DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 10:42 am

A lift kinyílik, és ahogy számítottál rá igen csak díszített. Bársony szőnyegen tapodsz, és tükörből néz vissza rád gyönyörűséges képed. A lift fala mellett egy bársonyborításos bordó ülőalkalmatosság, hogy az illuminált, vagy csak gyenge vendégek, kényelembe tudják helyezni magukat. De hát ez nem lep meg, mert egy szakasztott ugyan ilyennel érkeztél fel ide.
Falcone kúria - Page 8 Egg_blue
"Harc volt itt, Kurt és Amethysta küzdött,
a végeredmény rejti hol az üldözött"

Az emelet választásnál megakadsz egy kicsit. Tizenkettő számozott gomb terpeszkedik előtte, egy földszinti, és kettő a parkolóba visz. Így hát nem kis feladat lesz kiválasztani melyikre is akarsz pontosan menni. Tőled függ, hogy mit is akarsz pontosan. Vagy hogy hol is akarod azt megtalálni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 7:05 pm

Előzmény: Utcák, sikátorok

A kúria megnevezés nem is csaló annyira. Az épület hatalmas, több mint tíz emelet magas, és ebben csak egy család lakik. Azok sem mindig. Ha jól hallottátok külön van emelet minden családtag számára, és olyanokat is lehet találni, amik csak munkára, szórakozásra, vagy pihenésre vannak. Nem véletlen hát, hogy a város egyik leggazdagabb családjáé.
Ténfergő biztonságit nem láttok, de a főbejáratnál van egy ajtónálló. Aki elveszi az érkezők kocsikulcsát, és a boy-nak kiadja utasításba, hogy hova vigye azt.
Mindannyitok hallja, a hangzavart ami felülről jön. De csak Sárkány látja a forrását ténylegesen. A parti, ami közbe be kellene törnötök a tetőn van. És úgy néz ki a célotok is. A házat szintén elcsúfítja a fém tűzlépcső, ami egészen a legfelsőbb emeletig elér. De van több bejutási lehetőség is. A főbejárat, a hátsó bejárat, ami egyben a földalatti parkolónak a bejárata is egyben. Na meg több erkély, és ablak díszíti az épületet, mint az praktikus lehetne. Szellőzőt nem láttok, így lehet, hogy a kivezető nyílása nem ilyen földközeli helyen van.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 4:18 pm

[Ahjjj....12 emelet....azt mégis hogyan.....ahh..amigre megtalámok bármit is ebben a kúriában este lessz....hagyom is az egészet.....fogom magam és kiszállok a liftből...visszamegyek a "házigazdához"....meg kell tudnom tőle hol van az a szoba ami úgymond "irodás szobának van fentttartva"..biztos lessz ott valami...remélem elmondja ez a némber...majd aztmondom hogy végülis azért vagyok itt hogy kidekoráljam a szobát...majd aztnondom neki hogy értek az ilyesmihez........miközben megyek érzem hogy a parti kezd laposodni...mostmár mindenki ül...és beszélget...valamint iszik....valószínűleg mindenki a házigazdát várja....köztük én is....ott a pezsgősfiú]

-Héj ...érem várjon...kérhetek eggyet??....legyenszíves [próbálok kicsikarni valami mosolyfélét az arcomon..]
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 4:43 pm

Megérkeztünk az épülethez, és jól megcsodálhattuk a leggazdagabb házat. Kicsit húztam a számat.~És még csodálkoznak, hogy válságban az egész világ? Ezek csak úgy szórják a pénzt.~Ráztam a fejem, majd a kezemet a kis kommunikátorhoz helyeztem.
-Sárkány látsz valamit?-Kérdeztem, és még fel is tekintettem a tetőre ahol gondoltam, hogy állomásozott, miközben vártam a válaszait, megnéztem a környéket. Nem úgy tűnt, hogy van ott bárki is. Kicsit furcsáltam.
-Ezeknek a gazdagoknak nem kéne mindenhol őröknek lenniük? Nézd meg, még a tűzlétrát se őrzi senki.-Mondtam Védelmezőnek miközben oda mutattam.-Felmászhatnánk a legfelső emeletre, és azt se venné észre senki hacsak nem az ablakon bámulna ki egész este.-Mondtam, miközben ismét megráztam a fejem.
-Akkor most mit csináljunk? Szerintem akár a házon belül is elkaphatunk valakit, nem?-Kérdeztem, miközben ismét körbe néztem, és közben vártam, hátha Sárkánynak van valami mondanivalója, mert ő is hallotta amit mondtam.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 7:39 pm

A srácok lent mentek az úti cél felé, semmi kifogásolnivalójuk nem volt a fenti megközelítéssel. Kicsit elakadt a lélegzetem, mikor megláttam ezt a termetes monstrumot. Ezek aztán tudnak élni...! Klassz lehet egy ilyenbe lakni. Vajon mennyi adót fizethetnek? Vagy inkább mennyit kellene fizetniük? Hiszen gondolom adócsalás is megy náluk nagyban.
- Úgy tűnik, változott a terv - válaszolom, miután aktiváltam a kommunikátort. - Sehol egy szellőző, valamint a tetőn tartják a bulit. Jó hír, hogy csak a londínert vagy mit látom. Azt gondolom nem akarjuk lecsapni, de más viszont nem akadályoz minket. - Elgondolozom, majd újra megszólalok. - Valahogy a házba kellene bejutni. Mit gondoltok, milyen lehet a biztonsági rendszer? Mert én bemászhatnék a tűzlépcsőn, ti meg mondjuk a hátsó bejáratnál besurranhatnátok valahogy. Jobb ötletem most nincs.
Várom, mit válaszolnak a többiek, hátha van jobb ötletük.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 11:10 am

//Off: VM bácsi, kérnénk pár kört ismét tervezgetésre. Új tervet kell kieszelnünk.//

A kúria megpillantása hatalmas döbbenetet hozott Brian számára, már nem azért mert annyira tetszik neki, hanem mert sokkal nagyobb a felhajtás, mint azt ő gondolta, és a terv is ezzel füstbe ment. Fintorogva rázta meg a fejét, majd kíváncsiságból Cybergyíkra tekintett, hogy ő ugyan milyen tekintettel hódol az új kialakult helyzetnek.
- A tervnek annyi, valami újat kell kitalálnunk. - Mondta hangosan gondolkozva a férfi, miközben társai véleményét hallgatta, s figyelt az általuk látottak magyarázatára.
- Rendben, tehát a tetőn van a buli, ez kapóra jöhet nekünk. Az Ajtónál álló fickót természetesen nem bántjuk, folyamatosan figyelemmel tartják. Sárkány, szerintem a hátsó bejárat a konyha felöli oldal, és a partit figyelembe véve, tele lehet szakácsokkal és pincérekkel, nem hiszem hogy jó ötlet. Két ötletem van. - Mondta Védelmező a kommunikátorba beszélve, majd végignézte a tűzlépcsőt egyik tervének állomását, majd az ajtónál álló diszpécsert kezdte el méregetni.
- Az első tervem veszélyes, könnyen lebukhatunk. De ha beválik, onnantól egyenes út vezet a biztonsági szobába. A terv a következő. Szereznünk kell egy autót, amit én fogok vezetni. Sárkány elbújik a csomagtartóban, és míg én kiszállok és a diszpécserhez sétálok, addig a boy elviszi a kocsit, le a garázsba. Az én dolgom, hogy elmagyarázom a srácnak, hogy cégünk bejelentést kapott a rosszul működő kamerarendszer miatt, és engem küldtek ki az ellenőrzésre. Ha rá bírom venni az igazamra, akkor elkísértetem magam a biztonsági szobába, és a kommunikátorba el fogom mondani hol találjátok. Ekkor jön Sárkány. Kiszáll a csomagtartóból, és a lehető legtöbb autót próbálja meg riasztóvijjogásra bírni, ezzel a környéken lévő őröket oda tereled, míg Cybergyík ez idő alatt az általam mondott szintre felmászik, remélhetőleg gondtalanul és egy füstgránát segítségével betör a biztonsági szobába, és ketten leverjük a nehézfiúkat. Sárkány pedig visszahúzódik az utcán lévő tetők egyikére, és figyeli a környéket. Ha eddig eljutunk már onnantól nyert ügyünk van. Vélemény? - Kérdezte Brian, végigsorolva a tervet, miközben újabban törte a fejét, jól áttekintette az egész épületet, keresve egy pontot, amit kifelejthetett tervéből.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 6:27 pm

Védelmező új ötlettel jött elő, amit én végig gondoltam, és nem volt rossz, viszont eléggé vékony szálak tartják fent ezt a hidat, és nagyon könnyen elszakadhat.
-Nem nagyon tudom. Van pár gyenge pont.-Mondtam miközben megvakartam a halántékom.-A leggyengébb pont talán az őr átrázása lenne. Úgy értem, bocsáss meg, de nem úgy nézel ki mint egy szerelő. És még kocsit is szereznünk kéne. Ez nem éppen tökéletes, túl nagy a bukás veszély.-Mondtam, miközben újra megfigyeltem a házat, és rá kellett jönnöm, hogy mégis hogyan lehetne ezt megoldani.
-Talán ha fel hívnánk magunkra a valahogyan... Talán ha csinálnánk valamit ami felhívná egy őr figyelmét, és megnézné akkor megoldható lenne. Talán a hátsó bejáratnál őrködik valaki azt kicsalogathatnánk.-Mondtam elgondolkodva, közben vártam a többiek javaslatát, miközben újabb verziókon ötleteltem.-De az is lehet, hogy azért ilyen kevés az őr mert mindent bekameráztak.-Folytattam a hangos gondolkodást.-Sárkány! Feltudsz jutni az egyik erkélyre anélkül, hogy bárki meglátna?-Kérdeztem, közben, azt figyeltem melyikre lenne érdemes átugrani.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 7:32 pm

Védelmező ötlete tetszik, de én is látok benne gyenge pontot, bár nem azt, amit Gyík.
- Az autó még hagyján, de de mi van, ha a parkoló is be van kamerázva? Mi a másik ötleted, Védelmező?
Filózok egy picit, s nekem is eszembe jut valami.
- Szerintem meg tudnám csinálni. Innen csak egy ugrásnak tűnik. Ha nem néz éppen valaki pont oda és nem esem egy kamera szögébe, szerintem simán. - Tartok egy kis szünetet, majd előhozakodom bárgyúnak, sőt nagyon durvának tűnő ötletemmel. Lehet, hogy rossz, sőt még nekem is annak tűnik, de hátha. - Mit szólnátok, ha benéznék a buliba? Tuti, hogy akkor mindenki rám figyelne, ti meg akárhol bejuthatnátok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 1:17 am

//Hát igen az ilyen kérések miatt, könnybe lába a szemem. Tessék csak nyugodtan vitázni, addig is írok Amy-nek, és nektek egy gyors helyzetjelentést.//

A parti tényleg kicsit alábbhagyott, de hát így szokott ez lenni, az ilyen összejövetelekkel. Senki sem meri magát jól érezni, mert az a magas körű társaság talán rossz néven venné. Így hát csak héba-hóba kortyolgatnak az italukból, és próbálnak semleges beszélgetést folytatni. Egy színes egyéniségre várnak, aki felszabadítaná bennük a vágyat a jó mulatozásra. Viti kisasszony is eltűnt, így hát szinte már nem maradt olyan személy itt, aki házigazdának mondható lenne.
Lehet, hogy csak ez kellett hozzá. A térségben nem csak asztalok és székek találhatók, de igen csak hatalmas medence is. A forrás már megvan, honnan is jött a csobbanó hang. Ezt követően csengő kacagás harsan. És mindenki arra néz, még te is.
Falcone kúria - Page 8 BruceWayneShorty
Egy délceg sármos na meg megnyerő mosolyú férfiú szórakoztatja a közönséget. Bruce Wayne személyesen tette tiszteletét a partin. Így hát mint mindig fiatal hölgyemények gyűrűjében társalog és iszik. Éppen az egyik pityókás vörös volt az, aki megmártózott a vízben, és egyik politikus társad is utána ugrott. Ez még nem lenne elég, az ajtónállók haptákba vágták magukat, mintha csak az este főattrakciója érkezett volna meg.

Figyelmesebb körültekintést követően, a harmadik emelet környékén kipárolgást vehettek észre. Úgy látszik, ha a földszinten elérhető távolságban nem is láttatok, de feljebb már megpillanthatjátok a szellőzőt. Igaz elérni oda kész csoda lesz, mert hát nem éppen a tűzlépcsős falon helyezkedik el, de legalább egy ablak a közelében van. Kamerát nem láttok, ez a város egyik legrégebbi épülete, talán nem merték a míves vízköpőket megbontani holmi modern dobozok miatt. Sárkány jól mérte fel a terepet, az ugrás neki könnyű lenne, de a pontos célzás már nem annyira. A távolság éppen elég, de hogy pont a tűzlépcső egyik emeletére ugorjon, vagy hogy meg tudjon kapaszkodni, na az már nem piskóta. De ez csak a kinti látszat, belső térről még szinte fogalmatok sincs.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 11:01 am

[.....Ahhh...még a mellékes "házgazda" is eltünt...na ez szép....sehol senki..én meg itt poshadok egy partin ahova önszántamból sohasem jöttem volna el.....fuujjj....mindehol férgek...és csotányok...ahh...mi ez a hang??.....aztaaaaa....még medence is van....uristen....mit meg nem lehet a mai világban csinálni...hát igen akinek van pénze az költse.....de várjunk csak ki az...ohh....csak nem....ez..Bruce Wayne?.....személyesen itt??.....ohohohoh...valaki még utánna is ugrott......mindig is vonzotta a nőket...mitagadás...nem rossz falat....na de hogy egy kicsit növeljem a hírnevem odamegyek hozzá társalogni......átverekszem magam a női hadakon...és Brucehoz közeledem...]
Falcone kúria - Page 8 406px-Bruce_Wayne_068
//majdnem úgy nézek ki mint ez a feketeruhás nő...csak kicsit fiatalabb vagyok..és kiengedett a hajam..//
-Jónapot Bruce....Medusa vagyok...már sokat hallottam önről....
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 1:42 pm

Sárkány azt mondta, hogy át tud ugrani, aminek örültem.
-A meglátás miatt nem kell aggódnod. Bent világos van, ami azt jelenti, hogy kifelé, csak sötétséget fognak látni maximum egy kis mozgást. Legalábbis innen úgy tűnik, hogy a fény nem világítja meg az erkélyt... Várj ezt azért még érdemes lenne leellenőrizni...-Ekkor viszont Sárkány jött elő az őrült ötletével. Először csak pislogtam, majd a fejemre tettem a kezem.
-Dr. Löket valószínűleg ezt csinálná. De nem biztos, hogy minden őr fel fog rohanni, lehet néhány embernek az a feladata, hogy vészhelyzet esetén megszerezze azt ami után mi kutatunk. Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk hivatalos munka az "információ mentő". Ezért kéne beosonni.-Mondtam végig és remélem sárkány is hallgat rám, és nem kezd bele a tervébe.~Gondolkodj Lindenburg... Gondolkodj! Hogyan jussunk be feltűnés nélkül?~Törtem a fejem, mielőtt felnéztem volna, és eszembe jutott valami.~Ez a ház nagyon réginek tűnik... Lehet, hogy van kinti biztosíték doboza, amit megzavarhatnék... Akkor le kell küldeniük valakit.~
-Várjatok, talán meg tudom oldani a problémáinkat... Megyek és megnézem mit tehetek.-Azzal körbe néztem óvatosan, nehogy észrevegyen valaki, majd gyorsan átmentem az utcán az árnyékokat használva. Elkezdtem óvatosan körbe járni a házat, olyan dolgok után amit megrongálva képes vagyok elérni, hogy egy szerelő, vagy egy biztonsági őr megjelenjen.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2011 12:44 am

//Istennő vagy, Amy. Gratulálok a képhez, nekem két órámba telt ezt megtalálni. A post csak Amy-nek szól.//

Az úri ficsúr végigmér és elégedetten csettint a nyelvével. Olyat lát, ami tetszik neki, igaz meglátsz egy pillanatnyi tétovázást. A szeme mintha megvillant volna a rámenősségeden, de a tettei másról árulkodnak. Megfogja gyengéden a kezedet, és érzéki csókot lehel rá.
- Üdvözlöm a köreinkben Medusa. Neve oly gyönyörű, mint maga a tulajdonosa. Megkínálhatom egy itallal? Szomjasnak tűnik, és nem bírom ha egy szépség nélkülözik a társaságomban. - Távolban végre megérkezik a vendég, aki nem éppen a házigazda, de nem kevésbé ismert személyiség. A nők bálványa, mindenki imádatának tárgya. Aki lehetővé teszi asszonyok ezreinek, hogy istennők lehessenek. Roman Sionis a Janus Cosmetics tulajdonosa.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2011 11:48 am

Védelmezőnek is rá kell döbbennie, hogy terve igen kockázatos, és a többiek már saját terveikkel álltak elő. Viszont a másik ötlete hasonlatos Gyík ötletével, csak kicsit máshogy gondolta. Ahogy szétnéz ő is az épületen észreveszi a szellőzőt, de az ablak mellé van beszerelve. Őrültség lenne azért felmenni az ablakon, hogy aztán kijöjjön a másikon, ide valami más ötlet szükséges. Habár...
- Mi lenne, ha Sárkány felmászna a tűzlétrán, míg Gyík megbabrálja az áramellátást. Így valóban lejönne valaki megnézni a hibát, ekkor én a sötétségből lecsapnék. Átöltöznék a ruhájába, és visszamennék a partira. Ezután leváltom az egyik ablakkal ellátott szobában tartózkodó őrt, ahol feltehetőleg a szellőzőrendszernek kell lennie, így ti bemásztok, és megkeresitek a kamerákat figyelő szobát. - Magyarázta a férfi, s tudja ez is kockázatos, de legalább kivitelezhető előző ötleténél.
- A terv innentől ugyanaz, mint az eredeti. - Tette még hozzá.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 10:16 pm

Gondoltam, hogy nem fog tetszeni az ötlet, amúgy is hülyeségnek gondoltam, de hát nem baj. A srácoknak szerencsére jobb ötleteik vannak. Egy dolog nem tetszik csak, mégpedig a tűzlétra. Most, hogy nézem, elég meredek lenne a landolás. Talán meg tudnék kapaszkodni, de elég kétesélyes. Legrosszabb esetben zuhanok egy nagyot. De talán meg tudok kapaszkodni a kardommal, ha beleverem a falba. Nem ez lenne az első eset, bár eléggé utálom ezt a megoldást. De talán átugorva egy másik épületre jobban látnék.
- Na, ez a terv tetszik - mondom. - De én addig mit csináljak odabent? Már ha bejutok épen, elég durvának néz ki jobban megnézve - teszem még hozzá, s közben körbenézek, hogy van-e valami olyan hely, ahonnan nagyobb eséllyel tudnék épségben átérni, s nem is vennének észre.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 10:35 pm

Folytattom az osonást közben hallgatom a többiek beszélgetését és Védelmező új tervét. Magamban hümmögök közben gondolkodok.~Na úgy tűnik olvass a gondolataimban... na nem baj.~
-Rajta vagyok.-Mondtam bele a rádióba, közben elkezdtem lassan körbe járni a házat, hogy találjak bármit amiben kárt tudok tenni és a helyre tudom összpontosítani a figyelmet. Közben a következő lépésen gondolkodtam, és amíg áthaladtam a tűzlétra alatt föl is néztem rá, majd pedig körbe.
-Hallod Sárkány? Itt nincs senki, szerintem gyalog is ide jöhetnél, nem kell trükközni, innen egyszerűen felugorhatsz.-Mondtam, majd folytattam az utamat, és a kutatást.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 12:33 pm

Cybergyík megtéveszthetetlen hüllő szemei kiszúrják a lényeget. A tűzlépcső körül senki sem lézeng, és simán az utcáról is megközelíthető. Így a keresése nem hiábavaló főleg, hogy az elektromos kábeleket is meglátja. Vagy legalábbis merre is futnak a falban, de ami még fontosabb merre tartanak. A föld alá, vagyis a csatornarendszerbe. A városi építkezés egyik ismérve, hogy a rondának ható, oda nem illő dolgokat megpróbálják eldugni a szemek elől. Erre pedig a csatorna tökéletes hely.
Az ajtónálló még mindig az ajtó előtt áll, és most éppen egy limuzinból tessékel ki egy őszes férfit. Ki nagyon hasonlít Carmine "A Római" Falcone-ra. Persze csak ha láttatok róla már képet, vagy riportit a televízióban.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 3:42 pm

Ahogy megfigyeltem a terepet, észrevettem több fontos dolgot is. Az első például, hogy senki se vigyáz a tűzlétra környékére, de ezt nem volt nehéz kitalálni a másik a kábelek mozgása. Úgy tűnt, hogy nem lentről felfelé, hanem fentről lefele viszik az áramot. Egy pár percig még megfigyeltem, hogy biztos legyek a dolgomban utána megszólaltam.
-Oké, fejlemények. Lehet tévedek, de ahogy megnéztem ezeket a kábeleket... Szerintem a biztonsági központ a föld alatt van, mert kizárt, hogy bármi másnak ennyi energiára lenne szüksége, és a föld alá helyeznék.-Mondtam, majd vártam a visszajelzéseket.-Úgy tűnik, hogy nem lesz szükség az álruhás tervre, ha lejutok a csatornán keresztül, lehet, hogy nektek már csak be kell osonni.-Mondtam eltűnődve, de közben vártam az ötleteiket, még nem kezdtem el a saját kis tervem, még a végén valami hülyeséget csinálok amire ők még figyelmeztethetnek.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 03, 2012 6:23 pm

//köszönöm Smile))).....olvadozok..:DD//

[Ohh...milyen egoista beképzelt alaknak tűnik....fujj...azthiszi mindenkit csak úgy megkaphat....jajj pezsgő??....hát na jó iszom egyet....csak nem árthat....érdekes ahogyan a nevem dícséri....valószínüleg még nem halotta ezt a nevet..mert akkor nem mondana ilyenket...ha tudná hogy egy olyan nőről kaptam a nevem akinek 100 kígyó tegerőzik a hajába...]

-Jajj...maga olyan rendes.....kérek egyet...

[ekkor belép a terembe egy nagyon híres személy akit én is sokszor láttam már...persze mindig belebotlottam politikai ügyeim során...nem rossz fej pasas....de ö is egy kicsit ego.....odamegyek köszönök neki...elvégre itt mindenkinek köszönni kell és behízelegni....]

-Elnézést Bruce.....most oda kell mennem ahhoz az úrhoz...köszöntöm mert már régóta nem találkoztunk és jó barátok vagyunk...[csak vegye be ezt a hazugságot...]
Ön ismeri az urat?
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 03, 2012 8:58 pm

Nem igazán találok semmilyen jobb helyet, ahonnan nagyobb eséllyel átugorhatnék. Bár Cybergyík szerint senki sincs odalent, simán átsétálhatok. Aha... na, ezt már cinkesnek érzem. Először feljövök, majd mikor rájövök, hogy kitörhetem a nyakam, mászhatok le. Hurrá. Hjaj, ilyenkor de bénának érzem magam... Na, de inkább legyek ciki, mint palacsinta. Sóhajtok egyet, majd benyögök egy "oké"-t a kommunikátorba, majd elindulok a tűzlétrához.
- Jól hangzik, csináld. Kell valamilyen segítsé... - kérdezem, de félbeszakít egy limuzin, amiből asszem Carmine Falcone száll ki. Eddig nem is volt itt? Vajon hol volt? Azt hittem, már a buli elejétől itt lebzsel. Hüm... - Srácok, nem tom, észrevettétek-e, de most jött meg Falcone.
Ahogy ezt kimondom, eszembe jut valami. Újra az épületet kezdem el nézni.
- Talán valamelyik erkélyen keresztül be tudnék jutni, s akkor nem kellene lemennem a tűzlétrához - kezdem el méregetni a távolságokat. - Mit szóltok?
Ha az is nyaktörő mutatvány lenne, mint a tűzlétra megcélzása vagy a többiek nem helyeslik, akkor lemászok a létrán és megyek a Cybergyík által mondott helyre.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 05, 2012 9:06 pm

Védelmező a sötétben megbújva hallgatta és figyelte az eseményeket, hiszen az ő szerepe az áramellátás megbabrálása után válik fontossá. Ekkor Cybergyík egy érdekes infót ad át a csapatnak, a biztonsági szoba a föld alatt van, ami sokkal bajosabb, mint ahogy először gondolták.
- Az nem valami jó, nehezebb a kijutás, pláne észrevétlenül. - Gondolkozott hangosan Brian, mikor jött a következő aggasztó fejlemény, még pedig Falcone érkezése.
- Ez még nagyobb gondot jelent. Innentől meg fogják kettőzni az őrséget, remélhetőleg az öreg nem a kis irodájába kívánja tölteni az estét. - Mondta a férfi, majd a hallottakat figyelembe véve próbált új tervet kifundálni.
- Rendben, Sárkány akkor az erkélyen bejut, én pedig megyek Cybergyíkkal a csatornán keresztül. Mivel én nem tudok felugrálni az erkélyre, nem igen vagyok ugrabugra alkat, kedves hüllőnket segítem a biztonsági teremben, hiszen nagyobb ott az őrség, mint Falcone irodájában. Valószínűleg. - Magyarázta Védelmező, majd megvárja a többiek véleményét, ha szerintük Briannak jobb dolga lenne máshol, megvitatják a dolgot.


//Off: VM igazad volt, egy oldallal visszább lapoztam olvasáskor, azt hittem te jössz. Smile//
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 3:12 pm

//Nekem mindig igazam van, admin vagyok ezt már tudhatnád.//

Bruce ránéz az éppen érkező gyártulajdonosra, és elmosolyodik. Valami pajkosság villan meg a szemében, ami meglepő dologra készteti. Talán nem téged, de hogy a körülöttetek állókat igen az teljesen biztos. Mikor ellépsz tőle, lágyan megragadja kezedet...
- Ó drágám, ne siessen annyira. Az első táncot kénytelen lesz nekem adni. - és közel húzz magához. A testetek összeér, és máris úgy ragad meg téged, hogy csak egy lépés van hátra, és máris a táncparketten lehettek. - Medusa hallja a zenét, hív minket. - Szemeidbe néz, mélyfekete sötét, akár az éjben. El tudnál merülni bennük, akár órákra is.
Falcone kúria - Page 8 Wayne
Eközben Sárkány kiszúrja a legmegfelelőbb erkélyt. Elég széles, és nincs is közvetlen felette még egy, hogy betörhesse rajta a fejét. Csak célozni kell rendesen az ugrást, és ha nem jön közbe semmi, akkor még el sem sikerül törni egyetlen egy végtagodat sem ezen a pár tucat méteren. De csak a hősön áll, hogy megkockáztassa szerencséjét, vagy a biztosra megy, ami talán több veszélyt tartogat, mint megoldást.
Lent pedig két társa meglátja az utat, mely a mélybe és a mocsokba vezet. Egy kívánatos csatornafedő az, amely meglepő de a csatornába visz. Végül pedig még látjátok mikor Carmine eltűnik a saját házában, több emberével együtt. A zene még mindig ugyanazzal a hangerővel száll felétek, és semmi sem utal rá, hogy bárki észrevett volna titeket.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 4:42 pm

Nézegetem az épületet, próbálom felmérni, melyik lenne a legideálisabb érkezési hely. Pár másodpercig nézegetem, majd kibökök egy egészen jó helyen lévő erkélyt. A távolság stimmel, szóval még nekifutni sem kell. Másik erkélybe úgy tűnik, nem verném be a buksimat, ez is oké. Úgy tűnik, minden klappol, mintha miattam rakták volna ide. Elégedetten bólintok magamnak egyet, majd hallom Védelmező tervét, ami ad egy plusz lökést az erkély melletti elhatározásomnak.
- Rendben van - mondom a kommunikátorba, s elkezdem becélozni az erkélyt. Nem hiszem, hogy bármi gond adódhat, haza is így szoktam menni álruhában, sőt Sarahhoz is, szóval gyakorlatom van. Igaz, az az erkély kicsit máshogy néz ki, az már rutinból megy, de most kicsit más. Mi van, beijedtem a saját ötletemtől? Ne már... Ez tök jó ötletnek tűnt, de most valahogy elszállt az önbizalmam. Talán mégis a tűzlétra kellene. Másszak még is le és szóljak a többieknek, hogy... Nem, asszem tudom már, mi aggaszt igazán. Az, hogy nem én leszek Cybergyíkkal, hanem Védelmező, s nincs sok gyakorlatom a lopakodásban. Ha tényleg ennyi a bajom, akkor akármelyik mellett döntenék, az utolsó pillanatban mindig megváltoztatnám az álláspontomat, s egész éjjel fel-le rohangálnék. De már eldöntöttem, hogy ez lesz, szóval maradok is itt. Bíznom kell magamban, s bizonyítanom is, hogy lehetek olyan, mint aki szeretnék.
Míg ezt megdumálom magamban, folyamatosan azt nézem, hogy kellene ugranom az épségben átjutáshoz. Végül felsóhajtok:
- Na hajrá - s elrugaszkodom, remélve a legjobbakat s kezeimmel felkészülök, hogy megkapaszkodjak bármiben, ha valamit elszámítottam volna.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 10:37 am

//Vegyük úgy, hogy csak a jószívemnek köszönhetően nem nehezítek a kalandotokon, de azért a határidőt, amit ti adtatok meg betarthatnátok.//

A trió úgy dönt ketté szakad. Egy időre mindenképpen. Míg Cybergyík Védelmezővel azt tanakodja merre is kellene megközelíteni a célpontot, addig Sárkány megteszi az első lépést. Akár csak ha a mátrix-ba lennél. Szugerálod magad, és nekirugaszkodsz. A röpted szép, az íved még gyönyörűbb, és a magasság miatt senki nem veszi észre a nyaktörő mutatványodat. Szerencsédre az utcai lámpák sora mélyen alattad vannak, így még csak a gyanú fénye sem vetül rád. Az erkély egyre közeledik, és csak most pillantod meg, amit eddig szabad szemmel nem is láthattál volna. A kis tér nem üres, egy gyönyörű fa kerekasztal, és körülötte antiknak tűnő székek vannak. A világ megáll körülötted, gyors fejszámolást végzel, és rájössz nincs semmi esélyed rá, hogy elkerüld a csúfos landolást. Pont az asztalra érkezel, ami a megnövekedett súly alatt csak egy nyikordulást tud kipréselni magából, utána pedig magába zuhan.
Az asztallap eldől te pedig egyenesen előre bukfencezel. Ha egy talajtorna gyakorlat közben lettél volna, tapsviharal fogadott volna a közönség, de így csak berobbansz az üvegajtón, szerencsédre nyitva volt, így nem törted be. Kicsapódik, téged pedig a szemközti fal fog meg. Nem éppen a leghősiesebb érkezés, de célt értél, igaz nem kis zaj árán. A szobában félhomály fogad, és forog akár egy ringlispir, ez mondjuk a zuhanás következménye. Még így kóvályogva is deja vu érzés fog el, mintha már jártál volna itt, vagy legalábbis nagyon hasonló helyen.A szoba falai tele vannak poszterekkel, és különféle fiúbandák félmeztelen képeivel. A hatalmas ágyon plüssállatok, és az egyetlen asztalnak mondható dolgon pedig egy rózsaszín házzal ellátott számítógép. Egy furcsa hátborzongató gondolat kezd agyad felé hasítani.
Eközben a mit sem sejtő háznép, csak a reflektorfénybe került párra figyel. Bruce Wayne újabb prédát szemelt ki magának, és ami a legfelháborítóbb mindenki szeme láttára. Csak int egyet, és a zenekar újabb darabját kezdi el repertoárjának, Amethysta pedig mint egy hercegnő forog a csábos férfiú karjai között.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 8:27 pm

//Bocsánat... Nem kaptam értesítést és elfelejtettem feljönni ránézni... Kicsit szétszórt vagyok manapság.//

Megláttam a csatorna fedőt, és közben hallgattam a többiek mondanivalóját. Hát úgy tűnt kész az új terv. Sárkány lesz a tolvaj, és mi fogjuk szétszedni a biztonsági rendszert. Nekem mindegy ameddig sikerül megcsinálni, bár a fiú ötletén elgondolkodtam.
-Öm... Lehet nem kellene...-Kezdtem bele, de eddigre már hallottam is az asztalba csapódást a mikrofonon keresztül.~Ez... Meg... Mi volt?~
-Nem érdekes...-Mondtam, miközben megközelítettem a lejáratot, és sóhajtottam.
-Na jó essünk túl rajta.-Mondtam, és felnyitottam a fedőt.-Siessünk, lehet máris kifutottunk az időből.-Mondtam Védelmezőnek aki remélhetőleg eddigre felzárkózott. Leugrottam a mélybe, megvártam, hogy ő is leérkezzen, majd körbe tekintettem. Ha nem volt semmilyen világítás, valószínűleg a telefonom adta fényforrást fogom kiaknázni, és az első dolgom, hogy a plafon és a falak találkozópontját nézzem át a kábelek után kutatva, hisz ha egyszer lejött akkor van nyoma itt is... Kivéve ha a falba építették, de erősen kétlem, mert akkor a háznál is ügyeltek volna erre az apróságra. Arra is gondoltam, hogy nagy valószínűséggel csak egy sarkot fogok látni, ajtóra semmi képen nem számítottam, épp ezért is örülök, hogy Védelmező velem van, a karja biztos át tudja ütni a válasz falat ha erre szükség lesz.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 9:35 pm

//Off: Elnézést a késésért!//

A férfi szó nélkül követi Cybergyíkot a csatornába, nem igen riasztja el a szag ami várja, már hozzá van szokva a koszos munkához. Ő most inkább eszesebbik társára hagyja az okoskodást, csendben követi őt, közben tekintetével pásztázza a területet, szemüvegének köszönhetően könnyen átlátja a csatorna sötét szegleteit is, miközben észreveszi, hogy a gyíkember, telefonjának segítségével próbál tájékozódni.
- Ne haragudj Gyíkarc, de a gyíkoknak nem jó a látások, és nem a nyelvükkel tájékozódnak? Bocsi, csak mióta társak vagyunk utána néztem mit bírnak a gyíkszerű hüllők. - Jegyezte meg a férfi, miközben Sárkány bemutatkozott a rezidencia egyik szobájának eléggé hangosan. Védelmező arcán egy gúnyos vigyor jelent meg, de nem szólt semmit. Valamit biztos jól csinált a hős, ha már a Médiában szerepelt, és elismert bűnüldöző, így nem szólja le a srácot.
- Biztos vagy a dolgodban, jó irányba haladunk? - Kérdezte Brian, s bár tudta, hogy hüllő cimborája nagy tudással rendelkezik, valamiért mégsem bízott képességeiben. Jobban mondva, még nem bízik meg benne...pár hónapja ismeri csak, ha nem muszáj, az életét nem adná a csapat egyik tagjának sem a kezébe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
7 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: