DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Adams Kikötő

Go down 
+10
Joquinn
Tigra
Andrew Ramirez
Mammon
Robin
Demolition Captain
Alfred Pennyworth
Kétarc
Bruce Bendingfield
Vadmacska
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 7:29 pm

A kutakodás közben észre sem veszed az idő múlását, pedig bő fél óra jócskán eltelt. A talált nyomokkal valamit kezdeni kéne, de vajon van-e kapcsolatod olyan, aki képes megvizsgálni, és beazonosítani az általad talált nyomokat. Végeredményben mindegy, ugyanis nem jutsz el addig, hogy végig pörgesd magadban a lehetséges jelölteket, mert egy négy tagú csapat, vascsővel felszerelkezve, az egyiknél pedig egy lánc van.
- Nocsak, nocsak. A kis bohócka eltévedt? - kérdezi gúnyosan, és lassan megindulnak feléd, hogy körbe vegyenek.
- Mit keresel errefelé, ahol a madárka sem jár. - szól egy másik. - Ez a raktárház a mi területünk, jobb lesz, ha elhúzod a beled, különben nem kímélünk! - folytatja kicsit agresszívebben, remélve, hogy majd kedved támad lelépni innen.
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 7:59 pm

Pörög az agyam alaposan, ahogy elemezgetem a terepet, a nyomokat. Mindegyik egy undorító kis puzzle darab, ami majd talán egyszer egybe fog esni, de most... Olyan mintha egy ezer darabos puzzleból lenne meg 5-6 darab és abból kéne kitalálnom, milyen képet is ábrázol. Nehéz ez így. De ki tudna nekem ebben segíteni, ha a maradék bandák tagjai sem tudnak rábukkanni az illetőre. Dr. Poffenberger? Már így is elég sokat fizettem neki a kesztyűkért, nem is beszélve arról a szépségről ami alkaromra van erősítve. Megvakarom óvatosan azt a verébfészket ami a fejemen van és hajnak nevezik. Gondolkodásomból hirtelen négy ember zökkent ki, azonnal feléjük fordulok. Átkozom magam, hogy nem voltam óvatosabb, de hát a hibákból tanul az ember. Szemeimmel figyelem őket, ahogy közelednek felém és próbálnak körbevenni, ugyan úgy hátrálok én is, felvéve tempójukat, utam a kijárat felé vezet, ami a hátam mögött van.
- Csak lazán srácok - kezdek bele, mindkét kezemet felemelem, hogy jelezzem, nincs kedvem velük verekedni, de ismerve ezt a fajtát, lehet más lehetőségem nincs.
- Most komolyan megütnétek egy fiatal helyes csajszit az helyett hogy megerőszakolnátok őt? - kérdezem tőlük kicsit csalódott hangon. Elvégre négyen egy ellen, méghozzá ők pasik én meg csaj... Valami nincs rendben a mostani bandákkal. A nőket ilyenkor meglopni, megerőszakolni és majd csak utána szokták megölni. Ez a város egyre jobban rugaszkodik el a rutintól.
- Nem tévedtem el. Pont ott vagyok ahol lennem kell. Eléggé nagy gigszerben van az összes banda és engem bíztak meg, hogy megtudjam mi a fene mészárol le minket szép sorjában. Jó lenne ha inkább segítenétek nekem a munkában, elvégre nektek is csak a javatokra lenne - mondom nekik nyugodtan. Résen vagyok, nem akarom hogy ezek engem felkoncoljanak vagy valami, pont ezért ha netán olyat tesznek ami engem fenyegetni alkaromon lévő drágaságomat használva húzom fel magam majd a falra, ott úgysem bánthatnak, legalább is szerintem. De ezt majd csak ha ténylegesen megtámadnak engem.
- Ha ez a ti raktáratok, akkor örülnék ha ellátnátok néhány közelebbi infóval. Kezdetnek megfelelne, hogy itt esetleg mi történt és mikor - fejezem be komolyan mondandómat, teljesen nyugodt vagyok, úgy istenigazándiból soha se féltem semmitől, nem most fogom elkezdeni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 11:26 pm

Elgondolkozni látszanak. Egymásra néznek, és mintha kissé zavartak lennének.
- Miért érdekelne téged ez a sorozatos banda mészárlás? - kérdezik tőled ismét. Nos, legalább alaposak, és nem esnek neki rögtön ész nélkül a másiknak.
- Ez a raktár a mienk. Vagyis a mienk volt. Már csak mi maradtunk négyen a bandánkból. BLÉ-t, heroint és egyéb finomságokat csempésztünk, de nyilván a BLÉ volt a legkifizetődőbb üzletág. Erről a mészárlásról nem tudunk semmit, épp terítettünk, de egy szállítmány érkezett Star City-ből, valami... - egy picit elgondolkodik. - Veres, Verte, Ver...tigo. Igen, Vertigo. Akkor ütöttek rajtuk, és mint látod, senkit nem hagytak. Ez pár napja volt, reméltük, hogy már szabad annyira a hely, hogy be tudunk osonni, és kideríteni, hogy mi történt. - meséli el neked a veled szemben álló tag, akinek a fejére van tolva a napszemüvege.
- Ordít rólad, hogy az Ördög bohócai-hoz tartoztál. Ők viseltek ilyen béna maszkokat. - szólal meg a tőled balra lévő.
- Segíteni akarsz? Ám legyen, de utána elválnak útjaink.
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimePént. Márc. 01, 2013 12:06 am

Elgondolkodnak a dolgokon, mégsincs a fejükbe sz*rva, talán ez az egy nagy szerencsém. A mészárlások miatt sok banda inkább nekiesik a másiknak, egymást hibáztatva a dologban. Végighallgatom őket, nem válaszolok egyből semmilyen kérdése, semmilyen megjegyzésre, próbálom összerakni a dolgokat magamnak. Szóval Vertigo... Hallottam a dologról. Ugyan olyan finomság mint a BLÉ elvileg, de még nem találkoztam vele. Hiába csempésztem drogot, én magam soha nem próbáltam ki és nem is fogom kipróbálni ha rajtam múlik. Undorító dolog az, ami csak szétcseszi a szervezetemet. Attól függetlenül jó megélhetést biztosít az ember számára, ha jól csinálja. Bár gyakran nem kifizetődő.
- Nos akkor most én jövök. Mint mondtam, engem bíztak meg ezzel a dologgal. Akkor is, ha nem értem miért, de ez most nem fontos - a tőlem balra lévő személyre nézek, aki felismerte hovatartozásomat - Örülnék ha a családomról kicsit több tisztelettel beszélnél - sziszegem neki vészjóslóan, ebből is érződik, hogy tényleg családnak tekintettem Az Ördög bohócait és még mindig a családom, attól függetlenül hogy már nincsenek. Nem engedem hogy feledésbe essenek, nem engedem hogy bárki sértegesse őket. Az ilyenért kivágom az illető nyelvét és lenyomom a torkán.
- Segítek, de egyedül dolgozok. Bármi kézen fogható információ esetleg? Valami más banda lehet szerintetek ez mögött? Vagy esetleg egy önjelölt bűnüldöző? Mert eddig semmi információt nem sikerült szereznem vagy nyomot amit kiinduló pontnak használhatok - mondom nekik, hátha eszükbe jut valami fontos, amitől el lehet rugaszkodni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimePént. Márc. 01, 2013 1:41 pm

- A mi bandánk területére léptél, fenéket fogsz te egyedül dolgozni. - szólal meg ismét az előtted álló tag ellentmondást nem tűrő hangon. Mozgolódni kezdenek, és elkezdenek mintákat begyűjteni, addig a tőled jobbra álló közelebb lép hozzád. Az ő kezében van a lánc, és talán ő a megmaradtak vezetője is.
- És kiderítettél már valamit? - tette fel neked a kérdést. - Mi kaptunk egy fülest, miszerint láttak egy tagbaszakadt fickót a helyszíneken, aki elég furán viselkedett, de ennyi. - osztotta meg veled az információit. A nap felkelőben, és hamarosan megérkeznek az első emberek, akik nem tudni, hogy munkások, vagy a gyilkosságok miatt jönnek ki ilyen korán a kikötőbe.
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimePént. Márc. 01, 2013 7:49 pm

Megvakarászom csinos kis államat, de csak hogy én is csináljak valamit. Jogos, hogy az ő területükön vagyok, ezért az ő szabályaik szerint kéne játszanom, de az is belejátszik a kártyákba, hogy én független személy vagyok, ezért a saját szabályaim szerint mozgok mindig.
- Az lehet, végülis miért ne. Többen lennénk, többet tudnánk meg. Na szóval akkor ti ketten elmentek a Burnley-i Búvóhely kocsmába és megtudtok ezt-azt, hogy esetleg más bandák nem tudnak e többet erről az ügyre - mutatok a két szélső pasasra, majd elgondolkodok a lehetőségeken. Szóval egy tagba szakadt pasas csinálta ezt. Kicsit kattog az agyam, csak akkor képes valaki így kidönteni a falat puszta kézzel ha használta a venom szérumot. És bizony aki venomos, annak köze van Bane-hez. Teljesen beleborzongok, elvégre Bane egy olyan személy a hallottak szerint, akivel nem jó kikezdeni. Ha az ő keze van az ügyben akkor bizony nagy bajban vagyunk. De az is lehet, hogy teljesen más merről fúj a szél.
- Mit takar a furcsa viselkedést? Egyébként már hallottatok a venom szérumról és Bane-ről? Mert az is meglehet, hogy az ő keze van benne a dologban. De még nem lehet ezt biztosra venni, viszont megfontoló lehetőség. Az ember nem tudja csak úgy magától kidönteni a falat puszta kézzel és nem is tudok elképzelni, hogy valahogy más módon mészároltak volna le embereket - közlöm a főnökkel a gondolataimat, hátha közösen össze tudjuk rakni a kirakót. Végülis, nekem csak annyit mondtak, hogy tudjam meg ki áll ezek mögött, azt már nem, hogy állítsam meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 5:31 am

Mikor parancsokat kezdesz osztogatni, mind a négyen kérdőn néznek rád, majd egymásra, illetve a vezetőjükre.
- Na kisanyám, te itt nem parancsolgatsz! - mondja ki lényegre törően, majd amolyan nagyzolósan megpaskolja az arcod. - Jobb lesz, ha mostantól egy kicsit kedvesebb leszel, és megosztjuk az infokat, nem pedig kérdezel, és kérdezel, mi pedig csak válaszolunk. - fejezte be, majd az egyik tagnak intett, hogy menjen, aki le is lépett, nyilván nem volt mégsem olyan rossz ötlet, amit mondtál, de látszólag nem pazarolja feleslegesen az embereit.
- Szóval, téged miért is kértek fel erre a melóra? - fordul vissza feléd, ám mielőtt válaszolhatnál neki, még ő is kielégíti a kiváncsiságod:
- Hallottunk a Venom-ról, be is akartuk szerezni, hogy hatékonyabban megvédjük magunkat ettől az izétől, de az biztos, hogy nem Bane áll emögött. Az ő embereiből is kinyírtak párat, pedig azok sokkal nagyobb tagok, mint mi, gondolhatod. - a fickó átsétál az embereihez, és válanak pár szót.
- Nos, hidd el aranyom, sokkal több mocsok van itt, semmint fel tudnád fogni ép ésszel. Tudod, hogy kell mintát begyűjteni? Tök mindegy, tedd meg, vér, sár, szövet, bármi, amiből elindulhatunk. - mondja, miközben feléd hajít egy kémcsövet, néhány zacskót, és egy csipeszt.
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 12:17 am

Na jó, ezeknek még úgy látszik soha nem mondta meg a nő az ágyban hogy váltsanak pózt mert a kutyát már unja. Mikor egy kicsit elkezdi paskolni az arcomat, azaz inkább a maszkomat, hirtelen megragadom a csuklójánál. Nem erősen, de jól érezhetően, hogy ezt bizony ne tegye.
- Inkább máshol paskolj, ne az arcomon. Ha már kemény legénykedni akarsz, legyél máshol kemény - vigyorodok el, bár ezt nem látja, hangomon mégiscsak jól érződik a lágy perverzió. Soha életemben nem voltam még senkivel és egy ideig még nem tervezem, de az ilyesmi néha belefér szerintem.
- Nyugi főnök, nem lesz semmi gigszer - nyugtatom őt meg, majd hátrébb lépek, utálom hogy ilyen közel van hozzám valaki. Ezek a füleiken, vagy a kábelükön, vagy mijükön ülnek? Kiégett a lámpa az agyban?
- Na jó, elmondom utoljára, hogy miért kértek fel engem erre a melóra. Mert mást nem tudtak felkérni. Nem tartozok semmilyen hivatalos bandázok, teljes mértékben független vagyok, ezért semmilyen banda nem nézhet engem kémnek és úgy gondolták a független ember tudja ezt a legjobban megoldani. Érted? - kérdezem tőle, remélve hogy mást végre rátérünk a lényeges dolgokra, mégpedig maga a nyomozásra. És hurrá! Megértük ezt is. Szóval ha nem Bane emberei, akkor ki? Ki lenne képes kikezdeni ennyi bandával? Ez egyre furcsább. Hozzám vág a Főnök egy kémcsövet, néhány zacskót meg egy csipeszt. Egyik kezemben fogom őket, komoly arccal nézek a Főnökre.
- Szerinted azokat nem gyűjtötte be a rendőrség? - kérdezem tőle, ujjammal a fejemet bökdösöm hogy teljesen hülye, de hát ha ő Főnök akkor a ő Főnök. Vállat vonok, végülis a Gothami rendőrök nem arról híresek hogy alapos munkát végezzenek. Kinyitom alaposan szép szemeimet és próbálok minden számorma furcsa, oda nem illő dolgot keresni és begyűjteni. Nem nagyon hiszem hogy találunk valami hasznosat, ami elkerülte volna a rendőrök figyelmét, de ahogy szokás mondani: A hülyének kedvez a szerencse. Ebben a raktárban pedig van pár...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 7:43 pm

Nem sokkal később újra összegyűltök a raktár közepén. A fickóknál több kémcsőben is sárminta van, valamint vettek még mintát a vérből, valami fura anyagból, ami, mintha szövet lenne.
- Ideje lelépni, a labor itt van nem messze. - közli az egyik, és el is indulnak, meg sem várva téged. A furcsa a dologban, hogy nem a raktár ajtaja felé indulnak, hanem a bal oldali fal irányába, és amint elérik, mintha ott sem lenne, egyszerűen átlépnek rajta. Amint az utolsó is kilépett a raktárból eltelik egy kis idő, majd a falon keresztül visszadugja a fejét.
- Te nem jössz, királylány? - kérdezi mosolyogva, majd ismét eltűnik. Ha átlépsz utánuk a falon, olyan érzésed lesz, mintha egy vízesésen mennél át, vagy egy erősebb zuhanyon. Átérve a túloldalra, egy teljesen felszerelt laborba érkezel, mindenfelé gépek és tudósok dolgoznak megállás nélkül. Felmerülhet benned a kérdés, hogy mi ez, és miből fizetik, ha már csak alig maradtak. Ahogy körül nézel, a legtöbb gépet még csak hírből sem ismered, itt mégis százával vannak. Egy nagyobb üres terület van a helyiség közepén, mintha hiányozna onnan valami. A körül az üres terület körül, négy újabb ember áll, fejükön maszk, a ruhájuk pedig, mintha öltöny lenne. A legkülönösebb mégis az, hogy függőlegesen el van választva, és a jobb oldala hófehér, a bal pedig sötét lila. Nem sokkal később meg is tudod, kik ők, ha eddig még nem jöttél volna rá, ugyanis fentről egy platform ereszkedik le, mintha egy lift lenne, csak kevésbé zárt, rajta pedig egy ember, másik két ilyen öltönyös-maszkos fickó.
- Ez meg ki? - szólal meg, a férfi, hogy leér, és meglát téged.
- Egy régi banda utolsó tagja. - közli vele az egyik férfi a raktárból
- Nocsak, nocsak. - mér végig. - És mi szél hozott erre? - teszi fel neked a legelső kérdését, majd valami apró tárgyat látsz villanni a kezében. Reagálhatsz rá, de később kiderül, hogy csak az érméje.
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 1:54 pm

Mint mondtam, az idiótáknak kedvez a szerencse s ebben a raktárban legalább négy is található. Néhány szövet, néhány sár minta, én jómagam valahogy nem találtam semmit, de nem csüggedek el, nem vagyok nyomozó, nem ez a hivatásom. Attól függetlenül a részletek nem szoktak előttem csak úgy elillanni. Ma mégis úgy néz ki, hogy nem áll mellém Tymora, a szerencse istennője. Vagy talán mégis? Elindulnak a fal irányába, ezek hibbantak... Neki akarnak menni vagy mi van? A laborjuk állítólag itt van... Érzem ahogy szám akaratlanul is tátva marad, ahogy átlépnek a falon, ahogy eltűnnek benne, mintha ott se lenne. Valamit bevettem volna, hogy a Harry Potter filmek csak a valóságot tükrözik? Kicsit megrázom fejemet, ezek nagyon klassz trükkök, vagy technológia, fene se tudja, de utána akarok járni, én is akarok ilyet. Mennyivel egyszerűbb lenne néhány dolog!
A királylány megfogalmazáson kicsit megilletődök, de végül egy mosollyal fogadom, elvégre engedélyt kaptam, hogy én is belépjek ebbe a furcsa valamibe, megtudjam mi rejlik mögötte. Halkan veszek egy mélyebb levegőt, elvégre eléggé izgatott lettem, a kíváncsiság az, ami előre hajt, mégis az agyam óvatosságra int. Nem tudom mire számítsak, mi lesz mögötte. Csapda? Vagy talán szövetségesek? Az utóbbin elmosolyodom, elvégre soha senkivel nem szövetkezem, inkább csak kétoldalú haszon üzletet kötök.
Átlépek a falon, kicsit behúzom a nyakam, olyan mintha vízesésen mentem volna át, teljesen beleremegek, de nem azért mert kellemetlen, inkább furcsa érzés. Pislogok nagyokat, köpni-nyelni nem tudok, szerencsére a maszkom ebből semmit nem mutat, továbbra is mintha ördögien vigyorognák. Figyelem azt a sok szerkezetet, az embereket, ahogy mászkálnak és tevékenykednek. Miből fizetik ezt egyáltalán? Kinek dolgozhatnak és mit csinálhatnak? Hirtelen eszembe jut, mi lenne ha szereznék tőlük ezt-azt felszerelésnek, egy jóféle kiegészítőnek, ami segítene abban, amit csinálok. Hiányos a felszerelésem nagyon. Jó lenne bővíteni. Valami lift félén lejön három ember. Elég furán néznek ki, kezdek biztos lenne benne, hogy valamilyen nagy banda tagjai.
Ahogy leér a férfi és odajön hozzám, kissé elundorodok arcának láttán. Az egyik teljesen normális, de másik, mintha savval vagy valami vegyszerrel locsolták volna meg abban a reményben, hogy virágok nőnek rajta, de valójában kimarta a bőrét és húsának egy részét. Utána eszembe jut, hogy ez nem más mint Harvey Dent, avagy Kétarc. Szegény ember, pedig olyan helyes volt régebben. Bár, ha elfordítja ronda arcát... Vagy talán pont így vonzó?
- Oh, maga Harvey Dent búvóhelyére csöppentem volna? Ez jobb mint Aliz Csodaországban - jön ki belőlem eléggé lenyűgöző hangon, elvégre még soha nem találkoztam olyan híres bűnözőkkel, mint Gyilkos Krokk, Bolond Kalapos, Joker, Pingvin... És most maga Harvey Dent áll előttem. Az a Harvey Dent, melynek néhány emberét régen elárultam, vagy épp besúgó voltam nekik. Valójában az én munkám oda-vissza megy. Attól függ, ki tud többet és hasznosabbat nyújtani.
- Igazán örülök, hogy nem csak az embereivel találkozhatok, hanem magával is - mondom neki, s kezemet nyújtom, hangomon érezni, valójában tisztelettudó vagyok. Jó lenne benyalni neki, elvégre kitudja milyen hasznot húzhatok még belőle.
- Joquinn, Az Ördög bohócai tagja - mutatkozok be büszkén, többet nem is kell rólam tudnia. Elhalmoznám kérdésekkel, de aki túl sokat kérdez, az túl gyanús lesz a végén mások szemében és eliminálják a biztonság kedvéért.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 1:58 pm

Két-Arc a kezedre néz, de nem viszonozza a gesztust, inkább csak elhalad melletted.
- Szorít az idő, a bandák egyre kisebbek, míg a gyilkos, vagy gyilkosok szépen lassan átveszik a hatalmat a város felett. - ezzel el is sétál melletted, majd egy monitort néz, amin egy elnagyolt térkép látható. Egy piros pötty villog rajta.
- Hogy az a... - kezd bele a férfi, majd feléd fordul. - Készülj kicsi bohóc, velem jössz. - hangjából nem érzed ki, de ott bújkál, hogy nem szívesen hagy itt téged, még akkor is, ha seregnyi ember van rajtad kívül. Egy hosszú kabátot és egy kalapot emel le magának, amivel elrejtheti testének és ruházatának sérült felét, egyelőre inkognitóban marad, majd megindul az ajtó irányába.

//Folytatás//
Vissza az elejére Go down
Keiri
Huligán
Huligán
Keiri


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Jul. 09.

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 9:54 pm

Démoni Szövetség
(Lupin és Keiri magánkaland)

Egy csendes kis sikátorban sétál a fekete páncélos alak. Lassan lépdel előre, semmi zajt sem kelt. Keres. Keres egy bűnös lelket, valaki akit a pokolra küldhet. Nem ismeri a világnak ezt az idejét, de muszáj lesz hozzászoknia. Már most is látja, hogy milyen romlott ez a világ. Minden egyes utcán nyüzsögnek a bűnösök, akár a férgek egy rothadó tetemen. A hóhérnak nem kell mást tenni, csak belemarkolnia ebbe a féregtengerbe és szétmorzsolni őket az ujjai között. De előbb fel kell deríteni a terepet és az sem lenne rossz, ha találna valami szövetségest. Ám az utóbbi valószínűleg elég nehéz lesz, úgyhogy egyenlőre csak rója az utcákat és próbál találni valami csendes, sötét helyet, ahol elmélkedhet és visszahúzódhat, ha szükséges.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 10:18 pm

Sötétség és mozdulatlanság, halotti csend, egyedül néhány hajléktalan rekedtes hortyogását hallani, ám ahogy álmosan rúgdossák egymást lassan az is abbamarad. Az éjszaka természetes fényei az utcákról még sose tűnt fel a szmogtakaró alatt, s csupán a rég elromlott lámpák alig alig pislákoló fénye vetül az utcára.
S ott, az utca közepén szinte folytogató a légkör, majd az a kevés fény is elaszik. Valami nem evilági lépdel végig az úton, valami, valami gonosz. Hirtelen megálll, hártranéz, s meglátja...

A szamuráj mögött egy két méter magas szinte fényárban úszó féfi áll, fehér öltönye és különös furcsa Hold alakú fején lévő vigyora bizarr összképet kellt minden épelméjű emberben...

Lupin élvezettel nézett végig a sötét alakon, majd hirtelen eltűnt, s töb száz méterrel arréb lett megint látható. Ujjaival csalogató mozdulatot tett, jelezvén, hogy az alak kövesse...
Vissza az elejére Go down
Keiri
Huligán
Huligán
Keiri


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Jul. 09.

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 10:31 pm

A hatalmas fehér alak igen groteszk látványt nyújt, valószínűleg bárki megrémülne, ha valami hasonló felbukkan a háta mögött hirtelen, de ez a harcosra nem igaz. Járt a pokolban, látott megannyi furcsa, morbid, szörnyű és visszataszító dolgot, ami bármilyen embert, vagy lényt kit Sátán nem fogadott a szolgálatába, megrettentene és az örök őrület börtönébe zárna. Lassan végigméri a férfit, az arcából ítélve legalábbis hímnemű, vagy valamikor az lehetett. A szamuráj nem nyúl a kardja után, hidegen figyeli fültől fülig érő vigyorú követőjét. A fehér ruhát viselő entitás hirtelen eltűnik és száz méterrel odébb tűnik fel, kezeivel jól kivehető, hívogató mozdulatot tesz. A harcos sosem félt semmitől, s most sem fogja elkezdeni eme érzelmi állapot gyakorlását. Elemeli jobb lábát és mikor az földet ér ott áll a holdfejű alak mögött, kaput nyitott a saját síkjára, a Pokolba és átlépett egy másik kapun, pontosan az alak mögé, ez pedig a másik számára egy szempillantás alatt történt meg. Karjait kérdően széttárja, hogy most mi is lesz.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 10:39 pm

A holdfejű szélesen elvigyorodott, majd újabb kétszáz méterrel került távolabb, s a szamuráj utána. Ezt a bizarr, groteszk fogócskát még eljátszották párszor, mígnem egy régi, lerobbant elhagyatott panelházhoz értek. Érzödött rajta hogy már évek óta üres, dohos, épp nekik való.... Az ajtó előtt Lupin teljesen eltűnt, ám az épület legfelső emeletén keltette neszek a holdfejű ottlétét sejttették.
Vissza az elejére Go down
Keiri
Huligán
Huligán
Keiri


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Jul. 09.

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 10:47 pm

A két másvilági alak sokáig játszadozik, egyikük mindig odébb ugrik a térben, a másik pedig követi. Ha halandó látná, valószínűleg azt hinni káprázik a szeme, ahogy a két alak előtűnik a semmiből, majd ugyan így el is hagyja színteret. Végül egy romos, többemeletes épület előtt abbamarad a játék. A holdképű az ajtó előtt teljesen eltűnik, de az apró neszek amik odafentről jönnek arra engednek következtetni, hogy a legfelső szinten van. Nemsokára a szamuráj is ott áll a legfelső emeleten, tekintetével ismét felméri a fehér ruhás fickó. Páncélos karjait a mellkasa előtt összefonja és várja, hogy mi lesz a következő lépése a másiknak. Vörös tekintete hideg és nyugodt, mégis ég benne a pokoli tűz, mely egész lényének éltető és meghatározó energiája. A sötétség mintha sűrűbb lenne körülötte, ahogy ott áll és vár, de lehet ez csak a belőle áradó elemi gonosz hatása.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 10:56 pm

A holdfejű egész testében megremeg a másik kisugárzásától, és ettől még szélesebb vigyort vesz fel. Tudja, valamikor rég már találkozott ehhez fogható sötéséggel, ám ezen tudás rég elvveszett valahol elméje titkos tárnáiban.
Percekeig egymással szemben álltak mozdulatlan, majd Lupin hirtelen mozdulattal leemelte cilinderét s mélyen meghajolt a szamuráj előtt. Majd komoly hangon megszólalt:

- Elnézésed kérem Hajnalcsillag követe a korábbi közjátékért, ámde egy hozzád fogható természetfeletti jelenléte rám vonhatja néhány nem kívánt alak figyelmét. E hely köré enyhe burkot szőttem, így csak az láthat  be ide, aki konkrétan keresi.- ekkor a komoly stílus hirtelen feloldott s barátságos hangnembe csapott át - Amint a fejem alapján biztosan rájöttél, a nevem Holfejű. Örvendek a szerencsének.
Vissza az elejére Go down
Keiri
Huligán
Huligán
Keiri


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Jul. 09.

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 11:08 pm

Pár perci egymást figyelik, egy pillanatra a fehér ruhás meg is remeg, de vigyora ettől függetlenül még szélesebbé és groteszkebbé válik. Egyszer csak a férfi leemeli a cilinderét és meghajol, ezután pedig udvariasan elmagyarázza, hogy mi is a hely ahol vannak és mire volt jó az előző kis fogócska. Ezután pedig bemutatkozik, ekkor a hangja már teljesen barátságos. A szamuráj vár pár pillanatot, majd maga mellé engedi a karjait és meghajol.
- Megtisztel Holdfejű úr! Az én nevem már rég a múlt homályába veszett, jómagam is csak halványan emlékszem rá. Így hát szólítson csak Keirinek, azon a nyelven melyet még emberi létem alatt beszéltem, ez annyit tesz hóhér. Most pedig kérdem mondja el, mit szeretne tőlem. Azt látom, hogy szándékai egyenlőre békések - mondja a szamuráj, hangja semleges, de mégis természetfeletti kisugárzású, valami megfoghatatlan és meghatározhatatlan gonoszság sugárzik belőle.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 11:27 pm

- Sok, sok dolog van, amiben segítségedre lehetek hosszútávon. Én képes vagyok látni amit az átlag nem, látom az emberek álmait és vágyait, tudom ki bűnös, s teszemazt őket keresed a Hajnalcsillag seregébe. Cserébe én is kérnék segítséget. Urad, a bukott egyik tartományából, névszerint Tartarosból megszökött egy lélek. Nemtudom ki ő pontosan, és nemtudom miért akarom, de szükségem van rá. Az elmém számtalan titkot őriz még előttem is, oly dolgokat, melyek kifordíthatják a világot. Ám jelenleg, csupán erre tudok gondolni...

Lupin vigyorgó arca ekkor közelebb hajol az élő sötéthez, s az most ekőször megpillantja bal szemének aranyát s a benne türöződő feneketlen mélységet, amiben még a gigászok is képesek elveszni.

- Persze, először is hallani szeretném a te véleményedet a dologról. Kedves öreg szamurájom.
Vissza az elejére Go down
Keiri
Huligán
Huligán
Keiri


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Jul. 09.

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 11:41 pm

A Holdfejű hosszas áradozásba kezd arról, hogy miért is lenne hasznos, ha ők ketten összedolgoznának. Beszéde végén közelebb hajol, s ekkor a harcos belenézhet a bal szemébe. Ritka dolgot láthat meg a másik szemében, valami feneketlen mélységet, amiben még a legnagyobban is elveszhetnek, de mégsem rettenti meg a látvány. Talán már túl sokat látott a szörnyűségekből, hogy megijedjen és valószínűleg ez az alak, bármilyen szörnyűségeket is látott, hogy az őrület így rátelepedett az agyára, hatalmas élősködőként, de valószínűleg sosem járt még a Pokolban, a szörnyűségek, kínok és mindennek ami rossz szülőhazájában.
- Amennyiben tényleg hasznosan tudod segíteni küldetésem, nem vagyok ellene, hogy én is segítselek célod elérésében. De engem köt a becsületem a hűbéruramhoz, ő pedig a leghatalmasabbak egyike, kivel, legyen akármekkora is valódi hatalmad idegen, nem mérheted össze magad. Így hát előre figyelmeztetlek, amennyiben megpróbálsz akadályozni abban, hogy az Ő parancsait végrehajtsam, vagy az életemre törsz, gondolkodás nélkül foglak megölni. Amíg azonban nem akadályozol, addig nem látom, miért ne tudnánk közösen dolgozni. Elfogadod a feltételeim? - a harcos végig beszélgető partnere szemébe néz, vörös szemei határozottságot és eltökéltséget közvetít.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 3:26 pm

- Nem fogadom el. Tudod, kiszámíthatatlan vagyok még önmagamra nézve is. Én járom a magam útját, mindig a saját érdekeim szerint, más nemérdekel. Ha kell azonnal félredoblak még ha Hajnalcsillagot is szolgálod. Ha ez megtörténik, nyugodtan végezz velem.

Ekkor Lupin behunyta szemeit, nagyot sóhajtott, leült törökülésbe.

- Először is, segítek neked. Megmutatom a bűnösöket, s te azt teszel velük amit akarsz. Ja, amúgy én is az vagyok, de nem ajánlom hogy áldozataid sorsára juttass Akkor indulhatunk vadászni?
Vissza az elejére Go down
Keiri
Huligán
Huligán
Keiri


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Jul. 09.

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 5:57 pm

A fickó nem fogadja el a feltételek, de ez teljesen érthető. Beszél egy kicsit, majd leül törökülésbe és felajánlja neki, hogy megmutatja a bűnös lelkeket. A szamuráj letérdel Holdfejűvel szembe.
- Mutasd meg őket nekem és amikor eljő az ideje én is segítségedre leszek. Kezdődjék hát, amit ajánlasz - mondja kimérten és várakozik.
Szemeit végig a másikon tartja. Figyeli az apró mozdulatokat, nehogy meglepjék valahonnan valamilyen váratlan támadással. De valamiért nem számít ilyesmire, előfordulhat, hogy a másik teljesen kiszámíthatatlan, de van benne valami ami azt sugározza, hogy ők ketten egy oldalon állnak, legalábbis egyenlőre.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 7:57 pm

Szemöldöke rángatózik miközben feláll, majd int a szamurájnak, hogy kövesse. A holdfejű nem szól semmit, csupán megérinti a falat ami megníílik, s egy különös vékony járat tűnik fel mely belveszik a sötétségbe. Lupin elindul, minden léspéssel szélesebb vigyort varázsol képére. Órákon keresztül gyalogolnak, különösebbnél különösebb járatokon keresztül, hol felfelé, hol lefelé, a falakon mindenütt nyílások, melyek mögött élet van. Átlagemberek élete, tettei, üres elhagyott, vagy éppen boldog békés, esetenként erőszakos képek. S ajtók melyek rájuk nyíltak. Az épületek falában jártak, s a mit sem sejtő családok boldog vagy boldogtalan életét figyelték titokban...

Lupin hirtelen állt meg az egyik ajtó előtt, majd lassan kinyitotta. Óvatos, csöndes léptekkel indult meg a barátságos, meleg színekkel ellátott lakásban, melyen látszódott jómódú család lakja. A kanpén a kislány teljesen belemerült egy filmbe, ahogy nézte ártatlanul felkacagott. Nem vette észre a behatolókat. A holdfejű mögé osont, s már előre érzi a fejfájást, amit ereje aktíválása okoz. A kezében ekkor egy hófehér francia kard jelenik meg, amit lassan a lány fölé tart, majd mielőtt az akár megnyikkanhatott volna a kard belefúrófott a feje tetjébe, át az egész testén, majd alul a kanapéba állt, élő nyársat csinálva a kicsiből. Vére lassan kezdte beszínezni az ülőalkalmatosságot...

- Nos, mit szólsz ehhez a tetthez, szamuráj?

S sötét, éles, okos, és mégis vidám tekintettel figyelte a démon reakcióját
Vissza az elejére Go down
Keiri
Huligán
Huligán
Keiri


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Jul. 09.

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 10:40 pm

Hosszú és furcsa úton haladnak végig, közben megannyi embert és élethelyzetet látnak. Vannak szörnyű képek és sokkal barátságosabbak is, boldog családok, játszó gyermekek, szerelmes párok és megannyi minden, ami jó a világban, de ez a szamuráj számára lényegtelen. Őt már nem hatja meg a jó, talán sosem hatotta meg, már emberi életében sem. Ám neki nem célja elvenni azt a világból, ezért nem is szentel neki figyelmet, erre ott vannak Sátán más sunyibb, alakoskodóbb, becstelenebb szolgái, kik nem képesek becsületesen és tisztességesen küzdeni az ellenség ellen. Útjuk végén egy békés otthonba érkeznek, semmi sem utal arra, hogy itt fogják megtalálni azt, amit keresnek. Egyetlen kislányt találnak, aki békésen néz valami furcsa készüléket, amiben még furcsább alakok tevékenykednek. A hófehér ruhája figura megáll a gyermek mögött, majd hirtelen egy kard jelenik meg a kezében, amivel szép lassan felnyársalja a kislányt. A harcos nyugodtan végignézi a jelenetet. Ezután egy kérdést szegez neki a fickó, vár egy perci a válasszal.
- Eddig is tudtam, hogy romlott lélek vagy Holdfejű, nem tudom ezen tetteddel, mit akartál bizonyítani. Ha azt akarod elérni, hogy téged küldjelek uram elé, elég szólnod és megteszem.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 11:08 pm

Lupin száraz kacaja betöltötte a teret, majd olyan hirtelen hagyta abba, haogy elkezdte.

- Nyiss csak be azon az ajtón, szamuráj.

Az ajtón túl a halál vöröse festette a szobát. Gyerekek és felnőttek, egy elhunyt család.

- Ez a lány akit megöltem bűnös volt. Betegségét, mely meggátolta az öregedésben már harminc éve használja ki.... Árvaként magukhoz veszik, majd gyilkol a pénzükért. Épp neked való falat nemigaz?
A jövőben a te információid is oly széleskörüek lehetnek, amik segítenek az ily dolgokban. S ez csupán ízelítő volt. A bíróság hatalma nagy... De ne szaladjunk ennyire előre. A "kislány" nem egyedül dolgozott. Három társa épp most lép be a bejárati ajtón. Tedd velük amit csak szeretnél...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Adams Kikötő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adams Kikötő   Adams Kikötő - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Adams Kikötő
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Arkhami kikötő
» St. Martin kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: