DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Katonai támaszpont

Go down 
+2
Vadmacska
Kétarc
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 3:41 pm

Hiába lövöm ki a teljes tárat a két stukiból, nem látom, hogy eltaláltam volna bárkit is. Nem tetszik így a helyzet. Eléggé nem tetszik az ilyen, és megvallom kicsit kezdek aggódni. A nagy öltönyös Corleone család megmondta, hogy nem segítenek rajtunk, vagy is már csak rajtam. Eldobom a két üres tárral bíró fegyvert és az utolsót veszem elő kibiztosítva. Úgy látszik spórolnom kell most már a golyókkal, mert ahogy hallom a másik csete-paté is elhalkult, szóval tuti mindjárt itt lesz egy raklapnyi katona. Már hallom is a léptüket. A franc... itt vérzek, mint valami disznótor áldozata, és valahogy fordítanom kéne a kockán. Csak szorítom a kezemben lapuló fegyvert, miközben az oldalfal mögül néha ki-ki lesek, hátha meglátom az őrtornyos fickót, célra tartva megpróbálom lepuffantani de max két golyót áldozok rá. Szerencsém, hogy a végére hagytam a hangtompítóst, és még talán a figyelmet sem keltem fel mikor meghúzom a ravaszt. Ha nem látom az őrt, akkor próbálom megkerülni a raktárt, és egy másik oldalára érni, hogy elkerüljem a lépések zaját keltő egyéneket. Mind ezt valahogy úgy próbálom megtenni, hogy közben megpróbáljam megpillantani, vajon kik is jönnek ide, és hányan. Szedem a lábaim, de a csurgadozó vér nehezíti a dolgom. He-he... olyan vagyok, mint valami lekváros fánk. Ha megnyomom a pocim, kifolyik az eper lekvár. Hmmmm... eper....
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 6:14 pm

Az egyetlen ép lábaddal éppen, hogy csak vánszorogni tudsz a az épület falának támaszkodva. Így tudhatod, vagy éppen csak sejtheted, hogy nem fogod tudni hátulról megközelíteni a követőidet. A füled nem csal meg, és éppen befordulsz az épület sarkán, mikor megérkeznek hűlt helyedre az üldözők. Lassan haladsz tovább, miközben hallod, hogy a sietős léptek megálltak. Emberi beszéd szűrődik feléd, nem értesz ki minden mondatot, de a lényeg körülbelül annyi. "Hova a francba tűnhetett a fegyveres?"
Most már teljes magasságában láthatod az őrtornyot. Ahogy egyre közeledsz felé, szerencsédre egyre kevesebb az esélye, hogy fentről észrevegyenek. Végül is nem a saját alapját nézegetik onnan fentről. A feljárónak szánt fém csigalépcső előtted tornyosodik, és most éppen senki nem jár rajta. Már csak méterek választanak el az épület következő sarkától, ahol elvileg a teherkocsinak kell majd állnia.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 7:52 am

Mire biztonságban vagyok, úgy érzem kell egy kis pihi, mert eléggé megizzasztott ez a kis túra, míg ide értem. Teljes súlyommal neki dőlök a falnak ,kímélve kicsit a lábamat, és kifújom magam. Jó néhány lélegzetvételnyi szünet, és csak utána kezdek el agyalni hogyan tovább ismét. Újabb katonák vannak körülöttem, de már itt a torony, és nem tudják merre is járok. Idő kérdése, míg megtalálnak, addig viszont nekem akcióznom kéne, szóval nem lenne jó ha lebuknék, rám találnának. Fegyveremmel a kezemben, azt hiszem ideje felkászálódnom az őrtoronyba, csak nehogy kiszúrjanak. Bár habozok, de mély lélegzet, hasat be, mellett ki és már indulok is. Persze nem esztelenül rohanok fel, egyrészt mert nem is tudnék, más részt meg talán valaki hamarabb észre venne, mint én őt. Sántikálva veszem az akadályt, és lépcsőzök, miközben olykor-olykor megállok és fegyverem néz körbe. Ha veszélyt fenyegető katona állna velem szembe nem habozok lelőni. De az egész őrtorony üres, akkor csak abban az esetben pihenek meg, mikor már felértem a tetejére.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 9:04 am

Lassan bicegsz felfelé a lépcsőkön. Amennyire halkan tudsz, úgy haladsz, de tőled még ez a csöndesség is nagy teljesítmény. Főleg, hogy egyik lábad szinte használhatatlan. Csak baktatsz felfelé, és már elég magasan vagy, hogy szétnézhess. A raktár felett ellátsz a főkapu felé, ahol már semmi jelét nem látod csetepaténak. A katonák, akik tudtukon kívül utánad kutatnak, teljesen szét vannak szóródva, és minden kő alá benéznek, ha kicsit is gyanúsnak gondolják.
A futó léptek gazdái szintén katonák voltak, és látszólag a toronyból jöttek. Szerencsédre elkerültétek egymást, és ahelyett, hogy visszatérnének, a társaik gyilkosát keresik. Végül csak felérsz a torony tetejébe, és meglátod régi célpontodat az egyetlen katonát, aki fenn maradt. Éppen egy készüléket nyomkod, és egzotikus káromkodásokat ereszt ki a fogai között. Annyit kiértesz belőle, hogy a telefon nem működik és sehogy se tudja elérni a bázis többi részét.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 8:30 am

Nagy nehezen felérek Mordor hegyeinek hágóira. Ja, bizony, mert legalább úgy éreztem ezt a lépcsőzést, mint valami hegyi túra. Se a súlyom, se az állapotom nem megfelelő egy ilyen kiruccanáshoz. Zihálni is kezdek, mikor felérek, majd látom a telefont nyomkodó alakot, aki csak túlélte a golyózáporomat. De most nem fogja. Egyetlen lövést eresztek meg fejébe sietősen, nehogy még valamit szóljon vagy tegyen mikor meglát. Ha nem a feje az egyetlen szabad pont, akkor torkát lövöm át, hogy biztosra menjek. A lényeg az, hogy úgy kell kicsinálnom, hogy ne tudjon jelet adni rólam. Amint ezzel megvagyok, csak akkor kezdem el élvezni a magaslati levegőt, és körbe nézek. Látom a sok betyárt, akik engem keresnek. Vagy is hát gondolom hogy engem. Miután innen belátom az egész bázist, és körbe nézek rajta, jöhet a jel a maffiózóknak. Na igen, a raktárt nem nyitottam ki, de hát a franc se tudja hogyan kellene. Talán... teszek egy utolsó próbát, és átnézem az őrtorony halottját, ha sikerült végleg eltennem láb alól, hátha találok nála valami díjazandót. Esetleg egy belépő kártyát vagy ilyesmit, de az tuti, hogy ha mást nem is a stukiját elveszem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 2:41 pm

A gyomrod megkordul, mikor a lövésed következményeit figyeled. A férfi feje egy lédús, érett dinnyéhez hasonlatosan robban szét a becsapódáskor. A vörös vérfolyam, fehér agyvelődarabkákkal fűszerezve ráfröccsen az ablakra, és nonfiguratív klasszicista képet alkot rajta. Akár egy költemény a gyilkolás oltárán.
Úgy ahogy féllábon haladsz előre a célod felé. A holtest már az első pillanattól foga csatakos volt a vértől, és ezt a tulajdonságát a kutatás alatt sem vesztette el. Sőt talán még előrébb is mozdítottad. A szolgálati fegyvere, és teljesen felesleges mindennapi eszközök mellett, megtalálsz egy fehér műanyag lapkártyát. Rajta egy mágnescsíkkal, és egy nagy sárga "A3"-as jelöléssel. A jelzést nem nagyon tudod leadni, mert nem nagyon van mivel megtenned. A bázist figyelve pedig láthatod, ahogy a katonák még mindig össze-vissza rohangálnak, mint egy megbolygatott hangyaboly.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 7:59 pm

Szép munkát végeztem, és büszke is vagyok magamra. A módszerem egyedülálló, megismételhetetlen, és nagyszerű. A vértől színes környezetben kellemesen kutakodok, és mintha valami fontos dolgot találtam volna. Egy mágnes kártyát, vagy minek hívják, rajta egy jelzéssel. Ez biztos valami olyasmi, hogy mit nyit. Megpöccintem a tárgyat, és büszkén zsebre teszem, majd körül nézek a toronyból, hátha látok valami raktáron, vagy épületen "A3" jelzést. Ha igen, már tudom hova kell mennem azt hiszem... Ha nem látok nyomot, akkor csak elveszem a fegyvert, majd elteszem azt is, és lassan elkezdek lemászni a magaslati levegő birodalmából, küszködve megint csak de próbálok sunyiba lépkedni, és használni a hangtompítósomat, ha szükséges. Lehet beszorítottak ide, de én teszek egy próbát, mert különben az őrtorony lesz a koporsóm, mivel előbb, utóbb gondolom bekuksiznak ide is. Szóval nyomjunk egy black ops stylet és végezzük el most már a munkát. Megszenvedtem a sikerért azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 1:41 pm

Egy pokoli ösztöntől vezérelve megnézed a TÉRKÉPEDET, hogy melyik is azaz épület, amelynek a jelzése a "A3". Nem is kell sokat kutakodnod, így a berozsdált rendőrségi képességeidet még tovább fogja marni az idő vasfoga. A jelzett épület a fegyverraktár, így pont azt találtad meg amire szükséged volt a kinyitáshoz.
Lefelé menet láthatod, hogy a kutatás más irányt vesz. A főépület és a főbejáratnál csoportosulnak az emberek. Végül pedig nagy csinnadrattával berontanak a központi épületbe. Szinte alig maradnak a bázis külterén. A tőled telhető leg"black-ops style" módon lopakodsz, igaz a sérült lábad nem teszi túl könnyűvé, de mivel nincsenek a közeledben, ezért nem okoz gondot. Legalábbis még.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 10:42 pm

Előzmény: Finnigan Bár

A konvoj megérkezik a város szélére. A katonai támaszpont még messze, de nem mentek közelebb. Ezekkel a batárokkal nem lehet lopakodni, most pedig arra van szükségetek. Úgyhogy leálltok, és újabb kupaktanács következik. A járművekkel "kört" alkotva parkoltok le. Vadmacska kezd bele először.
- Na akkor először is meg kellene tudunk merre vannak Maróniék, és hogy a rómaiak megérkeztek-e már. Duncan szerintem nem vagy a legjobb lopakodó, de megcáfolhatsz ha akarsz. - Kelly, és Sumati nem nem szól egy szót sem, csak az igazságosztót bámulják, és a válaszát várják. Gina, mint a többi lány csak úgy sündörög a tárgyalók között, és várják mire döntetek.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 11:23 pm

Még nem vagyunk a bázisnál, amikor az elől haladók leállítják a konvojt. Mi a fene? Vadmacska biztos attól tart, hogy úgy járunk, mint a csajok a bárnál: kiszúrják a járműveinket. Kiszállva a kocsiból rágyújtok egy cigire, majd csatlakozom a kupaktanácshoz. Vadmacska már elő is áll egy terv kezdeménnyel. Fel kéne deríteni a terepet. Amiből kihagyna engem, nem tart valami jó lopakodónak. Most alaposan mellé nyúlt.

-Ezt most benézted, kiválóan settenkedem. Ez alap követelmény a Rangereknél. Mielőtt még elindulnánk, szükség lesz pár dologra.- visszamegyek a kocsihoz, és kinyitom a csomagtartót. Előveszem a katonai távcsövemet, valamint egy éjjellátó szemüveget. Bár a távcsövön is van éjjellátó üzemmód, a szemüveget, az arcomra tudom majd rögzíteni. Szükség lesz még adóvevőkre is. Bár nincs elég rádióm mindenkinek, arra azért jó lesz, hogy ha két felé válunk, tudjuk tartani a kapcsolatot. Magamhoz veszek még pár mágneses nyomjelzőt is.
A Berettára rácsavarom a hangtompítót, ugyanezt teszem az m4-sel is. A karabélyhoz elrakok még három tartalék tárat is. A Walther és a bowie kés a kabátujjakban. A kabátzsebben három tartalék tár a magnumhoz.

Szépen nézhetek ki: nyakamban a távcső, homlokomon az éjjellátó, vállamon a karabély, övemben a tartalék tárak és a Beretta.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 11:48 pm

A lányok meggyőzötten füttyentenek egyet, és néhányan végignéznek magukon. Nekik elég a szűk sötét ruha, és a elszántság, igaz nem egynél van hasonló ketyere. Vadmacska csak ingatja a fejét a sok kütyü láttán, látszólag ő a motorján kívül semmilyen mechanikus vagy elektromos szerkezetet nem használ, saját magán kívül.
- Na jó akkor ezt elszámítottam. Hogy ne keltsünk túl nagy feltűnést mi itt maradunk, ti menjetek felderíteni. - Ezzel rád, és Gina-ra célzott. talán tudja, hogy már együtt dolgoztok hónapok óta, és az "összeszokott" csapatot nem akarja szétszakítani, vagy csak nem akar nővel összerakni. - Annyit elég lesz megtudni, hogy hol van a kis Maróni, és hogy érkeznek e Falcone emberei. Ja igen meg azt, hogy merről is szeretnének behatolni oda. Egyetértesz? - Úgy néz ki, most már értékes tagja vagy a csapatnak, nem csak parancsolnak neked, de az eszedet is használják, sőt mi több a véleményedre is kíváncsiak. A lányok nem szólnak semmit, tudják, hogy ez már nem az ők feladatuk. Gina is csak bólint a rábízott feladatra.
A távolban a bázis teljes területe. Legközelebb hozzátok a főkapu van, ahol egy kicsit nagy a nyüzsgés. A bázis négy sarkában egy-egy őrtorony, amikből pásztázó fények keringenek. A bázis egész külső részét, így bejárja a fény. Kivétel az egyik sarkot. A legmesszebb lévőt a főbejárattól. Onnan se fénysugár, se semmi. Csak kisebb épületek, és sötétség.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 12:52 am

Úgy látszik sikerült meglepnem a társaságot, eddig nyilván azt gondolták, valami agyatlan Rambo vagyok. Vadmacska előreküld minket Ginával felderíteni. Indulás előtt Vadmacska kezébe nyomok egy kézi adóvevőt, magamnak és Ginának pedig kiosztok egy-egy headset-es adóvevőt. Most már a kapcsolattartással sem lesz gond. Eszembe jut a kerítés, így magamhoz veszek egy drótvágót is. Eloltom a cigim, majd elindulok a bázis felé.

A főkapu közel van, de arra nem lenne tanácsos menni, túl nagy a nyüzsgés. Valami csendes, elhagyatott hely kéne. Körül nézek, merre mehetnénk. Meglátok egy rész, ahol se fény, se nyüzsgés. Ígéretesnek tűnik. Talán túlságosan is. Lehet hogy egy kelepce a behatolóknak. De nem biztos. Ám arra a legjobb menni. Intek Ginának, hogy kövessen, majd megindulok a kipécézett rész felé. Lassan, óvatosan haladok. Rég kellet már így lopakodnom. Egyből előjönnek az emlékek, az éjjeli gyakorlatok For Bening-ben, éjszakai rajtaütések az Öbölháborúban, vagy mikor Mogadisuban lopóztunk házról-házra szinte a vaksötétben. Egyik sem valami vidám emlék, mégis mosolyogni támad kedvem. Úgy 100 méterre megközelítem a kerítést. Aztán belenézek az éjjellátó távcsőbe, látok-e a kerítés mögött valami gyanúsat, vagy bármi mozgást?

Szerk.: A főkapu felé is elnézek a távcsővel, hát ha kiderül, miért nyüzsögnek a bakák.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 10:51 am

Most hogy már meg van az A3 és van egy ilyen kis csini kártyám is, én vagyok a király! Pedig azt hittem meg fogok dögleni. Sóhajtok egy nagyot, és kicsit könnybe lábad a szemem. Ha apukám most látna... büszke lenne rám. Vagy nem, ezt már a fene se tudja. Lenézek a talaj irányába, majd össze szorult fogakkal gondolok a pokolban rohadó öregre, aki remélem nem lesz olyan szerencsés, hogy feljut ide úgy, mint én. Remélem szépen elrohadsz odalent te vén kujon! Na de már más felé figyelek... le kell jutni innen, szóval csak okosan lépkedek, és keverem a kártyáimat, nehogy valaki is észre vegyen. A kártya zsebben, stuki kézben, szóval nem lehet gond. Kivéve, hogy szétvérzem a lépcső össze fokát. Most már érzem milyen a nőknek mikor egy hónapban egyszer megered az Amazonas folyó. Na most az én folyóm annyira megered, hogy bepótolja az össze eddig eltelt kimaradt időszakot, azt a sok-sok évet. Remélem épségben lejutok, és próbálok úgy szemlélni hogy én előbb vegyek észre bárkit, mint az a valaki engem, mert nem szeretnék még egy golyót kapni. Épségben és észrevétlenül akarok lejutni, oszt eljutni a fegyver raktárba. Remélem még működik a kártyaleolvasó azok után hogy beleereztettem egy golyót... Mert ha nem, akkor felakasztom magam...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 11:22 am

A duó halad a bázis felé, és eddig még semmit nem lát Duncan a felszerelésével. A reflektorfényeket megközelítik, és most veszi csak észre, hogy a bázis főbejáratában az embereket mit is csinálnak, vagy csináltak. Egy nagy csapat repülő élőlény szállt a levegőben, veszélyesen közel a katonákhoz. Ők pedig fegyvereikkel ijesztették el őket.
Ahogy haladtok a reflektor nélküli őrtorony felé, meglátjátok azt amire számítottatok. Két elsötétített fekete kocsi száguld a katonai bázis felé. Duncan felismerheti, hogy Falcone járműparkjából valók. A katonai bázis főbejárata felé száguldanak.
Ahogy haladtok tovább kamionokat, és Maróni egyik kocsiját láthatjátok meg. A kocsi tetején Pino Maróni távcsővel figyeli a támaszpontot. Körülötte meg legalább egy tucatnyi állig felfegyverzett embere várja a parancsait. A kamionok feltételezhetően a szajré elmenekítésére való. Az elsötétült őrtoronytól egy kilométerre ha parkolhatnak.


Eközben Pöfeteg mit sem tudva a közelgő vészről, és a háttérben meghúzódó szálakról, elkezd lemenni az őrtoronyból. A féllábon való járás még mindig nem a legjobb módja a sietésnek, így a saját tempójában vérzések közepette eléri a fegyverraktár oldalát. Ha figyelmes megláthatja a Maróni banda tagjait, és járműveiket.
Az épület sarkáig elérve újra rátörhet a deja vu érzés. A bejárat elől, ahol a hullákat hagytad, hangokat hallassz. Nagy valószínűséggel nem az elhunytak vannak beszédes kedvükben, hanem a rájuk talált társaik. Azt nem tudod kivenni mit beszélnek, de a hanghordozásból hallatszik, hogy nem éppen rózsás a hangulatok. Két különböző hangot tudsz elkülöníteni, talán két különböző katonáé, vagy egy skizofréné.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 11:55 pm

Furcsa dolognak lehettem szemtanúja. A főkapunál valami repülő lények támadták meg a katonákat. Mik lehetnek ezek? Valami madarak? A sasok elég nagyra nőnek. De azok nem röpködnek éjjel. Akármik is, a katonáknak sikerül elűzni őket. Van egy gyanúm, hogy ez csak figyelemelterelés volt, és Maroni emberei háborítatlanul dézsmálják a fegyverkészletet. Közben felbukkannak Falcone emberei is. Ezek szerint Zack sikerrel járt. Már csak össze kéne hozni a két bandát. Hol lehetnek Maroniék? Áh, meg vannak! Kamionok és kb. egy tucatnyi gengszter. Tényleg jól jön Falcone segítsége. Még nem rakodnak, időben érkeztünk. Nézzük meg, kiket küldött be Maroni. Óvatosan haladunk a sötét torony felé. Valszeg itt hatoltak be Maroni emberei, azért nincs fény. De mégis hogy jutottak be? Próbálom nesztelenül megközelíteni a kerítést. Körülnézek, nem látok-e lyukat rajta. Ha nincs, akkor vagy átmásztak, vagy nem itt mentek be. Felrakom az éjjellátót, majd közelről megvizsgálom a kerítést. Elsősorban azt próbálom megállapítani, vajon beszereltek-e riasztót, ami jelez, ha elvágják a drótot. Egyelőre nem érek hozzá, lehet hogy áram van benne, bár erről a jogszabály szerint, kell lenni táblának.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 10:12 am

Csak sikerül lebandukolnom, bár meg kell vallani nem volt könnyű feladat. Körbe nézek, és mintha Maróniékat látnám. Na ne aggódjatok fiúk, mindjárt jöhettek. Csak ki kell nyitnom most már a raktárt. Elő veszem a kártyát ami eddig zsebemben lapult, majd neki dőlök az épület falának, hogy szusszanjak egy kicsit. Megpróbálok vissza változni és felvenni emberi alakomat, bár lehet kicsit időbe telik most, hogy úgy vérzek mint aki megjárt egy mészárszéket. Míg próbálom felvenni emberi formám, beszédet hallok meg. Biztos katonák. Marha jó... ezek sosem fogynak el? Jó lenne most egy Alfred hogy megtisztítsa a terepet utoljára. Amennyire jó a fülem, talán minimum 2 emberről van szó, akik unatkoznak és nincs jobb dolguk, mint itt lófrálni. Megpróbálok láthatatlanul kisandítani a raktár sarkából, majd szemrevételezni hányan is vannak, és mennyire messze. Ha ideális lenne a távolság és a mennyiség, tehát maximum kettő vagy három ember, akkor meg kell próbálnom kilőni őket. De! Nem most. Először csak terepszemlét tartok, mert ha még egy golyót kapok, lehet Luciferrel vacsorázok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 10:14 pm

Duncan halad a maga útján, és eléri minden gond vagy felfedezés nélkül a kerítést. A reflektornélküliség nagyban segíti a munkáját, így nincs gondja vele, hogy felfedezze a nagydarab testű férfit, akit még sohasem látott. Lassan sántítva lépked, és épp az egyik fémépület sarkánál tekintget ki. Az épület előtt két katona van, éppen pár holtestre emlékeztető dolog felett társalognak, és erősen gesztikulálnak. Bejutásra utaló jelet nem találsz. Sem átvágott kerítés, se elgörbített drótok. A kerítés nem tűnik se elektromosnak, se beriasztózottnak. Legalábbis nem látsz rá utaló jeleket. Gina miközben vizsgálódsz Maróni embereit figyeli, akik kezdenek egyre izgatottabb lenni.

Pöfeteg kinézhet a sarok mögül, úgyhogy ne vegyék észre. A katonák száma kettő plusz az általa másvilágra küldöttek. A beszélgetésüket már jobban hallod innen, úgyhogy meg tudsz győződni róla, hogy nem tudják te itt vagy.
- Na ezt tuti nem a madarak csinálták. Hogy lehet hogy ezek le lettek lőve? Ki azaz őrült már megint?
- Talán a kutató intézetből szökött megint meg egy zakkant? Mit mondott a "doktornő"? - Az idézőjelet a kezével teszi hozzá, ezzel jelezvén, hogy nem éppen a legnagyobb tiszteletnek örvend a jelzett nőszemély.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 11:45 pm

Eddig jól haladunk, senki sem vett észre. A kerítésen nem látok semmi gyanúsat, annál inkább mögötte. Egy nagydarab fickó sántikál (valszeg rosszban) az egyik épület sarkánál. Nem tűnik katonának, legalábbis az én időmben még nem voltak divatban a kövér bakák. Vajon ki lehet? Talán Maróni embere? Egy embert küldtek be a cuccokért? Vagy csak egy fegyver kell a gengszter vezérnek, talán valami spéci stukker prototípusa. Vagy a kövér muksó dolga, hogy bejuttassa a többieket. Ám mivel sérültnek tűnik, valószínűbb, hogy a katonák intézték el a társait. Asszem ideje jelentést tenni.

-Vadmacska, itt Duncan! Megtaláltuk Maroni embereit, a reflektor nélküli toronytól találhatóak, kb. 1 kilométerre. Úgy egy tucatnyian lehetnek tökig felfegyverkezve. Szerencsére megérkezett az "erősítés" is, Falcone bandája a főkapu felé tart. Szerintem induljatok el Maroni-ék felé, és figyeljétek, hogy mit csinálnak, de egyelőre ne támadjatok. Addig mi behatolunk a bázis területére, és lekapcsoljuk Maroni emberét. Ha történik valami érdekes, szóljatok. Vége!

Megvárom Vadmacska válaszát, majd előveszem a drótvágót, és elkezdek bejáratot fabrikálni magunknak. Bár előtte hozzáérintem az m4-es csövét a kerítéshez, megnézem, szikrázik-e, ha igen a kerítés elektromos, és más utat kell keresnünk. Mivel a fegyvertus műanyag, így elméletileg nem lesz megrázó élményben részem.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 11:16 am

Egy kis hallgatózás után, meg szemlélést követően kicsit fellélegzek, mert legalább csak kettő személlyel kell számolnom. Félek, hogy ha az egyiket le is lövöm, a másik be tesz nekem. Lehet szét kéne őket választani, vagy elhessegetni innen. Talán egy kis csellel össze jöhet a dolog. Nem vagyok túl eredeti, és nem is agyalok túl sokat a dolgon, egy részt mert fájdalmakkal küszködök, és nehéz így most gondolkodni, más részt meg nincs kedvem. Ha találok a földön valami nagyobb kavicsot, vagy hasonlót akkor azzal, ha nem, akkor a katonától ellopott kulcscsomóval okoskodok egy kört. Megpróbálok láthatatlan módba kihajolni ismét, majd elhajítani azt ami a kezembe került tőlem távol és ellenkező irányba, hátha utána néz a két katona. Mert ha így van, akkor iparkodnom kell, és a raktárat kinyitnom, majd becsukni magam után az ajtót. Ha netalán nem akadna hal a csalira, akkor b terv következik, és a hang tompítóssal minél gyorsabban ki kell lőni a két alakot. egyet a fejbe, egyet a szívbe. Csak úgy mint a bérgyilkosok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 12:36 pm

Duncan elmondja, amit tud. A válasz nem azonnal érkezik, egy kis ideig csak statikus zaj szűrődik át, majd végre megszólal a Vadmacskának nevezett bűnüldöző hangja.
- Rendben van. Mi elintézzük, hogy Falcone emberei a jó irányba menjenek. De semmi hősködés, ha kitől a lövöldözés nyakatokban lesz az egész gárda. - Ezzel vége is az üzenetnek. A kerítéshez való érés után rájöhetsz, hogy tényleg nincs benne áram, így a kapu csinálása könnyen megy. Igaz nem hangtalan, és még nem is kevés idő. Gina mint egy árnyák úgy követ téged, és talán olyan halkan is.

Pöfeteg a köves módszert alkalmazza. A két katona azonnal odafordul, és arra tartja a fegyverét is. A démonexrendőr láthatja, hogy nincs esélye mögöttük belopózni, ezért fegyveréért kell, hogy nyúljon. Még mielőtt visszafordulnának, már mindkettő halott. A négy lövés, igaz nem a célzott helyre ment, de legalább ölt. A két katona szinte hang nélkül puffan a földre, de más hangokra is figyelmes lehet a démon. Mögötte a sötétben hangokat hall. Apró pengéseket, de fogalma sincs mi lehet, és nem is látja a forrást sem.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 11:57 pm

Vadmacska nyugtázza a mondókámat, majd felkészül, hogy Falcone embereit a helyes irányba tereljék. Talán még a katonák figyelmét is elterelik, így én nyugodtan ténykedhetek tovább.

Mivel vizsgálódásaim során nem találtam áramot a kerítésben neki állok a bejárat készítésnek. A fenébe, ez nem valami halk mutatvány. Remélem a dagadék ég és a két katona nem hallja meg a ténykedésem. Miután sikeresen lyukat vágtam, elindulok befelé. Közben a kövér fickó lelövi a katonákat. A rohadt szemétláda! Ezért megfizet! Egyelőre nem szabad megölnöm, először meg kell kérdeznem, mit keres konkrétan. Megállok a fickótól olyan 50 méterre, majd a távcső és a lézercélzó segítségével becélzom a sérült lábát, és beleeresztek egy hármas sorozatot. Ha nem találom el, akkor megpróbálok fedezék mögé vetődni.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 10:44 am

Csak össze jön a terv, és elégedetten szemlélem az újabb két halottat. Most már nincs semmi ami utamat állhatná. Hacsak nem... meghallok valamit a hátam mögül, amit nem tudok beazonosítani, még ha valakinek olyan kifinomult és abszolút hallása van mint nekem, akkor sem. De nem is érdeke mi lehet, sietnem kell, szóval irány a fegyver raktár ajtaja, miután körbe nézek hogy tiszta-e a terep és megeredek. Abban a pillanatban, hogy ott vagyok, a kártyát helyesen használom, legalábbis remélem, és próbálok bejutni a helységbe még időben. Reménykedek, hogy használható a kártyaolvasó golyóval benne, mert ha nem, láttam egy egész stabilnak tűnő gerendát az őrtoronyba, és vissza fordulok felakasztani magamat. A fegyvert a biztonság kedvéért egy percre sem teszem le, meg persze éber tekintetem mindenfelé figyel még így vérző, csöpögő hassal is.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:22 pm

Duncan mire megcélozná a kövér alak eltűnik az épület sarka mögött. A kevéske munkaidő elég volt arra, hogy A Római Birodalom pribékjei máris irányt változtassanak, és a Maróni bandát célozva meg. A kocsik villámsebesen haladnak, igaz csak a felszereléseden múlik észreveszed őket, a lámpáik le vannak kapcsolva.
Pöfeteg nem is tudja, mekkora szerencséje, vagy hogy nem lőtték lyukassá másik lábát is. A kártya nagy szerencséjére működik, és az ajtó hangtalanul kinyílik előtte. Az ajtón átlépve szinte új világba nyílt meg. Hosszú fémszerkények, töménytelen fegyverrel. Ennyit még rendőri pályafutásod alatt se láttál. Ez csak az amerikai hadsereg, a világ egyik legjobban felfegyverzett szervezete.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 10:55 pm

Már épp céloznám be a dagadékot, amikor eltűnik a sarok mögött. A fenébe! Elindulok az épület felé, lopakodva, majd megállok ott, ahol az előbb a kövér leskelődött. Végignézek szegény katonák holtestén. Ezért még megfizet a rohadék! Kikukucskálok a sarok mögül, meglesem hova tart a hájpacni. Elindulok a fal mentén, egészen az ajtóig lopakodom. Vajon ide ment be? Ha nyitva az ajtó, akkor először óvatosan belesek, majd ha nem fenyeget veszély, akkor bemegyek és settenkedve a kövér keresésére indulok. Intek Ginának, hogy kövessen. Ha megpillantom a hájfejet, akkor megpróbálom meglepni és ismét ellőni a lábát. Az ép lábára célzok, talán nem bírja el a súlyát két sérült láb. Ezúttal kikapcsolom a lézercélzót. Ha nem sikerül meglepnem, megeresztek felé egy hármas sorozatot, majd fedezékbe húzódom.

Ha viszont zárva az ajtó, akkor elküldöm Ginát, hogy menjen tovább a fal mentén, és nézzen ki a következő sarkon. Ha látja a hájpacnit, vagy valami nyomot, hogy merre ment, szóljon rádión. Ha nem talált semmit, akkor jöjjön vissza. Én közben keresek egy jó búvóhelyet, ahonnan rálőhetek majd a muksóra ha jön kifelé. Ismét a lábát célzom. Kikapcsolom a lézercélzót. Az ép lábára célzok, talán nem bírja el a súlyát két sérült láb.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 20, 2011 8:00 pm

Kinyílik az ajtó, és micsoda öröm amit látok. Mintha egy édességboltban bármit megkóstolhatna egy gyerek, úgy érzem most magam. Töménytelen finomság, egy raklapnyi fegyver, ennyit még nem láttam soha. Emlékszem a bandatagok rajtaütéseire, és még nekik sem volt ennyi stukijuk. Tátva marad a szám néhány pillanatra, és még nyálam is kicseppen. Izgatottan verem össze két kezem, egy halk taps kipréselése mind ennek a következménye, majd gyorsan lezárom az ajtót, nehogy még több katona találjon ide, és kezdjen el szimatolni a raktárban látva, hogy az nyitva. Gondolom ugyan úgy záródik, ahogy nyitottam, így a kártyát egy hasonló leolvasón próbálom lehúzni, vagy ha nem találnék olyan szerkezetet, akkor megpróbálom kézzel becsukni az ajtót. Amint ez össze jön, csak az után kapcsolom fel a villanyt, már ha van valahol ilyesmi, és nézek körbe alaposan, megragadva valami hangtalan fegyvert teli tárral, és mellé még valami kis kézre álló nagydarab tüzelőt, hogy olyan legyek mint Rambo, mert ha valaki lefülel, azt uszítják rám a katonákat szitává lőhessek mindenkit. Persze csak szépen sorjába mindent, nem elhamarkodni a dolgokat. A vérző testem így is lassítja a mozgásomat eléggé. Nem könnyű ilyen állapotban cipelnem ezt a kuffert ami hátul van. Lehet hogy nagy, de nem ismerek még valakit, akinek ugyan ilyen formás bőröndje lenne mint nekem. Mosolygok gondolatomon, miközben felszerelkezni szándékozom és körbenézek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katonai támaszpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katonai támaszpont
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: