DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Howard Wortington lakása I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Howard Wortington lakása I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Howard Wortington lakása I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Howard Wortington lakása I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Howard Wortington lakása I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Howard Wortington lakása I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Howard Wortington lakása I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Howard Wortington lakása I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Howard Wortington lakása I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Howard Wortington lakása I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Howard Wortington lakása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Howard Wortington lakása Empty
TémanyitásTárgy: Howard Wortington lakása   Howard Wortington lakása I_icon_minitimeHétf. Nov. 14, 2011 11:22 pm

A professzor lakása egy 30 emeletes ház legfelső szintjén található. Wortington láthatóan ad a kényelemre, lakás rendelkezik minden luxus kényelmi berendezéssel (medence, jakuzzi), valamint rengeteg műtárgy is található.

Howard Wortington lakása 2009-07-great-penthouse-apartment-living-room-design
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Howard Wortington lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Howard Wortington lakása   Howard Wortington lakása I_icon_minitimeHétf. Nov. 14, 2011 11:44 pm

//Amethysta magánkalandja//

Majdnem délig aludtál, hát ige, fárasztó volt a tegnapi nap. Mikor végre kipihented magad, épp azon kezdtél gondolkodni, hogy találod meg a professzort, amikor csörögni kezdett a telefon. Howard Wortington hívott, mivel Lucifer közölte vele, hogy segítenie kell neked. A férfi hangja bosszúsnak tűnt. Azt mondta, menj fel a lakásra négy körül, majd megadta a címét. A kijelölt időpontig még pihengettél egy kicsit, majd autóddal a Gyémánt kerület felé vetted az utad. Miután a portás beengedett, fellifteztél a legfelső emeletre.

Csöngetésedre a professzor nyit ajtót.
-Áh maga az. Reméltem hogy nem jön el. De ha már itt van, jöjjön be.-nem túl barátságos a fickó. Bevezet a dolgozószobájába, ami tele van régi könyvekkel és tekercsekkel.
-Azt hiszem találtam valamit a kőről. De az információ nem lesz olcsó.
Howard Wortington lakása 885752-cushing_large
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Howard Wortington lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Howard Wortington lakása   Howard Wortington lakása I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 4:45 pm

[megérkeztem...a lakáshoz....kiszáltam a kocsiból....hát...nem túl szép házban lakik ez az alak annak ellenére hogy professzor....dehát ő tudja....bementem a kapun....egy portás fogadott és köszönt.....jajj milyen kis kedves...az ilyen emberek miatt tüntek el a magamfajta istenek....áhh....fellifteztem a lakáshoz...jajjj...mmég csengetem is kell......]
[beengedett ]


-Áh maga az. Reméltem hogy nem jön el. De ha már itt van, jöjjön be

-Ohh...magának is jónapot...[hülye kis féreg....ha nem ismerném már vége lenne...]

Bevezet a dolgozószobájába, ami tele van régi könyvekkel és tekercsekkel.
[khmm....na itt is van egy bizonyos pormennyiség....ezeket mind elolvasta...ne már...persze...fogadjunk hogy csak disznek van..hahaha..látom keres valamit...]


-Azt hiszem találtam valamit a kőről. De az információ nem lesz olcsó.

[...MIII???.....jajj ezt magamban mondtam...]

-Tessék??.....tudja maga ki vagyok én...[ekkor kezeimből elkezdett néhány villám cikázni arra várva hogy ráeresszem őket az illetőre].....remélem tudja ,hogy most az élete a tét....vegye megtiszteltetésnek ha túléli ezt a találkozást....

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Howard Wortington lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Howard Wortington lakása   Howard Wortington lakása I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 6:41 pm

//Kaland a játékos saját kérésére befejeződött.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Howard Wortington lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Howard Wortington lakása   Howard Wortington lakása I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Howard Wortington lakása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Antidote lakása
» James lakása
» Justin lakása
» Kevin lakása
» Matt Dent lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: