DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Tartarosz (mitológiai)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 1:07 pm

A tintát letakarítani az arcodról könnyű volt ugyan, de a körülötted lévő anyag ugyanannyira vakít, mint amit az arcodon szét kentél, így ugyanott vagy ahol a part szakad. Érzed, hogy ott úszkál körülötted az alkalmas pillanatra várva, hogy lecsapjon, mikor egy hang megszólal a távolból, ezzel válaszolva a kérdésre.
- Ki ne szeretné ezt csinálni? Hahahaaa. - Hangzott fejedben a kellemetlen nevetés, mikor hirtelen a semmiből előugrott ellenfeled.
- Most ne Hádésszal foglalkozz, mikor itt van Ursula. - Vicsorgott rád a teremtmény, majd fogpiszkálódra fittyet hányva egyik csápjával úgy rád tekeredett, mint Óriás kígyó áldozatára.


// Off: Ha itt elbuksz, igaz nem halsz meg újra, de következményei lesznek, nem árt igyekezned. Smile Muhahahaa //
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 7:01 pm

A tintától megszabadulnom nem sikerült, de nem biztos, hogy látnom kell az ellenfelem. Akárhogy próbálkozok, gyorsan megragad engem. Próbálok szabadulni, a kardomat megpróbálom a csápba döfni, lehetőleg úgy, hogy majd később ki is tudjam húzni. Ügyelek nehogy a kard vége véletlen még bennem kössön ki.
Eközben azért figyelek, nehogy egy másik csáppal letépje a fejem. vagy ilyesmi, akkor inkább azt próbálom védeni. Ennél nagyon többet szorult helyzetemben nem tehetek. Esetleg még egy kis figyelem elterelés belefér, ha nem nyomja ki belőlem Ursula a szuszt.
- De Ursula is Hádész alatt szolgál nemde?
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 9:42 pm

Ursula a szúrástól felordít, és kénytelen elengedni téged a szorításból fájdalmának köszönhetően, de mielőtt ismét eltűnne szemeid elől, eltaszajt magától. Igaz ezzel nem tett semmi olyan dolgot, amivel téged hátrányba mozgatna, csupán az ideg hatására tette, de most már a téged körülvevő tinta mellé vér is párosult, ami megnehezíti a látási viszonyokat, még ennél is jobban.
A gyertyát a küzdelem hevében (és mivel nem írtad, hogy mit teszel vele) elejtetted, mint egy egyszerű sós zsák úgy úszik a talaj felé, ezzel elvéve tőled a maradék fényt is, amivel tájékozódhattál. (Abszolút sötét van)
- Ursula egy lény, aki halála után a Tartarosz fogja maradt. Néha megszolgálja bizalmam, és küldök neki egy kis enni valód. Hm... - Válaszolt neked az alvilág ura, miközben talán nem ártana lesietned a gyertyáért, már ha nem akarsz vak sötétben harcolni.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 5:38 pm

Bejött a kis tervem, Ursula elengedett, ahelyett, hogy még jobban rám mászott volna. A fájdalomból fakadó ordítás mindig boldoggá tesz, viszont, az hogy nem látok semmit, nem igazán, kénytelen vagyok a többi érzékemre hagyatkozni, és ezeket próbálom most előtérbe helyezni. Közben feltűnik, hogy az eddigi egyetlen támpontom a gyertya eltűnt.
A kardomra jobban vigyázok, alaposan megmarkolom, közben megpróbálom magam a fenék felé lökni, hogy elérhessem a gyertyát. Számítok Ursula támadására, ezért a kardot készenlétben tartom, hogyha kell szúrhassak vele.
~ Még választ is kapok? Úgy látszik ez a túlvilág egész normális hely, nem olyan, mint a Föld... tetszik, de még jobban tetszene, ha még látnék is valamit.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 10:02 pm

Úgy tűnik ellenfeled megfontolja következő lépését, nem hitte volna, hogy ekkora ellenállásba ütközik. Ahogy egyre lejjebb érsz, a tinta, és a vér már nem jelent számodra zavaró tényezőt, ismét a gyertyának köszönhetően persze, jól látsz a sötétben.
- Ezért megfizetsz kis mitugrász! - Hallottad a távolban Ursula hangját, majd ahogy körbenézel, próbálván tájékozódni a percenként elalvó, majd ismét felgyulladó gyertyával, egy csáp ismét elkapja a lábad, és olyan hirtelen ránt rajtad, még magad is meglepődsz. Bár a kardot, és a gyertyát sikerült megtartanod, olyan hévvel kezdett el húzni téged, mintha egy motorcsónakra lettél volna erősítve.
Elég erős vagy ahhoz, hogy felkapaszkodj, és elvágd a lábad fogva tartó csápot, az ellensúly, és a víz jelenlétének tükrében? Ideje megmutatni, mit tanult a ninja, és milyen kondícióval rendelkezik.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2011 8:34 pm

Megindulok a gyertya felé, el is érem azt szerencsére, mekkora mázlim van, így van egy kis esélyem. Örömtelien nyugtázom, hogy a fenéken nincsen nagy cápa szerű lény ami esetleg meg akarna enni.
~ Persze, meg fogok fizetni, az kellene még? Mert, hogy az egészet én kezdtem. Hát majd meglátjuk mi lesz. Mia?
Majd hirtelen a kép eldől oldalra és érzem, hogy oldalra haladok a térben. Először csak simán meglepődöm, utána felfogom a dolgokat. Elég nagy sebességgel húz maga után, nem lenne jó valami másik tárgynak neki ütődni, ezért gyorsan meg kellene szabadulnom.
Először is megpróbálom hasizomból felhúzni magam kicsit, közben a gyertyát a számba veszem, ezután a sarum, vagy a ruhámat megpróbálom megmarkolni a kezemmel. Majd a kardot meglendíteni és megsebezni vele a csápot, nem a lábam vagy más részemet, Ursula csápját próbálom.
Ha ez nem jönne be akkor a fenék fele próbálnék összegömbölyödni magzat pózban, így a vízáramlás se akadályozni, és így alulról megvágni a csápot.
Közben azért próbálok figyelni, nehogy egy sziklának csapódjak, vagy egy másik csáp elkapja mondjuk az egyik kezem.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2011 4:38 pm

A megoldásod eredményes, minden izomzatodban meglévő erődet be kell vetned, ha ekkora ellenállással szemben akarod felhúzni magad. Ursula mit sem sejtve folytatja a motorcsónak versenyt, talán valami terve lehet ezzel, hiszen őrültség lenne csak úgy maga után húzni téged, ha nem akarna valahová elcipelni.
Mindeközben sikeresen levágod lábadról az azt szorító csápot, s megszabadultál a fogságból, sebességed is csökken. Ellenfeled ordításával kelsz fel a földről, mikor végre kiderül, miért is rántott magával, és cipelt hosszú métereken keresztül.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Pic

Egy Aréna szerű helyiségre tévedtél, hol a víz szabályai, törvényei már nem érvényesek, érthetőbben egy burok veszi körbe a ókori római építményre emlékeztető harci helyszínt.
- Üdvözlök minden kedves egybegyűltet. A következő csemege Hádész egy nagylelkű ajándéka! - Kiáltott a bemondó egy nagyobb darab harci díszben és koronában üldögélő férfi oldalán, kit felismersz. Maga Hádész.
- Ha túléled itt a próbákat bűnös halandó, és megszerzed a gyöngyöt, ahogy megegyeztünk, új képességed birtokában visszaküldelek a földre. Amennyiben elbuksz, a kínok kínját fogod megélni, az örökkévalóságig tartó halált. - Kiáltotta, mire a nézők, kik jobbára halottak, csontvázak, és hozzád hasonló bűnös lelkek voltak, üdvrivalgásban törtek ki.
- A szabályok a következők. Ha veszítesz, vagy ha a gyertya lángja elalszik, elbuktál. Kezdődjék az első menet! - Fejezte be beszédét, majd a veled szemben lévő kapura mutatott, mire az nyekergően, nyöszörögve kezdett felnyílni.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 ConanWeightOfTheCrown

Egy nagydarab két ajtós szekrény lép ki az arénába, nálad talán két fejjel nagyobb, és kétszer szélesebb is. Egyik kezében egy véres kardot tart, mi terebélyesebb, mint a combod, másik kezében egy levágott fejet mutat feléd. Talán az előző ellenfelétől származhat, célja ezzel, hogy megrémítsen, bár nem tudja, hogy ez örömödre szolgál.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2011 8:59 pm

Ursula ellen intézett támadásom kimerítő de legalább sikeres volt, a csápot levágtam, és elkezdtem lassulni. Hirtelen száraz terepen találom magam, egy arénában. Nagy tömeg, ujjongás, sejtem mi jöhet. Egy gladiátor mérkőzés, a szabadságért, remek, tetszik a dolog, megmondom őszintén örülök neki.
~ De jó, maga Hádész fog figyelni, ez biztos ilyen teszt, vagy mi. De jó ez a fickó, nagy böhöm állat, kíváncsi vagyok az IQ-jára.
Megnyalom a szám szélét, ahogy a levágott fejre tekintek.
~ Végtelen halál? Én már egyszer meghaltam, nem volt nagy cucc. Főleg, hogy én a halált gyönyörűnek találom, mondjuk csak azért mert képes vagyok túl látni a saját szenvedésemen. De akkor is, nem lenne jó veszteni.
Rögtön megragadom a kardom és a gyertyám, kicsit kihátrálok és várom, hogy támadjon a barbár. Remélem nekem ront, vagy más, hoyg támad, ez esetben próbálom kikerülni, ugrani, vetődni, futni, amit kell. Várom, hogy kezdjen, közben figyelem, mit tervez és persze óvakodok a kardjától és öklétől.
- Na és te honnal szabadultál ide?
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2011 11:18 am

A barbár nem szól semmit, szinte gépként indul meg feléd. Nem rohan, csupán határozott léptekkel közeledik. Kardját már eleve vállára fekteti, hogy ne kelljen vesződnie annak felemelésével, ha odaér hozzád. Már csak három méter választ el titeket, mikor kérdésedre válaszként feléd hajítja a fejet, hajánál fogva irdatlan erővel, ha nem térsz ki időben, talán még sérülést is okozhat ezzel.
Figyeli mozgásod, rezzenéstelen arccal készül lecsapni, amint odaér hozzád, a fej kikerülésére szánt figyelmed mellett nem árt odafigyelned a kard mozgására, nagydarab a férfi, de cseppet sem olyan lomha, mint amilyennek gondoltad, a fegyver nagy irammal közeledik a nyakad felé.
- Felesleges eltereléssel próbálkoznod, Grog nem tud beszélni, mivel kivágták a nyelvét. - Hangzott fejedben a már jól ismert hang, szinte válaszolva a barbárnak feltett kérdésedre.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2011 9:39 pm

A barbár alak neve Grog, tetszik a név, és azt is megtudom, hogy ki lett vágva a nyelve.
~ Nem is olyan hülye és lomha mint gondoltam. Lehet, hogy a végén még egy kategória leszünk. Valószínű nem véletlen ő itt a király, mondhatjuk.
Rögtön észre veszem, hogy Grog nagyon magabiztos, szóval tudja mit csinál, de én nem fogom alábecsülni, és szerintem ő se engem. A fejet felém hajítja? Alig hiszem el, én is ezt tenném...
Persze rögtön próbálok kitérni, de most nem sok trükkel, hátra ugrok egy nagyot, inkább hátra és egy picit oldalra is, hogy épp csak elmenjen mellettem a fej. Inkább a barbártól próbálok távol maradni. Ha nem sikerül akkor, csak a gyors bukfencre vagy vetődésre számíthatok. De arra se nagyon a a gyertya miatt, ki tudja mitől alszik el, szél, homok. Szóval inkább csak a stílusos gyors hátrálást, ugrást választom. Ha nagyon szorul a hurok, csak akkor próbálok valahogy védekezni. Közben figyelem a pályát, van-e valami lehetőség amit ki tudnék használni.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 2:30 pm

A barbár fegyvere lecsap a homokba, amivel hűlt helyed találja el, morog is egy nagyot, mikor látod, hogy fegyverének nagy súlya alatt a homokot kettészedte, jó mélyen belevágva a talajba.
- Ööööööö. - Hallatta kedves, karizmatikus hangját a férfi, majd úgy szedte ki a kardot, mint ha vajból kellett volna kihúzni, és ismét feléd fordult. Hiába ordít, megfontoltnak tűnik, viszont most oldalvágásra készül.
Eközben figyelve a gyertyára, az életedre, és a körülötted lévő felhasználható tárgyakra folyamatosan hátrálsz. Keresésed siker koronázza, meglátsz egy pajzsot Grog háza mögött, s belelépsz egy nagyobb hálóba. Ezek talán adhatnak némi taktikai előnyt, de természetesen először ki kell kerülnöd a barbár csapásait, hogy elérd a védelmet jelentő pajzsot.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 17, 2011 7:30 pm

Sikerült kikerülnöm a barbár csapását, ám nem örülhetek nagyon, mivel meggyőződöm, hogy micsoda fizikai ereje van. Simán kihúzza a homokból a látszólag bele ékelődött kardot. Közben szerencsére van időm körülnézni is.
~ Ez mi? Te jó ég, elég erős, tényleg egy igazi barbár, itt az eszemet kell elővennem, no meg a gyorsaságomra számíthatok.
Ellenfelem oldalasan próbál támadni, nincs idő gondolkodni, erre nem számítottam, nem készültem fel rá, de szerencsére már van egy begyakorolt mozdulatom oldal csapásra. Remélem még megy. Megpróbálok jó magasra felrugaszkodni és általam viharrúgás néven emlegetett fogást bevinni. Egyik lábammal erősen felrugaszkodok, az ellenfelem felé, a másikkal pedig az ellenfelem mellkasába, hasába fejébe, próbálok bevinni egy rúgást, ezután a másik lábbal elrugaszkodni a testéről és így hátra lökni magam.
Ha ezt nem tudom megtenni, akkor csak felugrok és a kardal próbálok egy vágást intézni az ellenség felé és biztonságban leérkezni.
Ezután ha van időm a hálót próbálom ráhajítani és utána a pajzshoz futni, ha nincs elég időm, rögtön a pajzshoz rohanok. Ha erre sincs időm, leérkezés után rögtön védekezni próbálok a kardommal, vagy hasba szúrni gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 19, 2011 11:25 am

A csapást gyorsaságodnak köszönhetően könnyedén kerülted ki, és még rúgni is volt időd a levegőben. Igaz a fejbe rúgás gyönyörű, tanítani való módon vitted véghez, de körülbelül annyit ért, mint ellened a kedvesség. hatalmas vigyorral veszi tudomásul, hogy van benned kurázsi, köp egy hatalmasat, majd ismét feléd indul.
Te ez idő alatt a kezedben lévő hálót ráhajítod a barbárra, pont annyi időd nyertél ezzel, hogy eliramodj a pajzsért. Ő ez idő alatt próbál kiszabadulni a háló szorításából, kardját a földre helyezte, és erőből tépte cafatokba az őt fogva tartó csapdát.
Igaz, hogy mire ismét harcra készen álltál pajzzsal és karddal a kezedben, a gyertyát le kellett tenned a földre. (//off: Nem írtad le, mit csinálsz vele//)
Lépés előnyben vagy, hiszen ellenfeled még csak most próbálja összeszedni kardját, és persze magát, hiszen meglepted őt.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 9:36 pm

Jól alakulnak a dolgok, bár a rúgások nincsenek hatással a barbárra én viszont könnyen el tudok szökkenni, majd a hálót is ellenfelemre borítom. Minden pont úgy megy, ahogy kitaláltam és ezt nagyon szeretem, máris ott vagyok a pajzsnál és használatba is veszem, nem vagyok túl jó pajzzsal és ezt tudom is. Közben a gyertyáról véletlen megfeledkezek, ahogy tudom, gyorsan felkapom, abba a kezembe amin a pajzs van, úgy próbálom fogni, hogy védje a pajzs. Ha ez nem megoldható akkor a ruhám egyik kis bőr szíjához próbálom erősíteni. Lényeg, hogy ezt gyorsan meg tudjam tenni, ha másképp nem a számba fogom.
~ Nem vagyok jó pajzzsal, viszont a lépés előny jól jön. Jöhet egy agresszív támadás.
A pajzsom előre tartom és úgy próbálok az ellenfelem felé rohanni teljes sebességgel, közben figyelem ellenfelem. Úgy akarom csinálni, hogy szinte belerohanok, a pajzzsal a mellkasának vagy a hasának neki megyek, lökök magamon egyet és a karddal nyakon vagy mellkason szúrni. Ha védekezne vagy támadna, akkor a pajzzsal vagy a karddal próbálnék hárítani. De ezt csak akkor tudom megtenni, ha fegyvertelen, vagy legalábbis nem áll készen erre.
Ha viszont van nála fegyver sokkal jobban kell figyelnem, először is ha támad akkor kitéréssel kell próbálkoznom, vagy a pajzzsal védekezni. De az alap koncepció is változik, futok felé, majd az utolsó pillanatban kitérek jobb oldalra és egy kardszúrást próbálok bevinni az oldalába.
Mindeközben figyelek a gyertyára, nehogy elvesszen vagy földre kerüljön, de a legfontosabb talán, hogy akármit is csinálok nagyon gyorsan kell tennem, különben hiába az előny.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 9:53 pm

A gyertyát gond nélkül a pajzsot tartó kezedbe tudtad tenni, de észreveszed, hogy már alig pislákol a fénye. Ekkor Hádész megszólal.
- Jajj már, de feledékeny vagyok, elfelejtettem volna mondani, hogy tíz perced van minden meccs megnyerésére, mielőtt a gyertya kialszik. - Nevetett az Alvilág Istene gúnyos, gonosz kacajával, ami valamilyen szinten megváltoztathatja a csata kimenetelét.
A barbár feláll mire nekirontasz, de a meglepetés erejével élsz, és kardjával csapni készül feléd. Gyorsaságod felhasználva kilépsz oldalra, így a csapás elmegy melletted, és kardoddal oldalba szúrod.
Támadásod sikeres, megbillen az óriás, de úgy tűnik egy szúrás nem elég a leterítésére, feléd fordul, és lassabban ugyan, de újra ütni készül.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 7:33 pm

Támadásom végül nem lett száz százalékos, de így az oldalába sikerült bevinni egy szúrást, nem olyan jó hely mint a mellkas, de nem baj, tapasztalatból tudom, hogy jobban fáj. Bár lehet ennek a barbárnak semmi sem fáj, de kicsit lelassult.
~ Van tíz percem, na de nem még tíz percem hanem már nagyon kevés időm, ki kell találni valamit. És mi az, hogy egy meccs? Lesz több is úgy érzem... Most a lényeg, hogy baromi gyorsan ki kell találnom valamit, a meglepetés erejével.
Ideje lesz nem futkározni, hanem bevárni a barbárt, egész közel engedni, de nem túl közel, nehogy megszabdaljon a kardjával. Amint támadni próbál, oldalra ki kell térnem illetve és, vagy közben a pajzsommal hárítani, nehogy nagy kárt okozzon bennem. Ha nem billenek ki túlságosan az egyensúlyomból, akkor fogom a kardot és nemes egyszerűséggel, meglendítem, majd Grog feje vagy mellkasa felé próbálom hajítani, úgy vélem erre nem számít.
Hogyha túl veszélyesen alakulna a dolog akkor inkább, arrébb szökkenek, védek, nehogy bajom essen, és ha nagyjából biztonságban vagyok, akkor megint elkezdek felé rohanni, mint az előbb. Most azonban kicsit változtatok a recepten, felugrok előtte még tisztes távolságban és onnan repítem felé a kardom. A mutatványok kivitelezése közben azért próbálok figyelni arra a gyertyára is, ami igazából a lényeg.
~ Most mindent vagy semmit.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2011 9:47 am

A terved sikeresnek bizonyul, valóban meglepted a dühöngő óriást. Egy balerina kecsességével ugrottál arrébb csapása elől, majd kardodat mellkasába hajítottad, ami úgy hatolt át a duzzadó izmokon, mint forró kés a vajon. Az óriás látszólag nem érti mi történhetett, térdre csuklik, és akár egy kutyakölyök úgy néz értetlenkedve, egy olyan dologra amit még nem látott.
- Áááááá...milyen harcos ez. Na mindegy, mit szeretne a tömeg, kivégzést, vagy had éljen?! - Kérdezte Hádész a tömegtől, akik zörgő csontjaik, oszló húscafataikat lóbálva, kiáltották mély, félelmetes démoni hangon, hogy végezd ki a férfit.
- Hát legyen. Öld meg, és jöhet a következő harc. - Mutatott Hádész a barbár felé, hüvelykujját a föld középpontja felé helyezve, akár a régi római harcokon Caesar.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2011 8:19 pm

Számításom bevált, ezzel a nagy barbárral kapcsolatban, nem teljesen készült fel olyan fura figurák ellen mint, amilyen én vagyok. Nagyon boldog leszek attól, ahogy Grog rám néz, meglepett és a mellkasából kiáll egy kard.
~ Kivégzés... de jó mindig ki szoktam végezni ellenfeleim, csak akkor nem ha nagyon jók. Még egy harc? Sejtettem, emlékeim szerint ezek a Hellászi jótét lelkek, hazugok, igazságtalanok, önkényesek, önzőek és paráznák...
Ezután kihúzom kardom a barbár mellkasából, majd ha lehetséges, egy jól irányzott és erősen meglendített csapással megpróbálom eltávolítani a fejét a testéről. Ha ez megvan, akkor szemügyre veszem a fegyverét, és várom a következő ellenfelet.
~ Kíváncsi vagyok mi lesz ennek az egésznek a vége! Nem jót sejtek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 3:54 pm

Fegyvere túl nehéz ahhoz, hogy forgathasd, megemelni ugyan meg bírod, de nagy nehézségek árán. Valószínű nagy nehezen tudnál is vele csapni, de nagy erőfeszítést igényelne, és sokáig tartana utána újra megemelni.
A közönséged vadul őrjöng ahogyan fejét veszed a barbárnak, teste akár a hamu elporlad, még a csontvázát is porként fújja el valami furcsa szellő.
- Gratulálok kíméletlen gyilkos, következő harcod, mint ahogy gondoltad, nehezebb lesz. Jöjjön hát Apollón, a nemes harcos. - Kiáltotta el magát Hádész némi undorral az arcán, majd a felnyíló kapura mutatott.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Tiger_www.kepfeltoltes.hu_

Egy szép, megtermett fehér tigris mászik ki onnan, szemei vészjóslóan fénylenek ciánkék színben, követik minden mozgásod. Két méter magas, négy méter széles állat meglepő módon szóra nyitja a száját.
- Gonosz, bűnös emberfajzat. Gratulálok, amiért eljutottál idáig, de attól tartok, bűnhődésre leszel kárhoztatva. - Morogta démoni hangján, majd kiegyenesedett, mikor az élőholt tömeg éljenzése helyett, pfujolás fogadta a démont.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2011 11:57 am

Ellenfelem lefejeztem és ez tetszett is a tömegnek, de nem úsztam meg ennyivel, nem is akartam őszintén. A következő mérkőzés következett. egy óriási tigris ellen, nem szereti a tömeg és erősnek néz ki.
~ Ezzel én mit fogok kezdeni, legalább olyan gyors mint én és szerintem a fogai meg karmai jobb fegyverek mint az én kardom. Nem baj, lesz megoldás, remélem.
- Vicces, de én ezt ma már hallottam... úgy látom nem szeretik itt?
Közben azért készen állok, hogyha az ellenfél támadna, akkor én eltudjak vetődni vagy futni, egyenlőre nincs tervem, mivel nem ismerem az ellenségem. Most egyenlőre próbálom felmérni, hol vannak gyenge pontjai, hogy mozog stb... Ezért is kezdem el kerülgetni. A karmait és a fogait akarja használni, akkor a karddal próbálok hárítani, vagy a pajzzsal, ami kéznél van.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 5:47 pm

A tigris hozzád hasonlóan kerülget téged, de a tömeg pfujolása, és nem tetszése közepette, észreveszed, hogy a tigris kacagni kezd.
- Egy démoni tigris, a bölcs és nemes Apolló csak a karmaival, és a fogával harcolna? Együgyű, naiv emberfajzat. - Gúnyolt ki téged, s mivel a sértéssel foglalkozol később tűnik fel neked, hogy te nem osztottad meg vele a hallottakat, mégis terveiden nevet a démon.
- Én nem egy egyszerű vadonélő állat vagyok. A táplálék csúcsán lévő fenevad. - Nevetett ismét, mikor látod, hogy ciánkék szemei olyan fényben játszanak, mint egy hibás diszkógömb.
- ÉN APOLLÓ VAGYOK!!! - Kiáltott, és ekkor hatalmas villám csapott le az égből, szénné sütve a nézőtéren azokat, kik közel voltak a természeti jelenséghez.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 3:29 pm

Az ellenség megmutatja az erőit, a nem túl lelkes tömegbe egy villámot küld, de előtte még elmondja a gondolataimat is. Nekem az ilyen bemutatók nem igazán tetszettek, de legalább most már nagyjából tudom mire számíthatok.
- Jól van, megjegyeztem, Apolló, értem, igen Apolló, még hússzor is el kellene mondani...
Nem tetszik, hogy ellenfelem ekkora előnyben van, de muszáj lesz kitalálni valamit, nem célom egyből neki ugrani, inkább kivárok és figyelek, nehogy hirtelen villám csapás érjen. De nem célom estig várni, ha nem támad akkor én teszem meg, szemből próbálok támadni, majd hirtelen alá kerülni és alulról megvágni a karddal.
Figyelek az ellenségre, nem tudom mit fog legközelebb bevetni, ezért inkább védekezek vagy kitérek ha lehet, megérzéseimre és reflexeimre számítok leginkább.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 11:20 pm

A tigris látszólag nyugodt, nem készül támadásra, megmutatta neked erejét, s szinte magabiztos mosollyal várta a megadásod. Ennek ellenére nem ez történt, támadásba lendülsz, és bár terved elég jónak tűnik, Apolló sem most jött le a falvédőről.
- Szép igyekezet, de elhagytál valamit. - Mondta félreugorva csapásod elől, mit érzel, hogy beszédének köszönhetően nagyon is közel volt. Talán túlságosan elbízta magát, ez lehet a te aduászod.
Viszont, ha hátrapillantasz valóban...a földön hever a gyertya, és ekkor eszedbe jut, hogy már nem sok időd van a harc végéig, csupán 7-8 perc állhat rendelkezésedre.
A fenevad továbbra sem támad, unottan nézi a veszett tömeget, néha ásít is egyet.
- Na mi lesz emberfattyú? - Kérdezte.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 8:12 pm

Hát a támadásom nem jött össze, Apolló simán kivédte, közben még talán unatkozott is, sőt még a gyertyát is elejtettem. Megtorpanok egy kis ideig, szorít az idő ellenfelem sokkalta erősebb nálam, és még a gondolataimban is olvas, nem tudok tervezni. Nem tudok tervezni. És ekkor még le is néz engem az ellenfelem, nem tetszik ez nekem.
~ Jól van Apolló, elismerem, hogy jó vagy. Igaz, hogy embertől származok, de közel se vagyok ember, nem nevezném magam annak, se klasszikus halandónak, nem is szeretem ha lenéznek.
És ekkor ugrik be valami, egy régi emlék, még mikor csak tanítvány voltam. Egy kis emlék arról, hogy nem is kell terv, ahogy a cápa sem tervez. A kis belső hangom is megszólal, ezúttal hallgatok rá. Megpróbálom teljesen kitisztítani a fejem.
Ha ez megvan akkor neki is támadok ellenfelemnek, de fogalmam sincs mit fogok csinálni.
- Ehehehehehe -hangzik a kacaj a torkomból-
Valószínű, szúrni, vágni illetve a pajzzsal próbálok ütni, vagy rúgni esetleg. Megállás nélkül az ellenség sebezhető pontjait, ha elhajít akkor is megyek tovább felé. Ha úgy hozná a sors, gondolom megpróbálom felkapni a gyertyát de ez se cél, csak, hogy az ellenfelem kapjon pár támadást. Ha támadna valószínű védekeznék, kitérnék, de fogalmam sincs, hogy hogyan is fogom csinálni, csak majd az utolsó pillanatban dől el. Olyan érzésem támad, mintha egy abszolút őrült harcos lennék, talán az is vagyok most, egy flepnis. Esetleg ha támadás ér, megsebesülök, próbálom a mazoista hajlamaim egy részét és egy kacaj kíséretében tovább folytatni amit elkezdtem.
~ Most meglátjuk mi lesz...
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 9:22 pm

ismételt megiramodásodra a tigris csak egy mosollyal válaszol.
- Semmi esélyed gonosz lélek, mikor kigondolod a cselekedeted, már tudok róla... - Magyarázta, majd ismét megvillant ciánkék szeme, de ekkor zavartan nézett feléd.
- Mi a... - Döbbent le alig hallhatóan, és mivel már nem volt elég ideje kitérni a támadás elől, egy szép csíkot hagysz neki emlékül jobb lábán. A szörny meglepettségével együtt odébb ugrik, és kérdőn néz rád.
- Miért nem látok bele a fejedbe... - Kérdezte, majd mivel úgy tűnik, hogy támadásaidat neki is ösztönnel kell védenie, felvesz egy támadóállást, és hogy megállítsa rohamod, villámokkal próbálja elejét venni támadásodnak, melyek az égből szállnak le rád.
Ösztöneid jól muzsikáltak, nézzük a kitérést mennyire segítik elő.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tartarosz (mitológiai) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tartarosz (mitológiai)
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Egyéb területek-
Ugrás: