DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
SzerzőÜzenet
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 12:56 pm

Szerencsére semmi sem gátolja a liftaknába való közlekedést, így csak tőlem függ, milyen gyorsan is haladok. A fal mentén viszonylag elég kapaszkodó van a mászáshoz, de ezt túl lassúnak találtam, ezért inkább kisebb és nagyobb ugrásokkal haladok - plusz még a gravitáció is most jó felé vonz. Hogy mennyi szintet kell menjek, az már bajos kérdés, ugyanis fogalmam sincs, mennyit mentek az előttem lévők, de ha lefelé vették az irányt, akkor bizonyára a földszintig meg sem állnak. Ezt a kérdést gyorsan le is tudtam.
Ekkor kaptam észbe, hogy a ruhámba minden bizonnyal mikrofon is van, és nem csak én hallhatom társaimat, hanem ők is engem. De hol lehet aktiválni, vagy nem is kell? Csak úgy derülhet ki, ha mondok valamit, szóval megszólalok:
- Itt Felicia, mondjátok, merre menjek, jelenleg nincs akadály előttem.
Nem várom tétlenül a választ, lefelé haladok közben, remélve, hogy jó irányba tartok.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 3:29 pm

//Nyugodtan hívd fülnek, attól még hogy nincsen fülkagyló még ugyanúgy létezik a szerv Very Happy //

Épp, hogy kijutottam, máris hallhattam ahogy követnek. Úgy tűnik a poroltó nem volt elég erős, hogy kiüsse ellenfelem. Egy pillanat alatt megfordultam, és szembe találtam magam a nővel, aki a páncélban volt. Nem volt túl jó állapotban, de ahhoz még volt elég ereje, hogy rám támadjon, és nekem sem volt más választásom. Úgy tűnik nem számolt a reflexeimmel, mert nagyon közvetlenül intézte felém a csapást. Arra gondoltam talán túl fáradt volt, hogy egy rendes stratégiát kidolgozzon, így a támadás elől egyszerűen félre hajoltam, majd megpróbáltam megragadni a csuklóját, és a saját lendületét felhasználva átvetni őt a vállamon, majd a földhöz vágni. Elviekben a becsapódásnak elégnek kéne lennie, hogy kiüsse, de a páncél valószínűleg ettől megvédi, mindenesetre reménykedtem, hogy a becsapódás egy kicsit elkábítja, és bevihetem az utolsó ütést. Megpróbáltam eltávolítani a maszk maradékát, ami még fedte az arcát, majd egy erőteljes fejeléssel próbáltam végleg a betonhoz szögelni a nőt. Ha netán nem sikerülne a támadás sorozatom, akkor igyekszem kivédeni az esetleges ellentámadásokat, a reflexeim és a farkam segítségével, amíg nyitást nem látok, amin keresztül támadhatok.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeVas. Május 06, 2012 10:50 am

[hmm...az üzlet tehát kész.....bnem is rossz remélem sikerűl....]

-Köszönöm kedveském.....remélem sikerűl a kis tervünk ...megteszek minden tőlem telhetőt de remélem állja majd a szavát...

[s ekkor mélyen a szemébe nézek.....és remélem igen válasz jön ki a torkán nem valamlyen hülyeség aminek se füle se farka....s kezet nyujtok neki..]
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 10:10 am

//Az fül kagyló, és nem fül. MW hát neked köszönheti mindenki... //

A kis konvoj két forduló után egy igen csak tetszetős lépcsősorhoz jut. Fent már friss levegő száll be, felfrissítve a levegőt, és a kijutás reményével kecsegtetve. Lassan felcsoszogtok, és egy garázsba juttok, a garázsban két igen csak luxuskocsinak tűnő fekete, lesötétített ablakú jármű vár rátok. Mellettük még pár napszemüveges fegyveres.
- Tudja Medusa akkor megegyeztünk. A támogatásomat megkapja, és örülök neki, hogy végre egy ilyen személlyel találkozhattam. Üdvözlöm, és sikeres üzletet kívánok mindkettőnknek. - Mondja majd beszáll a kocsiba. Egy szó nélkül rácsukódik az ajtó, és eltűnik a szemeid elől. A másik kocsi ajtaja előtted nyílik ki, és a legnagyobb kényelemben helyeznek téged, míg elvisznek haza. Ez az éjszaka végül sikeresnek mondható, sokan szenvedtek, és még jól is jöttél ki belőle.
Cardas liftaknán keresztül haladsz lefelé, a képességeidnek köszönhetően veszed észre hogy az egyik ajtóban férfi társaid várnak éppen. A találkozás örömteli hát még az, hogy a házat a legkönnyebb úton haladtok el. Csak egy kábelt fektetnek le két épület között, és azon átmászva már ki is juttok a pokolból. Csak még annyit hallotok, vezetőtök szájából.
- Küldetés lefújva, mindenki menjen a bázisra. - Ezzel ti pedig már a város épületeinek tetején ugrálva közelítetek keleti oldal felé.
Cybergyík reflexei pattanásig feszülnek, karjaid kicsapnak, és csak egy milliméternyire téveszted el, de nem mert sikeres a támadás. CyCa az utolsó előtti pillanatban hátrál meg. A karimait összehúzza, és csak mered a levegőbe egy pillanatig.
- Úgy néz ki ezt elhalasztjuk. Legalábbis egy időre. - Meglepetésedre azaz egy szem, ami kilátszik a sisakból kacsint egyet, és után hallod ahogy a hidraulikák beindulnak, és két több méteres ugrással eltűnik a szemeid elől. Úgy látszik nyertél. A találkozó pontra indultok, ahol már a denevér vár titeket.
Védelmező mindenre felkészülve keresi a biztonsági szobát, amit meg is talál. Ám nem olyan formában, amire várt. Úgy látszik a Tolvajok Fejedelme sem szerette volna, ha emlékeznek az arcukra, így CyCa felrobbantotta az egészet. Emberi testeket nem látsz, inkább csak a gépek tönkretételére ment rá, és nem az emberek elpusztítására. Így a lyukon keresztül, amin bejöttek ki is jut a város védelmezője, balsejtelmek kereszttüzében.
Végül Sárkány, ki nadrágjában tartja az egész küldetés sikerét, és csak a szerencséjének köszönhetői, hogy egy csinos lány is kézbe veszi. A csók elcsattan, körülötted megfordul a világ. Nem várt érzelmek járják át a testedet, és mintha csak a csillagok vetülnének szemeid elé. Gyönyörű a látvány, csak a hasító fájdalom ront egy kicsit a helyzeten.
//az Alfa Csapat elbukta a küldetést. Akkor higgy nőnek, mikor ló legel a sírján//
A serpenyő a csók pillanatában megindul, és tökéletesen maszkon találja a hőst. Az meghazudtolva igazságosztókat, eszméletlenül hull a földre. Feje kemény szerencséjére, mert többször is koppan. Először a falon, majd a padlón. Így már azt sem érzi, ahogy Kitriana nadrágjában nyúl, és gyakorlott mozdulattal megszabadítja kis könyvecskéjétől, majd a szájra, melyből nyálcsík csordogál, ad egy érzelmes csókot, és azt súgja.
- Köszönöm az estét... - az ablak felé lép, és eltűnik az éjszakában. Sárkány nem tudja mennyi ideig volt eszméletlen, de szerencséjére senki sem talált rá. Magát szidva ugrik ki az ablakon, és találkozik a már türelmetlenkedő társaival. Batman már ott várja őket, és mielőtt még kifújhatnátok magatokat, újabb megelőző küldetést ad nektek. Így folytatódnak a pokol megfékezésére tett küzdelmek.


Kaland véget ért. Epilóguskövetkezik.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
14 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: