DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Tartarosz (mitológiai)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 10:00 pm

Újabb nevetés, újabb lenézés. Úgy kezelitek egymást, mintha valami piszok lenne a szélvédőn a másik. De hát meg is érdemli a démon. Egy majdnem halhatatlant vert át, akivel jobb lett volna ha nem húz ujjat. Elé állsz a trónnak, és a démon feléd magasodik. Egyik lehanyatló kezében egy csapat csontot morzsolgat, az embert meg mintha egy kifogyott sörösüveg lenne válla felett átdobja.
- Hát igen nekünk katonák kellenek, te pedig erre a legjobb voltál. Csak túl sok eszed van, ez az egyetlen bajod. Nemsokára elfoglaljuk a földet, és meg kellett volna tenned pár dolgot, hogy gördülékenyebben, na meg véresebben haladjanak a dolgok - mondja a szemedbe, miközben előre hajol, hogy egy magasságba kerüljön az övé és a tiéd. Igaz az övé ha a háját is hozzá vesszük, háromszor nagyobb, mint a tiéd.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 10:16 pm

Az undorító lény továbbra is nagynak érzi magát, megteheti hazai terepen van, és nem kis előnyben. Legszívesebben arcon köpném mikor közelebb hajol hozzám, de nem teszem inkább csak egy fintort vágok, nem tetszik nekem a múlt idő, hogy voltam meg ilyesmik.
- A földet? chhh Odaát már várnak, és mégis mid van? Ezekkel -bökök a hátam mögötti lényekre- hadseregek ellen?
Tartok egy kis szünetet.
- De nem ezért jöttem. Szeretném tisztázni a dolgokat.
Nézek bele a szemébe a hájas dögnek, nehogy azt higgye a kis csontropogtatós vézna karjaitól megijedek, ha kell ott a kardom tudok védekezni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 10:34 pm

Megvetően végigméri a "sereget", amire céloztál. A méreg végighömpölyög az említetteken, de nem mernek közeledbe menni. Csak villogtatják szemeiket, és ordításuk nyomán lángok csapnak ki a torkukból. A démon pedig vissza tér hozzád.
- Ne nevettess ezek semmire sem jók, nem hogy harcolni. El sem tudod hinni mekkora invázió közelében állunk, ügynökök dolgoznak a föld minden pontján, csak arra várva, hogy nekiinduljunk. Egyik lettél volna te is, ám mielőtt még feladatot kaptál volna visszatértél. Bolond dolog volt, és most mit csinálsz mi? - Kihívóan teszi fel a kérdést, választ várva. Feje egy pillanatra sem távolodik el tőled. Érzed maró bűzöd leheletét az arcodon, ahogy az egyetlen orrlyukán keresztül távozik a levegőnek hívott valami.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 10:46 pm

Nem vagyok én annyira bolond mint hittem, rögtön elárulja a démon az összes kis titkát, az invázióról és az itteni kis démonokról is, jó hír, csak tőle kell tartanom. Közelről néz és ez nem tetszik ahogy a büdös pofája sem, soha nem találkoztam még ilyen teremtéssel.
- Gondoltam... kicsit túlnövök egy sima ügynökön. -kezemet megszorítom, rajta van a kardon szerencsémre- Ha ez lehetséges.
Közel van nagyon közel és én már tudom is mit fogok csinálni, egy hirtelen mozdulattal előrántom a kardom és azzal a lendülettel indítom meg a feje/nyaka felé el akarom vágni a nyakát vagy legalább a tokáját. Közben a lendülettől hátra igyekszem penderülni, miközben a ruhám újra előmászik a testemből, kialakítja a karmokat is. Így várom a szörny csapását, vagy a csatlósok támadását. Nagy most a tét, túlerőben van a szörny, remélem nem vágtam túl nagy fába a fejszém. Ha kell megvédem magam a kardom támadásával, ahogy tudom.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 11:16 pm

Még a szemével is alig tudja követni kezed mozgását a démon, így a kard akadálytalanul suhan a méretes nyak felé. A lendület elég, hogy egyetlen mozdulattal megszabadíthasd idegesítő szervétől a förmedvény. Meg sem mozdul, nem is reagál, vagy nem akar, vagy nem tud. Ám ez már nem számít.
A penge eléri a gennyes bőrét a szörnynek, ám a vért fröcskölő hatás elmarad. A kard megremeg a kezedben, és ami talán eszedbe sem jutott, de átalakul kígyóvá. Feltekeredik a nyakra, végig a lapockán, a bal karjára. Fejét felvetve szisszen egyet. A démon még mindig nem tesz semmilyen támadó mozdulatot.
- Muhahahahaha - kezdi újfent a beszélgetéseteket. - Azt hitted a saját fegyveremmel fogsz megölni. Szerinted honnan tudtam hol vagy? Szerinted mitől nincs erőd? Azt mond meg nekem, szerinted miért teljesítesz rosszabbul, mióta újjáéledtél? - És újra csak felröhög. A kígyó még mindig sziszeg, és körülötted is újra hahotázás tör ki. Míg egyetlen egy kézmozdulattal elcsitítja grupik tömegét. Visszatesped a székében, és úgy mondja.
- Ki volt az, akiről beszéltél? Ki tudja mit tervezünk? Ki az aki keresztül húzhatja számításunkat?
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 11:34 pm

A démon nem tud ellenállni a támadásomnak, csak éppen az baj, hogy a saját fegyverével akartam neki támadni, a kard visszaalakul kígyóvá és a gazdájához megy.
~ Gondolhattam volna erre, a francba is, csapda volt az a kard, el kellett volna dobnom, ahogy először gondoltam! Most már mindegy, csak kétszer ugyanazt a hibát el ne kövessem, ott vannak a karmaim ha kellenek.
- Egy vörös ruhás fickó, meg van még vagy tíz riválisa, ahogy a szavából kivettem. Tudnak az ügynökeiről és át akarják venni a hatalmat.
Lehet ez a dög elég nagy hatalomra tett szert, de elég buta is, rögtön kiteregeti a rejtett lapjait nekem, hiába a káröröm ilyen.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 1:36 pm

A démon végigmér téged, és próbál rájönni nem-e hazudsz-e neki. Majd egy vállvonással, ami újabb rengéshullámot indít el testén, kell pár perc mire az utolsó lefittyedő hájdarab is megunja a dolgot és pihenőre kárhoztatja magát.
- Érdekes... - Vakarja meg tokáinak számtalan redőit. - És most mit is szándékozol tenni, azon kívül, hogy lecsapd a fejem? - Teszi fel gúnyosan a kérdést, talán még nem nézett meg túl jól, vagy csak azt hiszi, hogy nem vagy veszélyes, mert fegyvertelen vagy. - Remélem eléggé sikerült tisztázni a dolgokat, és én is megkaptam a magam kis válaszát. Most csak rajtad áll mit lépsz kisember. - Bök feléd a kezével, amivel előbb még a csontokat morzsolgatta. Most is ott van, egy félig megrágott, rajta még húsdarabok rothadnak, és átható illata betölti ezt a levegőtlen teret.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 6:52 pm

Az undorító bűz mindent befed, csupa ocsmányság minden, hát nem vagyok egy hősies alkat nem mondanám, de mégis ezeké a föld? Ezt senki nem gondolhatja komolyan, csak ők.
- Csak nem szeretem, ha nagyon közelről büdös szájjal lehelnek rám. - válaszolom az első mondatára.
Ezután kezdődik a tépelődésem, hogy mit fogok én tenni, álljak egy démon mellé aki már becsapott engem, vagy egy ismeretlen mágus férfiban, aki visszaadta a ruhám, de lehet ugyan olyan becsapás mint az a kard volt. Egyszerűen úgy döntök, hogy a saját utamat fogom járni, nekem ne mondja meg senki mit tegyen és főleg ne hívjon kis embernek nagy hájas szörnyeteg révén.
- Sakk. ~Ezt fogom lépni.
Közlöm hidegen, de nem várom meg, hogy leessen neki a dolog, miért is tenném? Láttam a szemében, hogy lebecsül ez a legjobb alkalom amikor támadhatok, futok felé majd neki ugrok, legalább az arcát megpróbálom elkapni a karmaimmal és egy mozdulattal felmászni a testére/fejére. Igyekszem azt kihasználni, hogy a testét nem éri el a kezeivel teljesen (gondolom), felugrok rá és úgy próbálom szétszedni, hogy ne érhessen el. A testén lévő kígyónak fejét próbálom megragadni, a harapástól nem félek, a ruhám remélem megvéd, vagy ha megmar akkor a mérget kilöki a sebből a hacukám. Igyekszem a lehető legnagyobb pusztítást véghez vinni a fején. Hogyha a démon támad, akkor a kezeitől igyekszem távol maradni, vagy ha nagyon muszáj akkor leugrok róla.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 11:03 pm

Lábaid sebesen visznek a dohos talajon. Mielőtt még bármit is tudna mozdulni az alak, hát igen a nagy has, a lankadt élet, nem éppen harcra képezte ki. A kígyó szisszen egyet, te pedig máris a szemeiben vájkálsz a szörnynek. A démon felordít, nem éppen emberi hangon, nem éppen fájdalmasan, inkább csak kéjesen, mintha csak tudomásul venné, hogy éppen folyékony halmazállapotra váltott szemgolyói. Már nem lát, így te a feléd támadó kígyót könnyedén elkapod. Igaz a ruhádba előbb belemar, de ahogy jól sejtetted mérget nem tudott beléd fecskendezni. A karmos karoddal csak egy mozdulat megszabadítani a csúszómászót a túlvilági életétől, csak hogy visszatérhess igazi célpontodhoz.
A nyakon végigsuhan mélyen belevájva karmod, amitől vér vastag csíkokban kezd el patakzani a démonból. Még egy mozdulat és már félig le is van fejezve. Feje hátra fittyen, és izmod erejével téped le. A hatalmas busa fej kettőt pattan a trónon, míg végül megáll a talajon. Körülötte egyre növekvő vértócsát mohón issza be magába a föld. A démonok csak kimeredt szemekkel néznek téged, ahogy kivégezted nagyurukat.
A világ sokkal szebb lett. Mintha csak a fejét vágtad volna le a környéknek, csak egy hangyányit, de érzed, ahogy visszatér a görögös hangulata a világnak, ami körülvesz. Az árnyékok mélyebbek lesznek, és kevésbé ijesztőek, a benne lakó lények pedig vinnyogva próbálnak, távolodni a hatalmasságtól, ki végzett a megtévesztések urával. A feladatod félig teljesítve, de van egy nagy kérdés. Hogyan fogsz innen kijutni, erről semmit sem mondott Anarki.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 11:37 pm

Neki esek a lénynek és meglepődök én azt hittem, hogy ez egy megtévesztő dög, tehát nagy lassú és gyenge kinézetre de ha harcra kerül a sor, akkor fordít és erős és gyors lesz. Számomra pozitívan kellett csalódnom, ez a dög nem tud védekezni, de még a kígyó is jobban tette volna ha kard alakban marad. Elkezdem tépázni a lényt és karmaim ismételten jó szolgálatot tesznek. Először a szemét nyomom ki a dögnek, amit egy undorító kiáltással reagál le, majd a nyakát vágom szét, folyik a vér meg a szír mindenhova, legvégül a fejét is letépem, majd megállok és szörnyülködve nézek. Legtöbbször örömet lelek a halálban, vagy csodálom azt, mégis ennek a dögnek a halála undorító és bizarr és rosszul érzem magam, hogy vére tapad a kezemhez.
~ Így szórakozz velem, Hádésznak adod ki magad, adsz egy fegyvert ami titokban gyengít engem és még a földet is el akarod foglalni. Legközelebb kétszer is meggondolod!
A bosszú íze édes és a kis férgek visszabújnak a lyukaikba, hogy nehogy bajuk essen, oda megyek a fejhez, kicsit rugdosom, majd kiállok középre és hangosan mondom.
- Lépjen elő az a féreg, aki tud velem beszélni és elég értelmes is! Azt nem fogom bántani!
Mondom hangosan, és amíg filóznak a kis démonok én neki látok kivájni hátulról a bordák közül a szörnyeteg szívét, Anarkinak az kell, vele megegyeztem és be fogom tartani az alkum.
~ Nem mondta, hogy juthatok vissza, Kharon nem visz visszafele senkit, én kaput nem tudok nyitni, szóval egyetlen reményem, hogy valamelyik démonfióka csicseregni kezd. Esetleg még körül is nézhetnék, hátha van itt valami érdekes.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 9:14 am

A felkiáltásod nem várt eredményt, hogy meghunyászkodnak előtted. Úgy látszik az erősebb marad fent élet van itt érvényben, és mivel te győzted le a főnöküket, te irányíthatsz itt mindent. Ám legalábbis most ez a sejtésed, de ahhoz talán démonnak is kellene lenned, nem csak erősnek.
Csak ketten mernek előre bújni, és kúsznak a sötétben, az árnyékok között, majd megtorpannak a határon. Ahol a fény és a sötét találkozik, pont az átjutás előtt. Az egyik, mint aki csak erre várt, nagyot lök a "testvérén", aki vinnyogva veszi tudomásul, a sejtelmes fényt. A bőre felhólyagosodik, a teste felpuffad, és lassan szörnyű kínok között elpusztul. A többi pedig fennhangon röhögi ki a szörnyű véget ért társukat. A kis szörnyek nem mehetnek az épület árnyékából kifelé. Emberi nyelven pedig nem tudnak, még ha le is vezethettek volna a kapuig. Így új útitársat kell keresned magadnak.
Eközben te végzel a boncolással, és a meglepően nem szívre emlékeztető szerv kezedben van. Nem dobog, és még csak nem is mocskos. Olyan mint egy kristály, aminek a közepén valami pulzál. Valamilyen energia.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 9:50 am

Neki látok a tetem szétszedéséhez, de meglepetésemre nem egy nagy büdös zsírtól elzárt erezetű szív akad meg a kezemben, hanem egy szép, fénylő kristály, egy ideig csodálom és nézegetem, majd berakom a ruhám egyik zsebébe, hogy biztonságban legyen.
~ Aki mer az nyer, ezt bizonyítja a mostani példa is.
A démonok játékán nevetni támad kedvem, ahogy az egyik kilöki a másikat a fényre, aki ettől elpusztul, mint valami komédia. Leszűröm a tanulságot, ha nem árnyékokban mozgok akkor nem lehet nagy bajom. Körülnézek és keresek egy gyors kijutási módot az arénából, lehet az egy ajtó vagy egy ablak akár, igyekszem kimenni, és körülnézni a helyen.
~ Csak van itt valahol, valamerre, valami vagy valaki aki segíthet, nem célom itt tengetni unalmas éveim.
Körbe nézek és keresek egy olyan helyet, amerre érdemes menni, ahol van valami jel, nem csak úgy a nagyalvilágba. Esetleg egy lefelé vezető lépcső, vagy egy épülethez vezető út.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 10:16 am

A démonok nem közelítenek feléd, mert hát éppen a saját halálukkal vannak elfoglalva. A fények nem erősödnek, és nem is látványosan, de egyre terjednek. A pokoli környezet valahogy megváltozott, mintha csak démon halálával megoldódni látszódna a dolog, és a világ kivetné magából a fertőzésgócokat.
Lassan indulsz el az egyik úton, mely az épülethez vezetett. Talán pont azon, amelyiken régen ide jutottál. Ám most a látvány nem olyan, mit ahogy kinézett. A vöröses foltok, és a távoli hegy nagyságú démonok, már csak árnyékuk maguknak. Szó szerint, és átvitt értelemben is. A fény rájuk is rossz hatással van, mint ahogy a kicsikre a nagyokra is. Szörnyű gyomorfogató látvány, ahogy a hatalmas testek szétnyílnak, és bűzös belsőjük lángra gyúl.
Az úton az eddig kínzott lelkek közlekednek, van mely cölöpökre akasztva, vannak üstbe kárhoztatva, megfeszítve, kerékbe törve, végig az út mellett amelyiken haladsz. A kínzók elmentek, de a sikolyok nem haltak el. Még a világ pusztulásáig is folytatódhat kínjuk, olyan ügyesen oldották meg a kínzatásukat. Nem véletlen, régebb óta csinálhatják, mint amennyi ideje te élsz.
Ám a látványban, még ha nem is kellemes, legalábbis nem lenne kellemes egy átlagos lény számára, valami hiba van. Egy valami kis apróság, amiből arra következtethetsz, hogy nem jó helyen van. Deja vu érzés fog el, úgy mint a színházban a maszkok között, most is ugyanazt érzed. Ám újra sok időnek kell eltelnie, míg rájössz mi. A legtöbb kínzott lélek lehorgasztott fejjel áll, vagy éppen sikoltozva érzi át, minden általa okozott kínt, ám egy nem. Egy lángoló szemekkel, figyel téged. Teste szörnyű fájdalmakat élhetett át, mintha meg lenne nyúzva, és ki van kötve. De egyetlen egy sikoly vagy fájdalmas nyögés sem hagyja el ajkait. A nő csak tűr és némán figyel téged.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 7:23 pm

Megindulok az egyik úton, azt választottam ki, mert szimpatikusnak és egyenesnek találtam. Észre veszem a világ változását, a démonok bukását és a fény terjeszkedését, mosolyt csal az arcomra a dolog, kezdem érteni az állítólagos hősök miért teszik, amit tesznek, viszont én soha nem lennék képes pondró embereken segíteni.
~ Megmentettem a helyet, mondhatom minden szerénység nélkül.
Úgy látszik jó úton jöttem, szenvedő lelkek mindenfele, sikolyok, hörgések és számomra betegesen szép látvány. Figyelem a büntetésre ítélteket, úgy látom mindegyiknek személyre van szabva a dolog, és nagyon hatásos profik voltak a hóhérok. Megállok egy kicsit, hideg fut végig a testemen, majd bizsergés most már sejtem mi lehet ez, nem a véletlen műve és nem a bűz okozta, valami van itt, és eddig soha nem lett rossz vége annak, ha hallgattam erre a megérzésre.
Elkezdem vizslatni a kárhozatra ítélteket, egy fazék felett átemelem tekintetem mikor meglátok egy szikla falat és ott egy embert, egy nő és még a többiekhez képest is szörnyen fest, ki van kötve, perzselődik és egyes részein nincs is bőr, de meg se rezdül, csak engem néz.
~ Ki lehet? És miért néz engem? Olyan mintha, mintha szólni akarna... de lehetséges, hogy nem beszélhetek vele mert az alvilág... a francokat most győztem le egy démont mégis mi történhetne?
Ruhám visszahúzódik a nyakamig, hogy az arcom láthassa a nő, közelebb sétálok, majd megnézem, hogy van kifeszítve és igyekszem eloldozni, és megnézem mennyire van beszédképes állapotban.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 8:42 pm

Kemény acélnak tűnő pánokkal van kiakasztva a sziklára, miközben valamilyen anyag csepeg rá felülről. Amint rácseppen egy csepp a nőre, az azonnal megelevenedik, és hihetetlenül gyorsan elkezd regenerálódni. Még valami mennyei csillogást is látsz fel-felvillanni, ahogy a leválasztott testrészek újranőnek.
Majd a nő a belé épített fémtárgyakkal, és alkatrészekkel addig mozog, míg újra nem okos magának olyan súlyos sérüléseket, mint ami előtt meggyógyította volna a különleges szer.
A ruhádnak köszönhetően könnyedén szabadítod ki, és igaz egy kis erőlködésbe kerül, hogy ne okozz neki nagyobb fájdalmat, mint amit eddig át kellett élnie. Ám végül is sikerül, de addigra már sebeiből patakzik a vér, de úgy látszik vigyorgásából, hogy ennek örül. A szörnyű fájdalmat, amit kénytelen átélni, elképzelhetetlen hogyan is képes elviselni, mindenféle érzelemkimutatás nélkül.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 9:25 pm

Közelebb mentem, elég kegyetlen egy büntetés, saját testét teszi tönkre a nő, miközben felülről valami csöpög rá és gyógyítja be a sebeit, egy darabig néztem mert láttam egy különös csillogást is, amikor a folyadék a testéhez ért. Neki kezdtem a kiszabadításának, nem könnyű dolog ám, még így se, hogy formában érzem magam, ezért erőm megnövelésére indulatos gondolatokat vetettem be.
~ Ha van teremtő, és olyan, mint amilyennek mondják, bár ezt nem hiszem; akkor most ő attól nem lesz rossz fiú, hogy a mennyei áldott vize kínoz valakit a pokolban? Vagy talán ez darabszámra megy? Képmutató alak.
Lekerültek a pántok és az illető kiszabadult, rögtön elkezdett testéből ömleni a vér, ennek vége az lett volna, hogy elájul majd kivérzik. Tenyerembe gyűjtöttem abból a csepegő folyadékból elég sokat, majd odaléptem a nőhöz és sebeit finom mozdulatokkal igyekeztem bekenni, hogy ne vérezzen el, karmokra itt már nem volt szükségem, a tenyerem is elég volthozzá. Közben, a derekánál fogva tartottam, nehogy elessen vagy ilyesmi.
~ Min mosolyog? Na jó, én hallottam mániákus mazochistákról, találkoztam is eggyel életem során, de nekik is van egy határ. Talán ez egy démon lenne, kit társai kitagadtak, vagy annyira elborult elméjű, mint, mint én?
- Tudsz beszélni? Miért néztél engem annyira? -majd rájöttem én ezzel a stílussal nem nagyon szoktam eredményeket elérni, ezért kicsit modorálom hangom- Elnézést, még be sem mutatkoztam, Bisur vagyok, egy a Jugandek közül, éppen erre vitt utam, halált osztani ~ Hol tanultam én meg beszélni? ~ Nem rég öltem meg a megtévesztés démonját, aztán megláttalak -ilyenkor kezdem el remélni, érti amit mondok- nem vagy olyan mint a többi féreg, gondoltam segítségemre válhatsz. -megtörlöm a nő arcát a ruhámmal- Sejtem nem bízol bennem, de nem véletlen szabadítottalak ki. Örülnék, ha mondanál valamit magadról.
Nem várt reakciót kapok. Letöröltem a véres nyál köpetet az arcomról, egy pillanatra meg fordult a fejemben, hogy hason szúrom és itt hagyom a nőt, de akkor megint a semmi közepén lennék, sok ordítozó senkivel körülvéve, inkább újra erőt vettem magamon.
- Legalább hallgass meg, most járok másodjára itt a Tartaroszban, először még én sem tudtam a dolgokról, később tértem vissza, hogy bosszút álljak, amiért átvertek. - elővettem a kristályt a zsebemből és a nő kezébe adtam, hogy lássa nem a levegőbe beszélek- Itt a szörny szíve. Most már csak ki kell jutnom, ehhez kell a segítség egy hideg-meleg bizsergető érzés jelezte, hogy te segítségemre lehetsz.
A ruhám egyes darabjai átcsúsztak a nő testére, hogy részben tisztítsák, részben gyógyítsák a sebeket. Meglepődtem, a nő válaszol, de nem angolul, németül, franciául, hollandul vagy más ismert nyelven, hanem valami más nyelven beszélt, értettem, amit mond, régen én is tudtam ezen a nyelven beszélni, de mikor volt az már? Hetven éve. Kerestem egy ideig a szavakat, de a válasz nehezemre nem esett.
- Rendben Kleo, akkor nézz a szemembe és döntsd el. Ha velem jössz, ki jutsz innen vissza az életbe, segíteni fogok, ha kell valamiben, és szabad vagy mint egy madár. Ha nemet mondasz, itt hagylak egyedül, nem erőltetem.
Képességem is beizzítottam, hogy valami hatást is elérjek. Vártam, de úgy láttam nem fog összejönni a dolog, fogtam magam és egy fordulattal elkezdtem visszafelé sétálni, miközben azon gondolkodtam, hogy elvileg innen ki is lehet mászni egy nagy sziklafalon, aztán a felszólításra megálltam és bevártam a nőszemélyt, valahogy úgy éreztem a sors most nekem dobott még egy esélyt.

Kleo nagyjából felismerte a férfit, rögtön azt gondolta, hogy egy újabb démon jött kísérteni őt, hogy fogadja el az ajánlatot és egy hazugság által örökszenvedésre kározzon, felkészült lelkileg, ellen fog állni, akarata úgyis győzedelmeskedni fog. Az első lépés mindig azt szokott lenni, hogy a kísértő alak enged a szenvedésén, de eddig egyik sem szabadította ki, ez felkeltette a figyelmét, bár csak egy ügyes trükknek gondolta tudta mi lesz a folytatás. A testéből ömlő meleg vér érzése egészen kellemes volt számára, így önkénytelen is mosolyogni kezdett, jelezve a gonosznak, hogy hiába tesz akármit, ő nem törik meg. A finom mozdulatoknak nem örült, legszívesebben ellenállt volna a fogdosásnak, csak túl gyenge volt hozzá. Később férfi a démonok nyelvén szólt hozzá, elfintorodott, világosnak tűnt neki, hogy egy újabb imposztor az alak, aki egy csonka aránytalan démon, egy álcában. A következő két gondolata is beteljesült, mint mindegyik előző ő is legyőzte a démonok királyát és ő is Bisurnak nevezi magát. Volt számára mégis egy érdekes fordulat, a Jugandek nevének említése, neki soha nem szabadott kimondani ezt a szót, így nem is tudhatta meg tőle semmilyen túlvilági lény sem, főleg, hogy ejtésében ő sem volt biztos.
Most jött a legbiztosabb pont, a kérés, hogy meséljen magáról, minden démon ezt szeretné, ha mesélne magáról és ezzel elárulná magát. Kleo egy megvető pillantás után a vérével keveredett nyálát köpetként lőtte a férfi arcába. Innentől kezdődtek számára a fordulatok, minden démon itt szokott dühbe gurulni és azzal fenyegetni, hogy még rosszabb dolga lesz, de most nem ez történt, az alak letörölte a mocskot arcáról majd a kezébe adta a szörny szívét, egy ideig bámulta azt, neki ez teljesen új volt, úgy gondolta egy új vallatási módszer, de ebben nem volt biztos, mégis eléggé elbizonytalanodott, ahhoz hogy száját kinyissa. Teste ekkora már egészen jó állapotban volt, így az alakkal szembe ált és hidegen, nagy mosollyal mondta:
- Kleo vagyok te hazug démon fajzat. És engem nem fogsz megvenni… soha!
Magabiztos vigyorral az arcán fürkészte a másikat, tudta jól ezek a lények nem beszélik az ő régi szent nyelvét, közük sincs hozzá már-már előre elképzelte milyen újabb kínokat fog büntetés képen kapni, amikor mosolyából egy elkerekedett értetlen kifejezés lett. A férfi válaszolt, azon a nyelven, amit ő beszélt, a kérésre ösztönösen az illető szemébe nézett, de az már olyan volt mintha ott sem lett volna, ugyanezt élte át a látomásában is. Egy hang kiáltott fel benne, hogy ez csapda, de nem hallgatott a hangra, mert a férfi szemében nem a pokol tüzét vagy a gyűlölet sötétjét hanem egy lelket vélt felfedezni, kicsit remegni kezdett. Meglepetésében egy fintorral egyetemben megrázta a fejét, mire a másik hátat fordított neki és egy szó nélkül elment. Elment, nem szólt semmit, és itt hagyta még a szívet is a kezében, ez volt az utolsó mozaik, a démonok rühellik a szabad akaratot, ilyet nem tennének. Összeállt fejében egy kép a kis részletekből, talán ez a valaki lenne az ő messiása? Sordfordulat következhetne most be szánalmas életében? Nem bűn az ha ellentmond Bisurnak, már ha ez az alak Bisur és nem egy átverés csupán… de hisz tudta a Jugandek nevét, viselkedése hasonló ahhoz amit tanult, beszélte az ő nyelvét, nem bűntette és nem volt erőszakos sem, itt van a kezében ez a fénylő kristály is. Még az a fekete árnyék is, ami körülvette, ez ellentmond minden eddigi dolognak, pedig már sok mindent látott. Lehetséges az alak tényleg egy örökké való reinkarnációja lenne?
Kleo olyan tanácstalan volt, mint még soha, döntésének hatalmas súlya van, lehetséges, hogy bedől egy átverésnek és örök szenvedésre ítéltetik pedig csak egy vagy két napot kellene várnia, vagy éppen most szalajtja el az egyetlen lehetőségét. A távolodó férfialak után bámult, amikor észrevette, annak nincs árnyéka, pedig felőle jön a fény.
~ Mindennek és mindenkinek van árnyéka, ahogy árnyoldala is. – jutott eszébe egy idézet.
Kezeit ökölbe szorította és érezte a kocka el van vetve, most már nem fog megállni, még ha az alak egy démon is és ezzel elveszejti magát örökre, nem kockáztathatja azt, hogy az általa imádott isten ajánlatát elszalassza. Így még ha nem is teljes, de részleges bizalmat szavazott meg „Bisur”nak.
- Várj! Megyek én is. Remélem az vagy akinek mondod magad…
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 12:23 pm

Haladtok egyenesen a kapu felé. Nő már itt van sok évtizede, úgy tudja az utat, ahogy csak azok, akik itt szenvedtek vele. A milliónyi elkárhozott lélek továbbra is szenved, nem tudnak mást csinálni, azóta mióta itt vannak, elképzelhetetlen bűneikért vezekeltek, de most nincs ki kínozza őket. Csak a világ van, és az egyetlen dolog, amit ismertek. A kínok, ami szinte már hiányzik nekik, nélküle üresnek érzik magukat, így mint a tébolyodottak magukat, vagy még inkább egymást részesítik figyelmükben.
Az út mindkét szélét ilyen alakok szegélyezik, a démoni "felszabadítók" nem tűnnek fel, már a hulláik is csak por és hamu. A távolban szörnyű fényes villódzást láttok meg. Mintha csak egy másik világ akarna betüremkedni, és bekebelezni ezt a helyet magának. Előtte legnagyobb meglepetésre mozgolódásra figyelhettek fel. De ezek nem árnyékok, nem lelkek, ezek még a démoni fertő szolgái.
Tartarosz (mitológiai) - Page 4 1771630-342448_323232_7ffp4_nu_3239_738_4_8_wsnrcg_3232787_7_65_nu0mrj
Öten vannak, groteszken vékonyak, hatalmas szájukban számtalan fog mered kifele. Karmok, és szarvak nőttek ki a legkülönfélébb helyről, és tudjátok csak rajtuk keresztül juthattok a szabadság földjére. A ti világotok ott van mögöttük, a szabadság csak karnyújtásnyira van.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 5:47 pm

A nő segít nekem, így együtt haladunk tovább, közben a lelkek kiszabadulnak, nagyon jó mondhatom, nem akarom, hogy az legyen a vége, mindenki jöjjön utánam, biztos oka van annak, hogy itt bűnhődnek és én egynél többet nem viszek. Figyelem Kleot, a láncokat amikkel ki volt kötve, szépen visszafűzi a sebeibe, vannak ott lyukak hozzá, így mint egy cipőfűző megfeszíti a bőrét és elrejti a seb nagy részét. Ahogy szemlélem, feltűnik, hogy a ruhái igazából véres, szakadt rongyok és mindjárt le is szakadnak, gyors megfontolás után a szimbionta a bőrömhöz simul, hogy a ruháim felszínre kerüljenek, gyorsan lekapom a pólóm meg a farmerom és átadom a nőnek. A láncokról jut eszembe, hogy egyáltalán nem okozott neki gondot, rögtön rá is kell kérdeznem.
- Hogy lehetséges, hogy te fel sem kiáltottál, miközben a kínokat élted át? Nem érezted? Vagy más oka...
Nem tudom befejezni a mondandóm, mert egy villódzó fény elvakít, ismét démonok jönnek, őt csontos pokolfajzat, iszonyú nagy szájjal, nagy szarvakkal és karmokkal.
~ Ezeknek nem volt elég? Vagy csak a kapuőrök lennének?
Nekem is vannak karmaim nem csak nekik, ezek méretét és keménységét megnövelem, fogalmam sincs a másik harci képességeiről, de egy biztos, itt fegyver nélkül semmire sem megy, tehát nekem kell megvédenem őt is.
- Ha tudsz küzdeni, akkor kettő a tiéd, hármat vállalok. Ha nem maradj hátul, elintézem.
Felkészülök a harcra, remélem nem lesznek olyan erős ellenfelek, pont itt elbukni a cél előtt, szégyen lenne. Elkezdek a démonok felé szaladni, kipécézek egyet aki a szélen van, és mikor már elég közel érek hozzá, ugrok egy nagyot és igyekszem elkapni valahol, ha nem tudok akkorát ugrani, akkor elfutok mellette és igyekszem utána nyúlni. Mindeközben figyelek, nehogy egy tüske áldozata legyek. Hogyha sikerül karmaim a démonba vájni, mielőtt haraphatna igyekszem lendületemnél fogva hozzá vágni egy másik démon szerzethez. Hogyha nem vagyok elég erős, akkor csak egy darabot próbálok kitépni belőle és egy másik társához hajítani azt. Remélem ez sikerül és a harmadikra is jut időm, azt egy a társai egyikéről letört csont/szarv darabbal próbálom eltalálni, pint bele a szájába.
Lehetséges, hogy a démonok gyorsan mozognak vagy esetleg egy pengét, tűzköpetet vagy egyebet felém lőnek, ekkor a kitérést, elugrást választom, de a támadással nem állok le, magamra kell terelnem a figyelmet.

Ismerte az utat, sőt az egész helyet már úgy ismerte mint a tenyerét, út közben a láncait fűzte vissza a varratok karikáiba, majd szorosra húzta azokat. Jobban volt, és a ruháknak kifejezetten örült, még hogyha nem is rá lettek szabva, jobb volt mint a semmi. Tudta, hogy már közel a kapu, ezért hátra nézett, amikor meghallotta a kérdést visszakapta a fejét, de válaszra már nem volt idő.
Kihátrál Bisur mögül és gyorsan fegyver vagy annak használható tárgy után néz, lehet az egy hosszabb lánc, egy bot, egy nagyobb hegyes csont darab a földön esetleg egy kő vagy bármi más, amit fegyverként használhat. Ha talál ilyet koncentrálni kezd és a fájdalmából igyekszik energiát kovácsolni, amit közvetít a tárgynak. Elsőre lehet nem sikerül, régen csinálta már, ezért többször is megpróbálja elérni, hogy vöröses fény lengje körül a tárgyat.
Amint sikerült felfegyverkeznie ő is támadásba lendül, de nem szeretne közel kerülni a karmokhoz és fogakhoz, más technikát választ, inkább a végtagokat/aránytalanul sovány részeket igyekszik támadni, gyors mozdulatokkal, ugrásokkal összezavarni az áldozatot. (Pl. a karját, hasát ütni, eltörni, szemét megdobni kővel, hegyes csonttal a száját kipöckölni a lénynek, lánccal összekötni a kiálló részeit, majd a száját stb..) Ha egyet sikerül leterítenie, igyekszik arról letörni egy hegyes csontot, majd azzal egy másikat is ilyen módszerrel megtámadni.
Futással, vetődéssel, bukfenccel igyekszik elkerülni a halálos éles csontpengéket, fogakat, sérülése esetén pedig próbálja gyenge regenerációját használni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:35 pm

Mintha csak mindig is együtt dolgoztatok volna, még egyszerre is lélegeztek, ami egy ilyen helyen nem kis dolog. Talán csak a környezet, vagy maga a varázs, hogy az alvilágban vagytok, adja meg nektek az erőt, hogy a démonok ellen induljatok.
Először fel sem tűnik a szörnyeknek, hogy a közeledők támadó szándékkal vannak. Ez pedig nagy hátrányukra válik, a kezdeményezés a tiétek, és ezt végig tartani is tudjátok. Ha szárnyaitok lenne, sem tölthetnétek több időt a levegőben.
Támadásaitok összehangoltak, és mire felfoghatnák mekkora veszedelemmel állnak szemben, máris öt darab összekaszabolt démon fekszik a földön. Több végtagjuk is hiányzik, ti pedig be vagytok mocskolva teljesen vérükkel. Lihegtek, a megerőltetés minden cseppnyi erőt kiszívott belőletek. Egymásra nézve lihegtek, még egy kis ideig, mikor végre szabaddá válik a kapu.
Az érzés nem olyan, mint amilyenen ide érkeztél. Sőt még nem is olyan rossz. Ez igazi mágia nem az a techohalandzsa, amit munkaadód csinált. Mint ha csak egy nagy üres térben bolyonganátok, és mindenfelé csak a végeláthatatlan üres tér lenne. Nem tudjátok mióta bolyongtok ott, és már végül belső órátok sem működik, akár heteket, vagy éveket is tölthettetek el menetelve, mintha csak másodpercek lettek volna. Ám egyszer csak agyatokba hasít egy érzés. Akár csak egy világítótorony két méterről, szinte felrobban a tudatotokban, az út melyet választanotok kell.
Haladtok előre míg, meg nem találjátok a kiutat. A kapu csak egy lyuk a térben, mintha megszakadt volna a világ folytonossága, mikor átléptek rajta Bisur egyből érzi, hogy Gotham City-ben van. Egy tükrökkel telepakolt helyiségben vagytok, mindenhonnan saját képmásotok néz vissza rátok, innen már könnyű a kijutás. A "Rejtélyes labirintus" melyben eltévedtek a vidámpark kellős közepén található. Nappal van, vannak jelmezesek, és vidám gyerekek, de mintha mindenkin meglátszódna valami. Mintha egy fertőzés rágná őket belülről, és csak idő kérdése, hogy elhatalmasodjon rajtuk a kór, és átalakuljanak olyan démonokká, mint akik a kaput őrizték.
Egyetlen ismerős arcot pillant meg Bisur. Egy vörös ruhába bújtatott magas férfi, arany maszkkal. A nindzsa odalép hozzá és a kezébe nyomja a szívet. Anarki mosolyog, és egy közelben lévő autóval elhajtatok.


//Kalandod véget ért. Visszaszerezted felszerelésedet, és képességedet, emellett Anarki-nak való dolgozás miatt, na meg hogy megöltél egy démont újra semleges lettél. Gratulálok.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Tartarosz (mitológiai) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tartarosz (mitológiai)
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Egyéb területek-
Ugrás: