DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Frost vállalat I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Frost vállalat I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Frost vállalat I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Frost vállalat I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Frost vállalat I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Frost vállalat I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Frost vállalat I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Frost vállalat I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Frost vállalat I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Frost vállalat I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Frost vállalat

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 10:52 pm

Frost vállalat 2359337813_d2814e9f13

Hatalmas felhőkarcoló, több mint 50 emelet, tele irodákkal. Itt végzik a multinacionális cég legtöbb papírmunkáját, majdnem 500 ember dolgozik az épületben, a legtöbbjük egy 2X2 méteres kalitkában, naponta nyolc órát, az év nem egészen 300 napján. A Felsőbb emeleteken találhatók az fejesek irodái, akik a vállalat irányításában tényleg részt vesznek.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 11:03 pm

A nap vége mindjárt eljön. Pozíciómból adódóan, pontosan akkor amikor én akarom. Nem is olyan rossz dolog, vezetőnek lenni. Csak megbeszélésekre járok, és értelmesen bólogatok. Ha valahogy mégis feladatot kapok, csak rásózom az egyik alkalmazottamra. Hát az élet lehetne ennél is gyönyörűbb?
Igen lehetne, és az is. A világ leggyönyörűbb titkárnője az enyém. Már akkor is ostromoltam mikor még csak egy egyszerű irodakukac voltam, de így már érek is valamit. Amióta visszaszereztem a munkáját, és én lettem a főnöke, még inkább oda van értem. Ha nem lenne önuralmam leteperném itt az asztalomon, és megadnám, amit egy jó főnöknek meg kell adnia.
Ez még nem minden, a bandám visszatér, még nincsenek a városban, de érzem hogy életem első legnagyobb dobás mindjárt elérkezik. A csapatommal nem veszthetek, mindent megterveztem, már csak az előkészületek vannak hátra, és milliomos leszek, nem milliárdos ha minden jól alakul.
Na nemsokára két óra, még görnyedek egy kicsit a papírok felett, de csak azért hogy ne legyen annyira feltűnő, hogy Chaterine-t bámulom. Talán ma el kellene vinni ebédelni, vagyis estebédelni ha már evett. Na mindegy, gyorsan összeszedem magam, és megnyomom a hívó gombot.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 5:41 pm

Miközben kerülöd a feltűnést Catherine telefont kap és hamar távozik. Miközben te már egy órája is lehet, hogy furán érzékeled a környezetet. Olyasmi érzés mikor a démonnal találkoztál. De most semmit nem tudsz, csak, érzed, hogy valami nincs rendben. Mintha lelassúlna az idő és tudnád, hogy közeledik valami sötét.
De az idő vissza zökken a pillanatban, hogy kopognak. Háromszor koppan az ajtón valami, valószínű kéz. Hiszen azzal szokták jelezni a szándékot, amit most kintről jelez valaki. Aki kitakarja a kedvenc titkárnőd asztalát.

Frost vállalat Fire_Demon_by_anikakinka
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 6:15 pm

Az érzés elmúlik, és tudom hogy baj jön. Az angyali érzékeim nem rosszak, de ilyenkor alig tudom használni őket. Előérzetemnek engedelmeskedve gyors pillantást vetek a sarokban lévő titkos szekrényemre. Könnyedén hozzá tudok férni, és nincs is túl messze a páncélom. Vállat vonok végül, majd egy kis tiszteletet parancsoló várakoztatás után, hangosan szólok.
- Jöjjön be. - Úgy néz ki egy kicsit el kell halasztanom a randimat. Pedig már közel jártam a célomhoz, na mindegy ezt gyorsan elintézem, és utána visszatérek a nőre.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 6:29 pm

Mikor elkiáltod magad már nyílik is az ajtó, elegáns léptekkel közeledik feléd az alak, nem szólal meg. Amíg az asztal elé sem ér, de ott lefordítja magáról a köpenyféleségét, majd azt a karjára hajtva meghajol egy kicsit és szabad kezét is előre tárja.
- Mr. Bozer-k-s!? - Kicsit elcsúszik a neved vége, de ahelyett, hogy zavart éreznél a hangján inkább olyan mintha csak elhadarta volna és tényleg ezt a nevet akarta volna mondani.
- Esetleg helyet foglalhatok? - Kérdi, mikor ismét felemelkedik és a szemedbe néz, a papírok mögé. Közben egyre jelentéktelenebbnek tűnik a körülöttetek lélegző világ. Mintha már ismernéd vagy legalább tudnád kicsoda, az eszenciájából, a tekintetéből. Mégse tudnál róla semmit mondani ha megölnének se...
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 6:43 pm

A gondolatok, és érzések kavarognak bennem. Nem tudom, és talán jobb is hogy nem tudom ki ez. Végignézem alaposan a fazont, nincs-e rajta valami furcsa. Majd válaszolok az első éppen kérdésére.
- Maradjunk a Bozek-nél! - A hangom megkeményítem, és minden parancsolói felhangot megpróbálok belegyömöszölni, ami kijön a torkomon. Megvárom míg eljön az asztalomig, és felteszi a már udvariasabb kérdést. A válaszom remélem meglepő annyira, hogy egy kicsit kiessen a játszott szerepéből.
- Természetesen, de előtte csukja be az ajtót ha már átjött rajta. - Bökök a fejemmel a fa alkalmatosság felé, ami még mindig nyitva áll.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 11:26 am

A testén elsőre semmi különöset nem látsz. Arcán tetoválásokat, testékszereket és karmazsin tekintet találsz. Ezek néznek veled farkas szemet, mintha azzal, hogy ő nem néz máshova a dominanciáját akarná jelenteni. A kérdésednél se fordul el, csak elmosolyodik. A háta mögül valami mozgolódást vélsz felfedezni, majd valami kicsap és azt ajtó alig egy másodpercel később becsapódik. Nem láttad tisztán mi volt az és utána nem is látod ahogy helyet foglal veled szembe. Kihúzza magát a széken, méh mindig a szemedbe néz, felhúzza az egyik szemöldökét, várja a reakciód. Miközben a combján támasztja ki kezeivel a tartását.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 1:49 pm

A szemem láttára történt dolgok nem csak egy kicsit leptek meg. Eddig már találkoztam démonokkal, angyalokkal, és különleges képességűekkel, de nem tudom megszokni őket. Tudom, hogy én is egy vagyok közülük, de akkor is. Én csak repülni tudok, és kész, még azt is csak éppen hogy.
Megpróbálom leplezni mindenféle reakciómat, remélem semmit sem tudott leolvasni az arcomról. Gyorsan körbefuttatom a szemem a környezetemen, hátha meglátok egy segítőjét, és kiderül hogy semmilyen furmányos ereje nincs neki.
- Na akkor kiböki végre, hogy miért is jött ide. Elfoglalt ember vagyok, nem érek rá, csak így szemezni egy férfival. - A mondandóm közben le sem veszem a szemem róla, nem akarok lemaradni mögötte. A tekintetemet belefúrom az övébe, és még a pislogásomat is lassítom egy kicsit. Elszánt vagyok. legalábbis ezt mondogatom magamnak.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 2:33 pm

Ismét egy kis mosolyt csalsz a vendéged arcára, ahogy előadod a nagy menő szöveged.
- Nagyon egyszerű Mr. Bozek... Adok magának két perc előnyt... - Mondja teljes természetességgel, mintha egy vissza utasíthatatlan üzleti ajánlattal hozakodott volna elő. Majd felemeli a bal kezét, amiről jbb kézzel húzza vissza a zubbonya ujját és meglátsz egy órát, ha rá nézel látod, hogy azon két perc van csupán éjfélig. Nem messze tőle, meg égtelen ravasz mosoly üldögél a tag arcán.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 4:12 pm

Na most vesztettem el minden lelki erőmet. Hirtelen felállok, ököllel rácsapok az asztalra, és az arcába ordítok.
- Még van képed idejönni démon?! A saját birodalmamba?! A saját irodámba?! És még fenyegetőzöl is, hogy merészeled?! Azonnal takarodj ki innen, mert ha én löklek ki, akkor kézzel kell visszalapátolnod a beleidet. - A hangomat egy kicsit sem halkítom le, ilyenkor már úgyis csak a biztonsági őrök vannak az épületben, de ők legalább mindig elég közel. Egy észrevehetetlen gombot megnyomok az asztallap alatt, és jelzek az őröknek, hogy jöjjenek azonnal.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 6:39 pm

Ha a játszott düh mellett még elég kiváncsi vagy láthatod, hogy a "feltehetőleg" démon partnered egy kis fintort enged meg mikor köpködni kezdesz. De megvárja míg végzel, hozzád sem ér, csak a végén leörli magáról a nyálat amit rá szabadítottál. Lereszti a fintort, majd ismét mosolyogni kezd.
- Bár jelenleg én vagyok a fogó, de szíved joga. Másfél perc. - Jegyzi a végén halálos nyugalommal az órájára nézve, ahol már fél perccel közelebb van éjfél. Továbbra is ülve néz a szemedbe...
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 6:54 pm

A düh, mint egy vulkán tör ki a belsőmből. Nehezen tudom türtőztetni magam ez előtt a férfi előtt, nem tudom mi lehet velem. Az öklömet alig bírom visszafogni, csak egy vékonyka húr választ el attól, hogy pofán vágjam a fickót. A kezemet türtőztetni tudom, de a hangomat nem.
- Mi a kib*szott istenyniláról beszél maga?!? - Annyi tudatosság még van bennem, hogy beleszőjem az úr nevét a mondandómba. - Mi a f*szomat akar maga tőlem!?! He?!? Beszéljen értelmesen, mert nem csak fenyegetni fogok !?! - A fejem teljesen vörös lesz a hangszálaim megerőltetésétől. A fickóval nincs valami rendben, de nem tudom hogy mi is az.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 9:36 pm

Az alak az újabb szövegelésre eltűnteti a mosolyát, szépen lefelé görbül a szája, majd az arca mintha csak azt mondaná" hát jó", bele kezd.
- Hát Istennek meg az ereklyéinek speciel sok köze nincs hozzá. De nem mondhatok többet sajna, pedig így látnám az arcát mikor megtudja. Mert amúgy fenn áll az esélye, hogy mikor menekül nem fogom...*sóhaj* Sebaj. Egy perced van neki lódulni... - Néz ismét az órára, majd két oldalra, közben az ujai elkezdenek dobolni a comján, ahogy vissza fordítja a tekintetét rád és most egy szelíd mosollyal üdvözöl.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 11:00 am

A homlokomon egy ér kezd el dudorodni, és a vér csak úgy áramlik benne, már szinte lilásan lüktet. A düh vérvörös köde lepi el a szememet, mégsem engedek a haragnak. Tudom, hogy le kell nyugodni. Veszek két nagy mély levegőt, az öklöm szorítását kiengedem, és lassan megnyugszom. Odasétálok a kényelmes bélelt székemhez és beledőlök. Újra vendégem felé fordulok.
- Na akkor használja ki ezt a kevéske időt és világosítson fel mire is céloz ezekkel a számokkal, amit annyira nagy szeretettel emleget! - A hangom a legnyugodtabb legalábbis, amit ebben a helyzetben ki tudok csikarni, mégis elég kihívó hogy válaszoljon rá. Közben a gondolataim a szekrény körüli titkos rekesz körül forognak. Két lépés és ott vagyok, még egy míg megnyomom a retesz gombját, és megkaparinthatom a táskát, utána már csak ki kell vetődnöm a könnyen nyitható ablakon. Hála istennek hasonló helyzetekre fel vagyok készülve.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 8:06 pm

Mikor leülsz az alak ásít egyet, illően takarja is azt az egyik kezével. Majd belekezd.
- Nem áll módomban szép mesét regélni, de mint hallotta a mérték egység perc és a szám csökken. Segítek annyit, hogy valakinek ezzel le fog járni az ideje. Történetesen fél perc múlva. Huhh. - Fejezi be a végén kicsit fellélegezve, majd ismét körül néz és vissza rád, kettő dobbant az asztalon.
- Öné a döntés Mr. B. - Tárja szét a karjait. De mást nem igen tesz.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 9:04 pm

Egyetlen izmom sem mozdul, semmit nem teszek. Csak kényelmesen ülök a székemben, és lenézek rá. Nem tett semmilyen támadó mozdulatot, így én sem reagálok semmit.
~ Nem tűnik túl félelmetesnek, bármilyen előadást is mutatott nekem. Még semmit sem mondott el, és még indokom sincs rá, hogy bármit is tegyek. A legfontosabb kérdés, hogy miért pont én, miért engem választott? Talán tudja, hogy kivagyok? Talán tud a védőangyalomról? Az előbb nem reagált a "démonozásra", talán, mert tényleg az? Túl sok kérdés, és nem tudom a válaszokat. ~ A gondolataim mély kútjából felszínre evickélek, és a tettek mezejére lépek. Előrehajolok, és felkönyökölök az asztalra. Nem riadok vissza az ábrázatától, és próbálom felvenni a szemkontaktust,
- Na akkor lehet, hogy rosszul kezdtem az ismertségünket. Önnek láthatóan vannak rejtett úgymond "tulajdonságai", amik igazán figyelemre méltóak, de mégis a mai világban már-már szokványosnak is mondható. Ön betört az irodámba, és nem válaszol egyetlen kérdésemre sem. Folyamatosan arról beszél, hogy letelik az idő, meg menekülnöm kellene, de még egy épkézláb indokot sem adott rá. Nem tudom, hogy miért pont hozzám jött, mit akar maga tőlem valójában? Én csak egy egyszerű irodavezető vagyok, így nem tudom miért is keresett fel engem, kivéve ha társulni akar a cégbe. Ha ezt szeretné akkor is rossz helyre jött, én túl alacsony pozíciót foglalok el, ahhoz hogy bárminemű tranzakciót is lebonyolítsak önnel. - Az órámra nézek, megvárom míg letelik az a kevéske idő, amit a jövevény határidőként adott meg nekem. Végül várom, hogy mit is fog most csinálni, talán felel talán nem. HA jól számolom a biztonsági őrség mindjárt itt lesz és végre kidobathatom ezt az őrültet az épületből.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 7:58 pm

Barátod összekulcsolt kezekkel hallgat, néha a csuklójára pillantva. Majd az egyik után mosolyogva háta dől. Vesz egy nagy levegőt, épp mikor befejezed.
- Ha megbocsájt... - Megjegyzéssel megfogja az asztalt látod ahogy kicsit megemelkedik, majd a következő pillanatban már hajítja isa háta mögé. Rövid röppályája után beékelődik az ajtóba. Majd az alak a székért nyúl amin eddig ült.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2011 1:22 pm

Csendben végignézem a jelenetet, egy arcizmom sem rándul mikor a mahagóni asztalomat megsemmisíti. Egy gondolat azért végigfut a fejemben.
~ Szuper ereje van! ~ Felállok a székemből mikor már a többi bútorra is rá akarja tenni a kezét. Szemébe próbálok nézni, és úgy mondom a következőket.
- Még mindig nem tudom, hogy miért jött ide, vagy mit akar tőlem. Abba hagyhatná az irodám rombolását, és megbeszélhetnénk értelmes emberekhez méltóan. És nem úgy, ahogy láthatóan maga intézi az ügyeit. - Az utolsó mondatomba összegyűjtöm minden megvetésemet, és megpróbálom belegyömöszölni a rövidke szavakba. Csak hogy érezze mennyire felesleges is a fizikai megmozdulásai mikor a szavak és az értelem idejének kellene eljönni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 9:16 pm

Az alak csak elmosolyodik az újabb kis mentő szövegedre. Fél kezét szabaddá teszi. Hátra simítja a mozgásban elszabadult tincseket, majd mosolyogva kérdi.
- De akkor hol marad belőle a móka? - De azért látszik, hogy élvezi a vergődésed, mielőtt meglendítené a golf ütőhöz hasonlatosan kezd a székkel bánni. A földre helyezi a végét és elkezdi a vállad környékére mérni az ütést.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 3:05 pm

A helyzet kezd egyre eldurvulni, már egyáltalán nem biztos, hogy el lehetne kerülni a fizikai kontaktust. Nem lenne túl szerencsés egyikőnkre nézve sem, ha itt küzdenénk meg. Igaz ez főleg rám nézve van így. A gondolatok csak úgy cikáznak a fejemben.
~ Valami nincs rendben ezzel a fazonnal. Vajon tudja, hogy ki vagyok? Ismeri a védő angyalomat? Ismeri a kettős személyiségemet? Átalakulhattok előtte? ~ Jó lenne ezekre választ is kapni, mielőtt szétcsapja a fejemet azzal a párnázott fotellal. Látszik, hogy nem akar megölni, és az is látszik, hogy csak ijesztget. A cselekvés ideje eljött. Körülnézek az irodámban, ha elég közel van az esernyőtartóm, és benne van a kedvenc nagy esernyőm, akkor amikor meglendíti a széket odaugrok érte és azzal veszem fel a küzdelmet. Egy kardra emlékeztető tárgyal máris esélyesebb vagyok, mint egyszerűen pusztakézzel.
Ha nem lenne ott, mert a titkárnőm kölcsönkérte volna, vagy netalántán rosszul emlékeznék a meglétére, akkor akcióba lépek. Újfent amikor meglendíti a fotelt, előrébb lépek, és teljes erőmből próbálom tökön rúgni a fickót. Ha nincs rá lehetőségem, akkor megpróbálom hasba öklözni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeKedd Május 03, 2011 12:17 am

Még egy utolsó mosoly, majd mire leérz tudatosulhat benne, hogy számított az elmozdulásodra, a végén csak egy kézzel lendítette a széket és kihajította az ablakon ami eddig mögötted volt. Most kezedben van az esernyő, te meg féltérden. A fickó csak széttárja a karjait.
- Hogyan tovább Mr. Bozek? - Kaján vigyort ereszt feléd, láthatóan élvezi, hogy ő áll a helyzet magaslatán.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeKedd Május 03, 2011 1:06 pm

A szék elrepül előttem és betöri az ablakomat. Azt a drága ablakot, amit annyi időbe, és pénzbe került kiharcolnom, hogy nyitható legyen. Most kitörte ez az idegbeteg, és tudom hogy újra kezdhetem, majd járni a bürokrácia vészesen időrabló útját, csak hogy megint beszereltessem.
Az esernyőt sikerül megszereznem, és már féltérden vagyok. A fegyvert ráfogom a férfire, és felállok. Kihúzom magam, egyenesen, délcegen, és csak ezt követően válaszolok a kérdésére.
- Hát ez magától függ. Ha elmondja, mit akar pontosan, akkor megoldásra juthatunk. Ha nem akkor szerintem megharcolunk, és az erősebb dönti el mi is lesz itt. - Az utolsó mondatomat egy vigyorba zárom. Egy vigyorba, amiből tükröződik, hogy már megöltem két démont, és igen bátornak kell lennie, ha kihívott engem. Az esernyőt a torkának szegezem, még ha kell elég távol is vagyok hozzá, hogy ne tudjam vele elérni. Ha támadni készülne, akkor minden vívó tudásomat, ami a felsőbb szférákból szerzett az angyalom bevetem, hogy kivédjem. Utána helyzetnek megfelelően cselekszem.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeKedd Május 10, 2011 7:31 pm

A nagy szövegedre csak egy kérdő jellegű arckifejezést kapsz viszonzásul és egy egész stílszerű választ.
- Na ne mondja... - Kaján mosolyt kapsz te is. Láthatod benne ahogy angyalok szárnyait tépi, de ha akarod beleláthatod ahogy kislányoknak osztogatja az epres nyalókát. De konkrétan csak mély, pokoli tekintettel nézel szembe. Nem üres, van benne valami, de csak olyan mélyen ahova szabad szem nem visz. Közben a torkához sikerül szegezned az esernyőd.
- Parancsol? - Kérdéssel minden támadó jelleggel, nyitott tenyérrel elhajtja maga elől az esernyő végét.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeSzer. Május 11, 2011 12:42 pm

Úgy tűnik a démon nem vesz komolyan. Előbb küzdelmet akart, mikor pedig már én hívom ki egyből védekezésbe megy át. A fegyveremet erővel próbálom a nyakán tartani, még ha ő ennek ellene is van.
- Utoljára kérdezem meg. Mit akarsz tőlem? - A szavaim elszántak, mint a nézésem. Bármilyen támadó jellegűt is mozdulna, az esernyővel máris megpróbálok a lány részekre irányozva csapást mérni. Persze ha nem csinál semmit, és még válaszolna is akkor én sem támadok.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitimeCsüt. Május 12, 2011 11:37 am

Először látsz igazi dühöt új barátod szemében, mikor az esernyőt a nyakánál próbálod tartani. De végül elfintorodik, kihúzza a nyakát.
- Hát ha már így utoljára kérded... - Ereszti meg lenézően. Elemeli rólad a tekintetét, majd hirtelen ellöki az esernyőd, az első ütésed elől egyszerűen kihajol. Az esernyőt tartó kezed oldalán vág bordán, majd a másik kezével megragadja a nyakát. A mozdulatok alatt előre csúszott tincseit elfújja az arcából, majd eszelősen folytatja.
- Inkább mutatom! - Mély, tompa nevetése hallatszik ahogy zuhanást érzel és beszűkül a létásod egy pillanata.

Elfogott egy érzés, mintha zuhannál, majd szédülést érzel és a földön űlve találod magad mindenféle bódék között.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Frost vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frost vállalat   Frost vállalat I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Frost vállalat
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Az Ares vállalat épülete
» Miracle Import & Export vállalat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Otisburg-
Ugrás: