DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Anglo Irish Bank

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 12:30 pm

Szerencsédre a férfi nem tart fenyegetésnek, így a patkányszőnyegen keresztüljutsz. Egyik sem mar beléd, mert a Szúnyognak nevezettet figyelik. Még egy lépést teszel, csak hogy lendületbe hozd magad, majd teljes erődből, legalábbis az ép kezed teljes erejéből belevágod a vállába a késnek látszó tárgyat. Az csak éppen, hogy belemélyed a férfi húsába, de ez is elég hogy fájdalmas kiáltást engedjen ki a torkán. Legnagyobb sajnálatodra.
A patkányok a kiáltástól megvadulnak. A szeretett gazdájuk bajba került, meg kell védeniük mindentől. A több ezer patkány, ami az emeleten eddig csak sakkban tartotta az emberek, és megpróbálta felfalni Szúnyogot. Most tervet változtat, azonnal parancs nélkül minden mozgó lényt megtámadnak. Ebbe a kitételbe pedig te is beletartozol. A sikolyok újra felhangzanak a munkatársaid szájából. A patkányok felmásznak az emberekre és ahol csak érik őket marják, harapják, és próbálnak mindenkit élve felboncolni.
Rád egy tucatnyi patkány jut. Lábadba marnak, és kezdenek felfele mászni. A fejedet akarják elérni, és végezni veled a legrövidebb úton. A cselekedetednek jó hatása is volt. A patkányoknak több célpontja akadt, így Szúnyogra támadók mennyisége is megfogyatkozott.
Anglo Irish Bank - Page 2 Rrd_www.kepfeltoltes.hu_
Szúnyog megtörten feláll, és hörgő hangok kíséretében megrohanja az éppen támadni készülő Patkányfogót. Le akar sújtani a lámpájával rád, és csak éppen a hős közbelépése véd meg attól, hogy leüthessen. Ráugrik, és a földön hempergőzve folytatódik a csata.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 6:45 pm

Amikor a férfiba szúrtam a kést , a patkányok egy pillanatra megálltak, majd nekem támadtak. Éreztem, ahogy fogaikat a húsomba vájták. Fájdalmasan felkiáltottam, s megpróbáltam leszedni magamról a patkányokat. hallottam, hogy kintről ugyan olyan sikolyok vesznek körül minket, mint az irodában.
- Mit akar még?- Néztem a férfira, mikor egy pillanatra sikerült. Láttam, hogy a levélvágó megtette a hatását és sikeresen elértem, hogy ő se ússza meg baj nélkül.
Tekintetemet ismét magamra szegeztem és újra harcra indultam a patkányok ellen. Láttam, hogy egyre több és több vér van a padlón és a ruhámon és hogy egyre jobban fáj mindenem. A sikolyok, melyek betöltötték az egész emeletet vérfagyasztóak voltak.
- Miért bántja ezeket a szerencsétlen embereket? Ők nem tehetnek semmiről.- Üvöltöttem kínok közepette s reméltem, hogy sikerült meggyőznöm, hogy leszálljon a többi emberről, akik kint dolgoztak volna, ha a patkányai nem falnák fel őket.
- Én nem vagyok magának elég, hogy szenvedni lásson?- Mértem rá egy ingerült pillantást s kutatni kezdtem a szememmel, hogy mit tudnék tenni az ellen, hogy élve felzabáljanak a dögök.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 11:37 am

A módszered nem éppen a leghatékonyabb. Mire az egyik patkányt sikerül leszedned formás lábaidról, ami már magában nem egyszerű feladat, Az éles karmait és fogait beléd vájja, amitől a leválasztás művelete fájdalmasabb lesz, addigra másik három mászik a helyére. A nadrágod, és a lábaidon felfele mászó patkányok, teljesen átvérezted. A fájdalom szinte már elviselhetetlen, akár ha élve megnyúznák a combjaidat, apró bőrdarabokként.
A kétségbeesett próbálkozásod, hogy észre térítsd a támadótokat, vagy hogy megadásba hajszold, nem jön össze. Most jobban foglalkoztatja a Szúnyog által osztogatott pofonok elkerülése. Szúnyog éppen testének súlyát próbálja bevetni, hogy földön maradjon Patkányfogó, de az nem így gondolja. Sikeresen a mellkasuk közzé erőlteti lábait, és lerúgja magáról a bűnüldözőt. A két férfi fekvő helyzetből sikeresen talpra küzdötték magukat, és most nem is akarják újra vízszintesbe helyezni a csata további részét. Ütések rúgások záporoznak egymásra, és egyik sem szándékozik feladni, de egyre csak távolodnak tőled, és nem kapsz választ egyiküktől sem.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 7:12 pm

A két férfi dulakodni kezdett, s kérdéseimre egyik se adott választ. Idegesen próbáltam leszedni magamról a patkányokat, de mihelyt megszabadultam egytől, három megint csak engem csócsált.
- R*hadjatok meg, mind ahányan vagytok, m*cskos dögök.- Próbáltam feltápászkodni. Ha nagy nehezen sikerült próbáltam leverni magamról a szörnyeket. Iszonyatosan fájt mindenem. Az ujjaim lilák voltak és dagadtak, amikkel behúztam a férfinak. Az orrom is iszonyatosan fájt, levegőt nem is kaptam azon keresztül.
Mikor nagy nehezen sikerült megállnom két lábamon gondolkodni kezdtem, hogy hogyan szabadulhatnék innen. ~ Talán az ablak.. ~ Futott át az agyamon, majd azonnal észbe kaptam, hogy innen talán a halálba ugranék, ha az ablakot választom...Aztán eszembe jutott valami. Ha sikerül levernem magamról az összes patkányt átverekszem magam Mr. Schulcz asztalához. Kotorászni kezdek a fiókjaiban, a whisky-je után. ~ Mindig itt van a fenébe is, eddig már kétszer bedugta, mikor beléptem, remélem nem most nyakalta be az öreg, mert akkor én magam nyírom ki.. ~ Gondoltam magamban, majd tovább kerestem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 9:37 pm

A káromkodásokkal nem sokra mész a patkányok ellen, de a mozgás és rúgkapálás kombinációjával már annál inkább. A rágcsálók lepotyognak a lábaidról, miközben te megközelíted a főnököd irodáját. Mr. Schulcz még mindig az asztala tetején van, és nem éppen a legjobb állapotban. Két egész patkány jutott az német diszidánsra, amik lépésről lépésre falják fel a férfit. A prostituált már elrohanhatott, mert már nincs a sarokban, legalábbis a vércsík erre utal, amit maga után húzott.
A fiókban megtalálod az égetett szeszes üveget, szerencsédre még éppen, hogy csak meg van bontva. Kevéske légbuborék található a tetején, így elég sok fájdalomcsillapítót tudsz legurítani a torkodon, ha éppen ez a terved vele. Éppen más balga módot is találhatsz, hogy elkótyavetyéld a drága nedűt.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 10:31 am

Amint az üveg a kezeim közé került egy darabot kitéptem a blúzomból és lelocsoltam az anyagot. Óvatosan belegyömöszöltem az üvegbe az ingdarabkát, majd a zsebeimbe kezdtem el kotorászni. Rossz bagós lévén, mindig volt nálam egy öngyújtó tartaléknak. Igaz, hogy már leszokóban voltam a dohányról, néha egy-egy húzósabb nap vagy helyzet után, mindig leballagtam az épület elé és elszívtam egy szállal.
A rongyot meggyújtottam, ami égni kezdett azonnal, majd a főnököm felé nyúltam, és ha sikerült a patkányok eliszkoltak róla.
- Most rágcsáljatok r*hadt dögök.- Kiabáltam hangosan és tovább haladtam, ha találtam egy kevés kis szabad helyet.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 8:37 am

A főnököd nem válaszol vissza semmit, csak semmibe révedő szemekkel figyeli a fényjelenséget, amit te gyújtottál. A kezedben ott a felforrósító koktél, és már csak el kell döntened mit is kezdesz vele. Az épület tűzbiztos, vagy legalábbis ezt mondták neked, úgyhogy nagyobb kárt, mint az emberevő patkányhorda nem okozhatsz. A két maszkos tovább verekednek, semmivel és senkivel nem törődve. Szúnyog látszólag vesztésre áll, ezt mondjuk csak abból tudod megmondani, hogy Patkányfogó többet beszél, mint eddig valaha is.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 5:16 pm

Éreztem hogy az üveg a kezemben kezd egyre melegebb lenni. Gyorsan elhajítottam, majd a főnökömre pillantottam.
- Még is mi folyik itt?- Üvölotöttem döbbent képébe választ azonban nem kaptam.
- Ide hallgasson, ez a két alak mit akar itt?- Kérdeztem egyre agresszívabban. Kezdett felmenni bennem a pumpa, és kicsit talán be is pánikolhattam. Iszonyatosan fájt az orrom és minden olyna hely, ahol megrágcsáltak a pakányok. Már legszívesebben én magam ugrottam volna ki az ablakon, hogy vége legyen ennek az egészenek. Mikor éppen fel adtam volna ismét hatalmas csörömpölés ütötte meg a fülemet.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 7:43 pm

//Gondolom a patkányhordára dobod a molotovkoktélt.//

Pörögve repül az élő szőnyeg felé, és hangos csörömpöléssel ömlik ki a nedű belőle. A lángok pillanatok alatt beterítenek mindent. Az eddig csak visítozó állatkák, állati halálsikolyokat engednek ki magukból. És a sülő zsírjuk émelyítővé teszi a levegőt.
A főnöködnek feltett kérdésre nem kapsz választ. Ő nem tudhatja mi is van itt, de te talán igen ha figyeltél az elhangzottakra. Egy szó mint száz, de egyet sem kapsz a főnöködtől. Az is igaz, hogy éppen csak hálni jár belé a lélek, így csak az életét menthetnéd meg valahogy.
Sajnos ez az esélyed a megmentőnek érkezett férfira már nem igaz. A patkányok Szúnyog lábára másznak, és mozgásában akadályozva már nem tud kitérni a feléje sújtó csapástól. A bot lecsap, pontosan arcon találja. Az álla belereccsen, de nem ez a legnagyobb probléma. Hátra fele lépegetni önkénytelenül, és csak te látod hova tart. Még egy lépés és a lába a levegőben lebeg. Szúnyognak kikerekedik a szeme, és csak egy elnyújtott kiáltás hallatszik felőle, miközben eltűnik a látószögedből. Egy kiáltás mely egy férfiból tör elő, ki tudja hogy a halál vár rá. Csak egy másodperc az egész, de neked perceknek tűnik. A füledben még mindig visszhangzik egy emberélete utolsó hangja.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 11:19 pm

A főnököm nem válaszolt semmit.
- A francba..- Dünnyögtem, majd tekintetem a két verekedőre siklott. Láttam, hogy szúnyog igen csak vesztésre áll, mikor azonban meghallottam a rémült kiáltását teljesen megállt bennem az ütő. Hallottam ahogy zuhan, hogy hangja egyre távolibb és távolibb lesz.
- Mitt tett?- Néztem a Patkányfogóra.
- Megölt egy embert.- Üvöltöttem a férfival. Nem tudtam elhinni, hogy képes volt megtenni. Hogy lehet valaki ilyen? Egy másik embert megölni, csupán valami hülye dolog miatt. Magamban fortyogtam, de lassan kihatott a külsőmre is.
- Ezt nagyon meg fogja bánni.- Néztem a szemébe dühödt pillantással és Hátrálni kezdtem az ajtó felé. Már nem érdekelt, hogy ezek után mi lesz, már nem számított semmi, csak ki akartam szabadulni ebből az átkozott irodából. Lépteim egyre gyorsabbak és gyorsabbak lettek és már alig vártam, hogy kijuthassak az épületből.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 11:38 pm

Kirohansz a helyiségből, és nem is törődsz többet a főnököddel. Sorsára hagyod, de hát az ő hibája ebben a világban csak az éli túl, aki elég rátermett. Kirohansz a folyosóra, több sérült ember is botorkál lefele a lépcsőn, de te mégis a liftet választod. Könnyen odaérsz csak két patkányt kellett elrugdosnod az irányodból.
A hívó gombot megnyomod, de nem jön belőle sem a fény, sem a "ping", így megint ránehézkedsz, de újra csak nem történik semmi. Ez már elég indok lehet rá, hogy azt hidd nem működik, és tényleg. A lift vagy megakadt, vagy leszakadt, vagy egyáltalán nincs áram alatt. Így most új útvonal kell, minél gyorsabban, mert a folyosó bejáratánál, ahol te kijöttél, feltűnik Patkányfogó.
A lámpása még mindig idegesítően lengedez, és sejtelmes fényekkel árasztja el a egész helyiséget. A patkányok pedig, mint elő szőnyeg, úgy járkálnak a lába közelében. A férfi mint egy őrült, folyamatosan beszél az állatkáihoz, és pár foszlányt meghallasz, belőle. Bár csak ne tetted volna, a legborzasztóbb szavak "élve felfalni", és hasonlók jönnek ki a száján. A főnök irodája felől pedig, újabb férfi sikoly hallatszik el a füledig.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 8:09 pm

A lifthez rohantam, de semmi. Nyomkodtam a gombot, de egyáltalán semmi nem változott.
- A rohadt életbe.- Dörmögtem s meghallottam a főnököm ordítását, és az idegen férfi szavait. Gyorsan körbepillantottam és nem láttam jobb megoldást, mint a lépcsőt. Gyorsan kibújtam tűsarkumból, majd a lépcső felé vetettem magamat. Szabadulni akartam ebből a pokolból. Aki tudta biztosan ezt tette. Így hát olyan gyorsan ahogy csak tudtam rohanni kezdtem a lépcső felé. Hallottam ahogy a patkányok egymáson keresztül rohangálnak s hogy a férfi folyamatosan hozzájuk beszél. Láttam már magam előtt az ajtót ami a lépcsőházba vezetett. Már csak pár méterre voltam tőle..
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 5:35 pm

A lépcsőház az könnyedén eléred. Az ajtó szerencsére nyílik, volt már olyan nem is egyszer, hogy zárva tartották, csak hogy a dolgozók ne tudjanak a lépcsőházban cigarettázni. Nem tartozol közéjük, ilyen piti dolog téged sohasem érdekelt. Magassarkúd nélkül vágsz neki, a két számjegyű emeleteknek.
Gyorsan kapkodod a lábad, és pillanatok alatt kettőt magad mögött is hagysz. Mögötted meghallod a félelmetes tömeget. Apró lábak tűhegyes karmainak kaparászását, ahogy próbálják magukat egymáson áttaposva, lejjebb jutni a lépcsőfokokon.
Már a harmadik emeleten vagy túl, mikor emberek csapódnak hozzád. Vagyis inkább utoléred őket, és lélekszakadva rohantok lefele. Lassan fáradsz te is, a többi munkatársad pedig már erejüknek a végét járják. Sajnos nem mindenki olyan fiatal és fitt, mint te. Kikerülni őket a zavarásuk nélkül nem tudod, és így mögéjük vagy szorulva.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 18, 2011 5:01 pm

Gyorsan szedtem a lábaimat és egyre lejjebb és lejjebb kerültem. Mikor azonban a harmadik emeletet is elhagytam a többi kollégáimat is beértem. Idősebb és fiatalabbak is voltak közöttük, de egyikőjüknek se volt túl sok ereje. Én is éreztem, hogy már nincs sok erőm. Iszonyatosan fájt az feje és a kezem. Próbáltam megelőzni őket, de valahogy sehogy sem ment.
- Az Isten szerelmére menjenek már!- Kiáltottam fel én is. Kezdett úrrá lenni rajtam a pánik és ez aggasztott. Nyugodt teremtés voltam, már amikor nem voltam éppen ideges és stresszes. valahogy ma minden összejött. Hallottam, hogy a patkányok egyre közelebb és közelebb érnek. Gyorsan körbepillantottam és megláttam az alattunk lévő szintet. Istenem csak addig érjek el.. Kértem magamban és egyre előrébb nyomultam. Mikor nagy nehezen elértem az ajtóig elkezdtem felé araszolni és reménykedtem benne, hogy nyitva van. Ez volt az utolsó menekülési lehetőségem. Láttam, hogy az emberek egymáson taposnak. Voltak akik a földön feküdtem és iszonyatosan megijedtem, hogy netán én is így végzem majd.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 12:00 pm

A kiáltásod új erőt, vagy még inkább újra pánikot idéz elő bennük, és akik még bírnak közöttük te is erőnek erejével törnek előre. Sajnos nem bírja mindenki a tempót, és ketten is elvesztik az egyensúlyukat. Az egyik idősebb nő ott marad, ahol elzuhant, és mindenki csak áttör rajta. Átlépik vagy éppen rálépnek, csak hogy pár lépcsőfokot maguk mögött hagyhassanak. A másik egy húszas éveiben járó suhanc. Nagyot lépett, és nem bírta ki a lába. Fejjel előre bucskázott, és csak annyi volt a szerencséjére, hogy a következő szint közel volt. Összetörten pihegve kúszik a sarokba, hogy a lezúduló tömeg ne tapossa még jobban össze.
Te is eléred az ajtót, jobban bírod sérüléseid ellenére is a strapát. Az nyitva van, és eléd a csekk kezelési osztály irodái tárulnak. Kicsit jobban el vannak látva, mint ti, igaz kevesebb emberük is van. Az osztály vezetője inkább "szórakozásra" költi a repi pénzüket, mint hogy új embereket vegyen fel. Ezért is nem akartál ide jönni, a hangulat jó, de minden nap túlórázni kellett volna, csak hogy tarthassátok a munka tempót.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 25, 2011 4:28 pm

Sikerült!
Gyorsan benyitottam az ajtón, amit kinéztem magamnak, majd amilyen gyorsan csak tudtam a legmesszebb rohantam tőle. Az emberek akik mellett elmentem, mind rám néztek és hallottam, hogy sutyorognak mögöttem. Nem érdekelt, hogy ki mit gondolt, egy sarokba roskadtam és ernyedt testtel ültem hátamat a falnak támasztva.
- Istenem..- Suttogtam, majd a végkimerültség szélén állva lehunytam a szemeimet. Iszonyatos fájdalmak keringtek minden testrészemen, főleg az arcomon és a kezemen. Próbáltam erős lenni és könnyeimet magamban tartani, de már túl sok volt a fájdalom, a kétségbeesés és az aggodalom. Be kellett lássam, hogy: FÉLEK. Csendben ültem a sarokban és reméltem, hogy nem találnak meg azok, akik az én emeletemen szórakoztak...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 11:43 am

Megbújsz és amennyire csak tudsz láthatatlanná változol. Kell is ebben a helyzetben, és tudod hogy mást sem tehettél volna. Kevéske időbe telik, mire rájössz, hogy a hangok egyre erősödnek. A "horda" eléri a szintedet, és emberi sikoly hallatszik. Ilyet már hallottál a nap folyamán, de ennyire kétségbeesettet még nem. Először az a szörnyű állati kaparászás, majd a sikoly egy férfitől akit élve falnak fel pár tucat méterre tőled.
Az állati sereg és őrültnek tűnő vezetője tovább robog lefele. Még egy-egy elnyújtott hörgést hallasz a lépcsőházból, majd a torkod is összeszorul a következő hang hallatán. Az ajtón min bejöttél, halvány fény szűrődik be. Az emeleten egyedül a lépcsőházban van még fény. Lassan kinyílik, majd még vontatottabban becsukódik a jövevények mögött. Karmok hangjait hallod, ahogy a csempét karcolják. Nem sok, egyáltalán nem sok amit hallasz. Röpke fejszámolást követően egy tucatnyi láb érintheti a földet, de minek is jöhettek be, és mi lesz ha észrevesznek?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 1:05 pm

//A két kaland nem egy időben játszódik.//

>>Divide et impera!<<

Előzmények: Fekete Piac

Az utatok eseménytelenül telik, legalábbis amennyire a város állapotát vehetjük annak. Egy pár rendőrautó száguldott el mellettetek villogóval, és Maróni családba tartozó csatlósokat is felfedezhettetek az egyik mellékúton. Ettől eltekintve atrocitás, támadás, vagy bármely más hasonló cselekmény nem ért titeket.
A banktól egy sarokra álltok meg. Innen már látszik az inpozáns épület, mely Gotham City-hez mérten elég új. Ettől függetlenül még látszanak a városra jellemző építészeti jellegzetességek, a cég helybélinek akart látszani, és nem egy bevándorló írnek. Ez a környék meglepően kellemes. Nem látszik rajta az utóbbi hetek, szörnyűségei. Ez talán a rendőrségi munkának lehetne tulajdonítani, vagy még inkább magának a banknak.
Már innen is látszik, legjobban egy erődítményre hasonlít. Őrök vannak az épületen kívül, és ezért feltehetően belül is. A két öltönyös jól fésült alak, csak álldogál és sas szemmel figyeli a járókelőket. Minden gyanús mozdulatra figyelnek és reagálnak.


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 23, 2012 10:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 9:05 am

Végre megérkeztünk a bankhoz. Naomi leparkol jó közel hozzá, most van időnk megnézni a terepet. Kis kutakodás után megtalálom azokat, akiket kerestem: két öltönyös fazon, akik bármilyen gyanús mozdulatra előkapják a fegyverüket. Kíváncsi vagyok, belül hányan vannak. Mindenesetre én bent maradok a kocsiban, ahogy megbeszéltük. Először is Naominak kell kikapcsolni a riasztót, meg a gázt bejuttatni a szellőzőbe. Addig nekem semmi dolgom. Bekészítem a pisztolyom, úgy, hogy nehogy lássa valaki kívülről, de azért kéznél legyen, ha véletlenül valami nem menne terv szerint, és elszabadulna a pokol.
- Akkor kezdhetjük? - kérdezem a többiektől.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 4:50 pm

A sikolyok amik kintről hallatszottak ismét erősebbek lettek és vérfagyasztóak. Egy pillanatra ismét elöntött a pánik, hogy mi van, ha a férfi csak is engem akar megölni? Ijedten figyeltem fel minden egyes rezdülésre, ami a közelemben történt. Aztán amikor a sikolyok megint halkulni kezdtek, valami fura, fémes nyikorgás hallatszott az emelet lépcsőházi ajtajától, majd körmök nyikorgása, ahogy a csempén szaladtak.
Úristen, itt vannak...
Ijedten remegő kezekkel és lábakkal csúsztam kicsit arrébb és felkukucskáltam, hogy meglássam, kivel és mivel van dolgom. Alig bírtam visszatartani magamban a feltörő sírást, aminek könnyei már a szememben gyűltek. De visszatartottam. Muszáj volt erősnek lennem. Lassan felálltam, hogy jobban szemügyre vehessem, hogy kivel is van dolgom. Amikor megpillantottam a patkányokat a földön szaladva elfogott az undor.
- Mocskos dögök, hogy dögölnétek meg..- Kiabáltam és az egyik asztal tetejére másztam. Odakintről, még mindig hallani lehetett a sikolyokat és szó szerint tapintani lehetett a halál dermesztő érintését és orrfacsaró szagát. gyors léptekkel elindultam a fény ajtó felé, ami a lépcsőházba vezetett. Az asztalokon lépkedtem, egy pillanatra sem néztem le, mert tudtam, hogy mi van alattam és azt is, hogy ha még egyszer meglátom azokat az undorító lényeket, azonnal cserben hagy minden erőm és eszméletlenül zuhanok a földre a patkányok eledeleként..
Míg gondolataim ezer felé cikáztak elértem az ajtót. Leugrottam az asztalról és egyenesen elindultam a lépcsőház felé. Amint kinyitottam az ajtót és kiléptem halott és vérben fekvő emberekre bukkantam. A rosszullét kerülgetett a látványtól, hát még a vér fémes szagától.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 10:34 am

>>Alix O'Flanagan<<

Az asztal megremeg alatta mikor ráugrasz, és ez nem csak az emberi mértékben mért kicsike súlyod miatt, hanem a félelem az mi remegteti lábaidat és az asztalt is. Az adrenalin még mindig ereidben vándorol, de a pokol mit eddig átéltél nem múlik el nyomtalanul belőled. A kiáltásod hallatán a patkányok felhagynak a kereséssel, megtalálták a túlélőt mely oly sejmes illatot hagy maga után. Egyből feléd vetik magukat, a magaslati előnyödnek köszönhetően nem érnek el. Apró lábaik még oly gyorsak is nem tudják felvenni a versenyt szemet kápráztatóan karcsú lábaiddal. Egy asztalról a másikra ugrasz, néha meginog alattad, és valamelyiket csak a szentlélek menti meg a felborulástól. A patkányok elvesztik a versenyt, és már csak távolról tudják nézni ahogy kirontasz az irodahelyiséből.
Újra itt vagy a lépcsőfeljáróban. A látvány még siralmasabb, mint eddig. a megtört lélek kit szinte halálratapostak, most véres húscafatként dől a falnak. Felismerhetelenségig kivehetetlen az emberi alak minden jellemzője, ez már nem személy csak egy halom hús, melyet soha nem szabadott volna embernek így látnia. A parkányok előbb a bőrt, majd a húst rágták meg, végül itt-ott még a szabad levegőre került csont is fehérlik. A lépcsőn még mindig hasonló fényviszonyok fogadnak, de se pánikoló emberek, sem az életüket kívánó szőrös emlősök nem látszanak, vagy hallhatóak. Ez alól kivétel az a pár, amelyik éppen az ajtó felé tart, melyből kijöttél az előző pillanatban. A lehetőségek ugyanazok mint eddig, fel vagy le? Merre lehet a nyugalom és biztonság, amit már rég kiérdemeltél.


//Kaland sajnos véget ért.//
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 2:43 pm

A bank előtt már forrong a levegő. Két alak aki őrzi a bejáratot, és még ki tudja mennyien őrzik még belülről. A terv szerint Naomi kezdeményez. Tudja hogy mi a dolga. Remélhetőleg így is fog cselekedni.
- Akkor kezdhetjük? -kérdezi Kártyás. A Karmester hátul egy biztató bólintással jelzi hogy igen, majd Naomira tereli tekintetét, hogy tudja ő is készen áll e?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 3:02 pm

//El Divide et Impera!//

Naomi felszívja magát, és egy helyeslő válasszal elindul útjára. Még látjátok ahogy megkerüli az épületet. Senki nem figyel rá, miért is tenné, csak egy egyszerű járókelő ki nem lóg ki semmiben a többiektől. Végül megtalálja a számára legjobb helyet, az egyik sikátort a bank mögött. Ott pedig eltűnik szemeitek előtt. Ez a legrosszabb, mikor csak várakozni tudtok tehetetlenül, és nem lehet semmilyen használható dologgal hozzájárulni a sikerhez. Legalábbis még nem. Az épületet figyelitek, mikor a Kártyás ember a szeme sarkából megpillantja Naomi alakját az épület tetején. Csak egyetlen egyet int, és nem is tudhatja, hogy észrevettétek-e vagy sem, hogy feljutott. A terv eddig jól halad, már csak rajtatok áll, mi lesz most.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2012 5:45 pm

Egy darabig semmi sem történik, csupán a feszült csend és várakozás jut osztályrészül számunkra. Hála a hidegnek, még meg is fagyunk, mire végzünk ezzel az egésszel. A várakozás alatt a madárfazon ajánlatán gondolkozok újra és újra, megkérdőjelezve azt, hogy vajon jól döntöttünk-e. Végül is...most már úgyis mindegy. Itt vagyunk, bármire készen(remélhetőleg), lőfegyverekkel, és olyan elszántsággal, amilyen csak a legelvetemültebbnek van. Na nem feltétlen a család miatt, sokkal inkább a pénz motivál, de hát kit érdekelnek a miértek az ilyen maffia háborúkba, ha látják a következményeket...?
Ekkor látom meg Naomit a tetőn. Int egyet, mire elönt a tettvágy. A Karmester felé fordulok:
- Naomi kész van, a szellőzőbe juttatta a gázt. Most mi jövünk. Először is le kéne szedni a két őrt az ajtóban. Őrültség lenne szembe menni velük, tehát javaslom, kerüljük meg őket. Addig ezeket se kéne felvenni. - mutatok a maszkokra.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2012 6:48 pm

- Rendben. - Ért egyet a Karmester Kártyás ötletével. A maszkok amelyekre mutat, elveszek egyet és elrakom a táskámba, amiben a dolgai vannak. Ha Kártyás készen áll, Karmester követi majd, hogy a két őrt ketten el intézzék.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anglo Irish Bank - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglo Irish Bank   Anglo Irish Bank - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anglo Irish Bank
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Gotham Nemzeti Bank
» Metropolis Kereskedelmi Bank

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Nyugati oldal-
Ugrás: