DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Arkham elmegyógyintézet bejárata

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 1:30 pm

- Így nem tudok magán segíteni Eric. Szerintem nem akar örökké ezek között a falak között ragadni - mondja neked nyugodtan Dr. Arkham, közben a papírokat nézi, olykor lapoz bennük.
- Tegnap éjjel megölt egy embert. Elég csúnya módon. Miért tette? Mit érzett közben? - kérdezi, de még mindig nem néz rád. Mikor viszont a számodra ismeretlen hangnak beszélsz, érdeklődve emeli fel a fejét és téged figyel, természetesen tisztességes távolságból. A hang mely eddig téged kísért, hangosan felnevetett reszelősen, vagy talán a taknyát köhögi fel torkából? A kőpadlón megpillantod ismét azt a furcsa groteszk arcot. Torz, mint egy élő karikatúra. Vigyorog magának és téged néz. Felettébb ismerős, de mivel csak a körvonalakat látod, így nem tudod eldönteni, hogy honnan is.
- Úgy mondom mintha...? - kérdez vissza gúnyos kíváncsisággal. Eléggé tapasztalt ahhoz, hogy betegeihez elég közel álljon. A két gorilla fog téged, de mikor kéred, hogy kicsit álljatok meg, Arkham egy bólintással jelzi, hogy álljanak meg. Rúgásod Arkham felé irányul, de nem éri el, mivel odébb áll tőled. Ennek az agresszív viselkedésnek minősülő mozdulatnak köszönhetően a két ápoló azonnal megragad téged erősebben, már érzed is a sokkoló hatását, azt az erős csípő érzést, ahogy áthalad testeden, felállítja a szőrt, görcsbe rántja tested. Tested felett elveszted az uralmat, a világ elhalványul.
A fekete semmi közepén találod magad. Bármerre nézel, nem látsz semmit, nem lehet kivenni merre van a jobb, merre van a bal, van e egyáltalán fel, és van e egyáltalán le. Halk tapsolás, valaki mintha közeledne feléd, lépteit bár nem hallod, csak a közelgő tapsolásból tudod ezt kivenni. Üresnek érzed magad belülről, hidegnek, mintha soha nem léteztek volna érzéseid, se emlékeid, valójában mintha soha nem is léteztél volna.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 10:15 pm

A semmi közepén, sötétség, és bántó üresség bármerre nézek. Nem valami jó kilátások. Ide-oda forgolódok, hirtelen azt is elfelejtem, még az előbb hol voltam: vajon Arkham, meg a szép kis intézménye csupán egy gyors, fogcsikorgató lidércnyomás volt, vagy valami sokkal több? Ahogy a semmiben álldogálok, elkezdek aggódni, különböző dolgok miatt, de hamar eszembe jut, hogy legrosszabb esetben is, ez csupán a vég, és ha mindennek vége, akkor legalább már nem kell törődni a "normális" világ baromságaival. Az is valami, valljuk csak be.
Ahogy tehetetlenül forgolódik ide-oda, hirtelen tapsot hallok, habár nem tudnám megmondani, pontosan honnan. A taps egyre erősödik, olyan érzés fog el, mintha minden irányból hallanám, mintha minden irányból támadna engem metsző, gúnyos hangjával.
- Merre vagy? - kiáltok fel, majd inkább meggondolom magam. - Á, hadd csak, inkább elmentem. - ezzel elindulok egy véletlenszerűen választott irányba. A szó szerinti semmin lépkedni kissé bajos, de hát mit lehet tenni. Örülnék, ha valahol találhatnék egy ajtót, de persze legjobban egy pakli kártyának örülnék. Vagy egy késnek. De ha mázlim van, vagy Karácsony, mindkettőt megkaphatom.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 8:33 am

Mintha csak kívánni kellett volna, ahogy szíved egy ajtó és főleg egy pakli kártya után vágyott, alig teszel pár lépést a vak sötétben, hirtelen előtted egy pukkanással, mint a mesékben megjelenik egy hatalmas kártya pakli, mely úgy néz ki mint egy ajtó. A fehér lapon ott virít a fekete pikk ász van rajta. Úgy látszik, mintha mögötte lenne elbújva a maradék pakli. Nem vártat magára sokáig a másik pukkanás is. Melletted egy nem teljesen furcsa, csak kissé szokatlan lényecske, vagy inkább emberke lebeg. Apró testén egy betegesen nagy fej csücsül. A saját fejedet látod nyakán. Vigyorog rád mint a tejbe tök, a vigyorról azonnal rájössz, hogy ez az a személy, aki egész végig helyzeteden szórakozott, mint a GYRE-sek kocsijában, úgy az Arkhamban is.
- Szia. Hát itt vagyok. Meg te is. Mondjuk neked nem kéne, de mindegy - kezd bele szórakozottan - Na de ha már itt vagy, mi lenne ha kicsit szórakoznánk? Vagy még mindig el akarsz menni? - oldalra billenti fejét mint egy kíváncsi vagy értetlen kutya, hirtelen hosszú tacskó féle fülei nőnek ki, lelógnak egészen a földig, attól függetlenül hogy fejmagasságban lebeg előtted és lábai jó ha könyöködig érnek. A sötétséget és a nincstelenséget mintha egyáltalán nem zavarná az, hogy egyébként semmit nem kéne látnod, te mégis látsz mindent ami hirtelen megjelenik benne.

Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 10, 2013 9:38 pm

A sötétség hamar megtelik mindenféle vicces dologgal, amik a maguk módján nem is viccesek. Inkább betegek. A fejem egyik pillanatban hasogat, mintha épp most határozná el, hogy több ezer apró darabra fog felrobbanni, majd a következő pillanatban minden szép és csendes és normális. Talán ez a rosszabb érzés. Olyan furcsa. Nem megszokott.
Ahogy a kis figura elkezd beszélni, én meg jobb dolgom híján felé fordítom a tekintetemet, felhúzott szemöldökkel hátrálok egy lépést. Azért ez így morbid. Ez én vagyok? Vagy ő én? Vagy mi van? Az ajánlatára megrázom a fejem.
- Pont veled? Egyáltalán minek kell itt adni a hülyét? - még egyszer megrázom a fejem, majd elindulok a pakli irányában, de hirtelen megállok. Azért jobban belegondolva nem lenne rossz dolog itt maradni. Ha most visszamegyek Arkhamba, vagy...hát, bárhova is az életembe, csupán csalódás, meg penész fog fogadni. Kell a francnak az. Itt legalább van kártyám, meg egy jó fej társaságom. Aki egy kicsit pszichopatának néz ki. De hát mit panaszkodok, legalább megvan a közös téma, ha beszélgetnénk.
- Tudod mit? Én aztán vissza nem megyek a valóságba, jó lesz nekem itt. Na mesélj, mi jót csinálsz errefelé? Aztán egy kis szíverősítőd van-e? Azzal azért mégis csak könnyebb átvészelni az ehhez hasonló helyzeteket.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 4:35 pm

A lény, ami még mindig nem tudni, hogy hogyan került ide, vagy miért van itt, vagy hogy egyáltalán te vagy e az karikatúrában, kicsit elgondolkodik a feltett kérdéseken. Egyik ujjával állát bökdösi, feje felett kérdőjelek jelennek meg, majd tűnnek el. Pont úgy mint a rajzfilmekben.
- Ez a te fejed. Valami miatt csak akartad, hogy itt legyek. Te képzeltél el így. Azt hiszem... - mondja kicsit tanácstalanul majd vállat von, mintha végül is mindegy lenne - Én nem adom a hülyét. Te vagy az egyetlen aki hülyén néz ki itt - fejezi be végül a mondatot. Kicsit fel-le lebeg, mint akinek nincs kedve válaszolni a kérdéseidre, majd végül mégis eleget tesz nekik.
- Hát pia az van dögivel. Mit akarsz és mennyit? Ez itt a te fejed. Nem az enyém. - egyik kezével saját, másik fejével a te fejedet bökdösi. Nem fájdalmasan, de egy idő után irritáló lehet.
- Hát hogy mit csinálok... Szórakozok, unatkozok... attól függ, hogy te mit csinálsz. Mivel ugye itt minden csak tőled függ - magyarázza, majd csettint egyet és előtted egy medence jelenik meg, még soha életedben nem láttál ennél nagyobb és csicsásabb medencét. Az oldalai gyémántokkal voltak kirakva, melyek mindenféle antik mozaikot alakítanak. A medence két szélén sellő szobrok ücsörögnek, melyek kelyhet tartanak a kezükben. A kelyhekből sör folyik a medencébe, ami hamar megtelik és csak folyik és folyik, de nem folyik ki a medencéből.
- Na ezt szeretem. Jó kis fürdőzés! - mondja vidáman társad és már ugrik is egy fejest a medencébe. Kis idő után előbukkan, arca felettébb elégedett. A felszínen lebeg.
- Gyere! - int neked vidáman.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 7:17 pm

Kezdem megszokni, sőt, megszeretni ezt a kis, őrült, szívmelengető paradicsomot elmém celláiban. Egész otthonos. A medence széléhez sétálok, és felnézek az égre, ami nincs is ott. Sötétség mindenhol.
- Kissé paranoiás lehetsz. Nem vagy magányos? - kérdezem a kis embertől, majd odasétálok az egyik szoborhoz, és közelebbről is megvizsgálom a kezében tartott kelyhet. A sör megállás nélkül folyik a medencébe, de az sehogy se akar túlcsordulni. Nem rossz, elismerem. Nekidőlök a szobornak, megint az eget kémlelve, majd társam felé fordulok.
- Aztán neved van-e? Mármint, gondolom valahogy csak hívod magad a gondolataidban. Tényleg, a te fejedben is van egy még kisebb én? - kérdezem, de amint továbbfolytatom a gondolatmenetet, rádöbbenve hibámra gyorsan megrázom magam, mielőtt belefájdulna az agyam ebbe. - Na szóval, van neved? Kéne lennie. Ha nincs, majd keresünk neked, ne is félj.
Ezek után elgondolkozva azon, vajon mi történhet most Arkham falai között, megrázkódok, és leülök a medence szélén. Hátamat az egyik szobornak támasztva nézem egy darabig a csicsás, hatalmas medencét, majd lehunyom a szemem, és megpróbálok a kezembe képzelni egy pakli kártyát, erősen koncentrálva, erősen összpontosítva. Lehet, hogy hülyeség az egész, de ha tényleg csak az agyamban vagyok, baj nem lehet. Max a kis én hülyének gondol majd, de hát istenem.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 10:19 am

A kis alak odaúszik hozzád a sörben, közben nem felejt el hatalmas nyeléseket csinálni a folyadékból. Beúszik a szökőkút alá, élvezi egy kicsit ahogy rázúdul a pia, majd rád néz.
- Paranoiás? Mitől? - felnevet - Nincs itt senki csak én meg te. De a magánnyal gond van. Gyakrabban látogathatnál... - emeli fel ujját és szúrós tekintettel mondta ezt neked, megrovóan, mint egy tanítóbácsi a gyereknek aki megint nem csinálta meg a házi feladatát. Nekitámaszkodik a medence szélének, lábaival kicsit kapálódzik a sörben.
- Nevem? Minek az? Nincs nevem. De ha akarsz valamilyent adhatsz nekem - vigyorodik el vidáman. Másik kérdéseden eléggé meglepődik, szemei kitágulnak és majdnem akkorák lesznek, hogy betöltik egész fejét.
- Még egy izé az én fejemben? Ez eléggé durva dolog, nem gondolod? - kérdezi érdeklődve, majd figyelni kezdi halkan ahogy nagyban koncentrálsz. Nem kell sokáig várnod, sőt, még nagyon erőlködnöd sem. Ahogy felmerül benned, hogy megjelenik e a kezedben a kártyapakli, halk pukkanással kezedben is terem. Bontatlan, vadonatúj. Kis társad hülyén néz rád.
- Nem hogy nőket kértél volna. Ez így kettesben elég buzis. Nem gondolod? - húzza fel az orrát, majd nyaldosni kezdi a sör habját.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 30, 2013 9:21 pm

Nevetgélve nézek a kis énre, majd megrázom a fejemet.
- Előbb szopok le egy tehenet, mint hogy magammal csináljam. Ettől nem kell félned. - nyugtatom meg, majd a kártyákat előveszem, leterítem magam elé, és vidáman elkezdek játszani. Nézzük csak...színre szín, számra szám, csak óvatosan, passzolniuk kell... Egy kis idő után társam felé fordulok.
- Te is szeretsz pasziánszozni, nem? Áh, tudod mit, nem is fontos ez. Inkább keressünk neked nevet. Mit szólsz a Kártyáshoz? - kérdezem tőle, egy kis időt szánva arra, hogy alaposan átgondoljam a nevet, majd megrázom a fejem. - Neem, túl hülyén hangzik.
Egy darabig ennyiben is maradok, inkább tovább játszok, hagyom, hadd kalandozzanak el a gondolataim. A játék jól megy, lap lapra kerül, szép kis hegyekbe halmozom őket. Fülig érő vigyorral nézem, ahogy az ászokra rákerülnek a lapok, katonás fegyelemmel, mintha kis bábok lennének, akik a halálba menetelnek, irigylésre méltó nyugalommal. Megrázom a fejemet. Elég a hülyeségből.
- Tudod mit, a nős ötlet mégsem volt hülyeség. Ha idehoznál párat, megköszönném. Ja, és valami fény nem ártana..tudod, neonfények, városi dolgok, ilyesmik. Gondolom érted, mire gondolok. - vetem oda neki, már nem is figyelve rá, csupán a játékkal foglalkozva. Zsákutcába értem, kifogytam a rakható lapokból. Nagyszerű.
- Hé, mit szólsz ahhoz, hogy Óramű? Csapjon belém a villám, de most tényleg úgy festesz, mint egy óra. - mondom neki, ugyanis ahogy felé fordulok, tényleg ez jut róla eszembe először.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 30, 2013 10:21 pm

- Azt a tehenes dolgot azért megnézném. Négy tőgyed egyszerre szopogatni azért ahhoz tudás kell - nevet fel a kis nagyfejű "én"-ed, de azért szemeiben látszik, hogy komolyan gondolta a dolgot. Halkan figyeli ahogy játszol, közben olykor a sört iszogatja vagy épp nyalogatja, attól függ mikor mihez van kedve.
- Hát... jobban szeretek nőzni. De már rég nem voltam nővel. Ahogy te se tudtommal. Asszem' - mondja kicsit ingerülten és szúrós tekintettel néz rád, mint aki magyarázatra vár, valami nagyon jó magyarázatra - A Kártyás nem jó név. Elég ciki. Főleg hogy a tiéd is az. A Pufi jobban tetszik. Mit szólsz hozzá? - kérdezi már némileg higgadtabban. A Pufi név még talán illene is hozzá, elvégre elég pufókás az arca. Mikor nekiállsz komolyabban játszani, néha felsóhajt és türelmetlenül néz téged. Nem szól közbe, de azért várja hogy történjen valami.
- Na végre valami jó ötlet! - mondja vidáman, mikor említed, hogy a nők nem is olyan rossz ötlet - Már azt hittem pasikra vagy... - vigyorodik el kellemetlenül. Ahogy kimondtad hogy mire vágynál, a sötétség amiben egyébként eddig is láttatok hirtelen eltűnik. Megannyi éjszakai lámpa jelenik meg, mely befényesíti az egész teret, majd hangos pukkanásokkal épületek jelennek meg. Magas tornyok, emeletes házak, családi házak, kis üzletek és bevásárló központok. Némelyiken nagy vízköpők vannak, de vannak olyan tornyok is, melyeknek néhány emeletét szobrok tartják. Lassan felbukkannak az emberek is, az autók és a városi tömeg közlekedés. Mintha maga Gotham legnyüzsgőbb pontjába csöppentetek volna a medencével együtt, mert hogy az az egyik épület legtetején helyezkedett el veled és kis társaddal együtt. Gyönyörűen lehetett látni a város pompázó fényét, hallani a nyüzsgést. Az emberek és az autók olyanok voltak mint a hangyák a bolyban, izegtek-mozogtak. A sellők melyek eddig szobrok voltak hirtelen megmozdultak, bőrük emberi színt kaptak. Az egyik vörös, a másik barna, a harmadik fekete hajú lett. Melleiket csak nagy kagylók takarták, uszonyaik helyett lábakat kaptak.
Ahogy kimondtad hogy "csapjon belém a villám", azonnal úgy is történt, attól függetlenül hogy az égbolt tele volt csillagokkal. A villám végigfutott testeden, kellemes bizsergető érzést hagyott maga után, de nem égetett szénné. Társad hirtelen egy kis óraműre változott ami a sör felszínén lebegett.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 2:47 pm

Azt hiszem, óvatosabban kell bánom a szavakkal, vagy éppen a gondolataimmal ezen a helyen. Nevetgélve nézem társamat, aki hirtelen átváltozik egy óraművé, de aztán megpróbálom visszafordítani az átváltozást, a Pufi név eléggé megtetszik. Felállok, magamba szívom az éjszakai város jól ismert, jól eső illatait...szagait? A látvány lélegzetelállító, mintha pár nagyra nőtt óriás építette kártyavár tetején állnék, mögöttem az idióta, apró ikertervéremmel, kezemben egy treff királlyal. Itt, most, ebben a pillanatban én magam is királynak érzem magam, bármilyen idiótán is hangzik ez. Boldogság önti el a bensőmet, ahogy végignézek Gotham hatalmas neonbástyái, és panelerdei között, tekintetemmel az ismerős kocsmákat, kihalt sikátorokat, régi gyilkosságok elhagyatott helyszíneit keresgélve. Nem bírom letörölni a hülye vigyort a képemről.
- Tudod...meg tudnám ezt szokni. - mondom Pufinak, majd kinyújtom karomat, remélve, vagy inkább sejtve, hogy a vörös hajú szépség már mellettem áll, pupillái kitágulva a nem mindennapi látványtól. Már meg se tudnám mondani, hogy vajon csak az elmém játszik-e velem, meghaltam-e, vagy csak egyszerűen megőrültem, de ez az egész sokkal jobb, mint bármi, amit Arkham, vagy bárki más adhatna. Előrelépek a toronyház tetejének szélére, és lenézek azokra az apró, undorító, szánalmas hangyákra, akik, mintha megbolygatták volna otthonukat, úgy sietnek ide-oda, nem is törődve semmi mással. Mosolyogva nézem őket, majd benyúlok a kabátom zsebébe, C4-t, dinamitot, vagy valamilyen mit tudom én milyen robbanóanyagot keresve, amit lehajíthatok a tömegbe.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 2:49 pm

Pufi úgy látszik azonnal igénybe vette az egyik szép lány figyelmét és közelgését, egymást nyalják-falják a medencében. Gotham fénye mintha végtelen mennyiségű csillogó gyémánt lenne a nap fényében. Ezernyi ablak világít, ezernyi éjjeli lámpa veti fényét az utcákra. És az emberek! Lábad alatt léteznek, ahhoz sem méltóak, hogy féregnek nevezd őket. Mit sem sejtenek arról, hogy csak is neked köszönhetik létezésüket, mint valami istennek, aki őket teremtette. Jó magad sem tudod, meddig is gyönyörködtél mesterműdben, hiába jöttek-mentek az emberek, hiába az autók és a tömeg közlekedés, mintha ennek ellenére megállt volna az idő.
Kabátod zsebébe nyúlsz és benne matatsz valamilyen szórakoztató robbanó eszköz után. Ujjaid több tárba is beleütköztek, megéreztél egy tollat, egy macskát ahogy lágyan dorombol, de neked nem ezek a holmik kellettek. Végül megérzel valamit, ami a legelvetemültebb álmaidban se tudtad volna elképzelni, csak is ebben a furcsa a világban, melybe belecsöppentél. Egy szőrös, aprócska kéz rázza meg kezedet elismerően, feltételezhető, hogy talán egy majomé, majd valamit a kezedbe nyom. Fémből készült és viszonylag nagy. Ha megpróbálod kihúzni, hiába kicsi a zseb, az mintha ösztönösen tágulna. Egy atombombát sikerült kihúznod, melynek egyik oldalára egy Joker kártya volt ragasztva, másik oldalára egy piros káró kártya. Az atombombára ezek a szavak vannak belevésve, cifra betűkkel:

Dobj le és nagy lesz a BANG! HaHaHaHaHa
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 6:26 pm

Maga a kézfogás először alaposan meglep, de aztán elkönyvelem magamban elmém idióta tréfájának. Maga az ajándék, amit a kéz tulajdonosától kapok, annál inkább tetszik. Ahogy előhúzom az atombombát, megbabonázva forgatom ide-oda, részleteibe mélyedve, kissé remegve. Egy darabig próbálok nem foglalkozni vele, tovább bámulom az alattam hömpölygő neontengert. Gondolataimban kutatok valami után, de hamar rá kell jönnöm, hogy egyszerűen képtelen vagyok bármire is koncentrálni.
Az egyetlen kép, amit tisztán látok "lelki szemeim" előtt, az Gotham radioaktív romhalmaza, aminek tetején ott vagyok, én, egyedül, egy rakás hulla tetején, és vidáman nézem, ahogy megannyi groteszk kártyakatona, vérvörös és éjfekete színekben fel-le masíroznak. Mint valami félresikerült adaptációja Lewis Carroll eredetijének, ahol a nyúl kifordult pofával sikoltozik, ahol a kalapos fickó féreg-rágta teste ide-oda himbálózik a szélben, a nyaka köré tekert kötél pedig apró törpök szakállából készült. Vagy talán keverem a meséket?
Pufi felé fordulok, aki éppen mélységes elkötelezettségéről tesz tanúbizonyságot arra nézve, hogy bebizonyítsa, kis mérete ellenére képes minden vágyát kielégíteni az alatta heverő nőnek. Torz grimaszba merevedik arcom mire visszafordulok, vissza a város felé. Eltöprengek azon, vajon a robbanás engem is darabokra fog-e szaggatni, de hát üsse kő, egyszer élünk. Fellépek az épület peremére, majd felnézek a végtelen semmibe, és egy olyan nagy karlendítéssel, amilyen csak telik tőlem, elhajítom a gépezetet. Lehunyom szemeimet, kissé talán össze is húzom magam, hogy megvédjem magam az éjszaka metsző hidegétől, hátrébb lépek, és várom a megváltást.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 10:27 pm

Elhajítod a bombát a mit sem sejtő városra s az vékony hangú sípolással, pontosan olyannal mint amilyet a lufik szoktak kiadni, mikor engedik ki belőlük a levegőt egy nagyon kis résen. A bomba hirtelen lufira változik s a levegőben össze-vissza repül, ereszkedik majd ismét felemelkedik, fordul egy párszor, de végül nekimegy a szemben lévő ház ablakának. Ilyenkor az ember várná a robbanást, vagy bármi mást, de a lufi csak egyszerűen leesik az ablakpárkányra. Pufi érdeklődve lebeg melléd, nem foglalkozik a nővel, aki a válla köré fonta magát. Csalódottan néz a lufira, majd rád.
- Hát ez... - pislant egyet, majd vállat von és ismét a hölgyekkel van elfoglalva.
Szinte a szemed előtt mégis hirtelen nagy fény robban. Konfettik és kártyalapok szállingóznak az égből, mintha havazna, mindezt cirkuszi zene koronázza meg. A konfetti és a kártyalapok egyre jobban temetik be maguk alatt a várost, mígnem az szépen eltűnik benne és nem marad más szemeid előtt, csak a vakító fény és egy egyre jobban közeledő éles nevetés, mely mellé egy arc is társul.
Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Dc_comics_the_joker_artwork_laughing_desktop_1849x941_hd-wallpaper-1166005
- Ébresztő, hasadra süt a nap - szól hozzád kárörvendően, de megjátszott kedvességgel, mint ahogy az anyukák ébresztik fel reggel a kisgyereket.
- Jól kiütötted magad! Jobban mint én néha! - nevet fel ismét Joker. Egyre jobban kezd kitisztulni a fejed, a környezeted alakot kap és te egy jól ismert helyen térsz magadhoz.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet bejárata   Arkham elmegyógyintézet bejárata - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Arkham elmegyógyintézet bejárata
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Arkham Elmegyógyintézet
» Dr. Jeremiah Arkham
» Arkham elmegyógyintézet - Cellák
» Arkham elmegyógyintézet - Folyosók
» Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Arkham sziget-
Ugrás: