DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Elhagyatott templom - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Elhagyatott templom - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Elhagyatott templom - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Elhagyatott templom - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Elhagyatott templom - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Elhagyatott templom - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Elhagyatott templom - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Elhagyatott templom - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Elhagyatott templom - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Elhagyatott templom - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Elhagyatott templom

Go down 
+6
Kevin Chase
Joquinn
A Karmester
Airie
Demolition Captain
Alfred Pennyworth
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Elhagyatott templom - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 3 I_icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2014 8:13 pm

Lelkesen megugrok és tapsolni kezdek, miközben hangos nevetésemmel adom elő tetszetésem. Mindenki az én oldalamra állt, s Sid kérdését, hogy neki ebből mi jó származik majd, figyelmen kívül hagytuk, hiszen semmivel nem tudtunk előrukkolni. Pénzünk nem volt és fogalmunk sincs, hogy ő számára mi lehet hasznos és mi nem. Hajam két copfban lobog a levegőben, ahogy kifáradhatatlanul tapsolok és nevetek, s csak ezt hajtogatom körbe-körbe:
- Remek! Nagyon jó! Jó! Jó! - hirtelen némul el s ismét körbepillant a társaságon. Elégedett vigyor üll arcán, mint aki ezzel még nem végzett. És valóban. Saját kis tervét szövögeti agyában, melyet még végre kell hatjani a nagy "BUMM"-hoz. Ha tudná, hogy én is tervezek valamit...
Egy aprócska, igencsak aprócska tervet, melyet féltve őrzök magamban, nehogy meglelje. Mert akkor bizony nagy árnyék nehezedne Gothamre, ami tovább terjedne szerte a világban. S ezt ÉN nem akarom.
Testünk hirtelen tűzbe borul, s mi lángolunk mint az istenek. Hatalmas angyali szárnyak emelkednek ki hátunkból, melyek egyre magasabbra és magasabbra emelkednek, oltalmazóan és hatalmas, lenyűgöző fényben pompázva. De ők, a többiek, ebből mit sem látnak, hiszen minden csupán elménkben játszódik le. Még nem. Még nem kell tudni a többieknek, hogy mire vagyunk képesek. Majd akkor, mikor eljön a megfelelő pillanat.
S mi színpadiasan lépünk le az oltárról, mint a megváltás. Léptünk lassan, mégis nyugodtan vezet kifelé a templomból, nem foglalkozva többet a bennlévőkkel. Hiszen minden fontos dolgot elmondott már nekik.
Kiléptünk az ajtón a város felett nehéz esőfelhők gyülekeztek. Éreztem, ahogy önelégült mosollyal az arcán vonul háttérbe, zárkózik el előttem, hogy tervének hálóját szövögesse. S az égen átfutott egy villám, majd leszakad az ég. Mennydörség rázta meg a várost, s nyakunkba zúdult az eső. Kapucnimat fejemre húzom, de tudom hogy a zúgó esőt nem tartja sokáig vissza. Félfe fordítom fejem a templomba, látom benn a sötét alakok körvonalait. Kapucnimat mindkét kezemmel jobban magamra húzom és sebes léptekkel tűnök el a város mocskában, hogy felkeressek egy bizonyos személyt, amíg még nem késő...


/köszön a résztvevőknek, a privát kaland itt véget ért. aki szeretne még írhat egy záró reagot vagy folytathatjátok tovább nélkülem Smile /
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Elhagyatott templom - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott templom   Elhagyatott templom - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 10:04 pm

Érdekes helyzet állt elő ezzel a megkötetlen mégis megkötött szövetséggel. A céljaink hasonlóak vagy jelentős mértékben egyezőek, ahogy az érdekeink is. Talán még hasznosnak is bizonyulhat az egész. Airie nagyon örül neki, a többiek viszont hűvös nyugalommal fogadják a történteket, ahogy én is.
~ Egyelőre legyen elég ennyi. Később felkészülök és áttekintem a felállásokat. Az ellenségem ellensége a barátom, de soha nem szabad olyan emberben megbízni akit már egyszer elárultak. Minél óvatosabban, minél körültekintőbben kell eljárnom.
Miután páran távoznak, én is megfordulok. Hideg, kimért mozdulatokkal indulok az ajtó felé, amint elérek oda kezemmel ismét hármat kopogok a falon, ugyanúgy amikor bejöttem.
- Ki kopog?
Ezzel búcsúzom. Kilépek a templomból és aktiválom a páncélzat ionhajtását. Nem megyek azonnal vissza a rejtett lakásomhoz, előtte még ellenőrzöm az utcákat a központi részekben és figyelem, hogy követ-e valaki. Tetszik ez a szövetség, de még óvatosan kezelem. Ha kellek, rendelkezésükre állok.
Vissza az elejére Go down
 
Elhagyatott templom
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» St. Michael templom
» Elhagyatott iroda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Régi Gotham-
Ugrás: