DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 2:56 pm

Penny csöndesen megy előre, miközben hallgatja a férfit.
- Miért akar annyira elvinni engem vacsorázni?
Végiggondolva a férfi szavait, Penny rápillant a férfira.
- De ha annyira tanítani akar engem, akkor tanítson meg arra is, hogy miként szabaduljak ki különböző megkötözésekből vagy lefogásokból. Azért akarom ezt, mert nem mindig hagyatkozhatok az erőmre és anélkül is meg kell tudni védeni magam.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 6:53 pm

Fogalmam sem volt mit láttam meg ebben a lányba ami megérte, hogy egy hónapig csak rá tudjak gondolni.
-Hogy miért? Te nem vagy éhes? Nekem már kopog a szemem az éhségtől és ennyivel tartozom.-
Mikor elmondta, hogy tanítsam meg kiszabadulni a kötelekből mert zavarja a koncentrációban felszökött a szemem.
-Mit nem mondasz? Szerinted mit csináltunk egész végig? Azért vagyok itt, hogy a varázserőd nélkül is kiszabadulhass. Bár ha sikerül nyitottabban nézned a világra akkor mindenütt képes lehetsz meglátni a lehetőséget.-
Ez eléggé nagyképűen hangzott mert én sem voltam mindenható ám eléggé kikupálódtam a nagy balhé óta.
-Na szeretnél harapni valamit? Én álom.-
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 07, 2014 1:10 pm

Penny bólint. Miközben haladnak előre, gondolkozik.
- Rendben. De ha tényleg megtanít azokra, amit az előbb mondtam, mit kér cserébe?
Ezután még egy kicsit gondolkozik.
- Tarhonyáshúst szeretnék.

Nova távollétének fényében lezárom ezt a játékot, míg vissza nem jön
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Penny vs Batman
» Nova adatlapja
» Penny vs Justin
» Penny vs Leroy
» Penny vs Bane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Szabad játék-
Ugrás: