DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gotham Városi Rendőrség

Go down 
+11
Kétarc
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
Demolition Captain
Mammon
Hatred
Michael White
Maverick
Duncan MacFarlane
Zoey Redbird
Vadmacska
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2011 9:34 pm

Gotham Városi Rendőrség 200px-GCPD_Headquarters_01
1899-ben épült, a tíz emeletes magas Központi Rendőrség. Keleti fekvésű épület, ahol helyt kap a fogda, és több száz iroda, kihallgatószobákkal együtt. Rendszeresen kerülnek ide bűnözők, és többségük szabadlábon távozhat. A dolgozók jó része korrupt, vagy épp tehetetlen a bűnnel szemben. Igazán kevesen vannak, akik végzik a dolgukat, ahogy azt kell.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 10:39 pm

Előzmények: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.

Az utatok nem az első emeletre vezet. Felmentek egészen a harmadikra, sajnálatodra lift nélkül. Itt már megbámulnak titeket, nem gyakran jár itt maszkos fazon, főleg nem az egyik FBO-ssal. Sok asztal mellett mentek el, majd egy termetes rendőr sarka után, a nő is helyet foglal.
Rámutat egy kopottas székre, ezzel végzi el minden házigazda feladatát.
- Üljön le, nyugodjon meg itt, senki sem fog hallani minket. - Néz körbe, és igazat is adsz neki. A zsivaj annyira elviselhetetlen, hogy még a egy méterre lévő nőt sem hallod teljesen. - Na akkor kezdjen neki szépen az elejétől. Milyen álcáról beszél, és mit is akar tőlem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 4:04 pm

Követem a nőt egészen az "irodájáig", eddig azt hittem, hogy van benne valami értelem, de most körbevisz a fél rendőrségen... Reménykedek, hogy Vlad valamelyik spionja nem lát meg engem, mert akkor hatalmas pácban leszek.

- Kezdjem az elejéről? - nézek kérdően a nőre - Az előbb mondtam el... Vlagyimir Lungolov az orosz maffia egyik magas rangú tagja, aki jelenleg Gothamben tevékenykedik, nem mellékesen még a családomat is fogva tartja. Régen egy titkos kormány osztag tagjai voltunk mind a ketten, őt kirúgták, miután túl veszélyessé vált a csapatra nézve, ezek után eltűnt. A közel múltban tűnt fel újra az életemben, egy üzletet ajánlott nekem, neki dolgozok és ő nem öli meg a családomat. - megdörzsölöm a bal halántékomat a bal mutató- és középső ujjammal. - Most éppen egy üzletet ajánlok magának. Én információkat szállítok magának Lungolovról, mikor elég anyag összegyűlt ellene, maga letartóztatja, én meg visszakapom a családomat. - Remélem nem unja már magát a nő és nem akar lecsukatni engem. - Van egy rendőr az őrsön, aki Lungolovnak dolgozik, és beleköpött a levesében, én azért vagyok itt, hogy megöljem. Ez az az ár, amiről beszéltem, az ő halála lesz az álca. A rendőr neve pedig: Gillian B. Loebel.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 4:25 pm

Figyelmesen végighallgatja a mondanivalódat, majd az utolsó mondatnál, és a névnél elkapja a kezed és csendre int. A szeme aggódásról tanúskodik, és talán még egy kis félelem is rejtőzik benne. Hirtelen feláll, és szó nélkül int egyet hogy kövesd.
Gotham Városi Rendőrség 2zggjgz
Megérted, hogy olyan dologba tenyereltél bele, ami nem éppen a te súlycsoportod. A rendőrségi korrupció nem fenékig tejfel. Ahogy követed a nőt, elsétáltok egy iroda előtt, és a fejével biccent egyet az egyik feliratra. Az irodai táblán Gillian B. Loebel rendőrfelügyelő.
Szóval akkor a rendőrség vezetőjét kell meggyilkolnod. Nem kis meló lett volna, ha végigvitted volna, de lehet hogy még megteszed.
Egy újabb iroda előtt álltok meg, erre pedig James W. Gordon. Kopogás nélkül benyit, és bent egy bajszos fickó fogad titeket, egy aprócska irodában. Feláll ültéből a maszkod láttán, de nem szól semmit. Hellyel kínál, majd a nyomozó elmondja szóról-szóra, amit neki mondtál. A férfi erősen vakarja az állát, a homlokát redőzi, és látszik hogy nagy gondot hoztál a fejére.
- Akkor kezdjük az elejéről. Mennyire ismeri ezt a Vlagyimirt, és az üzleteit?.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 6:32 pm

Látszik, hogy most megfogtam a nőt. Elmosolyodok a maszk alatt és követem. Útközben megmutatja nekem Loebel, vagyis a rendőrfőnök irodáját. Eddig azt hittem, hogy valami századost kell elintéznem, Vlad csak adott valami értelmes melót. Megérkezünk valamilyen Gordon irodájához. Habár hellyel kínál nem ülök le, hanem állva maradok, túl veszélyes lenne leülni.

- Vlagyimir Lungulov a gothami orosz maffia egyik magas rangú embere, az egyik fő üzlete az Imperator étterem, szinte alig van olyan dolog, amit nem csinálnak ott. Különleges kiképzésen esett át csakúgy mint én. Ő már látta, hogy mire vagyok képes. - bökök rá Montoyára - A különbség köztem és Lungulov között egyszerű, én ezt kényszerből csinálom, nála van a családom. Mennyi az idő? - kérdésem tudom, hogy nem ide vág, de fontos momentum a számomra.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 6:50 pm

Gordon lassan bólint, és nem is foglalkozik vele hogy nem ülsz le. Lassan megrágja, és megemészti mindent, amit mondtál.
- Na akkor azt nem tudja még, hogy annyira a magas rangú embere az orosz maffiának, hogy ő a vezetője. Az ikertestvérétől örökölte meg két hete. Őt egy merényletben felrobbantották, és ha jól tudom múlt héten temették el. Sejtjük, hogy legnagyobb részt fegyverkereskedelemmel foglalkozik, és csempészéssel. Magáról nem tudtunk, de gondolom ha mindezt elmondta nekünk segítségünket kéri. Ha megmondja ki maga, és a családja akkor segíthetünk magának, de csak akkor. Az idő pontosan fél egy, de ha nem hiszi ott az óra. - Bök a falon lógó vekkerre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 6:59 pm

Hmmm... akkor még van másfél órám, hogy elintézzem az ürgét és az irodája csak itt van egy köpésnyire. Már csak Gordont kell meggyőznöm, hogy segítsen.

- Ha elakartam volna árulni a személyazonosságomat, akkor nem hordanék álruhát, Mr. Gordon. Felteszek egy kérdést. Egy egyszerű választós kérdés. Van egy korrupt ember, aki belülről bomlasztja a rendőrséget, egyszer csak jön egy másik pasas, aki azt mondja, hogy eltakarítja ezt az embert, sőt, még egy olyan embert is segít rács mögé juttatni, aki a fél várost fenyegeti. A kérdés pedig nem más, mint: megállítja a pasast és akkor a másik kettő tovább bomlasztja a várost, vagy utat enged neki és meghal egy ember. Mit választ?


A hozzászólást Stalker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 24, 2011 7:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 7:18 pm

Gordon arca elkomorul a szavaid hallatán. Előrehajol, hogy jól hallhasd minden szavát.
- Én azt az embert aki ölni akar, bármilyen okból is azonnal letartóztatnám, mert ez a törvény. A törvényt pedig nem lehet megkerülni, még ha úgy tűnik könnyebb is lenne tőle az élet. Ha már mi is megszegnénk azt akkor semmivel sem lennénk jobbak, mint azok akikkel harcolunk. - Az utolsó szavakban a fenyegetést szinte már tapintani lehetett. Érzed, hogy itt semmiképpen sem fogsz utat találni a szándékaidnak. Talán még túl sokat is árultál el magadról.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 7:47 pm

Túlságosan ragaszkodik az elveihez... Naív lélek, hátha tanul a szavaimból. B-tervnek még ott van Montoya és hátha Zöldfej még alkot valamit.

- Látom nem érti meg ezt a világot, Gordon. - hangom egy leheletnyit fenyegetőbb lesz - Ha én most innen úgy sétálok ki, hogy életben marad Loebel , akkor a családomnak vége! Nem egy és nem két rendőr látott engem, amint besétálok Montoyával, majd ide jövök. Maga szerint mit fog feltételezni Lungulov? Tudni fogja, hogy miért fordultam magukhoz és meghal a családom, a feleségem és az 1 éves fiam! Választhat vagy egy korrupt senkiházi hal meg vagy két ártatlan ember, akik közül az egyik egy gyerek! - kicsit kezdek kikelni magamból, elvégre a családomról van szó.

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 7:58 pm

A szavaidat egy asztalt ért ökölcsapás szakítja félbe. Gordon átjön az asztal másik oldalára, és a szemedbe néz, legalábbis oda amit annak sejt.
- Maga itt ne beszéljen nekem, mit képzel ki maga!? Egy emberi életről van szó! Mit képzel csak úgy engedem, hogy egy jöttment a tudtommal megpróbálja megölni a főnökömet. A segítségemet kérte, de nem tudunk segíteni ha még azt sem tudjuk ki maga. Így hogyan higgyük el, hogy maga igazi, és a családja is az. Beláthatja, hogy semmit sem nyújtott nekünk... - Még be sem fejezi a mondatát, mikor kicsapódik az ajtó, és egy GYRE uniformisába beöltözött figura lép be, utána pedig egy köpcös, kövér alak. A magasságából adódó hátrányokat, biztos a testsúlyával, és a hangjával próbálta kompenzálni. Még éppen, hogy csak átlépte a küszöböt, máris úgy ordít, mintha nyúznák. - Gordon mit képzel mit csinál? Rejtegeti előlem a megmentőnket. Megállította azt a őrültet, aki minden bizonnyal engem akart megölni! Hogy képzeli? - Ezzel félretaszítja előled Gordon-t és megragadja a kezed. - A nevem Gillian B. Loebel, én vagyok ennek a kócerájnak a vezetője. Nagy dolgot tett ma. Jöjjön át az irodámba ott kényelmesebben beszélgethetünk. - Mondja és már húz is át. Az ex-beszélgetőpartnereid mondani akarnak valamit, de egy artikulálatlan ordítással lecsendesíti őket a felügyelő. Amint kiteszitek a lábatokat, még látod hogy nagyban szervezkednek és biztosra veheted, hogy nagy erők fognak az ajtóban állni, és bármi gyanúsra golyót fognak repíteni beléd.


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 24, 2011 8:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 8:19 pm

Gordon nem nagyon rémít meg, sokkal kilátástalanabb helyzetekben is voltam már, mint ez. Ám mikor már komolyabbra fordulna a dolog, hirtelen beállít a célpontom, egy dagadt törpe, aki ráadásul még hangos is. Pillanatok alatt leüvölti Gordon és Montoya fejét, majd engem az irodája felé irányít, ahová én boldogan lépek be.

Érdekes ez a pali, látszólag szinte semmi rendőri véna nincs benne, biztos, hogy a bürokrácia juttatta őt idáig, na meg a maffia. Belegondolva még a városnak is jót teszek, nemcsak Vladnak.

- Hát nem is tudom, hogy mit mondjak, uram. - hangomban érződik egy kis tettet zavar. - Nehéz mostanában az álruhások élete, gondoltam jó lesz néhány jó pontot szerezni a rendőrségnél.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 8:41 pm

Megveregeti a vállad, és enyhe nyomással betessékel a legalább háromszor akkor irodába, mint a munkatársáé volt. Titeket követ a hűséges kutyára emlékeztető GYRE-s hapsi. A felügyelő leül a párnázott foteljébe, téged hellyel kínál a jobbkeze, majd mögéláll a főnökének.
Gotham Városi Rendőrség 4h4h93
Az arcán gusztustalan vigyor ül, és nyeregben érzi magát. Azt hiszi, hogy csak egy buta álarcos vagy, aki a hírnévre, és a plecsnikre hajt.
- Na fiam nagy szolgálatot tett a városnak, sőt a hazának. A legnagyobb városi kitüntetésért fogok folyamodni, és egy óriási ceremóniát fogunk tartani a Gotham Square-n, a maga tiszteletére. Mit is mondott mi a neve? - Teszi fel a kérdést csak úgy mellékesen, de látszik rajta, hogy nem érdekli. - Bármit kér megkapja, csak egy szavába kerül. Nem kis dolog megmenteni egy rendőrfelügyelőt, főleg ha az én vagyok. Tudja sok kedves ismerősöm van magasabb körökben. - Teszi végül, hozzá sokat sejtetően.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 8:59 pm

Fenébe azt a másik fickót valahogy elkéne tüntetnem a helységből ő még bajt jelenthet. Valahogy megkéne oldanom, hogy csöndesen mindkettőt elaltassam. Csak megkínálnak valamivel engem...

- Jól hangzik ez a parádé! De tudja mit? Mért ne lehetnék a maga beosztottja? Gondoljon bele, napról napra több álruhás hős jelenik meg a városban, egyre több meta jelenik meg az utcán, akikkel az egyszerű járőrök nem tudnak elbánni, míg a GYRE-t túlterhelnék. Ha maga felvesz engem, mint az első álruhás rendőrt, az elkövetkező években magát mint előrelátó felügyelőt fogják tisztelni, aki akár még polgármester is lehet! Mit gondol erről? - hangom mérsékelten mézes-mázos.

Csak ess bele a csapdámba te idióta...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 9:08 pm

A felügyelő szavaid hallatán nagyot kacag, míg csendre inti, a mögötte éppen támadni készülő emberét. Majd csettint egyet a nyelvével, és a mosolyán semmit sem csökkentve, folytatja.
- Maga, aztán nem semmi. Tudja mit akar ez tetszik. - Feláll az asztala mellől, és odasétál hozzád. - Egyetlen probléma van ezzel, a rendőrség az egyenesség példakép, és bármennyire is úgy gondolja, hogy nélkülözhetetlen, még ha ez igaz is lenne, nem vehetek fel senkit, akit nem ismerek. Egy arcnélkülinek kiállítani a fizetési csekket nem éppen a legésszerűbb dolog. - Az előbb még támadni akaró rendőr, most jót nevet a főnöke kanyargós szavai mögött megbúvó okokon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 9:57 pm

Most meg vagy! Kipattanok a székemből és megpróbálom tarkón vágni a felügyelőt, nem akarom, hogy zavarjon a továbbiakban.

A nekem támadó GYRE-st, már ha nekem támad, támadása elől kitérek és a megfelelő helyen megütve megpróbálom kiütni őt. Tehát, ha arcon próbál vágni, akkor oldalra térek ki, majd megpróbálom megfogni a kezét és tovább húzni őt az ütése eredeti irányába, majd őt is tarkón vágom, remélve, hogy elájul.

Akárhogy is próbálom minél csendesebben és gyorsabban elintézni a bent lévő két embert, nem akarom, hogy Gordon és Montoya bejöjjön a szobába.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 11:46 pm

A támadás hirtelen jött, senki sem számított rá még talán te sem. Egy erős ütés a felügyelő tarkójára még nem lenne elég, de egy pontos ütéssel már ki is tudod vonni a forgalomból, hála a több évnyi kiképzésednek.
A falnál álló tag, először nem hisz a szemében, másodjára meg már nem marad ideje cselekedni. Az oldalán lévő fegyveréért nyúl, de te addigra már előtte állsz. Lefogod a kezét, és egy irdatlan erejűt fejelsz belé. Szerencsére most nem volt rajta a szokásos sisak, csak egy kis gurgulázó hang kíséretében, amit a törött orra okoz, összeesik, és mire már a földön koppanna a feje eszméletét is vesztette. Két mozdulat, két eszméletlen áldozat, úgy látszik még nem jöttél ki a gyakorlatból.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimePént. Márc. 25, 2011 2:24 pm

Hiába, akit egyszer a kormány kiképzett, annak megmaradnak a reflexei. Puhányak ezek a rendőrök, gáz, ha egy GYRE-s gyerekkel két ütésből eltud bánni valaki. A biztonság kedvéért azért ütök még egyet a képébe, csak ájultan marad még az elkövetkező két órában.

Előveszem a láncot a táskából és elkezdem vele feldekorálni szobát, miközben a Loebel-t is egyre jobba körbe fonom vele, mígnem szépen megtartják a láncok, pont az irodája közepén. Előkotrom a táskából a kanalat és az üzenetet, először kiterítem az levelet és megnézem, hogy mi van rajta. „Érinthetetlennek” érdekes üzenet, nem értem, de én csak a postás vagyok. A kanállal csak a bal felső sarkát tudom feltűzni, de pár ceruzával megoldom a többit is. Legutoljára a fagyit nyomom bele a szájába. Mikor végzek pár lépést hátrálok, óvatosan, hogy ne akadjak bele a láncba és üzennek Vladnak. Ujjaim gyorsan pörögnek, ahogy írom az üzenetet.

Gotham Városi Rendőrség T50xdv

- Munka elvégezve. Esetleges további utasítások? – „gépelem”
- Táskában találsz egy telefont, fotózd le vele Loebelt! Szeretnék egy képet a hálószobám falára, arról, hogy hogyan lóg ott az a dög! – jön a válasz úgy egy perc múlva.

Áttapogatom a táskát, nem bízok Vladban, lehet, hogy csak szívatni akar engem, de tényleg találok egy telefont belevarva a bélésbe. Felszakítom a bélést és előveszem a telefont, bekapcsolom rajta a kamerát és lefotózom a dagadékot, ahogy ott lóg rajta Vlad üzenete. Jobb lesz mostmár lelépni innen, átkutattom a GYRE-st, találok nála N 5-7-t meg egy MP5-öt, berakom ezeket a most már üres táskába, majd elkezdek nézni valami potenciális menekülő útvonalt. A szellőzőnyílás pont optimálisnak tűnik erre a célra.

Bemászok a szelőző nyílásba, majd jó néhány eltévedéssel később kikötök a rendőrség parkolójába. Odamegyek az egyik kocsihoz, sajnos az ajtó zárva van ezért betöröm az ablakát, mire beindul a riasztó és ezzel párhuzamosan a riadó is, valószínűleg megtalálták a hullát. Gyorsan beindítom a kocsit, két vezeték összeérintésével. Eddigre már jó pár rendőr lent van a parkolóban és elég egyértelműen felém kezdenek tartani. Gázt adok a kocsinak, majd mit sem törődve a sorompóval kiszáguldok az utcákra.

Öt rendőr autó üldöz engem és még egy helikoptert is a nyakamra küldtek. Nehéz dolgom lesz a meneküléssel, de nem lehetetlen, először a helikoptert kéne kivonnom a forgalomból. Mit sem törődve a többi autóval váltok sávot és száguldozok az utakon, jó vezető vagyok, de a rendőröket kiképezték ilyen esetre. Először egy alagutat nézek ki magamnak, behajtok, majd félúton egy hajtűkanyarral megfordulok és elkezdek a forgalommal szemben száguldozni, a rendőrök meg elhajtanak mellettem, kettő már meg is fordult. Én kihajtok ott ahol behajtottam és örömmel veszem észre, hogy a helikopter zaja eltűnt, valszeg az alagút másik oldalán várakozik rám.

Elkezdek kihajtani a belvárosból és inkább a raktár területek felé veszem az irányt. Nyomomban még mindig ott van az az öt rendőr autó. Látom, hogy elkezdtek taktikázni, a „dobozt” próbálják megcsinálni. Bevág elém egy autó majd mellém is jön kettő, végül a negyedik beáll mögém, majd elkezdenek egyre jobban közeledni. Előkapom a stukit a táskából és kilövöm a bal oldalt lévő kerekét, arrébb lököm az autót, majd beállok az előttem haladó bal hátsó kerekéhez, majd meglököm az autót, ami erre tesz egy 180 fokos fordulatot és az eddig mögöttem lévő belehajt, magukkal ragadva a jobb oldal halód autót is. Az utolsó rendőrautó megússza az „balesetet” és elkezd felzárkózni mellém, az ablakából már lóg ki a rendőr, hogy agyon lőjön engem, de nekem még mindig a kezem ügyében van a pisztoly és előbb én lövöm le őt, majd a vezetővel is végzek. Gyorsan a folyó mellé hajtok, kiszedem a táskából a telefont, valamint a saját cuccaimat tartalmazó málhazsákot és kiugrok mielőtt az autó eléri a folyót.

Üzennek Vladnak, hogy leráztam a rendőröket és úton vagyok az Imperialba.

- Fél kettő, már ideje volt... - csak ennyit írt.

Keresek egy kihaltabb környéket, ahol átöltözhettek ismét a civil ruháimba. Miután átöltöztem tömegközlekedéssel megyek el az Imperialba.


A hozzászólást Stalker összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 25, 2011 9:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimePént. Márc. 25, 2011 2:59 pm

Visszasétálsz a főnöködhöz, ledobod az asztalára telefont a képekkel, és csak állsz némán a reakciójára várva. Vlad lassan felveszi a telefont, és sokáig nézi a képet, majd elfintorodik.
- Gyorsabb munkára számítottam, de látom csak ennyi telik tőled. Talán adjak egy kis ösztönzést a munkádhoz? Esetleg egy gyerek bal fülét, vagy az asszonykád kívánatosabb testrészeiből kérnél valamit? - A szavak hallatán szívedben fellángol a gyűlölet. Csak egy hajszál választ el tőle, hogy torkának ugorj, és puszta kézzel tépd szét. De tudod hogy semmi esélyed nem lenne, pont erre számít az átkozott, a testőrök nem véletlenül vannak itt. A legkisebb gyanús mozdulatodra ólommal töltenek tele.
A kéjes és véres gondolataidból Vlad újabb mondata ráz fel. Eléd dob egy papírost, amire egy cím van felírva.
- A következő munkád a fejesektől jött, nem lesz piskóta azt megígérhetem. Szerelkezz fel, nem akarnám elveszteni a legjobb emberemet. Ott a cím. Holnap kezdődik a mulatság, és nem lepődj meg különös társaság fogad majd....


//Kalandod véget ért, sajnálom hogy nem volt időnk végigjátszani, és így kellett befejeznünk. Jutalmad az ismertség lesz, amit a munkádnak köszönhetsz.//
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 10:41 am

Prológus-Divide et impera!


Három férfi egy sötét füstös irodában. Egy cél vezérli őket, hogy megmentsék szeretett városukat. Különböző életeket élnek, amit arra tettek fel hogy megtisztítsák a várost az olyanoktól, mint A Római. Most mégis azért gyűltek össze, hogy megállítsák a birodalmának összeomlását.
Gotham Városi Rendőrség 29kyqnk
Gondterhelten hajolnak az asztal fölé. Tudják hogy szörnyű dolgok jönnek, és megint csak az ártatlanok fognak szenvedni ha nem cselekednek.
- Loeb halott. Ez tudjátok mit jelent. - Mondja a középen ülő.
- Falcone fizetett neki, hogy szemet hunyjon minden tevékenysége felett. - Válaszolja a maszkos idegen. - Ez hadüzenet volt, nem véletlenül tűzték ki rá azt az üzenetet.
- De az orosz maffia bérelte fel azt a bérgyilkost, legalábbis ezt mondta, ők pedig A Rómainak dolgoznak. - Vágja rá az államügyész. Hosszú csend követi a kijelentést. Mindannyian tudják ez mit jelenthez.
- Puccsot terveznek. - Mondja ki mindannyiukban megfogalmazott gondolatot a rendőr.
- Nem, az túl egyszerű lenne. Nem terveztek volna ennyire körmönfontan, ha csak el akarnák távolítani a keresztapát. Itt vért akarnak. - Szólal meg az árnyékok közül a bűnüldöző.
- Akkor ki mozgatja a szálakat Batman? - Kérdezi az államügyész.
- Már elment Harvey. - Fordulnak hátra a szobában maradottak, de az igazságosztó már eltűnt.
- Ez mindig a frászt hozza rám Jim. - Öklözik bele az asztalba, és kisétál az irodából.

Folytatás: Falcone kúria
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 11:26 am

Újabb éjszakai műszakra lettél beosztva, ez már a harmadik nap. Tudod, hogy szerencsésnek mondhatod magad, mert csak az irodában ülsz, de azért csak jobb ha az ember nappal dolgozik. Az utóbbi két éjszakád könnyű volt, és semmi különös nem történt. Egyedül voltál a papírmunkáddal, amit szorgalmadnak köszönhetően, majdnem teljesen be is fejeztél.
Balszerencsédre Loeb rendőrfelügyelőt brutálisan meggyilkolták szabadnapodon, és az egész őrs felbolydult. Mindenki el akarta kapni a tettest, akiről még kép is készült, de kicsúszott a kezeitek közül. A fejetlenséget csak tetézte, hogy a különálló szerveket senki sem koordinálja össze, és nincs remény hogy ez hamar megoldódjon.
Nehéz szívvel, és fejjel veszed fel a munkát és leülsz az asztalodhoz, tudod hogy még órák múlva is itt leszel. Most ez sem zavar, ha ma is úgy fogsz haladni, mint az elmúlt napokban, akkor utoléred magad a papírmunkával és újra mehetsz terepre.
Vissza az elejére Go down
Zoey Redbird

Zoey Redbird


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Mar. 15.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 4:41 pm

Ahogy az asztalom mellett ülök előttem a papírból készült tornyokkal semmi nem jár a fejemben, csak gépiesen körmölök betűt betű után. Már nagyon unom a papír munkát és mostanra kezdem magam úgy érezni, mint valami rossz titkárnő. Nem is értem hogyan képesek elviselni azt a rengeteg ülést. Én már a második nap felénél úgy éreztem szék formájúra ültem a hátsó felem. Ahogy ez a pár gondolat foszlány végig suhan rajtam rájövök mennyire fáradt vagyok így beiktatok egy gyors szünetet és kinyújtóztatom a tagjaimat. Kinyitom az ablakot, hogy némi levegőhöz jussak, majd egy ideig csak figyelem a várost hátha a hűvös éjszakai szél segít kicsit kitisztítani a fejemet. Az elmúlt napokban történt gyilkosság nem könnyítette meg az amúgy is nehéz helyzetben lévő rendőrség dolgát és ezt még csak tetézte, hogy nem kapták el a tettest. Persze én nem mondhatok semmit, mivel nem is voltam a kapitányság közelében, de nagyon dühít a dolog, hogy az a mocsok ott sétálgat kint.
Sóhajtok egyet, majd bár kedvetlenül, de visszaülök az asztalomhoz és a tornyosuló feladatokhoz, amihez újult erővel kezdek neki. Csak az lebeg a szemem előtt, hogy ha ezzel végzek, akkor én is részt vehetek az igazi akciókban és bár ezzel kapcsolatban még mindig vegyes érzelmek keringenek bennem, mint félelem, bizonyítási vágy, izgatottság és ehhez hasonlók az a legfőbb vágyam, hogy tehessek a közösségért, amiben élek. Mielőtt teljesen beletemetkezem a munkába az órára pillantok és szomorúan konstatálom, hogy az otthoniak már mind alszanak. Édesapám ezen a héten nappali műszakban dolgozik, így már ő is biztosan pihen. Bár kicsit szomorkásan, de folytatom a munkámat. Miközben a mély csöndben ülök a székemen és az egyetlen hang forrása a ceruza apró neszei, ahogy a papírhoz ér érzem, hogy a hús éjszakai szellő simogatja a tarkómat, amit most copfban hordott hajam nem takar. Egyszerre nyugtat meg és tölt fel energiával így egy pillanatra becsukom a szemem és kiélvezem a helyzetet, majd teljesen belemerülök a munkámba.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 10:27 pm

A harmadik emeleti asztalodról lassan elkopik a papírhalom, és egy hosszú nyújtózást követően jössz rá, hogy elmúlt éjfél. A felismerés megdöbbent, és elégedettséggel is eltölt egyszerre. Már csak hat óra van a munkaidődből, és csak fél hogy befejezz minden munkádat. Már valami aprócska ünneplésre is rávennéd magad, de csak egy kávé mellett döntesz.
A kávé automata nem messze van, és még nem alszol el addig, amíg eléred. Igaz a világ legrosszabb löttyét kotyvasztja, de hát akkor is koffein. A koffein az egyetlen dolog, ami elválasztja az éjszakai műszakot, az alvás miatti kirúgástól.
Szörcsögve, és hörpötölve fő a fekete nedű, és szerencsésnek érzed magad, hogy még a pénzed felét sem nyelte el ez az átok üveges óriáskocka. A szádhoz emeled a forró pokolként bugyogó lét, és már az első hörpintésnél tartanál, mikor kiesik a kezedből a pohár. Ezt nem önhibádból érted el, hanem hogy megremegett az épület. Ez nem földrengés volt, a földszintről érkezett egy robbanásszerű zaj, és mintha lövöldözést is hallasz.
Vissza az elejére Go down
Zoey Redbird

Zoey Redbird


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Mar. 15.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 11:14 pm

Ahogy fáradtan, nyújtózkodva hátra dőlök a székemben az órára pillantok és egyszerre érzem magam boldognak, hogy már csak hat órát kell elviselnem ébren és csalódottnak, hogy még hat órát kell elviselnem. Ám az, hogy csupán fél óra és végzek a papírmunkával egy csekélyke remény sugár az éjszaka sötétjében. Erre gondolva némi erőt gyűjtök és elgémberedett végtagjaimba némi életet erőltetek, majd világbajnok sportolókat megszégyenítő mozdulatokkal feltornázom magam a székemből és elindulok a kihalt, gyéren világított folyosón. A csöndet csak a cipőm kopogása és a neoncsövek halk búgása zavarja meg. Mindig is utáltam a neon világítást. Idegesítő a hangja ráadásul semmire sem jó. Világításnak nem elég, de a szememet pont irritálja. Mintha csak arra találták volna ki, hogy idegesítse az embereket. Magamban sopánkodva elérek az automatához és miután sikerül kikotorásznom némi aprót a zsebemből reflexszerűen benyomom a gépbe, amit akarok, majd némi várakozás után a kezembe kapom a kávémat. Persze ez a kávé nem alkalmas fogyasztásra és ennek nem az az egyetlen oka, hogy az íze olyan, mintha vízbe trágyát tettek volna. A másik ok, hogy amikor az ember megkapja még túl forró, ahhoz, hogy meg lehessen inni, de egy pár pillanat múlva már túl hideg hozzá. Persze az alacsony hő fokozza az amúgy is szar ízt és ezzel még ihatatlanabbá válik a kávénak titulált förtelem. Ám mivel a rossz ízt sokkal kevésbé bírom, mint a forróságot így kicsit bátortalanul ám, de neki kezdek a koffein bombámnak.
Ám mielőtt még hozzá jutna a szervezetem az életmentő koffeint a pohár a földön landol és a tartalma szint úgy. Szerencsére nem magamra öntöttem és bár ez a legkisebb problémám mégis ez az első, ami megfordul a fejemben. Amint túl jutok ezen ráeszmélek, hogy valami nincs rendjén. Némi időbe telik, mire a kótyagos elmémmel rájövök mi is történt. Amint eljut az agyamig, hogy a földszinten bizony bajok vannak. Kicsit felrázom magam, majd futva indulok a lépcső felé, hogy lejussak a földszintre. Közben előveszem a fegyverem a tokjából, ami eddig békésen pihent az oldalamon és felkészülök a legrosszabbra.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 10:57 am

Kettesével veszed a lépcsőfokokat, és útkörben a kollégáid is melletted teremnek. Úgy látszik nem csak neked hívta fel a figyelmedet a zajok, és a földrengésre emlékeztető mozgása az épületnek. Az épületben két átellenes pontján egy-egy lépcsősor van, hozzád legközelebbit használod, és mindenre felkészülsz, amire csak emberileg lehetséges, de erre nem számítottál.
Az egész földszint teljesen romokban van. A főbejáratot mintha rakétával robbantották volna be, és az itt dolgozók mindegyike a földön hever. A munkatársaid gyorsan biztosítják a környéket, és úgy néz ki a földszint most már tiszta, így foglalkozhattok a sérültekkel. A legváltozatosabb sérülések vannak rajtuk, lövésnyom, zúzódás, vágás, és mintha valamilyen vegyszer is okozta bőrnekrózis, de szerencsére nem mindenki halt meg. Egy sérültet még találtok eszméleténél is. Odaszaladsz, és valami információt próbálsz kihúzni belőle, több-kevesebb sikerrel, sokkos állapotban van, ezért csak összefüggéstelenül beszél.
- Zöld .... zöld ... maszkosok, őrült.... - A többi válaszát már nem érted ki, de nem is kell tovább gondolkodnod hova tűntek el. A felettetek lévő emeletről, újra felhangzik a fegyverek szava. Úgy néz ki ők a másik lépcsőt választották.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 11:52 pm

Nem elég a rengeteg papírmunka, most még Duncan is engem zargat. Mi a fenét tervez már megint? Mindegy, nekilátok a keresésnek. Nézzük az ismert Falcone cégek listáját. Elég hosszú lista, persze mind csak arra szolgál, hogy legyen hol tisztára mosnia a pénzét. Épp nekilátnék a kutatásnak, amikor megremeg az egész épület. Ez meg mi volt? Mintha valami robbanás lett volna. És lövéseket is hallok. Megtámadták az épületet? Előkapom a fiókból a Berettámat, majd elindulok a földszint felé. Ez már tényleg sok a jóból. Először kinyírják Loeb felügylőt, most meg frontális támadás a rendőrség ellen. Loholok a lépcsőn lefele, több kollégát is látok. Megérkezem a földszintre. Döbbenetes látvány fogad. Mindenhol törmelék darabok és sérültek hevernek. És néhány holttest is. Ezért még elkapom valakinek a tökeit. Épp kipihenném a lépcsőzés fáradalmait, amikor újabb lövéseket hallok fentről. Remek, indulhatok vissza. Zack hadnagy, ez nem a te napod.

-Emberek figyelem! Valaki menjen a rádiószobába, hívjanak erősítést, és mentőket! Kérek két önkéntest, akik velem tartanak, hogy lelassítsuk a támadókat. Hárman maradjanak itt a sebesültekkel. A többiek menjenek a fegyvertárba és szerelkezzenek fel, majd jöjjenek utánunk amilyen gyorsan csak tudnak! Aki esetleg nem ismerne, Zack Zaan hadnagy vagyok, a közrendvédelemtől.

Remélem hallgatnak rám, bár hadnagyként valószínűleg az egyik legmagasabb rangú tiszt vagyok a jelenlévők között.
Ha meg vannak az önkéntesek, elindulok velük óvatosan a lépcsőn. Megpróbálok lopakodva haladni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gotham Városi Rendőrség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gotham Városi Rendőrség
Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Gotham Városi Rendőrség
» Gotham Városi Rendőrség (ki lehet egészíteni)
» Gotham Városi Bíróság
» Gotham Városi könyvtár
» Gotham City

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Hármassarok-
Ugrás: