DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Elhagyatott templom

Go down 
+6
Kevin Chase
Joquinn
A Karmester
Airie
Demolition Captain
Alfred Pennyworth
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 4:50 pm

Sikerül felé ugranod, de ő már vár rád. A vas kesztyűvel teljes erőből homlokon csap, te meg mint egy legyecske úgy szállsz vissza a padlóra. Nekiesel egy padnak, ami simán eltöri, de legalább megállít téged. Az angyal továbbra is ott lebeg, nem tágít. A legrosszabb pedig, hogy az ajtó az ő háta mögött van. Mikor felállsz érzed, hogy ég a homlokod. Megtapogatod és rájössz, hogy egy kereszt kerül az ütés helyére. A bőr felszakadt, s lehet még a csont is megrepedezett egy kicsit. A sebedből ugyan az a természetfeletti hideg árad, mint amit akkor éreztél amikor a pap a szemedbe nézett. Csak most nem a mellkasodat járja át ez az érzés, hanem a fejedet.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 5:14 pm

Remek! Ez most aztán kitisztítja a gondolataimat. Sajnos ennyivel szárnyas barátom még nem éri be, úgy látom. Ráadásul most még egy keresztet is kaptam a homlokomra. Megéreztem ezt az ütését rendesen. De ettől csak még jobban felbőszített. Odaugrok a kereszthez, aminek az imént nekiestem és megpróbálom teljes erőből letörni a helyéről.

- Hát ha játszani akarsz játszunk. Lássuk ki a táncparkett ördöge. Az én nevem Vájár és most az én előadásom következik: A Pokoli Duett! Lássuk hát mit tudsz.


Azzal kezemben a kereszttel felugrok és teljes erőből egy ütést mérek vele az arkangyal fejére.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 8:28 pm

Az angyal simán hárítja a támadásodat. A keresztet félkézzel elkapja, másik kezeddel pedig megszorítja a nyakad. Ezután már repülsz a fal felé, nekikenődsz mint bogár a szélvédőnek. Időd viszont nincs, hogy leessél, mert a szíved a kereszt törött vége átdöfi. A hideg vas úgy hatol át rajtad, mint kés a vajon. Odakapsz, hogy kiszedd, de esélyed sincs. Ellenfeled még jobban megnyomja a halálodat okozó eszközt. Érzed ahogy elhagy az erőd, egyre nehezebben kapsz levegőt, vért köhögsz fel. Mégis megpróbálod megszorítani a keresztet és kitépni a húsodból. Bármilyen az életben maradásra irányuló próbálkozásod kudarcra van ítélve. Ellenséged arcára nézel és látod, hogy szája mosolyra görbül. Elengedi a keresztet, de az megtart téged, valószínű a betonfalon is átment. Kezeid elernyednek, nincs erőd már. Lassan kezd elhomályosulni előtted a világ, csak annyit látsz még, hogy az angyal visszaváltozik az öreg pappá.
- A bűneid súlyosságát majd az Úr megítéli. -ezek az utolsó szavak amiket hallasz.
Magába fogad a fekete semmiség, amiből még senki sem tért vissza, meghaltál.



//Vájár ezen formájának vége, tehát meghalt. Nyugodj békében! (Megígérem, hogy nem fog menni)//
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 8:14 pm

Ahogy elérjük a hatalmas régi templom bejáratát, kicsit nehezen nyitom ki a hatalmas ajtót. Belépünk apuval, láthatja ahogy a mennyezet már néhány helyen hiányos, az ablakok is be vannak törve. Néhány pad szétesetten hever a piszkos padlón. Az éjszakai fény haloványan szűrődik be, egy kis fényt adva, épp eleget ahhoz, hogy lássunk valamennyit. A falakról néhány helyen lejött a vakolat, kellemetlen patkány és dohos szag terjeng mindenhol. Ahogy haladunk apával, lábnyomaink ottmaradnak a porban, melyet fel-fel kavarunk néha magunk körül.
Egy kis faajtó nyílik a lépcsősorba, mely csigaként tekereg a harangtoronyba. Ott lakom én.
- Én itt lakok... - mondom neki suttogva halkan, látni rajtam hogy mosolygok, mégis szégyenlősek kék szemeim. Haladunk egyre csak feljebb, azokon a rothadó, nyikorgó lépcsőfokokon, némelyik már félig hiányzik is.
- Óvatosan apu... - figyelmeztetem őt. Halk zajt lehet hallani, amolyan sipításnak nem mondható nyüszítést. Felnézek s kezemmel már mutatom is a mennyezetet, ahol számtalan gerenda csüng.
- Denevérek. De én nem félek tőlük. Nem bántanak. Vigyáznak rám - magyarázom neki, majd ismét elhalkulok. Sok aprócska kitört ablak mellet haladunk el, melyekből beszűrődik a városi fény, mutatják milyen magasan járunk már. S felérünk, egy hatalmas helyiségnek nem mondható valamire. Egy nagy függöny fogad minket, molyrágta, büdös, szakadt. Az egyik szemeteskukából vettem ki, ajtónak használom. Megállok előtte, széthúzom. Apám láthatja a hatalmas harangot, ahogy nem messze tőle egy kis kiemelkedő. Beljebb haladok, széttárul jobban előttünk az egész. A harang mögött van egy erkély, tőle nem messze amolyan kis szobának se mondható valami. Földön matrac, rajta egy takaró. Mindkettőt a közeli kukákból szedtem össze. Néhány gyertya, mely most nem ég, egy doboz, amin rajzlapok és ceruzák hevernek. A doboz mellett egy kis babaház szétrakva, nem rég játszottam vele, szint úgy a műanyag állatkákkal, amik a ház mellett hevernek. Mindenhol szemét, papírzacskók és üvegek hevernek, néhány alacsonyabb gerendáról madzagon lógnak különféle "kacatok". Karmesterre nézek és várom a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 9:36 pm

A templomtorony teteje, ahová haladnak, már messziről is jól látszik. Közelebb érve az elhagyatottság már nem csak puszta szóban. Nem csak puszta látványban, de érzelmekben is megnyilvánul. A közelében a nyomott hangulat szinte késsel vágható. Ez elriasztja az embereket. De az olyanokat, mint ők, otthonként hívogatják. A torony tetejében láthatatlan sötét felhők kavarognak. Ez már rég nem Isten háza. A templom tetejéről egy csoport holló repül el a fejük fölött, recés hangjukat megvillogtatva. Ai kinyitja az ajtót és bevezeti a sötétségbe. Homály ül a nagy teremben. nem látni mindent, csak épp azt amit kell. A padlót és a többi alkalmatosságot, több évtizednyi por lepte el, melyet kettejük lépte felkavar. A látvány velőig bizsergeti az embert. Ai bemutatja jelenlegi lakását, ami cseppet sem tölthetné el az embert büszkeséggel, de ő még is mosolyog. Karmester viszonozza a gesztust. Kezét a lány háta közepére teszi, és egy laza mozdulattal tolja lassan előre, hogy tovább vezesse. Lépcsőkön haladnak tovább, mely súlyaik alatt ezernyi elátkozott lélek hangjával azonosul. A lépcsők sem elég épek. Jobb oda figyelni, mint azután több métert lefele zuhanni. Karmester lánya óvatra inti, nehogy baja essék. Sikolyok. Nem. Csupán denevérek. Szemeiket és éles fogaikat őrző vadakként meresztgették a két betolakodóra. Ám felismerték azt, akit védtek. Karmester bátor lánnyal büszkélkedhet. A lépcsőzésnek nincs vége, addig a pontig, amíg el nem érnek a torony tetejéig. Meglehetősen ezt nevezi a szobájának. Egy koszos és molyrágta szakadozott függönyt húz szét, mely feltárja szeme elé a harangot. A karmester körülnéz. Megakad a szeme mindenen. Jól megjegyez mindent, csak úgy magának. Szemétdomb, amely a lánya gyerekszobájának kiáltja magát. Valódi förtelem. Nézi a szakadt matracot, ami ágyául szolgált. De még is inkább a rajzokon meresztgeti a szemét. Le is hajol értük, hogy közelebbről szemlélje őket. Kiballag az erkély felé, hogy a fény jobban megvilágítsa őket. Minden egyes rajzot alaposan megnéz, kicsit el is időz rajtuk.
-Nagyon szépek. Ezeket te alkottad? – kérdezi, amolyan kíváncsi tekintettel.
– Ha hazaértünk, és van kedved, akkor apunak is rajzolhatnál valamit. Rendben? - Rámosolyog a lányra. Talán egyre jobban meg kedveli. Ez már biztos.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 6:51 pm

Amikor apa kimegy az erkélyre, s néhány rajzomat magával viszi, láthat rajtuk különböző témákat: farmot állatokkal, erdőt állatokkal és óceánt is állatokkal. Valamelyik rajz állatkert jellegű vagy ehhez hasonló, ahol exotikus állatok vannak ábrázolva. Ezeket az állatokat soha életemben nem láttam, így a színek egyáltalán nem egyezek, csupán az alakjukból tudja kivenni, milyen állatokat ábrázolnak a rajzok. Egy-két rajzon egy család van, ahogy hintázok, apukám egy autó mellett áll, anyukám pedig mosolyog a kertben. Mindegyik rajz gyermeki, óvodás jellegű. Nem igényes, nem túlzottan szép, inkább aranyos. Nincs egy olyan rajzom se, ahol szomorúságot vagy fájdalmat ábrázolok.
- Igen, én rajzoltam mindet. Nagyon szeretek rajzolni. Még barátom is van. Megmutassam? - kérdezem apámtól, s elmegyek az egyik sarokba, bármit feleljen is, én megmutatom neki. Egy nagyobb macskát vonszolok elő, undorítóan büdös, testét legyek veszik körül, szőrméje alatt ezernyi apró fehér kukac hemzseg. Döglött már néhány napja, de az én piciny agyam ezt egyáltalán nem fogja fel. Belei kifele fordultak, húzom őket magam után. Nyilván egy nagyobb kocsi nyomta össze. Szemei kifordulva, szőre összetapadva a vértől.
- Maci a neve. Nagyon szeretem mert hagyja hogy simogassam - magyarázom apunak mosolyogva és büszkén, két kezemmel a macskát és a nyuszit fogom, szorosan ölelgetem magamhoz. Odamegyek apuhoz, hogy ő is megtudja simogatni kedvencemet.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 10:05 pm

A Karmester figyelte a lány mozdulatait. A lány kotorászott valamit, de nem látta. A lány addig takarta tettét, amíg meg nem fordult. Egy macska hátborzongató látványa fogadta. Törött nyaka lógott, amit a gravitáció a föld felé húz. Nem tartotta már azt semmi a bőrön és rothadó húson kívül. A belei is lógtak, és a szemei is már mintha kidülledtek, bár ezt nem láthatta tisztán. Arcizmai fintorba húzódtak. Kezeit remegve nyújtotta a macska felé, hogy megsimogassa. Minden idegrendszerét megfeszítve tornászott oda vissza a rosszullét határán. Elérte a macskát. Első simításra pár bélcafat hullt ki a felnyílt és rothadó szagot árasztó macska testéből. Ezt még bírta, de amikor a feje a fény felé fordult és megvilágította a fejjel lefelé néző, torz, összeaszott pofáját a kidülledt szemekkel, az erkélyhez rohant. A hangok elárulták mit csinál, nem volt kérdéses.
-Kincsem…szerintem a macskád nem akar velünk jönni. – Talán a lány megkérdi, hogy miért, és reméli is hogy rákérdez.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 10:15 pm

Figyelem izgatottan ahogy apa a macskához nyúl. Lassan és óvatosan, olyan érzésem van, fél attól hogy talán megkarmolja a cica vagy megharapja.
- Ne félj, nem bánt. Ő szeret játszani. Eddig senkit nem karmolt se harapott meg - magyarázom neki, majd figyelem ahogy ujjai végighaladnak a szőrzeten. Lábaimra tocsogva ráesnek a macska belső szervei, nem foglalkozom ezzel, elvégre gyakran történik meg. S hogy én mit csinálok? Ahogy apa hozzáér a szőrhöz, egyszerűen nyitom a szám s torkomon kicsúszik egy kedves nyávogás. Olyan nyávogás, mint a macskáké, azoké a kedves cicáké, akik szeretnek játszani. Hihetetlen élethűen csúszott ki ajkaimon, majd kedvesen nevettem fel.
Apa viselkedése, ahogy odarohant az erkélyhez, kellemetlen hangokat adott ki. Aggódva figyelem őt, nem értem mi történhetett vele. Odamentem hozzá csoszogva, elvégre nem nagyon szokásom lábaimat jobban megemelni a kelleténél. Csoszogás. Igen, így járok mindig, de eddig senkit sem zavart, engem sem. Lerakom a cicát a földre, hagyom had szaladjon játszani, esetleg egerészni. Apához lépek s aggódó szemekkel nézek fel rá, mint egy igazi apukára.
- Miért nem jöhet velünk a cica? Én őt nagyon szeretem. Tudod? - kérdezem, s hangomon érezni, hogy már talán a hisztis sírás küszöbén állok. Egy rossz mondat, s én rajtam kitör az elviselhetetlen hisztéria.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 10:46 pm

-Nos lányom, még apu meglátja a dolgot. De nem hiszem, hogy jönni akarna. – Karmester odasétált a macskához, aki nem ment játszani sem egerészni. Hullamerevségben feküdt ott ahol Ai hagyta. Felvette a macskát a karjaiba, habár undorodott a dologtól. A macska alvadt vére és béldarabkái lógtak a karján. A macska pofája még most is a Karmester képébe meresztette dülledt üveges tekintetét. Közelebb lépdelt az erkélyhez ahol a lánya is tartózkodott. Lenézett a mélybe és egy hatalmas kutyát látott meg. Vagyis egy farkast. Ryuu kutyáját. Ekkor támadt egy ötlete.
-Nézd csak! Dorombol. Hallgasd! – Ekkor Karmester a kezét előre nyújtotta és vadul rángatózott. Úgy tett mintha a macska szabadulni próbálna és ő próbálja vissza tartani.
-Ai! Segíts apunak! – Ekkor a kezeiből „kicsusszant” az áldott dög, majd lassan zuhant lefele, és mint aki azt kiáltja vissza „ÁTKOZOTTAK”. Elnyelte a mélység.
-Neeeee! – kiáltotta, majd térdre rogyott.
- A kölyök kutyájára támadt.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 10:59 pm

Figyeltem ahogy apu odasétált a cicámhoz, s igazi szeretettel karjaiba vette. Felemelte magához, láttam rajta hogy szeretne a cicámmal játszani. Örültem neki, mert lehet mindketten megkedveli a másikat, és akkor én elvihetem a cicát haza, magunkkal. És lehet hogy a cicának is tetszeni fog a hely, ahova hamarosan elköltözünk majd. Odajön hozzám s én várakozásokkal teli figyelem kedvencemet, ahogy apukám arra figyelmeztet, hogy dorombol. Szívem hatalmasat dobban erre, elvégre a cicám nem szokott gyakran dorombolni. Már fülemet hajtottam közelebb, hogy jobban halljam, hisz a kellemes szél ellopta tőlem a hangot. S ekkor olyasmi történt, amitől én magam is nagyon megijedtem.
Maci megtámadta aput. Úgy ficánkolt kezében, mint egy hal, aki szabadulni akar hálójából. Ki küzd szabadságáért.
- Maci! Nem szabad! Nem fog bántani! - kiabálom körbe-körbe a fekete cicának, aki csak nem akarja abbahagyni. Megkarmolja apukámat, aki véletlenül elengedi őt. Felsikoltok hangosan, amolyan halálsikoly lenne tán? Nem is tudom megmondani, csak annyit érzek, csak annyit látok, hogy régi jó barátom az erkélyről zuhan lefele a mély sötétségbe. Befogom fülem, nem akarom hallani azt a szörnyű nyávogást, azt a kiáltást amit Maci a torkából ereget. Összekuporodok kicsit, remegek. Féllek hogy Maci mérges lesz rám, amiért nem fogtam őt meg. Vártam egy kicsit, majd felálltam és néztem lefele. Egy hatalmas kutyát láttam meg, akin a cicám landolt. Ettől nagyon megijedtem, mert tudom hogy a kutyusok nem szeretik a cicákat. Én pedig a cicákat jobban szeretem mint a kutyusokat. Figyelem őket halkan, érdeklődve, majd megvonom a vállam.
- Nem baj. Cicának sok élete van. Majd ha lemegyünk, akkor visszahozom őt. A cicának sok élete van. Tudod? De azért majd megmondom neki, hogy kérjen tőled bocsánatot, amiért megkapart - apám kezét kezdem fürkészni - Nagyon fájt? - kérdem tőle aggódva és várom a válaszát, olykor lenézek a cicára.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 7:41 pm

A Karmester szívverése leállt egy pillanatra. Csupán egy pillanatnak tűnt az egész, de ő egy egész életet leélt ez alatt a pillanat alatt. Elképzelte, ahogy a macska velük él. Borzalmas volt. Karmester a lányára nézett. Elé térdel és kezét Ai vállára tette.
-Nézd drága egyetlen kis hidrogénbombám. A macskád hogy is mondjam mind a nyolc életét kiélvezte már. Az utolsó kilencediket pedig a kutya miatt pazarolta el. – Megköszörülte a torkát.
- És ha annyira szeretted őt akkor most elengedjük, hogy az örök vadászmezőkön pockokra és egerekre vadásszon amíg a cérnagombolyag fák ligetéhez nem ér. Most pedig... – Fölállt, kezeit kulcsolva maga elé tette, fejét pedig lehajtotta.
- Megadjuk neki az utolsó tiszteletet. – Várta, hogy Ai is hasonló képpen tesz majd.
- Van pár szavad a macskádhoz Macihoz?
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 9:20 pm

Csillogó szemekkel figyeltem ahogy apa letérdel elém, mint egy igazi hős, egy lovag a hercegnő előtt, aki felesküdni akar életére, hogy mindentől megvédi a világon. Néztem őt, kék szemeim mosolyogtak vágyakozva. Egy aprócska valami pattant meg elmémben, egy aprócska, ici-pici érzés, ami futótűzként rohant végig testemen. Éreztem ahogy felforrósodok, de saját tüzemtől. Ez egy teljesen más érzés. Arcom kipirul, s én elszégyelltem magam. Nem úgy mint eddig, hanem teljesen máshogy. Karmester szemeibe nézek, legszívesebben elszaladnék a világról, elszaladnék ezek szemek elől, de mégis úgy vágyom utánuk. Olyan nagyon! Szerelmes vagy, szerelmem? Egy hang, mely elmémbe hasít akár a villám s én feleszmélek. Riadtan pislogok apámra, ellépek tőle egy kicsit.
- Maci elment egereket hamizni? Elköltözött oda fel? - kérdezem tőle érdeklődve és az égre mutatok, ezzel arra a bizonyos angyalkás mennyországra gondolok, ahova apukám is elment. Az igazi apukám. Számat szétnyitom egy kicsit, fejemet az ég felé emelem s nézem a sötét égboltot. Egyik lábamról a másikra lépkedek, nézem, keresem a cicámat.
- Angyalka lesz belőle? Cica angyalka ugye? - kérdezem Karmestert, majd ismét rá nézek. Látom ahogy Karmester lehajtja fejét és összekulcsolja kezeit. Én is így teszek, lecsukom közben szemeimet és elgondolkodom, mit is mondhatnék a cicának.
- Őrangyalkám aki mindig vigyázol rám, vidd el Macit is oda ahol te laksz, és adj neki szép szárnyacskákat, hogy utána visszarepüljön hozzánk, hogy velünk lakjon - elhallgatok és kicsit felsóhajtok, majd Karmesterre nézek.
- Most mit fogunk csinálni? - kérdezem tőle érdeklődve, majd a matracomhoz sétálok. Ásítok egy kicsit, lefekszek a matracra és elpilledve nézem Karmestert. Látni rajtam hogy már nagyon fáradt vagyok, elvégre kora reggeltől fent vagyok s pár óra múlva pirkadni fog. A matrac mellet egy aprócska zenedoboz van, felhúzom és leteszem, lágy dallamot játszik. Nyuszimat magamhoz ölelve hallgatom a dallamocskát, érzem hogy hamarosan el fogok aludni.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 9:59 pm

Airie álomba szenderült. Egy kis zenedoboz dallamos muzsikájától bóbiskolt el. Röpke két percig figyelte csöndesen, hogy valóban elaludjon. Letépte az ajtóként szolgáló függönyt, amibe a nagyobb játékokat pakolta, és zsákként fogta össze. A többi apróságot a tarisznyába rejtette el. Ai-t pedig a karjaiba vette, a nyúllal együtt. Elindult hát a lefele vezető lépcsőkön. A denevérek is mozgolódtak. A templom jelenlegi utolsó gazdáját elkísérték búcsú útján. Sebesen köröztek körülöttük, de nem támadtak. A templom padjaiig kísérték őket, majd szerterepültek a kitört ablakokon keresztül. Karmester kirúgta az ajtót, és kilépett az utcára. Ryuu kutyája még mindig ott várt, de gazda nélkül.
-El ne mozdulj. – Tovább ment abba az irányba, ahol a macska szétloccsant teste hevert. A feje pár méterrel arrébb, amibe még bele is rúgott. Így indult az éjszakába. Haza.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 11, 2012 11:03 pm

/Köszi a bár rövid de élvezetes játékot, én most ezt itt epic-ussan be is fejezném mert képregényben/filmben tök jól néz ki egy ilyen vég hogy viszed az alvó lányodat hazafele a sötét éjszakában. Nagyon élveztem és hamarosan majd remélhetőleg folytatjuk a rezidenciában ^^/
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 8:47 pm

/Kevinnel való privát játék kezdő reagja/

Ez egy bűnös hely. Ez egy bűnös város. És mindenki ebben a városban szintúgy bűnös. Mint a patkányok egy undorító útvesztőben, egy fura labirintusban keresik a kiutat belőle. Szagoljuk minden nap a bűzét. Valaki undorodik tőle, valaki nem. Én mondjuk nem. Mert engem pont ez tart életben. A folytonos banda háborúk, ahogy a dolgok tódulnak az egyik helyről a másikra. Az információk csak úgy haladnak, mint a szenny a csatornában. És én ha nem kapom el a legfontosabbakat, soha nem fogok utána járni, ki gyilkolta meg az Ördög bohócait. Utálom mikor esős-havazás van. Vagy esik, vagy havazik. De hogy mindkettő egyszerre? Eléggé idegesítő. Éjjel pedig jóféleképpen rá fog fagyni mindenre és csúszik mint a fene. Szemeim mint a sasé, úgy fürkészik az utcát magam alatt. Az embereket, az autókat. Olyan vagyok mint egy vízköpő, mozdulatlanul gubbasztok a szobrok közt. Összegeznem kell mindent, amit tudok. Az újságban egy új drogról beszélnek, ami sokkal erősebb mint az eddigiek. Nekem ezzel semmi bajom, de a megbízóm ki szeretné deríteni, hogy ki áll ez mögött, s hogy lesöpörje az asztalról. Nem a maffia van benne az biztos. Kezemben egy kis zenedobozt tartok, valaki itt felejtette. Néhány hónapja a jelek szerint lakott itt valaki, de elment. És ezt itt hagyta. Fene tudja, talán szintén egy árva, akit kiraktak az utcára, mert betöltötte a 16-ot. Fura dolgok történnek ebben a városban. Jó lenne felkészülni. Az információk szerint van a városban valaki, aki egy fura szérumot is birtokol. Erősebbé, gyorsabbá tesz. Kell nekem. Hogy honnan, nem tudom, de tudom hogy kell. Sok célom van, de most a feladatomra kell összpontosítani. Hamarosan eljön az idő, hogy kibújjanak a drogdílerek a helyükről, és én akkor majd szépen lecsapok rájuk. De még annak legalább két-három órája. Unatkozok. Elteszem a zenedobozt, a halaimnak tetszeni fog. Hátizsákomból előveszek egy lufit, ami ragacsos masszával és konfettivel van megtöltve. Nagyon kellemetlen mikor ráragad a bőrre. Dobálgatom óvatosan, várok egy személyt, akin kipróbálhatom...
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 1:33 am

A BLÉ már így is rengeteg felfordulást okozott a városban. Szinte nap, mint nap zártunk be BLÉ gyárakat, és a hozzájuk tartozó kémiai laborokat, de mintha sosem fogynának el. Mint a hangyák. Betemetsz egy bojt, jön rögtön a többi, és újra elözönlik az utcákat. Épp a jelentésekkel szívok, amiket még ma le kell adnom, így nem várhat. Mindkét karom fáj, a fejem zsibbad. Legutóbb tegnap volt szükségem erre a nyomorult szerre, különben ott hagyom a fogam abban a létesítményben. Még egy aláírás, és a papír halmaz landol is a kapitány asztalán, majd egy szót sem szólva lelépek. Mára ennyi volt, és őszintén szólva jó lenne, ha még vagy egy hétig nem is kéne látnom a rendőrség épületét. Az volt az eredeti tervem, hogy még beugrom Mario-hoz egy kávéra, de letettem róla. Már túl késő volt, biztosan zárva van, így haza felé vettem az irányt, és néhány sikátoron keresztül levágtam az utat. Nem volt kedvem megkerülni az egész környéket.
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 1:50 am

Az utcán haladnak az emberek és én igyekszek valakit kiszemelni magamnak, hogy sajátos módon megtréfáljam, ezzel is rövidítem egyébként hosszú időmet. Az időjárás miatt sajnos mindenkinél esernyő van. Mintha tudnák hogy itt gubbasztok a templom tornyának egyik vízköpője mellett arra várva, hogy valaki nyakába dobjak egy ragasztós-konfettis lufit. Egy kis idegesítő bomba. Elég sokat szívtam vele mire rájöttem, hogyan kell ilyet csinálni az nélkül, hogy elcsesszem. Éles szemeim azonnal kiszúrnak egy szerencsétlen férfit, akinek elég sietős a lépte, de nem ez az, ami miatt ördögi vigyor húzódott arcomra. Kopasz! Nincs sapkája, se esernyője! Hát ez ritka jó buli lesz. Halkan felnevetek, bár inkább csak torz vihogás. A nevetésem sose volt az a csilingelő tündérkés, sokkal inkább olyan volt, mint egy varjú károgása akit beraknak a turmixgépbe. Egyik kezemmel megpaskoltam a vízköpőt, aki pontosan úgy vigyorgott, mint én. Éreztem, remek társat találtam magam mellé. Vigyorog mindenen amit csinálok, nem pofázik feleslegesen.
- No pajtás, most figyej'. De jó figyej' ám! - mondom neki és lemutatok a közeledő kopasz néger férfire. Hiába van már sötét, a város fényei meg a hó keveréke villogó karácsonyfát csináltak az egész városból. Itt még az egyébként máskor korom sötét sikátor is olyan fényes, hogy nyugodtan el tudok benne olvasni egy újságot. Épp ezért én is inkább a vízköpő pózában guggolok, egy fekete árnynak látszok odalentről. Nem akarom hogy a néger faszi kiszúrjon. Várok...várok... majd ujjaim hirtelen elengedik az aprócska ajándékot.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 5:39 am

Alig teszek meg pár lépést, amikr előttem becsapódik valami a hóba. Egy lufi szerű dolog, de már nem tudom megállapítani, mert ahogy leér, a becsapódás erejétől egyszerűen szétdurran, és fura, színes, ragacsos anyag cuppan a cipőmre és a nadrágom aljára, lábszárközépig, körülbelül. Mivel ez nem csak úgy ott volt, és láttam, ahogy lepottyan, felnézek, de nem igazán látok semmit sem, a sikátor teteje már koránt sem olyan fényes, mint a talajon. Csak a templom oldalán ülő, és az utcát figyelő vízköpőket. Ám mintha az egyik megmozdult volna. Nem, biztos, hogy nem, és megint csak a képzeletem játszik velem, ami ismét az utóbbi időben túlzottan használt Venom-nak köszönhető. Egyre jobban érzem, hogy szükségem van rá, és egyre inkább érzem, hogy nem muszájból tolom magamba, hanem mert egyszerűen kell. Mint mondjuk a halnak a víz, hogy életben maradjon.
- Hé! - szólok fel a biztonság kedvéért, de nem hiszem, hogy választ kapok odafentről. Be fogok kattanni.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 10:35 pm

Airie magán/privát kalandjának kezdő reagja


- Ding-ding-ding... De rég voltam itt - csendül fel hirtelen hangom az üres templomban. Olyan, mint egy angyalka éneke, kit itt felejtettek. Régen, még nagyon régen, ez volt az otthonom. Fenn a harang tornyában, ahol rajzoltam és éltem. Ahonnan az embereket figyeltem arról álmodozva, hogy egyszer én nekem is lesz apukám és otthonom. Sikerült és teljesült is, de nem tartott sokáig.
- Elhagyott! Ott hagyott minket szerelmem! - sziszegem dühös hangon, melyet az üres falak felerősítenek. Olyan mint egy gonosz démon, ki köpködi magából a fertőző mérget. Lábnyomaim ott maradnak a földön. Por és kosz, mely vastagon találta meg itt helyét. Mögöttem a nagy orgona, már ismerem méltó hangját. Lépteim mégis a padsorok közt vezetnek engem, egyre inkább előre. Ahhoz a szent helyhez, hol régen a papok szónokoltak Isten szaváról. Egy nagy asztal, vastag és hatalmas, olyan mint egy trónszék, de mégsem. Fejemet olykor fel-fel emelem, nézem azokat a nagy mozaik ablakokat. Szentek képei néznek vissza rám, némelyik már be van törve. Sötétség honol mindenütt. A város fénye alig szűrődik be, és ha mégis, csak a nagy szobrokat és képeket világítja meg a falakon. Megállok, tekintetemmel egy keresztre feszített férfin időzöm el.
- Eljönnek? Nem jönnek? - billegetem fejemet jobbra és ballra, de tekintetemet nem veszem le arról a szoborról. Arcomra egy lassú, gonosz mosoly húzódik. Tudom hogy ez nem az én mosolyom, hanem Alice-é. Már tudom, hogy Alice az, aki véd engem, aki mindig megvéd mindentől és mindenkitől, aki árt nekem. Nem én őt, hanem ő engem. Mutatja az utat, mint a nyuszi, de ő Alice. Az én Alice-em, kinek segítségével bevesszük azt, ami a miénk. Halált kiálltunk a Vörös Királynő fejére, kiszabadítjuk rabszolgáit.
- Eljönnek. Ne aggódj szerelmem. El fognak - fellép a nagy asztalra, szórakoztatóan rúgja le róla azt a nagy poharat, ami rajta volt. Kezéből kivette azt a jogart, melyet alatvalónktól kaptunk. Melyel uralkodni fogunk. Tudom, hogy csak báb vagyok Alice kezében, úgy mint mindenki a világon, de boldog vagyok, mert nem vagyok egyedül.
- Nyisd ki az elméd, és a világ lángolni fog - suttogja a sötétbe gonosz szavait, melyek hátborzongatóan kúsznak szét a templom többi részébe, mint az éhes, alattomos kígyók.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Sid Barret
Civil
Civil
Sid Barret


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2013. Sep. 04.

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 10:52 pm

Egy különleges üzenet várt ma délután a lakásban, és nem is éppen az a fontos-különleges, inkább, mintha egy gyerek írta volna. Egy különös üzenet volt benne, és kíváncsi voltam, honnan tud rólam, és mit akar pontosan az illető. A város egyik romos templomába invitált egy esti légyottra, de ennél több részletet nem közölt. Félredobtam a papírt és rögtön hűtőt nyitottam. A tegnapi pizza maradékát kivettem a hűtőből és ahogy volt hidegen, lepasszíroztam a torkomon, majd leöblítettem; egy fél üveg whiskey-vel. Az utóbbi időben egyre többet ittam, de sosem éreztem különösebb hatását, noha az emberek két pohár után azt se tudták, hogy hol vannak. Majd ennek utána kell néznem a hajóm adattárában. De most irány a templom.
Nem sok kedvem volt megint zajt csapni az ajtóval, így kiléptem a tűzlétrára, visszazártam az ablakot, és leugrottam az utcára, majd a templom felé vettem az irányt. Semmi különöset nem láttam benne. Vízköpők és ember alkotta szobrok. Újabb dolog, amit elő kell keresnem majd. A kerítés le volt bontva egy szakaszon, itt léptem be a templom udvarára, majd megálltam egy szobo előtt. Vélhetően egy nőt ábrázolt, de annyi ruhát faragtak rá, hogy képtelen voltam megállapítani teljes biztossággal, hogy miféle lehet. Meglapogattam, és egy kevés por hullott róla alá. Megpróbáltam jobban letörölni a kezemme, de az beakadt egy kisebb részbe valahol a ruha és az alkar alatt, és leszakított egy darabot belőle, ezután pedig megdőlt a szobor, és hangos robajjal lehullott talpazatáról.
- Basszus! - szűrtem fogaim között, és inkább tovább álltam. A bejárati ajtót kezdtem vizslatni. Korhadt már a fa, és a tokok is elkezdtek leválni, így próbáltam óvatosan kinyitni. Nem sikerült. A tok kiszakadt a falból, és az ajtó félig megdőlt, de már nem érdekelt. Sóhajtottam egy nagyott, és beléptem az ajtón.
- Helló! Van itt valaki?! - kiáltottam el magam, mert senkit nem láttam, és hangom sokáig visszhangzott a templom falairől visszaverődve.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 31, 2014 10:10 pm

Nem szoktam ily mélyen aludni, a félelem az álmok urától való félelem nem hagyja, ám most, talán a túlzott elbizakodottságom miatt elszunyáltam. A lényeg, hogy ijesztő volt eme szituáció. Még mindig nehezen hittem az ablaküvegnek amiben önnön arcomat bámultam, melyre elképesztően igénytelen, lányos színű rózsaszínes, csillámporos filctollal egy rövid üzenetet véstek.
Meresztgettem szemeimet, hogy felfogjam a tükrözött szavakat, végül elvigyorodtam. Van sanda sejtésem kitől származhat eme írás, persze semmi nem bizonyos.
Kicsit elszégyelltem magam, hisz legutóbbi találkozásunkkor csalódást okoztam, gyengeséget mutattam, ám azóta erősebb lettem.
~ Megyünk? - szólalt meg fejemben egy hang, s én a lelkek köpönyegének kérdésére nem is reagálva, elmémmel aktiváltam erejét, mire eltűntem a semmiben. A másodperc tört része alatt a templom elé kerültem, ahol is atomjaim egyesültek s felvették szokásos holdfejű mivoltom.
A hányinger és a szédülés elképesztő volt, a teleportálás hatásai pokoli kínokat okoztak, ám legyűrtem érzéseim s erőt véve magamon hatalmas vigyorral lepleztem kínom.
Még átmeneti rosszullétem ellenére is, sose éreztem magam még ilyen erősnek. A templom ajtaja ki volt fordulva, s elég frissnek látszott a sérülés.
Hirtelen ötlettől vezérelve előszedtem egyik bárányomat, majd egy kengyelt álmodtam rá, magamra pedig egy gyapjúból készült páncélszerűséget. Úgy néztem ki mint egy bolyhos lovag. Ráültem állatkámra, majd berobogtam az épületbe olyan hangosan s feltűnően amennyire csak tudtam, s elordítottam magam:
- Üdvözletem mindenkinek!
Minden jelenlévő felé pozitív álmokat, s vele érzéseket sugároztam, hogy még véletlenül se üssenek le túlzott pofátlanságom miatt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 9:21 pm

- Legközelebb dolgozz többet ezen. - jön egy furcsa, kissé magas hang Lupin háta mögül, majd mielőtt hátranézhetne, egy kezet érez a vállán és hirtelen éles fájdalom hasít bele, ahogy az elektromosság végigszalad a testén.
- Hi-hi-ha-ha-hi-ha. - hallatszik a nevetés, majd az alak tovább sasszézik. És mikor rávetődik egy kis fény, Sid-en kívül mindeki felismeri: ő Joker, és mögött nem sokkal lemaradva, egy hozzá hasonló, bohóc ruhába öltözött nő pattog be, és csak kacarászott. Egy ideig néma csend honol a templomban és mindenki feszülten vár, mikor nevetés visszhangzik a templom falain belül, majd egy emeleti balkonról egy kötél hull alá. Egy férfi csúszik le róla, már ránézésből látszik, hogy totál kattant a csávó, mégis a földieknek ismerős: a Kalapos, nyomában pedig két másik alak. Az egyik egy vékony, már-már betegesen sovány alak, madárijesztő jelmezben, a másik egy maszkos alak, aki túlontúl magabiztosnak látszik: Jonathan Crane a.k.a. Madárijesztő és Bane.
- Úgy pletykálták, itt gyűlik össze a nép. Mi ennek a szövetség kialakulásának a célja? - teszi fel a kérdést, mely mindenkiben ott bujkál.

Vizuálisoknak:
Joker
Bane
Harley Quinn
Bolond Kalapos
Madárijesztő
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:44 pm

A S.T.A.R. labornál történtek után egy időre eltűntem a színről. Valójában mivel túlságosan el voltam foglalva a valós világ eseményeivel, majdnem az összes általam játszott többjátékos videojátékban lejjebb csúsztam a ranglétrákon. Ez különösen a StarCraft kettő esetében kényes, mivel a koreaiakkal nehéz felvenni a versenyt. De ez számomra nem jelent gondot. Három nap alvás nélkül, minden ellenfelet legyőztem a gyémánt ligában. Újra az első helyezés, remek. Azonban ennek, mint mindennek ára van. Érzem, ahogy az arcom a gamerlaptop billentyűzetének nyomódik, amikor valamilyen ricsaj ébreszt. Azonnal felébredek és felülök. A mellettem lévő poharat veszem el és megiszom a benne lévő teát, amit meghallva az énekes hangját az orromon keresztül fújok ki. A kellemetlen érzésre nevetésben török ki, mire lerúgom a rádiót az asztalról.
~ Itt az ideje összeszedni magam.
Összeszedem magam és felkészülök. Ellenőrzöm a felszerelésem, a fegyvereim, a biztonsági rendszert. Ezután az általános hírekről tájékozódom, majd a cég ügyeit veszem át. Terv szerint minden rendben. A levelek átnézése közben találok egy egészen egyedit. Az írást azonnal felismerem. Régen volt, de nem felejtettem el. Nem várok sokat. Magamra veszem a páncélzatom, ellenőrzöm a rendszereket. Ezután következhet a fegyverzet, a kiegészítők és a félelemgáz. Az arcomon lévő festést az utóbbi időben már permanensen viszem fel, így akár egy hónapig is kopás nélkül fennmarad. Rögzítem a koordinátákat, majd a rakétarendszer segítségével maximum sebességgel repülök a templomhoz. Megállok az épület előtt, az érzékelők jelei alapján már vannak bent. Leszállok a bejárat előtt jó pár méterrel. Felerősítem a védelmi rendszereket, felkészülve bármire. Lazán sétálok be a kidőlt ajtón, majd körbenézek a teremben.
~ Joker, Harley Quinn, Bane, Bolond Kalapos, Madárijesztő, Lupin, Sid Barret és Airie. Érdekes. Ez tetszik. Kifejezetten.
Gotham legnagyobb bűnözői sorakoznak fel. Végre valami, ami nekem is tetszik. Az erőmet pár száz kilóra növelem, majd a mellettem lévő falon kopogok, a lehető leghangosabban.
- Kop-kop.
Mondom őrült hangon, majd oldalra biccentem a fejezem. Bízom a páncél védelmében, így nem teszek semmit. Megállok a falnál és magam előtt összefont karokkal várom a történéseket. Ez vicces lesz.
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 02, 2014 3:26 pm

Szívverés hangjai csapták meg a fülemet, de inkább fáradtan a fejemre húztam a párnát és tovább aludtam. Elég idegesítő tudott lenni néha ez a túlfejlett hallás. Végül mikor már sikeresen visszaaludtam, a csengő éles hangja ébresztett fel. Nagy nehezen felkeltem és úgy ahogy voltam, egy alsógatyában az ajtóhoz tántorogtam, majd dühösen nyitottam ki. Az ajtó mögött két tinédzser állt, akik rám pillantva nagyon megrémülhettek. Látszhatott, hogy hulla voltam. Nem aludtam valami jól és elég harapós kedvemben voltam, így gorombán rájuk morrantam, hogy tűnjenek el a fenébe, majd választ meg sem várva visszatántorogtam az ágyamhoz és úgy, ahogy voltam, arccal rádőltem. Esés közben megakadt a szemem valamin, amiért a hangos huppanás után kinyúltam. Magam elé emeltem és félig nyitott szemeimmel próbáltam kibogarászni, hogy mi lehetett rá írva. Csupán annyit mondott, hogy egy templomba kell mennem.
-Rossz ötlet. -mormogtam az orrom alatt és már csuktam is volna a szememet, mikor Rich pofátlanul beleszólt.
-Szerintem érdemes lenne megnézned.
-Nem. Az egy templom. Templomba nem mehetek. Ennyi. Nincs vita.
-Egy elhagyatott templom. Ott már van rá esély, hogy nem fogsz elégni.
-Aha. Majd este megnézem. -válaszoltam rá és a cetlivel a kezemben tovább aludtam. Délután öt óra körül ébredhettem fel. A reggellel ellentétben friss voltam és üde. Már amennyire egy 1500 éves hulla az lehet. Tekintetem újból a kezemben tartott cetlire siklott, majd nagyot sóhajtva elkezdtem öltözni. Közben azon törtem a fejemet, hogy hogy a fenébe kerülhetett a cetli a szoba közepére. Csak kis gondolkodás után jöttem rá, hogy biztos az ajtó alatt dobták be, csak a nyitott ablak miatt a szél odafújta. Végül jobb dolgom nem lévén a pisztolyaimat az övembe tűztem, a gömbömet pedig a zsebembe süllyesztettem, végül felkaptam egy pólót és elindultam a megnevezett hely felé. Már a temetőnél rossz érzés fogott el, de ha már egyszer eljöttem idáig, akkor nem fordultam vissza.
-Ha kigyulladok, akkor mi a teendő?
-Változz át. Úgy pár másodpercet nyersz, mivel az átváltozáskor újraépül a tested és a plusz sebességgel ki tudsz rohanni a szentelt terepről, vagy akár fel is repülhetsz.
-Oké. De a te hibád lesz ha itt pusztulok meg. -válaszoltam végül, amire éreztem, hogy Richard elmosolyodik. Így hát megindultam. Ahogy a templom tíz méteres körzetébe léptem, enyhén elkezdett rázni a hideg, de más nem történt. Elsétáltam az ajtóig, amit valaki már kinyitott, így csak be kellett mennem. Az első lépésnél megfeszültem, hogy tudjak ugrani, de nem történt semmi, így hát tovább mentem. Ahogy elnéztem, már egész szép kis társaság verődött ott össze.
-Üdvözletem mindenkinek. -köszöntem egyszerűen. Volt, akit felismertem a laborból, de voltak olyanok is, akikről még csak hallottam. Nem is kevesen.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 02, 2014 5:45 pm

Meddig vártunk? Hm...Hm... Ki tudja nekem megmondani? Ahogy fejemet billegtettem lehajtva, nézve azt a sötétséget magam alatt. A kosz még mindig nem akart eltűnni a padlóról. Sebaj. Jogaromat egyik kezemben, Alicet a másikban tartottam. Idő... Ki mondja meg nekünk, hogy meddig vártunk? Idő. Egy olyan dolog, amiből NEKÜNK rengeteg volt mindig is, de most valahogy úgy éreztem, igencsak fogy. Fogy és fogy, mígnem teljesen elfogy és én ismét csak itt fogok állni és nem lessz időm. Honnan szerezhetném be? Hogyan szerezhetném vissza? Fejem oldalra billentve, az a kosz olyan volt számomra, mint egy mágnes az elmém számára. Nem gondolkodtam semmin. Minek is kéne? Csak úgy... néztem magam elé. Álkapcsom lejjebb csúszott, számat enyhén kinyitva. De nem nagyon volt ez sem baj. A nyál, melynek torkomon kellett volna lefolynia, most szám szélén kúszott lassan végig, útja az államig tartott.
Kizökkentem. Azon kaptam magam, hogy hirtelen ismét összekaptam magam és csak úgy néztem magam elé a semmibe. Idő. Mennyi lehet? Egy hang, hallom magam mögött és fejemet felkapva fülelek. Tényleg hallottam volna, vagy csak ismét Alice szórakozik velem? Szemeim tágabra nyíltak, abban a reményben, hogy most meglátom a hang tulajdonosát. Meglepődve fordultam hátra. Éppen a főbejárattal szemeztem, azzal a személlyel, aki első ként érkezett meg. Szívem hevesen kezdett kalapálni mellkasomban. Csak még jobban meglepődtem. Nem tudtam ki lehet. De itt van. Talán hozzám jött? Talán a hívásomra jött? Az is lehet, hogy csak véletlen egybeesés, hogy pont most van itt? Az nem lehet. De ekkor ismét egy alak bukkan fel. És még egy és még egy...
Ahogy csúsznak lefele a kötélről, ahogy lépkednek be az ajtón, a kidöntött falon keresztül. Hitetlen tekintettel figyeltem őket, arcomon olykor egy óvatos mosoly játszadozott, majd bújt el ismét. Öröm. Őrült, fékezhetetlen, hatalmas öröm söpört rajtam végig, megborzongatta lelkem és testem. Olyan hatalmas öröm, melytől könnybe lábadt a szemem és én hagytam neki. Mindkét karomat a magasba emeltem, nevetni kezdtem és ugrállni. Tapsolni és még jobban örülni, nevetni vidáman és boldogan, mint egy hercegnő, aki megkapta az első éllő, rózsaszín szivárványpóniát.

- Remek! Remek! Igen! Ezaz! Nagyon jó! - hajtogatom egyre jobban, ezt a pár szót körbe-körbe hosszú ideig, mint akit elkapott a hév és nem képes leállni. Majd hirtelen, mégis teljesen megnyugodni látszom, de bensőm még mindig remeg. Lassan nézek végig a nagy társaságon. Lassan, élvezem a pillanatot, élvezem azt, amit látok. Én! Mi! Képessek voltunk mindenkit idehívni, akit akartunk. MI! Teljesen egyedül! Hirtelen azt sem tudom, hogyan kezdjek bele az egészbe. De végül Joker felteszi a kérdést, és én válaszolok neki:
- Ez egy amolyan kis semmiség. Mivel semmit sem bír. Olyan mint a lélegzet, mint a szárnyakon alvó képzelet. Ez egy elérhetetlen cél, ami bennem éll. Olyan mint egy álom, ami reggel eltűnik. Semmi sem túl nagy cél ahhoz, hogy ne próbáljuk elérni. Olyan mint egy repülő sárkány, mely meg sem áll. Én is csak egy álmodozó vagyok, aki szebb világról álmodik, melyben mind boldogan élhetnénk. Akarat! Az akarat az, ami segítségével maradunk, ha leesünk újból felállunk. Akarat! - mosolyodom el szélesen. Egy kis pillanatra elnémulok, ismét végignézek rajtuk. Csodás tekintet. Csodás pillanat.
- Az akarat ami egy bennünk éllő csoda. Ennek köszönhetően azt kívánunk amit akarunk, elérjuk a célunk, mert mi akarunk. Ébresszétek fel az erőt, mert az egy varázs, mely bennünk van. És! - emelem fel a mutatóujjam, mert most jön a dolgok legfontosabb része. Éppen ezért eddigi kellemes hangom eltorzul. Oly hideg lesz, mint a világ legfagyosabb pontja, arcomra mégis beteges, pszichopata mosoly húzódik. De ez nem az én mosolyom. Ó dehogy! Ez az Ő pillanata, az Ő mosolya, az Ő torz hangja.
- Adjátok nekem Arkhamot és nektek adom a várost. Segítsetek bevenni Arkhamot, verjük le közössen a Vörös Királynőt. Engedjük szabadra rabszolgáit. Had élvezzék ők is a szabaság szellemét. Páran közületek, lehetnek beépített emberek, hogy két frontról, kívülről és belülről érkezzen a Szabadság. Hagynám jó magamat elfogni, ami annyit jelentene, hogy én belülről indítanám az egésszet. De! Hogy a rendőröknek és a hősöknek se legyen egyszerrű, pontosan ugyan ebben az időben lázadás indulna a Black Gate börtönben. Ez esetben a rendőrök és a hősök két felé osztódnának. Ami számunkra csak előnyt jelentene. Akik most itt vagytok, az oldalamon szertnélek benneteket tudni ebben a Szabadság harcban. Mi Arkhamot vennénk ostrom alá. Hogy ebből nektek mi hasznotok lenne? Hát ez egyszerű - ismét elnémul, hogy levegőt vegyen. Szája kezdett lágyan kiszáradni, de hevesen és izgatottan beszélt. Éreztem rajta, hogy a maga módján boldog.
- A rendőrök és hősök meg lennének gyengítve. Az üzleteitek pedig virágozhatnak. Kiválthatjátok bosszútokat. Hagyjátok meg nekem Arkhamot, had uralkodjak ott. És én ígérem, esküszöm! Hogy mindenki számára menedéket fog jelenteni, kit fenyeget a börtön. Ha benne vagytok, terjesszétek szavaimat az alvilágban, hogy mindenki tudja, Szabadságra számíthat. Készüljenek és szervezkedjenek. Black Gate és Arkham kapu megdőlnek, kinyitódnak és mindenki szabad lesz! Bezárjuk oda azokat, akik minket kívánnak oda. Hát nem lenne csodás? - néz rájuk érdeklődve, még mindig azzal a furcsa, ijjesztően hideg tekintettel. Egy lány, plüss nyuszival a kezében, ki Gotham bukásáról szónokol egy templomban. Hát nem fantasztikus?
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Ajánlott tartalom





Elhagyatott templom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyatott templom
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» St. Michael templom
» Elhagyatott iroda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Régi Gotham-
Ugrás: