DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok, hidak.

Go down 
+13
Madárijesztő
Keisha
Gid Lucione
Kétarc
Halálcsapás
Demolition Captain
Antidote
Manipulator
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
Védelmező
Hatred
Vadmacska
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 12:50 am

Egyre jobban kezdett idegesíteni ez a nő. Az eső egyre jobban eleredt, és ennek köszönhetően a ragacsa is olvadásnak indult, amin szerencsétlen ki is akadt.
- Csak olyan jó a fegyver, mint aki kitalálta, vagy készítette. - próbálom kicsit felhúzni. Ahogy mozdulni tudtam, már el is rejtőztem az egyk ház sarkánál. Épp jókor, ugyanis Ms. Quinn épp tett-vett valamit a fedezékül szolgáló konténer mögött.
- Nos mi legyen Ms. Quinzel? Feladja a piszkos játékát, vagy megpróbál újabb elfuserált trükköket bevetni? - reméltem, hogy ez hat majd. Csak tudnám, mi az istenre készül. Nem sűrűn szoktak így mutatkozni, és ki lehet az a szemüveges alak, akit el akartak kapni, mit akarhattak tőle egyáltalán. Járt közben az agyam, mert nem állt össze a kép.
- Újabb piszkos ügyletekbe keveredtünk doktornő?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 1:18 am

Hangos nevetést hallasz a rejtekhely mögül.
- Köszönöm a bókot Mr. Belekötöm az orrom más dolgába! - kiált neked vissza elismerő hangon, érzed rajta hogy talán még el is pirult egy kicsit. Komoly tény hogy bóknak szánta azt, amit te sértésnek indítottál eredetileg.
- Ha nem lenne ennyire unalmas akkor talán még randizhatnánk is. De tudja... Mr. J. sokkal vidámabb fickó mint maga - mondja őszinte sajnálattal, majd hallasz egy nagyobb kattanást, végül a nő örömtelien felsikkant és tapsot is hallasz.
- Sajnálom, de Mr. J. nem szereti ha kések a vacsoráról. Viszlát! - kiáltja el magát és ha kinézel a ház sarkából a sikátorba, látod ahogy a bohóckirálynő már menekülőre is fogta magát. Elég gyorsan mozog, kezében egy bőröndöt tart, vagy legalább is valamit ami ehhez hasonló. Olykor hátra fordul, ezért ha elkezded őt követni, az oldaláról előveszi fegyverét és vakon lő utánad. Érzékelni hogy nem azért lövöldöz hogy lelőjön téged, bár hozzá kell tenni ez is benne van a pakliban, hanem hogy inkább fedezékbe késztessen téged, így könnyedén eliszkolhat.
Egy golyó eltalálja mégis a mellkasodat és te azt hinnéd hogy halott vagy, de még sincs így. Egy erősebb csípést érzel, de utána semmi. Egyszerű golyós játékpisztoly van nála amit talán maga Harley nem is sejt. Tény hogy nem tud benned halálost kárt tenni, de vigyázni kell, nehogy a szemedet találja el...
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 1:25 am

Nem úgy veszi a lapot, ahogy kéne, de ez sajnos az őrülteknél gyakran előfordul. Miért kellett nekem még ezt is kifogni ma. Egy hangosabb kattanás, majd Harley menekülőre fogja, én pedig nem gondolkodva utána vetem magam. A kezében valami bőrönd féle van, amiről csak egy dolog jut eszembe: kell nekem! Tuti, hogy bizonyíték, vagy tervek vannak benne, vagy ilyesmi. A nő néha-néha hátra fordul, és vaktában lövöldöz, ám egyszer megjárom és mellkason talál. Azt hittem, hogy itt a vég, de szerencsémre nem. A pisztolyban ugyanis valami fura töltény van, valószínűleg az egész csak játékpisztoly. Vajon ő tudja ezt? Azt hiszem igen, végülis Joker jobbkeze, és mint olyan tuti, hogy tud az ilyen dolgokról.
- Meddig akar még menekülni? - kérdezem a nőtől. Ha így folyatjuk, akkor tuti, hogy valakiben kárt tesz, vagy ő maga lesz valamilyen baleset áldozata.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 12:33 pm

- Oops... Rossz fegyver! - kiált fel Harley meglepetten, majd elneveti magát. Nevetése olyan mint egy gúnyolódó kislányé, aki a barátnőjén nevet mert leesett a kedvenc barbie-ának a feje. Látod magad előtt ahogy a sikátor végét kezditek elérni, egy nagy kerítés zárja el. Zsákutca. Az ember úgy gondolná, hogy most itt akkor a nő megáll és szembefordul veled, de nem így történik. Egy roppant ügyes ugrással felugrik az egyik szemeteskosár tetejére, onnan elrugaszkodva átszaltózik a kerítésen és már el is iszkolt előled.
Ha úgy döntesz átnézel a kerítésen, vagy megpróbálsz átmászni rajta, észere veszed őt még, amint befordul egy sarkon. Ha elég gyorsan átmászod a kerítést, még talán utol tudod őt érni, de ahhoz gyorsabbnak kéne lenned mint egy átlagembernek...
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Okt. 28, 2012 4:52 am

Harley elneveti magát azon, hogy nem megfelelő fegyvert vett elő. Meglepődöm és fel is húzom a szemöldököm, mert nem teljesen értem a nőt, de bele gondolok, ha sikerülne elkapni egy zsíros vádalkuval Joker is meglenne, nem beszélve a többi bűnözőről, akikkel kapcsolatba kerülhetett. Az elismerés meglenne, az tuti, ám Harley-t nem olyan könnyű elkapni. A sikátor végét elérve egy kuka tetejéről egy macska ügyességével ugrik át a kerítésen. Még futtomban látom, hogy befordul egy sarkon, és rájövök, hogy közelében sem vagyok Harley mozgékonyságának.
- Még jó, hogy nem ő a Macskanő. - mondom magam elé, miközben megállok, mert a kerítés feltartóztat. Gondolkodni kezdek, hogy mit tehetnék, de semmi nem jut eszembe, így maradok a drasztikus megoldásnál. Visszatétek a sikátor elejére.
- De utálom ezt... - megnyomom a gombot az alkaromra szerelt szerkezeteken, és már érzem is, ahogy a szérum kifejti jótékony, illetve kevésbé jótékony hatásait.
- Kössz, doki! Harley, rettegj! - a végét már a fogaim között szűrtem ki, mert a szer minden felgyülemlett dühömet felszabadítja, ami ilyenkor isteni érzésnek tűnik. Lendületet veszek, és már nem okoz gondot a kerítés, lendületből egy szempillantás alatt kiszakítom a helyéről és már követem is Harley-t, a sarkon befordulva.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 10:07 pm

Ahogy kiszakítottad a kerítést, kiértél a főútra, ahol megannyi ember látta ezt a mutatványodat és sikoltozva elrohantak előled, elvégre látszólagos volt a venom szérum hatása testedre. Minden másodpercnél egyre jobban nagyobbodtak izmaid, az agresszív őrület és a vérszomj kúszik fel lassan elmédig. Olyan gyönyört okoz neked, amilyet még soha életedben eddig nem éreztél, egyre többet és többet kívánsz érezni belőle, megkapni mindet, amennyit csak lehet.
Hallod Harley éles nevetését az egyik utcából, amit egyébként nem kéne hallani, mert elnyomja az utcazaj, de a venom szérum érzékenyebbé, kifinomultabbá teszi érzékszerveidet, és ebbe a hallás is beletartozik. Testtömeged egyre csak nő, futásod egyre gyorsabb lesz. Befordulsz utána az utcába, látod ahogy rohan eszeveszetten, ahogy átugrál szaltózva mindenféle szeméthalmon, ládán vagy épp kukán. Neked ilyet nem kell csinálni, mint a tank, úgy rohamozol át mindenen és meg se kottyan az egész. Csak egy dolgot látsz magad előtt:
Harleyt el kell kapnod.
Olykor hátranéz a nő, ahogy meglát téged, felsikolt félelmében és jobban megszaporázza lépteit. Ennek ellenére a távolság köztetek egyre csak kicsinyedig. Ahogy hátranézett rád, elbotlott, avagy inkább megcsúszott egy konzervdobozban és hangos sikoltás közepette pofára esett. Súrolódott némit a betonon, felhorzsolva arcát. Beérted őt végre, előtted fekszik a földön, próbál feltápászkodni, de a félelem szemeimben, ahogy rád néz...
Olyan tekintet, mintha egy szörnyeteget látna maga előtt, aki bármelyik pillanatban széttépi őt. Halálfélelem csillog szemeiben. És te a venomszérumnak köszönhetően érzed, bizony vérre vágysz, erőszakosságra és agresszív viselkedésre.
- N...Ne...Ne bánts kérlek! Kérlek! - sikoltozta riadtan, még könnyek is szöktek szemébe. Kezeit védekezően emelte maga elé.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 5:12 am

Düh. Sokan elfolytják magukban. Ez lehet kényszerből, vagy szimplán csak ilyenek. Minden ember más, így minden ember másképp is adja ki a gőzt. Van, aki kimegy a lőtérre, van aki leül egy videojáték elé, akad, aki evéssel vezeti le a feszültsége, másnak ott a Venom. A szer, ahogy bejut a véráramba, stimulálja az izmokat, így azok akár két, ritkább esetben háromszorosukra is duzzadhatnak. Sajnos negatív mellékhatása a szérumnak, hogy minden elfojtott dühöt felszabadít, és rátesz még egy lapáttal. Én is érzem már, ahogy átjárja a testem és az elmém. Nem létezik más, csak a massziív destruktív beállítottság. Harley, amint meglátja ezt a valamit, rögtön menekülőre fogja, és tényleg elég mozgékony tud lenni, ha muszáj. Semmi sem állíthat meg, emberfeletti gyorsasággal üldözöm a nőt, aki kiért a sikátorból a főútra, ha el akarom kapni, nyomás utána. Ennek az üldözésnek több civil is szemtanúja, és értetlenül állnak a dolog előtt. Látom az arcukon a rettegést és a félelemet. Rettegnek és félnek...tőlem! Ezzel most nem foglalkozom, annál azért jobban hat a szer az idegrendszeremre. Hátra-hátra néz, és ő is fél. Látja, hogy a távolság egyre csökken, és én egyre közeledem hozzá.
- Állj meg Harley! Te kényszerítetted ezt ki belőlem, viseld a következményeit! - kiáltom utána. Amikor ismét hátranéz, az lesz a veszte, ugyanis hasra vágódik, és innen már gyerekjáték utolérnem őt. Az utolsó pár méteren becsúszok, így pont Ms. Quinn előtt állok meg, aki időközben megfordult, és most megpróbál felállni. Mondják, hogy a szem a lélek tükre. Valóban, és én most Harley Quinn szemében rettegést látok. Joker legkedveltebb házikedvence összesz@rta magát egy rendőrtől. Nincs más dolgom, minthogy lehajolok és elkapom a nyakánál, majd a legközelebbi falhoz vágom. Teljesen elfeledtem a célom, nem tudom mit akartam tőle pontosan, nem tudom miért is üldöztem. Egy dolog maradt: likvidálni, és még egy apró mocsok folttól megmenteni Gotham városát. Még valamit mond, de elkerüli a figyelmem. A tudatomig csak annyi jut el, hogy az életéért könyörög, és ez elégedettséggel tölt el. Elégedett vagyok, mert tudom, hogy a kezemben van az élete, és jelenleg, ebben a helyzetben egyetlen mozdulattal végetvethetnék az életének.
- Könyörögj! Zene füleimnek, ahogy az életed után áhítozol. Épp csak le nem térdelsz előttem, Harley Quinn. Egy jó okot mondj, amiért ne törjem ki itt és most rögtön a nyakad.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 16, 2012 11:40 am

Megragadot Harleyt a nyakánál és nekicsapod a falnak. Hangosan felnyög fájdalmában, csoda hogy nem törted el valamiét ezzel a művelettel. A nő olyan könnyű kezeidben, mintha nem is fognád őt. Lehet a Venom szérum miatt érzed így, de az is lehet, hogy tényleg ennyire könnyű teste van. Szemeidbe néz, a félelem már olyan nagy mértékben kihat rá, hogy inkább rettegésnek mondható. Szemeiben könnyek csillognak, attól függetlenül hogy vigyor ül arcán. Kétségbe van esve, nem tudja hogy nevessen e ezen tehetetlenségében, vagy sírjon.
- Ha... ha... ha megölsz, nem leszel jobb mint mi! Nem leszel! Akkor sem ha megölsz! Bizony-bizony, a mi szintünkre süllyedsz. Ezt akarod? Tényleg ezt akarod? - tuszkolja ki magából a szavakat, hangja erősen remeg, nem tudja mit mondhat neked ilyen állapotban és mit nem.
- De ha... ha elengedsz, elviszlek Mr. J.-hez. Elkaphatod őt is! Visszaviszel minket Arkhamba, hős leszel! Nélkülem nem! Ha itt megölsz, nem leszel jobb tőlünk, csak egy...csak egy hidegvérű gyilkos leszel! - kínosan felnevet egy kicsit. Mint rendőr te is tudod, hogy ha itt megölöd őt és elindul a nyomozás, az emberek akik láttak az utcán, rád fognak mutogatni, s a Venom szérum miatt nem igazán engedheted meg ezt magadnak, hogy felfigyeljenek rád ilyen szempontból. Viszont ha elfogadod Harley ajánlatát, akkor is ha nyilván csak csapdába akar csalni, de ha sikerül elkapnod Jokert is, majd visszavinni őket Arkhamba, jutalmat kapsz értük és előléptetést.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 16, 2012 9:10 pm

Harley a markomban van, és csak egy hajszálnon függ az élete. A sajátjáért könyörög, és bár mosolyog - ami elég erőltetettnek hat - a szemében látszik a rettegés, ami ilyenkor minden embert átjár, legyen az bámilyen is. Jó vagy rossz, hétköznapi, vagy különleges. Ilyenkor mindenki csak ember.
- Ha... ha... ha megölsz, nem leszel jobb mint mi! Nem leszel! Akkor sem ha megölsz! Bizony-bizony, a mi szintünkre süllyedsz. Ezt akarod? Tényleg ezt akarod? - nyögi Harley, amire felkapom a fejem.
- Mégis mit tudsz te? - kiáltok rá, közben jár az agyam, hogy mit kell elmondanom neki. Ez így túl személyessé teszi a dolgot. Végül nem gondolkodom tovább.
- Már a születésem pillanatától olyan vagyok, mint ti. Sőt, rosszabb. A tojáshéj még a s**emen volt, amikor kinyírtam a kutyámat, mert képtelen voltam uralni a képességem. - egy kevés sav csöpög Harley karjára, ami elég kellemetlenül hathat a szöveten keresztül. A Venom alatt még nem tanultam meg uralni a képességem, és nagyon úgy néz ki, hogy megint előjött.
- Ezután pedig csak még rosszabb lettem, mikor ezt a sz@rt belém ültették! Jobban jársz, kislány, ha vigyázol a szádra, mert könnyen bajod eshet! - egyetlen mozdulattal oldalra hajítottam Halrey-t a sikátor belseje fele, egy kukás konténer oldalának.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Nov. 21, 2012 6:38 pm

Harley ijedt szemekkel nézett téged, cikáztak jobbra-balra, ahogy nem igazán tudta kivenni belőled hogy akkor most mi is van. Arca kicsit megduzzad a levegőtől, hangos sóhajjal fújja ki magát, mikor elkezded mesélni életed egy részét. Teljes megkönnyebbülés ül ki arcára, fejét kicsit lehajtja és megtörli homlokát, mintha izzadt volna az izgalomtól. Kedvesen vállon vereget, nem törődve azzal hogy bármikor kitörheted a nyakát.
- Háát ez nagyon szomorú - mondja színlelt és túlzottan rájátszott sajnálattal hangjában és arcán - de feljön a kérdés hogy akarod e ezt folytatni vagy inkább jófiú leszel? Mert ha ezt akarod folytatni akkor ajánlom engedj el, és gyere velem. Mr. J. biztos örülni fog annak ha segítesz nekünk! - mondja biztatóan, ekkor te őt már nekidobod egy nagy szemeteskuka oldalának. Hangosan felnyög és az oldalát fogja, mintha egy-két bordáját eltörted volna. Lassan feláll, ahogy a szemetesnek támaszkodik, majd leporolja magát.
- Ilyen kemény legyén vagy te, de hogy a nőkkel lágyan bánj... - bosszankodik kicsit, majd rád néz és elvigyorodik, mint akinek ettől függne az élete.
- Te figyelj, szerintem gondolkodj el az felett hogy ki akarsz lenni valójában, aztán ha úgy döntöttél velünk akarsz bohóckodni, csak hívj fel - mondja és sapkája alá nyúl, elővesz egy kártyát, majd lerakja a konténer tetejére.
- Itt van Mr. J. névjegykártyája - magyarázza vihogó hangon, majd csinál két hátra szaltót és nekiiramodik a sikátornak, hogy eltűnjön a szemed elől. Most is igencsak könnyedén és gyorsan mozog, hamar kijut a sikátorból és eltűnik az egyik épület mögött.
Ha megnézed a kártyát, hamar rájössz, hogy ez csak egy egyszerű Joker kártya és se cím, se telefonszám, se név, nincs rajta semmi.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 02, 2012 11:16 pm

Harley amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is ment. Éreztem, hogy a szérum hatása múlni kezd, és ezt a részét utáltam a legjobban. Mindig elfogott a gyengeség, és a szer miatt túlterhelt izmok konkrétan felmondják a szolgálatot. Odasétáltam a kukához, és megnéztem azt a hírhedt névjegy kártyát. Semmi nem volt rajta, csak egy sima francia kártya Joker lapja volt. A nyomott része is üres, és a hátoldalán sincs semmi.
~ Remek. - megszédültem, és éreztem, hogy lassan visszáll minden porcikám az eredeti méretére, ahogy a szérum távozik a szervezetből.
- Utállak! - kiáltottam még fel utoljára, majd végleg megszakadt a kép.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 16, 2012 3:07 pm

Miután magad sem tudott meddig feküdtél ájultan az utcán, kezdesz szép lassan magadhoz térni. A fejed úgy sajog mintha egy méhkas lenne benne, zümmög és vibrál ezernyi oldalról, tompa fájdalom hasít bele ahogy füledbe mintha távoli hangok érkeznének.
- Jobb lett volna elhívni Supermant is - hallatszott egy fiú kissé aggódó hangja - kitudja milyen veszélyes...
- Hé! Én nem vagyok elég erős? - csattant egy ideges női hang válaszképp.
- De te lány... - halk puffanás - Jó-jó! Te is elég erős vagy na! - ismét az a fiú, hangjából érezheted, hogy nyilván valamit közben fájlal.
- Legyetek csendben. Még a végén felébresztitek... - jött egy harmadik válasz, szintén egy fiúhoz tartozott.
Kezded szemeidet lassan kinyitni, ahogy mozogsz, érzed hogy egy matracon vagy ágyon, esetleg kanapén fekszel. Kezeid és lábaid össze vannak kötözve, de ez a kötés igencsak laza és trehány munka, bármikor egy erősebb mozdulatnál lehullana rólad. Mikor kitisztul a látásod, egy sötét helyiségben találod magad, ahova a fény jócskán szűrődik be. Nem tudod biztosra venni, de lehet ez egy pince féleség is akár. Jobban szétnézve veled szemben egy asztal van, ami körül három személy ücsörög. Mintha ismerősek lennének számodra, mintha már láttad volna őket valahol... Ahogy kezd jobban kitisztulni az elméd, felismered őket egyből: Supergirl, Robin és Flash. De valami nincs velük rendben. A termetük és kinézetük arra utal hogy még gyerekek, akik még 12 évesek se lehetnek. A ruhájuk egyszerű, mintha ők varrták volna maguknak, vagy valamelyikük anyukája aki nem nagy varró képességgel rendelkezik.
Észreveszik hogy felébredtél és felállnak, pár lépésnyire közelebb mennek hozzád. A lány aggódva néz téged, majd egészen hozzád megy.
- Jól van uram? - kérdezi érdeklődve, de "Robin" köhint egyet, mire a lány összeszedi magát és arca most már komoly lesz.
- Mármint... Miért üldözte Harley Quinn-t és miért merészkedett a Monster banda területére? - kérdéseiben akkor is ha próbált komoly lenni, ott volt a gyermeki lélek ártatlansága.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2012 7:18 am

Frissen térek magamhoz. Egy kicsit még kába vagyok, sajnos a Venom-mellékhatása ez az egész, de ahogy "kipihentem" magam, kezdem visszanyerni az erőmet. Lassan állok csak újra talpra, de még így is el-elkapok egy beszélgetés foszlányt. Valami nem stimmel. Úgy néz ki, mintha szuperhősök lennének, de valami más. Aprók. Nem ehhez szokna az ember. Ahogy tisztul a kép egyre inkább csak nyerek a dolgon, és látom, hogy tényleg apró "szuperhősökkel" van dolgom. Gyerekek flangálnak körülöttem különböző bálványok jelmezeiben.
- Ti meg...? - Ahogy végig nézek, előttem áll a mini-Robin, a mini-Supergirl és a mini-Flash.
- Jól van uram? - kezd bele a hüvelyk-Supergirl, de a mini-Robin letorkollja egy köhintéssel, mire rögtön egy komorabb, komolyabb arckifejezéssel teszi fel következő kérdését.
- Mármint... Miért üldözte Harley Quinn-t és miért merészkedett a Monster banda területére? - ez hirtelen túl sok információ volt számomra, és idő kellett, amíg fáradt agyam feldolgozza ezt.
- Először is, nem igazán hiszem, hogy elszámolással tartoznék nektek. - kezdem kicsit nyersen, majd folytatom:
- Harley Quinn, mint ismertes, egy közismert bűnöző, akinek rács mögött a helye. Ezért próbáltam meg elkapni. Amúgy meg mi a fene az a Monster banda? - fejezem be végül, némi értetlenkedéssel, és figyelem, hogy a kölykök miként reagálnak.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 7:07 pm

Mikor közlöd velük hogy nem igazán tartozol nekik elszámolással arról, miért voltál abban a sikátorban és hogy miért üldözted Harley Quinn-t, mini-Robin előlép összefont karokkal. Arcán látni hogy igencsak fel van háborodva, elvégre az ő búvóhelyükön vagy. Mikor mégiscsak elmondod nekik, érdeklődve végighallgatnak téged.
- Nos, foglaljuk össze a tényeket. Először is, a búvóhelyünkön van. Ha nem hoznánk ide, a rendőrség rád találna a sikátorban és igencsak nagy bajaid lennének abból. Elvégre egy hatalmas nagy valamire változtál. Ezt az egész utca látta. Ha ott maradsz ájultan biztos kifosztanak, és ha megtalálják nálad ezt - emeli fel a jelvényedet, ami igazoltat hogy a rendtartókhoz tartozol - akkor biztos vagyok benne hogy sokkal rosszabbul is járhattál volna. Szóval igen, tartozol nekünk elszámolással elvégre megmentettük az életedet. Ha a Monster banda talál meg téged, akkor annak bizony rossz vége lett volna - válaszolja neked komolyan, majd a jelvényt és a pénztárcádat feléd dobja. Ha nem kapod el, semmi baj, egyenesen a kanapén landolnak melletted. Miután kérdésre vonod a Monster bandát, mini-Flash odalép az asztal előtti faliújsághoz, amin különféle rajzok, iratok vannak és Burney igencsak aprólékos térképe. Ezen a térképen különféle piros gombostűk vannak beszurkálva, némelyiken cetli egy-két szavas feljegyzéssel. Hősök és bűnözők neve van rajta. Flash felrak egy gombostűt és egy cetlit, amin Harley Quinn név szerepel és egy nagyon vékony utcába szúrja. Supergirl leül az asztalon amin öt műanyag színes pohár van, egy 2 literes narancslé valamilyen nagy kancsóban és egy tálca csokis muffinokkal. Ezen kívül rajzok, ceruzák, papírok és újságcikkek hevernek.
- Üljön le. Kér muffint és inni? Jó lenne egy kis frissítést hogy összeszedje magát - mondja Supergirl kedvesen és elmosolyodik rád. Robin és Flash a faliújságnál állnak és valamiről suttognak, úgy látszik komoly dologról beszélnek, de nem hallod.
- Nos, mi vagyunk az Igazság Csapata. Többen vagyunk mint hárman, csak most a többiek nem tudtak eljönni, akkor se ha vészhelyzetet hirdettünk. Mi vigyázunk a környék gyerekeire, hogy más rossz gyerekek ne bántsák őket. Ezek itt a mi területeink - mutat Robin a térképre, ujja néhány utcán keresztülsiklik. Flash feszülten figyel, látszik rajta hogy tekintete ide-oda cikázik, nem hagyja hogy bármilyen apróság elkerülje tekintetét.
- A Monster banda, na ők a gonoszak. Szintén gyerekek akik másoknak csinálnak rosszat. Riválisok vagyunk természetesen. Ez itt - mutat néhány utcát - az ő területük. A területeket úgy tudja mindkét fél terjeszteni, minél több arra lakó gyerek csatlakozik valamelyik csapathoz. Sokszor verekedtünk össze velük néhány elhagyatott épületért vagy kisebb területért, amiket bázisoknak használunk vagy más gyerekek tudjanak ott nyugodtan játszani - Robin befejezi a magyarázkodást és komolyan néz rád. Supergirl nekifogott a harmadik csokis muffin pusztításába, Flash pedig az kis ablakhoz lépett és kinézett rajta. Egy nagy dobozra kellett ráállnia ahhoz, hogy egyáltalán kilásson az utcára, vagy ahova nyílik. Jobban körbenézve egy családi ház pincéjében vagytok. Néhány régi szekrény és polc, egy rádió és tv videojátékkal, valamint egy régi DVD lejátszóval. A polcokon könyvek és képregények tornyosulnak, néhol újságcikkek vagy társasjátékok. A földön öreg, de ápolt szőnyegek vannak néhol. Ilyenkor veszed csak észre hogy nincs rajtad cipő, ez helyett inkább benti papucsot hordasz. A gyerekeken is benti papucs van, kivéve Supergirlt, aki egy fehér-rózsaszín vastag zoknit visel.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 1:35 am

A gyerekek rendesek, bár a picúr-Robin nem volt épp tisztelettudó, mikor felvázolta a helyzetet.
- Örülj neki inkább, hogy nem akkor találkoztál velem, mikor olyan voltam. - válaszolok neki, és a levegőből kapom le a jelvényem és a pénztárcám.
- Hogy mi lesz a sorsom, az az én dolgom, nektek nem kell belekeverednetek. - ezt már kissé dühösebben mondom, még érzem a Venom hatását a szervezetemben. Amikor elmondják, hogy kik ők, mik ők, az államat a földről kell összekaparni.
~ Már ilyen fiatalon bekerülnek egy ilyen közegbe. Ez egyáltalán nem jó, sőt. Ezeket a gyerekeket beszippantotta Gotham legnagyobb mocska, és már most ilyen dolgokkal foglalkoznak. - túlságosan is megrendít, és már csak arra leszek figyelmes, hogy a mini-Supergirl a harmadik muffin-t fogyasztja el. Felállok, és az asztalhoz akarok sétálni, de kicsit megszédülök és csak épphogy nem esem össze. Elkapom az asztal szélét, és sikerül talpon maradnom.
- Jól vagyok, nyugalom. Csak még nem ürült ki teljesen ez az izé. - direkt nem mondom ki a nevét. Ha tudják, tudják, ha nem, akkor jobb, ha soha nem is ismerik meg. A lány mintájára én is beburkolok két muffint és a narancslével öblítem le.
- Köszönöm. - már valamivel jobban érzem magam. Most tűnik csak fel, hogy a lányon egy vastag zokni van, és mikor a lábamra nézek, a cipőm nincs meg, helyette egy papucs virít rajtam, de a mini-Robin-on és a kicsi-Flash-en is.
- És mi a tervetek velem, illetve miért "háborúztok" a Monster-ekkel? - gyerekek. Minden gyerek veszekszik a másikkal, de akkor inkább vagy elkerüli, és nem érintkezik vele, vagy pedig kibékülnek. Vajon ők miért nem így tesznek?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 10:47 pm

- De... mi azt láttuk. Elvégre Harley Quinn-t üldözted. Éppen arra bicikliztünk. Sok ember látott téged - válaszolja a kislány, mikor mondod neki, hogy örüljenek annak, nem a venomos énedet látták. És valóban. Egy igencsak forgalmas utcán át kergetted őt, ahol sok emberi szempár figyelt téged csodálkozva. A lány érdeklődve figyeli arcodat, mikor nekifogsz a muffin evésének. Úgy néz rád, mintha várna valamit tőled, valamilyen viselkedést, vagy szavakat. Arcán látszik, alig várja hogy esetleg megdicsérd a süteményt. Az ízén érzed, hogy ezt gyerek csinálta, szülői segítséggel nyilván, de ettől függetlenül ízletes lett. Nem bírja ki, ezért végül megszólal.
- Finom? - arcán egy kedves, bizonytalan vigyor csücsül - Anyukám nem szereti mikor cipőben járkálunk a házban. Akkor se ha itt vagyunk lent - magyarázza neked, mikor észreveszi hogy a lábadat és a rajta lévő papucsot vizsgálod. Miután feltetted a kérdést, hogy miért is háborúznak azok a bizonyos Monsterek ellen, Robin enyhén zaklatott, már-már ideges tekintettel nézett rád.
- Már elmondtam egyszer. Ők a rosszak, mi meg a jók. Ők bántják a gyerekeket, mi megvédjük őket - válaszolja ingerülten, majd felsóhajt. A falon lévő órára pillant. Az óra mutatója lassan közeleg a délután 4 órához. Kelletlenül elhúzza száját.
- Nekem mennem kell haza. Anya azt mondta hogy csak 4-ig lehetek - mondta a többieknek. Látszott rajta hogy igencsak maradni szeretett volna még, már csak azért mert te is itt vagy és ő a "vezér", de a szülőktől kapott utasításokat megszegni veszélyesebb mint bűnözőket kergetni a városban. Supergirl csalódottan elhúzza a száját, elvégre mára el kell búcsúzni egy cimborától, de végül megvonja a vállát.
- Kár, mert az anyukám vacsorára palacsintát csinál. Kár hogy az apukád nem engedi hogy itt aludj - Supergirl szavai fájdalmasan hangzanak, mikor Robinra néz, te mint felnőtt észreveszed rajta, hogy tetszik neki a fiú.
- Holnap fél 10kor itt leszek. Vasárnap lesz. Akkor megy a kedvenc sorozatunk - próbálja őt Robin felvidítani, majd elindul fel a lépcsőn - Sziasztok - köszön el barátaitól integetve, majd hirtelen megáll és feléd fordul.
- Nehogy bántsa őket. Viszlát - köszön el tőled is, majd kinyitja az ajtót, mely egy folyosóra nyílik. Kimegy és becsukja maga mögött. Supergirl felsóhajt szomorúan, majd rád néz.
- Ha szeretne, nyugodtan elmehet. De megvárhatja a vacsorát is. Anyukámnak nem baj hogy itt van. Megengedte - magyarázza neked. Flash leugrik a ládáról és a térképhez megy, azt nézegeti hümmögve.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Feb. 24, 2013 10:35 pm

~ Hát ez gáz. - gondolom magamban, mikor a lány állítása szerint a felpumpált lényt látták. Az oltári szívás, bár ki hinne pár kölyöknek. A muffinok ízletesek, és nem akartam megszakítani a mennyországot azzal, hogy megszencségtelenítem egy teli szájas megszólalással, így mikor lenyeltem, hevesen bólogattam, és mikor már nem volt ott semmi, akkro válaszoltam.
- Ízletesek, bár egy kicsit mintha túl sóztad volna. - jegyzem meg a végén. A papuccsal semmi bajom, de a kérdésemre Robin kissé ingerülten válaszol.
- Nyugi, kölyök! Oké, ők a rosszak, de még gyerekek vagytok, nektek még bőven van esélyetek, hogy megbeszéljétek ezt. Lehet, hogy nem is olyan rosszak, mint hiszed. Ez sokszor bebizonyosodott már, nem egy emberről. - válaszolom neki, de ő az órára néz, ami hamarosan négyet üt. Jó sokáig voltam kiütve. Robin indulni készül, és a kislány vágyakozva, mégis szomorúan néz rá. Még egy pillantást vet rám, majd egy mondatot is hozzácsap.
[clor=sienna]- Ugyan már. Én a jó oldalon állok.[/color] - válaszolom vissza nyugodt hangnemben. Miután Robin távozik Supergirl felém fordul, és azt mondja az anyukája megengedte, hogy maradjak vacsorázni. Flash ismét a térképet kezdi el böngészni, amit hümmögésekkel kommentál, és erre felkapom a fejem.
- Bocsánat. - mondom a lánynak, majd felállok, és Flash-hez megyek. - Mi a baj? - kérdezem a fiút.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 3:19 pm

Flash mintha először észre sem vett volna, hümmög magának tovább, olykor egy-két piros fejű gombostűt áthelyez, majd hirtelen gondolataiból leszáll a földre és feléd fordul.
- Nem tetszik nekem hogy a Monster banda megint a mi területünkön mászkált. Sok gyerek játszik a mi területünkön, mert nyugodtan játszhatnak és tudják jól, hogy senki nem fogja őket bántani. Elvenni a játékaikat, kilyukasztani a biciklijüket, elvenni az uzsonnára kapott pénzt mikor déltől vacsoráig kint játszhatnak - mondja komolyan - Próbáltunk velük beszélni, még a szüleikhez is elmentek a szüleink, hogy ne legyenek ilyen rosszak, de ők ilyenek. Szeretnek másoknak rosszat csinálni - vonja meg a vállát. Te mint rendőr tudod jól, hogy a bűnözők is felnőtt, érett emberek, sokkal megértőbbnek kéne lenniük mint a gyerekeknek, mégsem lehet velük megbeszélni gyakran, hogy ne raboljanak bankot, ne erőszakoljanak meg embereket. Nem lehet nekik ezt kimagyarázni, főleg akkor nem, ha élvezetből csinálják. Szint úgy mint a Monster banda.
- De maga mint rendőr, maga talán rájuk tudna ijeszteni - töpreng el Flash. Igen, néha megesik, hogy a szülő elhívja a rendőrt a házhoz, hogy megregulázza a gyereket, de kérdéses, hogy ez segítene e ebben az esetben.
- Ha esetleg megint olyan félelmetes lenne, mint mikor Harley Quinn-t kergette, ha úgy ijesztene rájuk, akkor megtanulnák, hogy fejezzék be azt amit csinálnak - csillan fel a szeme, Supergirl kicsit aggódva néz rátok. Látod rajta, eléggé félénk gyerek, nem úgy mint Robin vagy Flash.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 3:10 am

Flash felvázolja, hogy mi a helyzet, és egy darabig a térképet nézem, ami a falón lóg még mindig.
- Az a baj az ilyenekkel, hogy eredendően ilyenek. Egy zsebtolvajjal sem állsz le beszélgetni, hogy ne lopjon többet. Ez bennük van, és valahogy meg kell nekik mutatni, hogy ez így nem célra vezető. - magyaráztam a fiúnak, aki néhány pillanattal később újabb merész ötlettel állt elő: segítsek nekik, és ha kell ismét vessem be a Venom-ot.
- Ez eddig rendben van. Még ha most segítenék is, mi lesz később? Nem marahatok itt örökre, hogy azt felügyeljem, két gyerek csapat, hogyan tör borsot egymás orra alá. - fordulok a fiú felé. - És ezt a cuccot nem lehet csak úgy használni. Nagyon durva dolog, és nagyon, de nagyon rossz mellékhatásai vannak. - fejezem be, majd az órára pillantok.
- Nos, mit kívántok tenni? - tekintetem most a lány felé fordítom, elég régen csendben van már, és jó ideje nem szólt egy szót sem.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 1:29 pm

Flash eltöpreng azon amit mondasz neki, látod rajta, teljes mértékben keres valami megoldást, egy olyan lehetőséget, aminek te lennél a főhőse. A gyerek számára igencsak fontos, hogy előtte áll valaki, aki a törvényt képviseli, valaki olyan, mint te. Elvégre hősre játszik, mint Robin, úgy ő is igencsak komolyan veszi ezt a dolgot. Supergirl arcáról leolvasod, ő nem olyan mint Flash és Robin. Számára ez csak egy játék, egy szórakozás, amivel másoknak segíthetnek, de hamarosan eljön az idő, mikor elindul a felnőttek útja felé, tini lesz, s akkor valószínűleg már kilép ebből az egészből.
- Igen erről beszélek. Maga lenne az, aki megmutatná nekik, hogy másokat bántani nem jó dolog. Mi már próbáltuk. Próbáltunk velük beszélni, megmutatni nekik, akkor több barátjuk lesz, hűséges csatlósaik, ha nem fogják a többi gyereket bántani és piszkálni. De valahogy nem sikerült. Ez csak jobban kiprovokálta őket - magyarázza neked Flash izgatottan. Nem lát maga előtt mást, csak azt, hogyan fog a segítségeddel a Monster banda ellen harcolni.
- Nem kell olyan sokat használnia belőle mint akkor, mikor Harley-t üldözte. Elég csak egy nagyon kicsit. Szerintem abból nem lesz baj. Meg ha igen, megint visszahozzuk magát ide, mint akkor - vonja meg a vállát nyugodtan, mintha teljesen normális és hétköznapi dolog lenne a venom használata és annak mellékhatásai, mintha csak egy kis kávét innál meg, amitől egy időre felpörögsz. A lány eközben leült a kanapéra amin feküdtél és bekapcsolja az Xbox-ot amin elkezdett játszani egy ugrálós wii játékot, amiben panda mackóval kell különféle akadályokon átugorni és pontokat gyűjteni.
- Szerintem tényleg nem lenne jó a bácsira erőltetni ezt a dolgot. Ha ő mondja hogy nem jó ötlet és veszélyes, akkor biztos úgy van - mondja aggódó hangon, de nem néz felétek, nem szeretné elrontani a játékot.
- Van valami jobb ötlete? - néz rád Flash, elvégre te vagy a szemében a nagy rendfenntartó, a felnőtt, akinek képesnek kéne lennie kezelni egy ilyen viszályt.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 1:16 am

Flash látszólag túlontúl makacs, ahhoz, hogy felfogja mi is történhet. Ellenben Supergirl...ő már kevésbé ilyen. A két fiú túl komolyan veszi, de nincs szívem a szemükre vetni. Még. Végig hallgatom, amit mond, közben töprengek, hátha találok valami megoldást, de egyelőre semmi nem jut eszembe. A lány közben elfoglalja magát, és miután egyetért velem, tovább viszem a gondolatmenetét.
- Először is, ezt nem úgy adják, mint a reggeli kávét, ha kérsz, akkor hosszú, ha kérsz, akkor rövid. Ebből egy mennyiség bemegy, és slussz-passz. És ha bement, hidd el, előbb töröm el a gerinced, minthogy ide vissza tudnál hozni. - a vége kicsit durvára sikerült, de remélem így legalább megérti ennek a veszélyét.
- Nem ismerek akkor se barátot, se ellensége. Legalábbis nem teljesen. - fejezem be végül. Gondolkodóba esek, hogy mit lehetne csinálni. Nincs gyerekem, és nem is voltam olyan sokat a köreikben, hogy bármi frappáns ötlettel előálljak.
- Próbáltátok már a banda tagjait átcsábítani valamivel? Vagy adni nekik valamit, ami jobb belátásra bírja őket?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Május 07, 2013 6:32 pm

Flash miután elmagyarázod neki hogy a Venom nem a reggeli kávé, kissé komoran néz rád, de az utolsó mondatodnál eléggé megijed és mégiscsak fontolóra veszi az egész dolgot. Hümmög magának bosszankodva, majd ismét rád, majd a lányra néz.
- Nem. Nem lehet semmivel átcsalogatni őket. Próbáltuk nekik elmagyarázni, megegyezni, de semmi - mondja Flash, majd az órára néz. Hangja eléggé morcos volt, látszólag nem tetszett neki a válaszod. Elindult fel a lépcsőn, majd hirtelen megállt.
- Most jutott eszembe, hogy még meg kell írnom a leckémet. Holnap majd átjövök. Szia Supergirl - köszön el a fiú. A lány Flashre néz.
- Várj már! Szólok anyának hogy legalább csomagoljon be palacsintát! - próbálkozik a lány őt visszatartani még egy kis időre.
- Nem kell - vakantja és maga után becsapja az ajtót. A lány halkan felsóhajt és rád néz, majd a játékra, ami kijelentette, hogy elvesztette az összes életét. Csalódottan ül le a kanapéra, fejét kezeinek támassza.
- Bocsánat. Ők nagyon komolyan veszik. Nekik ez már nem játék. Jó az amit csinálunk, de veszélyes. Azt hitték mindketten, hogy majd maga segít nekik. Holnapra Flashen és Robinon is átmegy ez majd. Ők legjobb barátok. Tudja? Az apukájuk rendőrök voltak, de egy bevetésen mindkettőjüket lelőtték. Azóta ezt nagyon komolyan veszik - magyarázza neked, majd megfogja a kontrollert, valamit pötyög rajta, a játékot beállítja hogy ketten tudjátok játszani.
- Szeretne velem játszani? Nem nehéz. Wii-s. Az azt jelenti hogy beáll a tv elé, maga lesz a a vörös panda, én meg a fekete-fehér. Ugrálni kell meg ilyenek. Szedni kell a gyümölcsöket amik feltöltik az életet. Az nyer aki hamarább a célba jut. De ki kell kerülni az akadályokat úgy hogy mozog - mondja neked a lány lelkesen, reménykedve hogy esetleg csatlakozol hozzá.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 1:45 am

Flash is elsiet azzal, hogy még leckét kell írnia, és egyedül maradok a kislánnyal. Mesél egy-két érdekes dolgot, így például, hogy mindkét fiú apja rendőr volt, és szolgálat közben vesztették életüket. Sajnos ez elég sűrűn előfordul Gotham-ben.
- Ezt nem tudtam. - válaszolom. - Tudod, ha így folytatjátok, nektek is bajotok eshet. Szép dolog az elhivatottság, de nem szabad túlzásba vinni. Például ha nem rendőr lettem volna, hanem valaki más, valaki rossz ember, nem biztos, hogy ilyen vígan üldögélnénk itt. - fejezem be. Ez kicsit tényleg meggondolatlanság volt, a jelvény lehetett volna hamisítvány is, vagy bármi ilyesmi.
- Nem tudom, hogy hogyan lehetne megoldani a problémátokat. Talán a saját fegyverüket kellene ellenük fordítani, kellene némi határozottság, vagy ilyesmi. Vagy egyszerűen csak le kéne állni, és ha látják, hogy nincs akit felhúzhatnak a rossz viselkedésükkel, elképzelhető, hogy megunják majd. - a lány feláll, valamit pötyög, majd játékra invitál.
- Sajnálom, de nem. Sosem voltam jó az ilyesmiben, és ami azt illeti, nekem is indulni kéne. - ezzel le fogom törni, de most ez a helyzet. Sajnos. Pedig jóravaló kölykök, mind a hárman.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 12:07 pm

- Ha hagynánk őket, akkor csak jobban szétterjeszkednének. Olyan mint a vírus, amit ha hagyunk magának, akkor terjeszkedik és terjeszkedik... Orvosolni kell - mondja a kislány, majd mikor közlöd vele, hogy nem akarsz játszani, csalódottan lehuppan melléd a kanapéra és felsóhajt.
- Egyébként Cathy vagyok - mosolyodik el kedvesen és kezét nyújtja hogy esetleg kezet fogjatok.
- Biztos el akar menni? - kérdezi csalódottan - Anya nagyon finom palacsintát csinál - mondja meggyőzően és a levegőbe szagol, melyben már érezni a friss palacsinta illatát.
- Megnézzük? - kérdezi tőled és feláll, majd karodat megragadva húz, mintha elég erős lenne ahhoz, hogy fel tudjon téged húzni a kanapéról. Cathy-n látod, hogy nem teljesen néger, a bőre világosabb, mintha a szülője közül valamelyik néger a másik fehér lenne. Göndör sötétbarna haja két copfba van fogva és mosolygós, vidám arccal erőlködik téged húzni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 10:22 pm

- Még gyerekek vagytok. Nem kéne ilyen komolyan venni ezt az egészet. Az évek során rengeteget fogtok még változni mindannyian. - válaszoltam. Tényleg tanácstalan voltam, ilyennel nem találkoztam, pedig azt hittem Gotham már nem tud újat mutatni. Hát tessék, itt van.
- Sajnálom, de még egy halom papírt le kell adni, és nem ártana, ha a környékről elmennék mielőtt keresni kezdik a nagyobbik verzióm. - mosolyodom el a végén. Eddig tökéletesen sikerült titokban tartani a dolgot, nem most kéne elcseszni. Felállok, és bár a lány palacsintára invitál, nem tudom elfogadni, és csak megrázom a fejem.
- Ne haragudj.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok, hidak.
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok, hidak.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Burnley-
Ugrás: