DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Az Ares vállalat épülete

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Az Ares vállalat épülete Empty
TémanyitásTárgy: Az Ares vállalat épülete   Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:41 pm

Az Ares Industries Gothami tornya nem rég épült. Viszonylag új cégnek számít. A vállalat főként fegyverfejlesztéssel foglalkozik.

Az Ares vállalat épülete Hongkong-felhokarcolo
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az Ares vállalat épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ares vállalat épülete   Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:53 pm

Előzmény:Főutak, utcák, sikátorok, hidak

Az Audi leparkol a toronyház elé. A sofőr kinyitja neked az ajtót, majd int, hogy kövesd. Beléptek az előcsarnokba. Kísérőd egyenesen a liftek felé veszi az irányt. A dolgozók, akik szembejönne, megdöbbennek külsődön. Ami persze nem csoda, nem sűrűn fordul itt meg tépett ruhájó, égett bőrű, vérző sebekkel tarkított látogató. Beszáltok a liftbe, ami egészen a legfelső emeletig visz bennetek. Miután kiszálltok a liftből, egy-kettőre egy irodában találod magad. A hatalmas íróasztal mögött, a megbízód, Richard Curtis ül.
-Üdvözlöm Mr.Lucione! Foglaljon helyet!-int az egyik kényelmes fotel felé, miközben szivarra gyújt.
-Remélem sikerült elvégeznie a feladatot...
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Az Ares vállalat épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ares vállalat épülete   Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2011 10:56 am

Egy mozdulattal letépem a fejét, szétnézek hol lehet a dojo mivel elég sokáig üldöztem. Meg is láttam és csak néhány kilométerre lehetett. Megfogom Otonashi fejét és elindulok megint a házakon ugrálva a kocsihoz. Igaz most lassabban kellett mennem mivel eléggé megviselt ez a harc. Kicsit szégyellem, hogy egy egyszerű démon így elintézzen, de nincs mit tenni. Hamarosan a kocsiba ülök már természetesen a kezemben pedig ott van a fej.
- Vigyen Curtishez!
Szólok a sofőrnek aki el is indul. Hamarosan a város belsőbb részébe visz ahol egy toronyház előtt megáll az Audi. Kiszállok az autóból és elindulok befelé az épületbe. Kicsit meglepetten fogadnak bár nem is csodálom hiszen nem minden nap látnak hozzám hasonlót. Nem sokára már Curtis irodájába találom magam ahol egy hatalmas íróasztal mögött meg is találom. Megkér, hogy üljek le valahová. Egy kényelmesnek látszó fotelre esik a választásom. Leülök, majd amikor a küldetésről kérdez csak oda dobom az asztalára Otonashi fejét. Keresztbe font karokkal mondom.
- Ott van, remélem ez elég bizonyíték lesz. Van valami akadálya, hogy oda adja a pénzt?
Kérdezem tőle közben feszülten figyelem mit fog most csinálni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az Ares vállalat épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ares vállalat épülete   Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 12:20 am

Feldobod az asztalra zsákmányod fejét. A testrész nyomában vérfoltok és szétszóródott papírok járna. Curtis nem szól semmit, csupán felvonja a szemöldökét udvariatlanságod láttán. Egy ideig farkasszemet néz a halottal, majd intése nyomán a fej a papírkosárban landol. Ezután kihúz egy fiókot, és a kezedbe nyomja a borítékot.
-5000$, ahogy megbeszéltük. Várna még egy pillanatot? Szeretnék bemutatni magának valakit.-egy titokzatos mosoly és egy intés kíséretében feltárul a széke mögötti duplaajtó.Egy magas, páncélba öltözött alak lép be az irodába. Vörös szemei nem emberi eredetről árulkodnak.
Az Ares vállalat épülete Shredder10
Döbbenten ismered fel a jövevényt. Ő volt az, aki ebbe a világba száműzött téged.
-Üdvözöllek Lucione! Rég találkoztunk.-mondja, gúnyos hangon.
Nem sok esélyed lenne harcolni. Mögötted a sofőr áll, így három ellenféllel kellene küzdened. És még nem nyerted vissza a teljes erőd.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Az Ares vállalat épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ares vállalat épülete   Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 9:07 pm

Hamarosan a fiókjába nyúl a milliomos és egy vastag borítékot amit jóízűen átveszek. Kiveszem belőle a pénzt és a biztonság kedvéért átszámolom. ~ 500$, 1200$, 2000$, 3000$, 4000$ és 5000$. Oké megvagyunk! ~ Már távozni akarnék mikor megemlíti, hogy valakit be szeretne mutatni nekem. Kíváncsian ülök a fotelbe és várom ki fog megjönni. Nem tetszett nekem, elég ravasz alak néz ki ez a Curtis így még egy alattvalóm életét se bíznám rá. Int egyet amitől a dupla ajtó feltárul és elő jön "Ő". Állig páncélban és csak vörös szemei villannak ki sisakja alól. Pupillám kitágul ahogy meglátom. Még régi barátom volt, de úgy látszott a hatalom vágya erősebb volt a barátságunknál. Ekkor már nem igazán bírtam megbízni egy emberben,démonban vagy másféle lényben. Majd miután ő is üdvözöl egy pimasz mosolyt ejtve én is megszólalok.
- Taurons vén harcosom, hogy a fenébe kerültél ide?! Ami a legfontosabb, hogy mered ide tolni a képed az árulásod után, he?
Kérdezem mérgesen és már ökölbe szorítom kezem. Nem tehetek semmit, a sofőr is bejön a hátam mögött akiről szintén semmit sem tudok és ő se lehet gyenge ellenfél. Türelmesen maradok a helyemen. Hamar el akarok tűnni innen. Még nem vagyok eléggé felkészülve. Sőt erején kívül még ott van az a fegyver amivel elküldött ide Gehennaból.
- Mit akarsz ezzel Curtis? Minek hoztad ide?
Teszem fel neki is nagyjából ugyan azt a kérdést, mint Tauronsnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az Ares vállalat épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ares vállalat épülete   Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeVas. Dec. 25, 2011 2:19 pm

-Curtis nekem dolgozik. Jobban eligazodik az emberek világában, mint én.-mondja Taurons, miközben közelebb lép hozzád.-Egész szép kis birodalmat sikerült felépítenem. Amikor megbíztak a kinyírásoddal, úgy gondoltam két legyet ütök egy csapással. Szükségem volt egy bérgyilkosra, aki likvidálja ellenségeimet. Így hát ide küldtelek téged, a megbízómnak pedig azt mondtam halott vagy.

Taurons beszéd közben vissza tér az ajtóhoz, ahol bejött. Az ott lévő fegyverállványról leemel egy kardot.
Az Ares vállalat épülete Samurai3000katana
-Emlékszel erre?-mutatja feléd a kardot.-Persze hogy emlékszel. Ezzel győztelek le, és küldtelek ide. De haza is küldhetlek. Ha teljesíted Curtis megbízásait, ha elég jól szolgálsz, egy nap hazaküldelek. És talán a megbízóm nevét is elárulom, hogy bosszút állhass.

Kérdőn néznek rád, bár nem látod, érzed, hogy Taurons a maszk alatt gúnyosan mosolyog.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Az Ares vállalat épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ares vállalat épülete   Az Ares vállalat épülete I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 12:18 pm

Gid Lucione magánkalandja inaktivitás miatt sajnos végetért!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az Ares vállalat épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Ares vállalat épülete   Az Ares vállalat épülete I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az Ares vállalat épülete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Frost vállalat
» Woodson Biotech épülete
» Metropolis rendőrségi épülete
» Miracle Import & Export vállalat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: