DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Tartarosz (mitológiai)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 8:02 pm

A görög mitológiában gyakorlatilag a pokol, egy üllő kilenc nap alatt ér le az aljára, ha ledobják ide, itt az uralkodó Istenség Hádész.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 8:15 pm

Egy folyó előtt állsz. Csend van, senki sincs a közeledben. Hirtelen a víz felszine megremeg és feltűnik a távolban egy hajó. Egyetlen ember áll rajta, kezében evező és feléd hatja csónakját. Mikor odaér hozzád megáll, a csónak eleje a partnak ütközik és az alak kinéz csuklyája alól, látod a hideg szemeket, amik úgy mérnek téged végig akár egy tárgyat.
- Halandó tudsz fizetni azért, hogy átvigyelek? -kérdi meg mély túlvilági hangon.
Már rájöhettél, hogy nem máshol vagy, mint Tartaroszban, Hádész birodalmában.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 8:32 pm

Az egyik pillanatban még egy rakéta repül felém, és ugranék el, de sanszos, hogy nem sikerül. A másik pillanatban ki tudja hol lehetek.
~ Mi a fene ez? Teleportáció vagy mi? Alternatív univerzum.
Majd megérkezik egy csónak amin csak egy fickó van, rögtön leesik a tantusz.
~ Még hogy reinkarnáció, meg Jézus, meg menny, meg pokol, fenéket. Remek, Tartarosz, most már tudom kihez, mihez kell imádkozni... de nem fogok. Ennyi erővel én is lehetnék Isten, majd lehet ha jó a képességem még itt is, akkor meglepem őket. Mit adjak neki? fene tudja.
Válaszolok az alaknak.
- Mit szeretnél? Ha megmondod megszerzem. A vérem jó lesz?
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 8:39 pm

Kharón rád mered élettelen szemeivel, majd benyúl köpenye alá és egy kést vesz elő. A fegyver már kezd rozsdásodni, néhol ki is van csorbulva az éle és az egész vértől foltos. Felét nyújtja, majd így szól:
- Ezzel a késsel vágd meg magad, majd folyasd véred a Sztüx vizébe. Ez lészen a fizetséged gyarló ember, melynek fejében átviszlek az élők és holtak világát elválasztó folyón.
Megfogod a kést és érzed, hogy az nehezebb, mint amilyennek egy ilyen kis eszköznek kéne lenni. Most már csak rajtad áll eleget teszel-e a Révész kérésének vagy megtagadod azt és örök időkig a két világ határán fogsz bolyongani.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 8:46 pm

Úgy tűnik beletrafáltam, kaptam az öregtől egy kést, hogy vágjam meg magam, beletrafáltam. Eleget tettem a kérésnek, bal tenyerem csontig bevágom és a vízbe folyatom a vérem, elég sokat, nehogy gond legyen. Majd ha lehet felszállok a hajóra.
~ Gyarló ember? Öreg, én Isten is lehetnék... ennyi erővel, mert a te Isteneid jobbak mi? Ismerem a görög mitológiát. Ha belegondolok, lehet, hogy a képességem is innen van, vagy legalább válaszokat kapok vagy ilyesmi.
Közben várom hogy teljen az út.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 10:37 am

Kharón végignéz amit csinálsz, majd visszaveszi a kést és megengedi, hogy beszállj a csónakba. Majd ellöki a csónakot és elindultok a Sztüx folyón az alvilág felé. Csend honol mindenfele, egy hangot se hallani. A nagy sötétség végén meglátsz valami enyhén pislákoló fényt. Ahogy közeledtek fele egyre tisztábban látod és füledet is megcsapja a jajgatások és sikolyok rettenetes elegye. Majd hirtelen eltűnik a víz, ti pedig a levegőben csónakáztok. Most megpillanthatod az alvilágot, tüzek égnek minden fele, lelke bolyonganak alattatok és mindennek a közepén ott áll egy hatalmas hegyen Hádész palotája. Oly hatalmas és gyönyörű épület, amihez csak az athéni Akropolisz volt fogható fénykorában, de még az sem tudja felülmúlni. Kharón a palota felé veszi az irányt, úgy néz ki te különlegesebb vagy mint a többi lélek, azokat általában csak kiteszik az alvilág egy kis szegletében és otthagyják őket. Ám téged maga az alvilág ura elé fognak vinni. Hirtelen koccan a csónak orra és te már ki is szállhatsz. Mikor kiszállsz az alvilág vezetőjének csodás lakhelyén találod magad, de fogadóbizottság az nincs. Kharón pedig már elment, szóval tőle sem tudsz kérdezni.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 12:55 pm

A kést visszaadom, majd a út közben nézelődök, érdekes, hogy nincs rossz kedvem, azért mert meghaltam, vagy ilyesmi, a halálsikolyok és a sok szenvedő hörgése még mosolyt is csal az arcomra.
~ Nem is olyan rossz hely ez, itt mindenki szenved... megkapja a maga büntetését, csak valami sziget van egy gyümölcsössel, az a jutalom ha jó fiú/kislány voltál, már ha jól emlékszem... De annak olyan kicsi a létszáma, hogy állítólag egy gyümölcsös azt kész, nincs semmi társaság, nem szeretnék oda kerülni, hogy 3-4 szentéletűvel dumálhassak meg szoknyát szőjek a női Isteneknek, vagy ilyesmi...
Közben észreveszem, hogy már repülünk, elrepülünk a a többi lélek felett és egy hatalmas palota felé vesszük az irányt.
~ Lehet a nagyfőnök személyesen akar látni? Azt hiszem ha jól emlékszem, még valami három fős ítélő tanács is van. Hát engem biztos életfogytiglanra ítélnek vagy ilyesmi... De szerintem innen meg is lehet szökni, hallottam 2-3 emberről akinek sikerült.
Azon kapom magam, hogy már egyes egyedül állok, nem is várok senkire, megindulok előre... amerre van folyosó, ajtó vagy ilyesmi, amerre lehet menni, előbb-utóbb csak lesz valami...
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 2:32 pm

Elindulsz előre, más lehetőséged nem is nagyon van. Egy jó darabig gyalogolsz, amíg be nem érsz egy hatalmas csarnokba. A csarnok közepén áll egy trón és azon ül maga az alvilág ura, Hádész. Közelebb mész, ekkor veszed észre, hogy a trón emberi csontvázakból áll, ami pedig a legszörnyűbb, hogy a csontvázak szemei mozognak, lehet ezek még élő emberek vagy inkább lelkek, kik ilyen szörnyű sorsra kárhoztak. Mikor elég közel érsz megállsz és várod, hogy mi lesz. Hádész eddig a karjára támaszkodott, de mikor megpillant téged kihúzza magát és felvesz egy komorabb arckifejezést.
- Ki vagy lélek? Mond a neved és, hogy hogyan haltál meg. Utána majd ítélkezem feletted. - szól mély morgó hangon a fickó, de miután kicsit elgondolkozik még hozzáteszi. - Te biztos különleges eset vagy, másképp Kharón nem hozott volna ide. Vagy csak megint tévedett az öreg, kezd megbolondulni már szegény, tudod az a pár ezer év idővel meglátszik az olyanokon is, mint Kharón. A gond csak az, hogy nem sokan akarják elvállalni a munkáját, így nem mehet nyugdíjba. Na mindegy. Halljam lélek ki vagy és hogy haltál meg. - az egészet mintha csak magának mondja, de azért te is jól hallod, csak az utolsó mondatnál néz rád és azt már tényleg neked mondja.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 6:44 pm

Végül csak elérek a nagyfőnökhöz, más embert visszataszítana ez a hely, de nekem tetszik, szeretem a halált meg a szenvedést.
~ Ha jól meggondolja az ember a pusztulás sokkal gyönyörűbb dolog a születésnél, így a halál is az életnél, persze erre a legtöbb ember azért nem jön re, mert csak a saját halálukat látják, és hogy az rossz lesz nekik...
Ahogy a trónra tekintek, elmosolyodok, nekem nagyon tetszik, a főnök szövegét szépen végig hallgatom, felfogom, és válaszolok.
- Jan Matao a nevem, de sokan csak Bisur-nak ismertek, egy rakéta robbantott szét, darabokra szakadtam, ha jól tudom.
~ Lássuk ebből megtudja-e mondani a főnök, hogy különleges vagyok-e.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 9:12 am

Hádész csak megsimogatja fekete szakállát, majd elővesz egy hatalmas tekercset. Egy mozdulattal lepörgeti a papírt a fáról, majd elkezdi böngészné a neveket. Mikor megtalálja a neved rá bök a papírra és elmosolyodik. Feltekeri a papirost és a szemedbe néz.
- Szóval Jan Matao. Már egy pár éve meg kellett volna halj, de az a ruha megóvott téged tőle. Nem baj, most már itt vagy és nem szabadulsz innen egykönnyen. - mosolyog az alvilág ura gonoszul.
A férfi feláll trónjáról és odalép eléd, csak most látod, hogy az isten legalább két és fél méter magas, ekkor ellibben a köpenye és látod fekete páncélját, melyet megannyi harcra utaló nyom tarkít. Az alvilág ura ráteszi a kezét a válladra és ekkor a ruha mely már időtlen idők óta tested része volt, egyszerűen eltűnik. Helyette egy páncél jelenik meg testeden, törzsedet egy arany színű pikkelypáncél borítja, fejedet egy sisak védi, a többi része egyszerű anyagból van. Oldaladon bőr tokjában egy az ókori romai katonákéhoz hasonló kard foglal helyet. Úgy néz ki katona lettél.
- Jan Matao van neked egy ajánlatom. Itt ez a gyöngy. - mutatja meg a kezében lévő világos kék színű gyöngyöt. - Ha meg tudod szerezni, akkor új képességet kapsz és visszaengedlek a kis világodba. Ha elbuksz, akkor a legszörnyűbb kínokat fogod átélné az örökkévalóságig és még annál is tovább. - arca egy gúnyos mosolyban teljesedik ki.
Mikor már azt hinnéd milyen könnyű dolgod van, Hádész fogja a gyöngyöt és elhajítja, el Tartarosz mélye felé.
- Jó utat! - mondja neked, majd hátba rúg és te ki is repülsz a palotából.
Vagy jó ötven méteres zuhanás után annak a hegynek a lábánál kötsz ki amelyen a palota áll. Nincs sok időd gondolkozni, már is néhány igencsak barátságtalannak tűnő zombi szerű lény kezd el feléd menni. Csontjaikról már hiányzik a bőr, de néhol még felfedezhetsz rajtuk rothadó izom maradványokat.


Tartarosz (mitológiai) Pic
A ruhádTartarosz (mitológiai) Images?q=tbn:ANd9GcQuubUHxXMijBJa0spBviSD1gRwZmB5oi36VcpHGle30ZR1RHP0
A kardod
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 12:32 pm

Azt hittem a nagyfőnök elkezdi sorolni a vétkeim vagy ilyesmi, de nem ehelyett ad nekem egy feladatot, és felszerelést.
~ Mostmár értem miért a Bisur nevet használom, ez a Jan Matao szörnyű, rossz hallani is...
Ezután egyszerűen kirúgnak és zuhanok ötven métert, meglepetésemre nem lesz nagyobb bajom, nem haltam meg duplán. Megpróbálok talpra kászálódni, első dolgom, hogy a sisakom levetem, zavar, majd előrántom a kardom. Ezután kipróbálom, hogy a képességem működik-e. Ha igen, ha nem megpróbálok gyors mozdulatokkal a zombik közelébe jutni, de csak annyira, hogy a karddal megsebezhessem őket, fejen, vagy karon, igyekszem gyors maradni, nehogy elkapjanak.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 11:06 am

Szomorúan kell tapasztald, hogy a képességed nem működik, ezért nem is használhatod. A gyors mozgás azonban sikeres, a zombik nem tudnak elkapni, s sebeket is tudsz ejteni rajtuk. Miután befejezed a zombik összerogynak, úgy néz ki nem voltak túl erősek. A testek eltűnnek, de nincs időd felfogni mi történt. A távolban észreveszel néhány csontvázat akik íjat tartanak a kezükben. Fegyverük már ki van feszítve és nemsokára repülnek is nyilaik feléd. A közelben van néhány dombocska ami talán fedezékül szolgálhatna, s egy pajzsot is látsz magadtól nem messze, de ahhoz, hogy időben elérd vetődnöd kéne és még így is van rá esély, hogy nem sikerül.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 5:36 pm

Hát a képességem nem működik, ez nagy baj, mivel már elég rég óta használtam és hozzá vagyok szokva.
~ Na jól van, a nindzsa nem attól nindzsa, hogy szuper ereje van, lássuk mit tudtok picinyeim.
Ezután elég ügyesen le kaszabolom a zombikat, de nem igazán örülhetek, most nyilas csontvázakkal találom szembe magamat, de semmi gond, hirtelen beugrott, hogy mit kellene tennem.
Először a pajzstól távolodó irányba lépek egyet, gyorsan, hogy azt higgyék arra akarok futni, utána persze rögtön a másik irányba futok, és megpróbálom használni a pajzsom. Ha nem lennék elég gyors inkább a földre vetném magam, és megpróbálnék gurulni, valami biztonságos hely felé. Ahogy tudom, igyekszem kikerüli a nyilakat, nem lenne jó meg sebesülni.
Ha esetleg meg van a pajzs, akkor annak a fedezékéből közelítek a csontvázak felé.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 5:44 pm

Szerencséd van és sikerül elkapd a pajzsot. Az első nyílzáport ennek fedezékében éled túl, majd elkezdesz közeledni az íjászok felé. Azok nem mozdulnak csak lövik feléd nyilaik, hatástalanul. Már majdnem eléred őket, amikor valami erősen megüti a pajzsod és te repülsz hátrafelé vagy két métert. Földet érés után sikerül feltápászkodj és ekkor pillantod meg az elégés dühösnek látszó ogrét. A szörny egy bunkós botot tart a kezében és gyors léptekkel közeledik feléd. Szürke bőre átható bűzt áraszt magából, léptei alatt pedig szinte reng a föld. Pajzsod már használhatatlan, mert az ütéstől bezúzódott, szerencse, hogy a karod nem tört el. Már csak pár lépésre van tőled, de a fegyverét lendíti, hogy fentről egy függőleges csapással kiüssön.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 11:05 am

Sikerül eljutnom a pajzsot, és megmenekülnöm a nyilak elől, de nem örülhetek, egyszer csak azon kapom magam, hogy repülök...
~ Na ez meg mi a fene volt? Robbanó nyíl? Faltörő kos?
Hamarosan kiderül, egy kis idő múlva egy nagy szürke, budos, ogre tornyosul fölém, a bunkójával le akar csapni. Amilyen gyorsan csak tudok oldalra kitérek, egy gurulással, vagy egy szökkenéssel, ezután meg kerülöm hátulról, hogy lehetőleg a csontváz-íjászok engem vegyenek célba, de az ogrét találják el, da ha ez nem megoldható... megpróbálok ráugrani a szörnyre és a nyakába szúrni a kardot. Persze azért figyelek nehogy leteperjen, vagy nyilat kapjak.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 11:50 am

A terved jó, a kivitelezése és sikeres. Sikerül elugranod az ogre bunkós botja elől, majd egy alpinista ügyességével felmászol a hátára. Ekkor hallod a nyilak suhogását a levegőbe, ez elég arra, hogy rájöjj ideje távozni aktuális tartózkodási helyedről. A nyilak így pont belecsapódnak a szörnyeteg hátába, egy pedig a fejébe áll bele, ettől a lény ki is nyiffan. Ekkor már indulnál az íjászok felé, hogy azokat is helyre tedd, de mire megfordulsz azok eltűnnek. Úgy néz ki több harcban egyenlőre nem lesz részed. El is indulsz előre, de sajnos utad hamar véget ér. Egy szakadék van előtted, ami nem olyan mély, hogy ne lehessen lemászni, de egy ugrás már öngyilkosság lenne.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 2:48 pm

Tervem beválik, mindig örülök annak, ha minden úgy megy, ahogy én kiterveltem, még itt az alvilágban is. Sajnos a csontvázakkal, most nem tudtam megküzdeni, mert eltűntek, de biztosra veszem, hogy még találkozni fogok velük.
~ Na szép, egy szakadék, nem tetszik nekem, hogy lefele kell mászkálni, így is elég mélyre süllyedtem.
A biztonságosabb megoldást választom, szépen megpróbálok lemászni, közben figyelek, nehogy leszakadjon a sok szikla, vagy valami éhes rémség megpróbáljon meg enni ott lent. És a másik oldalon felmászok, ha lehetséges. Mászáshoz a kardom is megpróbálom használni ha kell.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:33 pm

Sikerül lemásznod, majd fel is ugyanilyen biztonságosan eljutsz. Fent azonban olyasmivel találod szembe magad, ami biztos nem volt még ott amikor a másik oldalon lemásztál. Három ajtó van előtted. Mindegyik ugyan olyan, egyik sem különbözik a másiktól. A levegőben egy lap lebeg, amin a következő szöveg olvasható: Az egyik ajtó a halálba visz, másik kettő életben tart. De mégis csak egyik a jó megoldás, mert a másik út oda visz, hol senki sem járt még. Hádész az alvilág ura, az ajtókat rejtő út ismerője, de te hacsak nem vagy isten jobb lesz ha bölcsen döntesz. Jól figyelj halandó, most segítséget nyújtok, de jobb lesz ha eszed otthon nem hagyod:
Három ajtó álla úttatban
A középsőbe úton bolondok utaznak
Jobb oldalt káosz vára reád
Bal oldalon valami ismeretlent találsz
Csak rajtad áll melyik a helyes út
Ezért jól választ meg a megfelelő ajtót
Ha egyszer előre mentél
Többé vissza nem léphetel.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 8:41 pm

Lemászok, felmászok, nem jön a krakken, nem esznek meg. De amint fel érem három ajtó áll előttem.
~ ÓÓÓ de jó gratulációm, szép kis versek. Gondolom, mind a három ajtó egy helyre vezet, ami valami szörnyű, úgy, hogy nem is az ajtó, hanem maga a választás a lényeg. Vagy nem. Ezzel sem vagyok előrébb, bolond nem vagyok, káosz-t szeretem, de azért nem térek be hozzá. Próbáljunk ki valami újat, legyen akkor az ismeretlen.
És ezzel el is indulok az ismeretlen felé, mert azt találom jó választásnak. Lesz, ami lesz, ez itt az alvilág, innen nehezebb lejjebb süllyedni.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 8:21 am

Az ajtó választás feletti döntésed nem tudod megmondani milyen sikert ért el, hiszen talán az eddiginél még rémesebb helyen találod magad.

Tartarosz (mitológiai) 300px-Foggy_swamp

A tejfölszínű ködben egyenlőre nem látsz semmit, talán még az orrod sem, de első lépésed megmutatja neked, hogy bizony egy mocsárba tévedtél. Térdig merülsz a gusztustalan trutymóban, és ahogy a melletted lévő fatörzsbe kapaszkodsz, felvillan melletted egy gyertya, mi félig leégett már. Amint a gyertya meggyulladt, körülötte láthatóvá válik a terület, körülbelül egy 1x1 méteres körben. Viszont körülbelül 1 perc sem telhet el, elalszik ismét, és így tovább.
Nem tudod a mocsár meddig vezet, és merre is kellene indulnod, mindenesetre vissza már nem mehetsz, magad mögött nem érzel ajtót, csak a hatalmas, régi odvas fa törzsét.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 8:29 pm

Belépek az ajtón, hát nem haltam meg még egyszer, ha ez egyáltalán lehetséges. Viszont egy elég ködös mocsárban találom magam, nem túl kellemes.
~ Mi a fene? Ez az ismeretlen? Biztos valami ezer éves boszorkány mocsara, nagy ember evő békákkal meg sellő lányokkal. Te jó ég... hova süllyedtem, gyorsan legyen meg az a gyöngy aztán kiderül mi lesz, semmi.
Aztán elindulok egyenesen a mocsárban, ha lehet, viszem magammal a fényt adó gyertyát, próbálok nem elsüllyedni, vagy valami szörny mardalékává válni, szilárd talajt vagy valami ahhoz hasonlót keresek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 11:38 am

Járásod bizonytalan, hiszen minden második lépésednél térdig süllyedsz az iszapos mocsárban, és hogy láss is valamit a gyertya biztosítja neked percenként a fényforrást. Egy percig ég, egy percig nem. Ez bizony zavaró lehet, de mégis jobb a semminél. Ekkor épphogy elalszik, és már kezdenéd átkozni a tárgyat, mikor a következő lépésed sajnos rosszabbnak bizonyul mint, mikor térdig süllyedtél, mintha csak egyszerűen belegyalogoltál volna egy sötét, ám mégis tiszta folyóba.
A furcsa az egészben, hogy kapsz levegőt a víz alatt, sőt még saját hangod is hallhatod, viszont piszkosul hideg is.
Ha felnézel, jeget látsz a fejet fölött, és csak egy kis lukat, amin keresztül idejutottál. A gyertya kezedben ugyanazt a feladatot látja el, amit a mocsárban, és ugyancsak 1 percenként. Úgy néz ki, az ajtó amit választottál, játszadozik veled.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 8:04 pm

Próbálok haladni a hideg iszapos mocsárban, folyamatosan elsüllyedek, a fény játszadozik, de sajna még az idegeimmel is.
~ Elvileg én ninja vagyok és volt mentális és fizikai tréning, csak, hogy a valóságban meg van az az előny, hogy tudja az ember, előbb-utóbb vége lesz a mocsárnak, itt erre nincs garancia. Mi a fene? Na jó, ezért még valaki meg fog fizetni.
Majd hirtelen valahol máshol találom magam, jéghideg van, víz alatt vagyok, de mégsem fuldoklok. Hirtelen ér ez az egész kell egy kis idő amíg összekapom magam.
~ Elvégre az ismeretlenbe vezető ajtót választottam, el is várhatja az ember, hogy valami álom féleségbe csöppenjen. Itt még mi lesz.
Megpróbálok úszni előre, az ismeretlenbe, hátha találok valami lényegit, vagy lehet, még hidegebb helyre kerülök, gyanítom ha sokáig nem mozgok meg fogok fagyni.
- Micsoda márkátlan hely ez, vízi szörny meg sellő nincs? Vagy zombi hulla? Valaki?
Inkább beszélek, hátha előcsalok vele valami lényt.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 8:34 pm

A vízben haladva elég merész gondolatok járnak a fejedben, talán nem szabadna elfelejtened, hogy Hádész kis birodalmában kalandozol, és saját magad ellen beszélsz.
- Kérj, és megadatok. Hahahahaa. - Hallod a gonosz nevetést az ismeretlenből, és hirtelen hasít a tudatodba, hogy nem vagy egyedül. Furcsán hullámzik körülötted a víz, és buborékok úszkálnak a távolban, ami furcsa, hiszen magadon kívül nem látsz mást.
Ekkor mintha valami megragadná a lábad, és ahogy a gyertyával lenézel, egy számodra ismerős csáp csavarodik tapadókorongokkal ellátva, végtagodra.
De ahogy várod a polip megjelenését, valami egészen más fogad.

Tartarosz (mitológiai) Ursula-little-mermaid-disney

- Üdvözöllek a birodalmamban. - Mondta kaján mosollyal arcán, és arcodba egy jó nagy adag tintát nyom, ezzel megvakítva téged. Itt a várva várt akció...eljött a Ninja ideje.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 9:25 pm

Gyorsan jön a válasz, valamiféle félig polip félig boszorkány akármi talált meg. Nem tűnik túl barátságosnak, ahogy a hely sem, enyhén zavaró ez a hideg víz.
~ Mi a fene? Ilyen létezik? Persze, hogy létezik, ez az ismeretlen ajtó... ez is biztos valami rémálmom szülötte, ahogy kinéz.
Gyorsan próbálom az arcom megtisztítani a tintától, távolabb próbálom lökni magam és kirántani a kardomat a helyéből. Közben ha már látok próbálok védekezni. Nehogy rögtön ketté tépjen, vagy ilyesmi. Főleg a kardomat próbálom használni.
- Szereti ezt csinálni nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tartarosz (mitológiai) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tartarosz (mitológiai)
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Egyéb területek-
Ugrás: