DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Justin lakása I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Justin lakása I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Justin lakása I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Justin lakása I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Justin lakása I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Justin lakása I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Justin lakása I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Justin lakása I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Justin lakása I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Justin lakása I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Justin lakása

Go down 
SzerzőÜzenet
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Justin lakása Empty
TémanyitásTárgy: Justin lakása   Justin lakása I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 9:01 pm

Egy egyszobás lakás sötétített üvegekkel. Abban az egy szobában egy zuhanykabin és egy matrac található. Áram egyáltalán nincs a lakásban, mivel a tulajdonos lát a sötétben villany nélkül is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Justin lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin lakása   Justin lakása I_icon_minitimeKedd Feb. 11, 2014 7:12 pm

Nem vagyunk egyedül


Új főnököd nem nagyon keresett mostanság, biztos el volt foglalva a saját ügyeinek intézésével, és inkább az irodájában tespedt, így az épülethez tartozó alap biztonsági személyzet elég a védelmére. Felébredve elvégzed a szokásos napi rutinod, és ha indulnál az utcára, ha nem, az ajtó előtt a földön egy sárgás színű boríték hever, és csak a neved szerepel rajta. Ha kibontod - bár még erősen él benned a legutóbbi hasonló eset - egy apró kerek alakú tárgy esik ki belőle, és egyetlen gomb van csak rajta. Ha lenyomod, egy hologram ugrik fel:
Justin lakása Amanda_Waller_Public_Enemies_1
A nőről lerí, hogy nem a testedzős fajta, és a hologram kép megjelenése után pár pillanattal már a hangját is hallod.
- Üdvözlöm, Mr. Williams, Amanda Waller vagyok. Szeretném, ha találkozna velem, lenne egy halasztást nem tűrő feladatom a számára. Részletekkel nem szolgálok, kivéve, ha találkozik velem. - itt mintha elvágták volna a felvételt, a hologram eltűnik, és síri csend telepedik a lakásra.
A borítékot jobban átvizsgálva, egy kisebb papír is van, rajta egy címmel, ami valószínű az említett találkozó helyszíne.
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Justin lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin lakása   Justin lakása I_icon_minitimeSzer. Feb. 12, 2014 3:32 pm

Nem a szokott időben ébredtem fel. Valami megzavart. Egy szívverés érkezett a lakásom elől, de mire kinyitottam a szemem, már el is tűnt.
Úgy tűnik, csomagot kaptam.
Szépen, lassan feltápászkodtam, majd elmentem zuhanyozni. Ha sürgős lett volna az ügy, akkor nem az ajtóm előtt hagyja a csomagot. Új főnökömet már egy ideje nem láttam. Biztos az irodájában tespedt a dagadt disznó. Pedig tudhatná, hogy pont ilyen esetekben van szüksége nagyobb testőrségre. Ha nekem majdnem sikerült eljutnom az irodájáig, akkor valakinek, aki erősebb nálam talán menni is fog. Kicsit sem féltettem a fickót, de amíg tőle kapom a fizetésem, addig érdekemben áll, hogy ne haljon meg. Mikor végeztem a zuhanyzással, kinyitottam az ajtót és felemeltem a borítékot. Behoztam és a tartalmát az asztalomra borítottam. Csak egy kerek tárgy, meg egy cetli volt benne. A kerek bigyón benyomtam a gombot és egy hologram ugrott ki belőle. Figyelmesen végighallgattam az üzenetet, majd nagyot sóhajtottam. Már elég rég óta nem lélegeztem, de ezek a reakciók még mindig nem vesztek ki belőlem.
-Miért van az, hogy az újgazdag disznók mindig megtalálnak? És egyáltalán miért kell titkolózni?-kérdeztem mérgesen.
-Nem tudom, de szerintem el kéne menni a találkozóra. Úgysincs jobb dolgunk.
-Ebben igazad van. Mondjuk szerény véleményem szerint megpróbál majd megöletni, ha esetleg visszautasítom az ajánlatát.
-Akkor te ölöd meg őt.-válaszolta Richard, mire elmosolyodtam. Hát, igen. Nincs túl sok lehetőség. Vetettem egy pillantást a cetlire, majd felkaptam a cuccaimat és elindultam. A berettámat hangtompítóval együtt a rövidnadrágom egyik zsebébe tettem, míg a pót tárakat és a Gömböt a másikba. 10 mm-es pisztolyomat a nadrágomba tűztem. Felhúztam egy edzőcipőt, meg egy fekete pólót és elindultam. Úgy döntöttem, hogy az utcán elkapok és megcsapolok egy embert, majd utána egyenesen a találkozó helyére megyek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Justin lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin lakása   Justin lakása I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 9:31 pm

Szinte ki sem nyitod az ajtót, két ember áll ott, és kérdezés és gondolkodás nélkül egy-egy sokkolót lőnek a mellkasodba. Számodra érthetetlen módon a sokkoló játszi könnyedséggel üti át a tested, és szedál le, míg a két taktikai felszerelést viselő ember hónod alatt elkap, levonszolnak a lépcsőn, majd bevágnak egy furgonba, és azzal a lendülettel elhagyják a lakásod előtti területet.
Justin lakása Swat_gr_1
A támadóid nem beszélnek, nem csinálnak semmit, ketten figyelnek rá, egy pedig vezeti a furgont, és bár nem tudod hova mentek, bő egy óra múlva a kocsi leáll, az ajtó kivágódik, téged pedig tovább vonszolnak. Ajót csapódás, emberi hangok zaja van körülötted, de nem értesz belőle semmit, jó erősen leszedtek. Lassan kezdesz magadhoz térni, és ahogy a látásod tisztul, egy takaros irodában találod magad. Szembe veled egy átlagos író asztal, rajta egy monitor, papír halmok, néhány irószer tartó, és az asztal mögött egy nő ül. Láthattad már, ő volt aki a hologramon az üzenetet küldte: Amanda Waller.

//Ide írj mostmár//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Justin lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin lakása   Justin lakása I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Justin lakása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kevin lakása
» Antidote lakása
» James lakása
» Matt Dent lakása
» Howard Wortington lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Bűnös kerület-
Ugrás: