DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
S.T.A.R. labor I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
S.T.A.R. labor I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
S.T.A.R. labor I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
S.T.A.R. labor I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
S.T.A.R. labor I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
S.T.A.R. labor I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
S.T.A.R. labor I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
S.T.A.R. labor I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
S.T.A.R. labor I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
S.T.A.R. labor I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 S.T.A.R. labor

Go down 
+12
Justin Williams
Andrew Ramirez
Kapucnis
Ra's Al Ghul
Vadmacska
Michael White
A Karmester
Tigra
Kurt Bozek / Griff
Manipulator
Mammon
Robin
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 7:27 pm

A STAR laborok gothami kirendeltsége, mely főleg fegyverfejlesztéssel foglalkozik.

S.T.A.R. labor 213px-S.T.A.R._Labs
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 7:30 pm

Egy hatalmas bemutatóterembe özönlenek be az emberek, láthatóan a legtöbbjük a gothami rendőrség, vagy éppen a katonaság tagja. Néhány helyen kamerákat is fel vannak állítva, a GCN közvetíteni fogja ezt a jelentős bejelentést, amit a STAR helyi vezetője fog megtenni. A tömeg már elfoglalta a helyét, mindenki leült, ekkor egy alak lépdel fel a pódiumra.

S.T.A.R. labor The_Majestic_Theater_by_SilverSkies07

S.T.A.R. labor 106894-145474-professor-horton_large

- Tisztelt Hölgyeim és Uraim! Üdvözlöm önöket itt, a STAR labor gothami kirendeltségén. A mai napon szeretnénk bemutatni önöknek az új Vaslégiónkat. Eme hangzatos név mögött nem más áll, mint egy különítmény, amiben kizárólag olyan emberek szolgálnak, akiknek kibernetikus beültetéseik vannak. Igen uraim jól hallották! Nemrég a laborokban egy olyan technológiát fejlesztettünk ki, amivel szinte bárkinek, komplikációk nélkül, adhatunk egy új kart, lábat, vagy akár egy szívet. És mi mindezt tovább gondoltuk! Mi lenne, ha a rendőrségnél olyan emberek dolgoznának, akik gyorsabbak, erősebbek, mint egy normál ember? Tudjuk ez sok pénzbe kerül, de kérem nézzék meg ezt a bemutatót. Ha elnyerte a tetszésüket a végén, önöknek adunk két emberünket, akiknek minden költségét, így a fizetést, biztosítást és a többit mi állnánk. – a professzor elhagyja az emelvényt és eltűnik a kulisszák mögött.

A kulisszák mögött, ahol már ti is vártok egy jó ideje.

- Áh! Hát itt vagytok! Lenne egy kis műsor változás, valószínűleg nem hittek a szemüknek, szóval kérlek mutatkozatok be és mutassátok be, hogy tényleg vannak beültetéseitek. Viszont semmi konkrétat ne mondjatok! Ne áruljátok el nekik, hogy mikre vagytok képesek. Egy kis előélet, némi magamutogatás aztán annyi. Adam, te találj ki valami hihetőt a népségnek! No induljatok! – azzal kilökdös titeket a pódiumra.

Eközben nem messze egy kamion hátuljában…

A Kalkulátor ide hívott titeket. Egyikőtök már látta őt, míg a másik csak halott róla, mindenesetre ő nem nagyon stresszeli magát miattatok.

S.T.A.R. labor Calculator_dc-comics_pictureboxart_160w

- Nos! Ha már így összegyűltünk, akkor elmondom, hogy mi fog történni. Azok a hülyék ott a tv-ben. – rámutat egy tv-re, ami bekapcsol és a bent lefolyó eseményeket láthatjátok benne. – Nos, őket kell levadásznotok, majd egy különleges helyen, ahova én juttatlak majd be titeket. Addig amíg ők dumálnak magukról ti is mutatkozatok be egymásnak, hiszen csak magatokra számíthattok majd!
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 11:10 am

Dühtől forrva ülök a kamionba. Arról volt szó, hogy nekem csak az irányt mutatja ez a bohóc, nem arról, hogy még itt üldögélünk és várunk. Bemutatkozni?! ELÉG!

-NEM azért vagyok itt, hogy jó pofizzak! Én csak a S.T.A.R. vállalat romba dőlését akarom!

Izzik fel vörösen szemem, és erős hangon felszólalva mindenki érezheti nem akarom húzni tovább az időt. Most akarok cselekedni, nem később! Karomon az ér izzó színben lüktet, hála az átkozott tudósok módosított fémrendszerének, és annak elektromos pólusainak amit bőrömbe ültettek.

-Nem érdekel ki maga, nem érdekel kivel kell együtt dolgoznom! Engedjen, még mielőtt magát ölöm meg először!

Mondom agresszívan és fenyegetően. Érezhető hogy minden szót komolyan gondolok. Ha nem enged utamra kénytelen leszek végezni ezzel a férfivel. Nincs tovább hasznomra. Megmutatta és elmondta amit tudnom kell, másra nincs pedig szükségem. Ha kell nyugodt szívvel tépem le a fejét a helyéről. Állítólagos társamra még csak ügyet se vetek, és rá sem nézek.


S.T.A.R. labor 416757-omega1
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 2:18 pm

Sp1d3r nyugodtan ül a furgonban, a fejében a chip ki van kapcsolva és épp a jobb karját tanulmányozza. Még nem szokott hozzá teljesen a kézhez, de ez nem akadályozza a munkában. Van egy társai is, ő is kiborg, de kicsit agybajos. Mikor megérkeznek a főnökük kijelenti, hogy mutatkozzanak be egymásnak, persze a társa rögtön elkezd őrjöngeni és nem hajlandó egy értelmes mondatot sem kinyögni. Na nem baj, akkor majd Sp1d3r kezdi a bemutatkozást.
- A nevem Spider, hacker vagyok és kiborg. Az agyamban egy szuperchipp van a jobb karom meg teljes egészében gépkar. Ennyit jó ha tudnak rólam. Te meg haver igazán lenyugodhatnál. A hely valószínűleg tele van gépágyúkkal és robotokkal. Úgy csinálnának ki téged, hogy annyit sem mondasz: Nyek. -fejezi be a mondókáját és várja a reakciókat.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 4:42 pm

Trant lassan lépdel a pódiumon. A fények és reflektorok bántják egy kicsit, még ép szemét, de leginkább a lámaláza az, ami zavarja. Még sohasem volt ennyi ember előtt, sőt hogy még beszélnie is kell, el sem tudja képzelni, mit is láthatnak benne az emberek. Az első napokban még Robotzsarunak képzelte magát. Egy akció során megsérült, és ez lett belőle, hála a S.T.A.R. laborosfiúknak, de azóta nem lépett ki az épületen kívül. Nem tudja mit szólhatnak hozzá az emberek. Tudja, hogy szinte már inkább gép, de reménykedik benne, hogy meg fog tudni szólalni.
- KRSCCsÍíTTT - Köszörüli meg a torkát. A gépi implantátumok nem tesznek jót a hangjának, végül mégis sikerül valahogy összeegyeztetni a hangszálaiból maradt részeket, a gégemikrofonnal. - A kódnevem Szerelő. Az orvosoknak köszönhetem az életemet, megmentettek, sőt valami jobbá tettek. Nézzék meg... - Tárom szét a karjaimat, hogy mindenki számára jól látható legyen a "műbőröm", és a beavatkozás nyomai. Végül a plusz karomat is felemelem, csak hogy a megdöbbenésüket tovább fokozzam. - ilyenné lettem, ilyenné kellett válnom, hogy megmenthessék az életemet, és.... és ez csodálatos. El sem tudom, mondani mennyire jó hogy élek. - A szavaim elakadnak, és a könnyeimmel küszködök, legalábbis ha még léteznének a könnycsatornáim, akkor azokkal küzdenék. Végül meghajolok, és ha semmilyen kérdés nincs akkor le is lépek a színpadról.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 5:23 pm

Kiérek a pódiumra, ahol szememet végigvezetem a nézők táborán. Sokan már így is meg vannak döbbenve, maga az az állítás, hogy kiborgokat hoznak létre, nevetséges vagy legalábbis hihetetlen. De amint megpillantják eme állítás élő példáját, legtöbben ledermednek. Főleg, mikor én jövök. Szürke, testhezálló ruhám kiemeli az alakomat, és ezt a hatást, úgy döntök, fokozom a mozdulataimmal. Hosszú farkamat lassan hullámoztatom magam mögött. Kiskoromban mindig is arról álmodtam, hogy színpadon szerepeljem, mint minden lány, de nem gondoltam, hogy valóra válik - főleg nem ilyen körülmények közt. Egy cseppet sem tartok a nézők ítéleteitől.
- Hát... - kezdek bele. - Eleinte én is kételkedtem mindabban, ami most vagyok. - kiérek a pódium közepére, ahol szembefordulok a közönséggel, és kiber-farkamon végigsimítom a kezemet. - De egy műtét elég volt ahhoz, hogy meggyőzzenek, mindez lehetséges. - Orvosok mentettek meg. Egy baleset következtében olyan égési sérüléseket szenvedtem, amik lebénítottak. Azt hittem, soha többé nem tudok majd járni, de szerencsére tévedtem. Sőt, most már sokkal többre vagyok képes - ezzel ujjaimból kiugrasztom éles fémkarmaim - Miauu. - mondom szórakozottan, és továbbmegyek.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 10:01 am

Mikor beléptek a terembe szinte tapintható lesz a meglepetés, néhányan még egy megdöbbent nyögést is eleresztenek, többen sugdolóznak egy kicsit, ám mikor megszólaltok, akkor mindenki csak rátok figyel. Mielőtt még bármelyik ember is feltudna rakni valamilyen kérdést, a professzor előlép és újra átveszi a szót.

- Tudom, hogy most valószínűleg kérdések százait akarják feltenni nekik, valószínűleg kíváncsiak rá, hogy mire képes ez a csapat. Ha azt hitték, hogy a bemutató ennyi lesz, akkor örömmel fogják hallani, hogy most bevetés közben is látni fogják a csapatot. Persze nem fogunk Gotham közepén egy kis rumlit csinálni, hanem a itt a STAR labor épületében létrehoztunk egy speciális termet, mely élethűen tudja utánozni bármelyik várost, bármilyen állapotban. - ekkor egy kép jelenik meg a professzor háta mögött.

S.T.A.R. labor Batman-NML-01-14_wwwkepfeltolteshu_

- Hölgyeim és uraim! Kérjem dőljenek hátra és élvezzék a bemutatót. - azzal a professzor lelép a pódiumról és int, hogy kövessétek őt.

- Nos a feladatotok egyszerű lesz. A szimulációban Gotham ostrom állapotban van, a bandák szinte teljesen átvették a hatalmat. A küldetés célja, hogy eljuttassatok egy fontos rendőr tisztet a biztonságos zónába. - elővesz egy térképet. - Nos a zöld kör a biztonságos zónát jelöli, a kék, ahol megérkeztek, míg a piros a rendőr helyzete. Nyugodjatok meg, semmi bántódás nem eshet, ha valami gond lesz, akkor szimplán eltűntök a képernyőről, ennyi. - átnyújt nektek egy-egy fülest - Ezzel tudjátok egymással és velem tartani a kapcsolatot. - rámutat egy generátorra az ajtó mellett. - Töltsétek fel magatokat indulás előtt. Sok siker nektek!

Közben a kamionban...

Kalkulátor meg se rezzen a fenyegetések hallatán, sőt úgy tűnik, hogy számított rá. Spider válaszara bólint, tudja, hogy ő a nyugodtabb a csapatban.

- Nyugodj meg Csápos pár percen lerombolhatod a céget. - közben már kezdenek elvonulni a Vaslégió tagjai a proffal. - Hoppá showtime! Úgy látom a bandaháborús részt vette elő a prof. Nah elmondom a dolgotokat. Első dolgotok lesz elintézni a biztonságos zónában lévő erőket. - a képernyőn megjelenik ugyanaz a térkép, mint amit a prof mutat odabent a Légiósoknak. - Ez lesz a zöld kör. Miután elintéztétek őket, nekem mindegy, hogy megvárjátok-e a csapatot vagy utánuk mentek-e, lényeg, hogy a csapatot holtan akarom látni. Ők a kéktől a pirosig, aztán a zöldig fognak mozogni valószínűleg. - átnyújt két fülest. - Gondolom nem kell magyarázni, hogy mire való a dolog. Lépjetek bele a portálba, aztán ne gyertek vissza anélkül, hogy megöltétek volna őket! Töltsétek fel magatokat ott. - rámutat egy kis dobozkára. - Jah és módosítottam a Terem programját, ha meghaltok bent, akkor végleg game over!

A kamion közepén van egy kör alakú tárgy, rajta furcsa vésetekkel, átmérője nagyjából másfél méter, amiben most megnyílik egy kapu.

S.T.A.R. labor Stargate-82208


A térkép:
S.T.A.R. labor Gotham_city01
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2011 12:14 pm

Meghajlok a közönség előtt, elsétálok a generátorig, látványosan beteszem a csatlakozómat, és feltöltöm magam. Remélem elég lesz, a műszívemmel együtt hogy kibírja a kalandot.
Végül előre engedem a hölgyet, attól még hogy félig gép vagyok, teljesen úriember. Félelem nélkül átlépek a kapun. A S.T.A.R labor munkatársaiban teljesen megbízok, eddig is csak jót kaptam tőlük, nincs is mitől félnem. Akár az életemet is rájuk bíznám, ahogy már megtettem egyszer.
Ha átértem azonnal körülnézek, veszély után kutatva, és felmérve a terepet. Remélem elég gyors vagyok hozzá, mielőtt még bármi bajom esne. HA ellenség támadna rám akkor baltámmal védekezek, és eseménynek megfelelően cselekedek, ha ütni kell ütök, ha nem akkor csak nézelődök.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 10:05 am

Ez a csávó egyre jobban idegesít. Mind kettő. Nem érdekel a szövegelés. Csak annyi világos, hogy valakit el kell taposni. Akkor meg mire várunk? Csápjaim előtörnek félre lökve a másik alakot, és rákapcsolódok arra a töltő egységre, és addig szívom az energiát, ameddig tudom. Majd a kapott kommunikátort csak szétmorzsolom kezeim között, és a kamion padlójára dobom.

-Nekem nem kell ez a sz@r! Nekem senki nem fog parancsolgatni!

Jelentem ki ellentmondást nem ismerve, majd belépek a kapun elsőként. Csápjaimat közben vissza húzom bőröm alá, majd csak egyetlen gondolat lüktet fejemben, mikor elhagyom a helyszínt. El kell pusztítanom a vállalatot, amiért eltorzították testem. Ha kezeim közé kerül az igazgató... ha csak egy percre is. Vége!
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 7:59 pm

Vége a felvonulásnak, a professzor persze nem végzett még a bemutatóval. Csak most jön a legjava. Ideje feltölteni magam. Karmaimat hozzáérintem a generátorhoz, és elkezdem testembe szívni a számomra életet adó elektromosságot. Közben megfordul a fejemben, hogy talán apám is a közönség soraiban üldögélhet, már majdnem megfordulok, hogy meg is nézzem, de inkább hagyom. Akkor mindent bele!
Amint az apokaliptikus Gothambe érek, védekező pózt felvéve felmérem a terepet. Bizonyára nem támad ránk senki se az első pár másodpercben, de jobb óvatosnak lenni. És a másik fontos dolog, amit még a rendőrakadémián tanultam: a társainkra is vigyázzunk, ne csak a saját bőrünkre!
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 11:26 pm

A műsor lezajlott úgy ahogy kell. Azonban valaki nem jelent meg. De a látszat ellenére mégis ott volt és a műsor végén előbújt rejtekéből.
- Hála Istennek elkéstem az unalmas bevezetésről és még csak szerepelnem sem kellett. Nem is kezdődhet számomra jobban. - Mondta kicsit gúnnyal keverve. - Sajnálom professzor de ehhez nem volt kedvem, ne haragudjon. Jah már feltöltöttem magam, szóval ha nem zavarja megyek a többi után. - Kardját vállára támasztva elindult a többiek után és kis pillanat múlva már látta is őket.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 3:02 pm

A társa nem épp egy úriember, amint elmondják mi van ellöki az útjában állókat, ez esetben Sp1d3rt és feltölti magát. Nem különösebben zavarja a társa otrombasága, egyedül is tud boldogulni. Mielőtt még bármit tenne bekapcsolja a chippet az agyában, pár pillanat alatt rengeteg szám és információ fut le a szeme előtt, ezek mind azok a dolgok amik benne vannak a fejében. Kicsit megrázza magát, hogy a helyére zökkenjenek a dolgok, majd odalép a generátorhoz és feltölti magát a kezén keresztül. Ezután int Kalkulátornak és belép a kapun. Odabent az első dolga, hogy felmérje a terepet, ami pillanatok alatt megvan az agyában munkálkodó szuper chippnek köszönhetően. Ezután óvatosan, hogy nehogy észrevegyék elkezd egy terminál vágy bármi olyasmi után kutatni aminek a segítségével rácsatlakozhat a rendszerre.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 6:29 pm

A Vaslégió tagjai megérkezéskor megrázó látvánnyal találják szembe magukat. Gotham arca most olyan, mint ha valaki szétszabdalta volna. Az épületeken szinte egy sértetlen ablak sincs, felgyújtott és felborított kocsik vannak mindenütt. Ordítások hallatszódnak a szomszédos utcákból. A sötét estét szinte csak néhol világítja meg egy-egy utcalámpa, valamint a felgyújtott kocsik és egyéb tárgyak fénye. A levegőben kesernyés szag terjeng, mintha a csatorna szag keveredett volna mással... valami szörnyűbbel.

- Valami...@&#...rendszerrel...@&#Đ...veszélyben...@&Đ... - azzal vége a prof jelzésének, ám egymás között még tudjátok használni az adóvevőt.

Az utca sajnos nem üres, több embert is láttok, akik egyértelműen felétek néznek, ezt még ebben a "sötétben" is megtudjátok állapítani. Legtöbbüknél primitív közelharci fegyver van. (vascső, baseballütő, deszka) Nagyjából egy tucatnyian vannak és most rátok pályáznak.

S.T.A.R. labor Images

Eközben az Arkham Elmegyógyintézet előtt...

S.T.A.R. labor Batmanivmain1

Sikeresen megérkeztetek a kijelölt helyszínre, ahol titeket is megcsap a fentebb leírt szag és persze a zajok is ugyanazok. Ami itt más azok a katonák. Most még csak öt-hat katonát láttok, akik gépfegyvereket szorongatnak és láthatóan idegesek.

- Megjöttek a kiborgok! - szól bele az egyik katona a rádióba, majd vár egy kicsit. - Látom előbb eljöttek a felszerelésükért, jöjjenek velem. - azzal a katona megindul az épület belseje felé.

Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 5:58 pm

A környezet szörnyűséges, mintha csak a pokol egyik bugyrába csöppentünk volna. Mindenhol romok, és füstös égő épületek, de ez a mi feladatunk. Szuperhős csapat vagyunk, és mindenkinek meg kell mutatnunk, mit is tudunk. Annyi biztos, hogy a közönséget tömeggyilkosság nem nyűgözné le, és amúgy sem ez a feladatunk. Egy személyt kell biztonságos helyre vinni, és semmi több.
- Ne ütközzünk meg velük, biztos találunk egy kivezető utat, vagy egy tűzlépcsőt, amivel fel tudunk jutni egy ház tetejére. Tartalékolnunk kell az energiánkat ki tudja, mikor lesz még alkalmunk újra tölteni magunkat. - Ezzel a fejemet körbeforgatom, és műszememmel megfigyelek mindent. Talán találok egy kivezető utat, egy feljárót vagy bármit, ami elvezet a innen. Nem törődök a az üzenettel, biztos csak valami gyakorlat, hogy egyedül is meg tudjuk-e oldani a feladatot vagy sem. Meg kell mutatnunk mit érnek a félemberek.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 2:35 pm

Megérkezve Gotham fogad, ami most más. Pusztítás van minden felé, romok épületek épp hogy állnak, és ez a szag... Néhány katona áll velem szemben, majd mikor hallom hogy megszólalnak, csak agresszív arcom rezzen meg, és szorítom össze fogaimat. Nem bírom! Nem bírom elviselni a katonákat. Nem tehetek róla.

-ÁÁÁRRRRRGGHHHHHHHHHH!!!!

Ordítok, és acél csápjaim már szabadon is engedem amik szinte ketté tépik a levegőt és ennek hangot is adnak erős sistergés formájában. A két csáp két katonát céloz meg, ami a becsapódás után (akár sikerül akár nem) össze-vissza kezd el megvadult, fékezhetetlen kígyóként tekeredni, csapkodni, ezzel elsodorva a fegyvereseket az útból, és remélhetőleg megölni őket, vagy ha nem is akkor ájultságba lökni az ellenséget. A támadás fojamata alatt elégedett és vágyakozó őrülten gonosz mosoly csillan meg.


S.T.A.R. labor OmegaRed_Head
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 9:56 pm

Itt is vagyunk, az apokaliptikus Gotham City-ben. És a látvány tényleg olyan, mintha végigsöpört volna itt a világvége. Nem látni a napot, mintha azt máskor lehetne, és a sötétben csak néhol lehet fényforrásra bukkanni, leginkább lángok alakjában. Egy épület sem maradt sértetlen. Kiáltások hallatszanak mindenfelől. Sikerül az egyiket tisztán kivennem. Egy nő sikít, mintha valaki pont most... de inkább hagyom. Tudom, hogy ez egy szimuláció, ahol semmi sem valódi, pedig annak tűnik, nagyon is. Ekkor valami megzavarja a prof közti kommunikációt. Egy pillanatra megijedek, de gyorsan elvonja a figyelmemet egy utcabanda a problémáról... Felkészülök a támadásukra. Közelharci fegyvereik vannak, ez még előnyös is számomra. Most meg tudom mutatni, hogy mire vagyok képes. De szerelő társam ellenzi az összecsapást. Igaza van. Elragadott a hév, megfontoltan kell cselekednünk. Én elég gyorsan fel tudok jutni egy háztetőre, köszönhetően a karmaimnak, amik jól szolgálnak mászáskor.
S.T.A.R. labor Egg_blue
"Korszakkaland helyszín ez, nagy volt a ramazuri
Ott rejtettem el a következőt, védi azt a 12. Római."

- Felmászhatok egy közeli épületre, elég gyorsan megjárnám az utat - mondom. - Így ha nem jó kilátás nyílna vagy valami más probléma akadna, nem mindannyiunk pazarolná az energiát.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 4:28 pm

A Baltás anti-gyilkos meglát nem is egy tűzlétrát, amire könnyű szerrel fel tudna mászni és még ideje is van rá, ugyanis a banda elég lassan közeledik a légionáriusok felé. Cardas eközben felugrál egy ház tetejére, ahonnan egy még apokaliptikusabb világ tárul eléje. A távolban helikoptereket pillanthat meg, ahogyan azokból néhol golyózápor indul el a földön lévők felé, esetleg éppen lentről lőnek felfelé. Innen már jobban látszik, hogy nem csak a kocsik, de jó néhány ház is ég.

Arkham...

Spider egyből fedezékbe vonul, amint Csápos Elmebeteg elkezdi írtani a jónépet a csápjaival. A két katona, aki kint állt azokat szinte rögtön megölte a csápjaival. AZ egyiknek leszakadt a feje és pár méterrel odébb ért földet, hála az ostor hatásnak, míg a másiknak a derekára fonódik a csáp és az elektromosságnak hála szószerint összehugyozza magát, mielőtt sisteregve a földre esik, ahol még rángatózik egy kicsit. Közben a riadó megszólal...
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 6:23 pm

Lábaimat úgy szedem, ahogy csak bírom. Megpróbálok felkapaszkodni az épületre, még mielőtt elérhetne a csőcselék. Mindent megteszek, hogy se nekem se másnak ne essen bántódása. Ha valami oknál fogva mégsem érném el, vagy kénytelen lennék harcba bonyolódni akkor baltámat használva megpróbálom távol tartani magamtól az embereket, és társamtól segítséget kérve, megpróbálok minél távolabb jutni tőlük.
Ha sikerül feljutni, még mielőtt elérnének, akkor először is a követőink feljutását próbálom meg megakadályozni. Ha sikerül akkor nagyot fújok, és továbbjutási lehetőséget keresek. Gotham City híres a tömött városáról, így remélem tovább tudunk ugrálni házról házra, és így meg tudjuk közelíteni a célállomásunkat. Ha bármilyen repülő jármű a közelünkbe jutna, azonnal fedezéket keresek, és erre sarkalom társamat is. Mindent el kell követni, hogy vér nélkül vihessük véghez a feladatot.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 7:37 am

Elképesztően elégedetté tesz, mikor a két katona halálát leli. Csápjaim vissza húzódnak, majd ügyet se vetve társamra elindulok befelé az épületbe, ahol már meghallottam a riasztó hangját. Kezdődhet a móka! Széles mosoly kanyarodik arcomra, és nem érdekel mit mondott az a vadbarom, hogy mi lenne itt a dolgom. Valami ártatlanokat megvédeni... vagy megölni. Mit érdekel engem! Most csak az számít, hogy jól érezzem magam egy kicsit, és bemelegítsem végtagjaim, mire arra kerül a sor, hogy kivégezzem a S.T.A.R. vezérigazgatóját. Az elmegyógyintézet kapui felé sietve megyek, már-már futok, és az ajtót a vállaimból előbukkanó csápokkal szándékozom betörni, majd abban a pillanatban ahogy ez sikerül, ha sikerül, kezeimből ismét előbújnak az ostorszerű titánium fémek, és megvadultan kezdenek csapkodni, ha netán van odabent valaki, aki támadna, akkor már ne tehesse meg.

-Wuhahahahahahahahahah!!!

Hangzik fel őrült nevetésem, miközben kiélem gyilkolási vágyamat.


S.T.A.R. labor 407934-169971-omega-red
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 1:01 pm

Fedezékbe vonul, s onnan látja, hogy társa nem épp úgy tesz mint ahogy kéne. Két katonát már el is intézett, a riasztó pedig megszólalt. Ez nem lesz így a legjobb, túl nagy feltűnést keltenek, mint hacker megtanulta, hogy a legjobb csendben dolgozni, úgy, hogy nem vegyék észre. Nincs más választása mint, hogy megpróbál behatolni Csápos rendszerébe és leállítani őt. Jobb kézfejéből előbújik egy kis antenna ami a Wi-Fi csatlakozás segíti elő. Amennyire Sp1d3r tudja a legtöbb kibernetikus beültetésben van Wi-fi rendszer, mert ezeken keresztül frissülnek a rendszerek. Ha sikerül megtalálnia Csápos rendszerét akkor minél hamarabb megpróbál bejutni és leállítani a kibernetikus részek működését és valami módon egy biztonságos helyre irányítani a fickót, bár akkor sincs semmi gond ha lelövik. Agyában a chipp dolgozik, de még közel sincs a maximumon, ez még amolyan bemelegítés. Közben végig a fedezéke mögött marad, nehogy észrevegyék és lelőjék vagy valami hasonló.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 10:38 pm

Immár Trant is a tetőn van fent, Cardassal egyetemben, aki még mindig a szörnyű látványt "csodálja". Trant megragadja a nőt és vonszolja a háztetőkőn, mögülle már felhangzanak az emberek ordításai.

- Halál rájuk!
- Dögöljenek!
- A csaj friss husinak tűnik!

Utolsó társatok már nem láthatjátok, ahogy a banda fele ráveti magát és, hogy a beültetései csődöt mondanak, így egy helyben állva kell eltűrnie azt, ahogyan szétverik őt. Tőle már csak egy halálsikolyt hallotok.

Meneküléseteket a háztetőn egy robbanás állítja meg. Az éppen következő ház hirtelen a levegőbe repült, titeket is hátralökött a robbanás, csak úgy, mint ahogy a bandát is megállítja, bár ők inkább csak seggre esnek. A legtöbbjük elkezd visszafele futni, de öten még ott maradtak és rátok fáj a foguk. Az egyetlen menekülési útvonal a hátuk mögött lévő tűzlétra.

Eközben a gonoszok csapata...

A csapat csápos fele úgy dönt, hogy az elmegyógyintézet jobban néz ki darabokban. Rohanva rohan a kapu felé be is töri azt, mint őrült, ki letépte láncait. Csápjai elkezdenek rátekeredni valami nagy fémes dologra, ami megmozdul és Polip már repül is be az ajtón. Közben feltűnhet neki, hogy az egyik csápja, mintha saját életre kelt volna, innentől kezdve azt Spider irányítja, de erről Polip nem tud.

Ami viszont odabent van az nem kis dolog. Egy két és félméter magas monstrum vár benneteket.

S.T.A.R. labor Art-013

- Ez az Boci! Nyomd le őket!!! - ordítja egy katona a lépcsőről.

És Boci már felétek és fordította az ágyúját.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 7:55 am

//Most olvasom Mani reagját. Ezt a marhaságot Razz ! Már bocs. De a karakter csápjai egyszeri beültetések, implantátumok, amik nem frissülnek, mert minek frissülnének? Ez nem egy agyi hardwer, hanem 2 pár csáp. Hogy érthető legyek nézzétek meg Vörös Omega felturbózását. Ugyan az. De nekem mindegy. Ha Wi-Fi van a karakterbe, akkor legyen. Csak azért én nem fizettem pontot Razz .//

Csápjaim megvadult bikaként csapkodnak, de nem az fogad odabent, ami re vártam volna. Reményeim szerint embereknek kellene bent lenni, nem valamiféle robotnak. A nagy harci hév teljesen elvonja a figyelmemet arról a tényről, miszerint az egyik csápomat már nem én irányítom. Amint megjelenik a nagyobb ellenfél, egyből támadok, még csak át sem gondolom a tervemet, mert tudom mit kell tennem. A másodperc tört része alatt cselekszem. A vállamba ültetett mind két csáp egyenesen a gép felé kígyózik, és úgy irányítom azokat, hogy rácsavarodva annak lábaira kirántsam, és lehetőleg ezzel felborítsam, így az ágyúi már nem lennének fenyegetőek. De mialatt ezt a tervemet kivitelezem kicsit megcsapolom a monstrumot, és leszívok belőle annyi energiát, hogy ismét teljesen feltöltődjek. Csak valami megzavar. A lépcsőnél álló katona hangja. Ne aggódj te mocsok, rád is sor kerül. Ezzel a még szabad kezem csápját, amit még én uralok felé irányítom, hogy egy erőteljes ostor szerű csapással a földre küldjem a kiszemeltet.

-PUSZTULJ EMBER!!!!

Ordítom, és még tekintetemet is egy pillanatra rá szegezem.


S.T.A.R. labor 80004-146420-omega-red
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 11:31 pm

A francba nincs menekvés. Csak a harc maradt, de mi nem gyilkolni vagyunk, a mi feladatunk lesz megvédeni a várost, minden ártalmas pribéktől. Nem használhatom rajtuk a baltámat, vagy a karomat. Ki kell találnom valamit. A szemeim körbejárnak, és ha találnak egy másik megfelelő menekülési útvonalat akkor afelé kezdek el rohanni, és magammal vonszolom társamat is.
Ha nincs akkor meggondolom magam, nem fogok harcolni csak felszólítom a közeledőket, hátha bejön a dolog, és letesznek harcias szándékukról.
- Azonnal hátráljanak, a Gotham Városi Rendőrségtől vagyunk. Önök közt zavarnak, ha nem engedelmeskednek be kell vitetnem magukat a rendőrségre, ahol kiróják magukra a megfelelő büntetést. - A hangom erélyes, még ha gépies is egy kicsit. Ez ellen nem tudok mit tenni, vele járt a műtéteknek, amin átestem. Ha meghátrálnak akkor minden veszélyesnek tűnő mozdulatra figyelve, lemegyek a társammal, és megpróbálom folytatni küldetésünket.
Ha ez sem jön be akkor bekapcsolom baltámat. A halk zúgása megnyugtató. Mint egy esztergagép működés közben, csak nem arra a feladatra tervezték. Egyet suhintok vele, csak az ijesztegetés kedvéért. Ha ez sem lenne elég az elrettentésre, akkor négyet csapok magam alatt a tetőre. Megpróbálok vágni magunk alatt egy megfelelő nagyságú lyukat, amin lejuthatunk az alsóbb szintre, és talán kereket oldhatunk a csőcselék elől. Ha sikerül akkor futok ahogy a lábam bírja. Ha nem akkor harcolok, ahogy a karom.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 9:25 pm

Nem is tudom, mi ütött belém ott akkor a pillanatban. Látni azt a rémséget, a sok lángoló épület.... belém villant az emlék, amint a rendőrautómban égek, és ledöbbentem, mozdulni sem tudtam. Egyszer csak megragad hátulról a társam, ekkor térek magamhoz. Húz maga után, és menekülünk azoktól a barbároktól. Egy fájdalmas kiáltást hallok, szegény... de ez nem valóság, juttatom megint eszembe. Tök hülyén viselkedem. És mindenki látja az egészet a közönségből. Talán még az apám is. Ekkor valami hatalmas fény villan fel, és a hőhullám hátravet minket, de gyorsan felpattanok, amint elmúlik a rövid szédülés. Robbantottak, és elvágták a menekülési útvonalat. Bár támadóink legtöbbje elmenekül, öten ottmaradnak. Állatok. Csak harcolni akarnak, nem tudják, hogy miért... én viszont tudom: a becsületemért, hogy bizonyítsak. De a szerelő társam már megint inkább a hőst akarja játszani? Velem van gond, vagy vele. Itt egy pár elfenekelni való hapsi, bemutathatnánk, mire vagyunk jók, de ő kerüli az erőszakot. Mindegy, egyszer annak is el kell jönnie. Várom a támadókat. Ha megsérti egyikük is "személyes aurámat", kapni fog pár karmost, de ha nem muszáj, akkor nem. Hadd legyen boldog Trant.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 5:05 pm

A bandatagok egészen addig magabiztosan sétálnak előre, míg Cybclaw auráját meg nem sérti az egyik nagy pofájú fenegyerek. A srác jó két méter magas, fehér bőrű, kopasz és boxerral támad a géphölgynek. Egy gyors csukló mozdulat, egy meglepett ordítás és a csávó már a földön fekszik és mászik vissza haverjaihoz, akik megtorpannak és már nem annyira hangosak. Trant, ekkor kapcsolja be a baltáját és suhint vele egyet. Ez már soknak bizonyul a díszes társaságnak és felkötik a nyúlcipőt. A jók csapata előtt, most két út áll nyitva, vagy a tűzlétrán mennek le a ház elé, vagy lépcsőházat használva mennek be a házba.

Eközben Arkhamban...

A Spider által birtokolt csáp megvadul és irányítója felé csap, majd teljes erőből Boci lábához hajítja őt. Egy nagyobb nyekkenéssel landol a jobb első lábnál. A chip használata miatt az energia szintje lecsökkent hetvenöt százalékra.

Polip eközben ráteker két csápot a robot lábára és elkezdi húzni őt, mint az őrült. Energia szintje felpattant száz százalékra és sikerül is felemelnie Boci jobb első lábát, ami alatt már Spider fekszik. Boci egy kicsit megdől, de a három lába szilárdan tartja még. Az ágyúja egyenesen Polipra szegeződik, de a billegés miatt nem találja el őt a piros színű sugár, a falon a háta mögött semmilyen sérülés nem látszik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





S.T.A.R. labor Empty
TémanyitásTárgy: Re: S.T.A.R. labor   S.T.A.R. labor I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
S.T.A.R. labor
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» S.T.A.R. labor
» S.T.A.R. labor
» S.T.A.R. Labor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: