon úgy látszik, hogy nem akarnak szemtanút!- válaszolok arra a kérdésre, amit az imént feltett.
Mikor meglátja az egyik bokrot kettészelő terepjárót, kövérebb gázt ad neki. Az én lövéseim semmit sem érnek, de szerencsére az Ő autójuk sem olyan csúcskategóriás, hogy beérjenek minket.
Hirtelen elkezd rengeni alattunk a föld. Földrengés? Gothamben? Még nem találkoztam ilyennel, de nagyon komoly. Mikor előrepillantok, azt látom, hogy az út teljesen leszakad előttünk, ez a csóka pedig tövig nyomja a pedált. Biztosan a romok közé akar behajtani, de ez rizikós. Őrült ez a forma. Abbahagyom a tüzelést, és megkapaszkodom a kesztyűtartóban.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 3:02 pm

Trant & Earl

Trant kiabálására semmi válasz, az egész tábor teljesen kihaltnak tűnik. Ahogy beljebb sétáltok, láthatjátok, mintha az egész táborban dulakodtak volna. Szanaszét dobált ruhák, székek, a sátrakon lyukak. Hirtelen mintha morgást hallanátok, s az egyik sátorból egy jól megtermett, munkásnak tűnő férfi támolyog elő. Earl eközben tompa fejfájás kezdetét érezheti.

Morda & Atya

A démoni kettős, a sátortábor széle felé, halad a romok felé. A sátrak és a távolság miatt, lassan elveszítik a szem elől a két embert. Ők is láthatják a dulás nyomait a sátraknál és a környéken. Ahogy sétálnak, hirtelen két-két kéz nyúl ki a mögöttük lévő bokorból és a nyakuknál megszorítva őket, elkezdik behúzni kettejüket a bokorba.

Bruce & Kyle

Az üldözők recsegve fékeznek, míg Kyle tövig nyomja a gázt. Az autó meglendül, és már-már átlendül a szakadékon, mikor láthatják, hogy a szakadék természet ellenes módon és gyorsasággal megnő, és a kocsi orral előre a szakadékba zuhan. Nem zuhannak túl nagyot, Kyle megússza pár-kisebb karcolással, de Bruce-nak felreped a homloka. Ha felfelé néznek, láthatják, hogy a szakadék bezárul a fejük fölött, ők pedig fél homályban maradnak, a föld alatt. Ha hozzászokik a fejük a sötéthez, egy folyosón találják magukat, ami egyenlőre csak előre vezet.

Cybergyík

Ahogy a fát vizsgálgatod, hirtelen az ágai rátekerednek, a nyakadra és szorítani kezdenek. Közben egy hangot hallasz:-Helyes sorrend....különben....fulladsz.....-
Ahogy az apró véseteket nézed, mintha mindegyik más-más erősségű fénnyel kezdenének világítani.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 9:13 pm

A visszapillantóból látom, ahogy a srácok lemaradnak. Ahogy közeledünk a másik oldalhoz, érzem, hogy megjelenik egy hülye vigyor a képemen, és már épp eleresztenék egy "Jíhá"-t, mikor meglátom, hogy elkezd még az a talaj is eltűnni. Csatakiáltásom így átakul:
- Ó baaaa...!!!
Szitkomat nincs is időm végigordítani, úgy meglepődök az egészen. Lehet, nekünk is meg kellett volna állnunk és akkor nem zuhannánk a biztos halálba. A lövöldözés közben lett volna egy kis esélyünk. De talán nem tudtam volna időben lefékezni, így...
Koppanunk. Fáj a kezem, felhorzsolódott. Mégis élünk...? Mi a fene...? A föld pedig bezárul a fejünk felett. Ez az egész hely sokkal durvábbnak ígérkezik, mint hittem. Élve temet el minket.
A lámpámért nyúlok a kesztyűtartóban, majd bekapcsolom. Gyorsan BB-re nézek, hogy van-e valami komoly baja. Nem néz ki valami jól a feje. Az elsősegélycsomagért nyúlok, hogy elláthassam a fejét. Ha ezzel megvagyunk, ellátom a saját sebeimet is, de ő sürgősebb. Ha ezzel megvagyunk, majd ráérünk azzal foglalkozni, hogy jutunk ki. De hogy gyalog kell menni, azt hiszem fix. Szegény kicsikém...
- Na hallod, ezt jól megszívtuk - sóhajtok.
Körbevilágítok a lámpával, hátha találok... Egy barlang. Érdekes... ilyennel még sosem találkoztam.
Kipattanok, hogy megnézhessem, mennyire súlyosak a kocsi sérülései. Ha itt kell hagyni, fogalmam sincs, hogy fogom innen kihozni... Mindenesetre akkor magamhoz veszek mindent, amit tudok, elsősorban a fegyverekre és a töltényekre koncentrálva: a stukkert (ezüsttel töltve) a kezembe veszem, lőszert és öngyújtót a zsebekbe, a kést a lábamra erősítem. A jelzőpisztoly és a könyvek már kissé más tészta... A jelzőpisztolyt megpróbálom hátulra a nadrágomba rakni, a könyveket meg... nem tudom. Keresek valami szatyrot, vagy akármit. Ha kell, kézben viszem őket, de nem akarok elmenni ezek nélkül. Sokkal veszélyesebb ez a környék, mint hittem és mindenre fel akarok készülni.


A hozzászólást Michael White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 06, 2011 4:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 9:16 am

Fegyveremet előveszem ér a sátorra fogom. A morgás, és a környezet egyáltalán nem úgy néz ki, mintha veszélytelen lenne. Az kijövő alakra továbbra is ráfogom a fegyveremet, majd mikor meglátom, hogy ember egy kicsit lejjebb engedem. Mivel nem tudom, hogy ő csinálta-e ezt a galibát, vagy veszélyes-e ezért nem rakom el, csak felszólítom.
- Uram jól van? A Gotham Városi Rendőrségből vagyok. A nevem Trant Hardwin, segíteni jöttünk. Nincs semmi baja? Nem sérült meg? Mi történt a tábor többi tagjával? Hol vannak? - Remélem tud válaszolni, de még mindig nem zárom ki, hogy valami köze lett volna az itt történtekhez.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 11:08 am

Senki, még a rendőr szavai sem járnak sikerrel. Kezdek aggódni, látva, hogy mi történt a táborban. Szétdobált ruhák, székek, eszközök, és megrongált sátrak. A férfira nézek, aki mellett valamennyire biztonságban érzem magam, de nem túlzottan, még akkor sem ha rendőr. Bár van fegyvere, ez jó jel. Kicsit aggódva sóhajtok, majd mikor morgást hallok idegesen kapom fel a fejem. Amint elő lép egy munkás kicsit megkönnyebbülök, bár ki tudja. Olyan mint valami horror film ez az egész. De még mielőtt túlzottan bele merülnék a gondolataimba, tompa fájdalmat érzek és kicsit megingok, elejtve az aktatáskámat, és a fájdalom forrásához kapok.

-Mi ez?

Kérdem bizonytalanul halkan magamtól...
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 8:09 pm

Ahogy haladtam az úton, nem sokkal később, egy fához értem emi eléggé furcsának tűnt számomra, bár magam se tudtam miért. A késztetés, hogy tovább menjek megszűnt, így elkezdtem gondolkozni mitévő legyek. Egy ideig csak a jeleket vizsgáltam amik körülöttem voltak, majd magát a fát néztem meg közelebbről, ami viszont egyből rátámadt, és hiába láttam, szinte lassítva a mozgást, a testem nem volt elég gyors, hogy kikerülje. A növény egyenesen a torkomnak esett, és elzárta a levegő útját. Próbáltam leszedni magamról, de az túlzottan erősen szorított. A levegő ami a testemben maradt lassan kezdett széndioxiddá válni, és felgyülemleni a tüdőmben. Ekkor hirtelen egy hang szállt a fejembe. Egy pillanatra megrémültem, ami rontott a helyzeten, de most legalább már, tudtam mit kell csinálnom. Végig néztem a jeleken, majd minden maradék erőmmel elindultam, és a legkevésbé fényestől a legragyogóbb jelig mindet megérintettem, és reménykedtem, hogy ez majd csinál valamit. Miközben ezt csináltam próbáltam kissé szétfeszíteni az ágakat aprócska levegőért, ami talán elég lesz, hogy teljesítsem a feladatot.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 10:33 am

Remus atya megcsóválja a fejét amikor a lány befejezi a panaszkodást. Közben szép lassan halad előre. Lassan kezdenek feltűnni előttük a sátortáborban történ dúlás nyomai. Nem szép látvány és az egészből az következik, hogy itt baj volt, van és valószínűleg lesz. Épp válaszolni akart Mordának, mikor két kéz nyúlt ki a bokorból és elkapta a nyakát és elkezdi behúzni a bokor felé. Remus atya nem rémül meg, hanem megpróbálja lefejteni a két kezet a nyakáról, majd távolabb menni a bokortól. Ha a barátságos megoldás nem működik, akkor kicsúsztatja reverendájának ujjából a tört és azzal megpróbálja megvágni az egyik kezet. Hátha a meglepetéstől elengedi a nyakát.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 8:51 pm

]Mészár Mocsár - Page 3 Medusa_full
Morda:

[miközben beszéltek az atyához...megpillantok szétdult sátorhelyeket....mindenhol össze vissza dobált lomok....törött székek...bútordarabok.....nem szokatlan számomra a látvány ugyhogy nem igazán lepődők meg....valószínűleg valamiféle csata,dulakodás okozhatta ezt a felfordulást...szép lehetett....látom a szavaim nem sok reakciót váltanak ki az Atyából...de mintha mondana valamit....ekkor fura karok kezdenek berántani a bokorba....]
[jajjj...mi lehet ez....fujj....gyorsan megpróbálok valami éleset az erőmmel a kezekhez irányítani hogy az levágja azokat...ha nem találok semmit akkor a fejemen lévő kígyokat a kézre összpontosítom hogy rágják le azokat...]


A hozzászólást Amethysta összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 16, 2011 4:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 12:54 pm

A csóka kemény gázt ad, és... olyan gyorsan zajlik le minden, iőm sincsen felfogni. Csak a súlytalan lebegés, majd zuhanás, és a fájdalom az, amire emlékszek, miközben bezáródik a fejem felett a föld, elzárva a hold fényét. Most csak teljes sötétség mellett érzem, hogy valami gond van velem: a fejem, mintha vérezne.
A sofőr bekapcsol egy lámpát, és az arcomba világít. Hunyorgogva kérdezem, hogy mi történt. Amikor elém tolja az elsősegélydobozt, kiveszek pár gézt, lehajtom a kocsi szemvédőjét, és az abban lévő tükörben megvizsgálom a srülésemet. Nem túl komoly, mindenesetre jobb, ha bekötözöm, nehogy probléma legyen a továbbiakban.
-Jah, eléggé! De még mindig jobb, mint ementálivá válni!- Felelek az előző hozzászólásra. Tényleg szar helyen vagyunk, de talán van kiút.
Miközben az útitársam kipattan az autóból, szusszanok egy percet. Nagy szerencse kellett ahhoz, hogy idáig eljussunk. A következő kilómétereken biztosan beértek volna minket az üldözőink, így örülök, hogy ez az alternatíva adódott.
Látom, hogy a csóka magához veszi a dolgokat: fegyverek, lőszerek, egyéb dolgok. Talán zsaru? Az nem vetne jó fényt a jövőre, köztudott, hogy a rendőrök pikkelnek rám. Egy másodpercig gondolkodóba esek, hogy megvitassam vele ezt a dolgot, de elállok tevemtől. Talán jobb, ha még nem tudunk egymásról sokat.
Ellenőrzöm, hogy mennyi van a tárban, és kiszállok az autóból. Próbálom felmérni, hogy milyen mélyen lehetünk, és hogy van e valahol valami útféleség.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 7:13 pm

Trant & Earl

A férfi elég mocskos, s ahogy közelebb tántorog hozzátok egy-két vérfoltot is felfedezhettek rajta. Próbál szavakat formálni, eközben tántorogva közeledik hozzátok.
-Be...bjáarat....vé....delmmmm.....
Összefüggéstelenül beszél, s ahogy Earlhoz ér felbukik előtte, a kezéből pedig egy fehér közepes nagyságú kavics gurul ki a kezéből Earl lábához. Ha közelebbről megfigyelitek, akkor láthatjátok, hogy vékony fekete csíkok vannak a bőre alatt, amik szinte vonaglanak a bőre alatt. De mihelyst cselekednétek a kő éles fehér fénnyel felvillan. egy hangos ropogással kettéreped, majd két fénycsóva homlokon talál titeket.
Semmi fájdalmat nem éreztek, csak a közeli romos vár képét látjátok, és egy szikla képét a vár előtt. S a lábaitok arrafelé veszik az irányt, kontrollálhatatlanul.
Earl fejfájása, eközben beáll egy szintre, ami elég kellemetlen, de képtelen szabadulni tőle.

Cybergyík

A fa ágai görcsösen rád akaszkodnak, majd ahogy megérinted a jeleket, azok hirtelen visszahúzódnak, levegőhöz juttatva a szervezeted. Pár másodpercek később pedig, a fa gyökerei kezdenek el mozgolódni, de nem támadnak rád, egy nyílást fednek fel, amin épp át férsz. A furcsa késztetés pedig újra érzed, s ezúttal bizony lefelé vezet.

Morda & Atya

Az atya hiába próbálja meg leszedni a torkára tapadó ujjakat képtelen rá. Szinte démoni erővel szorítják és húzzák egyre beljebb. A tőrével azonban képes megsebezni a kezeket. azokból zöldeskék vér fakad, és elernyednek.
Morda semmit nem tud felkapni az erejével, s mivel a kígyók harapni nem tudnak, de szerencsére azoknak a csapásai elégnek bizonyulnak, a kezek elengedik. Ahogy körbe pillant a tábor munkásait pillantja meg, bőrükön fekete erek vonaglanak. Ahogy megpillantják Mordát megtorpannak, s látszik, hogy csekélyke értelmükkel nem tudják mit tegyenek, de láthatóan felismerték Morda hatalmát, s ezzel egy időben az Atyát is elengedik.

BB & Kyle

Elláthatjátok a sérüléseiteket, Kyle összeszedi a felszerelését, s még a könyveit is összetudja szedni, egy használt szatyorba. A zseblámpa elég csekélyke fényt ad, de legalább látnak valamit. Az út csak előre megy, így arra kénytelenek menni. Pár méter után az út lejteni kezd, miközben furcsa, női dúdolást hallhattok. A járat pedig elkezd kiszélesedni, a falak láthatóan átváltanak sziklából ember kéz építette falra, s a lábaitok is köveket kezdenek el taposni.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 8:12 pm

Szerencsémre, jól találtam el a sorrendet, így a faágak elengedtek. Egy kis köhögés és sorozatos légvételek sokasága után, felnéztem, és láttam, hogy megnyílt egy út. Kíváncsian megközelítettem, és megpróbáltam leellenőrizni, de nem úgy tűnt, hogy bármit is észre fogok venni a sötétben. Az érzés viszont vissza jött. Még mindig nem tudtam, mi lenne a jobb megoldás, elmenni, vagy lefelé tartani, de az a misztérius erő továbbra sem engedett. Amikor fejembe jött a távozás gondolata, azt kalapáccsal verte ki a dolog ami arra kényszerített, hogy lefelé haladjak. Mély levegőket vettem, és elindultam a titkos úton és magamban reménykedtem, hogy ez az út a kastélyba fog vezetni. Figyeltem mindenhova, és hegyeztem a füleim, nehogy meglepetés érjen. Magamat a haza jutás képével hitegettem, hogy megmaradjon a lelki erőm. Addig is haladtam beljebb és beljebb.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 8:55 pm


Mészár Mocsár - Page 3 Medusa_full

Morda:

[a franc...nincs itt semmi.......nem tudok semmi éleset hozzávágni....a kígyóim csapása ugylátszik elegendő....háháhá....várjunk csak uh mik vagy kik ezek??......a munkások fekete erekkel....szerintem ez démoni erő.....de amint látom ők is megérezték ezt rajtam....meg persze ezen a félnotáson is ....ez csakis démoni lehet..]

-Héj maga....atyám uram vagy mi a neve??...na mi ez...nem érzi???Biztos hogy démoni...

-Hol van a gazdátok??[kiáltok rájuk]

[megpróbálok kapcsolatba lépni a megbízonkal hátha tudja most mi a teendő]
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 7:36 am

A kocsi totálkár. F@sza. Szegény kicsim... Míg összeszedem a cumómat, azon filózom, hogy fogok majd elmenni erről a helyről: gyalog, taxival, esetleg máshogy? Persze, már ha túlélem, de úgy állok hozzá, hogy igenis elvégzem ezt a munkát is. Nem jó előjel, ha valaki folyton arra gondol, mi lesz, ha nem sikerül a dolog, így próbálok optimista lenni. Eddig is mindig kikeveredtem a csávából, most sem lesz másként.
A könyvek eltétele már nehezebb ügy. Szerencsére találok egy szatyrot, amibe beletehetem őket. Ha most mentorom látna, röhögőgörcsöt kapna. Hát ja, tényleg röhejesen nézek ki: egy démonvadász zacsival. Öregem... Remélem nem lesz hangos a zörgése.
BB is kiszáll, s mehetünk is az úton. A fény kissé halovány, de épp elegendő. Ha jönne velünk szemben valami, biztos látnánk, mielőtt nekünk rontana. Igyekszem csendben lépkedni, hogy ne hívjam fel semmi figyelmét magunkra, már ha van idelent valami. Ha van, ha nincs, nem akarok kockáztatni. A srácot is csendre intem, főleg, mikor meghalljuk a dudorászást. Mi a fene akar ez lenni? Egy nő? Az alagút is változott kissé. Talán valami szekta...? Nem, akkor több hangot hallanánk. Valami, amit megidéztek? Női démon? Egyfajta szirén? Áh nem, akkor már valószínűleg kampó lenne nekünk. Akkor mégis mi?
A szám elé emelem az ujjamat, jelezve társamnak, hogy most az eddiginél is jobban kussoljunk. Legszívesebben szólnék is neki, hogy maradjon itt, de talán még hasznát vehetem valahogy. Sőt, talán olyannal kerülünk szembe, ami ellen az ő mordálya is elegendő. Óvatosan lépkedem előre, míg valami fényt nem látok, akkor lekapcsolom a lámpát és úgy haladok előre. Ha meglátom a hang okozóját, próbálok keresni valamilyen fedezéket, hogy onnan jobban megszemlélhessem.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 10:12 am

Remus atya szerencsére megszabadul a nem túl kedves kezektől, bár nem tudja eldönteni, hogy ez most a késnek vagy Morda kinézetének köszönheti, de nem is nagyon érdekli. A lány rögtön hever reakcióban tör ki, vagy legalábbis ahhoz hasonló. Remus csak megpróbálja képességét kihasználva megérezni egy erősebb démon vagy bármilyen természetfeletti jelenlétét. Ha nem talál senkit a közelben, akkor megpróbál parancsolni ezeknek a báboknak, mivel valószínűleg démoni erő miatt váltak ilyenné, tehát lehet, hogy egy démon tud is parancsolni nekik.
- Mutassátok az utat a várba. - mondja ha nem érzi Mordán kívül más természetfeletti jelenlétét.
Ha érzi akkor a következőket mondja:
- Nem tudom barát vagy ellenség vagy, de lépj elő, hadd lásuk ki az ki fogad minket.
Ezek után Mordára néz és megpróbálja csitítani egy kicsit:
- Gyermekem nem kell ilyen agresszívan fellépned, biztos vagyok benne, hogy megoldhatjuk a dolgot nyugodtan és tiszta fejjel is. Kérlek nyugodj meg. -kedvesen beszél, nem akarja megbántani a nőt.
Ezután ha érez valami akkor azt elmondja a nőnek is, ha nem akkor azt is. Ezzel válaszolva annak kérdésére.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 1:06 pm

A hajléktalannak tűnő alaktól eléggé viszolygok, és próbálok hátrálni tőle, de ami ezek után történik, nem is igazán tudom felfogni. Valami fehér kő teljesen uralma alá kerít, és megindulok a vár felé tehetetlenül. Hiába próbálnék ellenezni, nem tudok, ráadásul ez a fejfájás, vagy fejgörcs sem akar tompulni. Fogalmam sincs mi történik velem, még azt sem voltam képes értelmezni, amit láttam a hajléktalan vagy mi... bőrével kapcsolatban. Próbálok szavakat formázni, de fogalmam sincs miért, nem tudok. Talán a rémület, vagy az értetlenség esetleg valami más miatt, de nem megy. Küzdök a lábaim ellen, hiába, és próbálok szabadulni, de nem sikerül sehogy sem. Kezdek egyre inkább pánikba esni. MI a fene folyik itt?
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 4:06 pm

-Hé, mik ezek a könyvek?- kérdezem, miközben beletornászik néhány kötetet egy szatyorba. Lehet, hogy valami rnedőrtanonc, és egy csomó törvényt kell bemagolnia. Próbálok egy pillantást vetni rájuk, hátha eltudom olvasni, hogy mégis mik ezek.
Elindulunk a zseblámpa gyér világítása mellett. Alig látunk valamit az útból, de egyre jobban érzem, hogy lefelé megyünk. Ez nem jó jel, nekünk felfelé kéne mennünk, de más út hiányában nincs választásunk.
A haver szája elé emeli az úját, mikor csendre int. Női dúdolás hangja csapja meg a fülünket. Ki lehet az az abberált, aki itt dalos kedvében van? Egy kicsit kezd baljóslatúvá válni a dolog. Lehet, hogy nem véletlenl nyílt meg alattunk a föld?
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 5:26 pm

Cybergyík

Ahogy bebújsz a bejáraton, az nem zárul be mögötted, így kapsz egy kis fényt. Kézzel kivájt alagútba jutsz, ami rettentően kacskaringós, csúszós és dohos. Már réges rég nem járhatott itt senki. A járatban épp hogy elférsz, így haladsz előre. Az időérzéked csődöt mondott, nem t tudod, hogy egy-két perce vagy már órák óta sétálsz a járatban. Mikor elkérsz egy kereszteződéshez. A késztetés itt hirtelen megszűnik, a két járat fölött pedig egy-egy különös szimbólum világít.

Trant & Earl

10-15 perc kényszerített séta után elértek a romokhoz és as sziklához amit az elmétekben látattok. A szikla előtt megtorpantok, de a várakozással ellentétben semmi sem történik. A lábaitok előtt apró kavicsokat láthattok, amik hirtelen a levegőbe emelkednek és ott lebegnek előttetek. Earl ekkor újra fájdalmat érez a fejében a keze, pedig irányíthatatlanul is a kavicsokhoz nyúl, és megmarkolva őket egy bonyolult ábrát rak ki a lebegő kavicsokból.

Morda & Atya

Az emberek csak bambán pislognak rátok, majd ez egyik tántorgó mozgással elindul előre. Míg a többi körétek csoportosul és szelíden lökdösni kezdenek az első után. Ha követitek őket akkor láthatjátok, hogy Earl épp a lebegő kavicsokkal van elfoglalva. Itt megtorpan a vezetőtök és ismét rátok pillant.

Kyle & BB

BB rápillanthat Kyle könyveire, amiken furcsa szimbólumokat láthat. Ahogy lassan sétáltok a dallam irányába, a járat kiszélesedik, míg egy terembe torkollik. Jóval nagyobb, mint amire számítottatok. A falakon furcsa szimbólumok adnak ki enyhe fényt, míg a helység berendezése is kellemes, melengető fényt sugároz. Pár szekrényt, egy baldachinos ágyat, asztalt székeket láthattok. Mint egy középkori hálószobában lennétek. A lefüggönyözött ágyról pedig mozgást láthattok, s a dallam is innen ered.
-Oly hosszú idő után vendégeim érkeztek! Mily csodálatos4 Fáradjatok beljebb biztos elfáradtatok az idevezető út alatt.-
A hang egyszerre gyermekien ártatlan és vágytól fűtött.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 8:43 pm

Mészár Mocsár - Page 3 Medusa_full

Morda

[jajjjjjjj....mi tart ennek ennyi ideig??....ez nem olyan nehéz csak mondja meg van itt-e valaki vagy sem...]-Nos Atyám [mondja gúnyosan]??

-Mutassátok az utat a várba
Gyermekem nem kell ilyen agresszívan fellépned, biztos vagyok benne, hogy megoldhatjuk a dolgot nyugodtan és tiszta fejjel is. Kérlek nyugodj meg


[jézusomm...még csititgat is....]
-Na mi van?Nincs itt senki?Teljesen nyugodt vagyok...maga nem vette észre hogy én mindig ilyen vagyok...


Az emberek csak bambán pislognak rátok, majd ez egyik tántorgó mozgással elindul előre. Míg a többi körétek csoportosul és szelíden lökdösni kezdenek az első után

-Haggyatok békén mit löködnek ezek az izék....nos Atyám hol a békesség??
[Rájöttem hogy inkább vezetnek mint támadnának ezek a lények....ígyhát követem őket...megfigyeletem hogy az Atya milyen nyugodt....érdekes... a vezető odajön hozzánk ,észreveszem hogy kint egy pasi kövekkel babrál valamit.....]
-ÓÓ a franc mi van ha észervesznek??[kérdezem az atyától]
-Vagy támadjunk?
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 9:12 pm

Lassan haladtam lefelé, ahogy a késztetés utasított. Még mindig nem értettem miért is csinálom ezt, hisz az amit tenni készülök ellent mond minden logikának. Miért mennék az isten háta mögé egy mocsárba? Miért követném egy fény gömb utasításait?Miért mennék le egy fa gyomrába? Nem értettem magamat, de valamiért úgy gondoltam nincs értelme visszafordulni, így csak mentem egyre beljebb, és beljebb kitudja meddig. Csak gondolkodtam magamban. Azon hogy vajon hogy nézhet ki az a tárgy amire szükségem van, és vajon milyen hideg lehet a kastély, és lesznek-e őrök vagy próbák.
Kitudja meddig haladtam befelé, míg eljutottam a kereszteződésig. Végig tekintettem a két úton, de nem tűntek másnak, viszont most nem tudtam eldönteni merre mennyek tovább.~Talán jobb lenne visszafordulni?~Kérdeztem magamtól, de utána megráztam a fejem. Ha már idáig jutottam akkor nem megyek vissza. Viszont okosan kellett gondolkoznom. Először is a szimbólumokat néztem meg, hátha kitalálhatok belőlük valamit, majd ha az nem segít, akkor a két alagút falát ellenőrzöm le alaposabban és figyelem, a szélmozgást is, mert ha az egyikből árad az lehetőleg nem zsákutca.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 04, 2011 9:15 pm

Úgy néz ki a halott munkások elkezdik vezetni a két túlvilági lényt. Körbe veszik őket és gyengéden a cél felé lökdösik őket. Nemsokára megpillantanak két embert, az egyik kavicsokkal bíbelődik valamit. A zombi aki vezette őket megfordul és rájuk pillant. Eközben a nő feltesz két kérdést, amire kevés gondolkozás után válaszol a pap.
- Egyenlőre maradjunk itt, talán ezek a munkások elintézik helyettünk a dolgot. -feleli nyugodtan, majd a munkások vezetőjéhez fordul. - Támadjátok meg azt a két embert ott. -mutat Earl felé.
Reméli követik a parancsot és támadni fognak. Ha netalán pont ellenkezően cselekednének akkor a tőrével próbál védekezni. Ha viszont megtámadják a férfit akkor oda fordul Mordához:
- Ha a férfit lefoglalja a támadás próbáljunk meg elosonni mellette. Ha hamar leveri ezeket a zombikat akkor menjünk oda és csináljunk úgy mintha semmit sem tudnánk a dologról, legyünk barátságosak. Van még időnk elintézni őket. - a végén rámosolyog a nőre, mosolya gonosz és teljesen ellentéte annak amit az ember egy paptól elvárna.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 10:56 am

Rettegek, és nem értek semmit. Olyan minden, mint valami horror filmben. Mi történik velem? Kezdek igazán pánikba esni, főleg mikor a látomás szerű kép a szikláról megelevenedik előttem és elé érünk. Az apró kavicsok a levegőbe emelkednek, és a kezeim maguktól kezdenek életre kelni, és valami különös ábrát kisakkozni. Nagyon nem tetszik ez az egész, a szívem olyan hevesen ver, mint még sosem, és remegő szájjal nézek a rendőrre remélve hogy segít nekem.

-Nem én csinálom... a kezem... magától mozog. Mi ez? Segítsen... ! Kérem.

Mondom hebegve-habogva a helyzetemből adódóan és csak remélem hogy rossz álom ez az egész, vagy hogy valaki belém nyomott valami drogot és azért történik mind ez. Ez nem lehet valóság... ez a fejfájás is...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mészár Mocsár - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mészár Mocsár
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: