DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Tartarosz (mitológiai)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 2:57 pm

A teljesen véletlenszerűen kiszámított mozdulat sor beválik, meg kicsit ki is élhetem magam, így mosolyt is csal a számra, amíg mindig jó egy küzdelemben. Sikerül bevinnem egy sebzést Apollónak, így most kicsit előnyben érzem magam. De azért válaszolok az ellenfélnek, ha már Groggal nem sikerült beszélni.
- Vannak kérdések, amikre nincsenek válaszok.
A villámok elöli kitérés nehéz lesz, tekintve, hogy az elektromosság terjed és ha jól gondolom nem is sima villámok. De én megteszem ami tőlem telik, kigondolom az alap koncepciót, gyorsan próbálok egyik helyről a másikra szökkenni, előre, hátra, jobb, balra, teljesen véletlenszerűen, lehetőleg, úgy hogy ne egy villámba ugorjak. Ha lehetőség adódik rá akkor Apolló fele veszem az irányt, de az igazság, hogy még én magam se tudom, hogy lesz pontosan. Úgy próbálok mozogni, mint egy kis gyerek egy játszótéren, aki kedvére ugrálgat ide-oda.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 3:57 pm

Az első villám akadályát könnyedén veszed, s elindulsz ellenfeled felé, kinek ismét felizzik a szeme. Ez váratlanul ér, és a villám melléd csapódik, hiszen időben kapcsoltál, de a lendület, és az ereje messzire repít téged.
Hogy mind ez miért volt jó tapasztalat számodra, azon kívül, hogy mostmár tudod milyen érzés ha melléd vágódik ezen természeti csapás, hogy tudod egymás után nem tud sok villámot küldeni. Körülbelül fél percig tart megidéznie egyet, de amint felállsz, hogy a maradék időd kihasználd, hirtelen megnyilamlik a bal karod, mi eddig a pajzsot tartotta. Valószínűleg eltörött.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 9:26 pm

A villámok kikerülése sikerül, bár necces, hosszú távon biztos nem fog menni, de legalább néhány információt beszedtem, amikor is érzem, hogy baj történt.
~ Eltört volna a vállam, vagy a karom? Nagyot lök az villám, nem sima az is biztos. Nem lehet ezt már sokáig húzni, nem is fogom.
A pajzsom el dobom, ott hagyom a földön, a gyertyára figyelek, ha lehet berakom az övemhez, talán egy mázlim van, volt már ellőve egy karom, nem lesz szokatlan a helyzet, remélhetőleg. Megpróbálom szemtől, szembe megközelíteni az ellenfelet, nincs sok tervem, pontosabban van, véletlenszerűen fogok ismét lépést és módszert választani. De ezúttal a cél a feje és azon belül is ha lehetséges a szeme, az egyiket meg akarom vágni, vagy szúrni, de majd az utolsó pillanatban meg próbálom változtatni a döntésem és pont a másik szemét támadom, mint amelyiket hirtelen akartam. Ha ez nem lehetséges, akkor bárhova máshova támadok. Illetve nagyobb támadások ellen próbálok védekezni a kardommal, vagy kitérni, elugrani, közben vigyázok, nehogy a törött karom bezavarjon.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2011 11:44 pm

A tigris szeme ismét villan, de gyorsaságod a karod sérülése ellenére is megmarad, és egy kisebbet taszajt rajtad csak a hulláma. Jól számoltad ki az időt, ellenfeled ellen tudsz iramodni, és mivel az ismét eredménytelenül próbál a fejedbe látni, annyit olvas ki belőle, a szemét akarod.
Az első csapásod elől még kitér, de nagyságának hátránya a lomhasága, és ahogy remélted is, a második támadásod a szemét éri.
Apolló felüvölt, és a szeméből nem vér kezd el folyni, hanem hatalmas fénycsóvában kezd el szikrázni, mibe nem csak te, de még a nézőközönséged is belevakul egy időre.
Pár másodperc kell, hogy újra láss, egy flashbang gránáttal felérő élményben volt részed, de mikor odapillantasz a küzdőtérre, ellenfeledet nem látod sehol.
- Nyertél emberfajzat. Gratulálok. - Hangzottak szavai, majd a nézőközönséged hangos éljenzésben tört ki, Hádész-al az élén.
- Gratulálok barátom, teljesítetted a próbákat, egyet kivéve. - Mondta lefelé tartva trónjáról, hol eddig üldögélt.
- Találkoztál egy parancsra szolgáló, semleges harcossal. Utána jött a megtestesült jóság, kit átok tart ezen a mocskos helyen. A gyertya mit a kezedben tartottál a reményt szimbolizálta, és a kitartást. A megtestesült gonosz az ördögi körben te lennél, de a harmadik próba dönti el, idetartozol-e. Három kérdés, mi megválaszolja a szívedben és lelkedben dúló gonoszság mibenlétét, kérdések mik döntenek afelöl, hogy szabad leszel-e. - Magyarázta hatalmas mosollyal az arcán, miközben magad is próbálod összerakni fejedben a képeket, és rájössz valóban, mindennek oka volt, ami itt történt Tartaroszon.
- Az első kérdés tehát a következő...A szabadságodért öltél, és harcoltál, hogy visszamehess az emberek világába, avagy...mert valójában élvezted? - Tette fel végül a három kérdés közül az egyiket.


//Off: A kérdésekre a választ jól gondold meg, olvass vissza, ha kell, hiszen ez befolyásolja miként térhetsz vissza az életbe, vagy hogy még több időt töltesz-e idelenn. Ne feledd mindennek oka volt. A játékod és a teljesítményed alapján fogom eldönteni, hogy a karaktered igazat mond avagy sem, nem pedig a személyisége, és a jelleme szerint.//
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2011 9:39 pm

Apolló mintha kicsit összezavarodott volna, nem is tud nagyon kitérni, pedig azt hittem, hogy egy nagyobb ütéssel oldalra repít, de nem. Sikerül a szemét eltalálni, mire az fényt bocsát ki magából és felrobban. Nem számítottam én ilyenre, félig meg is vakultam a nagy fényben.
~ Ez mi? Nem tetszik, nagyon nem.
Majd mire látásom nagyjából helyre jön, a tigris már sehol, mintha a föld nyelte volna el. Ezután Hádész közli, hogy ezt megnyertem és most kérdezni fog.
- Megvallom őszintén, küzdöttem azért, mert küzdenem kellett, első sorban azért, hogy szabad legyek. De közben élveztem is.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 8:15 pm

Amint gondolkozol a válaszon, és végül a túlvilág ura elé tárod azt, veszed észre, hogy már csupán ketten vagytok az egész arénában. A zsivaj elcsendesedett, a mozgolódásod alábbhagytak, csak Hádésszal nézel farkasszemet.
- Rendben Jan Matao. Következő kérdés. Élvezted az ittlétet, vagy visszavágysz a halandók világába. Jó volt úgymond az utasításaim szerint dolgozni, vagy ki nem állhattad? - Tette fel kérdését pokoli mosolyt erőltetve arcára.

//Off: A helyzet ugyanaz, az előző kérdésre tett válaszod eldöntött egy dolgot. Ez a válasz ismételten befolyásolja a történéseket, tehát jól gondold meg mit válaszolsz. A játékod alapján döntöm el a helyességét. //
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 6:34 pm

Most már csak ketten maradtunk az egész, helyen, nő a feszültség, úgy néz ki, hogy ennek itt tényleg tétje van. Meg is gondolom alaposan a választ, így sportszerű, meg butaság lenne hazudni.
- Nem szeretem ha parancsolgatnak nekem, de ezeket a feladatokat öröm volt teljesíteni. De végülis azért küzdöttem, hogy valahogy kijussak innen.
Mondom nyugodt hangon, a legjobb az ha az igazat mondom, tetszett is az ittlét meg nem is, de inkább tetszett, de ezt miért csak gondolom.
- Tetszett is a hely, meg nem is, de inkább tetszett.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 6:52 pm

A férfi mosolyog, majd bólint válaszodon. Csettint egyet, mi nem csak akkora hanggal bír, mint egy normális ember csettintése, olyan visszhangja van, hogy szinte bántja a füleidet.
A semmiből hatalmas fénydiszkó közepette előtűnik egy polc. A polc gőzölög, mint ha csak égne, vagy forró lenne, három részre osztva.
Mindegyiken egy-egy szamuráj kard található, látszólag semmi különbség nincs közöttük, de ha, van is, szabad szemmel nem látható.

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 SW-317

- Most egy kis játékot mutatok be neked. Igazat felelsz, és nyersz, vagy hazudsz és elbuksz. Három kardot látsz magad előtt, látszólag semmi különbség nincs köztük. Három egyszerű kérdést fogok neked feltenni, ha jól felelsz, minden helyes válaszért megmutatkoznak a különbségek. Ha mindegyik kérdést elrontod, nem kapod meg egyiket sem.
A halál kardja, az élet kardja, és egy egyszerű samurai kard van előtted. Ha egy kérdést válaszolsz meg helyesen, találomra választhatsz. Ha két kérdést válaszolsz meg helyesen, megtudhatod a fegyverek neveit, és aszerint választhatsz. Viszont, ha minden kérdésemre jól válaszolsz, megjelenik körülöttük jellemük aurája, ami megkönnyíti a választást.
- Magyarázta nemes egyszerűséggel, olyan érzést keltve, mintha csak a reggel általad felvenni készülő zoknit kellene kiválogatnod.
- Az első kérdés tehát. A saját jellemed szerint, mit megszokhatott a világ, változott az ittlét alatt? Tehát szerinted megváltoztál az ittléted alatt? - Kérdezte.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 8:12 pm

Megjelenik három kard, az egyik a halál kardja a másik az élet a kardja, és egy sima kard, csak nem tudom, hogy melyik, melyik.
~ Nem rossz ajánlat, annak fényében, hogy csak az igazat kell mondanom.
Egy pillanatra elgondolkozok az első kérdésen, nem könnyű a válasz, át kell ehhez látnom az életem nagy részét.
- Hát a karom eltörött, de azon kívül semmit nem bántam meg. Különös ellenfelekkel eddig is találkoztam, eddigi megbízóim kéréseit eddig is teljesítettem, eddig pénzért, lenéztem majdnem mindenkit, ahogy itt is. Nem gondolom, hogy megváltoztam volna.
Talán jobb, ha egy kis gondolat menetet is hozzá teszek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 11:42 pm

- Rendben. - Komorodott el az Istenség, majd hümmögését követően nagy levegővétel után rátért a következő kérdésre.
- Következő kérdésed már nehezebb lesz. Az itteni próbáid között van összefüggés, amolyan kapcsolat, ha úgy tetszik. Három próbád volt, Grog a pusztító, Apolló a szent, és a kérdések melyeket felteszek neked, mond el tehát, mi lehetett ennek az értelme. - Tette fel kérdését.
A fegyverekkel nem történt semmi, se nem színeződtek el aurájuknak köszönhetően, se nem jelent meg a nevük a polcokon.
Talán nem mondtál igazat?
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 8:46 pm

Én válaszoltam, de sok minden nem történt, hát most akkor is van elvileg harminchárom százalék esélyem. Újabb, kérdés, újabb gondolkodtató, vajon mi lehet a próbák közti összefüggés, gondolom valami teszt. Jó lenne rájönni, hogy egy kicsit növeljem az esélyeim.
- Grog elleni próba, az erőm és a rátermettségemet tesztelte, Apolló, a tudásom, és ez a harmadik pedig a jellemem. Legalábbis én erre gondolok.
Lehet, hogy teljesen hülyeséget mondok, de azt magabiztosan, én erre gondolok, most nem mutathatok be neki, eddig is kedves volt, elvégre itt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 9:37 pm

- Az igazat megvallva, nem erre gondoltam, de ez a formája is igaz. Nincs más dolgod, mint választani. - Mondta elgondolkozva, majd az előtted lévő fegyverekre mutatott. A fegyverek tetején furcsa írással ellátott krix-krax-ok jelennek meg, úgy tűnik Hádész kicsit hantázott arról, hogy a valódi neve jelenik meg a fegyvereken.

Az első kard neve: n mort i fem mors
A második kard neve: vita victus
A harmadik kard neve: textus
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 9:50 pm

Egy kérdésre sikerül válaszolni, így megkapom a kardok neveit, na de nem egyszerű a dolog, ugyanis össze-vissza nyelven van.
~ Nos, azt tudom, hogy a vita, az valami élettel kapcsolatos, szóval akkor az valószínű az élet kardja. De lehet, hogy beugratós és nem azt kell választani, a textus név nem túl szimpatikus. Akkor legyen az első jó az.
- Az első kardot választom.
Mondom határozottan, pedig teljesen bizonytalan vagyok, de jobb ötletem nincs. Várom, hogy mi sül ki a dologból, mást úgysem tehetek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:30 pm

- Rendben. Próbáimat sikeresen teljesítetted, jutalmad, hogy visszatérhetsz a halandók világába, halandóként egy fegyverrel a tulajdonodban, mit magad választottál. Eddigi életed semmivé válik, képességeid, felszereléseid nyomtalanul elvesznek.
Jutalmad azonban a kígyók kardja, mely emberfeletti képességekkel van megáldva, ebben az esetben megátkozva. Állandó méreggel van átitatva, így akit éle megsebesít, idegbénító méreg hatása alá kerül. A kígyópenge, mivel több élő kígyó felhasználásával készítették parancsodra élő kígyóvá alakul, és utasításaid szerint cselekszik. Használd belátásod szerint. Szólj, ha készen állsz a visszaútra.
- Magyarázta neked a halandók világába jutásod feltételeit, majd a kardra mutatott, mi a kígyók jellegzetes formáját vette magára, és a levegőben lebegve indult el feléd, zöldes aurával körbevonva.
- Van itt még valami. - Szólal meg Hádész ismét gonosz mosollyal az arcán, miközben tekinteteddel, és kezeiddel vizsgálod a mesterien elkészített pengét.

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Snake_sword

- Mivel nem szoktam mindenkinek ilyen becses ajándékokat osztogatni, egy alku megkötése után veheted magadhoz ténylegesen a fegyvert. A lényeg annyi, hogy a halandók világában létező lovasaim egyike leszel. A bérgyilkosom, ha jobban tetszik. Időnként egy levelet fogsz kapni tőlem, egy névvel és adatokkal fűszerezve. A képen megjelenő embert likvidálnod kell, ha elutasítod a küldetést, a fegyvered semmivé lesz. Tudom, nem szereted, ha utasítgatnak, parancsolgatnak, de ölni szeretsz, és abban a megtiszteltetésben részesülsz, hogy magának Hádésznak teszed mind ezt. Ha elfogadod, írd alá itt. - Mutatott a levegőbe, hol hirtelen megjelent egy papiros, és egy lúdtoll, minek végén vér csillant meg, mit tintagyanánt kell használj.

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 1246316-hades_by_kometani_large



//Off: Ahogy a reagban olvashattad sikeresen teljesítetted a kalandot, gratulálok. Fajod a visszakerülés pillanatától kezdve ember, egyszerű halandó. Pénzed, és Kreditjeidet megtarthatod, felszereléseid nincsenek. Kalandod jutalma egy ereklye, amit a Kígyó kardjának neveznek. Ha Hádész ajánlatát elfogadod megkapod a fegyvert, akárhogyan döntesz, a reagod után bővítsd az adatlapod, és ha igent mondasz az ajánlatára, írd hozzá ezt is.
A kardról: Ez egy szamurájkard, ami mivel egy kígyóból készült állandó jelleggel ontja magából a pengére a kígyómérgét, ami ha sebbe kerül megbénítja az éppen érintett testrészt 10-20 percre, ez függ a seb méretétől és komolyságától. Továbbá a kard kígyóvá alakulhat, egy normális kobraméretű állattá, mi a parancsaid szerint cselekszik egy teljes óráig, utána visszaváltozik, és két óra elteltével aktiválhatod eme képességét újra.
Története: A sötét középkorban alkották meg a pengét az Ázsiában honos Kígyó testvériség, több kígyó és emberi lélek felhasználásával. Azt remélték, hogy ezzel a fegyverrel elfoglalhatják a Közelkeletet, de a gyártás az első fegyver elkészítésekor megállt, és a monda szerint a Dojo-t a felmérgesedett erdő szelleme felszámolta. Mások szerint egyszerűen legyőzték őket, és emlékük a feledésbe merült. Akárhogy is, eddig Hádész őrizte a fegyvert, mit már sok alattvalója forgatott, viszont miután mindegyik elhullt, visszavette az ereklyét. Eddig senki nem volt méltó a forgatására.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2011 4:30 pm

Egy nagyon szimpatikus kígyó kardot választottam, bár látatlanba, de egy csomó jó dolgot mondott róla Hádész. Felsorolja a tényeket, illetve a feltételeket, hogy hogyan is támadhatok fel.
~ Örülök, hogy feltámadhatok meg minden. De olyan kis szánalmas... jelentéktelen emberként? Hát nincs benne semmi különleges, nem baj, lesz még jobb is. Nem baj sose egy kis vérfrissítés, nevezetesen, hogy most az eddigi életem elveszett.
Most nem fogok bután cselekedni, ha lehet én elolvasom azt a szerződést, töviről, hegyire és csak az után írom alá.
- Jól van legyen... majd ha lesz jobb kardom, akkor maximum hagyom eltűnni... de ez nem valószínű, hozok egy kis hasznot a konyhára, ha már van bennem befektetett energia. Mindenesetre én köszönöm a szívélyes vendéglátást.
Miután elmondtam, amit el kellett, magamhoz veszem a kardot és meglátom mi lesz.

//Nagyon szépen köszönöm a mesélést, azt hiszem egyik kedvenc mesélőm vagy. És a kardért is külön köszönet.//

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Egg_blue

"Az elmegyógyintézetben hímezték, Airi unatkozott
Megtalálod a cellák között, vele a lány foglalkozott"
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 8:37 pm

Előzmény: La Scala Színház

Újra itt vagy, legnagyobb sajnálatodra. De most élsz. És ez még nem kevés gondot okozhat. A rég látott világ tárul eléd, csak nem éppen abban a formában, amiben eddig. A távoli görögös épületek most romokban hevernek, a színpompa, legalábbis az a rendezettség amit láttál eltűnt. Se ókorra emlékeztető világ, se más hasonló. Mintha a pokol átvette volna az irányítást, és egy óriási fáklyává vált volna minden.
Tartarosz (mitológiai) - Page 3 The_gates_of_hell_by_ancientsources-d2ehem2
Mindent szörnyű vörös, és mintha vérpermet szállna a levegőbe, amit minden egyes szippantással belélegeznél. A távolban szörnyű démonok járkálnak, és a kárhozott lelkeket kínozzák. Az út igaz megváltozott, de még mindig látod merre is volt "Hádész" trónja.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 5:31 pm

Nem válaszol Anarki, ez egyet jelenthet csak, fájni fog, a végén már rám rajzolgatja a jeleit és a szerkezetét is rám tapasztja. Nem tűnik túl nizalaom gerjesztő dolognak, főleg, hogy az a hülye dög kutya is bámul a szemeivel, idegesítő, ráadásul az utolsó dolog amit látok, mielőtt magam valami szörnyű helyen találom. Szemem körbe tekint, romos és leamortizált a hely, vérpermet száll ami akadályozza a levegővételt. Elmosolyodom, szeretem az ehhez hasonló apokaliptikus látványokat.
~ Tetszetős egy hely, és a mostani visszatérés is kedvező számomra.
Meg van a kijelölt út, azon kezdek el haladni, máshol értelem nincs mert valami szörnybe futok bele.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 5:24 pm

A távolság nem kicsi, és az út órákig tart. Te pedig minden valószínűsíthető dolgot megteszel, csak hogy láthatatlan maradj. Régiúj ruhádnak köszönhetőn nem is olyan nehéz. A démoni kutató szemeket kikerülöd, a tüdődet szaggató légkör csak tovább fokozza elszántságodat.
Az árnyékokban húzódsz meg még ha itt az egyenlő a biztos halállal, sokkal veszélyesebbek, mint a való világban. Szörnyen elfajzott groteszk lények tekintenek rád, de nem mernek közel jönni. Az erő sugárzik rólad, és csak nagyon kevés botor démon van, ki beléd mer kötni. Ők is hamar a pokoli létük végére érkeznek. Erről gondoskodsz.
Az utad lassan célodhoz ér. Előtted a trónterem. A bejárati ajtó még mindig ott áll, és igaz nem éppen a legjobb állapotban. A szép szürke halálos épület, melyre rátekintve is csak a tekintélyt mutatta, most csak a szenvedés, és az elmúlás jut eszedbe róla. A bejárat mellett más utat is látsz, több ablak, és megmászható fal van. Akár egyik nagyobb ablak is lehet a célod, vagy éppen az épület teteje.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 06, 2012 2:31 pm

Órákon át menetelhetek az alvilág bugyraiban, hiába hatalmas ez a hely és én kicsi vagyok. A pokolfajzatok nagy részét sikerül elkerülni, nem azért vagyok itt hogy végtelen harcot vívjak az itteni szörnyek ellen, eleget harcoltam legutóbb. Egy-kettő öngyilkos jelölt utamba áll ugyan, de az új kardom segítségével könnyedén elintézem őket.
~ Mi történt ezzel a hellyel, amikor legutóbb itt jártam sokkal jobban nézett ki, őrizte a hellenisztikus kor szellemét. Lehet Anarki igazat mondott és tényleg egy alakváltóval találkoztam, lehetséges.
Elérkezem a hatalmas épülethez, kardom visszarakom a hüvelyébe, ruhám karmait előhívom és úgy döntök, ha nincs belépőm akkor egy ablakot célzok meg. Egy oldalsó falon igyekszem felmászni egy nagyobb ablakhoz, ha nincs olyan ablak ahol bejuthatok akkor feljebb mászok ha tudok és onnan keresek egy újabb lehetőséget.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 9:38 am

Az ablakot könnyedén eléred, mintha csak egy sima sétán lennél. Az épület falai még mindig állnak, ám több repedés van rajta, mint amennyi ráncnak kellene lenni rajtad, ha átlagos lennél. A méretes repedéseken könnyű felmászni, ám amik benne leledznek, éppen hogy csak nem támadnak rád. Szörnyűséges szörnyűségek villogtatják feléd vörös szemeiket, de úgy látszik alsóbbrendűek, és nem mernek semmit sem csinálni.
A kilátás innen tökéletes, és észre is veszed hogy jól döntöttél. Fentről egy repülő förmedvény érkezik, és a terem közepén lévő trónban helyezkedik el. Három karja van, a legkisebb szimmetriát is nélkülözi az elhelyezkedésük, egyikben egy fekete alak vergődik. Emberi legalábbis a legalapabb módon, karok, kezek, szemek, minden megvan, ám a bőre fekete. Megégett, fájdalmak között vergődik míg a démon le nem tépi egyetlen mozdulattal a fejet, és a koponyát felfelé fordítva, hosszú villás nyelvével elkezdi nyalogatni. Akár csak egy fagylalt lenne úgy nyalja ki az agyvelőt, és édes morgással veszi tudomásul az egzotikus ízeket.
A terem szélén több kisebb legalább hozzá képest kisebb démonok álldogálnak, vagy éppen öldöklik egymást, csak mesterük szórakoztatására. A mester több mint három méter magas, lábai patákban végződnek, hasa hatalmas, három karja élettelenül fittyen le rajta, de mégis a kiszámíthatatlanság a jellemző. Néha megrándulnak, és pont azt teszik, amit akar a démon. Feje busa, kövér, és hájas, szemei éppen csak le nem ragadnak, csak nyelve mozog elégedetten, ahogy az emberi élet utolsó szikráját is megemészteti.
Csatlós démonok, fogas karmos lények, tucatnyian vannak, de nem mernek közeledni gazdájukhoz. Némelyiknek szárnya, némelyiknek csőre, vagy éppen fullánkja van, de nincs egy sem amelyik felegyenesedett lenne. Egy sincs egyforma közöttük, csak itt élnek a sötétben, és próbálnak, minél nagyobb szeletet kiszakítani gazdájuk "tortájából".
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 11:01 am

Felkapaszkodok a falra, és a repedéseken akad meg a szemem, bent valami lények vertek tanyát de nem mernek támadni. Gondolom óriáspókok lehetnek, utálom a pókokat, amióta visszakaptam a ruhám, egészen könnyen mennek a dolgok és a lények nem támadnak, nem kell leugranom a falról. Ekkor nyilall belém a felismerés, hogy miért is kellene gyorsan visszaszerezni az erőmet... elkezdtem öregedni, és egy hónapja már folyamatosan öregszem, ez nem mehet tovább.
Felérek az ablakhoz bemegyek és éppen akkor jön haza a ház ura, egy hatalmas hájas undorító démon, teljes káosz jellemzi a testét, körülötte ténykednek a csatlósai is hozott egy halandót, akit szépen el is fogyaszt, olyan érzésem van, hogy velem is ugyan ilyen könnyen végezhet. Az árnyékok takarásában egyik kezemet a kardom markolatán tartva igyekszem kicsit körbe nézni, jobb ismerni a terepet. Persze a démonok szemeitől igyekszem távolabb maradni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 11:10 am

A szemeidet körbejáratod a helyiségen. Ugyanolyan, mint volt. Egy nagy amfiteátrum, kör alakú épület, szinte mértani közepén a trónnal, körülötte üres terület, legalábbis nincs sok látni való, a sok hullán, és még halódón kívül. A falak, ahol most is állsz, vastagok, vastagabbak mint te magad. Akár egy nagy kürtő, úgy dőlnek befelé a falak, amiket tucatnyi oszlop tart. Az oszlopok árnyékában lézengenek a kisebb démonivadékok, és néznek parázsló szemekkel gazdájuk felé.
Több hatalmas bejárata is van, egyik felül mivel egy nyitott épület, a másik pedig földön. Ebből négy van, méretes ajtók, amelyiknek az egyikét te is láttad kívülről. Az épület amúgy eléggé romos, mint ahogy az egész világ az, ám még bírja, talán varázslatnak köszönhetően, talán csak a pokoli erők miatt, amelyek nem csak elszárítják az itt tartózkodókat, de örök élettel, és szenvedéssel is ruházzák fel őket.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 8:57 pm

A hely pont olyan mint volt, kicsit romosabb kicsit szörnyűbb, de ez ugyan az a hely, ez biztos. Figyelem egy ideig a dögöket, nem tetszik látványuk, nagyon nem tetszik nekem ez az egész.
~ Vajon intelligensek ezek a lények? Mert kénytelen leszek magam felfedni, ha nem fedem fel magam, nem fogok sehova jutni és előbb-utóbb csak észre vesznek.
Úgy döntök, hogy ruhám visszahúzom a testembe majd kiállok az aréna falának szélére és megvárom amíg észrevesznek, remélem emlékszik rám a főgörény. Ha valaki vagy valami megtámadna azonnal ugrok arrébb és kardomat rántom elő, hogy tudjam magam védeni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 9:36 pm

Kiállsz és még a hajadba is csapna a szél, ha lenne itt ilyen. Úgy állsz itt, mint egy bosszúállóangyal, aki a démoni söpredékekre fog lecsapni. A megjelenésed eléggé nagy hatás kelt, legalábbis a csatlós démonok között. Visszahúzódnak az árnyékba, és onnan meresztgetik rád szemeiket. Van mely térdig is alig ér neked, van amelyik magasabb, de mind vézna és rettegnek.
Tartarosz (mitológiai) - Page 3 1sxt2h
Ám ekkor harsány nevetés hangzik fel. A megtévesztés démona szájából vér fröccsen elő, úgy nevet. Betölti a teret, megremegteti a falakat, és csak lassan ül fel. Busa fejét feléd fordítja és szemeit belefúrja a tiédbe.
- Végre előbújtál lyukadból Bisur. - Kezdi kicsit erősen, mintha tudta volna, hogy ott vagy. De hogy? Mikor a rejtőzés a mesterséged, az árnyékok az otthonod, láthatatlan vagy ha akarod, és mégis észrevett. - Miért tértél vissza? Csak tán nem rájöttél, hogy átvertek? - Újra felröhög, és most a szolgái is csatlakoznak hozzá. A nevetség tárgya te vagy, és mint egy érzés tör rád. Deja vu érzés, hogy már jártál itt, álltál szemben a démonnal, és körülötted voltak a mocskos démonivadékok, csak eddig lepel volt szellemeden, de most már mindenre emlékszel. Hádész maga volt az előtted lévő démon, a sok viszontagság, és harc szintén a pokol porontyai voltak, kiket újra megöltél.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 9:50 pm

Előjövök a sötétből és a sok kicsi szörny észre vesz engem, hátrálnak, nagyon jó érzés, hogy hátrálnak növeli az önérzetem. Majd a nagyobb rohadék fordul felém, nagy és hájas és ronda visszataszító. Hádészt becsültem volna, de ezt a lényt, csak lenézni tudom, még ha jelenleg ember is vagyok, ez egy féreg nem más. Nem értem miként tudta meg, hogy itt vagyok, talán valamit elrontottam valahol?
- Igen előbújtam, és igen észre vettem, hogy átvertek, mostanra már harmadjára. Szeretném tisztázni a dolgokat...
Nem tudom mit várhatok és, hogy hogy fogom ennek a dögnek a szívét kivájni de majd még alakul.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tartarosz (mitológiai) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tartarosz (mitológiai)   Tartarosz (mitológiai) - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tartarosz (mitológiai)
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Egyéb területek-
Ugrás: