DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Utcák, sikátorok, közterületek

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 12:45 am

A város központjának utcái, terei, sikátorai. Éttermek, szórakozóhelyek, üzletek és iroda épületek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 6:32 pm

Daniel Allan magánkaland kezdő reagja


Egy nap e-mailed érkezik, mely eléggé lényegretörően fogalmaz:
Idézet :
Nálunk van a hugod. Ha nem teszed, amit kérünk, meghal!
Az üzenet mellé mellékelve van egy kép is, amelyen megkötözött hugodat látod. A helyszínnek csak Metropolis Barkerline kerülete van megjelölve, további információt viszont csak itt fogsz kapni, amint megérkeztél.
Vissza az elejére Go down
Daniel Allen
Civil
Civil
Daniel Allen


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jul. 15.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 8:19 pm

A fejemben sok zavaros és szörnyű gondolat kavargott. Nem volt másom ezen a világon csak a testvérem és még őt is el akarják tőlem venni. Megesküdtem, hogy aki ezt tette azt meg fogom ölni. Már tudtam, hogy ez nem fog olyan könnyen menni, de bármit fel fogok áldozni és tenni ahhoz, hogy a húgomat újra láthassam. A Metropolis Barkerline kerületébe kellett mennem és nem is tétováztam. Elindultam tehát, hogy ezt az undorító zsarolás gyanánt teljesítsem a feladatom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 9:36 pm

Az utcán sétálva az egyik ki közből egy ballon kapátos, kalapos alak lép elő.
Utcák, sikátorok, közterületek PG017Mysterious%20Man
Szájából cigaretta lóg hanyagul, és tömény füstöt okád ki, látszik rajta, hogy nem tegnap kezdte.
- Psszt! - pisszeg neked oda. - Maga Daniel Allan ugye? Jöjjön! - invitál közelebb. Ha közelebb mész, rögtön bele is kezd.
- Nos a meló. Egy fickó lenyúlta a fegyver szállítmányunkat. A megbízója egy névtelen ember. Azt szeretné, hogy találja meg a szállítmányt, és derítse ki, hogy ki áll az ellopása mögött. - azzal be is fejezi, de tisztelettudóan várja a reakciód.
Vissza az elejére Go down
Daniel Allen
Civil
Civil
Daniel Allen


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jul. 15.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 10:36 pm

Hamarosan meglátok egy férfit aki halkan ide pisszeg nekem. Majd közelebb menve kezdett neki a mondandójának. Türelmesen végig hallgattam, majd nem kellet sok, hogy kitörjön minden belőlem. Kivertem a cigarettát a szájából és magamhoz húztam a kabátjánál fogva.
- Ide figyelj, jobban teszed ha válaszolsz a kérdéseimre. Ki a főnököd? Miért raboltátok el a húgomat? Miért pont én és mikor láthatom The-t?
Mondtam neki agresszívan, közben pedig cseppet sem eresztettem a kabátja szorításából.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 11:34 pm

A férfi meg sem rezdül. Úgy tűnik, hogy már hozzászokott ehhez.
- Ismerjük a képességeidet, és te kellettél erre a melóra. Azt is tudjuk, hogy magadtól nem lettél volna benne ebbe, így ellett valami motivációs erő. - hadarja el szinte egy szuszra.
- És most letennél, kérlek? - néz rád a kalapja alól, de szemét így is elrejt a ráeső árnyék.
- Ha kidühöngted magad, akkor oda tudom adni, amit eddig tudunk.
Vissza az elejére Go down
Daniel Allen
Civil
Civil
Daniel Allen


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jul. 15.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 11:47 pm

Egyetlen porcikám se akarta elengedni ezt az embert, de nem tehettem mást. Elengedve és ellpkve magamtól felsorakoztak a fejemben a kérdések.
- Ismerik a fickót aki elkötötte? Hol történt? Hogy néz ki a kocsi? Van oka bárkinek is keresztbe tenni a főnöködnek?
Mondtam a kérdéseket amik kapcsán talán megtalálhatom az elkövetőt. Nem volt más választásom mint belemennem ebbe a gusztustalan játszmába és megcsinálni amire kértek. Merem remélni, hogy ez az utolsó meló amit föladnak nekem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 2:35 am

Ahogy elengeded, első dolga, hogy leplapogatja, majd megigazítja a kabátja hajtókáját.
- Annyit tudunk, hogy Gigásznak nevezi magát, és van néhány igen idegesítő...tulajdonsága. - tart némi hatásszünetet, és ez már a második a tulajdonsága szó után. - Ennél több infónk nincs róla. A szállítmány egy halas dobozban volt, az oldalára pedig a Fish-Catch cég nevét nyomták. - ezzel a férfi sarkon fordul és el is tűnik az apró, szűk köz sötétjében, otthagyva téged.

A Fish-Catch egy hal export-import cég Metropolis-ban1

1: Általam alkotva persze.
Vissza az elejére Go down
Daniel Allen
Civil
Civil
Daniel Allen


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jul. 15.

Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 8:17 pm

A férfi elmondta az információt amit kértem így valamerre elindulhattam legalább. Mondjuk az elkövető eléggé okosan lophatta el ha semmi jelet vagy mást nem hagyott a háta mögött. A nevet még soha nem hallottam. A cégről sem többet, de valamennyire ismertem azt is. Abba biztos vagyok, hogy nem dísznek lopta el. Vagyis eladni kívánja vagy felhasználni. Így először megnézem a feketepiacon, hogy ott van-e ez a rakomány. Ha ott nem lesz akkor már nehezebb lesz megtalálni.


Folytatás: Feketepiac
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák, sikátorok, közterületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák, sikátorok, közterületek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Metropolis és környéke :: Bakerline-
Ugrás: