DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
2012. Február I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
2012. Február I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
2012. Február I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
2012. Február I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
2012. Február I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
2012. Február I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
2012. Február I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
2012. Február I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
2012. Február I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
2012. Február I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 2012. Február

Go down 
2 posters

Akartok-e közös kalandot más FRPG oldallal?
Igen
2012. Február I_vote_lcap100%2012. Február I_vote_rcap
 100% [ 9 ]
Nem
2012. Február I_vote_lcap0%2012. Február I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 9
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

2012. Február Empty
TémanyitásTárgy: 2012. Február   2012. Február I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 5:46 pm

Egy rossz hírrel kezdem a hónapköszöntést. Joker főadminunk eltávozott körünkből, így most már mindenható vagyok. Eddig a vigyori Damoklész kardjaként lebegett felettünk, de most már ez sincs meg, így hát tejhatalmú vagyok. Legalábbis míg Robin le nem szól.
Bane kalandmesterünk szabadságát élvezi, de ezt szerintem már mindenki tudja. Mivel átvettem a kalandját, szóval nem aggódni. Csak hogy a témánál maradjunk, a Staff pályázatra még nem kaptunk elfogadható pályázatot, így aki érez magában egy kis mesélére való hajlandóságot, az még jelentkezhet. Nem vagyunk annyira szőrös szívűek, mint amennyire látszik.

Szerencsére az aggódás nem látszik rajtatok. Ennyi hozzászólást rég nem kaptunk tőletek. Robin és én alig bírjuk cérnával, ez pedig nem kis örömmel tölt el minket. Szóval csak így tovább, miattatok nemsokára meglesz a 2000. hozzászólásom. Ez pedig egyéni csúcs lesz.
Még megemlítem, hogy megszületett az első híres karakterünk is Morgan Le Fay személyében, szóval rettegjetek jók, jön minden boszorkányok legnagyobbika.
Mostani kalandjaink mindegyike szépen halad, és már legtöbbje a célnál jár, úgyhogy ki még érez erőt ujjaiban, lehetősége van még jelentkezni
A város uraira, már nem kell sok játékos, hogy elkezdhessük, szóval igyekezzen ki szereti a kihívásokat.

Akkor jöjjön mire mindenki várt. A versenyek véget értek. Legalábbis nagy részük, a Harci Tornán még küzdök az életemért, és még a döntő is előttünk van. Szóval a pályázók munkái ott vannak a szemetek előtt, és már csak gyönyörködni kell benne, és elmondani véleményeteket ITT. Billentyűzetre fel, hajrá győzzön a legjobb.

Na és végül egy nagy hír. Talán már tudták már páran, kik chatre is járnak, de most jön a bejelentés. Szorosabbra akarjuk fűzni kapcsolatainkat társoldalainkkal, ezt pedig egy-egy közös kalanddal akarjuk elérni. Már több mint tíz FRPG oldal adott pozitív válasz, és nekünk is nagy terveink vannak. Szóval már csak egy dolog van hátra. A ti véleményetek. Értetek vagyunk, és értetek dolgozunk, szóval itt lesz valahol egy szavazás. Adjatok hangot véleményeteknek, IGEN vagy NEM? Tessék szavazni, van rá egy hónapotok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

2012. Február Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2012. Február   2012. Február I_icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 8:26 pm

Na akkor újra kis rossz hírrel kezdem az ebben a hónapban már második hírünket. Bane sajnos gép, és beszerzési problémákkal küzd, úgyhogy legnagyobb sajnálatomra fagyasztjuk a karaktereit egy időre. Így ha bármilyen kérdéssel is akarnátok kék társunkhoz fordulni, azt ne tegyétek. Inkább forduljatok nagy bizalommal zöldségekhez. Ez az állapota nem lesz reméljük állandó, így minél hamarabbi visszatérését várjuk.
A következő már egy kicsit jobb hír. A Nagy Vad alternatív világban játszódó kaland nagy sikerrel lezárult, a nyertesek megkapták fejpénzüket, és örömmel konstatálom volt benne harc dögivel, és nem csak az unalmas NJK-kal.
A fentebbi hírből következik, hogy új izgalmas kalandot hirdet Robin admin társam. A Középkor varázslatos világa DC köntösben mindenkit szeretettel vár. A mágia földje ez, ahol az emberek ereklyékkel, és varázslatokkal vívják csatáikat, hogy végül a nagy nyeremény maga az Isteni Manna, melynek hatalmát még halandó el sem tudja képzelni. Úgyhogy lóra fel, kardot kivonni, és roham, mert a kaland csak rátok vár.

Végül amire szerintem már mindenki nagyon várt. A Versenyek Végre lezárultak. Mindenki teljes szívből küzdött, és ennek meg is láttuk a nyomát. A pályázatok csodálatosak lettek. Látszik mennyit is dolgoztatok rajtuk. Akkor nem is húzom tovább a dolgot:
2. Harci Torna szíve csücske a sok kiontott bensőség, mindig megdobogtatja szívem. Most végre sikerül végigharcolni mindenkinek, ezt nagy örömmel láttam, és olvastam.
Első helyezett az oldal favoritja, ki mindent megtett a győzelemért, nem más mint Kurt Bozek / Griff. Nyereménye pedig 4 kredit, amit csak NJK-ra költhet.
Második helyezett oldaluk Jugandja, aki múltkori szereplésével ellentétben most beküzdötte magát a dobogóra. Bisur. Nyereménye pedig 3 kredit, amit csak NJK-ra költhet.
Dobogó harmadik fokán, de még így is sok vérrel a háta mögött, és úszva a dicsfényben Védelmező. Erős karjaiban foghatja 2 kreditjét, amit csak NJK-ra költhet.
Aki éppen, hogy csak lemaradt a dobogóról, negyedik helyezettként. Ami nem szégyen azt ne higgyétek, így is szép számmal vert ki fogakat. Mammon. Nyereménye pedig 1 kredit, amit csak NJK-ra költhet.
Na és a különdíjasunk, egyetlen női szereplője a tornának, ki élvezettel ontotta ki mások vérét, Amethysta. Nyereménye pedig 1 kredit, amit csak NJK-ra költhet.

Na most evezzünk békésebb vizekre. Rátok bíztuk milyen eredményeket is fognak elérni társaitok. És örömmel láttam, hogy nem buzgott bennetek a becsvágy, és majdnem mindenki szavazott. Úgyhogy örömömre szolgál, hogy kihirdethetem a nyereményeket.
Rajverseny. Csodálatos pályázatokat láttunk, de úgy látszik egy elvitte majdnem az összes szavazatot. Első helyezett nem meglepetés gondolom A Karmester jutalma pedig 4 kredit, amit bármire elkölthet.
Második helyezett egy szavazattal, de ettől függetlenül csodálatos pályázattal Védelmező. Jutalma 3 kredit, amit bármire elkölthet.
Hát mivel a szavazatokat lefoglalta a két versenyző, de hogy mégis valahogy kioszthassuk a megmaradt krediteket Mammon, Amethysta, Keisha kapnak 1-1 kreditet fejenként, amit bármire elkölthetne.
Reklám és Banner készítő versenyen a három pályázó között nehéz volt választani úgy látom. Mindenki majdnem egyenlő szavazatot kapott, de mégis kitűnt az egyik.
Első helyezett Védelmező lett, az alkotása csodálatos lett, és ez meg is látszik a rajongók számából. Jutalma 2 kredit, amit bármire elkölthet.
Második helyezett két munkával pályázott, amire elsőnek rá akartam szólni, de hát végül a munkák minősége győzött meg, hogy maradniuk kell. Tyson Chandler második helyezettként 1 kredit a jutalma, amit bármire elkölthet.
Író versenyen csak két pályázó volt, de munkáik annál nívósabbak. A harc mégis a harciasabb irományra esett, ami Kártyás Ember keze munkáját dicséri. Gratulálok neki jutalma 1 kredit, amit bármire elkölthet.
Borító versenyen szép munkákat láttunk, és nem is keveset. Volt itt minden, szörnyű jövőkép, noiros jelen, és fenséges csapatmunka.
Az első helyezetten, szerénytelenség nélkül mondhatom, látszik a gyakorlat. Kurt Bozek / Griff jutalma 3 kredit, amit bármire elkölthet.
Második helyezett nagyon sok fejtörést okozott nekem, de mivel többször is összeszámoltam, ekkora hatalmas számokkal való bánás pedig még nem szokott gondot okozni nekem. Így hát háromszoros döntetlent kell kihirdetnem. Amethysta, Védelmező Alex Mercer együtt lépnek a dobogó második fokára, és jutalmul kapnak fejenként 2-2 kreditet, amit bármire elkölthetnek.
Megszemélyesítő verseny is meglepő eredményt hozott. Már volt itt utolsó hely holtversenyben, és volt második helyezésnél is. De hogy első helynél kelljen ilyet kihirdetnem, na olyan még nem volt.
Szóval örömömre szolgál kihirdetni a dolgot. Első helyezett döntetlen mellett Kártyás Ember, Védelmező, Kurt Bozek / Griff. Jutalmuk fejenként 4-4 kredit, amit bármire elkölthetnek.
Mivel ezek a rosszcsontok elragadták a szavazatokat, ezért csak utolsó helyet tudok kihirdetni a szavazat nélkül maradtaknak. Amethysta, Tyson Chandler nem kell sírni, nem azért nem szavaztak rátok mert rossz a pályázattok, hanem mert lusták voltak a többiek. Jutalmatok 1-1 kredit fejenként, amit bármire elkölthettek.
Na ennyi lenne a hírözön. Jövő hónapban újabb nagy dolgok jönnek, szóval tűnök ülve várhatjátok fejleményeket. Addig is költsétek jóra nyereményeiteket. Nehogy meglássam, hogy drogra, piára, meg nőre herdáljátok el.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

2012. Február Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2012. Február   2012. Február I_icon_minitimePént. Feb. 24, 2012 3:51 pm

Na hát úgy néz ki ez a hónap bővelkedik hírekben. Ez most egy rövid lesz, csak hogy meg ne erőltessétek olvasástól fáradt szemeiteket. Mint láthatjátok történt egy kis színváltozás az oldalon ez pedig csakis nekem köszönhető. Egyéni csúcsot állítottam be a 2000 azaz kettőezer hozzászólásommal, így elérkezettnek láttam az időt, hogy megmaradjon ez a szép kerek szám.
Az accountot elhagytam, és átvettem helyét Joker főadmini székének. Így az eddigi PM-es üzeneteitek, és hasonlókat szíveskedjetek, most már erre a profilra küldeni. Előre is köszönöm, azért ha eltéved néhány üzenet ne aggódjatok, még fellépegetek néha, csak hogy biztos legyen a dolog.

A másik hír pedig már rég érlelődött Staffi körökben, most is csak azért írtam ki, ne csak én örüljek sikeremnek. Ezért egy kis kredit megtakarítást ajánlok a játékosoknak. A NemJátékosKarakternél történt egy kis kiegészítés.
Aki szemfüles azonnal kiszúrhatja. Az alkotó kedveteket szeretnénk növelni ezzel. Ha szépen megírjátok az előtörténtet akkor olcsóbban kaphatjátok meg NJK-itokat. Ez pedig nem csak a sorok számától függ, úgyhogy tessék készülni, és jól megválasztani szavaitokat.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





2012. Február Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2012. Február   2012. Február I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2012. Február
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Február 2013
» 2014. Február
» 2012. Január
» 2012. Március
» 2012. Április

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Hírek-
Ugrás: