DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Anglo Irish Bank I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Anglo Irish Bank I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Anglo Irish Bank I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Anglo Irish Bank I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Anglo Irish Bank I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Anglo Irish Bank I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Anglo Irish Bank I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Anglo Irish Bank I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Anglo Irish Bank I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Anglo Irish Bank I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Anglo Irish Bank

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 3:09 pm

Anglo Irish Bank Oh1i5v

Alig ötven éve költözött át a szigetországról a vállalt, és máris több fiókkal rendelkezik Amerika több államában is. Legnagyobb profittermelő tevékenysége a devizakereskedelem, szerencséjére nem hatott rá az ír bankválság, ezért meglepően könnyen tudott elhelyezkedni az újvilágban.
Az épület több, mint harminc emeletes, és csak az első két szinte van megnyitva a mindennapi embereknek. A felsőbb szinteken találhatók meg az irodák, ahol a szorgos munkások termelik a sok milliárdot évente. Egyedül a bank dolgozói tudják mekkora felelősség is van ilyen kis emberek kezében.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 3:21 pm

//Alix O'Flanagan kaland kezdő reagálása.//

Újabb nap, újabb munka. Reggel elintézted a szokásos dolgaidat, és már robogsz is a bankod felé, nehogy elkéss. Ezt az írek elég komolyan veszik, és mivel te is az vagy, így nem is fordulhat elő veled ...még egyszer.
A magasvasút most rekordidőt futott, így még van öt perced nyolc előtt. Járásodat lassítod, és kényelmes léptekben közelíted meg az robusztus épületet. A bejáratnál meglátod munkatársnődet Angelikát. Éppen egy meglepően jóképű férfiúval belsőséges kapcsolatukat mélyítik el, egy szélvédett sarokban.
Senki sem figyel rájuk, legalábbis senki sem tesz úgy mintha érdekelné őket. Így most ott állsz az intézmény előtt és csak rajtad múlik, hogy felmész-e a nehezen megszerzett harmincharmadik emeletedre, és újra csatába szállj a sok vérszívóval, akit munkatársnak merik nevezni magukat.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 5:06 pm

Lassan, nem túl gyors léptekkel haladtam a hatalmas irodaépület felé. Iszonyatosan fáradt voltam, legszívesebben elbújtam volna anyám, Wyn és mások elől is, de nem tudtam mit tenni. Imádtam a munkámat, így most is, mint minden nap bejöttem.
A hatalmas épül előtt Angelika-t pillantottam egy férfival. ~ Régen mi is pont ezt csináltuk Paul-al...~ Gondolkodtam magamban, és bevillantak a képek. Mély levegőt vettem, majd elindultam tovább a bejárat felé. Mikor Angelika-ékoz értem, egy pillanatig elgondolkodtam, hogy köszönjek? Ne köszönjek?
- Jó reggelt!- Szalad ki azért gyorsan a számon, még mielőtt beléptem volna az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 2:09 pm

Az ajtón belépve a szokásos látvány tárul eléd. A hatalmas üveglapok, a rávetített emblémák, amik annyira gyorsan váltakoznak, csoda hogy az emberek, még nem kaptak epilepsziát miatta. Az emberek már sorban állnak, mint minden nap be kell csekkolnotok. Nem léphet be ide akárki. Már éppen sorra kerülsz mikor az hősszerelmes Angelika utolér, és lihegve ő is behelyezi a kártyáját a megfelelő lyukba. Együtt léptek be a liftbe.
- Bocs hogy az előbb nem köszöntem, de valami volt a számon. - Teszi hozzá kajánul, és arcpirítóan szemtelenül. - Láttad milyen feneke van Mike-nak? Bárcsak magammal hozhattam volna! - A megnevezés elég furcsa, mert legjobb tudomásod szerint a munkatársnőd férjét Ben-nek hívják. A szemeddel kijelzőre pillantva, még láthatod, hogy félúton is alig vagytok.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 6:06 pm

Idegesen toporzékoltam a sorban. ~ Nem hiszem el, hogy ez ilyen lassan megy..~ Morogtam magamban, majd mikor én jöttem hirtelen Angelika termett mellettem, és utánam csekkolt be azonnal. Mit sem törődve vele a liftbe léptem. Az ajtó lassan becsukódott, majd elindultunk felfele.
Néhány másodpercnyi csend után a nő mosolyogva vetette oda azokat a dolgait, amire én egyáltalán nem voltam kíváncsi. Az utolsó megjegyzésén eléggé kiakadtam.
- Angelika, ide figyelj! Engem nem érdekel, hogy munka előtt vagy után kivel, mit és hol csinálsz, de ha belépsz ide, elvárom, hogy felnőtt nőként viselkedj. Nem vagy már tizenéves kamasz, aki a barátnőjével pletykálja ki, hogy milyen a segge a pasijának.- Förmedtem rá, majd elhallgattam és a kijelzőre pillantottam. Nagyon-nagyon lassan igyekeztünk felfele.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 10:52 pm

Angelika nem nézi túl jó szemmel a kioktatást. Csak a szemét forgatja, és látványosan gondolkodni kezd. Az ujját a szájához érinti, kisvártatva elkezd kacagni, azon a csengő hangján. Amikor abbahagyja, csak oldalba bök játékosan a könyökével.
- Jajj, de milyen vagy! Egy kis szórakozás kell az életbe ezt neked is kell tudnod. - Mosolyog továbbra is töretlenül. Semmit sem veszített jókedvéből, mintha csak nem is Gotham City-ben élne. A lift már csak az utolsó métereket teszi meg, de még mindig nem szándékozik kinyitni ajtajait. A többiek a liftben egy szót sem mernek szólni, két ilyen különböző természetű nő mellet, elbújhat egy falka férfi is.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 4:59 pm

Idegesen ökölbe szorítottam a kezemet, majd csendben hallgattam a visszaszólását.
- Igen, kell a szórakozás. És mi van a vőlegényeddel, Ben-nel? Ben ugye?- Kérdeztem vissza egy gonosz mosollyal ajkaimon, majd körbepillantottam. Láttam, hogy senki nemigazán mer megszólalni, már levegőt is alig vettek. Mély levegőt vettem, majd kifújtam. Egy picivel jobban éreztem magamat, nem voltam már annyira ideges. A kijelző számait figyeltem, ahogy egyre lassabban és lassabban peregnek és hogy nemsokára felérek az irodámba.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 2:30 pm

Szerencsédre felértek a megfelelő emeletre, de még annyi idő eltelik, hogy válasz ne maradjon el. Angelika lép ki előbb a liftből, és még visszafordulva annyit mond neked.
- Ben Ben, ő a férjem. - Mutatja fel az ujján lévő gyűrűt. - Te is tudod, mit ér az élet egy kis izgalom nélkül. Ugye Jack. - Kacsint rá kihívóan a mögötted lévő férfira, aki szintén az osztályotokon dolgozik. Ezzel kacagva elszökdel az asztala felé, ami örömödre elég messze van a tiédtől. Az emberek fele lökdösődve ront ki a liftből, mivel már semmilyen műsort nem várhatnak, és a munka is vár rájuk.
Itt vagy az átkos harmincharmadik emelet, életed megrontója. Idegeid kikészítője. Itt vagy te az egyik fogaskerék a nagy gépezetben, mégis úgy érzed, hogy sokkal többet kell dolgoznod, mint másnak. A főnökkel nincs gondod, igaz havonta egyszer ha bejön az irodába. Így csak a "jobb keze" Mr. Schulcz az aki megkeseríti mindenki életét. A legrosszabb az, hogy az asztalod a legközelebb van hozzá, így neked kell jó pofiznod egész nap vele a legtöbbet. Úgy kezel, mintha a személyi titkárnője lennél, és rád sóz minden munkáját, miközben ő a furcsa vendégeit szórakoztatja.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 10:27 pm

Miután a lift megérkezett az emeletre gyorsan kiléptem és mit sem törődve Angelika megjegyzésével gyorsan az asztalomhoz telepedtem. Gyors mozdulattal dobtam le a táskámat a székembe, majd benyomtam a gépemet, s míg az töltődött levettem a kosztüm felsőmet, és felakasztottam a fogasra. Óvatosan bepillantottam, hogy Mr. Schulcz megérkezett-e már, de nem láttam semmit.
Kicsit higgadtabban lépkedtem el a kávéfőzőig, betettem egy adagot, majd miután lefőtt öntöttem magamnak és visszasétáltam az asztalomhoz. Leültem a székembe, majd kényelmesen hátradőltem és kezemet az egérre csúsztatva néztem meg az árfolyamokat. Igazából nagyon nem izgatott, hogy mi történik az árfolyamokkal, csak úgy csináltam, mint ha..
Belekortyoltam a bögrémbe, majd lehunytam a szemeimet és élveztem, ahogy a kávé szétáramlik az ereimben. Most jólesett, főleg azok után, hogy otthon megint csak nem volt tej...
Tekintetem ismét a képernyőre szegeztem és csak lestem a történéseket.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 3:47 pm

A munka csak telik te pedig szinte legépeled mind a tíz körmödet. Sajnos a papírhalmok csak nőnek és nőnek az asztalodon. A tíz órát már elütötte az óra, és a főnöknek még semmi nyoma. A szokás szerint te csinálod ilyenkor meg az ő munkáját is, még ha nem is a te dolgod lenne.
Fél tizenegyre jár az idő, mikor betoppan Mr. Schulcz. Egy pöffeszkedő pápa méltóságával lép be. Végigmegy az asztalsorok között, és egy "Reggelt emberek"-kel köszönti a beosztottjait. végül odaér hozzád, és odaveti.
- Reggelt Alix. Örülök, hogy dolgozni látom. Senkit se engedjen be az irodába, nem vagyok itt senkinek. Kivéve Mimy kisasszonynak. Nem sokára ideér. Azonnal vezesse be hozzám. - És mielőtt még bármit szólhatnál. Csendesítőleg felemeli a kezét, és berobog az irodájába.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 6:18 pm

Lassan nekiálltam a munkámnak, ami csak egyre jobban nőtt és nőtt. Az óra fél tizenegyet ütött, mikor meghallottam Mr. Schulcz reggeli köszönését. ~ Reggelt, fél tizenegykor.. ~ Morogtam magamban, majd mikor odaért az asztalomhoz rá pillantottam. Végighallgattam a mondandóját, s mikor meg akartam szólalni becsukta az ajtaját.
- Hát ezt nem hiszem el..- Dörmögtem az orrom alatt, majd felálltam és töltöttem magamnak még egy bögre kávét. Lassan visszacammogtam az asztalomhoz és tovább kezdtem ütögetni a billentyűket, amik hangosan csattantak egy-egy lenyomás után.
Pár pillanatra megálltam és előkotortam a telefonomat, hát ha Wyn vagy anyánk megint zargatott volna, de semmi. Hangos sóhajtással tettem el a készüléket s tovább folytattam.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 1:58 pm

A percek gyorsan peregnek, még ha a méreg belülről el is emészt. Láthatod az üvegfalon keresztül, ahogy a főnököd éppen a piperetükre előtt "szépítgeti" magát. Újra a pacsulijával foglalkozik, és már csukott ajtón keresztül is érződik az átható szaga. Csavarja az orrod, piszkosul.
Nem telik sok bele, a főnök a reluxát elhúzza, hogy senki ne láthasson be. Ekkor érkezik meg a vendég.A szoknyája olyan rövid, hogy még övnek is alig menne el. A magassarkúja legalább tíz centi, és felül is éppen, hogy csak nem átlátszó nejlonzacskót hord. Senkire se figyelve odakopog az irodához, és a főnök azonnal ki is nyitja az ajtót. Míg a "hölgy" betipeg, még annyit odavetnek neked.
- Senkinek sem vagyok itt! -
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 4:59 pm

Ismét nekiláttam a dolgomnak. Nem különösebben érdekelt, hogy a főnököm mit csinál, a munkaideje alatt. Sőt egyáltalán nem is érdekelt.
Mikor egy pillanatra benéztem az irodájába láttam, hogy egy kis tükröt tart maga elé és úgy szépítkezett. Elfogott a hányinger, mikor elhúzta a reluxát, hogy véletlenül se lássak be. ~ Ez a vén szenilis bolond, mitől fél? Hogy elárulom a kedves nejének, hogy egy l*tyóval kufircol a munkahelyén? ~ Elmosolyodtam, majd felpillantottam és megláttam Mimy kisasszonyt, aki - mint az látható volt - tudta, hogy várnak rá bent. Mikor az ajtó kinyílt és a lány belépett Mr. Schulcz kidugta a fejét, és egy utolsó "senkinek nem vagyok itt" után el is tűnt. Hatalmas sóhaj szalad ki belőlem, majd felálltam és kipillantottam az ablakon.
- Úgy látszik valakinek legalább az íróasztalon sikere van..- Dörmögtem az orrom alatt, majd orrnyergemhez nyúltam és finoman megmasszíroztam.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 7:39 pm

A munkád folytatod, és néha a főnök irodája felé nézel, mikor valami szokatlan mozgást veszel észre az árnyékoknál. Egy fél óra is eltelik a főnök beteges játékával, és a megpróbálással, hogy a munkába temetkezz. A papírhalmok fogynak, ugyanúgy az erőd is.
A munkahelyetek legalább jó. A társaság is kedves, egy-két kilengő alakon kívül. A munka zaján kívül, valami más is kihallatszik. A lift pengése az. Az ajtó lassan kinyílik, és egy zöld ballonkabátos férfi lép be rajta. Csak te látod, ahogy kezében őskori lámpást tart, és a vállán egy szőrös förmedvény csücsül. Az arca elé húzza egy világháború béli gázmaszkot, és teli torokból ordítani kezd.
Anglo Irish Bank Tumblr_lolbomRzhE1qikap1o1_400
- Angelika!!!!! Angelika!!! Merre vagy???? - A hangja érces, és férfihez mérten magas. Dühtől, és haragtól átitatott hangja, egyszerre félelmet keltő és meglepő. Nem tűnik veszélyesnek a fickó, de azt is tudod hogy az irodai szinteken egyetlen egy biztonsági őr sincs.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 11:01 pm

Lassan folytattam a munkát. Bár nagyon nem volt hozzá kedvem. Gondolataim időnként a főnököm ablakára siklott, az árnyékokra, melyek bent mozogtak. Nagyjából fél órán keresztül próbáltam magam rászánni, hogy megnézzem a napi zárásokat. Néha-néha a szemem sarkából megpillantottam pár lézengő embert -többségében férfit-, akik szorosan töltögették a kávés bögréiket. Ez apró mosolyt csalt az arcomra, majd tovább kezdtem nyálazni a papírokat.
Nemsokára a lift pengett, majd egy maszkos férfi lépett ki a fülkéből egy patkánnyal a vállán. Valamiféle lámpás volt a kezében, de nemigazán tudtam, hogy mikori lehet. Mikor Angelika nevét kezdte ordibálni felálltam az asztalomtól, majd odaballagtam hozzá.
- Elnézést uram. Segíthetek?- Kérdeztem kicsit mogorván. Nemigen szerettem volna, ha a főnök kijön, hogy mi folyik itt. Egy kicsit sem féltem a férfitól. ~ A hangjából ítélve nem lehet valami félelmetes, bár ki tudja.. ~ Közben gyorsan végig gondoltam, hogy a közeli emeleten és ezen sincs biztonsági őr, így ha valami történne nem tudtam mit kéne tennem.
Visszatértem a valóságba, majd a férfira mértem egy komoly pillantást. Az a patkányszerű valami nem tetszett a vállán, de hát amíg nem bánt én se bántom őt....talán.
- Kérem, biztosan meg tudjuk vitatni a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 11:33 pm

A férfi haragvó tekintete még a maszkján keresztül is látszik. Úgy néz ki több ellenséget szerzett a munkatársnőd, mint sejti. Az első mondatodat még végighallgatja, de még így is hatalmas önuralomról tesz tanúbizonyságot. Keze ökölbe szorul, és egy frappáns válaszon gondolkodik, vagy legalábbis neked úgy tűnik mintha gondolkodna. A redőzött homloka erről tanúskodik.
Ekkor a te gondolataid már a munka körül forognak, és a főnöködtől való tartásodon. Így nem veszed észre időben a lesújtó öklöt. A kesztyűs kés az orrodon talál el. Te pedig hallod, ahogy hangos reccsenés követően elindul az orrod vére. A földre ülsz a hirtelen behatástól, és csak fél füllel hallod.
- Igen! Tűnj az utamból! - Szól kicsit neveletlenül, mert hát tegezni nem etikus ilyen korai ismertségnél. Ezzel már nem is törődik veled, csak tovább ordibál. A munkatársnőd nevét kiabálja, akit már jó rég óta nem láttál. Legalábbis a sipítozó hangját, amin folyamatosan csacsogni szokott.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 1:04 pm

~ Ennyit arról, hogy nem árt egy kis szórakozás.. ~ Jutott eszembe, míg a férfit méregettem. Mikor éppen megint rá figyelnék hirtelen egy ököl villant be a képbe, majd csak arra eszméltem, hogy a földre huppanok és az orromból vér folyik, valamint, hogy iszonyatosan fáj. Láttam, hogy egypár ember ide-ide pillant, de egyik se állt fel, hogy kijjebb terelje a férfit. Alig hallottam, hogy mit mond, mikor tovább ment. A vér, ami az orromból folyt eláztatta a blúzomat és a kosztümömet. Idegesen keltem fel a padlóról. Gyors megoldásként letéptem egy kisebb részt a szoknyámból, és azt fogtam oda, hogy ne vérezzek össze mindent. A férfi után iramodtam, majd egy határozott mozdulattal megfogtam a vállát és a falnak nyomtam. Egy jól kimért rúgással vettem célba férfiasságát. Minden erőmet bele adtam. Láttam, hogy a férfi arca fájdalmasan eltorzul.
- Ide figyeljen! Ez egy bank, méghozzá a deviza részleg. Ha Angelika-bal valami baja van, azt vagy intézzék meg az irodájában, vagy otthon, engem nem érdekel, de ha még egyszer kezet emel itt bárkire, legyen az nő, vagy férfi, én magam dobom ki az ablakon.- Fenyegettem meg komoly hangon. Iszonyatosan fáj, hogy bevert, de próbáltam nem adni az ártatlan kislányt.
- Most pedig tűnjön innen.- Löktem a lift fele.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 3:01 pm

//Kérlek ne jelents ki semmit. A dolgokat csak megpróbálhatod, vagy reménykedhetsz a sikerükben. Nem tudhatod mi lesz a következménye a cselekedeteidnek. Te csak a saját karakteredet irányíthatod. Ezt tartsd észben.//

Amikor megragadod a vállát, és megpróbálnád magad felé fordítani, nem úgy sül el a dolog, mint ahogy várod. A férfi fordulás közben olyan visszakezes pofonnal fogadja a merész tettedet, hogy csak csillagokat látod, ahogy az orrod még jobban eldeformálódik, és újra a földre kerülsz. A látásod a fájdalomtól homályos, és csak félig vagy tudatában mi is történik körülötted. A férfi feléd hajol, de nem bánt többet, legalábbis még.
- Én vagyok A Patkányfogó! Senki sem packázhat A Patkányfogóval! - Ordítja továbbra is. A feje elfordul, és a főnök irodája felé néz. Állati hangok törnek fel a torkából, és a dühe most érhette le a csúcspontját. - Ezért most megdöglesz te r*banc! Gyertek elő katonáim, társaim a bajban! - Ekkor a falak és a mennyezet megmozdul. Legalábbis úgy néz ki mintha élne. Az álmennyezetből szőrös, szürke, megtermett patkányok kezdenek el potyogni a padlóra. A szellőzőnyílásokon, az ajtókon, a lépcsőn, és minden kis járaton hasonló rémségek jelennek meg. Egy irányba tartanak, Mr. Schulcz irodájába. Az enyelgő pár a célpontjuk. A szőrös folyam átcsap még feletted is. Fogak marnak a húsodba, és karmok kaparják a bőrödet. Mégsem történik nagyobb kár benned, nem te vagy a célpont, még.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 5:28 pm

A terveim nem úgy sültek el mint szerettem volna. Ismét kaptam egyet pofont, és a földre estem. Az orrom egyre jobban fájt és már olyan szinten, hogy könnyeztem. Egy ideig a földön feküdtem, majd mikor a semmiből hatalmas, szőrös patkányok kezdtek az irodába szivárogni nagy nehezen felkeltem.
- Még is mi a fenéket képzel?- Üvöltök a férfira. Az ha megáll keményen állba verem. Ideges voltam, hogy ezt tette velem. Igazság szerint nagyon szívesen vonultam volna vissza az íróasztalom mögé, de ezek után nem tehettem..
Kezemet megindítom az álla felé, hát ha sikerül akkora erejű ütést bemérnem neki, hogy legalább egy picikét megtántorodik. ~ Alix, inkább rohanj segítségért... ~ Üvöltötte egy hang a fejemben. Láttam, ahogy a patkányok egyre többen és többen lesznek...kirázott tőlük a hideg.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 6:40 pm

Körülbelül most szabadult el a pokol. Az emberek a sok szőrös állat láttán elkezdtek pánikolni, és sikoltozni. Az egyik munkatársuk vérben úszó ábrázata csak növelte a félelmüket. Az esztelen menekülés nem volt megoldható, mert a rettegést tárgyát képező patkányok pont a lift, és a lépcső felől áramlottak. Így csak szoronganak a kétszer kettes kis kockájukban, és rettegve nézik, ahogy a patkányokkal nem is törődve felállsz, és újra harcba indulsz.
Ekkorra már az ár a főnök irodája közelében hullámzik. A második "kopogtatásra" az üvegajtó betörik, és az aktust megszakítja a félelemmel teli sikolyok. Az elhúzott reluxák mögött csak az árnyékokat látod. Ahogy a prosti elkezd rohanni a sarok felé, és ahogy a főnök tehetetlenül nézi, ahogy a patkányok mindent ellepnek. Töménytelen mennyiségben másznak fel rá, és a fájdalom ittas sikoly szörnyű dolgokat feltételeztet. A patkányok élve kezdték el felfalni őket.
Ekkor lépsz oda a magát Patkányfogónak hívott férfihez. Már nem figyel rád, és ez lehet az oka, hogy sikerül bevinned egy csonttörő ütést. Sajnos a saját csontjaidat töröd el a maszkján. Akár ha acélból lett volna, sikerül eltörnöd a jobb kezeden a mutató, középső, gyűrűs ujjadat. Mindegyiket legalább két helyen. A férfi azért az ütéstől hátra tántorodik, még ha különösebben sérült nem is sikerült bevinned. Az események egymást követik, az egyik félőrült munkatársad meghúzhatta a tűzjelzőt, és a szörnyű vijjogás mellett még az víz is elkezd ömleni a tűzcsapokból. Patkányfogó csak néz és elégedetten mosolyog, még ha nem is látod. Már újra megütne, de valami leköti a figyelmét. Nem a főnököd és szajhájának sikolyai, hanem az ablakon kezd kinézni. Nem látod mi lehet az, de talán csak egy őrülttel van dolgod, és a belső démonai kergetik.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 3:41 pm

Mikor az ütésemet sikeresen bevittem azt hittem összeesik vagy valami...De ehelyett az én ujjaim törtek össze. Fájdalmasan felkiáltottam, majd mikor a tűzoltó rendszer is beindult végleg úgy döntöttem, hogy ez a mai nap már nem is lehet rosszabb, ám ekkora meghallottam a főnököm üvöltését az irodájából. A patkányok az ablakon keresztül másztak be az irodájába, amiből még mindig csak az árnyékokat tudtam kivenni.
A patkányokra ügyet sem vetve indultam hát el az ajtója felé. ha sikerül kinyitnom bemegyek és gondolkodva nézem, ahogy a patkányok lassan a húsába vájnak és rágni kezdik azt. Körbenéztem, majd megláttam egy tűzoltó készüléket... ~ Meg kellene próbálni.. ~ hangzott magamban a felismerés, hogy talán még sem találtam ki semmilyen hülye ötletet. Gyorsan a készülékért rohantam, majd leakasztottam a fogasról. Ha sikerült felráztam és egyenesen a főnökömet támadó undorító állatokra fújtam azt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 11:42 pm

//Nem tudom melyik ujjaddal nyomod a készülék karját, de jó ötlet volt.//

Fájdalommal nem törődve, küzdöd talpra magad, és próbálsz tenni a szörnyűségek ellen. A fájdalom ittas sikolyok, és az élve felfalás nem zavar. Azonnal a poroltóért mész. törött tagjaiddal, minden pillanat kín, de te csak az élet megmentésén fáradozol. A főnököd már ki sem látszik a szőrös hústömeg alól, mikor elkezded mentő akciódat. A hirtelen jött zuhé elkedvteleníti a rágcsálókat a további táplálkozástól, és visszavonulót fújnak. Mr. Schulcz már csak lélegezni tud a szinte félig lenyúzott bőre miatt.
Eközben csak arra leszel figyelmes, hogy újabb betörés történik. Itt most nem a liften érkezik a maszkos hanem az ablakon keresztül. A férfi bakanccsal előre érkezik a vastag üveglapnak, és szilánkok ezrei borítják be a patkányhordát.
Anglo Irish Bank Strikes_Green_Hornet_1
A vörös hajú idegen csak áll ott, és egy pillanatig nem mozdul. Akár még meditálhatna is, de az igazság az, hogy felméri a helyzetet.
- Még jó, hogy erre jártam. Úgy látszik te vagy itt a főkolompos. - Néz farkasszemet a két maszkos egymással. A Patkányfogónak nevezett nem szól egy szót sem, csak meredten nézi tovább az új jövevényt. A patkányok mozgása is megváltozik, nem zaklatnak senki mást tovább, csak összegyűlnek a "mesterük" körül.
- Most még van időd eltűnni. - Fenyegeti meg röviden.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 8:08 am

// Kösz //

Nagy fájdalmak közepette sikerült csak lenyomni a kart a készüléken. Mikor a patkányokra ráhullott a por, azonnal eliszkoltak. Mr. Schulcz az asztalnak dőlve állt előttem. Testéből szivárgott a vér, nem is kicsit. Iszonyatosan rossz volt rá nézni. ~ Alix, ha most nem hányod el magad, akkor soha... ~ Gondoltam magamban és próbáltam nem rosszul lenni..Az ujjaim és az orrom iszonyatosan fájt, már oly annyira, hogy könnyek folytak a szemeimből, de próbáltam erős lenni.
Pár pillanat múlva egy másik maszkos férfi rontott be az egyik ablakon. ~ Mi van ma emberek, maszka bál? Mert ha igen, akkor engem m@rhára nem figyelmeztetett senki.. ~ Gondoltam s mindvégig a két férfit figyeltem. A patkányok a "Patkányfogó" névre hallgató férfi köré gyűltek, mintha meg akarnák védeni.
- Mit akarnak itt?- Kérdeztem mit sem törődve azzal a fenyegető hanggal. Gondolkozni kezdtem, hogy mit csináljak annak érdekében, hogy kijussak az irodából a főnökömmel együtt. Ekkor döbbentem rá, hogy Mimy kisasszonynak hűlt helye sincsen. Kutató tekintettel pásztáztam az irodát, majd nagy nehezen az egyik sarokban meg is pillantottam a lányt. Igen, lányt. Alig ha lehetett volna idősebb, mint én. Egy sarokban kuporgott. Tekintetében nem tudtam olvasni. Idegesen néztem körül és kerestem azt a tárgyat, amivel sikerülne kiszabadulnom. Mr. Schulcz íróasztalára pillantottam. Gyors kutatást tartottam, majd megtaláltam a legjobb dolgot, amivel kijuthatok. ~ Próba szerencse... ~ Súgta egy hang. Szél sebesen nyúltam a levélbontóért, majd a két férfira szegeztem.
- Engedjenek el mindenkit, vagy rendezzék le máshol a nézeteltérésüket.- Kiabáltam nekik hangosan. A kést a bal kezemben tartottam és igyekeztem határozottnak tűnni, bár a bal kezem eléggé béna volt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:27 pm

AZ új maszkos jövevény meglepődve néz rád. Nem tudja eldönteni, hogy most mit is akarsz itt pontosan. Sajnos ezzel a vesztét okozod, igaz nem szándékosan.
- Azért jöttem, hogy megvédjem magukat ettől az őrülttől. Én vagyok szúnyog, a város védelmezője! Ezt a... - A monológja közepette rontanak rá a patkányok. Akár csak egy árhullám mindenét beteríti. A Patkányfogónak nevezett csak röhög, és szapulja ellenfelét, olyan szavakkal, amiket még leírni is szörnyű lenne. Ezért nem is teszem meg.
Szúnyog csapkod, és kapálózik, de nem nagyon bír a lények tömegével. Mikor halálra sújtja az egyiket, három másik mászik rá. A ruháján keresztül kezdik rágni magukat a rágcsálók, miközben gazdájuk csak gyönyörködik a jelenetben.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 10:57 pm

A férfi arcát tanulmányoztam, mikor a patkányok a földre terítették. A patkányfogó névre hallgató férfi, láthatólag nagyon jól szórakozott a másik férfin, aki mint hallható volt kevésbé szórakozott ennyire jól. Ijedten néztem körül, hogy mit tehetnék a patkányok ellen. Egy gyors ötletem támadt. ~ Nem Alix, ezt nem lesz jó.. ~ Motyogtam magamban, de csak azért is nekiláttam.
Ha sikerül átugranom a patkányok kupacát egyenesen a férfihoz lépek és a levélbontót a vállába szúrom. Ha sikerül megúsznom a patkányok támadását, a lányhoz sietek, aki a távolabbi sarokban kuporog. ~ Alexandra ez volt az életed leghülyébb ötlete.. ~ Szidtam magamat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anglo Irish Bank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anglo Irish Bank
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Gotham Nemzeti Bank
» Metropolis Kereskedelmi Bank

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Nyugati oldal-
Ugrás: