DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Verseny sorozat - szavazás!

Go down 
+11
Batman
Michael White
Védelmező
Hatred
Robin
Bisur
A Karmester
Teodor Black
Mammon
Sylvian Kervin
Vadmacska
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 7:17 pm

Kérnék minden játékost, hogy szavazzanak a meghirdetett versenyek mindegyikében, az általuk leginkább méltó nyertesre, és indokolja is a választását mindenki. Csak egyetlen egy nevet kérnék minden ághoz, akit a legjobbnak ítéltél! Természetesen senki ne szavazzon önmagára.

Rajz verseny nevezettjei:
- Védelmező*
- A Karmester
- Hatred
- Mammon
- Kurt Bozek / Griff

1. helyezett jutalma - 4 kredit
2. helyezett jutalma - 3 kredit
3. helyezett jutalma - 2 kredit
4. helyezett jutalma - 1 kredit


*Értékeléskor ne vegyétek figyelembe a hátteret, a gyűrű csillogását, és a lámpást körülvevő zöld aurát.

Reklám és Banner készítő verseny:
- Mammon
- Védelmező
- Teodor Black
- Kurt Bozek / Griff

1. helyezett jutalma - 3 kredit
2. helyezett jutalma - 2 kredit
3. helyezett jutalma - 1 kredit


Író verseny:
- Bruce Bendingfield
- Michael White
- Sylvian Kervin
- The Manipulator
- Mammon
- Kurt Bozek / Griff

1. helyezett jutalma - 5 kredit
2. helyezett jutalma - 4 kredit
3. helyezett jutalma - 3 kredit
4. helyezett jutalma - 2 kredit
5. helyezett jutalma - 1 kredit


Szavazásra két majdnem egész hetetek van. A szavazás Június 19. délben le lesz zárva.


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 07, 2011 9:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 7:36 pm

Rajzverseny: Mammon
Mert szeretem Batman-t és a játék Gotham-be játszódik főként.

Reklám:
Teodor Black - Gotham miatt Razz

Banner:

Nem volt nehéz... Kurt Bozek
Ha ez egynek számít, akkor Teo a győztes, Kurt bannerjében túl gyorsan váltják a képek egymást, számomra.


Író:

Michael White - hosszú sztori, mindképpen becsülöm a belefektetett munkát, bár olyan két oldalt kivennék belőle.

Ui: szubjektív véleményem volt, nem illik megsértődni, meg ilyen hülyeségek Razz
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 7:39 am

Rajzverseny: Hatred
Karmester rajzán gondolkodtam, de a jelképet nem találtam rajt. Védelmező rajzán pedig szerintem csak rondítanak az "efektek", és bár nem kell figyelembe venni, nem tudok tőle elvonatkoztatni sajnos. Hatredé nekem egyedinek hat, hasonlót nem igen láttam még. Valami megfogott benne, amit nem tudok leírni konkrétan.

Reklám: talán Kurt
Bár szívem szerint itt magamra szavaznék Razz . Védelmező képében nekem nem tetszik a halvány mozaik kockázás (nem tudom így hívjam-e), míg Teonál az élőszereplők miatt viszolygok kicsit. Kurt pedig már korábban is kb. ugyan ilyen stílusú bannert készített, ezért húztam a számat, de hát ha választani kell őt mondom, mert övé az ami a legkevésbé kelt bennem ellen érzetet (az erős képregény vonal miatt).


Író: Sylvian
Csak mert én a rövid novelllákat jobban kedvelem és a hossza épp annyit adott, amennyit vártam tőle. A többinél azt éreztem, hogy túl sok mindent akartak bele zsúfolni az alkotók az írásukba, amit több tíz oldalon lehetett volna taglalni hogy szép egész kerek legyen. Bruce veres eredeti, csak nem szimpatizálok az ilyen fajta művekkel, de elismerésem, én aligha tudtam volna gyártani olyat. Ha nem Sylvinek akkor neki ítéltem volna a voksomat.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 8:43 am

Reklámverseny: Mammon grafikája nagyon jó, holott egy kicsit elbizonytalanodtam az eredetiségét illetően ( Ugye tudod, mire gondolok? Smile ) Kurt nagyon jót alkotott, de ezt a képváltogatós csodát szívesebben látnám az oldal reklámjaként, mint az oldal design részeként. Szóval nálam - nem egyértelműen, de - Mammon a nyerő.

Író verseny: Brucera szavaznék, de multikarira nem adunk voksot. Smile Hát, mit ne mondjak, jól kitettetek magatokért. Sylvian csattanója, Mammon húzása mind-mind nagyot dobott a történetek végén. MW cucca is jó volt, bár nekem túl hosszú volt. Akik fej-fej mellett haladnak: Kurt, és Manipulator. Mindketten elhoztátok az utolsó történetet, mintha ott lettem volna Manipulator tankjai között, és Kurt apokalipszise alatt. Nem igazán tudok dönteni, de... ha azt vesszük, hogy Kurt jól összehozta a többszereplős-többhelyszínes megoldást, akkor ő nyert. Maninak is gratula, de ma nálam Kurt viszi a - pálma helyett- kreditet.

Rajz verseny: Itt is jó alkotások születtek. Én mégis Hatredre pakolnám a voksomat, mert egyedülálló, színes, és kicsit karikatúra jellegű. Joker, ott a pont.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 8:55 am

Rajzverseny: Mammon
Nekem is tetszik a Batman rajza, és Mamm ha gondolod majd pm-ben elküldöm hol találod a jelképeket Very Happy

Reklám és Banner: Kurt
Nehéz volt választanom, de rá esett a választás.

Írói: Michael White
Az ő irománya attól hogy hosszú eléggé lényegre törő, kevés ilyen drasztikus és nyomasztó történetet olvastam mint MW-é, de ez különösen tetszett.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 9:14 pm

Rajzverseny: Hatred
Már első látásra megfogott a rajz... egyedi Joker feeling.

Banner készítő: Kurt
Egy önmagát lapozó képregény? Remek! (igaz Ré is ezt akarta de mindegy Razz)

Írói:The Manipulator
Mosolyt csal az arcomra... ez a maga biztos jövő jóslás Very Happy
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 11:59 pm

Nos akkor én is szavaznék, lássuk kikre!

Rajz: Mammon a nyerő, tetszik a rajz, csak ne lenne ott az a csúnya füzetlap oldal!

Írói izééé: MW irománya fogott meg a legjobban, mikor elkezdtem nem tudtam abbahagyni muszáj volt megtudnom a végét. Volt egy rész, mikor azt hittem, hogy vége, de nem! Csak azután jött a legjobb rész.

Banner verseny: Itt is Mammon bácsi viszi a pálmát. Kurt-é is jó, de nekem golyózik a szemem tőle úgy tíz másodperc elteltével, ami egy reklám esetében nem éppen előny.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 3:14 pm

No akkor:

Rajzversenyen én Kurt munkájára szavaznék, igényes, szép ábrázolás. Mammon munkájának eredete nem olyan szimpatikus. De nem akarom lelőni a poént. Ezért Kurtnél marad a voksom.

Reklám verseny problémás volt, mert... Kurté igényes, de magában sztem nem állja meg a helyét, inkább az előző munkájának egy folytatása, de amúgy nagyon szép. Teoé jó féle összeállítás, de elkapkodta és Rébusz itt ott hiányos lett, nem beszélve arról, hogy eltűnik a szöveg.
Így végül voksomat Mammon munkájára teszem, de inkább mint majdani banner, a távoli jövőre.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 5:53 pm



Rajzverseny: Egyértelműen Kurt rajza szép, kidolgozott, bár hiányoltam belőle a komoly árnyékolást, ami biztosan nagyot dobott volna a rajzon.

Bannerverseny: Itt gondban voltam, egyáltalán nem akartam ebben a témában szavazni, de a többség piszkálása után, és a béke fenntartása érdekében Mammonra teszem a voksom. Jobban tetszenek a színek, és a karakterek szépen illeszkednek a képen, na meg a leírás is kifejezetten találó.

Írás: Nézzétek el nekem, csak bele-bele olvasgattam. Viszont, ha végig olvasnám őket se lenne más a választásom, mert Michael írása, és a stílusa megfogott. Nagyon tetszik a kidolgozása, és a hosszát is díjazom.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 9:15 pm

Rajz: Mammon
Mammon-Kari-Kurt rajzain gondolkoztam sokat, végül emellett tettem le a voksom. Ettől függetlenül mind nagyon tetszik. Wink

Banner: Kurt
A legjobban Kurt és Mammon munkája tetszett. Kurtnél annyi volt a bajom, hogy nagyon hasonlít az előző munkájára és az szerintem jobban is sikerült. Mammonnál pedig a betűtípussal van problémám, mert nem igazán tudom elolvasni, bár lehet, csak nálam van így.

Írás: Mammon
Sylvi és Mammon írása tetszett a legjobban. Mindkettő végén nagyon hatásos a csattanó, de azt hiszem, Mammoné jobban megrázott.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 2:11 pm

Rajz verseny: Karmester
Reklám: Mammon és Kurt között hezitáltam, de Mammonra szavazok végül. Kurtnél valahogy befejezetlennek tűnt
Író verseny: Mammon, megfogott
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 11:30 am

Akkor én is szavaznék:

Rajz: Mammon
Reklám: Kurt Bozek
Írás: Manipulator

//Bocsi, hogy nem írom, miért, de nem vagyok jó kritikában Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 11:48 am

Banner verseny: Védelmező
Rajz verseny: Védelmező
Író verseny: Bruce Bendingfield
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 11:48 am

Szavazást lezárom.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 12:51 pm

Kérnék minden játékost, hogy szavazzanak a meghirdetett versenyek mindegyikében, az általuk leginkább méltó nyertesre, és indokolja is a választását mindenki. Csak egyetlen egy nevet kérnék minden ághoz, akit a legjobbnak ítéltél! Természetesen senki ne szavazzon önmagára.

Rajz verseny nevezettjei:
- Mammon
- Védelmező
- Amethysta
- A Karmester
- Keisha

1. helyezett jutalma - 4 kredit
2. helyezett jutalma - 3 kredit
3. helyezett jutalma - 2 kredit
4. helyezett jutalma - 1 kredit


Reklám és Banner készítő verseny:
- Védelmező
- Tyson Chandles
- Kurt Bozek / Griff

1. helyezett jutalma - 2 kredit
2. helyezett jutalma - 1 kredit


Író verseny:
- Kártyás Ember
- Kurt Bozek / Griff

1. helyezett jutalma - 1 kredites NJK

Borító verseny:
- Amethysta
- Védelmező
- Alex Mercer
- Kurt Bozek / Griff

1. helyezett jutalma - 3 kredit
2. helyezett jutalma - 2 kredit
3. helyezett jutalma - 1 kredit


Megszemélyesítő verseny:
- Amethysta
- Tyson Chandler
- Kártyás Ember
- Védelmező
- Kurt Bozek / Griff

1. helyezett jutalma - 4 kredit
2. helyezett jutalma - 3 kredit
3. helyezett jutalma - 2 kredit
4. helyezett jutalma - 1 kredit



Szavazásra két hetetek van.
A szavazás Február 19.-én le lesz zárva.


A hozzászólást Vadmacska összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 10, 2012 11:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 5:04 pm



Rajzverseny: Karmester
Tetszik a kidolgozás, amit az egyszerűség is feldob. Az árnyékolás is rendben van, így ezért tettem rá a voksomat.

Reklám és Banner készítő verseny:
Tyson Chandler

Nos, itt kicsit gondban voltam, mint a múltkorinál is. Az a baj, hogy mindenki fogalomzavarban van a Banner jelentését illetőleg, de nem fontos. Kurt reklámja kicsit durva, nem szívesen tenném ki a világhálóra, hogy reklámozzuk vele az oldalt, így az enyém és Chandler-é marad, így, a választottam tehát nem kérdés.

Író verseny:
Kártyás ember
Nos, megvallom, nagyon tetszenek a rejtélyes, csattanóval végződő írások, és ez az iromány számomra tökéletesnek bizonyult ebből a szempontból. Kicsit csalódott voltam a végére érve, hiszen azt várta volna az olvasó, hogy a sofőrbe belefagy a sz*r is félelmében, és hálát ad az égnek, hogy megúszta a találkozást, ehelyett azon morfondírozott, hogy visszamenjen-e odaadni a kártyát amit elhagyott a fiú...ettől eltekintve viszont nagyon tetszett. (Bocsi Kurt, de nem vagyok oda a Julia, Tiffany féle mini regényekért. Very Happy)

Borító verseny:
Alex Mercer

Itt azért voltam gondban, mert Kurt és Alex munkája hasonlóan remek lett, a végszó végül a címek jelentették, Kurt képregényborítóján a cím túl sokat mondó, és hosszú. Ha egy újságosnál a kezembe venném, már előre tudnám miről szól a tartalom.

Megszemélyesítő verseny:
Kurt Bozek / Griff
Itt is gondban voltam, hiszen attól eltekintve, hogy késő este olvastam el őket, végig élvezettel figyeltem a történéseket, mégis Kurt megszemélyesítése a legtetszetősebb, egyrészt a történet feléig bizonytalanságban tartja az olvasót, másrészt visszaadja nem csak Fekete Maszk jellemét, hanem az egész banda működésének mivoltát, hierarchiáját, és a bűnözés érzését, mi nem sokban különbözik a bizonytalanságtól.


A hozzászólást Védelmező összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 02, 2012 10:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 5:41 pm

Rajzverseny: Karmester
Indoklás: El sem hittem, hogy ilyen létezik... aztán rájöttem, hogy egy jó kis Batman rajz, csak oldalra fordítva, úgy viszont nagyon jó... rég láttam ilyen jót.

Reklám és banner: Védelmező
Nagyon tetszik, jók a színek, a kitöltés, lassan vált, így el lehet olvasni, látványos és rajta van a kedvenc karakterem is.

Író verseny: Kártyásember
Tetszik ez a stílus, megvett kilóra vele.

Borító verseny: Kurt Bozek
Eddig is nagyon szép és igényes borítókat gyártott, saját bővítéseihez, most se okozott csalódást.

Megszemélyesítő verseny: Kártyásember
Jól beleéli magát, szinte bele tudtam látni a karakter fejébe és nem volt hosszú, jól tömörítette. Ráadásul egyik kedvenc karakteremmel...
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 7:27 pm

Rajzverseny: A Karmester
Nekem is Karmester Batmanje tetszik a legjobban. Jó árnyékolás, és a tekintete eszméletlen lett...pontosan az a komor, kötelességtudó tekintet, amit az ember elvárhat Gotham lovagjától.

Reklám és Bannertervezés: Tyson Chandler
Számomra egyértelműen a Tervezd meg! ötlete tetszik a legjobban. Szerintem egy fórum alapú szerepjátékhoz ennél jobb mondat nem is kell.

Megszemélyesítés: Védelmező
Jól meg van csinálva mind Batman, mind Robin érzelmi oldala, de ami nekem igazán tetszett, az az Alfredes rész, meg a befejezés, az utalással Robin sorsára.

Borító: Kurt Bozek
Az egész kép vöröses hangulata nagyon megfogó, a Griff felirat is fasza lett. Alex munkáját csak egy hajszálnyival előzte le, nálam az élénkebb színek miatt nyert ez.

Író: Kurt Bozek
Kurt novellája egész tetszetős lett. Smile


A hozzászólást Kártyás ember összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 07, 2012 7:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 1:37 pm

Rajzverseny: Védelmező
Nekem az ő rajza tetszett jobban, habár a többieké sem semmi, de engem az övé fogott meg jobban.

Reklám és Banner tervezés: Kurt Bozek
A saját rabszolgahajcsár stílusát jól vissza adja ezzel a munkájával.

Megszemélyesítés: A Kártyás ember
Tettszett, ahogy rébuszról írt, mintha az Arkham city-t juttatná eszembe.

Borító: Kurt Bozek
Itt is Kurt munkáját kell kiemelnem, mivel ez tetszik nekem.

Író: A Kártyás ember
Szintén azért, mert tetszett
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeVas. Feb. 12, 2012 10:14 am

Rajzverseny: A Karmester
Batman... Tetszik... Ennyi... Smile

Reklám és Banner tervezés: Védelmező
Animált. Én ilyet nem tudok, ezért igen tetszetős. Most jobban tetszik, mint Kurtté.

Megszemélyesítés: Kurt Bozek / Griff
Nem közismert karakter szerintem, és nekem ő adta vissza legjobban a választott karakter jellemét (az enyémen kívül) Smile

Borító: Védelmező
FASZA! Én is hasonlót akartam, de miután láttam, inkább bele sem kezdtem, nehogy ötletlopással vádoljanak. Szóval Védő!

Író: A Kártyás ember
Nem vagyok nagy rajongója a DC-s/ Marvel-es szerelmeknek, csak nagyon kevés karakter esetében, nagyon jól kidolgozott esetekben (Rühellem Batman összes nőjét, kivéve Catwomant. Utálom Gwan Stacyt, esetelg MJ. Nem vagyok oda Lois és Clark párosért. ) Szóval ezért Kártyás.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 7:26 pm

Na akkor utolsónak mint mindig, jönnek az én szavazataim is.
Rajzverseny nem is kérdéses. Elnézést kérek a lányoktól, de A Karmester-ünk lejátszott mindenkit a színről.
Banner és Reklám versenynél, magamra nem fogadhatok legnagyobb sajnálatomra, így hát a másik mozgó képre szavazok, nem is kérdéses miért. Védelmező-re tesztem a voksom.
Megszemélyesítő versenynél nálam mindent vitt a Batman család, úgyhogy újfent Védelmező-re kell tennem a voksom.
Író versenynél, másra nem tehetem úgyhogy Kártyás ember-é a voksom, de azért tudnotok kell meg vagyok sértődve. Csak egyikőtöknek sikerült elérnem a szívét, a csodálatos szerelmi történetünkkel :S
Utolsónak maradat a Borító verseny, itt meg kell mondanom csodálatos műveket láttam, a magamét is beleértve, de én mögé látok a dolgoknak is, tudom mennyi kín, és szenvedés utánajárni egy képregénynek, megkeresni a megfelelő képet, címet, alcímet találni ki neki, és még mi egymást kell hogy tökéletes összhang létrejöjjön. Egy szóval gyönyörű ezeréves lányunkra szavazok, az első próbálkozásáért. Amethysta-é a voksom, mindenki így kezdte a következő fogadjunk, hogy az élmezőnybe kerül. higyj nekem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 7:28 pm

Szavazást lezárom az eredményhirdetés az e havi hírekben olvashatjátok.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 9:11 am

Újra eljött a szavazás ideje, igaz most közel sem kell annyit mint eddig legnagyobb sajnálatomra. Úgyhogy kérnék minden játékost, hogy szavazzanak a meghirdetett versenyre. Csak egyetlen egy nevet kérnék minden ághoz, akit a legjobbnak ítéltél! Természetesen senki ne szavazzon önmagára.

Hősferdítő verseny nevezettjei:
- Védelmező
- Kurt Bozek / Griff

1. helyezett jutalma - 1 kredit

Szavazásra két majdnem egész hetetek van. A szavazás Május 25.-én le lesz zárva.


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 13, 2012 10:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 9:22 am

Hősferdítő versenyben szavazok Kurt-re
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 1:01 pm

Ki másra is szavazhatnék, mint örök vetély... akarom írni harcostársamra Védelmezőre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Verseny sorozat - szavazás!   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verseny sorozat - szavazás!    Verseny sorozat - szavazás!   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Verseny sorozat - szavazás!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 1. Borító verseny
» 2. Író verseny
» 1. Író verseny
» 3. Író verseny
» 2. Rajz verseny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Versenyek, pályázatok-
Ugrás: