DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Matt Dent lakása

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Matt Dent
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Matt Dent


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Mar. 30.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 3:09 pm

Ahogy hátralép, sikerül elkerülnie a nő érintését, majd ő is egy undorító átalakuláson megy keresztül. Teljesen átváltozik, majd a kezeiből indákat növeszt.
-Mégis mi között kellett volna választanom!-
Kiálltja felé, miközben gyorsan hátrál, közben pedig a fejében különböző rajzolatok bukkannak fel. Csöppet sem idegennek a számára, tudja melyik, mit jelent, s mit is csinálnak azok. A levegőbe emeli a kezeit, és az egyik rajzot a levegőbe rajzolja. Egyszerűen csak tudja, hogy ennek a jelnek egy feltörő inda lesz a következménye, amivel megvédheti magát a nő egyre növekvő indáitól. Azt már csak reméli, hogy sikerül is. Ahogy az inda megjelenik, azt egy kézmozdulattal irányítva megpróbálja a nő indái köré fonni, ezzel megakadályozni a támadását, ha ez nem lenne elég, akkor a nő lábaira fonni és feldönteni próbálja.
Ha sikeresen megakadályozza, megmenekül a támadástól, a tenyerét kinyújtva, egy zöldes sugárral próbálja meg eltalálni a nőt. Ahogy az tette az imént az ellenfelével.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 4:03 pm

A növényi indák ugyanolyan gyorsan nőnek. Vastagodnak, és kacskaringósan vágódik ki a talajból. A nő kezéből indulókat még időben "elkapod", és körbefonja azokat a tied. Lassan körülfonják egymást és így meg tudod akadályozni, hogy bármilyen kárt is tegyenek benned. A nő csak felhorkan értetlenséged miatt. Mikor pedig mellkasának vágódik a sugár, csak csengő hangon kacag.
- Rosszul gondolod kis kezdő. Én nem vagyok gonosz, de te már nem fogsz tudni legyőzni. - Ezzel elkezd varázsolni, az indák legalábbis az övéi eltűnnek, és sasszárnyak jelennek meg rajta. Levegőbe emelkedik, és szikrázó kezeivel feléd csap.
Vissza az elejére Go down
Matt Dent
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Matt Dent


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Mar. 30.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 2:23 pm

Képes időben elkapni a torz női alak indáit, a sajátjával és körbe fonja azokat. Így megakadályozva a támadását. Viszont a zöld sugárnak semmi hatása sincs a nőre. Mire az kacagva, szárnyakat jelenít meg magán. S újra zöld szikrákkal támad. Gondolkodás nélkül, újabb pecsétet rajzol a levegőbe, a bokáin apró szárnyak jelennek meg. Így próbálja elkerülni a nő támadását, félre vetődve.
-Ha egyáltalán tudnám mi folyik itt, a kínzásomon kívül, akkor esetleg normálisan is tudnék választani. De még mindig nem tudom mi folyik itt!-
Csattan fel mérgesen, tőle szokatlan nyerseséggel. Majd megpróbál a megnövelt sebességével a nő háta mögé kerülni, közben pedig az indát próbálja, meg a lábai köré fonni. Majd újabb pecsétet rajzol a mellkasára, és zöld szikrákkal támad a nőre.
-Nagyon elegem van most már ebből!-
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 3:27 pm

Az indák tovább kezdenek el növekedni, míg el nem érik majdnem ellenfeledet. A varázslónak választania kell közötted, és az inda hatástalanítása között, és ő a közvetlen veszélyre figyel elsőnek. Megragadja az indákat, és a szikrák végigvágódnak rajta. Porrá hullik, a varázslatod, de még így is elég komoly sérülést szenvedett a nő keze. Vér csöpög belőle, mikor mögéje érsz.
- Nekem is fiú, nekem is. - Ezzel megpróbálja elkerülni a csapásodat, de nem túl sok sikerrel. A szikrák még elérik az egyik lábán lévő szárnyát, amivel sikerül megszabadítani magas röptét. - Már nem is kell tudod fiú. Már csak a halálra készülj fel. - Ezzel hengerbucskát hány a levegőben, és folyamatos mormol közben. A teste ketté válik, és két az utolsó hajszálig hasonlatos nő suhan a padlóra. Egy jobbra, egy balra. Azt pedig nem tudod megállapítani, melyik is az igazi.
Vissza az elejére Go down
Matt Dent
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Matt Dent


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Mar. 30.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 5:50 pm

Az inda jó döntés volt, két felé terelte a figyelmét, s az indát választotta.Porrá is omlasztotta, ugyan akkor mégis erősen vérzik a tenyere. Kajánul elvigyorodik a seb láttán. Azonban annyira már nem örül, mikor a nőből kettő lesz. Ide-oda jár a tekintete a két alak közt. De egyszerűen nem tudja eldönteni melyik is az igazi. Jobb ha gyorsan cselekszik, így újabb pecsétet rajzol a levegőbe. A bal oldali mögött akar egy indát létrehozni, mellyel a nő nyakát próbálja megragadni. Míg utána gyorsan a jobb oldalinak, újra zöld szikrákkal támad. Ha valamelyik támadna akkor megpróbálja kikerülni, közben pedig talán rá tud jönni melyik is az igazi. Hacsak nem mind a kettő...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 1:19 pm

Az inda villám gyorsan kezdenek el növekedni, és a fekvő nyakára tekeredik. Még egy rántás, és az alak eltűnik. Úgy néz ki rosszat szúrtad ki, így másik felé fordítod figyelmedet. A szikrák végigugrálnak testeden, és elkezdnek záporozni az ellenfeled fel. Az már mozgolódik, de nem elég gyorsan. A földön vergődik, miközben milliónyi szikra szántja végig testét.
A földön fetreng, és csak vergődik. Már nem tud mást tenni. A csele nem sikerült, így te kerültél felülre. Már csak egy lépés, és megnyered a csatát.
Vissza az elejére Go down
Matt Dent
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Matt Dent


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Mar. 30.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 3:46 pm

Egy kicsit talán meglepődik, hogy sikerültek az eltervezett lépései. Hisz életében először varázsolt akaratlagosan. Varázsolt! El sem hiszi, de tényleg azt csinálta, s még csak nem is furcsa, teljesen természetes a számára, amit az előbb művelt. Igaz eddigi élete során is tudta, hogy van benne valami ami nem átlagos. S akaratlagosan elnyomta magában, de enélkül biztos nem maradt volna életben. Közelebb lép a földön fekvőhöz. Pecsét villan a levegőben, s egy indával körbefonja a földön fekvő nőt. Szorosan, hogy ne tudjon semmit sem csinálni.
-Magyarázatot akarok! Miért támadtatok rám, mi ez a rémálom. Mit akartok tőlem?-
Kérdezi nyersen, majd minden egyes szónál, szorít az indán. Ha a nő még így sem akar válaszolni, akkor újra zöld szikrákkal támad rá. Immár hogy végezzen vele.

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 5:07 pm

Az inda elkezd rajta szorulni, és szorulni. A nő egyetlen egy hangot sem ad ki, csak tűri ahogy a tüskék belevágnak a húsába. Még szorítasz rajta egy kicsit, mikor valami végzetes történik. A nő bőre elkezd repedezni, és mintha csak porcelánból lett volna összetörik. A repedések közül fény tör elő. Vakító fény, ami még a napot is eltakarná. Mindent beterít, és még a csukott szemhéjadon keresztül is vakít.
Mikor már látsz valamit újra a rendes szobádban vagy. Az első érzés mégis egy kéz nehezedését érzed a mellkasodon. Először akár az ólom, de utána könnyebbül a légzésed. Egy férfi ül az ágyad szélén, amiben te fekszel. Barátságosan néz rád, mégis félelmetes még a megjelenése is.
Matt Dent lakása - Page 5 2008-03-22_133801_Jason_Blood
A haja vörös, és egy ragadozó érzetét kelti. A keze akár a pokol lángjai olyan meleg, és kénkő szagú a lehelete.
- Üdvözlet újra közöttünk mágus. - Kezdi mély férfias hangján. - Reméltem a győzelmedet, és vissza tudsz térni. A nevem Jason Blood és segíteni jöttem. Az álmod valóságos volt, és mielőtt még elmondanám beszélnem kell a múltadról. - Mindent elmond a családodról a nemzettségedről, és a rád váró döntésről. Melyik oldalra is fogsz állni, hogy békét hozz a világra. Mondandóját befejezve, megvárja míg leülepszenek a dolgok, és meg tudod emészteni.
Vissza az elejére Go down
Matt Dent
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Matt Dent


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Mar. 30.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 8:24 pm

Hiába szorítja az indával, nem akar válaszolni a kérdésekre. Már-már azon volt, hogy elengedi, mikor a bőre repedezni kezd. A vakító fény ellen, behunyja a szemeit, de még így is vakító a fény.
Ahogy kinyitja a szemeit, újra a szobájában van, egy forró, nehéz kezet érez a mellkasán. Egy férfi ül az ágynál, egyszerre barátságos és ijesztő is. Felül zavartan az ágyon, majd ahogy a férfi beszélni kezd, zavartan járkálni kezd az apró helységben, de nem tűnik túl zaklatottnak. Megtorpan a férfira néz.
-Én...én azt hiszem mindig is tudatában voltam ennek....hogy mágus vagyok...csak épp nem akartam ezt az egészet. De azt hiszem innen már nincs vissza út....-
Zavartan beletúr a hajába, a férfira pillant.
-Nekem kellene egyensúlyt teremtenem? Nekem ez túl nagy falatnak tűnik, még ez a rémálom szerűség is, teljesen ki készített....arról nem is beszélve, hogy azt sem tudom mi fán terem a mágia.-
Talán még tovább is sorolná a kételyeit, mikor eszébe jut valami.
-Ismered....ismered az anyámat??-
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 4:21 pm

A férfi elvigyorodik, és neked ettől a mosolytól elkezd borsódzni a hátad. Nem akar megijeszteni, vagy bármi hasonló, de mégis feszélyez a közelsége.
- Úgy látom már meghoztad a döntésedet, pedig még nem is számoltál a rád váró feladattal. Az őseid százai sem tudták megtenni azt, amire te most elszántad magadat. Akkor most beszéljünk a világra törő szörnyűségekről. - A szemeidet felnyitja egy olyan világról, ami a miénk alatt húzódik. Igazi angyalokról, és démonokról beszél, akik harcolnak a földön, és próbálják magukévá tenni. Olyan mágusokról, és természetfeletti lényekről, amiket csak a mesékben hallottál. Már órák óta csak beszél és lassan rájössz, hogy a feladat, amit magadban eldöntöttél több, mint amire elsőnek gondolhattál. - Végül a rád fenekedő hatalmak. Az erőd hatalmas legalábbis az lesz. Ez az "álom" nem egyszerű álom volt. Megtámadtak téged a Láng tagjai. Ez egy szekta, ami a városban tevékenykedik. Céljait még nem tudom, de annyi biztos harcolni kell ellenük, mert semmi jót nem akarhatnak. A lény, aki megtámadott Álomjárónak hívják, és meg akart rontani, hogy az ő szolgájává válj. Csak a szerencsédnek köszönhetted, hogy kijutottál....
Vissza az elejére Go down
Matt Dent
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Matt Dent


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Mar. 30.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 6:52 pm

Míg a férfi beszél, egyik sarokból a másikba járkál. Démonok, angyalok kitudja milyen teremtményekről nem beszél. Az egy dolog, hogy végre elfogadta a tényt, hogy mágikus erővel bír. Egy másik, hogy öröksége szerint ezekkel kell harcolnia. Meg ki tudja mivel. Ezt azonban később fogja valójában megtapasztalni, de még így is elbeszélve, soknak tűnik. Nagyon soknak.
-Innen már nincs vissza út, ugye? Hiába tagadnám azt ami vagyok, utánam jönnének....-
A férfitől még mindig kirázza a hideg, ha csak rá nézz, vagy az elmosolyodik.
-Ez a.... szekta, vagy bármi is legyen...veszélyt jelent....és te ki vagy? Mind szép és jó, de rólad nem tudok semmit sem....nem válaszoltál a kérdésemre, ismered az anyámat?-
Megborzong ha csak rá gondol erre a rémálomra, amiből épp, hogy ki jutott.
-Azt hiszem ezzel vége az átlagos életemnek....-
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 11:25 pm

A férfi beletúr hajába, és elgondolkozik. Talán azon hogy mit mondjon, vagy azon hogy mennyit. Nem tudod, de annyi bizonyos hogy nehezen jönnek a szavak a nyelvére. Végül még nézi egy kicsit, ahogy rovod a köröket.
- Tagadni bármit lehet, de ne számíts rá, hogy mindig lesz valaki, aki megmentsen.Ez a világ nem így működik. A hatalmad ha akarod, ha nem növekedni fog. Ezért pedig számíthatsz további támadásokra is. Ha pedig nem tudod megvédeni magad, akkor olyanokkal is szembekerülsz, mint én. Én pedig nem fogok kegyelmezni megrontott lelkednek. - Ahogy beszél felemeli kezét, amin furcsa rajzolatok látszanak. A körmei karmokká változtak, és a tenyere olyan vörös akár a tűz belseje. Érzed, hogy ha nem így keltél volna fel, már rég a szíved dobogna abban a tenyérben. - A szekta, mint szinte minden Gotham City-ben veszélyt jelent. Ha nem vagy felkészülve rá. Szüleid egyikét sem ismertem, de a nemzettségedet igen. - Feláll, odasétál az ablakhoz, és kinéz rajta. Eddig azt hitted, hogy zárva hagytad, de úgy látszik mikor a férfi beengedte magát, kinyitotta ezzel pedig beengedte a város áporodott bűzös levegőjét. - A nevem Jason Blood. Démonok és eltévelyedett lelkek ellen harcolok mióta az eszemet tudom. Meg persze magam ellen. A város védelmezője vagyok, sokan ismernek, és mégis titkon tudok dolgozni... - Elhallgat és várja a további kérdéseidet. Ha vannak.
Vissza az elejére Go down
Matt Dent
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Matt Dent


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Mar. 30.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 8:05 pm

-Gondoltam hogy valami ilyesmi lesz a válaszod....csak bizonyosságot akartam....-
Mondja kicsit keserű mosollyal az arcán, majd hátrál gyorsan két lépést, ahogy Jason kezei átalakulnak. Ha nem sikerült volna megőriznie az öntudatát, biztos hogy fel sem ébredt volna. Jason Blood gondoskodott volna erről.
-Furcsa és nehéz egy olyan család örökségét hordozni, amiről semmit sem tudsz....-
Morogja halkan, majd még egy utolsó kérdést tesz fel a férfinak.
-Ha esetleg segítségre lenne szükségem...fordulhattok hozzád? Hogy talállak meg?-
Kérdezi, s talán némi félelem is bujkál a hangjában. A rá váró események fényében, ez talán nem is csoda.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 12:10 am

A szemében megértés tükröződik, és úgy néz ki átérzi a helyzet súlyát, ami rád nehezedik. Mintha az ő vállát is hasonló felelősség nyomná, sőt talán az erőből is több van neki, mint neked. Legalábbis még most, de belül tudod, hogy idővel túlszárnyalhatod még őt is. Ez csak egy belső ösztön, de ha rá hallgatsz beválhat.
A kérdéseden nem gondolkodik, csak egy papírfecnit tép ki az egyik füzetedből, és előhalászik a tökéletesre vasalt ruhájából egy tollat. Pár sort felír, és átnyújtja neked.
- Itt bármikor elérhet. Vagy valamelyik munkatársamat. Ezzel szerintem végére is értünk a társalogni valónknak. Engedelmeddel. - Feláll és kisétál az ajtón. Egyedül maradsz kételyeiddel, és borús jövőképeddel. Tudod, hogy egyedül kell megbirkóznod vele, de legalább néha kérhetsz segítséget. Van aki melletted áll a nagy harcban.


//Kalandod véget ért. Remélem élvezted a játékot, legalább annyira amennyire én a kitalálását. Megtudtad céljaidat, megismerted múltadat, és a rád váró feladatot. Találkoztál ellenséggel és talán szövetségessel is. A mágiádat teljesen tudod mostantól használni, és hogy egy kis pluszt is kapj fejlesztheted az egyik általad kiválasztott varázslatodat.//
Vissza az elejére Go down
Matt Dent
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Matt Dent


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Mar. 30.

Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 4:37 pm

Megkönnyebbülve, mosolyogva veszi át a papírt Jason-tól. A férfi a maga nemében félelmetes és nyugtalanító. De valahogy kezd meg bízni benne. Hisz most ajánlotta fel ismeretlenül is a segítségét. Bólint felé, majd nézi ahogy elhagyja a lakását. A papírt az asztalra dobja. Tétován a hűtőhöz lép, és egy sört ránt elő. Szinte az egészet, fel is hajtja majd zökkenve leül. A tenyerébe hajtja az arcát, és elkezd kacagni, hangosan.
-Mintha...mintha egy képregénybe csöppentem volna.....-
Jó tíz percig fennhangon nevet, majd hirtelen abbahagyja, s csak csukott szemmel, hátra döntött fejjel.
-Mágus vagyok.....-
Motyogja, majd szép lassan elalszik a fáradtságtól...


//Nagyon jó volt, szuperül kigondoltad, és csavaros is volt. Élveztem! Köszi az ajándékot is:)//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Matt Dent lakása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt Dent lakása   Matt Dent lakása - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Matt Dent lakása
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Matt Dent-Egyensúly Mágusa
» Matt Dent-Egyensúly Mágusa
» Matt Dent - Egyensúly Mágusa
» Antidote lakása
» James lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: